Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 24 lut 2021, 21:21

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kontrola umyslu
Post: 25 cze 2010, 10:26 
Ważne Daty w Historii Kontroli Umysłu i Technologii Elektromagnetycznej - Cheryl Welsh

Cytuj:
994

Z "Bulletin of the Atomic Scientists", Wrzesień - Październik 1994, Ułuda Delikatnego Zabijania ("The Soft Kill Fallacy"), Stevena Aftergooda i Barbary Hatch Rosenberg, str. 45. "Wiele rozważanych broni nieuśmiercających używa poddźwięków lub energii elektromagnetycznej (wliczając w to lasery, mikrofale lub radiację częstotliwości radiowej, lub widzialnych promieni świetlnych pulsujących z częstotliwością fal mózgowych) dla ich efektów. Uważa się, że te bronie powodują chwilowe lub stałe oślepienie, interferencję z procesem mentalnym, modyfikację zachowania i oddźwięk emocjonalny, utratę świadomości, dotkliwy ból, oszołomienie, mdłości i biegunkę, lub przerwanie normalnego funkcjonowania organów wewnętrznych na wiele innych sposobów."

Artykuł podaje następnie: "Dodatkowo, na podłożu pewnej Konwencji Broni Konwencjonalnych prowadzi się obecnie międzynarodowe rozmowy, które mogą doprowadzić do wytworzenia nowych specyficznych protokółów dotyczących broni elektromagnetycznych. Sprawozdanie oczekiwane jest w przyszłym roku."

1995

Z "The Guardian" "Sztuka przyszłej wojny" ("The Future Art of War"), 25 Maja 1995. Nic Lewer, pokojowy badacz z Uniwersytetu w Bradford, podaje w ostatnim wydaniu "Medycyny i Wojny" o "30 różnych kierunkach badań nad 'broniami nowej ery'.." artykuł podaje następnie: " Niektóre z tych badań wydają się jeszcze mniej racjonalne. Istnieją, podając za Leverem, plany użytku 'pulsujących promieni mikrofalowych' dla zniszczenia sprzętu elektronicznego przeciwnika i oddzielne plany na promienie dźwiękowe bardzo małej częstotliwości, powodujące wymioty, skręt kiszek, ataki epilepsji a także kruszenie kamienia."

Następnie artykuł donosi, "Istnieją plany 'kontroli umysłu' z użyciem 'przekazów psycho-korekcyjnych', transmitowanych przez podświadomą akustykę i stymulanty wizualne. Istnieje również plan na 'bronie psychotroniczne' - najwidoczniej, projekcje świadomości do innych lokacji i inny, dla użycia projekcji holograficznych w celu zasiania propagandy i dezinformacji."


http://www.objawienia.pl/leary/mc/3cheryl.htmNa górę
   
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

 Tytuł: Kontrola umyslu
: 25 cze 2010, 10:26 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 23 lip 2010, 19:25 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lut 2010, 18:53
Posty: 161
Płeć: mężczyzna
Jeżeli uważacie że przesadzam z moimi postami to przepraszam.. (tym bardziej że wiele tych informacji ma oddzielne tematy..) można oczywiście usunąć, ale lubię dzielić się wiedzą w miarę spójną, jaką się również interesuje. Oczywiście to jest częśc moich zbioró na d którymi pracuje. Wszystko zebrane z internetu, książek, czasopism, które mam w przypisach, ale tutaj nie będę się już rozdrabniał.

Kontrola umysłu nie jest już fantazją naukową..

Od długich lat istnieją twarde, namacalne dowody, iż rząd USA, a także inne rządy, eksperymentują na ludziach bez ich przyzwolenia, w ściśle tajnych programach służących testowaniu broni kontrolującej umysł poprzez użycie technologii elektromagnetycznej. Bronie te działają na hipotetycznej zasadzie elektromagnetycznych sygnałów z zewnątrz, które mogą naśladować elektromagnetyczne sygnały ciała i umysłu. Ilość dowodów na poparcie tych twierdzeń ciągle rośnie.

Historia.....

Pierwszą osobą, wskazującą na wykorzystanie promieniowania elektromagnetycznego jako broni przyszłości przewidział już genialny wynalazca żyjący na przełomie wieków, Nicola Tesla. Wszystkie zapiski Tesli, po jego śmierci, znalazły się w Jugosławii. Pomimo napiętych stosunków pomiędzy Tito a Stalinem, sowieccy naukowcy mieli prawdopodobnie możliwość zapoznania się z tymi dokumentami i z ich pomocą zbudowania urządzenia zwanego LIDA, którego zadaniem było wpływanie na zachowanie pacjentów szpitali dla psychicznie chorych. LIDA staje się jednak z czasem przestarzałą technologią. Dr Robert Becker - specjalista od wpływu pól magnetycznych na organizm twierdzi, iż Rosjanie dysponują obecnie znacznie nowszymi urządzeniami. Przykładem tego był w swoim czasie dudniący dźwięk odbierany w Stanach Zjednoczonych na falach krótkich - którego źródłem w głębi Rosji było urządzenie, zwanego popularnie Dzięciołem, skierowanego na Stany Zjednoczone i mającego wpływać na psychikę Amerykanów. [Patrz Oko Rosji]

1947 - powstaje CIA. W tym czasie realizacja Projektu Spinacz skutkuje przejęciem przez USA zaawansowanych badań naukowych Niemiec nad „modyfikacja świadomości” Niemcy podczas II Wojny Światowej tworzą Projekt modyfikacji świadomości w celach indoktrynacji. Wykorzystują początkowo techniki dźwiękowe (efekt półlipotyczny- tj: naddźwiękowa stymulacja płatu potyliczna mózgu), następnie używają środków chemicznych: skopolaminy (w połączeniu np. z morfiną powoduje ona tzw. półsen, a także amnezję.) , meskaliny i inne narkotyczne a na końcu wykorzystywali hipnozę. np.testowali na oddziałach SS. Również po raz pierwszy używają na tak dużą skalę Fluoru,– który wpływa na działanie mózgu i sprawia, że podtruci nim ludzie są bardziej ulegli i podatni na manipulację. Znając te specyficzne właściwości substancji, zarówno niemieccy, jak i rosyjscy komendanci obozów koncentracyjnych dodawali fluor do wody pitnej. (oczywiście prawdopodobnie Rosjanie byli pionierami użycia fluoru w swoich gułagach, co Niemcom bardzo przypadł do gustu owy sposób otumanienia ludzi). Rezultaty były fantastyczne!. Potwierdza to Charles Eliot Perkins - chemik, patolog i fizjolog, wysłany po wojnie do Niemiec –aby zweryfikować owe informacje. . Bolszewicy uznali system masowej kontroli poprzez dodawanie leków do wody jako idealnie nadający się do realizacji planów skomunizowania świata, natomiast Niemcy mieli spokój z więźniami np. w Auschwitz (gdzie robiono powyższe badania). (Patrz Fluor). Amerykanie rozpoczynają kontynuację prac Niemieckich naukowców w Narodowym Laboratorium Brookhaven, Posilają się badaniami George’a Estabrooks’a (szefa wydziału psychologii w Colgate University i znany specjalista od hipnozy) który podczas II Wojny Światowej zaoferował Departamentowi Wojny swe usługi w przygotowywaniu alianckich szpiegów. Wiedząc o rosyjskich eksperymentach zdecydował się udowodnić, iż po odpowiednim treningu i kilku sesjach hipnotycznych, zahipnotyzowana osoba może popełnić czyn sprzeczny z jej kodeksem moralnym.Twierdził np., że jest w stanie, wbrew woli i bez wiedzy danego osobnika, skłonić go do zdrady ojczyzny. Utrzymywał także, że udało mu się "wyprodukować" idealnego agenta wywiadu o doskonale rozdwojonej (za pomocą hipnozy) osobowości, który w jednym wcieleniu był dobrym żołnierzem i lojalnym Amerykaninem, zaś w drugim komunistycznym fanatykiem, mogącym przekonać nawet agentów NKWD o swym pełnym oddaniu sprawie światowej rewolucji. [Patrz np: Duncan O’Finioan] Oficjalnie jego dokonania zostały odrzucone, jako niewykonalne.

Projekt Bluebird
Projekt Bluebird – był pierwszym projektem od kontroli umysłu. Oficjalnie został powołany do życia w odpowiedzi na doniesienia o stosowaniu przez Rosjan metody ”prania mózgu”. Jednym z pierwszych zadań było ”znalezienie metod kontrolowania umysłów ludzkich”. Największy nacisk kładziono na eksperymenty nad ”narkohipnozą”, badające działanie substancji zaburzających prace mózgu i możliwości “programowania” ludzkich myśli za pomocą sugestii w stanie hipnozy. Później zajmował się głownie badaniami nad tworzeniem fałszywych wspomnień i zamazywaniem pamięci, również wśród dzieci. (zmiana osobowości)

Projekt Artichocke
Projekt Bluebird ciągle ewoluował, wkrótce też został przemianowany na Projekt Artichocke (Karczoch). “Karczoch” rozwijał się niezwykle dynamicznie - zaangażowane w niego były służby specjalne armii, marynarki, lotnictwa, a nawet FBI. Cel i zakres całego przedsięwzięcia został wyznaczony w raporcie ze stycznia 1952 roku, w którym padło złowieszcze pytanie: ”Czy możliwe jest sterowanie działaniami jednostki do tego stopnia, że nie zawaha się ona popełnić czynów sprzecznych z jej wolą, a nawet fundamentalnymi prawami natury, takim jak instynkt samozachowawczy?”. Zaczynał się wyścig ku stworzeniu w pełni sterowalnego zabójcy. Utworzona została specjalna grupa operacyjna CIA, która mogła, w razie potrzeby, niemal natychmiast znaleźć się w dowolnym punkcie świata. Grupa ta testowała nowe techniki wyciągania informacji, polegające na tym, że przesłuchiwana osoba nie pamiętała, że w ogóle została poddana badaniu. Szeroko stosowano cały szereg substancji narkotycznych, od marihuany poprzez heroinę i LSD aż po tzw. ”zastrzyki prawdomówności” . Mimo początkowych niepowodzeń, CIA łożyła coraz więcej pieniędzy na tajne badania.

Między czasie w 1950 - podczas wojny w Korei wywiad doniósł, że oficerom śledczym prowadzącym przesłuchania amerykańskich jeńców udało się osiągnąć tzw. „Prania mózgu” na pojmanych. Takie działanie wpłynęło na podjęcie działań.

1953 - Allen Dulles, dyrektora Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA) prosi Harolda Wolffa - wybitnego psychiatry ze Szkoły Medycznej Cornell University , o przeprowadzenie dla CIA badań nad stosowanymi przez komunistów metodami przesłuchań. Wolff wraz ze swym kolegą z Cornell Lawrence'em Hinklem uzyskali dostęp do tajnych dokumentów, mogli także prowadzić rozmowy z agentami NKWD, którzy "wybrali wolność". Po wnikliwych studiach naukowcy przedstawili raport, w którym stwierdzili, że ani Rosjanie, ani Chińczycy nie odkryli jakiejś nieznanej "broni psychologicznej" - czy to w postaci środków chemicznych, hipnozy, czy fizycznych technik oddziaływania na ludzki umysł. Rozwiązaniem zagadki "prania mózgów" była konwencjonalna brutalność i skuteczna perswazja, wykorzystująca rozmaite ludzkie słabości.
10 kwietnia 1953 - Allen Dulles, powiedział na ogólnonarodowym spotkaniu wychowanków Princeton w Hot Springs, Virginia, następujące słowa: "W ciągu ostatnich kilku lat przyzwyczailiśmy się do słuchania wielu rzeczy o walce o ludzki umysł - wojnie ideologii - i rzeczywiście, nasz rząd został doprowadzony przez międzynarodowe napięcie, które nazywamy 'zimną wojną', do podjęcia dodatnich kroków dla rozpoznania zagadnienia prowadzenia wojny psychologicznej i do odgrywania w niej aktywnej roli. Zastanawiam się jednak, czy wyraźnie uświadamiamy sobie znaczenie tego problemu, czy zdajemy sobie sprawę, jak niebezpieczną może stać się walka o ludzki umysł w sowieckich rękach? Możemy nazwać to, w tej nowej formie, prowadzeniem wojny mózgowej”.

MK-ULTRA

13.04.1953- amerykańskie Biuro Wywiadu Naukowego (Office of Scientific Intelligence) otrzymało od CIA zlecenie na projekt badawczy, któremu nadano nazwę MK-ULTRA. Był on zakrojony na znacznie większą skalę niż wszystkie dotychczasowe projekty badawcze CIA w tej dziedzinie. O jego konkretnych działaniach wiedziała jedynie wąska grupa ludzi ze ścisłego kierownictwa CIA. Wg Al.’a Bielek’a był to tak ścisły program CIA że ochrona miała rozkaz strzelać by zabić, gdyby miało wkroczyć inspekcja nawet FDA- Agencji ds. Żywności i Leków. Oficjalne dokumenty Agencji określały go mianem ”projektu matki’. W jego ramach funkcjonowało 149 mniejszych, bardziej specjalistycznych podprojektów. Wiele z nich dotyczyło potencjalnego zastosowania nielegalnych narkotyków na polu walki. Inne zajmowały się tzw. psychoelektroniką. Jeden zaś podejmował próby zdalnego sterowania ludzkim organizmem”. Wszystko to zmierzało ku temu, by z ludzi podatnych uprzednio praniu mózgu uczynić nieświadomych swojej roli szpiegów, zabójców czy sabotażystów. Szefem zostaje Sidney Gottlieb-psychiatra, a zarazem doktor chemii,.

Cel główny: zbadanie możliwości sterowania pracą ludzkiego mózgu i kontroli umysłu z wykorzystaniem substancji chemicznych (w tym środków psychodelicznych, m.in. LSD, meskaliny, czy pentotalu sodu), bodźców elektrycznych oraz hipnozy. Według wielu relacji, badania były często brutalne i odbywały się także na nieświadomych ich celu obywatelach USA, czasem z tragicznymi skutkami. W ramach projektu MK-ULTRA, zaangażowano uniwersytety, szpitale, placówki więzienne. Sfinansowali prowadzone na 44 wyższych uczelniach badania, w których uczestniczyły dziesiątki psychologów, psychiatrów, lekarzy, antropologów i socjologów, oraz czasami na Bogu ducha winnych ludziach. Realizując projekt MK-ULTRA, CIA dla kamuflażu posługiwała się kilkoma pośrednikami w przekazywaniu pieniędzy na badania. Ważną rolę odegrało w tym Human Ecology Society, założone przez Harolda Wolffa. W sumie, w ciągu mniej więcej 10 lat, CIA sfinansowała około 150 rozmaitych projektów badawczych związanych z kontrolą umysłu i przekazała na ten cel wiele milionów dolarów.

Zakres zainteresowań CIA projektem MK-ULTRA.
1. substancje powodujące nielogiczne myślenie i impulsywność, mogącą prowadzić do publicznej dyskredytacji poddanej ich działaniu osoby,
2. substancje zwiększające inteligencję i spostrzegawczość,
3. substancje przeciwdziałające skutkom spożycia alkoholu,
4. substancje zwiększające skutki spożycia alkoholu,
5. substancje wywołujące odwracalne symptomy groźnych chorób umożliwiające ich symulację,
6. materiały ułatwiające wprowadzenie danej osoby w trans hipnotyczny,
7. substancje zwiększające wytrzymałość na izolację, tortury i przemoc stosowane w czasie przesłuchań mających prowadzić do tzw. prania mózgu,
8. materiały lub/oraz metody fizyczne powodujące amnezję dotyczącą wydarzeń poprzedzających ich zastosowanie lub odbywających się w jego trakcie,
9. fizyczne metody wytwarzania szoku i dezorientacji, które mogłyby być stosowane przez długi czas bez możliwości wykrycia,
10. substancje powodujące fizyczną ułomność, taką jak paraliż nóg lub silna anemia,
11. substancje powodujące ?czysty" stan euforii, bez następującej po nim depresji,
13. substancje powodujące takie zakłócenie umysłu, że poddana ich działaniu osoba staje się niezdolna do podtrzymania kłamstwa w czasie przesłuchania,
12. substancje zmieniające osobowość w ten sposób, że poddana ich działaniu osoba staje się uzależniona od innej osoby,
14. substancje, które obniżą ambicje i wydajność pracy, nawet podane w niedających się wykryć ilościach,
15. substancje zakłócające działanie wzroku lub słuchu, w miarę możliwości bez trwałych skutków,
16. pigułka powodująca utratę przytomności, którą można niepostrzeżenie dodać do pożywienia, napoju, papierosów lub użyć w sprayu, bezpieczna w użyciu i powodująca maksymalną amnezję, [pigułka gwałtu?]
17. substancja, która podana w jeden z wyżej wymienionych sposobów powodowałaby całkowitą niezdolność osoby do jakiejkolwiek fizycznej aktywności.

W ramach MK-ULTRA prowadzono także:
* badania grafologiczne (w poszukiwaniu możliwości psychiatrycznej diagnozy na podstawie badania ręcznego pisma), a
* wymazywanie ludzkiej pamięci.- poprzez wykorzystanie infradźwięków
* badania z zakresu parapsychologii, w szczególności możliwość telepatycznego przesyłania informacji na duże odległości.

Midnight Climax
1955 – powstaje podprogram Midnight Climax - Była to operacja towarzysząca projektowi MKULTRA, mająca na celu doświadczalne sprawdzanie na nieświadomych figurantach właściwości LSD w procesie pozyskiwania informacji podczas stosunków seksualnych. CIA zorganizowało trzy lokale konspiracyjne na terytorium USA (San Francisco, Marin i Nowym Yorku) do których pracujące dla CIA prostytutki zwabiały klientów i podawały im w napojach roztwór LSD.

Największe ujawnione dokonania w Programie MK-ULTRA:
* Projekt Wilhelma Reicha
* Projekt Ewena Camerona – psychiatry, który piastował również publicznie stanowiska: (w różnych okresach życia) był Prezydentem Światowego Towarzystwa Psychiatrycznego, Amerykańskiego i Kanadyjskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. który udowodnił, że pamięć ludzka może być zresetowana.

Przykład: Jedną z ofiar programu kontroli umysłu była niejaka Linda MacDonald. Cameron przeprowadzał na niej eksperymenty między majem a wrześniem 1963 roku. Wprowadzał pacjentkę za pomocą leków w stan przedłużającego się snu, izolował od bodźców zewnętrznych i poddawał elektrowstrząsom, których siła przekraczała 76,5 razy dawkę zalecaną przez Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne. Techniki wykorzystane przez niego w trakcie eksperymentu trwale pozbawiły Lindę MacDonald pamięci jakichkolwiek faktów z jej przeszłości od daty urodzin do roku 1963, kiedy eksperyment zakończono. Wywołany u niej stan otępienia sprawił, że nie wiedziała, jak się nazywa, ile ma lat i gdzie mieszka. Nie pamiętała swego męża, nie rozpoznawała swoich dzieci, nie potrafiła czytać, gotować, prowadzić samochodu, korzystać z toalety.
* Projekt badawczy dr. Harrisa Isabela, kierownika Ośrodka Badawczego Toksykomanii przy Public Service Hospital w Lexington, Kentucky. Szpital ten specjalizował się w leczeniu ludzi uzależnionych od narkotyków. Poproszony przez CIA o opracowanie nowych, syntetycznych narkotyków, Isabel zaczął eksperymentować na pensjonariuszach zamkniętego oddziału. Chcąc się przypodobać swoim zleceniodawcą z CIA, faszerował swoje ”króliki doświadczalne” ogromnymi dawkami LSD, meskaliny, marihuany, skopolaminy i innych substancji halucynogennych. W zamian za udział w eksperymencie, pensjonariusze dostawali zastrzyki wysoko gatunkowej morfiny, dawki zależały od stopnia zaangażowania. Najgorliwsi dostawali morfinę nawet trzy razy dziennie. Zeznając przed komisja senacka w 1975 roku, Isabel stwierdził, że nie widział nic zdrożnego w podawaniu ”twardych” narkotyków ludziom, których, z racji swojego zawodu, miał leczyć.
1963 - znacznie wzrosło zainteresowanie CIA tak zwaną psychoelektroniką. Narkohipnoza nie przyniosła oczekiwanych rezultatów.
Dr Jose Delgado, neurofizjolog z Yale University School, interesował się możliwościami elektronicznej stymulacji mózgu. Wszczepiając do mózgów pacjentów niewielkie czujniki, odkrył on, że dają mu one ogromną władzę nad badanymi. Za pomocą sterowanego falami radiowymi stymulatora (stimoceiver) był on w stanie wywołać u ludzi wiele rodzajów emocji, m.in. wściekłość, pożądanie i zmęczenie.

1966 - Delgado ogłosił, iż ”ruchy, emocje i reakcje człowieka mogą być sterowane elektronicznie”. Dodał, że wobec tego człowiek, jak robot, może być sterowany przez naciśnięcie odpowiedniego guzika.
Na zlecenie Biura Badań Morskich, Delgado zajął się następnie problemem możliwości poddania społeczeństwa procesowi tzw. ”psychocywilizowania”. Poczyniono wielki postęp w badaniu wpływu mikrofal na mózg człowieka.
Dr. Ross Adey z Uniwersytetu Kalifornijskiego badając zjawisko mikrofal, dokonał wstrząsającego odkrycia. Okazało się, że poddając ochotników działaniu mikrofal mógł on wpływać na ich fale mózgowe.
Allen Frey, posunął się o krok dalej. Za pomocą fal elektromagnetycznych udało mu się bowiem wywołać sen u badanych ludzi, zauważył też, że możliwe jest wytwarzanie efektów dźwiękowych - huków, brzęczenia, syczenia - bezpośrednio w głowach ochotników. Wywoływane fale o częstotliwości od 300 do 3000 megaherców pulsujące w odpowiednim tempie mogą być słyszane nawet przez osoby głuche od urodzenia.
1967 - Projekt MK-Ultra zostaje przeniesiony do opuszczonej bazy na wschodnim rejonie Long Island tzw: Montauk.
Dr.Williamem Van Bise - inżynier radiowy, To on na podstawie jawnych danych znalezionych w radzieckiej literaturze naukowej, w ciągu trzech tygodni, z powszechnie dostępnych w sklepach z elektroniką części był w stanie złożyć maszynę wpływającą na rytm fal mózgowych – urządzenie LIDA.We wspomnianym programie CNN, VanBiase stwierdził, iż za pomocą pola elektromagnetycznego jest w stanie wywoływać u niepodejrzewających niczego osób halucynacje, zmieniające możliwości rozsądnej oceny rzeczywistości. LIDA jest już jednak przestarzałą technologią.który prowadził dochodzenie w związku z transmisją nad obszarem USA, w latach siedemdziesiątych, rosyjskiego sygnału radiowego, posiadał dowody na to, że rosyjski sygnał radiowy występował "na częstotliwości, w jakiej operuje ciało ludzkie - 10 Hz jest dokładnie w paśmie częstotliwości biologicznych." To potwierdza zaangażowanie obydwu Państw w rozwijaniu tej technologii.
Dr Ross Adey - "za pomocą niewielkiego generatora mikrofal udało mu się sprawić, że zwierzęta doświadczalne zachowywały się jak elektroniczne zabawki".
Dr. Joseph Sharp [pracujący w Walter Reed Army Institute of Research] opierając się na badaniach Freya, stwierdził, że za pomocą odpowiednio modulowanych mikrofal można przekazać całe słowa wprost do mózgu odbiorcy. (słuch mikrofalowy). Siedząc w polu elektromagnetycznym, Sharp bez trudu rozpoznawał słowa transmitowane przez jego współpracownika. Poddany działaniu pola pacjent dosłownie słyszy głosy w swojej głowie. Takie urządzenie ma oczywiste zdolności użytkowe w ukrytych operacjach, przeznaczonych do doprowadzenia osobnika do szaleństwa "głosami", lub dla niewykrywalnych instrukcji dla zaprogramowanego zabójcy."

1973 - Richard Helms dyrektor CIA każe zniszczyć wszystkie "teczki" dotyczące projektu.
1974 - po raz pierwszy Projekt MK-ULTRA opisany zostaje publicznie przez dziennik The New York Times, i wkrótce stał się przedmiotem serii dochodzeń rządowych
1974 r.
• J.F. Scapitz, naukowiec współpracujący z Departamentem Obrony wpadł na ”genialny” pomysł. Uznał, że trzeba spróbować powiązać wcześniejsze badania nad hipnozą z projektu MK-ULTRA z osiągnięciami Freya i Sharpa. Scapitz ujął to tak: ”Możliwe jest przekazywanie słów hipnotyzera wprost do podświadomości za pomocą zmodulowanych fal elektromagnetycznych. Przekazywanie takich informacji nie wymaga żadnych technicznych urządzeń odbiorczych ani kodujących.” Po raz pierwszy Agenci wywiadu USA zyskali możliwość zdalnego ingerowania w umysły ludzi. Zdaniem Scapitza kontakt z podświadomością innego człowieka mógł się odbywać, o zgrozo, również bez jego wiedzy.
• Dr Delgado wygłasza w Kongresie "Potrzebujemy programu psychochirurgii do politycznego kontrolowania naszego społeczeństwa. Jej celem powinna być fizyczna kontrola umysłu [...] Musimy kontrolować umysł także elektrycznie. Pewnego dnia armie i generałowie będą otrzymywali rozkazy bezpośrednio za pomocą elektrycznej stymulacji mózgu".

Dr Eastabrook prowadzi badania w Zakładzie Psychologii Uniwersytetu Colgate, wykorzystując hipnozę do popełniania czynów antysprzecznych z jej wynaturzeniem kodeksu moralnego
1975 dwie komisje amerykańskiego Senatu podjęły śledztwo mające wykryć, czy i w jakim stopniu realizacja tego projektu naruszyła zasady naukowej etyki i amerykańskiego prawa. Są to: Church Committee powołany przez kongres, oraz prezydencka Komisja Rockefellera [Rockefeller Commission] - potwierdziły doniesienia gazety.. Kiedy ujawniła wyniki śledztwa, (docierając do nielicznych zaledwie dokumentów, jednak większość ich ustaleń opierając na zeznaniach świadków) wzburzenie opinii publicznej było tak wielkie, że CIA wkrótce ogłosiła zaprzestanie wszelkich tego typu badań, oraz zaczęła publicznie bagatelizować osiągnięcia programu MK-ULTRA, twierdząc, że nie przyniósł on spodziewanych rezultatów.
1977 – Victor Marchetti, były pracownik CIA, informuje dziennikarzy, że prace wcale nie zostały przerwane. Również Miles Copeland, kolejny wieloletni współpracownik CIA twierdzi o dalszych działaniach CIA w tej sprawie. W rozmowie z jednym z dziennikarzy stwierdził, że ,,komisja senacka, która zajmowała się tą sprawą, dotarła jedynie do wierzchołka góry lodowej”.

Gittinger – psycholog, stworzył unikalny system oszacowania osobowości i przewidywania zachowania w przyszłości. Nazwał on tą metodę we właściwy sposób - Systemem Oszacowania Osobowości (Personality Assessment System-PAS) Budował on unikalny zestaw danych wszystkich faz ludzkiego zachowania i potrzebował tak wiele próbek oddzielnych grup, ile był w stanie zdobyć.... do początku lat siedemdziesiątych spłynęło 29000 zestawów testu osobowości (Wechslers) - każdy z nich wraz z danymi biograficznymi... W roku 1962 Gittinger i jego współpracownicy przenieśli bazę operacyjną z kwatery Human Ecology w Nowym Jorku, do posiadanej przez CIA firmy, założonej specjalnie dla nich w Waszyngtonie i nazwanej Psychological Assessment Associates.
08.1977, Gittinger złożył publiczne zeznanie podczas wysłuchania Senatu w sprawie prowadzenia prac we współpracy z CIA..


P.S- jak będziecie chcieli więcej to dajcie znać...

Ave
RipsonarNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 lip 2010, 22:01 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lut 2010, 18:53
Posty: 161
Płeć: mężczyzna
Solaris pisze:

Program "Gwiezdnych Wojen"

Kiedy połączymy założenia projektu BLUE BEAM z prowadzonym programem tzw. "Gwiezdnych Wojen" otrzymamy kombinację promieniowania elektromagnetycznego i hipnozy, które stały się tematem intensywnych badań. W roku 1974 badacz G. F. Shapits na jednym z seminariów naukowych powiedział: "W tym badaniu zostanie dowiedzione, że wymawiane słowa hipnotyzera mogą być przekształcone na zapis elektromagnetyczny wprowadzony bezpośrednio do ludzkiego mózgu, bez potrzeby wykorzystywania jakiegokolwiek urządzenia odbiorczego czy kodującego, a także bez udziału osoby będącej podatną na sugestie, mającą świadomą kontrolę nad otrzymywanymi informacjami. Możemy oczekiwać, że usprawiedliwione zachowanie tej osoby odbędzie się bez udziału wolnej woli."

Czym tak naprawdę zajmuje się program "Gwiezdnych Wojen" prowadzony przez rząd USA od niemal 25 lat?Hmm.. tutaj ktoś prawdopodobnie myli projekty... Projekt Gwiezdnych Wojen moim zdaniem nie ma nic wspólnego z kontrolą umysłu jako zniewolenie kogokolwiek. Przypominam że projekt ten związany jest przede wszystkim ze szpiegostwem, ale z wykorzystaniem jasnowidztwa, a ściślej wykorzystywanie zdalne widzenie (z ang. Remote Viewing), które w USA rozpoczęto w 1972 roku.(tzn już w 1971 NASA coś próbuje w tym względzie, ale sama się mota.. więc wg uznania od kąd zaczynamy..)..

Nadmienię tylko, iż osoby, które przyczyniły się do rozwoju projektu, który znany był w ostatecznej (oficjalnej) wersji znany jako Star Gate to:
Ingo Swan
Patric Price
Jospeh Mc. Moreagle
David Morehouse
Uri Geller (zdziwieni?)
Mel Rile

i wiele wiele innych...

Prawdopodobnie gdzieś już o tym jest szerzej więc nie będę znowu czytelnikowi walił długiego posta.. bo mnie znienawidzicie..:)

Ave

RipNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 lip 2010, 13:27 
Cytuj:
Uri Geller (zdziwieni?)

ano!
dawaj wiecej, dawaj
pozdrowkaNa górę
   
 
 
Post: 26 lip 2010, 10:39 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lut 2010, 18:53
Posty: 161
Płeć: mężczyzna
Witam.

Tutaj chciałbym sprostowac mój powyższy post.. Ponieważ pomyliłem sie i nie odróżniłem Projektu Gwiezdnych wojen (Star Wars) od Gwiezdnych wrót (Star Gate). Choc rónież podtrzymuje ocene że Projekt Gwiezdnych Wojen ma sie nijak do Kontroli umysłu.

Natomiast chcąc odpowiedziec na post Elżbiety to wydaje mi sie że byśmy odbiegli od tematu. Jak znajde odpowiedni temat na forum to tam na piszeę szerzej o co pytasz:) i zrobie tu linka (aby zachować porządek w tej kwestii- dzisiaj wieczorkiem się postaram). Sorki za zamieszanie.


RipsonarNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 lip 2010, 15:29 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2009, 2:25
Posty: 688
Ripsonar pisze:
Największe ujawnione dokonania w Programie MK-ULTRA:
* Projekt Wilhelma Reicha
* Projekt Ewena Camerona – psychiatry, który piastował również publicznie stanowiska: (w różnych okresach życia) był Prezydentem Światowego Towarzystwa Psychiatrycznego, Amerykańskiego i Kanadyjskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. który udowodnił, że pamięć ludzka może być zresetowana.

Coś więcej???Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 paź 2010, 23:55 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lut 2010, 18:53
Posty: 161
Płeć: mężczyzna
Zapomniałem ..upsss

W sprawie Wilhelma Reich'a (kontrola umysłu) tak w skrócie...

1947 – zaczyna prace w Rangelay, Maine (nie jestem pewien czy tak się pisze) gdzie swoje badania koncentruje na rozszerzeniu zdolności psychicznych. Reich w ciągu 5 lat swoich badań odkrył, iż istnieje silny związek między kondycją psychiczną a seksem i stanem orgiastycznym - tj: w czasie stanu orgiastycznym, w momencie przed szczytowym punkcie pobudzenia nerwów- ludzka podświadomość i świadomość łączą się w otwarty strumień (dusza łączy się z umysłem ). Ten moment można programować człowieka co oczywiście wykorzystano.
W latach 70-tych stan ten nauczono wywoływać już sztucznie przez technikę porażania i stymulowania prądem, co oczywiście amerykanie z zapałem wykorzystywali.


Odnośnie Urli Gellera (przypominam że to w sprawie RV, nie MK-ULTRA- orki za off top ale namieszałem, i chciałbym juz co nie co naświetlić w owej kwestii...)

Tutaj trzeba wspomnieć że Uri Geller był znacznie powiązany z programami CIA i innych służ zainteresowanych ..hmm alternatywnymi zdolnościami - wywiadowczymi przede wszystkim. Trafił do Instytutu Badawczego Stanforda [SRI], ponieważ badali jego zdolności PSI, zaś prawdopodobnie również w DARPA wg Andija Puharich’owa – prowadzono prace wyjaśnienia owego fenomenu telekinezy wykorzystując fizykę kwantową. (z DARPA mieli również kontakt np: Ingo Swann czy z Pat’em Price'em). Przypominam że SRI było miejscem kształtowania psychicznego szpiega za pomocą zdalnego widzenia [RV], gdzie oczywiście Uri dołożył swoje przysłowiowe trzy grosze w prace takich znakomitych jegomości jak Swan czy Pat Price.

AveNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 lis 2010, 16:40 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Amerykańska armia chce manipulować mózgiem za pomocą ultradźwięków

To, nad czym pracuje William Tyler ze School of Life Sciences przy Uniwersytecie Stanowym w Arizonie na zlecenie amerykańskiej armii, brzmi jak science-fiction. Założyciel firmy Synsonix opracowuje hełm dla żołnierzy, który będzie wpływał na aktywność mózgu za pomocą śródczaszkowych impulsów ultradźwiękowych.


Jak opisuje Tyler w blogu Armed with Science, wynalazek pozwala na celowe stymulowanie wybranych rejonów mózgu bez konieczności umieszczania w nich specjalnych elektrod. Metoda ultradźwiękowa jest pięć razy dokładniejsza niż działająca z wykorzystaniem pól magnetycznych śródczaszkowa stymulacja magnetyczna (TMS) i może poza tym docierać do głębszych rejonów mózgu.

Projekt badawczy jest finansowany przez U.S. Army Research Development and Engeneering Command (RDECOM) Laboratorium Badawczego Armii (Army Research Laboratory – ARL), a także przez agencję DARPA. Jego celem jest dalsze badanie wpływu ukierunkowanych impulsów ultradźwiękowych na poszczególne fragmenty mózgu i zwiększenie ich precyzji. Być może technologia ta będzie stosowana w hełmach amerykańskich żołnierzy. Wtedy na polu walki ultradźwięki będą usuwały stres, redukowały odczuwanie bólu, poprawiały koncentrację i zapobiegały traumatycznym uszkodzeniom mózgu.


http://tech.wp.pl/kat,1009779,title,Amerykanska-armia-chce-manipulowac-mozgiem-za-pomoca-ultradzwiekow,wid,12663672,wiadomosc.html

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 gru 2010, 1:30 
MK-ULTRA - polecam film pt"The Killing Room". Reżyser do miewa ,że utajnione badania trwają do dziś i przedstawia jak okrutnie mogła wyglądać selekcja na zamachowca w tym przypadku zamachowca samobójcę.

Bardzo obrazowo przekazuje informacje Wikipedia:
http://pl.wikipedia.org/wiki/MKULTRA
Cytuj:
Kulisy ujawnienia

Program, składający się z ok. 150 oddzielnych podprojektów, został po raz pierwszy opisany w 1974 r. przez dziennik The New York Times, i wkrótce stał się przedmiotem serii dochodzeń rządowych. Mimo zniszczenia większości dokumentacji dwa lata wcześniej na polecenie ówczesnego dyrektora Agencji, Richarda Helmsa, specjalne komisje - Church Committee powołany przez kongres, oraz prezydencka Rockefeller Commission - potwierdziły doniesienia gazety.


Biorąc pod uwagę czasopismo NYT to zapewne kontrolowany lajtowy wyciek.
Dokumenty zniszczone - brak opisu badań.
W komisji śledczej rodzina Rockefeller.


Czy to efekt?:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Tutaj-snajper-z-Waszyngtonu-zabijal-niewinnych-film,wid,11677513,wiadomosc_video.html?ticaid=1b5e2&_ticrsn=5Na górę
   
 
 
Post: 07 gru 2010, 21:56 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Krótka historia kontroli umysłu poprzez wszczepianie elektrod do mózgu.

Grupa amerykańskich weteranów wojskowych pozwała CIA do wyjaśnienia szczegółów badań polegających na wszczepianiu urządzeń zdalnego sterowania w ich mózgach.

Powszechnie wiadomo, że CIA zaczęły testować substancje psychoaktywne, takie jak LSD, na żołnierzach już w latach 50-tych, ale mniej wiadomo na temat zarzutów wszczepiania elektrod w umysły badanych żołnierzy.

Dokumenty procesowe z 2009 roku http://www.vawatchdog.org/09/nf09/nfjan09/jan09files/Edgewood_Complaint%20.pdf stwierdzają, że CIA projektowało i testowało elektrody, które , wszczepione w ludzki umysł, pozwoliłyby im kontrolować zachowania badanych. Pozew stwierdza ponadto że badani nigdy nie byli w stanie wyrazić świadomej zgody na eksperymety jako że rząd nigdy nie ujawnił ryzyka związanego z badaniami.

Bruce Price, jeden z powodów w pozwie, uważa, że CIA umieściło takie urządzenie w jego mózgu w 1966 roku, fakt potwierdzony przez badania za pomocą rezonansu magnetycznego.

"...W którymś momencie, Bruce został namówiony do odwiedzenia ogrodzonego i strzeżonego budynku który mieścił zwierzęta używane do testów:psy, koty, świnki morskie i małpy. Po zgłoszeniu się, Bruce został przypięty do noszy ciasno upiętymi pasami na piersi, nadgarstkach i kostkach,po czym został wprowadzony w stan uśpienia. Czasem jednak odzyskiwał przytomność na krótkie chwile. W jednym przypadku, wspomina że był pokryty dużą ilością krwi - założył że to jego własna krew, ale nie pamięta żródła, nie czuł też bólu. Pamięta również że część ramion oraz dłoni przybrały niebiesko-fioletowy kolor. Jego nadgarstki i kostki w miejscach umocowania pasów były posiniaczone oraz obolałe."

Bruce jest zdania, że właśnie w tym czasie umieszczono implant w jego mózgu.

"Oskarżeni (CIA) umieścili implant w prawej części zatok sitowych Bruce`a , w pobliżu płatu czołowego mózgu. Implant podczas tomografii komputerowej pojawił się jako "ciało obce" o nieustalonym składzie (prawdopodobnie tworzywa sztuczne, jakiś rodzaj materiału kompozytowego) w prawej części zatok."

Potwierdzono to w raporcie radiologii z dnia 30 czerwca 2004 roku.

Według książki byłego oficera wywiadu Departament Stanu, John`a Marks, pt." CIA i poszukiwanie manczuriańskiego kandydata" http://www.druglibrary.org/schaffer/lsd/marks.htm , wewnętrzny raport z 1961 opracowany przez jedną z głównych agencji naukowych donosi, że "zademonstrowano możliwości zdalnego sterowania aktywnością kilku gatunków zwierząt ... Specjalne badania będą prowadzone w kierunku zastosowania wybranych elementów tych technik celem wykorzystania ich w połączeniu z umysłem ludzkim ".

"CIA realizowała takie eksperymenty, ponieważ byli przekonany, że Sowieci robili to samo" odnotował Jeff Stein w The Washington Post.

W połowie listopada, amerykański Sędzia James Larson orzekł, że CIA musi przedstawić dokumentację i świadectwa dotyczące eksperymentów dokonanych w latach 1950 - 75 na na tysiącach żołnierzy.

"CIA stwierdziła od razu że niektóre dokumenty są chronione na mocy przywileju tajemnicy państwowej, ale Larson orzekł że Agencja Wywiadowcza musi być bardziej konkretna," odnotowano w prawniczym portalu informacyjnym Courthouse News Service. Agencja oświadczyła ponadto,że "ujawnienie dokumentów jest w tym przypadku nieuzasadnione, ponieważ nigdy nie finansowała oraz nie przeprowadzała badań z użyciem narkotyków na personelu wojskowym", co jest kłamstwem.

Sędzia Larson nie był przekonany: "Sąd odrzuca wniosek CIA stwierdzający brak powodów do roszczeń, i nakazuje CIA ustosunkowanie się do zapytań weteranów, zwłaszcza że pozwani twierdzą iż mogą przedstawić dowody zdające się podważać wniosek personelu wojskowego ", napisał.

Ale jednocześnie orzekł, że CIA nie jest zobligowana do okazania zapisów na temat wszczepiania implantów (!).

Gordon P. Erspamer , adwokat prowadzący sprawę weteranów, powiedział w wywiadzie dla "Washington Post", że nadal obarcza CIA odpowiedzialnością za wszczepianie urządzeń w mózgi swoich klientów,i wciąż prowadzi tę sprawę.

"Nie ma wątpliwości, że takowe eksperymenty były prowadzone, ale oskarżeni twierdzą, że były one przeprowadzane przez prywatnych badaczy na podmiotach badań wyciąganych z więzień z więzienia, szpitali i domów opieki, a nie na personelu wojskowym" stwierdził Erspamer,dodając że "CIA stwierdziło że na ten temat nie wie nic."

Erspamer zauważył również, że dokumenty złożone w procesie opisują "wszczepianie elektrod w różnych regionach mózgu, w tym w hipokampie, podwzgórzu, płacie czołowym (przez przegrody), kory i różnych innych miejscach."

"Wiele z tych prac została wykonana na uniwersytecie Tulane w Nowym Orleanie, z użyciem miejscowego szpitala państwowego i funduszy organizacji o nazwie Commonwealth Fund," powiedział."Staramy się uzyskać dokumenty z Tulane, ale powiedziano nam, że zostały zniszczone podczas powodzi ...".


http://nwomedia.pl/artykul.php?id=2774

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 lip 2011, 20:38 
filmik Derrena Browna, pokazuje technikę kotwiczenia stanu lekkiego nawalenia, tak aby można było go potem odpalić w dowolnym momencie. Reakcja występuje na widok słowa (wystarczy np. sms )
How to get drunk without drinking
phpBB [video]Na górę
   
 
 
Post: 17 maja 2012, 12:36 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lut 2010, 18:53
Posty: 161
Płeć: mężczyzna
Film który ukazuje długą ale konsekwentną drogę do zniewolenia jednostki, jak i całych społeczeństw w zupełnie nowy i nikczemny sposób. Wymienia krok po kroku jakie kraje, instytucje oraz osoby przyczyniły się do rozwoju technik kontroli aż do dnia dzisiejszego. Ukazuje, jak na przestrzeni niecałego wieku techniki kontroli rozwinęły się do niebywałych rezultatów, o których my, zwykli zjadacze chleba nie mamy zielonego pojęcia. Przedstawione doświadczenia, jak i odtajnione dokumenty, dosadnie obrazują omawiany temat, jak i uzmysławiają realność niebezpieczeństw jakie owe techniki prezentują.

Wytrwałości w oglądaniu, bo choć długość materiału może odstraszać, to każdy może znaleść coś, co go z pewnością zainteresuje, lub zmieni dotychczasowy pogląd na ten wydawałoby się nierzeczywisty problem obecnego świata.

Kontrola umysłu. Zbagatelizowany fakt współczesnego świata 1/3
phpBB [video]


Kolejna cześć pod koniec tygodnia.

P.S. nie pomyślałem, bo temat mogłem umieścić w Multimedia. Proszę ewentualnie moderatora o przeniesienie.

Ave

RipsonarNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 20 maja 2012, 20:07 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lut 2010, 18:53
Posty: 161
Płeć: mężczyzna
Kontrola umysłu. Zbagatelizowany fakt współczesnego świata 2/3
phpBB [video]


AveNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 cze 2012, 18:47 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree

Rejestracja: 18 gru 2011, 5:38
Posty: 315
Lekarz mający duże doświadczenie w leczeniu przypadków zwielokrotnienia osobowości opowiada na konferencji medycznej, że badał pacjentów z użyciem wyrafinowanych metod hipnozy i okazało się że wielu z nich było poddawanych przerażającym rządowym nielegalnym programom programowania umysłów!
Unikalny tekst w języku angielskim:
http://www.empty-memories.nl/science/greenbaum.pdfNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 cze 2012, 12:37 
Ripsonar mocna kompilacja. :tak: :spoko:

W II cz. 2 ortografy, "ó" zamiast "u" i kilka literówek. Mnie to nie przeszkadza ale są tacy puryści którzy z powodu jednego ortografa odrzucą cały przekaz filmu (ale to ich problem). "Nie czas żałować róż gdy lasy płoną".Na górę
   
 
 
Post: 23 cze 2012, 19:27 
Offline
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 mar 2012, 21:49
Posty: 14
Płeć: mężczyzna
ja z zapartym tchem czekam na 3 część, póki co rozwaliło mnie to co się tam dowiedziałem

_________________
Zdrowy Śmiech, twoja codzienna dawka śmiechuNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 30 cze 2012, 1:09 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lut 2010, 18:53
Posty: 161
Płeć: mężczyzna
@ timewave - z ortografią, niestety zawsze miałem problem i choć wiem, staram się, to i tak zawsze coś błędnie napisanego przelizie do publiki w wersji końcowej.. może kiedyś mi się uda. (dzięki za pozytywna opinię:))

@ kaemic - nad 3 -cią częścią non stop pracuje. Jednak optymistycznie patrząc, myślę że skończę nie wcześniej niż w II połowie lipca.

AveNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 17 sie 2012, 16:20 
Offline
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2011, 14:03
Posty: 13
Płeć: mężczyzna
Ripsonar pisze:
@ timewave - z ortografią, niestety zawsze miałem problem i choć wiem, staram się, to i tak zawsze coś błędnie napisanego przelizie do publiki w wersji końcowej.. może kiedyś mi się uda. (dzięki za pozytywna opinię:))

@ kaemic - nad 3 -cią częścią non stop pracuje. Jednak optymistycznie patrząc, myślę że skończę nie wcześniej niż w II połowie lipca.

Ave


Również czekam z niecierpliwością :spox:

_________________
Czasem jedno Słowo zmienia w Piekło cały Świat
Wtedy jedno Życie wiąże Inne z mocą krat!
Czasem Pocałunek w Piekle stworzy NIEZŁY Raj
Graj MuzykoRAJ
Czasem jeden dotyk Nieba w bestię zmieni Cię
Wtedy nowy koszmar już nie skończy się we śnie
Wtedy CZARNOBIAŁY Anioł wezwie Was..(?) NABÓJ!!!
WTRÓJANIELETRUJ!!!

HUNTER - IMPERIUM TRUJKINa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 paź 2012, 17:42 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree

Rejestracja: 16 mar 2010, 22:10
Posty: 652
Trzeba się będzie temu mrocznemu wątkowi w najbliższych dniach uważniej przyjrzeć ,poszperać w sieci na razie za mało informacji

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/10/09/przymusowe-wszczepianie-czipow-rfid-na-filipinach/


Na Filipinach prowadzona jest kampania wszczepiania czipów RFID w ciała ludzi. Kampania ta prowadzona jest w odległych, zapadłych wsiach i osadach, na tyle odległych, że są nieznane dla szerszej opinii publicznej. Ludzi chwyta się i zatrzymuje na ulicach, dokonuje się, przemocą, wtargnięć do domów i wszczepia się w ciała ludzi czipy RFID.

Na video widać dwóch Filipińczyków z takich osad, którzy składają świadectwo dotyczące tego faktu, opisują ten czip (o rozmiarze ziarnka ryżu) i mówią także o tym, że u zaczopowanych ludzi jest coś takiego w rodzaju tatuażu na czole w kształcie trzech szóstek.

Mówią także o tym, że zaczopowani ludzie tracą swoją wolę i stają się całkowicie sterowalni (bezwolni) i zależni od „panów” (właścicieli). Z tego powodu, próbując uniknąć implantacji czipów, uciekali w góry ukrywając się tam. W ogóle to mamy już czasy apokaliptyczne i widzimy spełnianie się proroctw duchownych ludzi, zwłaszcza o „przymusowym wszczepianiu czipów” mówił starzec Nikołaj Rogozin. Na razie te technologie są testowane i wypróbowywane na niewielkich grupach ludzi ale sądzę, że bardzo szybko my wszyscy będziemy musieli z tym się zmierzyć.
RFID Chip Forced in Philippines
phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 16 paź 2012, 16:20 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lut 2010, 18:53
Posty: 161
Płeć: mężczyzna
Kontrola umysłu. Zbagatelizowany fakt współczesnego świata 3

phpBB [video]


Linku: http://www.youtube.com/user/RipsonarNews?feature=watch

Kolejna cześć jeszcze w tym miesiącu.

AveNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 20 paź 2012, 18:20 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lut 2010, 18:53
Posty: 161
Płeć: mężczyzna
Kontrola umysłu. Zbagatelizowany fakt współczesnego świata 4
phpBB [video]


Tym razem:

Masowa kontrola społeczeństwa
a) Indoktrynacja - szkolnictwo
b) Mass media. Od kontroli informacji, propagandy informacyjnej, po wdrażanie określonych trendów
c) Wpływ celebrytów na społeczeństwo
d) MONARCH wśród gwiazd showbiznesu
- Projekt Celebrity
- Walt Diney i przekazy podprogowe
d) seksualizm+ wolna miłość= likwidacja rodziny
e) symbolika w filmach
f) gesty

Ave

RipNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 paź 2012, 11:59 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lut 2010, 18:53
Posty: 161
Płeć: mężczyzna
Niestety, zbanowali mi tą część, a wydaje mi się, że jest najciekawszą z całej serii:( Postaram się powycinać materiały, aby jednak przeszło... ale to zajmie mi parę dni. zobaczymy. AveNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 paź 2012, 12:25 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 maja 2009, 23:59
Posty: 1065
Lokalizacja: Poznań
Płeć: mężczyzna
Ripsonar pisze:
Niestety, zbanowali mi tą część, a wydaje mi się, że jest najciekawszą z całej serii:( Postaram się powycinać materiały, aby jednak przeszło... ale to zajmie mi parę dni. zobaczymy. Ave

Wstaw na inne serwisy, vimeo, Any Files Video, szkoda wycinać, okrojoną wersję daj tylko na YT

_________________
ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 paź 2012, 13:58 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2009, 21:35
Posty: 279
Płeć: mężczyzna
Czy istnieje możliwość, aby te cztery filmy został wrzucone na jakiś serwer? Łatwiej byłoby je ściągnąć w lepszej jakości niż z YouTube...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 paź 2012, 18:45 
Niezłe filmy, w senisie że odwaliłeś kawał dobrej roboty :spoko:
Chociarz temat mi znany od dwóch lat to wciąż budzi wiele emocji i zawsze czegos nowego można sie dowiedzieć, albo inaczej poprostu sprawdzają sie pewne prypuszczenia odnośnie tego kto stoi za tym wszystkim. Niewspomnając o nowych technikach czy metodach kontroli.Na górę
   
 
 
Post: 21 paź 2012, 19:31 
no coz... swietne filmy o manipulacji umyslem... ale same traca manipulacja...
np postac A.Crowleya demonizowana, kiedys zadalam sobie trud, by poczytac Magije, by przeczytac deczko jego biografii i uwazam goscia za ciekawa postac - wytrwaly w dazeniu do wiedzy, doswiadczeniu jej, ot, normalne ciekawskie jajco. Wiec mnie wkurza jak robia z niego czubka. ]
ale za tlumaczenie dzieki, sporo info :tak:Na górę
   
 
 
Post: 23 paź 2012, 7:42 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree

Rejestracja: 16 mar 2010, 22:10
Posty: 652
niby nic nowego ,ale warte uwagi i przypomnienia :czytaj:

źródło;http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/10/18/chemtrails-hdtv-fale-ssss-i-kontrola-umyslu/Chemtrails, HDTV, fale SSSS i kontrola umysłu

Na czym polega nasz pęd ku “postępowi”?

David Richards (henrymakow.com), tłumaczenie Radtrap

Wyobraź sobie scenariusz filmu sci-fi: Niedaleka przyszłość, zaawansowana technologicznie dyktatura używa fal elektromagnetycznych do kontroli mas, zamykając je w sztucznym świecie negatywnych i chaotycznych myśli.

Przerażające? Jest w tym scenariuszu nawet coś gorszego – to nie jest fikcja. Illuminati zaczęli używać przeciwko nam takiej broni już teraz, bombardując nas falami SSSS (Silent Sound Spread Spectrum – Poszerzone Spektrum Cichego Dźwięku). Dwoma głównymi źródłami ataku są chemtraile i zestawy HDTV.

Chemtrails są naszym podstawowym problemem.

Chemtraile “zasiewają” nasze niebo metalowymi cząsteczkami które przewodzą częstotliwości HAARP (i prawdopodobnie innych emiterów fal takich jak wieże GWEN), wysyłając fale SSSS które wpływają na nasze samopoczucie, wywołują u nas niepokój i depresje.

Jeden z głównych strategów geopolitycznych Illuminati, Zbigniew Brzeziński (W 1981 został odznaczony amerykańskim Medalem Wolności, w 1995 – Orderem Orła Białego, w 1996 – Orderem za Zasługi dla Ukrainy I klasy, w 1998 – czeskim Orderem Masaryka I klasy. W roku 2006 Gazeta Wyborcza wyróżniła profesora Brzezińskiego tytułem Człowieka Roku. Laudację na cześć laureata wygłosił były minister spraw zagranicznych Stefan Meller. – wikipedia) pisał o otumianiu społeczeństwa falami SSSS w swojej książce “”Between Two Ages -Pomiędzy dwoma wiekami” (1970): “Możliwym jest – i kuszącym – wykorzystać dla celów strategiczno-politycznych owoce nauki o mózgu i ludzkim zachowaniu.”


Gordon J. F. MacDonald, geofizyk specjalizujący się problematyce działań wojennych, pisał o tego typu częstotliwościach: “W ten sposób, można by opracować system mogący poważnie upośledzać prace mózgów dużej populacji w wybranych regionach przez dłuższy okres czasu.” Może ty też masz te poczucie pustek w swoim sąsiedztwie. Moje miasto rodzinne w Anglii wygląda jakby ktoś wyssał z niego całe życie. To jest efekt fal SSSS.

Tutaj pojawia się problem: jeśli agenda Illuminati traktuje nas falami SSSS z użyciem chemtrails, to czy ich również nie dotykają skutki oddziaływania tej broni? Podejrzewam że odpowiedz leży w powyższej wypowiedzi: “w wybranych regionach”. Biorąc pod uwagę jak wyrafinowana jest to technologia, musimy założyć że jest również bardzo celna, dzięki czemu opryskują chemią ogromne obszary ale fale SSSS przechodzą tylko w wybranych regionach. Dla przykładu – chemtrails mogą być rozpylane nad całym Londynem, lecz fale nie będą oddziaływać na terenach Elity (np. w londyńskim City).

Niedawno jeden z angielskich aktywistów anty-NWO odwiedził tereny Rotszyldów i sfilmował rozpylane nad nim chemtraile. Po co Rotszyldowie mieliby pryskać samych siebie? Nie ma to żadnego sensu, chyba że przyjmiemy iż starannie wybierają regiony do ataków elektromagnetycznych.

Technologia Cichego Dzwięku wykorzystywana jest też w zestawach HDTV. Możliwości kontroli umysłu przy użyciu HDTV zostały opisane w amerykańskim patencie z 2002 roku zatytułowanym ‘Nervous System Manipulation by EM Fields from Monitors’ (Manipulacja Systemu Nerwowego przy użyciu Pól EM z Monitorów):

Wiele monitorów komputerowych i ekranów HDTV podczas wyświetlania obrazu emituje pulsujące promieniowanie elektromagnetyczne o wystarczającej amplitudzie do wywołania takiego pobudzenia. Dzięki temu możliwa jest manipulacja systemu nerwowego obiektu, poprzez pulsujące obrazy wyświetlane na pobliskim monitorze komputera lub telewizorze HDTV.

Pierwsze użycie fal SSSS w urządzeniach do komunikacji/rozrywki odnotowano podczas wojny w Zatoce Perskiej, gdy armia USA wykorzystała je do wywołania masowej kapitulacji Irakijczyków. Armia amerykańska najpierw zniszczyła centrum dowodzenia i koordynacji Saddama, zmuszając jego armię do komunikacji przy pomocy zwykłego radia (FM). Wtedy zaczęli nadawać fałszywe informacje dla armii irackiej zawierające w sobie częstotliwości SSSS.

Media USA tuszowały wszelkie informacje o tej technologii ale media z Londynu, ITN News , donosiły o “niewiarygodnym i ściśle tajnym programie PsyOp”. Odnotowali że technologia ta “zaimplantowała” żołnierzom irackim negatywny stan emocjonalny – “uczucia strachu, rozpaczy i beznadziejności”. Reporter wręcz zachwycał się tą technologią: “Ten niezwykle efektywny system przekazów podprogowych nie ogranicza się do mówienia danej osobie by poczuła wybraną emocję, on powoduje że ona to naprawdę czuję; implantuje tą emocję prosto do jej mózgu.”

Efektywność ataku była zdumiewająca. To był zwiastun tego co nas czeka jeśli pozwolimy zachodnim rządom na wykorzystanie tej technologii przeciwko nam – żołnierze iraccy całkowicie skapitulowali.

Te same fale SSSS są teraz wysyłane przez telewizory HDTV w naszym pokoju gościnnym.

To jest prawdziwy powód dla którego Obama podpisał ustawę o dotowaniu mediów publicznych i przejścia na HD (również i w Polsce przyśpiesza się wprowadzenie telewizji cyfrowej kosztem wyłączenia telewizji analogowej -Rad). Podczas kolejnej kampanii Obama nie będzie już musiał powtarzać idiotycznego słowa “Nadzieja”! Zamiast tego skieruje odpowiednią sugestię wprost do twojej głowy!

Trzeba zdać sobie sprawę z tego że SSSS to atak globalny. Technologii tej używa się we wszystkich krajach zachodnich i Europy Wschodniej (możliwe że też w innych), gdzie użycie jej koordynują służby specjalne pracujące bezpośrednio dla Illuminati.

Edward Tilton, prezydent Silent Sounds Inc., jednej z prywatnych firm zajmujących się technologią SSSS napisał w broszurze z 1996 “tworzymy taśmy i płyty CD dla rządu niemieckiego a nawet krajów byłego Związku Radzieckiego!”

To jest globalny atak ze strony najwyższej władzy – Illuminati.

Technologia

Poszerzone Spektrum Cichego Dźwięku, technologia SSSS, znana też jako “S-quad” emituje fale elektromagnetyczne niesłyszalne dla ludzkiego ucha. Ponieważ nasz mózg sam wytwarza impulsy elektryczne, fale te wpływają na jego pracę i naszą świadomość.

Mogą też wpływać na nasz nastrój. Naukowcy potrafią wyodrębnić wybrane wzorce fal mózgowych występujące w czasie gdy odczuwamy np. apatię lub depresję, nagrać je i odtworzyć jako “ścieżkę”. Nagranie te może być wyemitowane, wywołując wybraną emocję u niczego nie podejrzewającej ofiary.

Wiem że wielu ludzi uzna to za absurd, ale ta technologia ma już 70 lat. Co najmniej. Po raz pierwszy wspomniał o niej twórca cybernetyki, Norbert Weiner, (zupełnym przypadkiem Żyd) w swojej książce “Cybernetyka czyli sterowanie i komunikacja w zwierzęciu i maszynie” z roku 1948 (polski przekład: PWN, Warszawa 1971, s. 261). Weiner wylicza swoje eksperymenty z lat 1942-47 w czasie których wystawiał badanych na działanie pól elektrycznych niskiego natężenia, wiedząc że mogą one manipulować naszymi naturalnymi falami ELF (Extremely Low Frequency – skrajnie niska częstotliwość).

CIA rozwinęła tą technologię w ciągu ostatnich dekad. W swojej książce “Poszukiwania Mandżurskiego Kandydata” (1979) John Marks relacjonuje że na jego zapytanie poparte prawem do informacji (Freedom of Information Act), CIA przyznała że mają pokój pełen dokumentów o technologii elektromagnetycznej stymulującej mózg i zmieniającej ludzkie zachowanie. Agencja odmówiła jednak wydania tych dokumentów, które do tej pory pozostają utajnione.

Eksperymenty te nie ograniczają się do prostego wpływania na emocje. W książce “Body Electric” (1974) dr. R. O. Becker opisuje swoje sukcesy w przekazywaniu “słów hipnotyzera” bezpośrednio do nieświadomego mózgu ochotnika przy użyciu fal elektromagnetycznych.

Illuminati chcą pełnej kontroli. Chcą wpływać na nas przy użyciu fal SSSS. Wyjaśnia nam to dokument od Rady Naukowej Armii Amerykańskiej (USAF Scientific Advisory Board) z roku 1996, zatytułowany ‘New World Vistas Air and Space Power for the 21st Century’.

Można wyobrazić sobie rozwój elektromagnetycznych zródeł energii, którą będzie można wysyłać, kształtować i ukierunkowywać, wysyłać ją do ludzkiego ciała blokując świadome ruchy mięśni, kontrolować emocje (i przez to akcje), usypiać, przekazywać sugestię, wpływać na krótko i długo terminową pamięć, tworzyć i kasować ludzkie doznania.

Konkluzja

Jesteśmy poddani atakom “cichego dźwięku”. Fale te nie są śmiertelne i szkodliwe bezpośrednio, tworzą w nas jednak negatywne emocje i zakłócają nasz tok myślenia. Osłabiają nasze umysły i inicjatywę w czasie gdy Illuminati przygotowują nam potężne zmiany na świecie, które mają nas popchnąć w kierunku ich satanistycznej dyktatury.

Planują w pełni wykorzystać mozliwości tej technologii, istnieje także prawdopodobieństwo że w pewnym momencie będzie już za późno by się przed nią obronić.

To nie jest science fiction, to się dzieje naprawdę. Najwyższy czas by zmądrzeć i poczuć gniew. Oni bawią się nami jak zabawkami, zdemaskujmy w końcu tych drani!Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 paź 2012, 18:52 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lis 2009, 10:11
Posty: 1802
Kawał dobrej roboty z opracowaniem materiału.

Zarazem - mam wrażenie że użytkownicy tego forum,
zapominają alias mało lubią usłyszeć to, że nad wszystkimi
odbywa się tu intensywna praca...

kto korzysta na utarczkach
szarpankach słownych
walkach kłótniach i podobnych starciach i otarciach...

gdzieś tam coś jest... za rzeką za miedzą i górą
ale jak ludzie skaczą sobie do oczy zamiast współpracować
dziwne natręctwa po głowach wielu chodzą
i to już... na pewno ich nie dotyczy...

na pewno...

_________________
Wszystko jest umysłem...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 paź 2012, 21:25 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lut 2010, 18:53
Posty: 161
Płeć: mężczyzna
Udało się:)
Zapraszam zatem na:
Kontrola umysłu. Zbagatelizowany fakt współczesnego świata 4
phpBB [video]Link: http://www.youtube.com/channel/UCcuaRVUxwbHMoK1sIR57ZrA

Pozdrawiam i czekam na opinie.

RipNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 paź 2012, 1:22 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lut 2010, 18:53
Posty: 161
Płeć: mężczyzna
Witajcie

agent70 pisze:
Czy istnieje możliwość, aby te cztery filmy został wrzucone na jakiś serwer? Łatwiej byłoby je ściągnąć w lepszej jakości niż z YouTube...


Postaram się to zrobić w najbliższym czasie. Bez obaw..

Jacolo pisze:
Wstaw na inne serwisy, vimeo, Any Files Video, szkoda wycinać, okrojoną wersję daj tylko na YT


Wydaje mi się, że vimeo będzie najlepszy, ale mam problem czym podzielic plik bo chyba do 500 mb, na plik, a moje mają znacznie więcej... Może jkas podpowiedź :spox:

Hakun pisze:
Kawał dobrej roboty z opracowaniem materiału.


Miło mi to słyszeć.. tak jak i innym dziękuję za takie słowa, ponieważ dzięki temu wiem, że poświęcony czas nie idzie na darmo...

Już prawie 4 godziny oglądania.. ale mam nadzieję że nie przynudzam.. a jeszcze tyle do pokazania:) W 5 części będzie o muzyce i jej wpływie na trendy kulturowe szczególnie z dużym wysiłkiem na młodzież, powiązań z satanizmem, symboliką, oraz 2 część kontroli masowej społeczeństwa, jakim jest psychotronika. Tutaj dużo ciekawych informacji. Będzie się działo:)

AveNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group