Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 sie 2019, 19:34

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Kody sil ciemnosci, ksiega z piekla rodem :tak: :tak: channelig pokazujacy nam jakimi to prostymi srodkami i za nasza zgoda owi ciemni panowie manipuluja i utrzymuja nas w matriksie, kosmicznej grze.
Doprawdy marionetki slabe maja szanse nie ulec ich pokuszeniu, poniewaz ichnie nakuszania tylko wtedy maja szanse na rozwoj, gdy na grunt podatny trafiaja. Ten grunt to w roli glownej ignorancja.
fragment wstepu:
Cytuj:
Po raz pierwszy we współczesnych czasach, na mocy kosmicznego paktu, siły zła, lub inaczej ciemności, zgodziły się skomunikować z mieszkańcami Ziemi. Pomimo, że zawsze działają w sposób dyskretny, co stanowi ich cechę charakterystyczną, przerwały swoją ciszę, by odsłonić kody manipulacji używane dla kontrolowania cywilizacji o niższym poziomie ewolucji. Siły te stanowią ewolucyjną alternatywę dla jednostek pragnących doświadczyć negatywności i zła w życiu. Wszystko, co zostało tutaj przekazane, może wydawać się naszym, niezmiernie ograniczonym przez wszelkiego rodzaju uprzedzenia, wierzenia
i programy edukacyjne, umysłom oraz intelektom bezużyteczną fikcją,ale taka jest rzeczywistość.

fragment Pierwszego rozdziału pt. Kod kosmicznego buntu pod adresem

:bużki:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 17 cze 2010, 23:24 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Ciekawa ksiazeczka i rzeczywisicie mowi o prostych sprawach jak drut , ale nigdy jakos o tym nie rozmyslalismy ;) :

Cytuj:
W ciemności nocy możecie patrzeć na niebo usiane nieskończoną ilością
gwiazd, galaktyk, gwiazd nowych, supernowych i innych struktur
W ciemności matczynej macicy dojrzewa życie, by światło
nie mogło go uszkodzić. W ciemności nocy radujecie się przyjemnościami
seksualnymi zasypiając następnie, by znów naładować swoje
ciała ujemnymi jonami. W ciemności nocy fotony są wprowadzane
w lądy, lasy i jeziora waszej planety, by następnie mogły odżywiać wasze ciała fizyczneiuaktywniaćmetabolizm.Wciemnościodnajdujecie
odzwierciedlenie swej słabości i przerażenie w związku z myślą
o tym, że w waszym wnętrzu mogą być ukryte kody buntu. W ciemności
nocy uaktywniacie swoją prawą półkulę mózgową otwierając się na nieskończone możliwości twórcze. W ciemności nocy przywołujecie
ciemne siły, by zdobywać moc, inteligencję i możliwość zaspokajania
pragnienia istnienia w świecie zmysłów i interakcji z materią. To właśnie w ciemności nocy popełniacie odbiegające od normy, złe czyny. Jesteśmy Panami Ciemności stale obecnymi w waszej ewolucji i stanowiącymi alternatywę doświadczania tego, co było dla was zawsze
zakazane
.

Porownujac teksty zawarte w bibli , i tej ksiazeczki , sporo rzeczy nabiera sensu, jedno jest pewne , bez ciemnej strony zycia byloby brak ewolucji i zycie byloby nudne i bez wyrazu.

Ciemność zmusza do "refleksji" inaczej faktycznie byłoby nudno i "maślanie" i jak stwierdził p. Kutz co podaję na jego odpowiedzialność ;) "dobro jest nudne" w kontekście sprawy posła Piesiewicza.
Krótko mówiąc gdyby nie przeciwstawność nie byłoby co robić. Często boli ale wiadomo wtedy, że coś trzeba zmienić, coś przerobić, czegoś się nauczyć. A tam gdzie drwa rąbią wióry lecą.

co ciekawe - one pany podaja jak kreca rzadami swiatowymi w celu wygrac mecz!
dla mnie jak zwykle wazne byly korzysci osobiste z tej lektury - tak ciemno na jasnym, gdzie ulegam manipulacji. Po prostu widze siebie lepiej, swoj udzial w gierkach. Dawno mnie tak lektura nie wzmocnila. I pasuje mi to ich szczere wyznanie, ze pojawiaja sie na osobiste zaproszenie, znaczy jak masz w sobie ziarenko - to Oni tylko pomagaja mu wzrosnac! Nie kryja rowniez, jak oslabiaja nasza wole itp.
wyznaja nam rowniez zachwyty nad nasza szatanska naiwnoscia, no i arcyciekawe jest ich wyznanie na temat naszego korzystania z ropy (brrr ropne skojarzenie wskazane jak najbardziej!!!) naftowej, a i jeszcze ichnie stworzenie znanego nam Adolfka i doenergetyzowanie go coby zadanko na Ziemi jednakze wykonal!

szatansko interesujaca lektura, nawet pokazuja w jaki sposob trzymaja nas w matriksie (hologramie)
:tak:
ja dlugo juz integruje w sobie meskosc- zenskosc, jasnosc z ciemnoscia (takie jestem poldiable) i te inne dualnosci, jakie akurat mam na tapecie. Ale jednak ta lektura jest waznym uzupelnieniem wiedzy. Mam farta do dobrych wiesci, no nie, Sonialku? (Sonialek sercu mily pozyczal mi niewydawane juz perelki).

promyczki :bużki:

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Czyżby kolejna zagrywka Reptilian?? Ciekawy tekst, ale wole pozostać po stronie światła nawet z ograniczoną wolą. Teraz mam wolną wole i zamotane życie oparte na negatywnych emocjach, więc podziękuje szatańskim mocą za wsparcie na poziomie dojenia z energii :hejka:

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

NIe dość że nudne to jeszcze szkodliwe. Ewidentna robota gadów, które juz chyba same nie wiedzą co jeszcze mają wymyślić, a nuż się ktoś nabierze.

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Elżbieta pisze:
...........I pasuje mi to ich szczere wyznanie, ze pojawiaja sie na osobiste zaproszenie, znaczy jak masz w sobie ziarenko - to Oni tylko pomagaja mu wzrosnac! Nie kryja rowniez, jak oslabiaja nasza wole itp.
..........

Przecież o tym wszystkim od dawna mówią Słowiańskie Wedy . Książka nie jest żadną rewelacją .

Co do " ziarenka zła "- KAŻDY Z NAS ma je w sobie ( chrześcijanie nazywają je " nasieniem diabła") . Właśnie w innym dziale pan fARMER chciał błysnąć pisząc coś o "OR" - czyli o praprzyczynowej cząstce materii zabieranej przez każdą " żiwatmę " ( tak to nazywają Wedy, "żiwatmę" - czyli energię starającą się przyoblec biologiczny biokombinezon) na życiową drogę. Ta cząstka "OR"- zwana również INGLIĄ zawiera WSZYSTKIE doświadczenia istot żywych - w tym i Demonów , czyli istot ciemności służących w tym świecie jako archiwizatory. To one kondensują informację - taka ich rola . Są lewą ręką tego samego Boga jak to wielokrotnie powtarza Trehlebov w swoich lekcjach. Naszym zadaniem jest " rozpakować" ( rozarchiwizować ) to co w sobie nosimy i zapanować nad tym wewnętrznym bagażem. Rozpoznając się wewnętrznie zdobywamy moc i władanie swoją energią .

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]