Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 24 maja 2019, 13:03

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: KOD
Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

No niestety dożyliśmy takich czasów.Naprawdę Lis,Stokrotka i spółka krzyczy precz z komuną?Cóż wiem że Newsweek słabo się sprzedaje, więc dajmy Niemca na stanowisko :bużki: Czy oni mają ludzi za tak strasznych kretynów?Naprawdę trzeba być lekkim deklem, aby tak dać się wydymać.Michnik i spółka obrońcami demokracji :tak: Ja p.dole w jakich ja czasach żyje :bangheadwall:Wiem że na forum takich debili niema raczej ależ kuźwa ile można :stop: Dajmy tym ku.wom do zrozumienia żeby wypie.dalały z Polski.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

Tytuł: KOD
: 01 sty 2016, 1:27 
VIP Member
Awatar

Tytuł: Re: KOD
Intendant of the Building * 8th Degree

Witam.To co napisałeś to najprawdziwsza prawda.Z mojego rozeznania jest jeszcze gorzej,ujmujesz temat bardzo delikatnie.Ludzie młodzi i starsi są tak zakręceni że nie potrafią odróżnić ,czarne-białe.Media od lat
trzepią pianę,troszkę prawdy ale tak nie do końca,troszkę kłamstwa,troszkę niedomówień ;zmieszać razem,
i mamy dziennik telewizyjny,najnowsze wydanie.Ludzie dawno temu się pogubili .Pytanie co można zrobić?
A no nic nie można zrobić...Kiedyś próbowałem zwrócić uwagę na przeciwne wypowiedzi.Bez żadnego większego skutku.Wolne media,ale kto je dopuści do głosu?Mówię o telewizji .W internecie można znaleźć,
ale są za leniwi aby poszukać,koło się zamyka.Pozostaje tylko przyglądać się co będzie dalej.Ja sobie odpuściłem nawracanie na wiarę.Pozdrawiam. :bangheadwall:

Provost and Judge * 7th Degree

Nie jestem za ani przeciw PIS ale widze ze musieli uderzyc w czule miejsce LEWAKÓW. Radio prasa polska i zagraniczna jest oburzona ...pis zagraża demokracji unia zaniepokojona

Witam.Należy wyjaśnić co znaczą niektóre słowa:Demokracja w wolnym tłumaczeniu znaczy mniej więcej
tyle co ,dobrana grupa trzymająca władzę,[nie mylić z rządem] są to ludzie którzy faktycznie rządzą z
zaciszy gabinetów ,ich nazwiska są owiane tajemnicą.Rząd -niby rządzący są to ludzie którym wydaje się
że mają coś do powiedzenia,w gruncie rzeczy wykonują polecenia-świadomie lub nie świadomie.Dalej jest
cała reszta:to znaczy ludzie którzy coś wiedzą-tacy jak na tym forum.I pozostała część ludności która buja
w obłokach oparów TV. szacuję że jest tego około 80%.-Co to jest TV. ? grupa która dyktuje jak ma wyglądać
świat-myślenie o świecie i kraju+rządzący .Niema większego znaczenia kto rządzi-znaczenie ma jak rządzi.
Złych należało by odsunąć od korytka .I tu jest problem,system został tak skonstruowany ,że my na dole
nie mamy żadnego wpływu na to ,jak to zrobić :Głosowanie -jest to farsa ręcznie sterowana.W myśl zasady
głosowali jak chcieli-a wybrali kogo trzeba.Co by tu jeszcze można dodać?To jest ogólnikowy skrót całości.
Konkluzja -psy szczekają a karawana idzie dalej.Pozdrawiam. :szampan:

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Jan Szewczak - wystąpienie z 29 grudnia 2015 r. :spoko:

phpBB [video]

Kownacki do Petru - 50 tys. to dla Pana drobne

phpBB [video]

-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

phpBB [video]

Max zrobił z tematu parodię, ja się śmiałam, heh, polecam!

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Parodię? Ty tak poważnie. Dziecko, ile Ty masz lat.
Teraz tak.., na wypadek trollowania. Naklikaj proszę, gdzie masz elementy parodii, i co tak wygląda . Pytam, bo być może to Ciebie śmieszy intelektualnie, czy w ramach żartu "sytuacyjnego" i tu oczywiście może być OK. Przykrość jest taka, że coby odpowiedzieć musisz obejrzeć materiał filmowy naprawdę. Sama reakcja na nazwisko Max Kolonko nie wystarczy.

Ostatnio zmieniony 08 wrz 2016, 1:21 przez Cryptologicon, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

@Cryptologicon

Hmmm, ciekawe.. mogłabym spytać Cię o to samo, Ty na poważnie? Ale chyba tak..
No i jak się poczułeś? Dziadku..

Max jest dla mnie genialny, świetnie zmontował materiał, on śmieje się, a ja razem z nim. I Twoje fochy tego nie zmienią.
..ale rzeczywiście powinnam użyć słowa ‘sarkazm’ zamiast ‘parodia’, to może byś lepiej zrozumiał moje intencje, tylko to słowo nie pasowało mi do zdania. Na przyszłość wykażę się większą kreatywnością.
Miałam też skojarzenia z filmem 'the edge of tomorrow' w jednym monecie. Wiesz jakim(?) ..pewnie nie..

Teraz się martwię, jak Max zrozumie mój komentarz pod video ‘two thumbs up!’ ..jeśli go odczyta. Hmm.. ale pewnie niepotrzebnie, bo on nie ma żadnych fobii, w przeciwieństwie do Ciebie.

To forum nie przestaje mnie zadziwiać, aż się ożywiłam, tego mi było trzeba. Muszę częściej tu zaglądać . Dzięki. :spoko:

phpBB [video]

W sumie...polatać trochę po mieście, powypisywać jakieś brednie w necie... i do roboty nie trzeba chodzić :king:

Awatar użytkownika

Medialne sługusy...resztę zobacz sam

phpBB [video]

Ostatnio zmieniony 06 sty 2016, 7:21 przez tigeroo9, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

@KarlaLoca
W kwestii Dziadka jest dobrze, bo po pierwsze napisałaś z dużej litery - co świadczy o kulturze, a po drugie jestem dziadkiem formalnie od lat 10-ciu i czuję się całkiem dobrze. Tyle 'prywaty'...

Zaglądaj częściej. Bardzo proszę. W kwestii "sarkazm'u", to jestem cały.. "za..," Wtedy sens byłby znacząco inny. Na teraz proponuję 'rozejm'. :spoko:. Sytuacja na chwilę obecną' jest taka, że jeżeli ktoś prosi żeby mu zaufać, to bardzo proszę: 'uf, uf' zaufałem dwa razy. 'Pogadamy' jeszcze.

P. S.
"Na skraju jutra" oglądałem dwukrotnie, co raczej mi się nie zdarza, ponieważ mam takie swoiste "carpe diem" w tym temacie. W temacie filmowym.Zapewne są co najmniej 2 momenty do których można się odwołać na Twoim miejscu. To nie takie ważne.
Ważne kim Ty jesteś naprawdę. Pogadamy na prv.

Pozdrowienia.

Awatar użytkownika

Komentarz Tygodnia - 23.12.2015 - Witold Gadowski :spoko:

phpBB [video]

Robią nas w konia: KOD - przebierańcy, oszuści i prowokatorzy wyciągają ludzi na ulice! #140 :spoko:

phpBB [video]

Ostatnio zmieniony 06 sty 2016, 9:48 przez tigeroo9, łącznie zmieniany 1 raz

Cytuj:
Dziadek lidera KOD zwalczał Żołnierzy Wyklętych

Dotychczas niewiele było wiadomo o rodzinie Mateusza Kijowskiego, lidera Komitetu Obrony Demokracji i jednego z organizatorów prounijnych protestów. Biuletyn IPN ukazuje jednak zaskakujące informacje – dziadek Mateusza Kijowskiego, Józef, był aktywnie zaangażowany w zwalczanie Podziemia Niepodległościowego po wojnie.

Od 1946 r. w SL. 01.09-25.09.1939 uczestnik kampanii wrześniowej w szeregach Wojska Polskiego. Od 02-07.1944 r. żołnierz BCh na Lubelszczyźnie. „Po zakończeniu działań wojennych jako oficer WP walczył z bandami nacjonalistycznymi, zabezpieczał państwowe akcje polityczne i gospodarcze”. Od 06.1948-12.1956 kierownik działu i wykładowca w Centralnej Rolniczej Spółdzielni „SCh” w Warszawie. 12.1956-06.1965 sekretarz ZG Związku Zawodowego Pracowników Handlu i Spółdzielczości. Od 06.1965 do 12.1971 prezes Zarządu Ogólnokrajowej Spółdzielni Turystycznej „Gromada”. Od 12.1965 przewodniczący RG LZS. Od 21.03.1976-18.07.1983 poseł na Sejm PRL VII-VIII kadencji. Wiceprezes WK FJN w Olsztynie, Wiceprzewodniczący Zarządu Wojewódzkiego Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Radzieckiej w Olsztynie. Zmarł 18.07.1983. Źródła: Centralna Kartoteka Działaczy Ruchu Ludowego (dalej: CKDRL), sygn. 863; T. Mołdawa, Ludzie władzy, 1944-1991, Warszawa 1991. – czytamy w biuletynie Instytutu Pamięci Narodowej.

http://prostozmostu.net/kraj/dziadek-lidera-kod-zwalczal-zolnierzy-wykletych

I kolejny chazarski potomek po pkwn, pupil prl-owsko sb-cki:

Cytuj:
Zięba nie ma telewizji sponsorowanej z naszych podatków. Owsiak ma tam setki godzin za darmo i w ciągu roku darmową promocję. Jakby miał zapłacić za ten czas antenowy ze swojej kieszeni to nie starczyło by tego co ludzie wrzucili do puszek.Wiesz ile kosztuje reklama w tv trwająca 30 sekund, a ten koleś ma tam program. Najśmieszniejsze jest jak jego rodzice walczyli zacięcie z Kościołem katolickim, a teraz stają i żebrzą pod kościołami żeby coś wpadło do puszek.
Gwiazdorzą mu w asyście „Pieronki” i inne pierony, szkoda że ludzie nie znają prawdy i nie mają chęci jej poznać a teraz jest dostępna jak nigdy wcześniej.

phpBB [video]

http://www.monitor-polski.pl/dr-steven-greer-o-tajnym-rzadzie-swiatowym-cz-2/comment-page-1/#comment-238861

Medialne sługusy resztę zobacz sam:

https://youtu.be/1qoiFZD_IM0

Awatar użytkownika

Pisząc posta byłem pod lekkim wpływem alko(bo na trzeźwo się nie da).I tak se myślę, że ci ludzie przyszli zobaczyć gwiazdę tv, a cała reszta to stare niemiaszko-polaczki.Przeraża mnie nieco to, jak łatwo da się manipulować ludem.Wystarczy zatrudnić np. Anie Muche aby protestowała przeciw wybielaczowi do skarpetek, a cała chmara poleci aby tylko zobaczyć gwiazdę tv z bliska.Gdzie była ta banda protestantów, gdy walili emerytów po tyłkach?Oglądali pewnie Klan.Jak ktoś ma odpowiednie zasoby to proponuje zrobić eksperyment, weź se gwiazdeczę np. Durczoka i protestuj np. przeciwko zbyt wysokim alimentom, gwarantuje ok 1k owiec.

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Rozumiem teorie spiskowe i różne tego typu rzeczy, ale przepraszam bardzo. Czepiać się gościa, którego fundacja przyczyniła się do ratowania życia ludzkiego w naszym kraju to podłość. Sam osobiście urodziłem się jako wcześniak i przeżyłem tylko dlatego, że znalazł się dla mnie inkubator podarowany przez WOŚP. Jak już na coś psioczyć to na politykierów, którzy zrobili w tym kraju taki burdel, że fundacje są potrzebne do łatania służby zdrowia.

==Sam osobiście urodziłem się jako wcześniak i przeżyłem tylko dlatego, że znalazł się dla mnie inkubator podarowany przez WOŚP. ==

Wybacz ale to żaden argument ani chwała dla łorkiestry!
To państwo powinno zapewnić w ramach potwornego opodatkowania!
To juz ponad 80%...
Facio bezplatnie zajmuje czas telewizyjny za free, 'pasa' się przy tym medialnie darmozjady
odpowiedzialne za ten korupcyjny stan, a skok na kasę w postaci szczepionek i procedur
onkologicznych (wyjatkowo ludobójczych) toczy się w najlepsze!
Z powodu wydrenowania funduszu przez korporacje na wizytę u specjalisty trzeba czekać
miesiące i lata!
Także odrobina realizmu wskazana...
I jeszce dzieciom nawkładali. jakie to humanitarne i cacy..
Nie jest cacy!

Cytuj:
Rozumiem teorie spiskowe i różne tego typu rzeczy,

Nie torie tylko suche FUCK-TY!

Awatar użytkownika

@greg2015 Nie przetłumaczysz tępocie, choć byś się zesrał.Oni twierdzą że np. gdy dadzą podatek 1% od supermarketów, to im chleb podrożeje z 2zł na 3zł.A chuj tam że w osiedlowym sklepie będzie chleb po 1,88 ale i tak w super biedronce będzie po 3 zł przez podatek :tak: A jebać to że zarabiając 2k brutto dostajesz na rękę tysiąc trzysta złoty.Ważne aby banki i korporacje nie musiały płacić, bo od tego jest plebs.
Ps.@Imperialista co do twojego idola Owsiaka, to wiedz że.Tylko za część zebranych pieniędzy (ok. 50%) kupuje sprzęt dla szpitali. Reszta idzie na koszty obsługi imprez i koszty własne fundacji. Można to sprawdzić w sprawozdaniu finansowym fundacji dostępnym w internecie. Nie wszyscy artyści grają za darmo, niektórzy pobierają spore gaże. Fundacja wydaje milionowe kwoty na własną siedzibę, nowe samochody, sprzęt studyjny, tzw. „działania propagatorskie”, etaty pracowników itp.

Ja im nie żałuję, jak znajdują 'wielbicieli' otumanionych, ale grosza do tej dętej hucpy nie dołożę!
Jestem a-polityczny i a-religijny, żeby nie było .. ;)

Witam.Chciałbym dorzucić swoje trzy grosze.Te wszystkie fundacje to jedna ogromna ściema dla naiwnych.
Są to maszynki do robienia pieniędzy,i to nie małych.Większa część kasy zarobionej idzie na utrzymanie
fundacji .W każdym przypadku są to nie małe pieniądze .Co takie fundacje robią? A no nie wiele poza siedzeniem w biurze i piciem kawy.Biura ekstra wyposażone,żeby nie było to tamto.Czas w pracy miło leci
na koniec miesiąca sowita wypłata,a i zapewne jakaś premia kwartalna się znajdzie.Na koniec roku trzeba
troszkę muskuły napiąć ,i pochodzić koło reklamy z odpisaniem 1% na rzecz fundacji .Punkt nr.2.Nazwiska
które firmują fundacjom ,Kwaśniewska,Owsiak,-itd.,itd.-lista jest długa.Kim są ci ludzie?Skąd pochodzą?
Na jaki szczytny cel zbierają pieniądze?A no na przykład sprzęt dla szpitala,remont szpitalnej placówki .
Ciekawe co się dzieje z tymi obiektami i sprzętem później ?Są prywatyzowane?[nie wszystkie]stoją puste?
Bo i takie przypadki były,[problemy z odbiorem technicznym ] Jak wszystko przyschło co się dalej działo?
Proszę mnie nie posądzać tylko o teorie spiskowe.Jestem uważnym obserwatorem,tylko i aż tylko.Duża
część społeczeństwa pracuje za marne grosze,ale jest WIELKIEGO serca i to jest wykorzystywane w niecny
sposób przez grupę ludzi ,którzy pod przykrywką niesienia pomocy wykorzystują pozostałych.Do tego
państwo stworzyło przepisy żeby wszystko odbywało się legalnie [w majestacie prawa-bez ] kropka.Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Marian Kowalski na KODzie :spoko: :spoko: :spoko: OSTRE...

phpBB [video]

Kontra do manifestacji Komitetu Obrony Demokracji w Lublinie
9 stycznia 2016 r.

Coryllus o KOD-zie. No cóż "wszyscy są po jednych piniądzach" jak mawiała moja znajoma

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Max Kolonko o Lisie i innych dziennikarzach

phpBB [video]

T.Lis o publiczności Tv: „Ludzie nie są głupi, są bardzo głupi. Te barany…”

Wilhelmi wojna światów

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Cytuj:
Czy KOD broni demokracji?
Czy KOD broni demokracji?
foto: Wikimedia Commons/CC
Od kilku tygodni ze zdziwieniem patrzę w odbiornik telewizyjny i oczom nie wierzę: w obronie "demokracji" protestuje w całej Polsce więcej niż 460 osób. W telewizji, szczególnie zaś w TVN, liczba manifestantów zwołanych przez Komitet Obrony Demokracji ("kodziarzy") każdorazowo przekracza, i to grubo, kilka tysięcy osób. Owszem, powie ktoś, że wielu protestujących to ludzie "starego reżimu", zagrożeni utratą państwowych posadek. Mimo to jednak relatywna masowość tych demonstracji mnie zdumiewa.
Przyznam się szczerze, że nie spodziewałem się, że w kraju, gdzie system parlamentarny kojarzy się większości ludzi ze złodziejstwem, aferami i przekrętami, uda się wyprowadzić na ulice, w jego obronie, większą ilość osób. Przeciwnie, wydawało się, że nikt nie będzie tego systemu bronił i gdyby Jarosław Kaczyński chciał rozpędzić Sejm czołgami, to przysłowiowy pies z kulawą nogą nie będzie manifestował pod parlamentem, wyjąwszy (może) parlamentarzystów, ich asystentów i rodziny. Dlatego pewien sukces tej akcji zaskakuje mnie. Szczególnie interesująco wyglądają starsze panie - takie "mohery demoliberalizmu" - radośnie podskakujące w obronie dziennikarzy zwalnianych z TVP.
Najciekawsze przy tym jest to, że - wbrew temu co opowiadają sami "kodziarze" - KOD wcale nie broni demokracji. Przecież dopiero co mieliśmy tzw. demokratyczne wybory i suwerenny "demos" właśnie wybrał do władzy swoich przedstawicieli. Czy się to nam podoba czy nie, to tenże "demos", powierzył władzę partii neo-sanacyjnej. Wszystko odbyło się wedle standardów demokracji, co potwierdził i sam Jarosław Kaczyński, jak i ci, którzy wybory te przegrali. Dlatego działalność KOD-u wcale nie jest w obronie demokracji, lecz przeciwko niej. KOD sugeruje przecież, że aktualna większość parlamentarna nie może rządzić tak jak chce, ani obsadzić państwowej telewizji kim chce, nie pamiętając, że przez ostatnie kilkadziesiąt lat była to praktyka oczywista. Każda władza w Polsce zaczynała reformy od przejęcia telewizji i umiejscowienia tam swoich ludzi. W wielu krajach - w Niemczech i we Włoszech - każda z partii ma niejako na własność jeden z kanałów telewizyjnych i nie ma w tym nic "niedemokratycznego". Cokolwiek by "kodziarze" nie twierdzili, to w sumie ich działalność sprowadza się do podważenia wyniku demokratycznych wyborów i prawa większości do kształtowania państwa na swoją modłę. Jako demo-sceptyk bym ich może nawet i w tym żądaniu poparł, ale zupełnie nie dostrzegam w czym post-solidarnościowcy z PO mieliby być lepsi od post-solidarnościowców z PiS? Powtarzałem to wielokrotnie i powtarzam nadal: każdy solidaruch jest taki sam. Gdyby ktoś założył Komitet Obrony przed Solidaruchami (KOS), to pewnie zapisałbym się do niego jako pierwszy i wesoło podskakiwał, domagając się odsunięcia od władzy wszystkich partii post-solidarnościowych.
Czy działacze KOD są świadomi tego, że nie bronią demokracji? Jestem przekonany, że są pewni, że demokracji bronią, a to dlatego, że mylą dwie rzeczy: demokrację i liberalną demokrację.
Demokracja to ustrój w którym suwerenność została przypisana ludowi (narodowi). W demokracji przedstawicielskiej lud wybiera do parlamentu swoich reprezentantów, którzy działają w jego imieniu. Parlamentarzyści są bezpośrednimi reprezentantami suwerena i mają władzę będącą refleksem suwerena. Tak jak lud jest wszechpotężny, tak wszechpotężni są jego przedstawiciele. W imieniu ludu mogą odebrać własność 40% społeczeństwa i rozdzielić ją pozostałym 60%, mogą znacjonalizować samochody, kazać przemalować trawniki na niebiesko, etc. Suwerenny lud, w postaci swoich przedstawicieli, może zrobić wszystko. Stary Hobbes pisał, że suwerenowi wolno wszystko, poza zmianą płci swoich poddanych. Postępy medycyny powodują, że dziś można (podobno) zmienić nawet i płeć. Tym bardziej więc ludowi i jego reprezentantom wolno wymienić skład Trybunału Konstytucyjnego czy Prezesa TVP.
Liberalna demokracja jest czymś zupełnie innym. W systemie tym ludowi nie wolno wszystkiego, a jedynie to, na co zezwala mu konstytucja. Wszechwładza ludu i jego przedstawicieli jest przeto ograniczona konstytucją i prawami fundamentalnymi, takimi jak prawa obywatelskie czy prawa człowieka. Lud nie jest wszechwładny, lecz jedynie zdolny do wykonywania swojej mocy politycznej w ramach wcześniej stworzonych instytucji, a wola tegoż ludu jest ograniczona. Zasadnicze wątpliwości budzi to, czy lud jest tutaj rzeczywiście suwerenny? Jeśli jego wolę ogranicza konstytucja, to ona jest suwerenem. Jeśli jego wolę ogranicza Trybunał Konstytucyjny, to ta instytucja jest suwerenem. Jeśli wolę ludu ograniczają prawa człowieka lub prawa obywatelskie, to one są suwerenne. Innymi słowy, w liberalnej demokracji suwerenem nie jest wcale naród - to tylko slogan konstytucyjny - lecz rozmaite liberalne instytucje opisane w konstytucji i bronione przez Trybunał Konstytucyjny. Lud rządzi tylko w ramach zakreślonych mu przez ustrojodawcę, czyli Zgromadzenie Narodowe, które uchwaliło ustawę zasadnicza i, ewentualnie, przez naród, który tę konstytucję przyjął w referendum. Ustrojodawcą był tamten, nieistniejący dziś, parlament oraz tamten suwerenny naród, którego jedna połowa członków dawno już mogła zmienić poglądy, a druga już od dawna nie żyje. Ci, którzy uchwalili konstytucję dawno temu byli suwerenem, który skrępował lud współczesny, zostawiając swoją wolę w postaci prawa. To konstytucja jest suwerenem. W Niemczech określano to kiedyś mianem "suwerenności prawa".
KOD stoi na stanowisku, że suwerenem jest konstytucja uchwalona w 1997 roku i współczesny "demos" jest zobligowany jej postanowieniami, a więc nie jest wszechmocny. Tym samym KOD neguje rzeczywistą suwerenność ludu i konstytuuje się jako organizacja antydemokratyczna, która "suwerenność prawa" przeciwstawia zasadzie "suwerenności ludu". Nie piszę tego, aby potępić KOD za antydemokratyczne poglądy, a jedynie - jako politolog - ku wyjaśnieniu pewnych pojęć.
Adam Wielomski
Tekst ukazał się w tygodniku Najwyższy Czas!

Źródło: konserwatyzm.pl

Super ujęte.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

agencji z PO donoszą na Polskę do UE ,zapewne im kazano bo niemieckie interesy będą się kurczyć.

http://niewygodne.info.pl/artykul6/0290 ... Polsce.htm

artykuł o co naprawdę chodzi w sporze o TK. PO znowu chce niszczyć demokrację ,nawet po oddaniu władzy poprzez
swoich sędziów.

http://wpolityce.pl/polityka/274208-pis ... k?strona=1

a tu przedstawienie jednego z sędziów PO

http://www.mpolska24.pl/post/11025/kim- ... rzeplinski

cóż ,syf syf syfem pogania to cała PO.

Awatar użytkownika

:spoko: Prof. Jerzy Robert Nowak - George Soros największym szkodnikiem

phpBB [video]

UE w kwietniu zezwoli na wjazd do Polski ukraińskim antypolskim nacjonalistom. Dr Zbigniew Kękuś.

phpBB [video]

Cytuj:
Polska, jak wiadomo, uchodzi za kraj katolicki, toteż Komisja Europejska taktownie postanowiła, iż swoją diagnozę w sprawie stanu demokracji i praworządności w naszym nieszczęśliwym kraju, a także zalecenia dla rządu pani Beaty Szydło przedstawi dopiero po Świętach Wielkanocnych. Wszystko wskazuje na to, iż będzie to diagnoza krytyczna zwłaszcza, że wiadomo, iż Komisja Europejska weźmie pod uwagę opinię Komisji Weneckiej, którą pan minister Waszczykowski nie wiadomo po co zaprosił. Niektórzy w tym zaproszeniu dopatrują się znamion potykania się o własne nogi, co panu prezesowi Kaczyńskiemu bardzo często przytrafiało się również w przeszłości. Na razie jednak zarówno pan prezes Kaczyński, jak i pan prof. Rzepliński demonstrują stanowisko nieprzejednane; pan prezes Kaczyński stanowczo odmawia publikacji przez rząd orzeczenia TK w sprawie niekonstytucyjności nowelizacji ustawy o Trybunale Konstytucyjnym, twierdząc, że nie jest to żadne „orzeczenie”, tylko opinia nieformalnego grona sędziów, a prof. Rzepliński tak samo kategorycznie odmawia dopuszczenia do orzekania sędziów wybranych przez Sejm w grudniu.

Z różnych stron wysuwane są inicjatywy kompromisu; najzabawniejsza wydaje się ta, z którą wystąpiła pani prof. Ewa Łętowska – żeby mianowicie rząd opublikował orzeczenie Trybunału, ale trzem sędziom wybranym w grudniu trzeba by „dyskretnie podziękować”. Inaczej mówiąc, „kompromis” ma polega na tym, żeby rząd wywiesił białą flagę. W tej sytuacji prezes Kaczyński najwyraźniej próbuje ratować sytuację zwlekaniem i zgodnie ze wskazówką Cyryla N. Parkinsona zamierza powołać międzynarodową komisję, która zbada, co właściwie wynika z opinii Komisji Weneckiej. Tymczasem przed Kancelarią Premiera Komitet Obrony Demokracji ustawił licznik, na którym odlicza dni, jakie upłynęły od momentu, gdy rząd powinien opublikować orzeczenie. Okazuje się, że mnóstwo ludzi w Polsce, zwłaszcza w wieku emerytalnym, nie może zasnąć, a nawet – exscusez le mot – spokojnie się wypróżnić bez zapoznania się z orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego. Od razu widać, że skoro nie mają większych zmartwień, to być może doniesienia o panującym wśród emerytów niedostatku były przesadzone.

Pewne światło na całą sprawę rzuca okoliczność, że do mediów wyciekły listy wynagrodzeń, jakie mieli pobierać koordynatorzy KOD za organizowanie demonstracji. Wprawdzie z jednej strony pan Mateusz Kijowski stanowczo temu zaprzecza i kieruje sprawę do prokuratury, ale z drugiej strony przewodniczący PO Pan Grzegorz Schetyna wyraża przekonanie, że wkrótce będzie „majdan” również w Warszawie. Skoro tak, to wiadomo, że bez pieniędzy się nie obejdzie, bo jeśli utrzymanie majdanu w Kijowie, gdzie – powiedzmy sobie szczerze – poziom życia jest niższy, niż nawet w naszym nieszczęśliwym kraju, kosztowało co najmniej 750 tys. hrywien dziennie (co podówczas odpowiadało 250 tysiącom złotych), to w Warszawie musi być trochę więcej. Najwyraźniej zarówno konfidenci, jak i emeryci, nie mówiąc już o pożytecznych idiotach, którym się wydaje, że z tą całą demokracją to wszystko naprawdę, też liczą na jakieś okruszki ze stołu pańskiego. Okruszki – bo wiadomo, że najwięcej wezmą sobie koordynatorzy, ale – jak to mówią – dobra psu i mucha. Ciekawe, kto te wydatki pokrywa, bo w Kijowie „sponsorem majdanu” miał być tamtejszy oligarcha Piotr Poroszenko, obecny prezydent Ukrainy – ale krążą uporczywe pogłoski, że 5 miliardów dolarów na ukraiński przewrót wyłożyły Stany Zjednoczone, więc być może Piotr Poroszenko obracał pieniędzmi cudzymi, jak w swoim czasie Osama bin Laden. No a u nas? Zaangażowanie lobby żydowskiego w obronę demokracji w Polsce skłania do podejrzeń, że w to przedsięwzięcie zaangażował się finansowy grandziarz Jerzy Soros. Co z tego będzie miał, to osobna sprawa, której nietrudno się domyślić w sytuacji, gdy nawet Nasz Najważniejszy Sojusznik już nie może doczekać się zrealizowania przez Polskę tak zwanych żydowskich „roszczeń” majątkowych, szacowanych na 65 miliardów dolarów. Ciekawe na jaką część z tego liczy grandziarz – ale tego, jeśli w ogóle, to dowiemy się, jak już będzie po wszystkim.

Na razie Komitet Obrony Demokracji, do spółki z Polskim Stronnictwem Ludowym, urządził demonstrację w obronie – jakże by inaczej! - „polskiej ziemi”. Chodzi o ustawę, którą PiS przeforsował w Sejmie pod pretekstem „obrony polskiej ziemi” przed wykupieniem jej przez cudzoziemców. Daje ona dość duże uprawnienia Agencji Nieruchomości Rolnych i ogranicza uprawnienie właścicielskie w zakresie sprzedaży. To by może rolników specjalnie nie przerażało, ale obecny prezes PSL, rolnik z Marszałkowskiej, czyli minister-ministrowicz Władysław Kosiniak-Kamysz straszy chłopów, że nowa ustawa zablokuje również dziedziczenie gospodarstw. Słowem – również związek zawodowy wiejskiej biurokracji chce dołączyć do obrońców demokracji jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi, żeby w razie czego PSL mógł też uczestniczyć w podziale łupów. Jak to śpiewał Kazimierz Grześkowiak? „Traktor warto by rozebrać, niech mi chociaż dyferencjał dadzą!”

Bo widać wyraźnie, że walka o demokrację i praworządność wchodzi w decydującą fazę. O ile bowiem w naszym nieszczęśliwym kraju trwa II wojna o inwestyturę, o tyle na terenie unijnym zachowywane były pozory i europosłowie z PiS popierali polskie kandydatury do różnych unijnych synekur, nawet jeśli kandydaci wywodzili się z PO – i odwrotnie. Teraz jednak pani Julia Pitera i pani Róża Thun (nee Woźniakowska ze świętej krakowskiej rodziny) głosowały przeciwko kandydaturze Janusza Wojciechowskiego do Europejskiego Trybunału Obrachunkowego. Pani Róża twierdziła, że Januszowi Wojciechowskiemu brakuje kompetencji, ale nie brzmi to przekonująco nawet nie dlatego, że Janusz Wojciechowski był w Polsce sędzią, a nawet prezesem Najwyższej Izby Kontroli, ale przede wszystkim dlatego, że pani Thun, poza tym, że jest po mężu hrabiną, żadnymi specjalnymi kompetencjami się nie wykazała, nawet jako kierownik Szumańskiego Komsomołu. Najwyraźniej, podobnie jak pani Pitera, wykonywała zadanie, a skoro tak, to nieomylny to znak, iż walka o demokrację i praworządność w Polsce przenosi się również na teren unijny, niewątpliwie ze szkodą dla polskiego stanu posiadania.

Czyż tedy nie wspierały mnie proroctwa, gdy twierdziłem, że Platforma Obywatelska jest polityczną ekspozyturą Stronnictwa Pruskiego? Na tym etapie sprzymierzyło się ono z RAZWIEDUPR-em i Żydami, by viribus unitis wysadzić w powietrze aktualny polski rząd, a następnie, kiedy już Unia Europejska, czyli Niemcy, zainicjują wobec Polski procedurę przewidzianą w tzw. klauzuli solidarności, podzielić się łupami. Jednak z uwagi na to, iż nasz mniej wartościowy naród tubylczy nadal cieszy się reputacją narodu katolickiego, Komisja Europejska postanowiła decyzję o ostatecznym rozwiązaniu die polnische Frage obwieścić dopiero po Świętach Wielkanocnych.

Stanisław Michalkiewicz

źródło: http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3608

Ktoś ma jakieś sprawdzone info na ile wiarygodny jest Michalkiewicz? Nie chodzi mi o jego karierę polityczną bo ją znam, książki też czytałem.

Awatar użytkownika

Nie wiem dokładnie jakiego źródła oczekujesz?
Jak wiesz p. Stanisław ma wiedzę i duże znajomości, dlatego też bardzo trafnie streszcza i opisuje rzeczywistość polityczną.

Dla mnie jest on na tyle wiarygodny, na ile jestem w stanie w to sam uwierzyć, a na jakichś papier urzędowy potwierdzający jego wiarygodność nie liczę ;)

Ja się zastanawiam, skąd ci ludzie od kilku dni stojący pod KPRM mają na to czas i pieniądze? Przejeżdżałem tam dzisiaj około 12.30 i trochę ich tam stało i patrzyło na siebie ;)

Tak tylko pytam, bo może ktoś wyskoczy zaraz i napisze że SM to żyd w przebraniu czy coś w tym stylu. Dla mnie Michalkiewicz też jest wiarygodny, czytając Polską drogę do zniewolenia, odniosłem wrażenie, że srogo się rozczarował polityką i politykierami, że może być zbyt przesadny w ocenach ale z drugiej strony... może wie więcej niż inni, a formułka o jego ulubionej teorii spiskowej jest tylko zasłoną żeby nikt pochopnie go wariatem nie nazywał.

Dla mnie jest kompletnie niewiarygodny. Na spotkaniach z ludźmi gani polityków czy działalność danych partii, także PiS-u, a w Radiu Maryja w różnych audycjach zawsze opiewa zajebistość prezesa i jego pachołków. Jest stronniczy. Ewidentnie się to odczuje jak się go posłucha na spotkaniu z ludźmi gdzie ocenia wszystko rzeczowo i dystansem, a potem porówna z pierwszą z brzegu audycją z RM czy materiału z tvp info. Jest człowiekiem posiadającym dużą wiedzę w różnych tematach i tego nie można mu odebrać. Jednak tak jak zaznaczyłem często sam sobie zaprzecza.

Awatar użytkownika

Matrix-myślenie pisze:
Dla mnie jest kompletnie niewiarygodny. Na spotkaniach z ludźmi gani polityków czy działalność danych partii, także PiS-u, a w Radiu Maryja w różnych audycjach zawsze opiewa zajebistość prezesa i jego pachołków. Jest stronniczy. Ewidentnie się to odczuje jak się go posłucha na spotkaniu z ludźmi gdzie ocenia wszystko rzeczowo i dystansem, a potem porówna z pierwszą z brzegu audycją z RM czy materiału z tvp info. Jest człowiekiem posiadającym dużą wiedzę w różnych tematach i tego nie można mu odebrać. Jednak tak jak zaznaczyłem często sam sobie zaprzecza.

Chyba słuchamy dwóch różnych Michalkiewiczów Stanisławów. Słucham wiele jego audycji (również w RM) i nigdy nie dał mi do zrozumienia, że chwali zajebistość prezesa.
Tak samo jeździ po PiS, PO i innych partiach, również jeździ po Korwinie.

P.S. Zauważ, że to co on "niby mówi" w RM, często to jego felietony i artykuły z innych gazet. A poza tym, to jest człowiek, a każdy jest w jakimś stopniu na prawo lub na lewo.
Ty będziesz dla mnie wiarygodny, jeśli podasz przykłady jego niewiarygodności i zaprzeczania samemu sobie.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]