Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 29 mar 2020, 0:22

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Wszystkie są fake. Nie wybrane czy niektóre. Ten dźwięk z Kostaryki, Kanady, to są wszystko fragmenty jednej płyty, włącznie z tym lubelskim ( poza koszalińskim ).

Dlaczego samobójstwo ? Gdyż nie da się ukryć, że to międzynarodowa sensacja nad którą teraz trwają rozprawy i debaty. Oczywiście dlatego to wróci i zapewne zostanie użyte jako kontrargument - no bo co się tam liczy fakt dementowania tego przez kilka osób już, które wskazują niezależnie od siebie na to samo !

Inna sprawa, że obserwuję przy tym znacznie bardziej interesujący "fenomen" z rodzaju "pojawia się i znika" a dotyczy właśnie wpisów nt. grupy Tangerine Dream. Najwyraźniej ważniejsze jest promowanie dezinformacji i powielanie mitów niż zwykły, prozaiczny i banalny fakt. Nie pierwszy raz i nie ostatni by znikały posty i wpisy czy to na YT czy nawet na tym forum. Z zaciekawieniem właśnie mogę dołączyć do klubu "ofiar boginii Delete", gdyż mimo mojego niedowierzania i mój pierwszy post zniknął, akurat z dosyć niewygodnym pytaniem. To biorę na poczet ostatnich awarii serwera więc można potraktować jako zwykłą koincydencję. Nie zmienia to natomiast faktu, że zjawisko manipulacji i mnożenia się kwestii tabu ( ostatnio mocno to słowo zagościło w moim repertuarze - w domyśle wiadomo dlaczego ) staje się nagminne i zdaje się systemiczne. Co gorsza dotyczy ono szerokopojętego "środowiska" tzw. "truthseekerów". Uczymy się najwyrażniej od elit ich metod i jak widać skutecznie je wdrażamy... Dalej jednak dzielimy świat na My i Oni. Coż za ironia losu. A może klejny gwóźdź do trumny ? Pytanie czyjej ?

Takim tematem tabu jest właśnie ta kwestia, czyli masa enigmatycznych zniknięć wielu wypowiedzi, które nie pasują do promowanej koncepcji czymkolwiek by nie była. To się zdarza coraz częściej. Towarzyszy temu coraz bardziej energiczny pochód wypowiedzi, które pochodzą od osób o znikomej wiedzy podstawowej. Pojawia się coś co z początku jest nieznanego charakteru czy pochodzenia i zaraz podchwytywane są wszelakie nieziemskie wyjaśnienia. W momencie gdy tego typu hipotezy są weryfikowane lub obalane prostymi wyjaśnieniami ( często z przykładami ) - pojawiają się oskarżenia o manipulację, zakłamywanie i celowe działanie o charakterze agenturalnym. Wszystko to zamyka się w często używanym w niewłaściwym znaczeniu słowie paranoja.

Coż za paradoks, jeszcze niedawno doświadczałem czegoś zupełnie przeciwnego. Życie jednak jest cudowne i radosne... W swojej przewortności. Wrócę jednak do sedna...

Idąc dalej to skutkuje paradoksalnie samymi szkodami i nie ułatwia w "sprawie". Najczęściej właśnie dlatego, że nikt nie sprawdza informacji i mówiąc potocznie "łyka wszystko jak młody pelikan". Pękać ze śmiechu można i równocześnie rozkładać ramiona z bezsilności na ten widok. Idę o zakład, że te dźwięki nie zejdą z tapety i nic nie dadzą nawet przykłady świadczące, iż mamy do czynienia z kolejnym żartem/prowokacją internetową. Każdemu sceptykowi jestem w stanie udostępnić utwór źródłowy - ale zaznaczam - sceptykowi ! Mówiąc sceptykowi - mówię temu, kto nie bierze na poważnie tych wszystkich bajdurzeń czyt. projekcji umysłu. Jeśli nie jest to jasne - proszę nawet nie starać się zwracać o dowody - z przyjemnością popatrzę jak w tym temacie ignorancja i fantasamgorie wezmą górę nad otwartym przecież niby na oścież umysłem. Jeśli i to jest niejasne... zawsze można na to spojrzeć z innej strony: taka matrioszka.

I wrócę do tego "samobójstwa" - to nie koniec natarcia ze strony sceptyków ( nie mówię o sobie ) oczywiście pochodzenia wężowego ( mówię o sobie ) i w wiadomym celu - to doda pieprzności całej "akcji". Nie wspomnę, że wielce dokarmiona zostanie moja próżność i egomania - w to mi graj ! Dlaczego ? Z prostej przyczyny. Od własnego cienia nie da się uciec. Ale to już warto przenieść na inne rozmowy o charakterze mistycznym*

Ciekaw jestem czy ktoś w powyższym znajdzie dobre intencje ? Prawda, nie oceniamy... Więc niech każdy zastanowi się nad tym czy właściwe jest to czy tamto. Zanim pochopnie zrobi to czy tamto. Jeśli już skusi się na premedytację. A warto czasami, na serio warto...

* z pewnością mowa o wężowym jadzie.

Shalom...

:D

to taki żart oczywiście...

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 08 lut 2012, 14:35 
VIP Member
Awatar

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

@mammłotek
Masz coś przeciwko Okti? Jak tak, to masz chłopie problemik. :tak:

Obadajmy pacjenta. Co my tutaj mamy, hmm?
Rasizm, groźby, wulgaryzmy... zaiste zainteresowania godne człowieka myślącego... inaczej. :bangheadwall:

:beff:

(Edgar Allan Poe)

Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.

http://chomikuj.pl/nhsh2012

Acidizer69 pisze:
Wszystkie są fake. Nie wybrane czy niektóre. Ten dźwięk z Kostaryki, Kanady, to są wszystko fragmenty jednej płyty, włącznie z tym lubelskim ( poza koszalińskim ).

Dlaczego samobójstwo ? Gdyż nie da się ukryć, że to międzynarodowa sensacja nad którą teraz trwają rozprawy i debaty. Oczywiście dlatego to wróci i zapewne zostanie użyte jako kontrargument - no bo co się tam liczy fakt dementowania tego przez kilka osób już, które wskazują niezależnie od siebie na to samo !

Inna sprawa, ...

Szczerze, to nie za bardzo wiem do czego zmierzasz.
Przecież np ja dałem przykład tych fejków a post nie został skasowany, Ty tak samo ujawniłeś, że to są fake i mimo to nadal są widoczne Twoje posty.
Po za tym czemu przedstawiasz to w taki sposób jakby to była jakaś taka wielka tragedia i definitywnie widzisz w tym dezinformację...
może po prostu dzieciaki sobie robią jaja na miękko... teraz każdy może taki filmik z łatwością zrobić. Sam napisałeś - weryfikować, dopiero potem oceniać.

PS. Kto to jest Okti?

Pokaż Uwagi moderatora

@BioSine - Tak tylko się robawiłem tym tematem. W żadnym wypadku nie piję do ciebie czy coś sugeruję*. Także wybacz przyjacielu nie atakuję nikogo. Tylko dzielę się spostrzeżeniami...

Dodam trochę "atrakcji". Zdaje się, że nie do końca jesteśmy świadomi iż mamy do czynienia ze świetnie zorganizowaną akcją międzynarodową. Przysłuchajcie się uważnie ( ja to słyszę w sześciu klipach ) - jest tam odtwarzany jeden i ten sam dźwięk, przy czym z różną prędkością i przy różnych ustawieniach equalizera bądź filtrów dolno- i górnoprzepustowych ( tzw. cut-off, "na ucho" stawiam na filtry -24dB ). Z pomocą przychodzą wróbelki lub inne ptaki, nie żartuję** ! Zaznajomionym z technikami audio proponuję wykonać analizę spektrum w funckji czasu. Niesamowite. Po prostu fenomenalne ! Ci strażacy zdziwieni w Kanadzie, pies na podwórku drugiego się denerwuje, zaszokowani mieszkańcy. No aktorstwo pierwsza klasa. Kto jest producentem ? X-Factor wersja International :mrgreen:

Pytanie komu zależy by stworzyć pozory autentyczności zjawiska poprzez propagowanie tego za pośrednictwem porozrzucanych użytkowników YT w różnych krajach ? Jak dla mnie - świetna akcja wycelowana w... no właśnie... kto ma się teraz zajmować tym ? TVN ? Kuria Biskupia ? CERN ? NASA pewnie w tym przypadku pada ofiarą starając się pokornie wyjaśnić postulując hipotezę ze swojej branży swoim stylu. Tym razem jak dla mnie - zachowali się profesjonalnie lub... [ miejsce na listę wszystkich permutacji i kombinacji ]

To kolejne tabu - dużo się ryzykuje biorąc pod uwagę, że "środowisko truthseekerów" może dawać się wodzić za nos ( lub sobie pozwala takimi żenującymi akcjami starając się na siłe "coś" udowodnić ) gdyż w swojej pysze i zapatrzeniu we własną nieomylność jakże jednak skutecznie jest odciągane od istotnych spraw ( np. ACTA czy inne przyziemne i bezpośrednio dręczące sprawy ). Wybaczcie, ale tak to czasami widzę.

Sądzę, że to tylko kolejny ( z setek ) przykładów jak urabia się konsensus w środowisku alternatywnych wyjaśnień i w tym przypadku zdrowa paranoja jednak nie zadziałała jak należy. Smutne, żałosne.

Na serio chyba potrzebny jest zimny prysznic bo takiej świni, którą się podkłada dawno nie widziałem.

I by zostawić najlepsze na koniec. Właśnie odrzucono już drugą aprobatę mojego komentarza ( w j.ang. ) na jednym z filmików. Chyba nie pasuje jednak komuś co mam do powiedzenia. W kolejnym filmiku, który miałem niesamowitą przyjemność słuchać rano, mój komentarz został usunięty. Razem trzy.

Dziękuję, nie mam więcej pytań. Wnioski proszę wyciągnąć samemu.

* o sprytnie przemycanych sugestiach tematu brak...

** Jeden z klipów nagrany w nocy a słychać ćwierkanie ptaków. Zaraz zaraz ? Pewnie dobra kolumbijska kokaina powoduje, że wróbelki nie mogą zasnąć. :lol:

Acidizer69 pisze:
@BioSine - Tak tylko się robawiłem tym tematem. W żadnym wypadku nie piję do ciebie czy coś sugeruję*. Także wybacz przyjacielu nie atakuję nikogo. Tylko dzielę się spostrzeżeniami...

Dodam trochę "atrakcji". Zdaje się, że nie do końca jesteśmy świadomi iż mamy do czynienia ze świetnie zorganizowaną akcją międzynarodową. Przysłuchajcie się uważnie ( ja to słyszę w sześciu klipach ) - jest tam odtwarzany jeden i ten sam dźwięk, przy czym z różną prędkością i przy różnych ustawieniach equalizera bądź filtrów dolno- i górnoprzepustowych ( tzw. cut-off, "na ucho" stawiam na filtry -24dB ). Z pomocą przychodzą wróbelki lub inne ptaki, nie żartuję** ! Zaznajomionym z technikami audio proponuję wykonać analizę spektrum w funckji czasu. Niesamowite. Po prostu fenomenalne ! Ci strażacy zdziwieni w Kanadzie, pies na podwórku drugiego się denerwuje, zaszokowani mieszkańcy. No aktorstwo pierwsza klasa. Kto jest producentem ? X-Factor wersja International :mrgreen: ...

Z całym szacunkiem ale odnoszę wrażenie, że siedzisz w teoriach spiskowych po uszy :)
Przecież to, że kasują Twoje komentarze pod tymi filmikami, (gdzie w komentarzach zapewne piszesz otwarcie, że to fake), gdzie aby 'dzieciaki' miały ubaw i oglądalność to naturalne jest to, że będą takie komenty kasować. :) I nie dopatrywałbym się aż tak daleko idących wniosków, ze to sprawka powiedzmy "elit"

Owszem nie można też wykluczać póki nie jest sprawdzone... być może zaszczepili to poprzez produkcje typu "skyline" a fani to podchwycili i stworzyli takie a nie inne filmiki... zobacz ile powstało klipów fanów, którzy skonstruowali 'motocykle świetlne' te z filmu "Tron - Dziedzictwo"... wystarczy coś podchwycić, i potem samo poleci
...nie mniej jednak to wcale nie oznacza, że jest to typowa dezinformacja.

Pokaż Uwagi moderatora

Aha! Przy innych okazjach natomiast nam przychodzi z niezwykłą łatwością zaakceptowanie dokładnie takiego samego stanowiska. W zasadzie to większość "narzekań" i "współstraszenia się" poczynaniami elit ma dokładnie ten sam charakter. Czyli raz tak raz siak. Ekstrapolując to dalej - dlaczego nie może mieć miejsca podobna sytuacja z wieloma innymi fenomenami, które jednak z łatwością przyklepane zostały i uznane za coś oczywistego ?

Przykład amuletów wytwarzanych przez człowieka, z metali, kości i innych materiałów ( proszę zerknąć na reklamę sponsora powyżej ) . Przedmioty owe ze względu na kształt, symbolikę i konfigurację materiałowo-intencyjną posiadają moc, w tym sprawczą, niosącą pomoc, energie etc. Inny przykład - Feng shui. Jak przepływ energii wynikający z odpowiedniego ułożenia mebli, budowy domu i jego orientacji - w wykonaniu i to celowym człowieka decyduje o tych właściwościach, które tak cenimy.

W przypadku natomiast takich kręgów zbożowych wspieramy się UFO'kami i Orbsami traktując za śmieszne postulaty jakoby wszystkie kręgi zbożowe były wykonane przez człowieka. Dowodem na rzekome pozaziemskie pochodzenie tych struktur są fluktuacje w polu energetycznym, promieniowanie, moce, zakłócenia sprzętu. Czyli to już nie może być amulet wygnieciony w zbożu, który działa tak samo jak ten na szyi - to już zupełnie coś innego ?

Celowo poruszam w ten sposób temat tych dźwięków - by pokazać pewną wybiórczość w kwalifikowaniu i wyjaśnianiu zjawisk, najczęściej podług obowiązującej mitologii. Zwyczajnie obcy i kosmici są niezbędni i jako tego przykład stanowi notoryczne zrzucanie odpowiedzialności na "nich" za powstawanie takich kręgów czy omawianych dźwięków. Co jeśli to wykonują tylko i wyłącznie ludzie a obserwowane zjawiska np. wewnątrz kręgów to dokładnie to samo co wykonywane przez człowieka amulety i magiczne "układy" również wywołujące takie zjawiska ( w tym wypadku porządane lub nie ). Wszystko na zasadzie rezonansu i kierunkowania energii ( niech będą np. psioniczne - super efekciarska nazwa ) zasadami geometrii i magii liczb jak w przypadku piramid, miejsc mocy, kręgów kamiennych, obelisków itp. itd.

A teorie spiskowe...

Czy mówienie o ukrytych bazach szaraków, ukrywaniu prawdy o obcych i UFO to nie są teorie spiskowe ? Idąc tą logiką w zasadzie całe to forum ( nie licząc tematów praktycznych, hydeparkowych i itp. ) są teoriami spiskowymi. Czyli elity manipulujące masami to nie jest teoria spiskowa, natomiast prowokacja internetowa i to sprytna już nią jest ? Ci strażacy zresztą w Kanadzie to chyba nie dzieci. Jacyś poważni ludzie, czy nie mieli nic z tym wspólnego ? Co się tak rozglądali ? Czego nasłuchiwali ? Być może ktoś użył zupełnie przypadkowego klipa wyrwanego z kontekstui( nasłuchiwali kiedy przyleci samolot lub śmgłowiec - możliwe, całkiem możliwe ).

Pytanie, skoro mamy przykład, że ktoś robi takie banalne fake'i , czy może to dotyczyć większości lub znacznej części obserwowanych fenomenów na youtube ? Co to znaczy fake ( sztuczny ? ). Czy wygniecione kręgi zbożowe przez hipotetyczne pojazdy obcych są naturalne czy sztuczne ? Przyroda chyba niezbyt często wytwarza takie twory ? Więc sztuczność i prawdziwość rozmywa się na polu definicji i znaczeń.

Jeśli natomiast matuszka ziemia manifestuje nam jakieś formy przekazu w zbożu byśmy doświadczali to czego się wypieramy od pokoleń, dlaczego nieuchwytne i tajemnicze UFO nie może być dokładnie tym samym ? Zwykłą projekcją zbiorowej podświadomości w polu kwantowym - kreacją ( projekcją ) naszych ukrytych lęków, obaw, tajemnic i niezbadanych ( nieuświadomionych ) treści ? Tak jak to postulował Terence McKenna* ?

Co jeśli nawet te dźwięki to element polityki zastraszania ludzi ? Teraz zapodamy trąby jeryha w różnych częściach świata - niech drżą ze strachu.

Pytań mnożyć wiele. Proszę nie traktować też tego jako wykładnię jakichkolwiek poglądów lecz w myśl wszechobecnego paradoksu, którym rzeczywistość podszyta - właśnie tym to jest dokładnie - wykładnią moich poglądów. Oba aspekty równocześnie. Nie do wybierania - obydwa do zaakceptowania !

Ja tylko stawiam pytania, część jest czysto retorycznymi pytaniami. Nie staram się tutaj ani paradować z jakimś zestawem poglądów w celach towarzyskich ( paradoks w tym, że właśnie to robię Mruga ). Nurtuje mnie dyskurs i niekonsekwencje oraz wybiórczość i selekcja pewnych kategorii myślowych, najczęściej względem jakiejś nieokreślonejj i wypracowywanej "na bieżącą" mitologii. Ile już wersji ona ma - wystarczy włączyć komputer i "czacha dymi"

* Doskonałe wyjaśnienie i bez potrzeby wspierania się obcymi ! W zasadzie to nawet możemy być jedynym życiem ( Ziemia ) w całej galaktyce a nawet Wszechświecie ! Czy to jest absolutnie niemożliwe ?

Ja tylko pytam bo jak to dzieci... ja cię wiedzieć... opowiedz mi mamo... opowiedz mi tato... Mruga

PS I tak swoją drogą. Teorie spiskowe to moja specjalność. Nie ufam nawet sobie. Jak można zaufać czemuś co nie istnieje ? :o . Zabawne, czyż nie ?

Acidizer69 głupoty piszesz :lol: zazdrościsz że siedzisz na dupsku a iluminati do Ciebie nie przychodzą, oj jak przykro, niczego nie widzisz, niczego nie dostrzegasz chwała Ci za to :king: poza tym poproszę o ten utwór T Dream. bo coś szukam i nie mogę znaleźć, sam pewnie fałszem bijesz bo zamiast udowodnić to co piszesz, to korzystasz z swojej fikcji.

Wszystko już jest zamieszczone - wystarczy poszukać. Nie w komentarzach wszystkich klipów, ale w kilku. Poza tym wyraźnie napisałem - tylko sceptykom ! Poza tym co to ja jedyny o tym mówię ? Mnóstwo fanów TD zwróciło na to uwagę ! No i poczekam jak jeszcze z 10 strzałów padnie Wybacz rekrul, ale musisz zebrać większą paczkę łotrów ;). Wtedy dopiero załatwimy sprawę ale poza forum ( via gg lub email ). Sprawę przyspieszy podobny ton i treść wypowiedzi ze strony przynajmniej 2,3 VIP'ów lub Modów, zaszczycony będę gdy ukrzyżowany zostanę osobiście przez administrację. Automatycznie to będzie również moment do poczynienia innych kroków, na własne życzenie gdyż skrypt forum nie przewiduje takiej opcji.

Reszta szczerze mówiąc zwisa i mi powiewa skoro już wyrażamy się potocznie. Zwyczajnie poza czysto informacyjno-poglądową lekturą w zasadzie to nic tu po mnie ( i nie tylko tutaj ) więc tak czy inaczej już niebawem poszerzy się sfera nieograniczonej wolności o tyle co moje przerośnięte ego zajmuje tu i zatruwa swoim jadem.

Wybaczcie, ale mam dziś fantastyczny dzień. Jak i tydzień. Ba ! Miesiąc ! Co ja gadam rok ! Ehh - całe Życie ! Jest super ! Aż się rozbijemy. Wszyscy razem, niebawem... za dzień, za dwa, za tydzień, byle do grudnia... Z wyjątkiem oczywiście tych co mają miejscówki ( ja mam przy oknie :język: )

Acidizer69, poprosiłem Cie o konkretny utwór TD i ten dźwięk, a ty sobie szukasz jakichś łotrów i bawisz się w sceptyków i optymistów, ok. mi pasuje :mrgreen:

Acidizer69 - naprawdę nie wiem jak się odnieść do tego o czym piszesz bo tam jest praktycznie wszystko...
...od ufo poprzez projekcję zbiorowej podświadomości aż po Feng shui.

Może pisz mniej a treściwiej, będzie łatwiej Cię zrozumieć o co Ci chodzi konkretnie....

Na obecną chwilę mam takie wyobrażenie (na ile ono jest trafione tego nie wiem - takie się po protu wytworzyło) :

1. Wpakowałeś się aż nadto w teorie spiskowe gdzie jest w Twojej głowie aż tyle tego nawalone, że chwytasz się wszystkiego i wszystko wrzucasz do jednego wora.
2. Przemawia przez Ciebie ogromny strach, panika i histeria.
3. Masz jakiś uraz do tego forum choć nadal się w nim wypowiadasz, nie wiem może z jakimś moderatorem zadarłeś, może ktoś Cię zbanował, może skasowali Twoje posty itp...
4. Nie obraź się za to co napiszę ale wydaje się, ze chyba masz depresję... :(

Moja rada jest taka:

Nie bierz wszystkiego na serio, a nawet jeżeli to nie walcz z tym bo tylko sobie szkodzisz,
życie płynie i nic nie jest przesądzone dopóki się nie wydarzy a więc i ta sławna 'przejażdżka' to również może być fake tylko po to abyś żył w strachu...

Głowa do góry! Pozdro

Ostatnio zmieniony 09 lut 2012, 15:06 przez BioSine, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

Acidizer69 pisze:
Wszystko już jest zamieszczone - wystarczy poszukać. Nie w komentarzach wszystkich klipów, ale w kilku. Poza tym wyraźnie napisałem - tylko sceptykom ! Poza tym co to ja jedyny o tym mówię ? Mnóstwo fanów TD zwróciło na to uwagę ! No i poczekam jak jeszcze z 10 strzałów padnie Wybacz rekrul, ale musisz zebrać większą paczkę łotrów ;). Wtedy dopiero załatwimy sprawę ale poza forum ( via gg lub email ). Sprawę przyspieszy podobny ton i treść wypowiedzi ze strony przynajmniej 2,3 VIP'ów lub Modów, zaszczycony będę gdy ukrzyżowany zostanę osobiście przez administrację. Automatycznie to będzie również moment do poczynienia innych kroków, na własne życzenie gdyż skrypt forum nie przewiduje takiej opcji.

Reszta szczerze mówiąc zwisa i mi powiewa skoro już wyrażamy się potocznie. Zwyczajnie poza czysto informacyjno-poglądową lekturą w zasadzie to nic tu po mnie ( i nie tylko tutaj ) więc tak czy inaczej już niebawem poszerzy się sfera nieograniczonej wolności o tyle co moje przerośnięte ego zajmuje tu i zatruwa swoim jadem.

Wybaczcie, ale mam dziś fantastyczny dzień. Jak i tydzień. Ba ! Miesiąc ! Co ja gadam rok ! Ehh - całe Życie ! Jest super ! Aż się rozbijemy. Wszyscy razem, niebawem... za dzień, za dwa, za tydzień, byle do grudnia... Z wyjątkiem oczywiście tych co mają miejscówki ( ja mam przy oknie :język: )

Histeryzujesz....
:)

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

To jest obrzydliwe, Panowie.

Wszedł gość, podzielił się swoimi spostrzeżeniami, BYĆ MOŻE zaoszczędził nam trochę czasu na podniecanie się bzdurami....

a wy? No to od czego tu jesteśmy? Od klepania w kółko tych samych teorii, przecież w ten sposób nie jesteśmy lepsi od naukowców którzy przeklepują błędne założenia, kontynuowane od 100 lat z okładem. A to się Wam nie podoba.

Wrzuciłem kilka linków w temacie dźwięków, ale nie umieram ze wstydu na słuch, że ktoś BYĆ MOŻE znalazł wyjaśnienie. Tak umiłowany Wam jest wątek dziwnych dźwięków, że od serca nie oderwiecie? No, nie świrować.

I co dalej, że się gość, boi, że depresant, histeryk, że za dużo teorii miesza... a może po prostu widzi obraz o milimetr szerzej niż kilku z Was? Gdzie tu wstyd? Skorzystaj i może się okazać, że samemu przyjdzie ci do głowy coś mądrego, jeden z drugim.

:plask:

Rozdziobią ich kruki i wrony

Nie, to nie jest obrzydliwe, obrzydliwe to jest pisanie głupot nie podając np. źródła argumentów i wodzenie za nos (poszukaj to sobie znajdziesz) co to zaczynamy bawić się w szerloka na forum ? - tak to jest gówniane i obrzydliwe. Osobiście słyszałem te dziwne dźwięki w moim mieście. Ponad to szukajka znalazła mi muzykę TD i przesłuchałem z gównianą miną tą durną jak dla mnie muzę, ale żeby sprawdzić - przesłuchałem i nie znalazłem tam tego dźwięku a nawet podobnego, chyba że faktycznie muza mi tak nie pod pasowała że mogłem przeoczyć.

Tangerine Dream - "Rubycon" Part One 1975 (complete)
Tangerine Dream Force Majeure (excerpt)
Tangerine Dream - Monolight (excerpt)
Tangerine Dream - Tangram Set 1 (excerpt)

Te przesłuchałem.. więcej nie zamierzam bo widzę że do niczego to nie prowadzi, poza sprowadzeniem tego tematu do dołu, oby tak dalej :spoko: uwielbiam takie poszukiwania :mrgreen:

Ostatnio zmieniony 09 lut 2012, 18:16 przez rekrul, łącznie zmieniany 1 raz

KaliYuga pisze:
To jest obrzydliwe, Panowie.

Wszedł gość, podzielił się swoimi spostrzeżeniami, BYĆ MOŻE zaoszczędził nam trochę czasu na podniecanie się bzdurami....

a wy? No to od czego tu jesteśmy? Od klepania w kółko tych samych teorii, przecież w ten sposób nie jesteśmy lepsi od naukowców którzy przeklepują błędne założenia, kontynuowane od 100 lat z okładem. A to się Wam nie podoba.

Wrzuciłem kilka linków w temacie dźwięków, ale nie umieram ze wstydu na słuch, że ktoś BYĆ MOŻE znalazł wyjaśnienie. Tak umiłowany Wam jest wątek dziwnych dźwięków, że od serca nie oderwiecie? No, nie świrować.

I co dalej, że się gość, boi, że depresant, histeryk, że za dużo teorii miesza... a może po prostu widzi obraz o milimetr szerzej niż kilku z Was? Gdzie tu wstyd? Skorzystaj i może się okazać, że samemu przyjdzie ci do głowy coś mądrego, jeden z drugim.

:plask:

KaliYuga - poczytaj wcześniejsze posty, ja też podałem przykłady, że niektóre filmy to fake... jednak nie robię z tego nie wiadomo czego i nie rzucam bezsensu teoriami kto za tym stoi i dlaczego takie coś zostało wykonane.... a to z prostego powodu: to działa na niekorzyść całej sprawie bo zarzuca się często "nieweryfikowalnymi zarzutami" co powoduje dezinformację gdzie paradoksalnie właśnie przeciw temu Acidizer69 tak usilnie walczy. Zauważ, że ciężko jest złapać się jednego konkretnego zagadnienia i go jakoś zweryfikować gdzie takich zagadnień wrzuconych jest pełno do jednego wora. A co do samego Acidizera to przecież nikt nie mówi, że źle robi czy coś ale kilka osób zauważyło, że delikatnie mówiąc 'panikuje'.

Awatar użytkownika

@Acidizer69 :spoko: :winko:

@mammłotek
Cytuj:
- Pocieszny jesteś, wiedziała by kto to pisze :mrgreen:

Ździwiłbyś się. :)

Cytuj:
Tak więc moje "zainteresowania" to żart. Nie łapiesz? No cóż ci poradzę. Wiesz gdzie to mam 8-)

Tak wiem, że to żart, nie musiałeś mi mówić. :tak:
Skoro mi mówisz to widać, że mój żart zadziałał. :twisted:
A jak nie to też wiesz gdzie to mam. :wacko:

Cytuj:
@ziemba

No proszę, to akurat wiadomo od samego początku. Babciu miałaś racje. :king:

(Edgar Allan Poe)

Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.

http://chomikuj.pl/nhsh2012

Awatar użytkownika

Czy jesteśmy już naprawdę aż tak zamotani w tym durnym świecie pozorów i zobowiązań, że jeśli człowiek skłoni się do własnych rozważań, bez podawania dowodów, linków do sieci, cytatów z książek itp. to znaczy, że jest opinia jest nic nie warta? Na tym i na innych forach istnieje pewien procent użytkowników, którzy z pasją oddają się sążnistym rozważaniom wyssanym z palca, których poziom i ogrom poraża gargantuiczną wprost ... głupotą. Ale niektórych się słucha, nazywając to tolerancją lub wręcz "prawem do własnej opinii". Bądźcie sprawiedliwi i rozdzielajcie swoje argumenty wszystkim po równo.

Nie będę bronił każdego jego słowa ale zasady wypowiadania się ogólnie. Przychodzimy tu po to, żeby spotkać innych ludzi. Jedni mają do powiedzenia mniej, inni więcej ale jeśli zdarzy się, że poziom wypowiedzi nam nie odpowiada, po prostu puszczamy ignora. Nie stosujemy pseudo psychologii, nie analizujemy od razu delikwenta, nie wyrzucamy mu prosto w twarz, że jego odczucia sią złe bo np. boi się. Wy też się boicie- chemtrailsów, chipów, Reptylian, przebiegunowania i innych mniej lub bardziej realnych zagrożeń. Gdyby nie, nie byłoby was tutaj. Każdy w głębi siebie kryje potwora z szafy. Ale potwór potworowi równy i chwatit.

@rekul- Jeśli słyszałeś podobne dźwięki, ja również choć trochę innej natury, zajmij się rozważaniami na temat ich teoretycznego pochodzenia. Jak na razie chyba nie bardzo ci do tego po drodze. Jeśli masz wiedzę, która ci na to pozwala to ją wykorzystaj, jeśli nie, daj innym gadać bzdury. Na razie wygląda to jak "sam nie pogadam a zrobię szum innym". Nie zrozum mnie źle ale ciągniecie offtopa jak smutnego pierdka i zajmujecie się dokręcaniem śruby facetowi w dziwnej koszulce.

Poprosiłem tylko o konkretny fragment rzekomego dźwięku z TD, nie interesują mnie argumenty, opinie itp. przynajmniej w takim wydaniu i jeszcze nie teraz, chyba mogę jeszcze decydować o tym jak mam odbierać treść, bo wtedy po prostu nie był bym sobą - JA :)

EDIT:

Aha no i poprosiłem a nie zażądałem :wacko: - to chyba fer, nie ?

Awatar użytkownika

Widzisz, czujesz się zobowiązany tłumaczyć. A reszta psychoanalityków? Trzech na jednego, banda łysego. Zamiast dyskutować z teorią, dożynają twórcę. Fe.

:język:

A teraz do tematu, bo sprawa cierpi.

KaliYuga pisze:
Widzisz, czujesz się zobowiązany tłumaczyć. A reszta psychoanalityków? Trzech na jednego, banda łysego. Zamiast dyskutować z teorią, dożynają twórcę. Fe.

Zawszę się tłumaczę ponieważ uważam że jest to mój obowiązek. Dla mnie to może być i milion na siedmiuset :lol: Czekamy na Acidizer69 choćby miał już tu nie pisać :mrgreen:

Entered Apprentice * 1st Degree

Jestem tutaj nowa i bardzo mnie zainteresowała ta tematyka, może jestem naiwna i łykam wszystko, ale szukam odpowiedzi. Czy może ktoś ma ten utwór już? Nie ukrywam, że przestraszyłam się.
http://www.gwiazdy.com.pl/component/con ... i-?start=1

bboz79 pisze:
Jestem tutaj nowa i bardzo mnie zainteresowała ta tematyka, może jestem naiwna i łykam wszystko, ale szukam odpowiedzi. Czy może ktoś ma ten utwór już? Nie ukrywam, że przestraszyłam się.
http://www.gwiazdy.com.pl/component/con ... i-?start=1

Witaj na forum :)

Częściową odpowiedź masz na poprzedniej stronie wraz z przykładami.
Te tajemnicze dźwięki są nałożone na już istniejące nagrania czyli nie są prawdziwe
- więc nie ma co się bać Mruga .
O utwory musisz pytać tego, kto o nich wspomniał - Acidizer69.

Pozdrawiam

Tak jak mówiłem wcześniej. Proszę korzystać na pobocznych lekcjach i wyciągać wnioski. Wyraźnie napisałem - informacji udzielam wyłącznie sceptykom w takiej tematyce i na ich prośbę. Sam fakt zwrócenia się po "namiary" nie oznacza automatycznie linka podanego "na tacy". W ten sposób pośrednio zwracam uwagę po raz kolejny by czytać uważnie oraz analizować jakże niedoskonałą sferę kominikacji słowa pisanego.

Sam proces rozmowy poza tematem ( forum ) stanowi element procesu weryfikacj danej osoby i przy tym stanowi przyczynek do poznawania nowych, ze strony, której sami nie ujawniają na oficjalnej scenie forum internetowego. Proszę się nie dziwić. Zaufania nie buduje się na podstawie gołosłownych deklaracji.

Gdy natomiast w prowadzonej dyskusji wyciąga się niepoważne kwestie niezwiązane z tematem ( osobiste wyjazdy, gusta czy prywatne frustracje, młody wiek i jego niepokorność oraz szczekliwa bezczelność by wspomnieć jeszcze o zwykłej agresji wywołanej z konfrontowania się z osobami obytymi i posiadającymi jakąś wiedzę oraz PRAKTYKĘ !) proszę się nie dziwić iż natrafia się na barierę milczenia czy wręcz niewybredny komentarz. Wszystko w trosce o poziom i atmosferę jaka czasem jest bardzo minorowa.

Ci co chcieli uzyskać odpowiedź poniekąd dostali ją, wystarczyło skontaktować się i poprosić. Ja też nie gryzę. W ramach tych wyjaśnień kryje się także odpowiedź dlaczego nie jestem w stanie zamieścić materiału, który potwierdziłby postulowane wcześniej tezy. Jest tak ze względu na prozaiczne i całkiem zabawne problemy natury logistyczno-technicznej. Na dzień dzisiejszy jest to bardzo trudne udostępnić ten materiał w postaci gotowego linka ze względu na jego nieobecność w sieci oraz barierę technologiczną jaka stoim pomiędzy samym materiałem a światem cyfrowych technologii.

Tu jest mowa o materiale sprzed blisko 40 lat.

No coz, najciekawszy i najbardziej wiarygodny (byc moze jedyny oryginalny) wydaje sie byc film z Kijowa.

phpBB [video]

Tam, od 4:04 zaczyna sie rozmowa kobiety z mala dziewczynka (matka z córką (?) - Aljoną).

- Mamo! Mamo! (z daleka, ledwo slyszalnym glosem, dziewczynka podbiega)
- Co Aljonka ?
- Te dzwieki. One kapią jak niebo. One nas straszą.
- Straszą ?
- Tak.
- A jak ty myslisz, co to takiego te dźwięki ?
- Wiem! One kapią na niebie. One są daleko. Tam... One są straszne. ... Chce na nie popatrzec przez mikroskop.
- Alona, dzwiekow przez mikroskop nie zobaczysz.
- A mikroby? Czy są mikroby?
(koniec rozmowy, film uciety w tym miejscu)

- 5:34 dziewczynka miauczy po kociemu
- kobieta: Cicho!

- 5:40 kobieta: Dania, (zdrobnienie od Daniel) odejdź stąd. Wyjdź.
- 5:52 dziewczynka mowi cos o dzwiekach motocykla (?) (niezrozumiale)

- 7:30 migawka z kobieta spacerujaca z wozkiem, wyraznie oglada sie do tylu, jest to blokowisko i musi byc wiele odbic fali dzwiekowej, wiec moze szukac zrodla dzwieku wlasnie za soba, moze to byc tylko moje falszywe przypuszczenie

Wg mnie powyzszy film jest bardzo wiarygodny i chetnie dowiem sie, ktory to utwor Tangerine Dream zostal do tego uzyty. Znam TD od 25 lat i jakos nie przypominam sobie ... (lub pamiec zawodna)

Znalazłam film który obala te niewyjaśnione dźwięki.
http://www.youtube.com/watch?v=XDFNM86I ... r_embedded

phpBB [video]

Witam,

To mój pierwszy post na tym forum. Może napiszę jak to się zaczęło. Znam tą stronę od dłuższego czasu i bywam tu prawie codziennie. Dowiedziałem się o waszym istnieniu z prawda2.info, którą to znałem wcześniej i przez pewien czas uważałem tą stronę za jedyną i prawdziwą. Tu, na waszym forum panuje inna atmosfera niż na p2. Tak przynajmniej to odczuwam.

Nie wypowiadałem się na tych serwisach, ponieważ uważałem, że nie mam zbyt wiele do powiedzenia. Mam dopiero 20 lat, mieszkam na wsi i jestem raczej prostym człowiekiem (nie mylić z prostakiem :) ). I tu właśnie jest jedna kwestia, o której chciałem napisać. Wiele rzeczy pisanych na tym forum (ale nie tylko) nie występują w ogóle tu gdzie mieszkam. O części treści dowiedziałem się pierwszy raz i nie mają odzwierciedlenia w okolicach, w których mieszkam i odwiedzam. Stąd wierzę na 100% tylko temu co sam odczuję w rzeczywistości.

A teraz do rzeczy. Na ten temat trafiłem z innego : dziwne-d-wi-ki-na-naszej-planecie-t9353.html

Jeśli chodzi o te tajemnicze dźwięki z tego co piszecie jest to fake. Ze swojej strony dodam, że (może jakieś rok temu) często słyszałem trochę dziwne rzeczy. Z tego co pamiętam był to dźwięk samolotu, ale nie pasażerskiego bądź odrzutowego (chodzi mi o latające latem małe samoloty odrzutowe, chyba iskry?). Odgłos zawsze słyszałem w nocy (22:00-24:00) i przypominał dźwięk silnika jakiegoś bombowca z II wojny :). Tylko kto i po co latał w nocy takim sprzętem? Jestem z lubelskiego. To tyle jeśli chodzi o sprawę z dźwiękiem.

Jest jeszcze jedna rzecz, która mnie interesuje i nie jest w tym temacie. Pierwszy raz zauważyłem to latem 2011. Był wieczór, słońce już zaszło, ale jeszcze nie noc. W pewnym momencie zauważyłem nade mną jasny, poruszający się punkt o wielkości najjaśniejszej gwiazdy widzianej na naszym niebie i co najmniej dwa razy jaśniejszy od niej. Od momentu gdy go zobaczyłem (bezpośrednio nade mną) do chwili zniknięcia (tj. 45* na niebie. Nie wiem jak to opisać. Był pomiędzy horyzontem a zenitem i poruszał się z zachodu na wschód) minęła może jedna minuta. Pomyślałem, że to samolot. Ale samoloty mają oświetlenie kolorowe pulsacyjne. Drugą myślą było to, że może to być sztuczny satelita, który odbija światło słoneczne. Czy jest to możliwe?

Prawie o tym zapomniałem do pewnego czasu, tj. 22.01.2012 godzina około 16:00-17:00. Często lubię patrzeć w gwiazdy na niebie, czasami z nadzieją, że zobaczę coś jeszcze. I właśnie wtedy to ujrzałem. Na początku pomyślałem, że to samolot, ale znowu kwestia z oświetleniem. Prędkość poruszania była raczej podobna do samolotu pasażerskiego. Gdy by to coś się nie poruszało wyglądało by jak normalna gwiazda. Ale leciało raczej w linii prostej (tak jak obiekt z lata 2011). Po chwili zobaczyłem jeszcze dwa takie same punkty na niebie tylko, że poruszały się w innych kierunkach każdy. Wiem jak wygląda samolot w nocy i te punkty go nie przypominały. Poza tym było cicho. Żadnych odgłosów silnika.

Tak się zastanawiam co to mogło być. Czy ktoś ma jakieś propozycje? Kwestię UFO jako kosmitów stawiam raczej na ostatnim miejscu jako możliwość. Czy to jednak były samoloty tylko jakoś inaczej oświetlone?

Trochę sporo jak na pierwszy raz. Nie spodziewałem się, że aż tyle naskrobię.

Pozdrawiam.

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree

lol, właśnie na polsacie w wiadomościach mówili o tych dźwiękach, pokazali fragment z Conklina, Kijowa i inne. o źródłach wspomnieli, że "różne są teorie" - pochodzą z jądra Ziemi, przez trzęsienia ziemi, ruch mas lodu ( hahaha :D ) itp. nieźle, nieźle

było też o gościu, który walczył o usunięcie danych z kościoła, bo wystąpił, ale nie dają mu spokoju i musi się sądzić, ale to już nie ten dział :)

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

phpBB [video]

http://www.youtube.com/watch?v=IgntGB9kTbk

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

phpBB [video]

cos dziwnie ten piasek faluje czy jakby z ziemi to było to by on czyżby nie podskakiwał? a dźwięk byłby stłumiony warstwami ziemi.

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

phpBB [video]

http://moje-riese.blogspot.com/
http://zakazanawiedza.wordpress.com
http://www.youtube.com/watch?v=b3vgkSK8SwY&feature=plcp
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację...
która zmieni świat."
D. Icke

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]