Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 27 lut 2021, 16:59

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Secret Master * 4th Degree

To forum bazowało zawsze na informacjach tłumaczonych z anglojezycznych zrodeł. I dlatego informacje były i sa tak aktualne.
Teraz ten wałek z USA idzie przez Polske z tym paru letnim opoiznieniem własnie. I tematy te wciaz sa w mediach zakazane i cenzura na social mediach w Polsce ruszyła pełna para jeszcze gorsza niz wtedy.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 29 gru 2020, 17:08 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree

Cenzura jak w tej chwili pojawila sie w polskich niezaleznych mediach i nie tylko w polskich, jest gorsza jak w najgorszym czasie komunu, a wiele gorsza. Do tej pory zamieszczalem czasami komentarze na WM, w tej chwili juz to niemozliwe. Dlatego czytajmy to co jeszcze nie jest ocenzurowane np. tutaj. Stare ale jeszcze w pelni aktualne.

Napisz cos wiecej o cenzurze. Jaka cenzura niezaleznych mediow? Czy moze mowisz o cenzurze platform na jakich one funkcjonuja?
Nie chodzi tylko o internetowa cenzure. Słyszałes o cenzurze prewencyjnej i na czym to polega?
To taka cenzura w agencjach informacyjnych ktore nie przepuszczaja pewnych tematow. Taka urzedowa kontrola mainstreamu.
I to jest prawdziwa cenzura. W takiej Polsce z porownaniu z Niemcami to jest jeszcze sporo wolnosci. W Niemczech tylko cos napiszesz
na social mediach nie takiego to ci zaraz pukaja do drzwi.

Od czasu do czasu pisze komentarze w Wolnych Mediach. Sa tam co prawda piszacy majacy duza wiedze, ale tez duzo troli. CXi co maja wiedze pisza rzadko, po jakis czasie przestaja. Trole dyskutuja caly czas przelewajac wode, nie wnoszac nic nowego. Ze mna zaczelo sie to ponad pol roku temu, po zalogowaniu sie i opublikowaniu komentarza nie moglem sie wylogowac, a gdy usilowalem cos napisac znowu, to stary komentarz znikal, a nowy nie wchodzil.Co jakis czas zdarzalo mi sie ze wszystko wracalo do normy, ale po opublikowaniu jednego lub kilku komentarzy znow wszystko bylo blokowane, tak nawet ze nie moglem wchodzic na interesujace mnie strony. Musialem korzystac z innej wyszukiwarki, lub innego komputera. A ostatnio nawet gdy usilowalem napisac komentarza , to pojawia sie czerwony napis, co ciekawe usilowalem dodac komentarz "AAA" i tez mi wyskoczylo ze ze tresc jest nieodpowiednia.
To co obecnie wyprawia cenzura to nie ma porownania z ta sprzed kilku lat, na innych forach to gdy usiluje publikowac komentarze to sie nie ukazuja, lub zaraz znikaja, i ludzie zaczynaja sie juz orientowac, ze ta cenzura istnieje.
Sam mieszkam w Niemczech i widze te propagande w mediach, lecz duzo ludzi ja ignoruje, i sie z nia nie zgadza, no i dochodze do wniosku ze jednak Niemcy maja wieksze jaja jak Polacy, tu jest o wiele wiekszy sprzeciw przeciwko tej propagandzie niz w Polsce. A to co podaja oficjalnie w mediach to tylko propaganda, rzeczywistosc jest zupelnie inna. Nawet ostatnie wydarzenia; noc sylwestrowa, oficjalnie zakaz feuerwerkow, godzina policyjna, w parkach jak za dawnych lat odpalano feurwerki, i to po godz. policyjnej, zreszta ludzi bylo rowniez dosyc sporo. W Alpach na stokach czlowiek przy czlowieku, przepelnione parkingi, i to mimo zakazow. Czego mi zal to jedynie tych starszych ludzi na ulicach w maskach, ledwo to idzie i na twarzy maska, 90% wokolo bez masek, no ale oni zostali nauczeni , ze wszystkie nakazy i rozporzadzenia trzeba wykonywac, tak zostali juz zaindoktrynowani w dziecinstwie i mlodosci. To ze w Niemczech sie chce szczepic 65 % spoleczenstwa to fikcja, jezeli bedzie tego okolo 20 % to gora. W pracy u mojej zony na 20 osob chce sie zaszczepic jedna osoba slownie jedna, a jest to sluzba zdrowia.

Cenzurę ustawiają automaty, nie te słowa, nie ten użytkownik. W pewnym miejscu już żadne wpisy mi nie wchodzą chyba jestem osobnikiem nieporządanym. Mają całą gamę manipulacji cenzurą od cięcia zasięgów że nie trafisz na to co szukasz po blokowanie wpisow.. Moje wpisy usuwali tak jak 10 lat temu tak i dzisiaj. Teraz to chyba algorytmy to robią przepuszczają tylko narzucony z góry sposób myslenia. Przykładowo jak chcesz się angażować w pyskówkę między jednymi zwolennikami partyjnymi a drugimi to takie wpisy a wrecz mocne kłótnie trolli algorytm akceptuje. Temat na książki.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]