Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 12 gru 2019, 0:05

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Witam

Odkryłem ,że cała ta afera o Reptitalianach (Jaszczurach sterujących ludźmi ) to prawda. Odczytuje znaki wydaje mi sie ,że od kosmitów ,z powodu moich poglądów rodzina wysłała mnie do szpitala psychiatrycznego gdzie spędziłem straszny miesiąc szprycowany lekami. Mam do was pytanie , jako ,że uważam użytkowników tego forum za oświeconych ludzi. Kto daje mi znaki ? Otrzymuje je w przekazach muzycznych ( słyszę piosenkę i mogę z niej wywnioskować przekaz który jest skierowany do mnie) Moi (Tak nazwałem obcych o ile to są obcy) mówią mi o tym ,że reptilianie rządzą światem , że ja będę jakimś konstruktorem po milenium etecera etecera, Czy to co doświadczam to prawda? Czy może naprawdę jakieś chore urojenia. Nie wierze w to ,że to wszystko urojenia , przekonałem i na podstawie pokazania dowodów przeciągłem na swoją stronę brata , który też na początku podchodził do tematu dość sceptycznie , mam nadzieję ,że tu na tym forum znajdę to czego szukam i wskoczę na właściwie tory. Moi mówili mi ,że jestem wyjątkowy i ,że to ze mną nawiązali kontakt ponieważ jak twierdzą ,,tylko ja potrafię czytać''

Poniżej podaje link do forum ,na którym szukałem pomocy proszę przed udzieleniem mi odpowiedzi o zapoznanie się z jego treścią. Niestety nie znalazłem tam pomocy więc przybyłem tutaj.

http://forum.wolnaludzkosc.pl/viewtopic.php?f=25&t=806

Przygotuj się na spotkanie Boga

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 12 gru 2012, 21:09 
VIP Member
Awatar

Może opowiedz jak tam było w psychiatryku.
Jakie miałeś towarzystwo , co dawali do jedzenia itp.
O czym rozmawiałeś z pacjentami no i co powiedzieli lekarze.
Aha a co było powodem twojej izolacji ? nastraszył cię ten wąż śpiący w twoim rozporku czy może twoje nogi zmieniły się w nagi???

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Tez mi to wyglada na tania prowokacje...

Awatar użytkownika

To nie jest żadna prowokacja. W Psychiatryku byłem szprycowany lekami , ludzie zachowywali się jak to w psychiatryku , jeden z powodu alkoholu , drugi z powodu schizofremi i tak jakoś czas mi z nimi mijał. Ale zero pomocy ze strony psychiatrów tylko terapia na ciężkich lekach psychotropowych. W Psychiatryku też dostawałem ,,znaki'' od moich. Były to zdania lub wyrazy typu ,,zagraj z nimi w ich grę'' , ,,To jest nowa rewolucja'' itp.

Quaesitor pisze:
W Psychiatryku też dostawałem ,,znaki'' od moich. Były to zdania lub wyrazy typu ,,zagraj z nimi w ich grę'' , ,,To jest nowa rewolucja'' itp.

Aaaaha to trzeba-było tak od razu mówić. Jesteś w takim razie swój chłop.
Pamiętaj na przyszłość o tym że należy mówić sekretne hasło ("zagraj z nami w grę") na samym wstępie.
W przeciwnym wypadku możesz być rozpoznany jako "obcy pasażer".

Na początek możesz zagrać ze mną , słyszałeś o "ERZE WODNIKA" tzn o takim jednym który robi wodę z mózgu?

Nasz forumowy RED dragon przygotował odpowiednią grę specjalnie dla ciebie, przedwczoraj własnie była testowana.

Farmer pisze:
Na początek możesz zagrać ze mną , słyszałeś o "ERZE WODNIKA" tzn o takim jednym który robi wodę z mózgu?
Nasz forumowy RED dragon przygotował odpowiednią grę specjalnie dla ciebie, przedwczoraj własnie była testowana.

Kto niby robi komu wodę z mózgu ? Możesz mi wyjaśnić ? I jaką to grę niby testowałem ?

Quaesitor pisze:
Poniżej podaje link do forum ,na którym szukałem pomocy proszę przed udzieleniem mi odpowiedzi o zapoznanie się z jego treścią. Niestety nie znalazłem tam pomocy więc przybyłem tutaj.

musisz skopiować swój post Rajska mnie wyrzuciła z forum

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

@Quaesitor
Tutaj nikt Ci nie udzieli pomocy.
Jedynie co tu ewentualnie dostaniesz to dawkę informacji , które jeszcze bardziej rozhamują psychotyczną część Twojej osobowości.
Pomoc = psychoterapia.

redmuluc pisze:
Kto niby robi komu wodę z mózgu ? Możesz mi wyjaśnić ? I jaką to grę niby testowałem ?

Oops ..... This is your dog Huckleberry I'm sorry I didn't know that.

Awatar użytkownika

No nic w takim razie dziękuje wszystkim za poświęcony czas w tym temacie.

@edit

*Wiecie może jak nazywa się siła ,która jest złowrogo nastawiona do chitauri tj, Reptilian ?
*Co mogą oznaczać znaki które otrzymuję ?
-Będziesz potrzebny jako przewoźnik miłości - tak ujęli to moi , gdy miałem chwile słabości i poważnie myślałem o samobójstwie.

Dowiedziałem się także ,że Reptilianie chcą sztucznie wzbudzać miłość - może ktoś wie w jakim celu mogą służyć im te działania . Bo wg. mnie i brata to większej kontroli ludzi , gdy to zrobią będą mogli wybierać ludziom ich partnerów życiowych.

Witam, ciekawa ta twoja historia. Podchodzę z dystansem do tego co piszesz, ponieważ Cie nie znam i nie wiem kim jesteś, ale mimo wszystko mnie to ciekawi.

Sokoro masz jakieś kontakty to podziel się z nami tym co Ci mówią te istoty, co masz do przekazania.

Quaesitor pisze:
Dowiedziałem się także ,że Reptilianie chcą sztucznie wzbudzać miłość - może ktoś wie w jakim celu mogą służyć im te działania . Bo wg. mnie i brata to większej kontroli ludzi , gdy to zrobią będą mogli wybierać ludziom ich partnerów życiowych.

To nieprawda i nigdy o tym nie słyszałem. I zdefiniuj czy chodzi o miłość czy sex i obsesję. Oba tematy są odległe o lata świetlne. Miłość sprawia że ludzie są poza kontrolą a to drugie że pod ich kontrolą. Temat szeroko omawiany w dziale MILAB.

Quaesitor
Moja rada taka.
Po prostu odpuść, nie wiem czy jarasz, jak tak to rzuć.
Detoksykejszyn od internetu, teorii, też sobie zrób, w ogóle stwórz w sobie przestrzeń. Nie wiem czy pracujesz, zajmij się czymś, tak byś nie musiał myśleć nad "tym wsyzstkim".
A co do znaków moja rada jest taka, jeśli jakiś odczujesz, to puść go nie izastanawiaj się dlaczego on i po co, bla bla bla.. nei próbój ich nawet zrozumeić zachowaj sie tak jakbyś nad wwytskim panował nawet jeśli nie będziesz miał bladego pojecia co siedzieje. Nie bierz wsyztskeigo do siebie po prostu, coś tam się dzieje, ok puszczam nei zastanawiam sie nad tym i heja.

Od pani Rajskiej czymaj sie jak najdalej, bo ona będzie tylko podsycac twój lęk i obawy, aby puźniej muc je wykorzystac do własnych celów.

Owczar ma racje dobrym sposobem jest zajęcie się czymś innym niż te przekazy. Poszukaj coś co sprawi Ci przyjemnośc. Niewiem moze zacznij jeździc na rowerze(mimo zimy za oknem) albo kus sobie jakis instrument i przelej swoje emocje na niego. Zadbaj o własną przestrzeń niedaj sie opanowac przez cos co może nawet nie istniec.

Cytuj:
*Wiecie może jak nazywa się siła ,która jest złowrogo nastawiona do chitauri tj, Reptilian ?

Jaszczury mają na pieńku z rożnymi istotami łącznie z konkurencją i ze mną. :twisted: Wiec to nie jest takie proste jakby się mogło wydawać.

Cytuj:
*Co mogą oznaczać znaki które otrzymuję ?
-Będziesz potrzebny jako przewoźnik miłości - tak ujęli to moi , gdy miałem chwile słabości i poważnie myślałem o samobójstwie.

Nie daj się wrolować w historie typu jesteś "wybrańcem" czy "wyjątkowy". Oni zawsze tak gadają jak chcą kogoś zwerbować do swoich interesów. (podobnie działają sekty tu na Ziemi) Już sam w sobie jesteś wyjątkowy i niezwykły. Jak każdy z nas. Tylko trzeba i wystarczy w to uwierzyć - uwierzyć w siebie, samemu i po swojemu.

Cytuj:

Energia miłości jest najwyższą z energii, a energia seksualna jest bardziej intensywna. Jeśli chodzi o seks to oni już to robią od dawna. A jeśli chodzi o miłość to moim skromnym zdaniem. Jak się popatrzy na to co się dzieje np z ludźmi wierzącymi channelingi i filozofie New Age to, może być to prawda. Może znaleźli sposób jak wykorzystać energię może nie tyle miłości co naiwność ludzi.

Awatar użytkownika

Czyli siła która się ze mną kontaktuję to mogą być właśnie oni ? Pod pozorem niby siły przeciwnej to Replikanie ? Ale czego oni mogą odemnie chcieć

Quaesitor pisze:
Czyli siła która się ze mną kontaktuję to mogą być właśnie oni ? Pod pozorem niby siły przeciwnej to Replikanie ? Ale czego oni mogą odemnie chcieć

Bardzo możliwe. Szczególnie że nie masz pewność z czym masz odczynienia. Najlepiej posłuchaj własnego serca, własnej intuicji. Jeśli pojawiają się wątpliwości i masz odczucie gdzieś tam w sobie że to jakiś podstęp coś cię w środku ostrzega przed nimi. Zostaw ich, powiedz im żeby spier......li. Zmysłami i umysłem łatwo jest manipulować. Jednak do serca i Wyższej Jaźni, nie mają już takiego dostępu.
:hejka:

Quaesitor pisze:
Zapytaj się ich czego chcą i skąd pochodzą ;)

Awatar użytkownika

nie wydaje mi się żeby to były jaszuroludy. Nie mogę się z nimi kontaktować to oni kontaktują się ze mną więc nie mogę o nic zapytać , zostaje mi tylko przekazywana wiedza która jest wg. mnie mi potrzebna. Jak chcecie to mogę rozpisać to co mi przekazano , bo niektóre rzeczy zacząłem zapisywać w zeszycie

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

W takim razie czekamy na Twoje zapiski związane z wiedzą jaką ci starają się przekazać Ci "Twoi". Może faktycznie trzeba przyjrzeć się temu bardziej z bliska, jednak wydaje się to bardzo śliskim tematem jak przedmówcy dawali Ci już do zrozumienia. Pozdrawiam.

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Skoro ten głos mówi ci że będziesz ,, jakimś konstruktorem po milenium" to może zainteresuj się ukrywanymi technologiami(wolną energią/antygrawiatcją itp) światu potrzeba 2 Tesli.

Awatar użytkownika

Oto moje zapiski (Niektóre są zanim zacząłem wiedzy poszukiwać w internecie i poznałem prawdę o Replitianach)

-Spróbowali wzbudzić sztucznie miłość a następnie pozyskać to uczucie żeby kontrolować ludzi a nawet wybierać im partnera życiowego co jest nie zgodne z prawem*

-Cały świat jest pełen dusz które są pod ich kontrolą , są przechwytywane po śmierci (Dusze zmarłch ludzi)

-Nie mogą rozmawiać z innymi bo mają pozakładane jakieś blokady (tj. siły nie czyste z ludźmi)

-Istnieje coś w podobie do reinkarnacji (Można sobie w pewien sposób przypomnieć dawne życie , ale to zależy od losowych przypadków)

-Niektórzy ludzie posiadają specjalny rodzaj wzroku , który pozwala im na zobaczenie zależności w działaniu ludzi ( tj. ludzi demonów czyli jak ich teraz nazywamy Reptilian)

-Wygląd nowego świata będzie zależał od grupy konstruktorów wybranych przez wyższą rasę

-21 grudnia coś się stanie ale dokładnie nie wiadomo co ( Nie chcieli ujawnić co)

-Gdy często zastanawiałem się czemu kontaktują się ze mną odpowiedzieli ,,bo tylko ty potrafisz czytać''

-Mówili mi ,że podczas snu siły nieczyste ,,naciskają klawisz wstecz''

-Siły nie czyste chcą zatrzymać misjonarza (Tj. osoby zesłanej na ziemie przez wyższą rasę) aby im wszystkiego nie zniszczył czyli cywilizacji którą budowali od 2000 lat na ten tok myślenia , który właśnie funkcjonuję

-Siły nieczyste za pomocą spojrzenia mogą nasłać falę strachu w celu uciszenia jednostki ,która zaczyna pojmować co się tutaj dzieję

-Seriale , filmy i cała telewizja to iluzja udawana dla zwykłych pozorów żeby ludzie zamiast myśleć czymś się zajęli (To jest zwykła strata czasu)

-Wśród sił nie czystych istnieje system rangowy jak w wojsku np. generał itp.

-Porozumiewają się między sobą właśnie poprzez seriale w telewizji (siły nieczyste) mają w nich swój ukryty kod który trafia do odpowiednich demonów.

Moje przemyślenia:

Szpital Psychiatryczny to instytuacja ,w której większość osób udaję chorobę żeby stworzyć pozory szpitala psychiatrycznego , reszta osób to osoby oświecone , które wiedzą ,że coś jest nie tak na świecie i to właśnie dla tych osób ten budynek powstał. Jesteś szprycowany potężną ilością róznego rodzaju leków psychotropowych w celu całkowitego zniszczenia toku myślenia na jakim był pacjent.

Quaesitor pisze:
Spróbowali wzbudzić sztucznie miłość a następnie pozyskać to uczucie żeby kontrolować ludzi a nawet wybierać im partnera życiowego co jest nie zgodne z prawem*

Nie wiem jak to jest z miłością ale nie bez powodu świat postrzegany przez umysł jest dualny, a więc dochodzi do rozczepienia energii. "Zło" mogło zostać stworzone, strach, nienawiść, agresja...uwalniają potężne pokłady energii z nas kiedy jesteśmy w tym stanie. Z drugiej strony nieograniczona miłość też jest "bombą energetyczną" więc nie wiem dokładnie jak to funkcjonuje ale wiem, że coś w tym jest.

Cytuj:
Szpital Psychiatryczny to instytuacja ,w której większość osób udaję chorobę żeby stworzyć pozory szpitala psychiatrycznego , reszta osób to osoby oświecone , które wiedzą ,że coś jest nie tak na świecie i to właśnie dla tych osób ten budynek powstał.

Nie tylko osoby oświecone wiedzą, że na tym świecie jest coś nie tak. Z psychologicznego punktu widzenia oświecenie niesie znamiona schizofrenii więc jak już wcześniej przypuszczałem, część osób dotkniętych tą "patologią" może być naprawdę wyjątkowych. Wyjście poza umysł, zbliżenie się do energii zerowej jest wyjściem poza świat w jakim funkcjonujemy, pewnym wydzieleniem które może ogarniać już osoby od urodzenia które później umieszczane są w szpitalach a może też wynikać z obserwacji, z wewnętrznych zmian natury psychofizycznej człowieka, przezwyciężeniem jej i kształtowaniem w świadomym kierunku co może wiązać się z przebudzeniem a następnie oświeceniem.

Skąd wiesz, że to są przekazy od obcych?? Może ta wiedza płynie z wnętrza Ciebie, nieświadomości? Może doznajesz spotkania z jaźnią? Klasyfikowanie ogranicza, więc liczy się w tym przypadku treść.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika

Kosmiczny Podróżnik strasznie dziękuje ci za udzieloną odpowiedź ;D

Może to zabrzmi dziwnie ale ja po prostu to wiem ,że to nie jest z mojej podświadomości w szczególności ,że podczas gdy dostawałem jeden z przekazów mój brat był ze mną i też go zrozumiał

Może jest tu jeszcze na tym forum ktoś z doświadczeniem jak Kosmiczny Podróżnik ,kto chciałby się wypowiedzieć ?

Możecie mi nie wierzyć w to co piszę ,ale nawet jeśli tak twierdzicie to potraktujcie to jako zabawę i spróbujcie się wypowiedzieć

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

Witam serdecznie

To moj pierwszy wpis na forum, generalnie na jakimkolwiek forum, choc davidicke.pl i pare innych wiodacych sledze od dosc dawna. Ciesze sie ze moge dorzucic swoje trzy grosze to tej bazy inspirujacych zagadnien.

Do wypowiedzi sklonilo mnie opisane doswiadczenie przez Quaesitor'a. Ja rowniez mialem podobne doswiadczenia i przemyslenia, ktore chetnie opisze nastepnym razem, choc jest ich sporo. Rzeczy tych doswiadczalem okresowo - na okres 2 tygodni otworzylo sie trzecie oko no i sie zaczelo. Teraz rozumiem niebezpieczenstwo przebudzenia....mozna zwariowac i wyladowac w psychiatryku, czego cudem uniknalem kilka razy.Przede wszystkim otrzymywanie przekazow w muzyce - tak jakby utwor byl stworzony dla Ciebie i mowione pewne rzeczy dotyczace rzeczywistosci. Otrzymywalem przekazy przez caly okres otwarcia. Instrukcje, informacje, powiedzialbym ze pelnia milosci. Kontakt z Gora, poczucie obecnosci Aniolow, piekno przyrody.....duzo by opisywac.

Zmierzam jednak do tego, ze po jakims czasie i powrotu do normalnego stanu swiadomosci, rozum zaczal kwestionowac zaistniale rzeczy. A mianowicie.....czy ten kontakt - bo na pewno on byl - nie byl przypadkiem z jakas inna energia? I czy tam - w tym moim channelingu, - nie bylo przeklamania albo proby ingerencji? Generalnie same pozytywy z tego wyniknely, lecz jakies watpliwosci zostaja.

Ja moglem wtedy pytac Aniolow - swoja Wyzsza Jazn? i odpowiedzi padaly natychmiast. Pokazano mi wspanialy swiat ziemski, przyrode, widzialem energie....a zaraz po tym problem ktory trapi ludzkosc.

Tak wiec drogi Quaesitor......odpowiedz mozesz chyba jedynie znalezc w sercu i w rozmowie z Gora, czy twoje polaczenie jest z wlasciwymi istotami. Moze byc tak ze wszyscy jestesmy wyjatkowi wystarczy sie obudzic i dowiedziec tego. Kazdy z nas jest potencjalnym Budda, nieprawdaz?

Z pozdrowieniami!

Niestety bardzo często się zdarza że w przypadku kiedy człowiek ma doświadczenia paranormalne. Własna rodzina może skrzywdzić najbardziej. Smutny Brak zrozumienia i tępy umysł jest największą przyczyną tego, że się zdrowego człowieka wysyła do wariatkowa. Tylko dla tego że ma albo mu się poszerzyła percepcja pozazmysłowa. Jeszcze obcych ludzi można zrozumieć że będą traktowali pewne sprawy jak chorobę psychiczną. Jednak od rodziny wymaga się czegoś więcej.
Uniknęłam czubolandi tylko dla tego że nie rozmawiam o swoich doświadczeniach ze swoimi bliskimi. Bo wiem, czym mogło by to się skończyć. Jak się nie ma twardego dowodu że to co się doświadcza to nie choroba, to niestety nie ma co im tłumaczyć na siłę pewnych spraw. Bo więcej się dla siebie szkody narobi, niż pożytku.

Awatar użytkownika

huracan jeśli możesz opisz w tym temacie w ten sposób jak ja swoje przekazy oraz to co tobie przekazywali :D Dziwnie się czuję że nie jestem jedyny , który tego doświadcza :D

Także czekam na twoją relację!

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

@Quaesitor

Witaj na forum!

Trochę powtórzę to, co pisali inni ale trudno.

To, że odzew na twoje posty na tym forum jest... słaby, że tak powiem, wynika z obaw forumowiczów co do twojej formy zaistnienia na nim.
Mam wrażenie, że poza prowokacją, główna obawą jest twoje szczere przyznanie do pobytu w psychiatryku i ewentualne komplikacje się z tym wiążące.

Odnośnie twych zapisków - jeśli naprawdę otrzymałeś taki przekaz, to taka relacja nie jest niczym specjalnie niezwykłym na tym forum.
Da się tu poczytać publikowane publicznie dziwniejsze rzeczy.
Rożnica właściwie jest tylko taka, że inni jego użytkownicy dali sobie jakoś radę z tym, co ich spotkało/spotyka i mieli czas na przemyślenie i analizę tego.
No i niekoniecznie chwalili się tym od razu przed całym światem.

Co do samego przekazu - zakładając (powiedzmy, że z wysokim prawdopodobieństwem), że naprawdę ktoś ci coś przekazuje, powinieneś zadać sobie kilka krytycznych pytań:
- kto/co stoi po drugiej stronie przekazu?
- jaki MOŻE mieć interes w tym żeby ci to ładować do głowy?
- dokonując przekazu co chce osiągnąć?
- jakbyś ocenił etykę postępowania takiego kogoś/czegoś, kto robi ci to bez pytania, twojej zgody czy choćby wyjaśnienia?
- jak w zawiązku z powyższym oceniasz wiarygodność samego przekazu?
- czy wiesz, że wywołanie poczucia wyjątkowości (pompowanie ego) w danej jednostce, aby coś dalej (z) nią zrobić jest techniką manipulacyjną? (i to dość paskudną moim zdaniem)

Osobiście takiemu komuś kazałbym spier....... i to jak najszybciej, i skupił swoją uwagę raczej na technice, która pomoże mi to osiągnąć.
Próba wyciszenia emocji i izolacji powinna chyba być dobrym początkiem ale obawiam się, że na dłuższą metę to nie wystarczy.

:hejka:

Awatar użytkownika

Nie moge sie nie zgodzic z MaksK....

Quaesitor, wielu z nas cos widzi lub slyszy ponad przecietna, choc moze nie wszyscy sie do tego przyznaja. Chcialam cie przeprosic za moja poczatkowa nieufnosc, bo faktycznie twoj wpis wygladal troche podejrzanie...

Pozdarawiam...

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
Kto daje mi znaki ? Otrzymuje je w przekazach muzycznych ( słyszę piosenkę i mogę z niej wywnioskować przekaz który jest skierowany do mnie)

A mnie dziwi że nikt do tej pory nie zainteresował się sposobem w jaki Ty te "znaki" otrzymujesz:) Przekazy poprzez tekst piosenki? Dobrze zrozumiałam? Słuchasz sobie radia, słyszysz jakiś utwór i nachodzi Cię pewność że tekst skierowany jest do Ciebie i że "w tym jest coś więcej"? Hm. Wiesz, ale w taki sposób to można usłyszeć dosłownie wszystko.
Pozwól że podam Ci przykład. Jakiś czas temu miałam zajawkę na pewną piosenkę, zresztą, do tej pory ją uwielbiam;). Nie będę przytaczać całości, zacytuję tylko to, co najważniejsze, refren:

"Darmo trudzisz się
w ciemności stawiasz kroki
nie masz przyszłości
gwiazdy wróżą śmierć tej nocy
Bez celu błąkasz się
nie znajdziesz tu pomocy
gwiazdy wróżą dzisiaj śmierć
i grób wśród odmętów wody"

No i co? Przekaz od obcej cywilizacji? Cóż mi pozostaje? Iść nad jezioro iiii... hops do wody! :)
Bardziej się skłaniam do tego, że słyszysz to, co chcesz usłyszeć. Jeśli znajdujemy się w jakiejś określonej sytuacji życiowej, takie rzeczy jak tekst piosenki, wiersz film - szczególne przekazy dotyczące tej naszej sytuacji, silniej do nas przemawiają, jesteśmy hmm, bardziej...uwrażliwieni, by pewne słowa odebrać tak, a nie inaczej. Możliwym jest że podświadomie się przeciw czemuś tam buntujesz, łatwo możesz wtedy wychwycić "sygnały".
Zakładając że jest jakaś obca cywilizacja, i że ewentualnie chciałaby nawiązać kontakt, jest przecież tyle innych dróg przekazu, bo muzyka bywa zwodnicza, można czegoś nie zrozumieć, tak, jak zrozumiane być powinno.
Chyba że otrzymujesz też inne "znaki"? Przestudiowałam Twoje posty, może mi jednak umknęło, jeśli tak - oświeć mnie;)
Pozdrawiam.

Cytuj:
-Porozumiewają się między sobą właśnie poprzez seriale w telewizji (siły nieczyste) mają w nich swój ukryty kod który trafia do odpowiednich demonów.

Nareszcie wiem dlaczego powstała Moda na sukces i tasiemce brazylijskie! :haha:
Coś w tym jest... Ktoś kto nie jest "siłą nieczystą" przełączy tv po paru minutach ^^

R
I
O
L

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

Quaesitor pisze:
Witam

z powodu moich poglądów rodzina wysłała mnie do szpitala psychiatrycznego gdzie spędziłem straszny miesiąc szprycowany lekami.

http://forum.wolnaludzkosc.pl/viewtopic.php?f=25&t=806

Nie wiem czy coś się ostatnio zmieniło ale do szpitala psych. mogą Cię ot tak wysłać ( poza paroma przypadkami ). Musi być Twoja zgoda. Ile masz lat? Jesteś pełnoletni?.

Jakby co to nie jest atak na Ciebie :). Ja to generalnie mam parawie wszystko gdziś :), tutaj jednak z ciekawości pytam.
Może poczytaj na początek książki Carlosa Castanedy. Jak dla mnie są straszne i zarazem bardzo uspokajające. Resztę olej na razie, szkoda energii.

BTW. Zauważył ktoś że oszczędzając "energię seksualną" łatwiej o świadome sny oraz obe? Jaki by zły ten Castaneda się nie stał to właściwie ma rację w swoich książkach. Po prostu zbierać energię. Sorry za oftop ale nie często sie udzielam i nie wiem gdzie by to pasowało. Jakby co to proszę przerzucić ( uwaga na kosz :P ).

Pozdrowienia.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]