Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 27 lut 2017, 23:35

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Zatem czekamy na kolejne części.
Sporo pracy, i uważam osobiście że potrzebnej,
abo całościowo widzieć sprawę i pamiętać o detalach!

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 24 paź 2012, 6:52 
VIP Member
Awatar

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Temat wypływa...

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Ripsonar pisze:
Wydaje mi się, że vimeo będzie najlepszy, ale mam problem czym podzielic plik bo chyba do 500 mb, na plik, a moje mają znacznie więcej... Może jkas podpowiedź :spox:

Podzielić możesz virtualdublub, lub ja jeszcze robię tak żeby było w całości to wstawiam w Avirecomp i ustawiam rozmiar przerobionego pliku np 485 mb, tylko trzeba trochę poczekać aż przerobi, zależy jaki masz komputer.

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Witam i wklejam

Film na temat osobowości wielorakiej.Produkcja Trevor Sands

INSiDE - short film

phpBB [video]

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Ripsonar - Twój film jest świetny. Obejrzałam go jakiś czas temu i byłam pod ogromnym wrażeniem. :spoko: :spoko: :spoko:

Chylę czoło. :spox:

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Ripsonar, dzięki za wstawkę, zabieram się do oglądania.

A co do tej wielorakiej osobowości, to przypomniał mi się film "Tożsamość"

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Dziedziny zniewolenia i kontroli umysłowej

10 dziedzin zniewolenia i sprawowania nad nami kontroli umysłowej, jakie z sukcesem wykorzystuje międzynarodowe żydostwo

Podtytuł z oryginału: „Przenicowali nas”

*przenicować — przenicowywać

1. «spruć i odwrócić jakąś garderobę na lewą stronę i uszyć ją na nowo»

2. «rozpatrzyć coś zbyt drobiazgowo i tendencyjnie lub złośliwie przekręcić czyjeś intencje, myśli» (słownik PWN)

Wyjątkowo silnie przeszkadza mi wyszukiwanie różnych pokrętnych eufemizmów do nazywania naszych przeciwników, dlatego muszę określić ich jednym terminem – żydostwo międzynarodowe. Zrobili cholernie dużo dobrej roboty w dziedzinie zniewolenia nas i sprawowania nad nami całkowitej kontroli umysłowej. Taki zawsze mam wniosek, gdy w dzisiejszych czasach opuszczam plac ożywionej, gorącej dyskusji ….. wtedy mówię sam do siebie – jak bardzo udało im się nas przenicować.

Kiedy nie tylko udało im się zniszczyć ludzi fizycznie, emocjonalnie i duchowo – ale spowodować, że niewolnicy na koniec zaczynają dziękować swym ciemiężycielom. To dopiero jest cwany numer.

1 /. Niewolnicy fotonów

Zniewolili nas do poziomu niewolnika ich fałszywego narzędzia – lichwy. Nie tylko nic nie jest w stanie potwierdzić, że ta jednostka w ogóle daje jakieś ślady swego istnienia, ponieważ jest zbudowana na niczym innym, lecz tylko złudzeniu, ale lichwa w ogóle jest czymś faktycznie niezgodnym z prawem ….. więc jest oszustwem.

Jakby tego było mało, to na dodatek już podporządkowaliśmy nasze życie papierowemu mamonie, który nie ma żadnego związku z jakąś prawdziwą wartością czy bogactwem. A teraz jeszcze dotarliśmy do stanu niewolnika cyfr w komputerze. Fotony na ekranie. Temu właśnie oddajemy coś, co stanowi nasze trzy najważniejsze rzeczy: nasze dusze, naszą energię i nasz czas.

2 /. Szczęśliwi niewolnicy

Nie tylko musimy być zniewoleni dla tych pasożytów, ale oni wytrenowali nas jak dobre małe pieski Pawłowa, mamy być szczęśliwymi niewolnikami. Przynieś ten kij i pomerdaj ogonem. Szczęśliwi niewolnicy, w szczęśliwych pojazdach niewolniczych, szczęśliwych ubiorach niewolniczych, mających szczęśliwe narzędzia niewolnicze, szczęśliwe gadżety niewolnicze, szczęśliwy transport niewolników i szczęśliwe bony z nagrodami dla niewolników – papierowy mamona lub cyfry do wydawania w kramikach międzynarodowego żydostwa.

3 /. Zabijamy siebie nawzajem

To rzecz dość oczywista, ale jednocześnie jedna z najbardziej odrażających. Właśnie fakt, że to oni zawsze zmuszają nas do zabijania siebie nawzajem, żeby nie pobrudzić sobie rąk. Goje zabijają Gojów. Organizowane przy użyciu bardzo prostej techniki: dziel i rządź za pomocą ich machiny propagandowej. Masowe rzezie z pokolenia na pokolenie. Ból, cierpienie, niepokój, lęk, strach, okaleczanie dzieci, okrucieństwo, zniszczenie – wszystko dla nich. I wpadamy w tę elementarną pułapkę oszustwa za każdym razem, nawet dziś. Czy kiedykolwiek się nauczymy (?)

4 /. Numer z poczuciem winy

To najważniejszy obszar ich pychy, aby wywołać nasze zbiorowe poczucie winy za zbrodnie rzekomo dokonane na nich, które w rzeczywistości się nie wydarzyły.

Arogancja tych ludzi jest naprawdę niesamowita. Sfabrykowali niedorzeczną historyjkę znów przy użyciu machiny propagandowej, że 6 mln tego plemienia zostało zamordowanych przez nas, Gojów. I nie tylko Niemcy mają czuć się z natury winni, ale każdy z nas. Retoryka o biednej ofierze żydowskiej wpychana jest nam do gardła 24/7, 360 dni, dzień za dniem, rok po roku. W każdy wyobrażalny sposób. Oczywiście ta kupa końskiego łajna zostaje w nas rzucana, aby służyć im jako bufor, psychologiczny straszak mający tuszować niezliczone mnóstwo popełnionych przez nich zbrodni. Ale niestety większość z nas daje się kupić na ten stek bzdur, a większość ludzi przechodzi przez swe żałosne życie bez kwestionowania informacji, jakimi się ich karmi.

5 /. Zniekształcenie i zafałszowanie Prawdy

Nie tylko wypaczyli prawdę o swym własnym klanie, ale powykręcali i zafałszowali wydarzenia historyczne i aktualne wydarzenia na swoją korzyść. Niech za przykład posłuży handel afrykańskimi niewolnikami. Udało im się wkręcić w dodatkowy numer z poczuciem winy większość białych ludzi za zaangażowanie się międzynarodowego żydostwa w przemysł niewolniczy – na jakim oni sami ogromnie skorzystali. To samo, co kłamstwa o „złych nazistach”, demonizacja islamu, ataki terrorystyczne, które przecież wszystkie zorganizowało międzynarodowe żydostwo.

6 /. Owce kontrolują owce

To jeden z najsmutniejszych faktów. Jak nasze zniewolenie jest utrwalane w przeważającej części przez nas samych. Goj monitoruje i kontroluje innego Goja – w imieniu naszych koszernych panów. Odbywa się to fizycznie przez istnienie podwójnych zdrajców w mundurach i psychicznie poprzez myślenie grupowe od chwili, gdy się rodzimy przez nasze otoczenie. Tak się mają sprawy – to jest normalne zachowanie – każdy to wie, itp. Dostosuj się, bądź posłuszny. Spełniaj wolę big brothera.

7 /. Nielegalni imigranci, którzy rządzą bałaganem

Jestem oburzony, gdy słyszę określenie „Pan” lub „Pani” w odniesieniu do jednego z tych pasożytów i ich sługusów. Jaką trzeba mieć czelność, żeby dawać sobie takie tytuły. Ten kult śmierci został wywalony na zbity pysk z 79 krajów, 109 razy w całej historii. Na przykład, zostali także wyrzuceni z Anglii w 1290 r. i nielegalnie chyłkiem przemyceni z powrotem w 1656 roku przez skorumpowanego Olivera Cromwella. W związku z tym, każdy żyd w Brytanii jest nielegalnym imigrantem, a nie obywatelem. Ale to oni teraz tworzą przepisy w Anglii. Naprawdę niesamowite – jaka jest pycha tego klanu oszustów.

8 /. Życie w pudełkach

Wystarczy spojrzeć na noclegownie, jakie większość ludzi uważa za swoje domy, bo tak zostali uwarunkowani. To jeszcze więcej szaleństwa, w jakim nas przeszkolono, abyśmy to zaakceptowali, tak, jak w każdym przypadku narzucania nam jakiejś formy oszczędności. Ale nasze mieszkania są szczególnie żałosne. Nasz dom jest bardzo ważną sprawą dla nas jako jednostek i społeczności. Ale oni większość z nas zmusili, abyśmy byli zadowoleni z życia w pudełkach. Większość naszych domów jest pozbawiona charakteru, to duplikaty pudełek. Dla większości ludzi nie są one również ich wyłączną własnością i są tymczasowe, nie takie jak domy pokoleniowego dziedzictwa, jakie mają ci „lepsi”, którzy nami rządzą.

9 /. Słodkie trucizny

Więc teraz jesteśmy na etapie tej agendy międzynarodowego żydostwa, gdy większość z nas zaakceptowała denaturowaną żywność frankensteina jako swoje pożywienie. Żywność, która nie jest naturalna, nie powinna być przez nas akceptowana. To jest szaleństwo! Pokarm śmietnikowy = normalny. Uprawy GMO = normalne. Zwierzęta GMO = wkrótce staną się nową normalnością.

Zostaliśmy również zaprogramowani, aby akceptować wszystkie ich medyczne trucizny – szczepionki = normalne. Medykamenty = normalne.

Nie wspominając już tych wszystkich innych przemysłowych trucizn, jakie oni nam narzucili wskutek zanieczyszczenia środowiska. Wszystko, co utrzymuje naturalny świat przyrody musi zostać zniszczone.

10 /. Jesteśmy wolni

Musiałem zostawić to na koniec, bo to jest tak bardzo ważne. Największym oszustwem spośród wszystkich oszustw jest to, że oni oszukali większość z nas utrzymując przekonanie, że jesteśmy wolni. To przekonanie, do którego ucieka się większość z nas, gdy w trakcie gorącej debaty próbuje negować podstawowe fakty. Ogłupiona populacja myśli, że tak długo, jak może sobie pozwolić wyjść z pudełka i kupić jakąś słodką truciznę w restauracji lub najnowszy gadżet, to są wolni. Jak mówią oni sami, są dwa rodzaje niewolników – ci, którzy wiedzą, że są niewolnikami i ci, którzy tego nie wiedzą. Ci drudzy są bardziej efektywnymi niewolnikami dla swych panów.

W podsumowaniu

Pozornie może się wydawać, że wychwalam jakiś defetystyczny sposób widzenia spraw, ale nie w tym rzecz. Pomyślałem, że to odpowiednia forma, aby zmierzyć się z rzeczywistością. Część naszego sukcesu w pokonaniu wspólnego wroga to poznać naszego wroga – jego słabe i mocne strony. Musimy być uczciwi wobec siebie, widząc dokładnie to, co oni nam zrobili, i gdzie teraz jesteśmy.

Pozytywną stroną tego wszystkiego jest to, że każdy z tych obszarów jest teraz w defensywie i kruszy się. To powolny żmudny proces, ale ich siatka kontrolna zaczyna się rozpadać. Coraz więcej osób nie tylko zaczyna się budzić i rozumieć fakt, że są w rzeczywistości niewolnikami, ale coraz więcej staje się zbuntowanymi niewolnikami. To jest zbiorowa świadomość, to się dzieje i sprawy nie idą tak, jak oni tego chcą.

źródło: http://diggerfortruth.wordpress.com/201 ... ackin-job/

przygotował: stophasbara
źródło powyższego artykułu:
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dzied ... ej-2013-08

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

Chciałem obejrzeć wstawione przez Ciebie filmy,
ale niestety pokazuje się tylko informacja,
że konto powiązane z filmem zostało usunięte.

Na szczęście znalazłem na youtube działającą wersję,
więc przy okazji ją tu wstawię może się komuś przyda.

phpBB [video]

Część 1 resztę można znaleźć w proponowanych filmach.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Telepatia na polu walki? Już wkrótce będzie można myślą sterować maszynami!

Komunikacja między dwiema osobami za pomocą myśli. Marzenie? A może co raz bliższa nam technologia?
Obrazek

Tym razem coś nowego - nie będzie o najnowszym odkryciu amerykańskich czy japońskich naukowców, lecz wiadomość dotarła z Europy, a dokładnie z Hiszpanii. W czasopiśmie PLOS ONE opublikowali oni raport ze swoich badań, z których wynika, że udało im się stworzyć technologię umożliwiającą ludziom komunikować się za pomocą telepatii przez internet bez jakichkolwiek implantów.

Jeden z uczestników badań znajdował się w Thiruvananthapuram w Indiach i miał na głowie elektroencefalograf (EEG), który odczytywał sygnały elektromagnetyczne z jego mózgu. Poproszono go by skoncentrował się na przenoszeniu obiektu na ekranie, następnie komputer na tej podstawie tworzył kod zerojedynkowy. Wiadomość była następnie wysyłana emailem do trzech osób w Strasburgu. Ostatecznie zakodowana wiadomość była transferowana dzięki komputerowi po raz pierwszy w historii między dwoma mózgami i to bez użycia wszczepionego implantu!

To odkrycie jest z pewnością przełomowe, aczkolwiek nie tylko Hiszpanie pracują nad podobnymi rozwiązaniami. Swoje programy badawcze mają między innymi Niemcy i Amerykanie, i chociaż z punktu widzenia wojskowości znacznie ważniejsze jest opracowanie sprawnej komunikacji między ludzkim mózgiem a maszyną co może zrewolucjonizować współczesne pole walki, to jednak również zdolność komunikowania między ludźmi może się przydać. W końcu sami żołnierze nie będą musieli korzystać z radia czy znaków, wystarczy sama myśl. Czy to nie wielka zmiana?

Scientists achieve telepathy using internet
phpBB [video]

źródło:
http://www.orwellsky.blogspot.cz/2014/0 ... rotce.html

===
a pewnie na początku tak zrewolucjonizuje pole walki,ze rakieta sterowana [odpalona] telepatycznie się walnie przy koordynatach i rozwali nie cele militarne przeciwnika a jakieś miasteczko z ludnością cywilną...no cóż "wielkiego"... :bangheadwall:

Provost and Judge * 7th Degree

Bezkontaktowy bój - było na forum - tniesz tylko umysłem.Ja mam coś takiego że mam stan umysłu/wyobrażenie kilu statku który pruje wodę i odrzuca fale na wysokości swojego czoła.Warunek - nie z pozycji ego - z pozycji absolutnej jedni.Wykorzystanie w celu ego - wraca sprawiając cierpienie.Objawy - "ciepłe czoło"/wyostrzona świadomość / "cięcie/"formowanie" rzeczywistości aczkolwiek nie ma cudów tylko "wszystko idzie" np.masz w kieszeni tyle dokładnie kasy żeby zapłacić rachunek na wiele produktów czy zmiany świateł albo "klienci walą drzwiami i oknami".
Od narzędzie działania w świecie formy.Ale jeśli tylko "chwycisz" umysłem ego - ucieka.A może tylko więcej widzisz gdy nie działasz zamroczony jako ja ( to ciało ten umysł wyłącznie).

Jak nie na temat proszę wykasować.Jak piszę : narzędzie/zabawka w świecie formy w którym żyjemy.No i blokuje ew,wpływ bo nie ma tego na którego ma coś wpływać.Tylko to.

Pozdrawiam.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

"Sztucznie stwarzane zombie i oficjalnie nie istniejące slippery wchodzące w astral"
...
edit 20/10/16
Taki nosił tytuł ten film w momencie tu zamieszczenia.Fatamorgana,zniknął sobie z Yt.
Podmianka-to ten filmik.

15min58s

Awatar użytkownika

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Nie wiem czy to jest odpowiedni temat by, wdrożyć tu ten wątek.
NTV nie śledzę bo jak chodzi o zahaczanie o kontrowersyjne tematy to jest to płycizna. A jak już się takowe pojawią + osoby co dla polskiego środowiska alternatywnego są jak elitarne postacie co mają nadzwyczajną tajną wiedzę do przekazania.... to to forum weryfikuje ich jako dezinformatorów. Najlepszy przykład Swerdlow.
Ostatnio pojawił się w NTV nijaki Max Spears, który był superżołnierzem w tajnych projektach. W wywiadach za życia poruszał tematy MILAB, mind control itp. A skąd sie tu taki ktoś zjawił? a no pewnie dzięki "naszej polskiej agentce Scully" Madlen Namro która ma kontakty z samym Milesem Johnstonem. (Swoją drogą ciekawe czemu ta postac tak rzadko idzie pod lupę na tym forum).
phpBB [video]

phpBB [video]

Jak widać w kręgach NTV jako jedna z tych najciekawszych postaci jakie ta stacja nabyła jest wspominany bardzo miło.
Z kolei tu na forum, nic do tej pory o nim nie było, poza kilkoma zdaniami jednego z użytkowników (którego pisać nie będę) na chatboxie
Cytuj:
rzekomy "superżołnierz" który mnie starszył prawnikami i sądami max Spiers, nieowlnik dezinforamtor Monarych został odjebany 16 lipca...co tym samy z tego kłamy uczyniło bohatera, spodziewajcie się pomników...za kłastwa i porwyanie ludzi, za stręczycielstowo i gwałty...Polska to piękny kraj...

Cytuj:
Na drugi raz niech ze mną nie zadzierają...16/7/16 = 777 jak się kurwa pracuje dla satanistów to zawsze tak się kończy

No właśnie na tym forum nie raz demaskowano ciemne strony NTV i tego typu ezoteryczno ufologiczno wywiadowczego śmietnika. Więc w tym wpisie coś jest... a czy Wy coś więcej wiecie na temat Maxa Spearsa?? tak jak swego czasu rozszyfrowywano tu Swerdlowa.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Dziś w ogóle byłem w szoku. Odpalam kompa i znajomy ze stanów mi wysyła link z Daily Mail.

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... oland.html

O :o Już serio nie mają o czym pisać ? Potem szukam i ta informacja pojawiła się chyba na wszystkich portalach w sieci.

Daily Mail
Interia
fakt.pl
Wprost
Express.co
Mirror
The Sun
Raw Story
Metro
The Huffington Post
The Guardian
Daily Star
Inquisitr
News.com.au

I setki innych.

Serio ? Informacja stała się tak popularna, że wie o tym cały Internet. Jak by to było najważniejsze polityczne wydarzenie roku. Przecież facet był tak naprawdę nikim, a teraz magicznie cały świat o nim trąbi. No ale przecież to normalne, że tak traktuje się każdego kto przyjezdza tutaj zrobić mały wykład dla kilkunastu osób i dwóch niższowych tv. O co tu chodzi ? Brakuje w tym tylko TVNu i Polsatu. Ja rozumiem, że te wszystkie portale i gazety z całego świata, są tak naprawdę własnością kilku korporacji jak Axel Springer czy są częscią Imperium medialnego Ruperta Murdocha. Ale nie przypominam sobie nigdy czegoś takiego.

Myślicie, że jak by zmarł David Icke, to miał by o tym setki artykułów na całym internecie ? Nie wydaje mi się...

No więc znajomy mnie pyta, co się stało. To mu opowiadam, że wiesz...przyjechał tu na wykłady do kilku alternatywnych polskich telewizji, w szczególności do NTV, której specjalnie nie darze sympatią.
Zapytał się, co to za kraj gdzie załatwia się kumpli Swierdlowa ? Co mogłem powiedzieć ?
Bo ponoć Max pomagał Swierdlowowi przy jego książce, byli dobrymi kumplami. Więc to będzie ta sama półka. I dezinformacje obu panów będą się pokrywać.

Może w Polsce działają pewne siły (widać pozytywne), które nie chciały dopuścić do współpracy Maxa z Polskim środowiskiem alternatywny.... A może nie był już nikomu przydatny. I ostrzeżenie które Max zignorował.Jak ktoś do matki w przeddzień śmierci pisze 'Your boy's in trouble. If anything happens to me, investigate.' to chyba znaczy, że wie, że coś może stać. Więc zdawał sobie z tego sprawę. Dostał pewnie ostrzeżenie lub miał przesłanki, że coś jest nie tak.

No ale to co się stało, jeszcze bardziej umacnia mnie w pewnych przekonaniach dotyczących NTV, o czym już pisałem. Ale szczegóły na razie zostawiam dla siebie. Spraszanie takich ludzi do Polski to masakra. Już sprawa ze Swierdlowem śmierdziała na kilometr. Teraz to...czyli linia programowa tego kogo zapraszają do siebie altermedia w Polsce się nie zmieniła. Brawo, Prozmawiajmy TV, NTV, TAGEN i inni :okok:
Sproście jeszcze na raz Keshego i Greera i Freedmana i Swierdlowa. By sobie razem pogadali. To będzie hit, konferencja pełna gówna której nikt nie zapomni.

No sorry. Jak mi koleś wyskakuje, że słowo Nazi/Nazism które wzięło swój skrót od National Socialism albo niemieckiego Nationalsozialismus i ma mieć powiązania ze słowem Zion, po przestawieniu kilku literek. To jak można takiego człowieka dalej słuchać ? Przecież to absurd. Takie rewelacje obliczone są na najmniej inteligętnego odbiorce. Bo to jest właśnie półka tych wszystkich gazet w których tak masowo pojawia się informacja o jego śmierci- półka tabloidowa. A Polskie alter media biorą w tej tabloidyzacji udział. Kolejny raz, tylko pogratulować doboru materiału i poziomu.

Ten cytat mówi wszystko:
Cytuj:
His supporters and his family are convinced he was bumped off by Satanists – or Nazis from space.
Nazisów z kosmosu, rozumiecie... jak w Iron Sky :so: By za pomocą programowania z pastiżu zrobić prawdę to już jest majstersztyk kontroli umysłów.

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Właśnie miałem nawet tutaj stawiać posta, ale widzę że nagłe zainteresowanie Maxem Spearsem (a dokładniej śmiercią) pojawiło się już 2 dni wcześniej na wielu zagranicznych portalach przed onetem, i to nagle. Ciekawe jaki to ma tak na prawdę cel?

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Onet też ? A no tak...Strefa Tajemnic. Zapomniałem o gwieździe :drugged:

Cytuj:
Ciekawe jaki to ma tak na prawdę cel?

A jaki ma cel nagłe bombardowanie ludzi jedną i tą samą informacją na całym świecie ? I kto za tym stoi ? Starczy sobie prześlecić jakie kapitałowe powiązania i kto jest ich właścicielem. No i to są głównie Tabloidy i portale Quasi newsowe. Sporo to mówi o potencjalnym odbiorcy i jego poziomie.

A co do Maxa Spiersa, coś mi teraz zaskoczyło. To co mówił zaczyna wyglądać jak plagiat Protokołów Marsa [Mars Records] Michaela i Stephanie Relfe. I tu nawet nie chodzi, że oni mówią o tym samym. Ale on mówi wręcz to samo, w sensie, że przypisuje sobie wątki z ich historii z pewnymi modyfikacjami. Ciekawe czy mnie intuicja nie zwodzi. By to dokładnie sprawdzić, trzeba by było przewalić ponad 1000 stron i wywiadów.
Może się komuś kiedyś będzie chciało, albo ktoś może będzie pamięta i zna oba źródła na tyle, by pokusić się o porównanie.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Tutaj widzę Max Spiers jest w centrum uwagi. Ogólnie bardzo dobrze, choć ubolewam, że z tak sporą zwłoką to całe zamieszanie musiała spowodować odezwa matki Maxa, by świat zauważył tą śmierć.

Po pierwsze znałem Maxa osobiście. Ba, byłem z nim umówiony na wywiad, ale Alex mnie uprzedził i dalsze wydarzenia zmieniły wszystko. Ale nie o tym.

To osoba naprawdę posiadała wiedzę, będąc jednocześnie informatorem ale i walcząca sama z sobą z tą całą sytuacją w której się znalazła, o której widzowie zapominają. Łatwo bowiem słucha się tych opowiadań (zakładam że na davidicke.pl tak własnie jest), jednocześnie zapominając o emocjonalnych odczuciach towarzyszących owych przeżyciom. A szkoda.

Z moich informacji wynika iż został zamordowany, a dokładniej otruty. I nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Nie będę zgłębiał tego tematu bo być może będzie zawarte to w dokumencie Maxa śmierci (który jest w produkcji) ale było wiele wydarzeń, które to zwiastowały (chociażby sms do Matki) ale niestety, nie zostały prawidłowo zinterpretowane. Za co jest mi niezmiernie przykro:(

Orzeczenie śmierci (werdykt: naturalna), brak wglądu w dokumentację medyczną ujawnia rąbek faktów, które powinny dać nam pewną podejrzliwość co do tych informacji.

Z NTV Maxa nie powinniście tak faktycznie łączyć, ponieważ został "zwerbowany" przez Madlen i przewinął się tam tylko przez chwilę, i to jako osoba towarzysząca, a nie rozmówca...(NTV nie miało o nim takiego zdania, o jakim materiał z jego śmierci ma świadczyć, ale to już raczej nie istotne).

Zaniepokojony jestem natomiast paru wpisów szkalujących jego imię.

Nie będę szczegółów pisał, bo cześć została upubliczniona, choć tabloidy a nawet znane czasopisma międzynarodowe potraktowały to tylko jako popularny news i nie łudzicie się że było inaczej. Ba, informacje te są zlepkiem jego dotychczasowego dorobku i często są przekłamaniem, bo wyrwanym z kontekstu, lub idee tworzone w całkowicie abstrakcyjnym kierunku. Nie mówiąc już o konkretach jak chociażby przyjazd na konferencję w Lipcu. (której nie było, bo było to prywatne sponsorowane zaproszenie - do Józefowa pod Warszawą dla ścisłości, ale o tym pewnie nigdzie nie przeczytacie....). W tej tragedii ta popularność jak napisałem na wstępie to plus).

Mam nadzieję, że śmierć Maxa zostanie wyjaśniona, ale tylko i wyłącznie przy wszczęciu śledztwa, które przecież Miles i Cassidy się do tego zobligowały. Trzymam ich za słowo.

Ave

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Z moich informacji wynika iż został zamordowany, a dokładniej otruty.

Z informacji które upubliczniła prasa, o ciemnej cieczy która wychodziła z jego ust. Można dość łatwo wywnioskować, że była pozbawiona tlenu krew. Więc prawdopodobnie nastąpiło krwawienie jakieś żyły w płucach lub jamie brzusznej. Ma to sens, bo one są dość szerokie i kiedy jest perforacja, wydaje się jak by wydobywał się z nich płyn. Żyły które przecież transportują odtlenioną krew, są bardzo cienkie i łatwiej ulegają uszkodzeniom. W przeciwieństwie do tętnic z których tryska czerwona i pod dość wysokim ciśnieniem. Których ścianki są o wiele grubsze i mocniejsze.

Jeśli chodzi o truciznę, to stawiam na Arszenik. Klasyczna trucizna, od setek lat metoda zabójców królów i monarchii, bezwonna i bez smaku. Relatywnie małe dawka powoduje zgon w ciągu max 24 godzin. Arszenik robi jeszcze jedną ciekawą rzecz a mianowicie powoduje Hemolize. Czyli niszczy czerwone płytki krwi, więc te nie są w stanie przenosić tlenu. Tak...zgadaliście, krew po Hemolizie robi się czarna podobnie jak w przypadku ciemnej krwi pozbawionej tlenu. Bo to tlen nadaje krwi czerwonego koloru.

Więc to by też wyjaśniło, skąd się wzięła ta czarna maź z jego ust. To po prostu zniszczone i martwe erytrocyty, bo to już nawet ciężko nazwać krwią.

W Przypadku zatrucia Arszenikiem dostajecie też w pakiecie, osłabienie, nudności, drgawki i wymioty.
Czyli to mogę być objawy tego, że "Max nie czuł się dobrze i był słaby" Stawiam, że dosypali mu to do piwa albo jedzenia. Max wiedział, że został otruty na kilka godzin przed swoją śmiercią i podejrzewał, że tego nie przeżyje. Oczywiście Arszenik powoduje również rozległe krwawienie wewnętrzne.

Tu możecie też mieć małą podpowiedz dlaczego jest taka cisza jeśli chodzi o przyczyny jego śmierci.
Otrucie Arszenikiem zostawia oczywiste ślady i raczej nie pozostawia dużego pola do interpretacji.

Dlatego na 80% stawiam na otrucie Arszenikiem.
Obrazek

To tyle, mam nadzieje, że nie narobie sobie tym wpisem problemu... więcej nie zmamierzam mówic, bo jeszcze będe sam miał kłopot. A o tym co mówił i czym się zajmował może przyjdzie czas. Ale na litość boską, nie będę sam prześwietlać każdego człowieka w środowisku. Życia mi na to nie starczy.

Ripsonar bardzo cię szanuje i również bardzo cenię to co robisz. Takich osób które zaczeły działać szeroko jak ty można policzyć na palcach jednej ręki. Po prostu uważaj stary, to nie są bezpieczni ludzie. Zachowaj po prostu wszystkie środki ostrożności.

Edit:

......Ehhhhhh....... W dupe kurwa mać... no dobra ! Tylko bym potem nie miał problemów. Chyba mi do reszty odbiło, by pisać takie rzeczy.

Cytuj:
Spiers's mother, Vanessa Bates, told the Daily Mail she believes he fell victim to satanists, saying she heard "rituals" being conducted during a phone call with the owner of the Warsaw apartment.

"There were strange suggestions of things that should be done, like put milk by this side and get garlic and put flowers and put vinegar and very weird goings on," she said. "I could hear it being said.
"It sounded like rituals going on. Some sort of satanic rituals."

Zgadnijcie jak śmierdzi ciało otrute arszenikiem. Tak! Będzie miało ostry zapach czosnku, szczególnie oddech. Do czego służy Mleko ? To proste, by pozbyć się z ust zapachu czosnku. To popularna metoda. Czosnek zawiera coś takiego co się nazywa allilu siarczku metylu w skrócie AMS. Mleko prawdopodobnie wiąże siarczki. Dlatego jest takie skuteczne w usuwaniu tego zapachu. Zresztą podobnie jest z Kapsaicyną która rozpuszcza się w tłuszczach. Tłuste mleko to jedno z najlepszych remediów by pozbyć się uczucia pieczenie po spożyciu bardzo ostrej papryki.

Do czego ocen winny ? Ktoś już wie ?
Obrazek

Bo tak najprościej można kogoś przekonać, że się jadło dużej ilości czosnku ! Marynata Octowa.
To może być zabawne i brzmieć jak słowa szaleństwa. Ale tak nie jest, polecam poszukać innych poszlak.
To nie był żaden rytułał Satanistyczny. To zasłona dymna i zacieranie śladów, które miała utrudnić identyfikacje odtrucia Arszenikiem i przekonać wszystkich i zmylić ślad, że Max zajadał się marynowanym czosnkiem. W tym przypadku zasada Brzytwy Ockhama zadziała na niekorzyść.

To narazie tyle...

Dobranoc...

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

@levibc - świetna analiza, jestem pod wrażeniem:)

@levibc
Cytuj:
Ripsonar bardzo cię szanuje i również bardzo cenię to co robisz. Takich osób które zaczeły działać szeroko jak ty można policzyć na palcach jednej ręki. Po prostu uważaj stary, to nie są bezpieczni ludzie. Zachowaj po prostu wszystkie środki ostrożności.

Niestety nie mogę napisać pewnych wydarzeń związanych z Maxa śmiercią, ale właśnie owe sytuacje i ciąg wypadków potwierdza, że idę tą ścieżką, jaką chciałem iść od dawna, choć fakt nie jest tak różowo jakby się wydawało:(

Ponizej zamieszczam wywiad z matką Maxa, być może nakieruje na nowy trop. Ale Twoja hipoteza jest najbliżej informacji (odnosnie zatrucia). A tak swoją drogą to gdzie ta wolność wypowiedzi, żę ma się z tym problem?:)

Interview with Vanessa Bates (Max Spiers Mother) about the death of Max Spiers (Polish translation)
phpBB [video]

Poniżej przedstawiam materiał, którego nie mogłem wczesniej umieścić. Z Pazdziernika 2016 r.

Kerry Cassidy about the death of Max Spiers and more [2016]
phpBB [video]

Ave

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Odsłuchałem wypowiedź mamy Maxa , wynika że nasza policja ją "olała" ,naturalna śmierć i to bez aktu zgonu.
Ripsonar napisał że jednak ktoś z zagranicy prowadzi śledztwo, bez pomocy z Polski tzn. osób których z nim przebywały przed śmiercią będą mieli trudno , te osoby powinny pomóc ustalić wszystko po kolei.
Należy ich skontaktować jeśli tego nie zrobiono.
Wyczyszczony laptop i zamoczony telefon ,samo się to nie zrobiło.
Siły ciemności go dopadły, to nie wygląda na naturalną śmierć.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]