Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 13 lis 2019, 3:56

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
Entered Apprentice * 1st Degree

Witam wszystkich serdecznie!
Jako, że od dłuższego czasu czytam forum DavidIcke, postanowiłem przedstawić moje doświadczenia z pewną osobą, która od pewnego czasu pojawiła się w moim otoczeniu - wiem, że tu użytkownicy nie "zjadą mnie" z góry na dół i spojrzą na temat i jego treść życzliwym okiem i w miarę otwartym umysłem. Zatem, do rzeczy:

Od pewnego czasu w moim otoczeniu (życie zawodowe) pojawiła się pewna osoba - dość młody chłopak; rzekłbyś-jakich wielu, szwędających się po tym świecie. Pamiętam, gdy pierwszy raz do mnie podszedł, by powiedzieć Dzień Dobry i się rzedstawić-ot, formalna rozmowa międzyludzka. Nie był brzydki, nie miał dziwnego głosu.. mówił spokojnie i na takiego wyglądał. Nie przestraszyłem się go, ale irracjonalnie odsunąłem się do tyłu...totalnie nie chciałem z nim prowadzić rozmowy. W pełni zdałem sobie z tego sprawę dopiero jak ode mnie odszedł (cała rozmowa trwała góra 5 minut). Od razu zaznaczę tu, że przez głowę mi wtedy nie przeszły żadne myśli o reptilianach etc.

Mam taką pracę, iż z tą osobą spotykam się zawodowo niemal codziennie.. moje wcześniejsze wrażenie co do Niego powtarzało się przy każdym spotkaniu- a chłopak niczym nie odrzucał. Schludny ubiór, elokwencja, brak niedostatków urody i znaków szczególnych...no, może rzucające się w oczy bardzo ostre rysy twarzy- ale nie są one na pewno odpychające. Mogą zwrócić uwagę, porównując je z jakąś osobą obok natomiast na ulicy nie budzą absolutnie żadnych emocji..

Po kliku spotkaniach zwróciłem uwagę na to, ze bardzo szybko porusza ustami gdy mówi... mówi "normalnie", raczej wolno formułuje swoje wypowiedzi. Ale ten ruch ust zwraca uwagę, jest jakby przyspieszony. Podczas zmiany w pracy była sytuacja, gdy on stał przede mną (ja siedziałem, on przede mną) - wtedy doznałem szoku. Zobaczyłem jego oczy- nie miał okrągłej soczewki.. raczej.. gadzią. Wzorcową, jeśli chodzi o filmiki z reptilianami w roli głównej, namiętnie wrzucane na youtube. Tok myślenia w tamtym momencie przerzucił mi się właśnie na te schematy, typowo Ickowskie.. Nie wiem czy było po mnie coś widać, ale czułem jak otwieram oczy ze zdumienia.. Niemniej-zamieniliśmy się miejscami - on usiadł, ja stałem przed nim. Sądziłem, że ten wcześniejszy widok to ułuda.. niestety-w jego oczach nic się nie zmieniło. Do teraz mam obraz jak nimi mrugał ale soczewka wciąż była pionowa-"gadzia". Szybko się pożegnałem i po prostu odszedłem.
Pamiętam, że na jego twarzy widniał uśmiech i pewność siebie.. nakręcając się myślę, ze to był uśmiech wyższości-jako, że mają możność odbierania naszych emocji mógł sobie zdawać sprawę z tego, że ja coś podejrzewam. A bez swojej własnej wkrętki - może to byl po prostu uśmiech kolegi z pracy na pożegnanie, takie zwykłe-na razie, stary? Zaznaczam, że wciąż nie zakładam tu żadnej z tych opcji.

Znamienne jest też to, że często, podczas rozmowy, gdy ja chcę zmienić temat i zagaić rozmowę o czymś innym..on robi to przede mną, zaczynając własnie ten sam temat, na który ja się chce wypowiedzieć.. Nie są to tematy prywatne, głównie dotyczą sytuacji ogólnych, np. nowy podatek paliwowy, kto gra koncert w naszym mieście etc. Zacząłem to zauważać po jakimś tygodniu takich 5minutowych pogawędek.

Kolejna sprawa, może śmieszna i wyda się kuriozalna, ale zostawia na szklanych powierzchniach ślady potu, które bardzo trudno schodzą.. cięzko jest to zetrzeć na sucho-trzeba pryskać płynem a i tak są trudności z ich usunięciem. Zauważyłem, ze są to na zmianę pełne linie papilarne jak i takie..po prostu rozmazane jakby ktoś je potem wziął i przetarł ręką. Może to być głupi szczegół i paranoja, aczkolwiek dla ludzi, którzy (sądzę) mieli podobną sytuację-może być kluczowy i mieć znaczenie.

Reasumując-NIE ZAKŁADAM TU, ZE SPOTYKAM SIĘ W PRACY Z REPTILIANINEM. Chcę poznać tylko opinie innych użytkowników..a zwłaszcza tych, którzy już opisywali swoje spotkania z podobnymi osobami i mają własne doświadczenia-osobiste, nie odtworzone z internetowych urban legends.
Nie jestem też, gwoli ścisłości, gejem; z współpracownikiem nie mam też żadnych utarczek. Zamieniamy tylko kilka zdan w pracy, mijając się podczas zmiany.
Opisałem tu tyko i wyłącznie to, co mi się przytrafiło i jakie mam własne odczucia względem tego. Proszę też o darowanie sobie negatywnych komentarzy w stosunku do mnie (lecz się, zejdź na ziemię) - bo ja sam w tej historii nikogo nie obrażam, nie wartościuję, nie oceniam.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 07 sty 2015, 19:48 
VIP Member
Awatar

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Interesujące jest że wyprzedza cię z tematem jaki chciałbyś mu właśnie zarzucić.
Ja bym przetestował to aby mieć pewność że to nie przypadek złapać go na gorącym uczynku.
A jeśli czyta w myślach to i w myślach mów mu że wiesz kim jest.
Czy z oczami to był tylko jeden przypadek czy zdarza się to regularnie ?
Ten ruch ustami "przyspieszony" czy synchronizuje się z głosem? w sensie że ruch pasuje do aktualnie wymawianego słowa.

Tak, ruch ust pasuje do wypowiadanych słów..aczkolwiek człowiek odnosi wrażenie, że jest coś nie tak. Niczym patrzy się na Sylvestra Stallone i widzisz, ze mówi, ruch jego ust zgrywa się z tym, że mówi, ale to przykuwa uwagę.. bo te ruchy są inne niż u większości. Szczerze mówiąc staram się przy nie mysleć o tym-żeby nie wiedział...a jeśli wie, zeby sądził, że to dla mnie bez znaczenia. N a zasadzie-było,minęło, za górami-za lasami dawno, dawno temu.. Naczytałem się trochę o tym jak po takiej zagrywce w otwarte karty życie ludzi "świadomych " przestało być z dnia na dzien usłne różami.

Nie jest tak,że wyprzedza mnie myślowo cały czas.. powiedzmy, że taka sytuacja ma miejsce raz w tygodniu? Po około dwóch, trzech takich przypadkach zdało mi się to po prostu..dziwne. Nadajemy na tych samych falach? Jestem hetero, on także... więc wszelkie hormony i zauroczenie odpadają. Nie umiem tego wytłumaczyć. A rozmawiamy na tyle krótko, że ciężko tu mówić nawet o stopie głębszego koleżenstwa.. żeby ktoś bardziej znał drugą osobę.

Jesli chodzi o oczy-to był jeden przypadek..nie był krótki..trwał do, ja wiem, minuty? Aczkolwiek wtedy jak najszybciej chciałem zakonczyć rozmowę i sobie iść.. Od tamtej pory..boję się mu patrzeć w oczy. Może nie boję, a nie chcę. Nie chcę bez zabarwienia pejoratywnego. Po prostu " samo z siebie" wychodzi tak,że wzrokiem wędruję gdzieś indziej..wiążę buta, poprawiam zegarek..sprawdzam coś w notatniku lub tablecie.

Dziękuję za Twoją relację i zdziwiłbyś się kolego ile podobnych relacji słyszałem. W sumie to dla mnie nic nowego, bardzo wiele piszemy o tym w dziale Milab np w artykule "Hybrydowa Infiltracja" Nie mniej ważne jest to jak traktuje innych ludzi i jaką wprowadza atmosferę. Same oczy które zmieniają kształt z tego co wiem nie muszą być wyznacznikiem obcego pochodzenia bo to specyficzny znacznik genetyczny który może się samoczynnie włączyć ludzi lub przez rytuał. Takich ludzi nazywamy "hybrydami"

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Witam wszystkich,

To, co napisze może wydać się niewiarygodne, ale proszę podjeść to tego z otwartym umysłem.

Jeśli chodzi o oczy, to u osób zaangażowanych w Dark Occult(przepraszam za makaronizm, ale nie chcę tego spolszczać) zauważyłem, że źrenice nie zmieniają kształtu. Zmianie ulega kolor białkówki (!!!) .
Białkówka robi się czerwona wtedy, kiedy dana osoba patrzy na drugiego człowieka i koncentruje na nim swój wzrok oraz negatywną energię. Widziałem też osobę/osoby z oczami czarnymi - to działo się w momencie próby dekonspiracji. Czynnikiem wyzwalającym był właśnie strach przed dekonspiracją.

Moim zdaniem są dwie możliwości:
1. opętanie / przejęcie przez jakiś byt, który karmi się energiami o nieharmonijnym charakterze i niskiej wibracji,
2. reakcja fizjologiczna wywołana zmianami w mózgu w wyniku kontroli umysłu (oddziaływanie barwą, dźwiękiem, symbolami, indoktrynacja co np. skutkuje wyłączeniem części limbicznej mózgu odpowiedzialnej ze przeżywanie emocji, przyjęciem nowych reguł i wzorców zachowań itp.)

Pzdr,
LeUrc78

Krzysztof Rogala pisze:
Takich ludzi nazywamy "hybrydami"

DI twierdzi, że gadzie hybrydy to jedynie jakieś 4-5% populacji a tych z pełną wiedzą o tym
kim są i co robią będzie w tej liczbie znacznie mniej.

W tej liczbie populacji mieszczą się dynastie (rodziny) agentów reptilian działających na ziemi.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Właściwie dopiero zaczynam zgłębiać wiedzę na temat Reptilian... Po prostu zainteresował mnie ten motyw, ale traktuję to bardziej jako opowiastkę fantasy - coś jak Elfy czy inne im podobne "rasy".
Zastanawia mnie na przykład to, dlaczego Reptilianie, którzy rzekomo mają nas kontrolować i w ogóle rządzić światem, przybierają postać ot, zwykłych ludzi? Nie znam szczegółów dotyczących pracy, którą ten mężczyzna ("mężczyzna"?) wykonuje, ale raczej więcej sensu mają dla mnie te domniemania na temat obcego pochodzenia np. Obamy czy innych władczych tego świata.

Niktu pisze:
DI twierdzi, że gadzie hybrydy to jedynie jakieś 4-5% populacji a tych z pełną wiedzą o tym
kim są i co robią będzie w tej liczbie znacznie mniej.

Te dane są już od dawna nieaktualne i są znacznie znacznie większe i już dawno nie dotyczą elit, przejmowane są już społeczeństwa zwykłych ludzi.

paflo pisze:
Zastanawia mnie na przykład to, dlaczego Reptilianie, którzy rzekomo mają nas kontrolować i w ogóle rządzić światem, przybierają postać ot, zwykłych ludzi?

Po pierwsze to nie żaden reptilianin i nie przybiera żadnego kształtu i się nie zmienia. Po drugie skoro dopiero zaczynasz interesować się tematem to najpierw coś przeczytaj innego niż o elfach jak choćby przetłumaczone przez Nas dwie książki Davida Icka i informacje z działu Milab a potem zdawaj pytania,nie na odwrót.

Witam po roku czasu. Czy ktoś coś więcej doda do tematu?

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam
Od dawna jestem badaczem zagadnien poruszanych na tej witrynie.Moze nie tak gleboko jak jeszcze by wiecej mozna,ale w miare swoich mozliwosci.Dzis postanowilem sie przylaczyc bardziej aktywnie i zarejestrowalem sie aby dodac swoje obserwacje o ktorych pisze kolega tego tematu tutaj.
Otoz bylem swego czasu w bardzo emocjonalnej relacji z kobieta,ktora do szalenstwa kochalem.Kilkukrotnie w bardzo intymnych sytuacjach wiec i emocjonlanego uniesienia jakie wtedy ma miejsce zauwazylem u mojej partnerki wyrazne kocie zrenice.Jako,ze znam zagadnienie nie panikowalem i przyjzalem sie dokladnie oceniajac na ile moze to byc wplyw swiatla i zludzenie.Ocenilem wtedy to zjawisko jako autentycznie majace miejsce.Podobna obserwacja miala miejsce kilkukrotnie zarowno moja u niej jak i jej u mnie.Relacja ta ta okazala sie byc dla mnie mocno doswiadczajaca mnie i eksplorujaca energetycznie z elementami bycia ofiara energetycznego wampiryzmu.Wszelkie moje pozniejsze analizy doprowadzily mnie do wnioskow,ze uleglem zauroczeniu przez rodzaj energetycznego wampira,osobe o cechach psychopatycznych z wszelkimi mozliwymi tego skutkami dla mnie z ktorych sie juz od czterech lat wydobywam,ale to osobne zagadnienie...

Witam po roku czasu. Czy ktoś coś więcej doda do tematu?

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Dodam Ci takie bleble,czyli ja Ci radzę jak uważasz:
znam przynajmniej 3osoby zachowujące się podobnie jak to opisałeś,i co?
I nic,po twarzy,oczach i układzie rąk ,jak chodzi mając je prostopadle do ud to można wyłapac,jakby idąc płynał w wodzie [nie jest to regułą].Nie mają wpływu takiego jaki się komukolwiek wydaje,są tu marionetkami,albo wynikiem swoich poczynań wcześniej,gdzieś kiedyś..wpadli albo się starają "uczłowieczyć" [niezły syf].

Wczoraj w kolejcę stoję,w sklepie.Bywa tam czasem taka kobieta,ok 60tki-normalnie i spojrzenie i rysy twarzy,zachowanie [ciągle się wierci] już jakiś czas temu dały mi do myślenia.Mnie jest trudno określić kobietę jako "francowata",ale do niej to pasuje.Jakiś pieprzony wampirek energetyczny,celowo i raczej podświadomie szarpiący energię.A niech się nażre,może kibelek ma blisko spania jak jest to celowe w zamiarze.

Izoluj się,jak?
Nakręciłeś się, mam wrażenie że byle takie coś co zauważyłeś i określasz urosłeś do rangi jakiegoś wydumanego,sporego problemu.
"łooł REPTIL,jakiego opisują"
Blok,czyli się zablokuj jak coś nie za bardzo się czujesz w takim towarzystwie to "nawet garstki energii ci nie oddam".No chyba,że ciałko masz schorowane a ja chciałbym pomóc-nie ma problemu,możesz-zapis pozostanie.
"nie masz żadnego wpływu bo sobie nie życzę".
Odrobinka magii-gadaj nie patrząc w oczy tylko w splot słoneczny,albo mówiąc i patrząc w oczy skup się na jego lewym oku-tylko na nim,nawet jak się zacznie zwężać...a słuchając przenieś wzrok na jego prawe,i taka wymianka-bez obaw-bardzo szybko powinien spuścić wzrok podczas wymiany zdań.I przejmujesz kontrolę.
Mruga

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

To może ja dodam coś od siebie, bo temat znam od początku, a założyciel do dziś jest ciekaw kolejnych postów w tym temacie. Były już tematy podobne, jeden bardzo mocny, gdzie akcja działa się w Katowicach relacja jak z horrou, i nawet na podstawie samej tej opowieści mógłby powstać horror.
Ja może nie spotkałem na szczęście, aż takiej "osoby" z której emanowała by jakaś nieludzka mega złowroga aura. Prędzej spotykałem kogoś kto był cwanym manipulatorem co umiał od siebie uzależnić naiwnych mniej świadomych ludzi, albo kogoś kto dla własnej satysfakcji i awansu "po trupach do celu", był w stanie bezczelnie wykorzystać swoją rodzinę. Z najmniej przyjemnych ludzi to natrafiłem co najwyżej na kolesia co miał psychopatyczny charakter i lubił siąść na kimś by zamęczać psychicznie, zadręczać swoją ciągłą obecnością, stalking itp, aż czułem jak czerpie z tego chorą satysfakcje.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]