Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 gru 2019, 22:31

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
Hej

Czy ktoś z was wchodził w szczegóły bądź poszukuje sensu znaczenia rytualnego chrztu i korzyści z tego płynących aby nas kontrolować i dalej zniewalać?

Zacząłem się nad tym zastanawiać na poważnie po wyznaniach pewnego byłego księdza, że chodzi tutaj o blokowanie czakr i zniewalanie dusz czynione rytuałem chrztu.
Ksiądz ten powiedział, że jest możliwe aby się z tego uwolnić po fakcie ale jest bardzo pracochłonne (co odczytałem w ten sposób, że może zabrać całe życie treningu).

Mnie się wydaje a podpowiada mi to intuicja, że to nie kwestia wiary w znaczenie rytuału chrztu
a raczej kwestia wiedzy o tym. Wiedza na ten temat jest skrupulatnie przed nami ukrywana.

Aby tego dokonać trzeba tak uwarunkować masy aby nie były zdolne poddać w watpliwość tego co odbiera swoimi zmysłami (czytaj tego co widzi w kościele podczas rytuału chrztu).

W efekcie cały tzw. "lud boży" traktuje ten okultystyczny rytuał jako formalność i z lania wody święconej na tył głowy dziecka nie robią szumu bo zostali tak od pokolej uwarunkowani i wytłumaczono im to pustymi frazesami w stylu "tak poiwnno być", "to jest słuszne", "to jest dobre"i wreszcie... "tak trzeba". Co nie powinno pozostawiać im już żadnej wątpliwości.

Oj jakże jestem szczęśliwy, że moje cechy osobowościowe (nie jestem ateistą) nie pozwoliły mi się samemu przez lata indoktrynacji zaszufladkować do tej grupy zniewolonych dusz idących na rzeź. Pozwoli mi to samemu wypracować własną drogę poszukiwania Boga i mam nadzieję, że z pomocą i doświadczeniem
innych ludzi.

Z przyjemnością nawiąże kontakt z ludźmi, którzy poradzą mi co dalej z tym zrobić?

W rezultacie ogłupiania mas od pokolej (czytaj uwarunkowania) wiedza na ten temat jest zachowana tylko dla tych, którzy czerpią z tego interes. proszę mnie dokładnie rozumieć - chodzi tutaj jedynie o interes jednej ze stron z ogromną szkodą czynioną dla mas (nas!).

Tylko proszę mnie nie zjedzcie! Jestem szczery jak mało kiedy.

Po tym co usłyszałem od tego księdza (czyt. uświadomiłem to sobie) zdarzyło mi się coś niezwykłego co wykracza poza jakby to powiedzieć normalne funkcjonowanie organizmu ale ściśle jest związane z tym co wcześniej przyjąłem do wiadomości. Tylko nie myślcie tak jak anty_k że zaakceptowanie tej wiedzy to kwesrtia wiary bo nic z tego nie zrozumiecie co tu napisałem.

anty_k nie docenia prawdziwej "mocy" chrztu jako rytuału i uważa, że dziecka nie indokrtynuje się poprzez chrzest. To drugie może być prawdą bo chrzest może czynić człowiekowi coś o wiele
gorszego.

P.S.

Nie zwierzę się żadnemu dogmatykowi religijnemu i innym ślepym parweniuszom z tego
co przeżyłem.

Z chrztem tak jak ze szczepieniami. Powiedz babie, że nie chcesz dla swojego dziecka
jednego i drugiego?

Jak byłem na weselu w rodzinie to po dosłownie 5ciu minutach od tańca młodej pary
podszedł do mnie jeden i szepta mi do ucha - już ciotki cię obgadują, że nie tańczysz.

I jak tu kurwa żyć po swojemu? Bilet na Marsa w jedną stronę.

Niktu

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 24 lip 2013, 11:37 
VIP Member
Awatar

Intendant of the Building * 8th Degree

anty_k pisze:
Widziałem wczoraj motyla na szybie, która ograniczała go do latania w świecie. Muchy niech padają na niej, jemu otworzyłem okno.

Te inkwizytor ... motylki dobre a muchy już be.Kto dał ci prawo oceny ? Pan Jezus ???

I tu właśnie wychodzi szydło z wora.Nie z poziomu chrztu a podejścia do życia.Siebie.

Twoje sanki.Twoja sprawa ale dokładnie taka postawa jest dla mnie nie do przyjęcia choć sam odwalam w sobie podobne schematy myślowe.

Tak więc , moje zdanie , piękne cytaty z Biblii,Pan Jezus a tu taki etyczny bąk.

Niktu pisze:
Hej
I jak tu kurwa żyć po swojemu?

No przecież żyjesz.Tylko nie ma co się tak wk...ć :)
Ciotki pewnie też grzały ławę Mruga
Deszcz pada.Ktoś gada.Pstryk.

Ostatnio zmieniony 24 lip 2013, 13:20 przez Punkt Mu, łącznie zmieniany 4 razy

Niktu pisze:
Hej

I jak tu kurwa żyć po swojemu?

Niktu

Hej ! :)

Napisałeś kilka b.ważnych zdań.
W zasadzie zaczynamy robić off top,ale temat jest na tyle szeroki,że musiało się tak stać.
Moglibyśmy kontynuować na privie,ale po to jest forum,żeby dotarło do ludzi,którzy jeszcze tkwią w naiwnym przekonaniu--że wszystko jest cacy !-że to "nasza " tradycja- itp. srutututu :bangheadwall:

Masy są po to,żeby je urabiać i wykorzystywać.
Jak myślisz,po kiego diabła cesarz Konstantyn "zmontował" kościół powszechny ? (zapoczątkował formowanie się kościoła w późniejszym kształcie,dla łapaczy za słowa)

Po to,żebyśmy poszli do Nieba ???
NIE !
Po to,żeby ułatwić sobie rządzenie ludźmi !

Boga wcale nie trzeba szukać ! Takie jest moje zdanie.
Czy Bóg ci powiedział--hello ziom szukaj mnie!?
Skądś wzięło się takie przekonanie-że Boga należy szukać..
Poszukaj skąd masz takie przekonanie. :)
Kto ci go wszczepił.

Opiniami ewangelizatorów się nie zajmuj,bo to są OFIARY prania mózgu.
Od ofiary dostaniesz tylko strach i groźby.
Nie chcą się leczyć,ich sprawa.

Jak żyć po swojemu ?
Normalnie,żyjąc po swojemu..to nie cynizm,stwierdzenie faktu.

Zostaliśmy, jak słusznie zauważasz zatruci,ogłupieni i wykorzystani.
Droga do uwolnienia się od piętna ofiary jest długa,trudna i ciągle blokowana przez naszych najbliższych,którzy jak napisał Szaweł ,czynią to z miłości do nas...tak przynajmniej twierdzą...
Faktem jest,że ta "miłość" oparta jest na wiekach indoktrynacji,przemocy,strachu i cierpienia...
..i stąd jest NIC nie warta...to kajdany dla naszych serc,Ducha i wolności.

Kto tego nie zrozumie,siedzi ciągle w programie pt.religia jest ok,pan Jezus jest ok,kościół jest ok...ubój rytualny jest ok...

To wszystko jest wyjątkowo NIE OK !
Nie ma nic wspólnego z Bogiem,życiem po śmierci,dobrem,miłością--->>>
to system przekonań,matrix w Matrixie,zbiorowy omam,z którego jedni czerpią zysk ,a drudzy udają,że nic się nie dzieje...to takie formalności...tradycja...islam jest gorszy...itd.

Przyjrzyj się historii tych ideologii...z łatwością zauważysz niechęć do samodzielnego myślenia,niszczenie Natury,pogardę do Życia w całym Jego bogactwie.

Ciesz się,że masz odwagę BYĆ sobą i nie daj się ZJEŚĆ ofiarom.

Pozdrawiam :)

RideTheLightning pisze:
Przyjrzyj się historii tych ideologii...z łatwością zauważysz niechęć do samodzielnego myślenia,niszczenie Natury,pogardę do Życia w całym Jego bogactwie.

Ja bym nie generalizował wprost i każdego osądzał z zapytania : katolik ??? :evil:

Jezus z tego co słyszę we fragmentach przekazywał właściwe nauki oparte na jedności i miłości.Co potem po jego śmierci z nimi zrobiono to inna bajka.Moim zdaniem powykrzywiano od cholery.Sam by tego teraz pewnie nie poznał.To pełna zgoda.

Bo przecie i ta przysłowiowa mucha co się ich czepiłem to stworzenie boże i ma prawo żyć.

Chyba że w Biblii już potępiona.

p.s. wszystko zależy od jednostki.

Nas.

Nie ma co z każdego katolika robić od razu Pożeracza Światów czy Agenta Dołu. :)

a nawet z księdza który chrzści.

Nie chcę na nikogo nastawać i nie to jest moim celem.

Każdy ma szansę wyjść z programu pod warunkiem, że posłucha swojego serca a nie obgadujacych ciotek:-). Albo w tym programie zostać
jeśli sam o tym decyduje. A ja chce powiedzieć, że to nie wy o tym decydujecie jeśli w tym tkwicie a pierwsza audycja tego programu zaczyna się długo przed naszym chrztem.

Zarówno anty_k, ja, wy jak i mucha jesteśmy pożyteczni bo mimo wszystkiego co nas różni istniejemy. Bez szacunku do życia nie ma szans by pojąć że nie jesteś ani lepszym ani gorszym od muchy. Niktu

P.S.

Przypomniał mi sie teraz mój ulubiony film animowany: Bee Movie

http://www.imdb.com/title/tt0389790/

opowiadający o jednej niepokornej pszczole, która zamiast pracować jak inne zapragnęła zrobić cos innego wylecieć z ula i poznać świat. Wtedy te niepokorną pszczółkę otoczyła cała chmara innych pszczół wciskając jej do głowy frazę "myśl jak pszczoła, myśl jak pszczoła, myśl jak pszczoła ..." aby
ją do tego czynu zniechęcić :-)

Pisząc o ideologiach,nie mam na myśli wybiórczo -katolicyzmu-ale trzy wielkie systemy wychodzące z jednego pnia,są to dla przypomnienia:

judaizm,
żydochrześcijaństwo i
islam.

I nie ma znaczenia,czy Jezus powiedział,czy nie powiedział. i co to było.

Tylko jak te ideologie kształtowały bieg historii i jak go kształtują teraz.

Po owocach ich poznacie...to macie owoce,wystarczy patrzeć.

Ok,dodałem to tylko dla jasności.

Wszyscy katolicy,których znam mają prawie zerową wiedzę na temat swej religii.
...a bez WIEDZY,nie ruszysz się ani o krok.

Dlatego tak łatwo nimi manipulować...i nawet pedofilia,to dla nich problem wyssany z palca,dla zniesławienia przenajświętszego kościoła...żałosne...i niestety w tym kraju nagminne...

Mamy cały kraj wzdłuż i wszerz ukrzyżowany,na czele z sejmem...i co ?
Co jeszcze trzeba ukrzyżować,by było nareszcie sprawiedliwie,mądrze i zgodnie z interesem wszystkich obywateli tego kraju ?

OK wyłączam się już z tego wątku.

Kto ma głowę na karku,to WIE.
....kto chciał się dowiedzieć, miał taką okazję.
...reszta widocznie musi chodzić na smyczy.

Pozdrawiam :hejka:

RideTheLightning pisze:
Boga wcale nie trzeba szukać ! Takie jest moje zdanie.
Czy Bóg ci powiedział--hello ziom szukaj mnie!?
Skądś wzięło się takie przekonanie-że Boga należy szukać..
Poszukaj skąd masz takie przekonanie. :)
Kto ci go wszczepił.

Zgadzam się, że może być to program i daję na to więcej niż mniej. Komuś zależało na tym aby oddzielić nas od jaźni i w ten sposób kontrolować. Sam się często łapię na bredniach jakie
wygaduję, ale wsyztsko jest doświadczeniem i nas umacnia.

RideTheLightning masz rację, że trzeba o tym mówić publicznie a nie na priv.

Możesz pokazać komuś drzwi, które bedzie miał dzieki temu szansę otworzyć.

Niktu

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

RideTheLightning pisze:
Wszyscy katolicy,których znam mają prawie zerową wiedzę na temat swej religii.

No jak to zerową? Przeciez każdy dobry katolik dużo wie o swojej religii :język: Wie wszystko, co MUSI wiedzieć i wie, że będą ją (religię) opluwać, zniesławiać i próbować zniszczyć, bo przecież antychryst przyjdzie :bangheadwall: Tak przecież zapisane w "świętej księdze" - Jahwe tak obiecał

Ta "druga strona" religii, ta "od kuchni" to nie dla mas przecież wiedza, to prawie jak teoria spiskowa.

Dobrze, że nie piszecie na priv, tylko tutaj, może ktoś skorzysta. O tym już wiele razy było na forum, ale z pewnością nie wszyscy czytali

Provost and Judge * 7th Degree

Punkt Mu pisze:
anty_k pisze:
Widziałem wczoraj motyla na szybie, która ograniczała go do latania w świecie. Muchy niech padają na niej, jemu otworzyłem okno.

Te inkwizytor ... motylki dobre a muchy już be.Kto dał ci prawo oceny ? Pan Jezus ???

a kwiatki mogę zrywać? ;-) ... wybiórczo

Punkt Mu pisze:
I tu właśnie wychodzi szydło z wora.Nie z poziomu chrztu a podejścia do życia.Siebie.

Twoje sanki.Twoja sprawa ale dokładnie taka postawa jest dla mnie nie do przyjęcia choć sam odwalam w sobie podobne schematy myślowe.

Tak więc , moje zdanie , piękne cytaty z Biblii,Pan Jezus a tu taki etyczny bąk.

tak moje sanki i moja sprawa, jednak próbujesz coś tu wcisnąć, ze niby piękne cytaty Jezusa, np precz ode mnie ci co czynili... będą wyrzuceni precz itp... no cóż motylki wejdą a muchy na szybie zostają. mości... potępiaczu? :-)
Ps: czułem że Ci się "spodoba" i byłem ciekaw odzewu.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w wyborach bez oceniania. co za bełkot.

przeszłość i przyszłość są jak różnica potencjału zmuszając do właściwego biegu chwilunię, zwaną czasem: tu i teraz.

Spodziewam się że czekasz czy się odezwę
więc to robię jak i pewno przewidziałeś.

Manipulujemy ??? :hi hi:

Kość dla psa i patrzymy jak goni ?

Hau Hau.

Adieu.

wszystko co ma wpływ na nas i zmienia nas manipuluje nami. Nawet zwykłe, nasze, ludzkie słowa mają moc.
Wiekszośc z nas nie widzi ze sami stają się jak "Ciotki" obgadujące innych i kredo:

Cytuj:
I jak tu kurwa żyć po swojemu? Bilet na Marsa w jedną stronę.

czasem z tego powodu niektórzy nie wierząc juz nikomu zaczynają wierzyć Bogu.
moze połaczy nas: Boney M - One Way Ticket
http://www.youtube.com/watch?v=RW65T5SjFeA

niestety teraz liczyłem na to ze się "nie obrazisz".

Wybacz.

przeszłość i przyszłość są jak różnica potencjału zmuszając do właściwego biegu chwilunię, zwaną czasem: tu i teraz.

O wiedzy tajemnej KrK i jego okultyzmie mówi Walter Veith w serii swoich wykładów dostepnych na YT.
Żeby nie było jest on nawróconym chrześcijaninem.
Mówi on o wiedzy przeznaczonej dla "ludzi" i prawdziwego oblicza kościoła dla jego członków "wtajemniczonych". Twierdzi, że papiestwo działa jak tajne stowarzyszenie. Twierdzi on, że opiera swą wiedzę na książkach ogólnodostępnych
w bibliotekach ale sam posiada pierwsze wydania i jak twierdzi jeszcze nie cenzurowane.
Na wszystko co mówi podaje źródła (tytuły książek i podaje n-ry stron). Oczywiście przedstawia też własne interpretacje i wnioski już nie poparte dowodami ale w oparciu na źródłach. Tak właśnie robi
przy interpretacji Biblii. No dobra wystarczy. Kto chce sam znajdzie kto nie chce jego sprawa.

Rąbka tajemnicy na temat św. Bożego Narodzenia i jego znaczeniakq dla okultystów "wtajemniczonych" ujawnia też Arizona Wilder.

Z pewnością jest wielu, którzy o tym mówią wśród samych katolików a ja chciałbym ich znać.

Co do znaczenia rytualnego chrztu ciekawie traktuje anonim:

tu

http://www.zbawienie.com/ukrasc_dusze.htm

lub tu

http://www.taraka.pl/index.php?id=pieczec.htm

P.S.

Niestety musimy sami zdecydować komu wierzyć, komu nie. Sama wiara na słowo nie ma sensu.
Trzeba sobie zadać trochę trudu aby komuś zaufać i może dlatego prawda z takim trudem dociera do ogółu!?

anty_k pisze:
wszystko co ma wpływ na nas i zmienia nas manipuluje nami.

Czy chcesz przez to powiedzieć, że nie masz własnego zdania, rozumu i zwykłego rozsądku?
Że nie potrafisz wyciągać wniosków i że jak klepiesz w klawiaturę to pisze ktoś inny a nie ty?
To w takim razie odradzał bym ci wszelkie fora bo można tylko zaszkodzić innym.

Słowa mają olbrzymie znaczenie. Zgadzam się. Klepanie w klawiaturę tak samo.

Bądźmy świadomi i nie dajmy się manipulować.

Niktu

Niktu pisze:

Niestety musimy sami zdecydować komu wierzyć, komu nie. Sama wiara na słowo nie ma sensu.
Trzeba sobie zadać trochę trudu aby komuś zaufać i może dlatego prawda z takim trudem dociera do ogółu!?
pełna zgoda Niktu. Jednak w swoich postach dajesz linki i słowa, które w choć w rózny sposób moga bys odbierane, to własciwie na jeden sposób. Chrzest jest be.
mistrzów patelni i róznych maści kucharzyków namnozyło się sporo. Którego wybrać? :-) To problem kazdego kto chce i szuka prawdy. Wybacz nie wierzę ani Tobie, ani innym a Słowu Bożemu, czyli Jezusowi. To na nim każdy ma sie budować. Kazdy kto uwierzy. Rozsądź sam na tzw zdrowy rozsądek. Czy jest sens wierzyć mnie, sobie czy Chrystusowi? Uwierzyłem na Słowo, ale nie od ludzi a od Boga.
Cóz się stanie jesli to faktycznie On jest źródłem którego tak niektórzy szukają?

Niktu pisze:
anty_k pisze:
wszystko co ma wpływ na nas i zmienia nas manipuluje nami.

Czy chcesz przez to powiedzieć, że nie masz własnego zdania, rozumu i zwykłego rozsądku?
Że nie potrafisz wyciągać wniosków i że jak klepiesz w klawiaturę to pisze ktoś inny a nie ty?
To w takim razie odradzał bym ci wszelkie fora bo można tylko zaszkodzić innym.

Słowa mają olbrzymie znaczenie. Zgadzam się. Klepanie w klawiaturę tak samo.

Bądźmy świadomi i nie dajmy się manipulować.

Niktu

kiedy zobaczysz jak głeboko siega manipulacja i ze własne zdanie jest zlepkiem innych zdań, moze przestaniesz wraz z innymi składać fałszywe świadectwo o mnie. I nie przypominam sobie abym zatrudniał tu kogos od mojego wizerunku. Niestety jestem tego świadom, więc klepie w klawiszki. moze sie ktoś obudzi? :))) i prawdziwie przejrzy.

Pozdrawiam. i tak niedługo sobie pojdę.

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

anty_k pisze:
Wybacz nie wierzę ani Tobie, ani innym a Słowu Bożemu, czyli Jezusowi. To na nim każdy ma sie budować. Kazdy kto uwierzy. Rozsądź sam na tzw zdrowy rozsądek. Czy jest sens wierzyć mnie, sobie czy Chrystusowi? Uwierzyłem na Słowo, ale nie od ludzi a od Boga.

anty_k - no właśnie, rozsądź sam na tzw zdrowy rozsądek: KTO przekazał Ci słowo Boże?
Jeśli nie masz bezpośredniego kontaktu z istotą zwaną Jezus - to proszę Cię, powiedz mi skąd wiesz co ma do przekazania TAK NAPRAWDĘ i czy w ogóle coś ma?

Wszystko o czym piszesz, każde Twoje przekonanie, Twoja wiara, Twoje nadzieje na żywot pośmiertny, Twoje upodobania i pasja oraz miłość do Jezusa zostały Ci wszczepione przez pośredników, przez istoty ludzkie.
I to im wierzysz, a nie Jezusowi, bo z nim nigdy nie rozmawiałeś.

I zobacz - piszesz, że nie wierzysz innym... a właśnie że wierzysz innym - tym, którzy dokładnie dookreślili Ci w co masz wierzyć i jak bardzo masz być zawieszony i niereformowalny w swoim uzaleznieniu od ich słów i opisów rzeczywistości.

Rozumiem, gdybyś miał głęboki wgląd, dar jasnosłyszenia, przekazy bezpośrednie itp - to wówczas rozmowa z Tobą byłaby przyjemnością. A teraz cytujesz, klepiesz stare formułki, nawijasz dokładnie to samo, co wlano Ci do głowy, nie poświęcając ani minuty na autentyczną analizę rzeczywistości (zarówno tej duchowej, jak i tej z poziomu matrixa, bo wygodniej Ci NIE WIERZYĆ, że KRK jest sektą, która wkręciła całe narody w okultystyczne, szalone rytuały, i do dzisiaj pasożytuje na energii ludzi).

Zobacz gdzie dotarłeś - jesteś na forum, na którym wielu wartościowych ludzi w kółko i na spokojnie pisze Ci ciągle to samo: OTWÓRZ OCZY. Zobacz, co pokazujemy Ci z pozycji neutral - jesteśmy poza sektą i pokazujemy CI jak to widać z boku.

Ale Ty - jak klasycznie zmanipulowany przez sektę człowiek - stajesz okoniem i nawet sekundy nie poświęcasz na analizę tego i badanie tematu tak naprawdę.
Po prostu - runąłby cały Twój wewnętrzny świat, dlatego wygodniej Ci być zniewolonym.

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Bardzo dobra odpowiedź Indi.
Ale dla obrony anty_k to przyznam się, że też kiedyś byłem w jego punkcie tzn. no np. nie mieściło mnie się w głowie żeby negować to co mi wpojono za pomocą TV (że brodaty siwy Arab siedząc w jaskini za pomocą telefonu komórkowego spowodował wyburzenie WTC I za pomocą samolotu WTC II za pomocą samolotu i WTC VII za pomocą ... i tu nie wiem bo pewnie siły medytacji bo tam nawet dużego pożaru nie było) ale widząc, że inni nie całkiem w to wierzą postanowiłem sam (za pomocą internetu) zbadać dostępne fakty i dzisiaj już nie wieżę w to co podają w TV. Dzisiaj już nawet nie mam dostępu do TV (świadomie od wielu lat) a na postawy takich jak ludzi jak anty_k patrze... z sympatią bo sam taki byłem.
To że anty_k jest tutaj znaczy że szuka (mam nadzieję)
może znajdzie to: http://kazik1.republika.pl/Inne/ForgedOrigins.htm
albo http://pl.wikipedia.org/wiki/Biblioteka_z_Nag_Hammadi i poczyta i zacznie szukać dalej. Może się zastanowi dlaczego nie wszystkie napisane Ewangelie (piszę z dużej żeby się anty_k nie obraził) nie są objęte kanonem KRK a może nawet te, których nie ma w tym kanonie kiedyś przeczyta.
Może nawet poczyta o historii sekty do której należy. Jak za pomocą soborów manipulowano tym w co mają wierzyć jej wyznawcy. ITD ITP i można by wiele na ten temat.
Kończąc sądzę, że każde poszukiwanie Boga (Rdzenia/Korsupu/WszystkiegoCoJest/Bezimiennego/CzyJakGoSobieNazwiesz) jest po prosto dobre.
Religie naprawdę spełniają ważną rolę w tym Matrixie. I uważam, że nie należy ich zwalczać.
Za kilkanaście no może kilkadziesiąt lat pewnie same upadną. No w każdym razie wyraźnie zmienią swoją formę bo ludzie jednak powoli (cholernie powoli) się budzą z tego snu.

tak droga Indi, jestem zmanipulowany. Czy przez sektę? bo ja wiem? Który to już raz piszę o chrzcie Duchem Świętym! Jest też określany jako wspomożyciel, który wprowadza we wszelką prawdę. Co nie znaczy ze kazdemu wierzącemu daje to samo. Wiem ze gdybym miał jakiś wielki dar i powiedział co nieco to by w piety poszło. ale niestety bida u mnie ze aż piszczy, choć coś tam mam.
to co napisałaś o mnie jest kłamstwem w całej rozciągłości. Choć owszem zgadzam w innych sprawach i ze uwierzyłem innym którzy głosili Boga. Do pewnego czasu wierzy się ludziom.I tak jest. Paweł określał to mianem szafarstwa i uczył aby na Chrystusie się opierać, a jesli na nim to tylko tak ze on własnie na Jezusie się opiera.
Rozmawiamy o granicach Indi lecz oboje myslę ze wiemy ze jest cały obszar który też jest wazny.
Zanim uwierzyłem pewnie bysmy się dogadywali. parę ładnych lat we wschodnich nukach, i nawet własny dar jasnowidzenia ale...
Żyjemy w innych światach (planetach jak to kiedyś do mnie napisałaś) i własciwie pod wpływem innego Ducha. To jest dla mnie jasne i oczywiste. I dalej uwazam ze jesli już ktoś ma mnie zmieniać (manipulować mną - dając nowy zaczyn lub jak to jest napisane nowe serce i rozum) to tylko Bóg. Ja nie chce tego robić ani ze sobą ani Tobie. Ponadto często piszę ze jesli ktos nie miłuje Jezusa, niech da sobie spokój z wiarą w Niego. Jedyne do czego namawiam: uwierz i idz do Niego jak tępy drogowskaz. :)
wierzę też ze nawet wiara w Niego jest darem od Boga więc się nie wysilam zanadto i widzę ze kazde drzewo gromadzi swój owoc.

Pozdrawiam.

-- 25 lip 2013, 23:23 --

gray303 pisze:
No w każdym razie wyraźnie zmienią swoją formę bo ludzie jednak powoli (cholernie powoli) się budzą z tego snu.

nie obrazisz mnie. Trudno jest obrazic kogoś kto "umarł" dla pewnych wartości. To przebudzenie rozumiem jako przygotowanie ludzi do przyjęcia antychrysta, a wczesniej do zrzucenia nierządnicy. lecz wszyscy Ci którzy się do tego przyczynią nie wejdą do królestwa.

I dlatego, moze, pozwalam sie tu tak długo znieważać.
:roza:

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Skoro i tak juz nie na temat...

Cytuj:
kiedy zobaczysz jak głeboko siega manipulacja i ze własne zdanie jest zlepkiem innych zdań, moze przestaniesz wraz z innymi składać fałszywe świadectwo o mnie. I nie przypominam sobie abym zatrudniał tu kogos od mojego wizerunku. Niestety jestem tego świadom, więc klepie w klawiszki. moze sie ktoś obudzi? )) i prawdziwie przejrzy.

:lol: :lol: :lol: "składać fałszywe świadectwo o mnie" ładnie tak papugować najlepsze teksty księdza ?

Równie dobrze mógłbyś iść do mięsnego i oczekiwać że sprzedadzą ci warzywa, albo mleko w monopolowym i być jeszcze złym na sprzedawcę ze nie potrafi spełnić twych oczekiwań a kiedy nalegasz to jeszcze patrzy na ciebie spod byka jak na inteligentnego inaczej...

....Wielu było tu misjonarzy.. jeśli dobrze pamiętam to nawet taki co cytował całe wersety Bhagawadgity... nie zostało po nich i ich kazaniach( postach) śladu... szkoda więc twego klikania

Cytuj:
Pozdrawiam. i tak niedługo sobie pojdę.
:tak: :tak: :tak: Widzac twój zapał - zaprawdę powiadam ci że tak się stanie - ale biedaku nie pójdziesz stąd z własnej woli jak inteligentna osoba - z jakakolwiek mądroscią ( ciekawe czy jezus tez na siłę wpajał innym swoje przekazy) która rozumie że jej przekaz juz na samym starcie nie jest przyjmowany z entuzjazmem. Ten program którego jesteś ofiarą ma to do siebie ze nie rozumie słowa "nie " ...

Cytuj:
nie obrazisz mnie. Trudno jest obrazic kogoś kto "umarł" dla pewnych wartości. To przebudzenie rozumiem jako przygotowanie ludzi do przyjęcia antychrysta, a wcześniej do zrzucenia nierządnicy. lecz wszyscy Ci którzy się do tego przyczynią nie wejdą do królestwa.

I dlatego, moze, pozwalam sie tu tak długo znieważać.

Doprawdy jesteś wspaniałomyślny i cierpliwe znosisz ciosy ...Chciałbyś odejść jak męczennik :załamka: ... co prawda wyśmiewany , potępiany, niezrozumiany przez niewiernych.... ale niosący słowo boże mimo przeciwności

Swoją drogą skąd takie powiedzonka? RM słuchasz ...

Żebyś nie zabłądził wskaże Ci kierunek gdzie w końcu odnajdziesz sobie podobnych

www. katolik .pl/ (spacje usunąć) - mają i forum i czat

Zobaczmy co oferują.....

Tematy dnia:

Bóg walczy w nas! - no no - walka z diabłem ...

Stwórz, o Boże, we mnie serce czyste

"walka przeciw siłom zła, które chcą oderwać człowieka od Boga, a działają zarówno od zewnątrz, jak i wewnątrz ludzkiego „ja”. „Aby zwyciężyć w tej walce, człowiek musi się zwrócić ku Chrystusowi. "

Post i modlitwa odkryte na nowo -

"Bardzo często słyszę skargi na Pana Boga, że oto już tak długi czas ktoś się modli i nic z tego nie wynika. I wtedy zadaję sobie pytanie: czy aby na pewno to sam Pan Bóg jest temu winien?

:lol: :lol: :lol: mój osobisty faworyt...

Ciekawe ekscytujące tematy do dyskusji z równymi sobie prawda ? - aż się różaniec w rekach trzęsie ...

Jakby nie było Fajnie że wpadłeś - powodzenia...

Cytuj:
Gray - To że anty_k jest tutaj znaczy że szuka (mam nadzieję)

Kto szuka ten patrzy, słucha, czyta( choćby regulamin ze zrozumieniem) i próbuje zrozumieć a nie robi niedzielnych kazań ... on nie szuka nowego ... szuka jedynie potwierdzeń swojej ścieżki ( przy okazji licząc ze pewnie kogoś zwerbuje)

Cytuj:
Kończąc sądzę, że każde poszukiwanie Boga (Rdzenia/Korsupu/WszystkiegoCoJest/Bezimiennego/CzyJakGoSobieNazwiesz) jest po prosto dobre.

JESZCZE LEPIEJ BYŁO BY GDYBY KAŻDY - ZAMIAST SZUKAĆ WIZJI PSEUDO STWÓRCÓW - ZACZĄŁ SZUKAĆ SAMEGO SIEBIE - PRAWDZIWEGO SIEBIE. TEGO CI NIE DA NIKT OPRÓCZ CIEBIE SAMEGO.

angelrage pisze:
JESZCZE LEPIEJ BYŁO BY GDYBY KAŻDY - ZAMIAST SZUKAĆ WIZJI PSEUDO STWÓRCÓW - ZACZĄŁ SZUKAĆ SAMEGO SIEBIE - PRAWDZIWEGO SIEBIE. TEGO CI NIE DA NIKT OPRÓCZ CIEBIE SAMEGO.

Jak kolwiek tego nie nazwie każdy z nas.

Przeczytałem taką historyjkę :

> Mistrzu co to ( WSTAW SWOJE ) ?

> To znaczy unikaj niewłaściwego,działaj właściwie,utrzymuj czyste serce/umysł.

> Tylko tyle ? Przecież to zna nawet pięcioletnie dziecko.

> Ale nawet dla stuletniego starca jest to trudne.

Dobrego Dnia.

Awatar użytkownika

Cytuj:
Jak by KK był rzeczywiście sterowny prze elity (tworzące NWO) to do kościoła ludzie chodzili by tak samo ochoczo jak wchodzą na Facebooka albo supermarketów, ale tak nie jest. Liczba wiernych i księży się zmniejsza a konsumpcjonizm i Nwo rośnie w siłę.

Też mi tak się wydaje. Powiem więcej, dla mnie KK był ostatnią instytucją która opierała się NWO, aczkolwiek podejrzewam ,że teraz całkowicie została przejęta przez Illuminatich.

Przecież Biblia dwa tysiące lat przed Daviedem Ickiem wyjawia plany przejęcia świata przez globalną elitę. Nie przepowiada przyszłości , gdyż chrześcijaństwo zakłada że skoro ludzie mają wolną wolę historia może potoczyć się różnie. Co najwyżej wskazuje na pewne prawdopodobieństwa , które mogą się wydarzyć. Babilon , imperium antychrysta = NWO, diabeł = reptilian. Tak więc albo DI i KK mają rację, albo oboje się mylą.nie ma innej alternatywy.
Skoro KK z założenia jest częścią NWO, to dlaczego masoneria tak zaciekle z nim walczy? Dlaczego iluminaci oddają część szatanowi a nie Jezusowi?

KK zabrania medytacji jogi new age. Tak zabrania. Dlaczego? Dlatego ,że nigdy nie wiesz z kim się połączyłeś po drugiej stronie. Dacie się pociąć że wszystkie channelingi to prawda objawiona? Nie ? no właśnie. Szatan to król kłamców

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Ja jestem żywym i świadomym dowodem na to, że brak chrztu i innych rytuałów jakiegokolwiek kościoła nie ujmuje ani trochę mej osobowosci. Odnoszę wręcz wrażenie, że osoby nieskazone religijnym wychowaniem są bardziej świadomi i otwarci na swiat. Wydaje mi się, że wynika to z tego, iż osoba taka nie jest ograniczana ślepą wiarą i "boskimi" prawami.
Dlaczego chrzest przeprowadzany jest na nieświadomych duszach czyli dzieciach? Nikt świadomy nie zdecydowałby się na wspieranie instytucji zwanej kościołem. B-)

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Jarosław zwany "kefir 2010" zmienił adres,kod dostępu
https://jarek-kefir.org/2016/08/22/kosc ... tajemnica/
skąd takie coś:

Kościół przeciwko ludzkości!? Sakramenty blokują kontakt z Bogiem!
phpBB [video]
,
Dzieci NIGDY nie wyrażają zgody,waszej,rodziców
2tys lat temu istniało więcej "jezusków" niż tutaj "janków"
Dziecko nie posiada winy ,ależ bzdet
..itd...
pomieszanie z poplątaniem,prawdy,półprawdy i pierdoły
ej,Lalunia,co Ty pdolisz? :shock:

A co jest tu pólprawdą ,pitoleniem itd? Możesz to rozwinąć?
Na pewno pilnowanie aby kondycja duchowa i intelektualna nie podupadła jest rzeczą fundamentalną .I aby to właściwe rozwinąć trzeba zaczynać od najmłodszych lat i niekoniecznie od jakiejś Akademii Ducha ,nomen omen :twisted:

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Kurcze,temat ma 8stron,więc sorry ale sobie nie chcę tego odświeżać linijka po linijce.
odniosłeś się to postu wcześniejszego,więc po swojemu się odniosę do tego co napisałem wcześniej:

Nieprawdą jest,że każde dziecko poddane jakiejś idiotycznej ceremonii zwanej chrztem jest "zapieczętowane" przez jakiegoś księżula ,który odczynia gesty,mimikę i całą tą blazenadę machinalnie - to nie zadziała.Jest mnóstwo dzieciaków w tych czasach,które najnormalniej są na to odporne.
Dalej.
Bierzmowanie - minęło kilka latek i rodzice,którzy są w ten cały chrześcijańsko judaistyczny arsenał wyposażeni,wrzucają dzieciaka w następną ceremonię.
Półprawdą jest, że to znowu zadziała.
Rodzice sami potrafią swoim wychowaniem dzieciaka wpakować w takie ciernie,że potem może szlifierka tego nie przeciąć.

Komunia-znowu półprawda i bzdet,wszystko zależy co taki małolat potem,w życiu z tego wszystkiego wyniesie.Jak się potoczy ten jego żywot-będzie zapierdzielał na kolankach w jakichś uroczystościach ,pasterkach,pokutnicach na Ciemną Górę-jego problem,ale zawsze się może ocknąć i ten cały wgrany system olać,poszukać czegoś więcej,otworzyć oczy.Wszystko samo się rozpadnie,nawet te zmywalne pieczątki.

Wyobraźmy sobie teraz kogoś w wieku np 20lat.
Kogoś,kto pomału rozumie i sobie zakodował,że te wszystkie ceremonie.w które go wplątały rodziciele go zniewoliły.
Szuka sposobu by się z tego uwolnić,szuka ludzi,którzy by to niewidzialne cholerstwo pozdejmowali!
"BOZIUU!,znajdzcie takich,wskażcie mi,bo nie chcę żyć z takim bierzmem!"
Szuka,znajduje-kurs,rytuał oczyszczenia,np. czakr.Rytuał oczyszczenia z jakiś karmicznych zależności. Uczestniczy,poddaje się...płacze,a to -tłumaczy osoba prowadząca,jest naturalne,"to ujście,uwolnienie..jest dobrze,oczyszczasz się,pomogłem...sam sobie w tym dopomogłeś..."
Myślisz,ze nie widziałem takich historyjek na własne oczy?No może nie w takich przypadkach,ale ktoś [niejeden] miał,lub mu się wydawało że miał,jakieś przylepki....i potem takie reakcje.Na jakiś czas.

Cała walka istnieje w Tobie.Masz Anioły i masz Demony w sobie.Dziesiątki razy było to na tym Forum w podobny sposób wyjaśniane,w podobnych konfiguracjach uzależnień.Jak zrozumiesz i nie będziesz do tego przywiązywał wagi to samo się rozpadnie.Bezsensem jest sobie wbijać do pamięci ,że te "pieczęcie" mają aż taką moc.Gwno mają,wystarczy,że z igły zrobi ktoś samemu w sobie widły-oo,to wtedy tak,mogą mieć.
Czy np ja,taki 50letni koleś mam się poddać oczyszczeniu z tych pieczątek?
Bo przeszedłem przez te trzy,a w wieku prawie 20lat powiedzialem sobie:no co jest q.wa?Ja niby też jakieś komuś coś,za coś?
Nikomu to nie jest do niczego potrzebne.

Zacytuję sam siebie,stąd, sprzed ponad 3lat:
Cytuj:
"zdrowy sen lepszy od niewyspanej duchowności...."

,
Ludzie się ciągle zmieniają,mnie też to dotknęło,więc nie strzelajcie mi na klatę jak coś wcześniej wyłapiecie a co się jakoś komuś pokłóci z tymi dzisiejszymi, zawartymi tu, słowami.Tak to widzę,a mało się zmieni,no chyba że coś dojdzie.

Samokonfigurowalny ktosiek :)

dar66 wklejasz linka"Kościół przeciwko ludzkości!? Sakramenty blokują kontakt z Bogiem!" i kto tą wiedzę objawia kobieta,która nazywa siebie Wiedźma Anja Anna naprawdę wiarygodne źródło :shock:

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

wiedźmowy świat
są tacy co potrafią uwierzyć w tych wszystkich np watykańskich wiedźminów.
Ba-wierzą i nie ma siły na betony

W fizycznym, tu świecie,te diabelskie sakramenty mogą nie mieć znaczenia-to kwestia własnych utrwaleń i dopracowań

Żaden Kościól od zarania dziejów nie był ,nie jest,nie będzie uzurpatorem tak zwanej "Duszy",mogą się polać po habitach ze złości i niemocy
Filmik zapodałem do przemyśleń,więc chyba rozumiesz :)

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

Inkognito pisze:
dar66 wklejasz linka"Kościół przeciwko ludzkości!? Sakramenty blokują kontakt z Bogiem!" i kto tą wiedzę objawia kobieta,która nazywa siebie Wiedźma Anja Anna naprawdę wiarygodne źródło :shock:

ja widzę, że gdaczesz po katolicku;) no bo termin "wiedźma" został wypaczony przez myśl chrześcijańska.
Wiedźma pochodzi od słowa WIEDZA, nazywane były tak kobiety zajmujące się zielarstwem,wróżbiarstwem,jasnowidzeniem. Wiadomo, komu takie postaci bardzo przeszkadzały:) Jeśli się mylę, to przepraszam. W dzisiejszych czasach renesansu pogaństwa, pewne sprawy mogą być trochę przejaskrawione

EDIT

http://www.fronda.pl/a/wiedzmy-wciaz-zy ... 64521.html kochana fronda w pierwszym akapicie jak zwykle zaskakuje!

"Niby dlaczego i skąd wzięły się nakazy palenia czarownic na stosach? Czy były to może chore psychicznie kobiety myślące, że mogą rzucać klątwy a w ostateczności był to tylko wytwór ich wyobraźni? Gdyby tak było budziłyby raczej śmiech a nie lęk, bo wbrew temu co dziś większość z nas myśli ludzie średniowiecza byli niesamowicie mądrzy."

:bangheadwall: DZIZAS CHELP

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa UTC [letni]