Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 maja 2019, 12:30

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Po raz pierwszy kołatanie serca wystąpiło u mnie w wieku 25 lat. Jeszcze naiwny i małowiedzący poszedłem do szpitala na oddział kardiologiczny. Tam w sali było nas 5 pacjentów, a po kilku dniach zostało przy życiu 2 osoby. Tak się składa, że pacjenci umierali w ściśle określonym porządku tzn. pierwszy zmarł emerytowany nauczyciel po przeciwnej stronie sali od drzwi następny na prawo od niego i tak kolejno aż zostało nas dwóch, a ja miałem według tego porządku być następny.
Oczywiście szybko wypisałem się do domu z receptą na propranolol w garści. Ten szajs oczywiście nic nie pomógł tylko dołożył problemów.
Obecnie po wielu latach kołatanie powróciło razem ze zdrówkiem. To dziwne ale kiedy wróciłem do zdrowia po chorobie nowotworowej to wróciła również ta przypadłość serca.
Próbowałem wielu specyfików, których tu nie będę wymieniał i wreszcie trafiłem na taki, który definitywnie zakończył moje kołatanko.
Jest to substancja o nazwie Resveratrol. Bardzo szybko działa. Po 10 dniach 3x1 kaps już było super ale utrwalająco jeszcze zużyłem dwa opakowania po 30 kaps. Jest to jedyny znany mi suplement, który szybko i skutecznie leczy kołatanie serca. Poleciłem już kilku osobom i w każdym przypadku był bardzo pozytywny efekt.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 30 lis 2014, 19:54 
VIP Member
Awatar

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Cytuj:
To dziwne ale kiedy wróciłem do zdrowia po chorobie nowotworowej to wróciła również ta przypadłość serca.

na bazie nauk GNM (Germanskiej Nowej Medycyny) to wcale nie jest dziwne.
GNM tłumaczy to tzw. konstelacją, czyli podwójnym uderzeniem emocjonalnego szoku konfliktowego.
Po "wyleczeniu" pierwszego konfliktu , drugi z nich się odsłonił.
Czas do "podaży" drugiego konfliktu, po wyleczeniu pierwszego, może być w przedziale czasowym od 6 tygodni do 9 miesięcy.

Ostatnio zmieniony 02 gru 2014, 7:12 przez euroscan, łącznie zmieniany 1 raz

Provost and Judge * 7th Degree

Bow1 ty pijasz kawę? jakiej firmy przyjmujesz ten Resveratrol? ja na razie testuje tabletki tonizujące Labofarm zobaczę jakie będą efekty trzeba to dłużej przyjmować jestem po zapaleniu mięśnia sercowego.
Pozdrawiam

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Biorę Resveratrol firmy Olimp Labs innych nie testowałem.
Kawę oczywiście piję około 4 kubeczków dziennie ale piję z Catuabą tzn. robię sobie mieszankę. Catuaba jest super dla facetów w moim wieku :)
Odnośnie GNM to rzeczywiście bardzo ciekawy temat. Zainteresowałem się tym stosunkowo niedawno na forum jest trochę materiałów
germanska-nowa-medycyna-t9048.html?hilit=nowa%20germa%C5%84ska%20medycyna

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Jeśli chodzi o GNM to odsyłam do "Fundacji Zdrowie i Życie" Kazimierza Szafranka oraz archiwalnych audycji w Radio Bez Cenzury. Znajdziesz tam potężną ilość informacji na temat GNM

Moze podbije watek bo wsrod najblizszych mam osobe z takim problemem- kołatanie serca, arytmia, wysokie cisnienie, jest to osoba dosc specyficzna i uparta wiec troche pracy przede mna, powiedzcie prosze co wniesc do codziennej diety, zastosowan aby te problemy zlagodzic choc troche? Osoba przyjmuje leki na nadcisnienie i lek Xarelto/drogi/ w przeszlosci bylo zapalenie żył /dwukrotnie/.

Intimate Secretary * 6th Degree

- wysokie ciśnienie to stosujemy Axtil, rano.
- arytmia to Concoram wieczorem.
- Concoram też zbija ciśnienie.
- warto założyć holtera cisnieniowego, aby zobaczyc jak w domu, w pracy się rozkłada normalizacja ciśnienia.
- może to tylko "efekt białego fartucha".
- albo ten ktoś ma chore nerki, wtedy do końca życia będzie miał nadciśnienie.

wlasnie tak sobie przed chwila pomyslalam o tych nerkach, dziekuje za sugestie, a jak to zbadac jakie badania porobic, lub jak wspomagac nerki energetycznie moze ktos cos wie na ten temat. Badania lekarskie swoja droga a wnetrze ciala/organy swoja.

Awatar użytkownika

Dla serca najważniejsza dieta i ruch - nierozłącznie. Możemy mieć najbardziej optymalną dietę, ale serce to mięsień - bez ruchu zacznie być co raz słabszy. W drugą stronę podobnie. Z resztą spójrzmy na ludzi długowiecznych, oni głównie poruszają się na nogach, ewentualnie rowerem. Ciągły ruch i niskoprzetworzona, naturalna dieta, to podstawa.

Co do supli, to Resveratrol jak najbardziej (najlepiej trans - mikronizowany), do tego Q10 (w dużych dawkach), omega 3 (1g EPA), magnez, wit. k2 i D i wszystko powinno pięknie działać.

Cytuj:
wlasnie tak sobie przed chwila pomyslalam o tych nerkach, dziekuje za sugestie, a jak to zbadac jakie badania porobić ?

dla osób z nadciśnieniem zleca się zrobienie badania tzw. klirensu kreatyniny.
badanie to ocenia funkcjonalność pracy nerek.
teraz mam pytanie, czy ktoś wykonywał takie badania i jakie są jego spostrzeżenia co do funcjonalności tego badania ?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]