Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 13 lip 2020, 0:22

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Konfederacja nagina rzeczywistość w sprawie ich głosowania na temat złóż, wolności wyboru człowieka w sprawie szczepień (wywiad w realu 24 Winieckiego i Bosaka) brak jednoznacznego określenia się czy są za a może nawet przeciw za przymusem człowieka do szczepień. Wydaleniem dr Huberta Czerniaka z Konfederacji czy w sprawie Roberta Majki. ->Do niedawna poseł Majka był szykowany do startu do ław sejmowych z list Konfederacji. Jednak okazało się, że zabrakło dla niego miejsca na liście ugrupowania tworzonego przez Korwin-Mikkego, narodowców Roberta Winnickiego i środowisko Grzegorza Brauna. Ze słów posła Majki wynika, że Konfederacja nie chciała, by Majka został wpisany na listę wyborczą tego ugrupowania.https://www.portalprzemyski.pl/rozstanie-z-polityka-posel-majka-rezygnuje/

Obecnie na kanale głos głos obywatelski Panowie , którzy byli ich wyborcami , działaczami ,elektorami opowiadają jak ich traktują , mówią o nich prostacy (bo mówią prawdę) : filmiki poniżej

Jednak to już w 2013 roku było widać jak będą postępować :
Cytuj:
"8 czerwca 2013 roku, podczas kongresu Ruchu Narodowego w Warszawie doszło do skandalicznego przerwania przemówienia Prezesa Wierni Polsce Suwerennej dr Pawła Ziemińskiego.
Na rozkaz prowadzącego kongres (patrz wideo poniżej) Witolda Tumanowicza obecni na sali zaczęli bić brawo i zagłuszyli krytyczną polemikę w kierunku samozwańczego kierownictwa Ruchu Narodowego: Krzysztofa Bosaka, Artura Zawiszy, Roberta Winnickiego, Przemysława Holochera, Rafała Ziemkiewicza.
Przyglądając się z zewnątrz.
Był to akt skandalicznej cenzury.
Przecież kongres był po to by uczestnicy kongresu komunikowali pomiędzy sobą. Przerwanie przemówienia dr Ziemińskiego przypomniało mi partyjną dyscyplinę jedynej – tej Partii w PRL-u.
Prowadzący Kongres Witold Tumanowicz, skrócił przemówienie reprezentanta Polski Suwerennej dr Pawła Ziemińskiego o 2 minuty. Przemówienia samozwańczych liderów RN trwały około 8 minut. Np.: Winnicki mówił 8: 21 minut.
Obecnych na sali młodym ludziom, z honorem i zdaniem własnym, taka forma kontroli wypowiedzi musiała stanąć w gardle. Ciekawe, że ludzie bili brawa, zamiast wygwizdać Tumanowicza. Uczestnicy bijący brawo sami siebie skompromitowali, bezmyślnością i spolegliwym zachowaniem, podobnym do zbiorowego obszczekiwania obcego przybysza na wsi przez psy łańcuchowe. Tacy uczestnicy RN Polski nie zmienią!
Vice Prezes WPS Dariusz Kosiur pisze:
„Strach przed swobodną dyskusją paraliżuje agentów żydo-systemu RP. Obawy przed ich zdemaskowaniem i brak własnych argumentów zastępują cenzurą.
Prostacka i prymitywna hucpa organizatorów Kongresu nie wróży im sukcesu. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby budowali własny, żydowski ruch narodowy – oczywiście nie na polskiej ziemi.”

https://idb.neon24.pl/post/93825,kompro ... narodowego

phpBB [video]

tu dosadnie opowiadają B. Morkisz i J. Kujawski
phpBB [video]

oraz tutaj szczególnie jest warte uwagi są wypowiedzi Zbigniewa Modrzejewskiego

phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 28 maja 2020, 15:53 
VIP Member
Awatar

Master Mason * 3rd Degree

Maciak głosi jeszcze teorię, że Konfederacja dogadała się z władzą aby nie wystawiać kandydatów do senatu. Z tym punktem widzenia zgadzas się też kanał NISS. Coś chyba w tym jest na karcie do głosowania w Warszawie były z tego co pamietam trzy nazwiska tylko.
Moja karta trafiła podarta do kosza.

Tańcząca z wilkami pisze:
Jednak okazało się, że zabrakło dla niego miejsca na liście ugrupowania tworzonego przez Korwin-Mikkego, narodowców Roberta Winnickiego i środowisko Grzegorza Brauna. Ze słów posła Majki wynika, że Konfederacja nie chciała, by Majka został wpisany na listę wyborczą tego ugrupowania.

Na zewnątrz może to tak wyglądać ale przyczyn niedogadania jest wiele. Tam jest trochę więcej niuansów. Majka żądał na początku jedynki a ostatecznie zaoferowali mu 5tkę. W dodatku nie w jego regionie zdaje się. Tak naprawdę Majka ująć się za bardzo swoim honorem i mówiąc wprost obraził się. Na materiale z dawnego CEPowiśle,
Mossakowski go trochę docisnął i Majka powiedział więcej. Główną przyczyną było że Konfederacja nie miała jednego ośrodka decyzyjnego i każdy mówił inaczej. Majka najpierw rozmawiał z Braunem i u niego miał coś obiecane. A potem rozmawiał z Kuleszą który był przewodniczącym partii. Okazało się że jeden i drugi nie mają niczego wspólnie dogadane. Majka jeszcze się wydadał z innym. Na swojej liście wyborczej spotkał nazwisko kogoś z układu, nazwiska teraz nie znam, który blokował go wcześniej w samorządach.
Powiedział o tym na starym kanale CEPowiśle i nie wiem czy te wywiady teraz są. Ja to chyba mam na dysku.

Ja jednak liczę wciąż na posła Majkę. Jako jedyny poseł zgłosił w sejmie interpelację w sprawie handlu dziećmi - konkretnie adopcji zagranicznym polskich dzieci z biduli.

Wszyscy posłowie mają pełną wiedzę na ten temat. Poseł Braun ostatnio został przyciśniety publicznie w tej kwestii. Zobaczcie jak to wygladało.
https://youtu.be/d5VZKmyUONs?t=529
Zgadzam się z komentarzem "trawki" M.K. dlaczego Braun nic z tym nie zrobi.

Maciak głosi jeszcze teorię, że Konfederacja dogadała się z władzą aby nie wystawiać kandydatów do senatu. Z tym punktem widzenia zgadzas się też kanał NISS. Coś chyba w tym jest na karcie do głosowania w Warszawie były z tego co pamietam trzy nazwiska tylko.
Moja karta trafiła podarta do kosza.

Tańcząca z wilkami pisze:
Jednak okazało się, że zabrakło dla niego miejsca na liście ugrupowania tworzonego przez Korwin-Mikkego, narodowców Roberta Winnickiego i środowisko Grzegorza Brauna. Ze słów posła Majki wynika, że Konfederacja nie chciała, by Majka został wpisany na listę wyborczą tego ugrupowania.

Na zewnątrz może to tak wyglądać ale przyczyn niedogadania jest wiele. Tam jest trochę więcej niuansów. Majka żądał na początku jedynki a ostatecznie zaoferowali mu 5tkę. W dodatku nie w jego regionie zdaje się. Tak naprawdę Majka ująć się za bardzo swoim honorem i mówiąc wprost obraził się. Na materiale z dawnego CEPowiśle,
Mossakowski go trochę docisnął i Majka powiedział więcej. Główną przyczyną było że Konfederacja nie miała jednego ośrodka decyzyjnego i każdy mówił inaczej. Majka najpierw rozmawiał z Braunem i u niego miał coś obiecane. A potem rozmawiał z Kuleszą który był przewodniczącym partii. Okazało się że jeden i drugi nie mają niczego wspólnie dogadane. Majka jeszcze się wydadał z innym. Na swojej liście wyborczej spotkał nazwisko kogoś z układu, nazwiska teraz nie znam, który blokował go wcześniej w samorządach.
Powiedział o tym na starym kanale CEPowiśle i nie wiem czy te wywiady teraz są. Ja to chyba mam na dysku.

Ja jednak liczę wciąż na posła Majkę. Jako jedyny poseł zgłosił w sejmie interpelację w sprawie handlu dziećmi - konkretnie adopcji zagranicznym polskich dzieci z biduli.

Wszyscy posłowie mają pełną wiedzę na ten temat. Poseł Braun ostatnio został przyciśniety publicznie w tej kwestii. Zobaczcie jak to wygladało.
https://youtu.be/d5VZKmyUONs?t=529
Zgadzam się z komentarzem "trawki" M.K. dlaczego Braun nic z tym nie zrobi.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Wybory ,kto na kogo głosuje, kto się nie boi niech pisze ,w końcu żyjemy pod ukrytą żydowską okupacją z zarządem pisowskim. Trzaskowski jak i Hołownia to ludzie z POpaprańców czyli najgorszej partii jaka rządziła po 89r. Jakubiak to ukryty pisior. Ja stawiam na Bosaka chociaż Konfederacja nie jest idealna i nie będzie bo skupia różne partie.
Żydzi ,volksdojcze , komuchy już rządziły i nic dobrego nie zrobiły.
Masoneria zawsze ma agentów wszędzie ,w każdej opcji ,ważne aby nie doszli do głosu. W PIS też są różni ludzie ale wygrali ci najgorsi z żydem i agentem służb Morawieckim. PO od samego początku działania Tuska jeszcze za jego pierwszej partii brało kasę od Niemców i tak jest zapewne do dziś. Prosta zasada , jak zaczniesz współpracę to już z tego nie wyjdziesz. Tusk współpracuje i dostaje stanowiska unijne , zamach smoleński też zatuszowali i potem został "królem" Europy pod ochroną agentki globalistów Merkel. PIS to partia żydowska a nie zjednoczona prawica.
Piszta co tam uważata, póki jest czas do wyborów.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]