Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 16 lis 2019, 0:34

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: KOD
Intimate Secretary * 6th Degree

Pomimo tego, że dalej uważam, że każda strona polityczna to jedno wielkie bagno, którym nie warto poświęcać swojej energii - to w sumie to przekonaliście mnie do swoich racji - szczególnie Mirek, potrafił to przekazać w kulturalny sposób, z dobrą energią, ucz się od niego Tańcząca z Wilkami :)

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 09 sty 2017, 14:10 
VIP Member
Awatar

Knight of the East or Sword * 15th Degree

gnorluk pisze:
szczególnie Mirek, potrafił to przekazać w kulturalny sposób, z dobrą energią, ucz się od niego Tańcząca z Wilkami :)

Czasami trudno zachować kulturę, to są drażliwe tematy, a manipulacji wszędzie bez liku.
Trzeba się nieźle nagimnastykować, żeby nie zdurnieć.

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

gnorluk pisze:
Pomimo tego, że dalej uważam, że każda strona polityczna to jedno wielkie bagno, którym nie warto poświęcać swojej energii - to w sumie to przekonaliście mnie do swoich racji - szczególnie Mirek, potrafił to przekazać w kulturalny sposób, z dobrą energią, ucz się od niego Tańcząca z Wilkami :)

Acha to teraz przerzuciłeś się na osobiste wycieczki i zarzucasz mi ,że nie mam dobrej energii i nie jestem kulturalna :D oraz następnie dajesz mi już kolejne polecenie ,że mam się uczyć :D

Więc tak pod Mirka postem podpisuje się rekami i nogami :D

A co do odbioru mojej osoby no cóż jestem kobietą która może sprawiać wrażenie,że jej narracja szczególnie na tym forum jest radykalna w porównaniu do innych użytkowników forum David Icke i tak już było, jest i będzie :D
Po prostu polityka to tematyka dla ludzi stąpających po ziemi bez zbędnego odlatywania w przestworza :D
Mirek
Cytuj:
No właśnie dziwne i ludziom tutaj nie chce się tego tłumaczyć po raz kolejny i użerać z takimi, co rozwadniają temat i wchodzą w jakieś ''ezoterro'' przy tych prostackich politycznych sztuczkach, czyli odwracają kota ogonem, jak to ujął greg2015 (na onetach nikt się z nami nie cacka, tylko od razu usuwają niewygodne komentarze - to czemu my tu mamy głaskać po główce obrońców chorego systemu?). Tu sprawa jest prosta.

także spieszę się uczyć i nie wchodzę w żadne "ezetterro" duperello , pitu pitu :D

i powiem dosadnie dosyć robienia totalnego cyrku i totalnej szopki przez KODozadymiarzy.

Tańcząca z wilkami pisze:
i powiem dosadnie dosyć robienia totalnego cyrku i totalnej szopki przez KODozadymiarzy.

Czekajmy na II odsłonę, będzie się działo.
Nie odpuszczą.

także spieszę się uczyć i nie wchodzę w żadne "ezetterro" duperello , pitu pitu :D

:przytul: :pocieszacz:

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Po prostu polityka to tematyka dla ludzi stąpających po ziemi bez zbędnego odlatywania w przestworza :D

Przyznam szczerze, rozwaliło mnie to stwierdzenie, aż musiałem odpisać.

Takie powiedzenia, jak „scena polityczna” czyt „aktor polityczny” nie biorą się z sufitu.
Przez nie przenika prawda, o tym czym jest tak naprawdę ta szopka zwana polityką.
I na chwilę obecną jestem przekonany, że nie ma większego znaczenia czy „masmedialna” czy „wielka” np. zakulisowa dyplomacja.

Dlatego iż nie do końca jest prawdą (jak twierdzi @Mirek), że ona wpływa czy decyduje o naszym życiu – o nie.
To co najwyżej narzędzie marketingowe dzięki któremu sprzedaje się nam pewne rozwiązania, które zapadają na zupełnie innym poziomie gdzie np. konflikty Rosja - USA już nie istnieją.
Tak samo jak nie było konfliktu Faszyzm – Komunizm w okresie II wojny.
Bo przecież jak już dzisiaj wiemy (przynajmniej na takich farach jak to) aba te ośrodki miały wspólne finansownie więc i animatorzy zapewne byli ci sami.
Oni po prostu chcieli wojny, więc musieli stworzyć wykreować dwie strony …

Polityka to gra w szachy, tylko że nie tak jak myślimy między ONYMI a ONYMI.
Ale między ONYMI a NAMI, tak bo to nas te 99,9% próbuje się w tej grze ograć, a nie Tusek Kaczuszkę !
I tak jak w szachach, bezpośrednie skutki ruchu wcale nie muszą zdradzać prawdziwych intencji, bo w szachach wygrywa ten kto przewiduje więcej ruchów na przód.
No ok może zaKODowana afera nie jest dobrym przykładem, ale czy wiecie jaki jest cel np. globalnie zsynchronizowanego usilnie promowanej ideologi gender ?

Niestety znów jestem przekonany iż jedynym wyjściem z tej sytuacji, jest jak twierdzi zapluwana :język: tutaj ezoteryka – nie dawać tam swojej energii.
Tylko że to oczywiście część rozwiązania, bo nie wystarczy zburzyć więzienia aby znaleźć się w przytulnym nowym domu.
Musimy z naciskiem na MY, ten dom sobie sami zbudować i to każdy z nas powinien dołożyć cegiełkę (dać energię) bo jeśli znów będziemy liczyć na jakichś ONYCH, to co najwyżej zbudują nam jeszcze gorsze więzienie.
Pora dorosną i przestać liczyć na jakieś państwo(czyli kolejne systemy …izmy) jak małe dzieci na rodziców, bo tych już dawno nie ma (o ile kiedykolwiek byli) , zostało tylko wyrodne rodzeństwo któremu jest wygodnie żyć naszym kosztem.
Piramidalne i zhierarchizowane struktury władzy, są właśnie tym infantylizmem które masy pragną zachować.
Alternatywne rozwiązania istnieją, tylko że spora część ludzi dalej pragnie być dziećmi na „garnuszku rodziców” .

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Witam; jestem obserwatorem tego forum od dłuższego już czasu. To że nie zawsze zabieram głos,to nie znaczy że nie interesuję się polityką. Polacy kochają - konie i politykę. I w tym temacie każdy ma coś do powiedzenia. Zrozumiałe jest że czasami ponoszą nerwy, i można coś powiedzieć nie tak. Nie mam zamiaru nikogo bronić ani popierać. W tym momencie powinna zadziałać historia ( ta prawdziwa ). W tym momencie zaczyna się problem, brak wiedzy historycznej,tej bliskiej jak i dalekiej. Ogólnie uczymy się historii w szkole, stąd biorą się przekłamania ( delikatnie ujmując ). Ucząc się historii prywatnie ( samemu ), nasza wiedza się krystalizuje. Zaczynamy mieć dystans do polityki jak i polityków. Trochę chodzę po tej ziemi i widziałem nie takie przekręty polityczne; więc mam duży dystans do ,,POLITYKI” .Ludzką rzeczą jest błądzić , ale zamierzone oszustwo to już inna bajka. Problem jest udowodnić; można nieźle dostać po łapach. Nie każdy rozumie o co tu chodzi? A chodzi o władzę i pieniądze + bezkarność... My wyborcy jesteśmy mięsem armatnim potrzebnym w czasie wyborów, kropka. I tak co cztery lata, chyba że system się wysypie i są potrzebne nowe wybory. Wracając do tematu , obrona pewnej grupy polityków czytaj ( kombinatorów ), powoduje całkiem nie potrzebne utarczki słowne. To tylko pokazuje że ,ktoś nic nie wie , albo nie chce wiedzieć. Ja to określam ,że z koniem nie należy się kopać . Albo że na głupotę nie wynaleziono jeszcze lekarstwa...Całe szczęście że mamy takie forum na którym możemy się posprzeczać ( to nie jest kłótnia ) . Być może , że co do niektórych to dotrze. I zrozumieją swój błąd, albo nie zrozumieją. Dyskusja na poziomie zawsze przynosi korzyści. Pozdrawiam wszystkich. :pisze:

Awatar użytkownika

Widzę xpio ,że uderzył w Ciebie rezonans ,że niby ezoteryka jest i to już Ty napisałeś cytuję: zapluwana,że aż poczułeś wewnętrzny przymus dotknięcia pióra .
Dla mnie ta "wasza kochana" eozoteryka jest co najmniej tak samo zabawna jak polityka :język:

xpio
Cytuj:
tutaj ezoteryka – nie dawać tam swojej energii.

No naprawdę zero jakiegoś upgrade'u mentalnego : stare dobre powiedzenie na D.I nie dawać energii.
A ja chcę dawać energię i Mirek chcę i Greg chcę dyskutować o polityce, a Wy ciągle nam chcecie odebrać robienie dobrych uczynków w postacie oddawania swojej energii. Się martwcie o swoje ciało , umysł i ducha :D
Nikt nie liczy na żadne państwo po prostu wymieniamy się spostrzeżeniami na temat szachów.

Awatar użytkownika

xpio pisze:
Dlatego iż nie do końca jest prawdą (jak twierdzi @Mirek), że ona wpływa czy decyduje o naszym życiu – o nie.
To co najwyżej narzędzie marketingowe dzięki któremu sprzedaje się nam pewne rozwiązania, które zapadają na zupełnie innym poziomie

Na to samo wychodzi, ten inny poziom wprowadza w życie swoje decyzje poprzez polityków/politykę.

Z resztą się zgadzam (sam o tym często mówię i piszę) do tego momentu:

xpio pisze:
Niestety znów jestem przekonany iż jedynym wyjściem z tej sytuacji, jest jak twierdzi zapluwana :język: tutaj ezoteryka – nie dawać tam swojej energii.
Tylko że to oczywiście część rozwiązania, bo nie wystarczy zburzyć więzienia aby znaleźć się w przytulnym nowym domu.
Musimy z naciskiem na MY, ten dom sobie sami zbudować i to każdy z nas powinien dołożyć cegiełkę (dać energię) bo jeśli znów będziemy liczyć na jakichś ONYCH, to co najwyżej zbudują nam jeszcze gorsze więzienie.
Pora dorosną i przestać liczyć na jakieś państwo(czyli kolejne systemy …izmy) jak małe dzieci na rodziców, bo tych już dawno nie ma (o ile kiedykolwiek byli) , zostało tylko wyrodne rodzeństwo któremu jest wygodnie żyć naszym kosztem.
Piramidalne i zhierarchizowane struktury władzy, są właśnie tym infantylizmem które masy pragną zachować.
Alternatywne rozwiązania istnieją, tylko że spora część ludzi dalej pragnie być dziećmi na „garnuszku rodziców” .

bo co do tego nie jestem pewny, znaczy nie bardzo rozumiem to rozwiązanie, co miałeś na myśli - jak zbudować ten dom? Z pominięciem polityki? Poza systemem nie da się przecież, bo cię system usidli.
Też się zastanawiam nad rozwiązaniami...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tańcząca z wilkami ma rację, trzymajmy się tematu KOD.

Ostatnio zmieniony 09 sty 2017, 17:13 przez Mirek, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

A nie możecie sobie założyć tematu rozważania filozoficzno-ezoteryczne na temat polityki?
Bo widzę ,że teraz będziecie na 5 stron się nakręcać na temat egzystencji polityki w społeczeństwie.

Awatar użytkownika

Vincenty jest spoko koleś :) uprasza się wszystkich ubeków o wyluzowanie zwieraczy :D
no takich akcji jest decydowanie za mało czyli nazywanie rzeczy po imieniu w punkt plus jeszcze centralna z tego beka w twarz.

Marian Miszalski: Komitet Obrony Demokracji
Cytuj:
07.01.2017.

*Niemojewski ciągle aktualny *Opozycja: hołoty wobec porządnych ludzi *Kolaboracja z tradycją…

Komitet Obrony Demokracji, czyli: żydowski kpiarz z polskim kpem

„Bób, humus i włoszczyzna”wypisywała niedawno hołota z Komitetu Obrony Demokracji na transparentach podczas swych manifestacji. Mała być to parodia hasła „Bóg, Honor i Ojczyzna”.

Pokaż mi, co wyśmiewasz a powiem ci, kim jesteś… Te demonstracje gorąco wspierała polskojęzyczna gazeta żydowska Michnika, a czołowy cadyk żydowskiego lobby politycznego Polsce, Aleksander Smolar występował na KOD-owskich spędach obok płk Mazguły…

Andrzej Niemojewski, współtwórca „Młodej Polski”, intelektualista, pisarz i tłumacz – za młodu naiwny filosemita – pisał już później krytycznie o filosemityzmie:

„Duchowe współżycie Żydów z szabes-gojami wytworzyło się na gruncie drwin. Żyd powiedział Polakowi: nie mogę z Tobą niczego wspólnie kochać ani czcić, nad niczym wspólnie cierpieć i do niczego wspólnie dążyć – ale możemy wspólnie drwić ze wszystkiego. Wydrwię ci twojego Boga, twoją Ojczyznę, twoją tradycję, ideały, honor, twoje pragnienia i wysiłki i obaj będziemy w y ż s i p o n a d to wszystko. Zszedł się żydowski k p i a r z z p o l s k i m k p e m i wytworzyło się środowisko, w którym żadna wielka idea, wielki czyn nie może dojrzeć”.

To właśnie obserwujemy na manifestacjach KOD i „Nowoczesnej”: schodzą się żydowscy kpiarze z polskimi kpami… Smolar z Mazgułą, Kijowski z Diduszką, itp. Znów „Żydy” z „chamami”.

Pan Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy… Z Kijowskiego wylazł na koniec nie tylko alimenciarz na utrzymaniu żony, ale i zwykły, drobny oszust, geszefciarz… Z kolei ten Petru z „koleżanką” na Maderze, „w sprawach partyjnych”…- i tu wylazło szydło z worka.

Hołota i grandziarstwo jako „opozycja polityczna”? Hm, może i opozycja, ale na pewno nie polityczna: każda hołota jest zawsze i wszędzie „w opozycji” wobec uczciwych, porządnych ludzi.

Powstała z udziałem „kapitału niemieckiego”, przy pomocy b.esbeka, Gromosława Czempińskiego (skąd miał ten milion dolarów, który ze szwajcarskiego konta ukradł mu jakiś Turek?...) i konfidenta komunistycznej bezpieki Andrzeja Olechowskiego (TW „Must”)– Platforma Obywatelska przez czas jakiś udawała „partię polityczną” – póki potrzebne to było Tuskowi dla własnej kariery… Ale i wówczas jej najsilniejszą strona była bezczelność i korupcja. Dzisiaj jej lider, Schetyna, miota się między żydowskimi kpiarzami z żydowskiego lobby politycznego a polskimi kpami z b.WSI. Cóż, kto się z kim zadaje…

Powtórzę: KOD, „Nowoczesna”, poważna część Platformy Obywatelskiej – to nie jest żadna opozycja „polityczna”: to hołota, której nie brak w każdym kraju, tyle tylko, że szczególne warunki „transformacji ustrojowej” w Polsce (siuchta Magdalenki, zmowa „okrągłego stołu”) ośmieliły i rozwydrzyły tę hołotę. Jak tego durnia, co dla draki najpierw przebiera pozę mędrca, a potem sam wierzy, że jest mędrcem.

Czy 11 stycznia straż marszałkowska w Sejmie podejmie wreszcie swe czynności, za które pobiera pieniądze podatnika, i wyrzuci okupujących prezydium grandziarzy? Nie bez kopniaka w tyłek, gdyby zanadto wierzgali?...

Hołota jest zawsze wygodnym instrumentem obcych państw do interweniowania w cudze sprawy. Domyślamy się, że w tle, za manifestacjami hołoty, kryje się nie tylko żydowski grandziarz na usługach izraelskiego Mosadu, Soros, ale i niemieckie i rosyjskie tajne służby, mimo różnic – jednak ściśle współpracujące ze sobą „na odcinku polskim”.

Nic zresztą nowego pod słońcem: przecież podczas II wojny światowej żydokomuna z PPR i AL wydawała AK-owców Gestapo, mimo wojny niemiecko-rosyjskiej! Więc tradycja „współpracy mimo różnic” jest , i to bardzo głęboka.

Marian Miszalski

http://marianmiszalski.pl/index.php?opt ... 7&Itemid=1

Awatar użytkownika

Pokłosie działań KODozadymiarzy czyli tzw. "opozycja" teraz mówi,że to PIS eskaluje ciamajdan i jak zwykle wszystko to wina rządu oni są kompletnie niewinni i chcą spokoju dla dobra Polski :lol: Co to są za hipokryci i cyrkowce :D oraz potrzebują jeszcze 2 tygodni na zastanowienie się nad pomysłem jak rozwiązać "kryzys".
To są po prostu jaja nad jajami , ludzie , obywatele sami powinni tam wejść do tego parlamentu na tą wiejską bo tam widać ,że rządzić nikt nie umie.

Provost and Judge * 7th Degree

Zarówno PiS i KOD osiągają swój cel co nawet widać na forum. DZIEL I RZĄDŹ. Wstyd mi za Was, że dajecie się prowokować i się kłócicie o takie pierdoły.

Awatar użytkownika

Czyli stworzyli kryzys, a teraz potrzebują jeszcze 2 tygodni na zastanowienie się nad pomysłem jak rozwiązać ten ich "kryzys"? Czyli potrzebują jeszcze dwóch tygodni by podjąć decyzję, czy "pracować", czy nie. Kto za to płaci to wiadomo...

Na wokandzie [w mendiach] jest sprawa tego kryzysu od wielu dni - oficjalnie nazywa się to "temat zastępczy". Jest to na rękę im wszystkim, rządowi też, wbrew pozorom.

Matrix-myślenie pisze:
Wstyd mi za Was, że dajecie się prowokować i się kłócicie o takie pierdoły.

Ale kto się kłóci? Był jeden kłócący się, ale strzelił focha i się wypisał z forum... Zresztą w każdej społeczności znajdzie się ktoś taki, nie poradzisz.

Ostatnio zmieniony 11 sty 2017, 11:43 przez Mirek, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

Kto się kłóci?
Od kiedy sprawy czyli sprawy zarządzania Państwem Polskim są pierdołami? Polska to pierdoła ? acha nie wiedziałam ,że żyję w "pierdołce " Ja bynajmniej żyję na ziemi polskiej jak komuś się wydaje ,że żyje w innym państwie to zalecam wybrać się do tego państwa . :)

Postowaniem na forum nic nie zmienisz.

Awatar użytkownika

I vice versa :) A forum służy do dyskusji więc zgodnie z funkcją forum w nim dyskutuję.

Matrix-myślenie pisze:
Zarówno PiS i KOD osiągają swój cel co nawet widać na forum. DZIEL I RZĄDŹ. Wstyd mi za Was, że dajecie się prowokować i się kłócicie o takie pierdoły.

Masz niechcący trochę racji, bo to temat zastępczy, a za plecami robią to:

http://www.gazetawarszawska.com/pugnae/ ... r-na-szyje

http://www.gazetawarszawska.com/politic ... k-po-kroku

Ale takie żenujące wstawki jak „Bób, humus i włoszczyzna”
Trzeba piętnować, bo tego z niczym nie da się zjeść!

Cytuj:
Wielkie koncerny światowe, które mają koncesje na wydobywanie wszelkich złóż na terenie Polski sprowadziły właśnie ochronę w postaci wojsk NATO!
Za chwilę do Żurawlowa wróci CHEVRON i nie będzie już problemu z protestami tubylców, w razie czego spacyfikują ich za pomocą ustawki 1066

Tak na prawdę ta wojna (na razie medialna) to zwykła sprzeczka bandziorów o podział łupów… po bezbronnej ofierze.

Cytuj:
Kolejna OKUPACJA Polski po 27 latach!

(…)
Kilka dni temu do Polski przybyli pierwsi Żołnierze US Army. Można ich było zobaczyć na cywilnym lotnisku, w umundurowaniu polowym – na luźno, jak to zwykli się nosić Żołnierze, bez bagaży, ale z bronią długą u boku. Widok stosunkowo drobnej kobiety w okularach, przemieszczającej się przez terminal odpraw pasażerskich lotniska, z karabinem M4 obijającym jej bok na długo pozostanie w naszej pamięci.

Jak to jest możliwe, że obcy mogą w Polsce chodzić z bronią automatyczną, a Polacy nie mogą mieć legalnie nawet kamizelek kuloodpornych? Czy kogoś naprawdę mocno pokiereszowało w tym kraju? Jak to jest możliwe, że w taki sposób uprzywilejowano obcokrajowców w Polsce? Może o czymś nie wiemy? Może jesteśmy już strefą wojny i rzeczywiście zagraniczni Żołnierze powinni chodzić po naszych lotniskach, ulicach i placach z długą bronią?

Tylko co z nami?

Czy władza boi się dać prawo do posiadania broni Polakom? No, bo jak inaczej tłumaczyć obecny stan rzeczy? Kamizelki nie można? Kuszy nie można? To, co można? Skoro już jesteśmy zarzynani przez obcokrajowców – pewnych swojej bezkarności we własnym kraju?

Czy elita rządząca naprawdę myśli, że obce wojsko będzie w stanie obronić jej stan posiadania przed własnym narodem? Może obce wojsko ma pilnować, żebyśmy walczyli przeciwko tym, których rządzący wskażą nam jako wrogów? Tylko z tym jest pewien istotny problem – w końcu będą musieli dać nam broń do ręki. Co wydarzy się później na pewno będzie bardzo ciekawe.
(…)
Nie potrzebowalibyśmy żadnej w istocie hańbiącej nas obecności obcych wojsk, jeżeli mielibyśmy prawo do samoobrony, którego niezbędnym elementem musi być prawo do posiadania i używania broni. Nikt nie wejdzie do tego kraju, jeżeli każdy Polak będzie miał prawo do posiadania broni, a nawet jak wejdzie, to będziemy w stanie zapewnić mu wiele różnych ciekawych i niesłychanie budujących przeżyć. Budujących poczucie osamotnienia i przegranej.

Niestety jednak rządząca elita boi się swojej własnej pozycji, ponieważ wie, że musiałaby zacząć traktować ludzi w sposób co najmniej nie krzywdzący, tak jak to się dzieje obecnie, jeżeli mieliby broń. To wymusiłoby tak poważne zmiany we wszystkim, że oznaczałoby prawdziwy koniec rządów post-feudalnych w Polsce, no a na to nie będzie zgody. Ponieważ ktoś musi płacić odsetki od długów, za które bogaci urządzili życie sobie i swoich dzieci.

Chyba musimy się przyzwyczaić do sytuacji, w której w naszym kraju to obcy ludzie będą mieli broń i w ten sposób będą mogli dyktować warunki, tym którzy broni nie mają.

(…)
Nie da się zrozumieć i w żaden racjonalny powód wytłumaczyć powodów, dla których establishment za wszelką cenę trzyma się dogmatu o ubezwłasnowolnieniu naszego społeczeństwa?

Prawo do samoobrony – prawo do broni, jest PODSTAWOWYM I NIEZBYWALNYM elementem wolności osobistych.

Obecna sytuacja jest skandalem, a pojawienie się obcokrajowców z bronią automatyczną u boku w przestrzeni publicznej, tylko pokazuje jak nisko upadliśmy – jesteśmy ludźmi gorszej kategorii we własnym kraju.

Państwo ludowe gwarantowało nam totalitarne bezpieczeństwo, wówczas rzeczywiście nie było potrzeby posiadać broni.

Dzisiaj jednak sytuacja jest tak zła, że państwo post-feudalne nie jest w stanie samo się obronić i sięga po zagraniczne wojsko, nie ufając własnym obywatelom – odmawia im prawa do samoobrony!

Jest to naprawdę coś niebywałego!

Swoją drogą, czy w okresie Układu Warszawskiego ktoś widział Czerwonoarmistów z Kałasznikowami w terminalach lotnisk? W jakich czasach przyszło nam żyć…”

http://www.gazetawarszawska.com/pugnae/ ... -27-latach

Ostatnio zmieniony 11 sty 2017, 11:56 przez greg2015, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

Tak naprawdę wszystko można podciągnąć pod temat zastępczy , a dyskusji o wojskach NATO nie widzę na forum jest jakiś inny wątek założony na forum na ten temat?

Tu jest podobny:

post207651.html?hilit=wojna#p207651

Awatar użytkownika

ok. ale dyskusji brak po prostu użytkowników to nie interesuje :) Najlepiej o niczym nie dyskutować ewentualnie o witaminach :D

Awatar użytkownika

Matrix-myślenie pisze:
Postowaniem na forum nic nie zmienisz.

Masz rację w sumie; ale jak chcesz coś zmienić?

Na moje oko już nic nie da się zrobić. To wszystko za daleko poszło. Jeśli teraz ludzie wyszliby na ulicę to któraś strona ich zmanipuluje osłabiając tę drugą. Największym problemem jest to, że szary Kowalski nie myśli samodzielnie i skupia się na tym co mówią w "mediach". Za bardzo oszukują samych siebie.

Awatar użytkownika

Skoro już nic nie da się zrobić, bo wszystko za daleko poszło, to można sobie pogadać [na forum] - zgodzisz się?

Awatar użytkownika

Na moje oko z kolei największą tragedią jest to ,że ludzie nie chcą korzystać ze swojego potencjału twórczego i tworzyć czegokolwiek.(tak na marginesie)

Awatar użytkownika

Jeszcze raz odniosę się do tego:
xpio pisze:

i do tego:
Matrix-myślenie pisze:
Na moje oko już nic nie da się zrobić. To wszystko za daleko poszło.

cytatem, który przychodzi mi zawsze na myśl jak czytam wypowiedzi w tym tonie:
"Jeśli istnieje jakaś nadzieja, jest ona w prolach." - Rok 1984 George’a Orwella.

A naszym (czyli ludzi o większej świadomości, niż średnia/powszechna) zadaniem jest informować ich, uświadamiać, czy nawet uczyć (nie bójmy si tego słowa). Możemy jedynie starać się ich wybudzić. Chociaż w większości przypadków skazane jest to na niepowodzenie, bo człowiek musi doznać głębokiego wstrząsu, żeby się obudzić; ale czasem któreś ziarno trafi na dobry grunt; nieraz wykiełkuje dopiero po latach, gdy człowiek dojrzeje.

Cytuj:
Najzwyczajniej część ludzi wykształconych uważa, że nie wypada im narzekać, bo myślą, że to by świadczyło o ich niezaradności.

http://peacemaker.salon24.pl/435240,nadzieja-w-prolach
Sądzę, że to sprytny zabieg mistrzów socjotechniki, którzy programują społeczeństwa - sprawili, że ludzie uważają, że to w złym tonie jest mówić, że jest źle. Pewnie qrwa mówmy jak ten stereotypowy Amerykanin: żona go zdradza, córkę mu zgwałcili, syn narkomanem... a on zapytany na ulicy jak leci odpowiada zawsze z uśmiechem all right i jeszcze do tego pokazuje uniesiony kciuk albo 'znak trzech szóstek', kompletnie nie zdając sobie sprawy skąd to się wywodzi i czemu to pokazuje.

Awatar użytkownika

Nie narzekać tylko kompletnie śmiać się z tych błaznów politykierów. Wyobrażacie sobie jakby na przykład chociaż 1000 ludzi przyniosłoby ze sobą megafony tak jak Vincenty na tym filmiku stanęło pod sejmem i zaczęłoby się śmiać . Demonstracja śmiechem :D
Ale nie ludzie dali złapać swoją świadomość w konwencje rodzaju , protestu/ demonstracji ,że to tylko darcie się ,że czegoś nie chcą plus obowiązkowo flagi i koniec dalej wyobraźni brak.

Awatar użytkownika

Nie narzekać tylko kompletnie śmiać się z tych błaznów politykierów. Wyobrażacie sobie jakby na przykład chociaż 1000 ludzi przyniosłoby ze sobą megafony tak jak Vincenty na tym filmiku stanęło pod sejmem i zaczęłoby się śmiać . Demonstracja śmiechem :D
Ale nie ludzie dali złapać swoją świadomość w konwencje rodzaju , protestu/ demonstracji ,że to tylko darcie się ,że czegoś nie chcą plus obowiązkowo flagi i koniec dalej wyobraźni brak.

Genialne i wizjonerskie, Tańcząca! :okok: Taka stutysięczna demonstracja śmiechu przed Parlamentem to miała by moc tsunami. Sam bym się wybrał :D

Awatar użytkownika

Genialne i wizjonerskie, Tańcząca! :okok: Taka stutysięczna demonstracja śmiechu przed Parlamentem to miała by moc tsunami. Sam bym się wybrał :D

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]