Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 20 sie 2018, 11:19

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kod Biblii
http://www.exodus2006.com

Kod Biblii - aktualne kody (krzyżówki) na bieżąco...

http://exodus2006.com/BibleCodes2.htm

Baaardzo ciekawe sprawy tam są, m. inn. początek końca, flu apocalypse, evil financial crisis etc.

ale najważniejsza - przynajmniej dla nas - jest ta zapowiedź:

Evolution

po której wszelkie gadziny i ich pachołki zostaną z ziemi zrzucone jak pchły (i potępione).

Cierpliwości i odwagi... to już tylko kwestia niedługiego czasu...
Wytrzymajmy i nie dajmy się!

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

Tytuł: Kod Biblii
: 14 lip 2009, 12:10 
VIP Member
Awatar

Tytuł: Re: Kod Biblii
Czytalem Kod Biblii I i II. Śmiem twierdzić że jest to grubo naciągane.

Przykład:
http://www.exodus2006.com/fab/sedna.htm
http://pl.wikipedia.org/wiki/90377_Sedna

Porównajcie datę odkrycia i wpisu na exodusie.

"Sedna is very big, and much further out than previous discoveries," he said. "I'm pretty sure there are other large bodies up there too."

- Sedna ma średnicę szacowaną na 1180?1800 km.
- Pluton - Charakterystyka fizyczna Średnica 2302 km

Nie da się jednak ukryć, skąd takie zapisy w starożytnym tekście się wzięły; i to jest clou kodu biblii.

Ale jeśli zapisu / kodowania dokonał komputer, to czyj? na czyje polecenie? a skąd się wziął? kiedy tu na ziemi mieli "kalkulator" polegający na liczeniu kamyków :roll:

W obecnych czasach zagadka goni zagadkę i nie da się tego już tak łatwo "spławić" jak kiedyś zaćmieniem
Słońca 8-)

p.s.
na szczęście zapisany na 2006 r. atomowy holokaust nie miał miejsca; może właśnie dzięki odkodowanym na czas informacjom (chodziło o Liban). Nie wiemy co zostało zrobione przez usrael i usa żeby do tego - na szczęście - nie doszło. Dlatego abyśmy przedłużyli swoje dni na ziemi; czyli jednocześnie z góry wiadomo było, że uda się tego uniknąć.
Może dzięki temu uda się dowieść naukowo czym naprawdę jest czas i co miał na myśli Salvador Dali malując "dziwne" zegary (osobiście bardzo mi się podobają akurat te konkretne jego obrazy z przesłaniem).

Specjalnie dla dociekliwych zawartość www.exodus2006.com do postudiowania.

Stan na 06.07.2009

Jest b. wiele ciekawych rzeczy: aktualny kryzys, iluminaci, vatican, Monsanto, Hitler = Samael (to mnie rozbroiło, czy ktoś wie co to za "anioł" ciemności czy inny demon, a może Samuel z pch) :?
i wiele innych oraz... 2012 8-)

Kod:
http://rapidshare.de/files/47992448/kb.zip.html

rozmiar:
120,5 MB

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Heyyya , a jak obliczono ten kod ? Tzn. jakiego typu wzorem w stylu Einsteind x Winter do potęgi 10 czy coś prostszego ? :mrgreen: :mrgreen:

Niezwykle prosto (na całe szczęście to tylko i aż matematyka a nie siódmy wymiar przez dziesiąty), wszystkie litery (ponad 804 tysiące) są ułożone w jeden ciąg i dzieli się je o współczynnik ELS czyli taką samą liczbę przeskoków i dodatkowo oblicza rachunek prawdopodobieństwa wystąpienia krzyżówki. Kilka wyrazów tworzy "krzyżówkę", będąc blisko siebie dopiero tworzą znaczenie i nadają sens.

Niektórzy uważają, że podobne informacje można odczytać z biletu tramwajowego ale Ty chyba do nich nie należysz 8-)

p.s.
Pobierać żeby link nie wygasł.

Awatar użytkownika

timewave pisze:
Hitler = Samael (to mnie rozbroiło, czy ktoś wie co to za "anioł" ciemności czy inny demon, a może Samuel z pch)

Samael, to po prostu inne określenie Lucyfera, albo jeden z jego upadłych ziomków ;)

Awatar użytkownika

Dzięki , nie należe :D

Odnosząc się do Biblii nie do Kodu Biblii, nie odważyłym się stwierdzić że Biblia to stek tajemniczo i nakierowująco sprytnie bzdur. Jednak jest napisana w stylu daj powachać prawde ale żeby nie próbowali smaku ;)

Jeden cytat na który całkiem przypadkiem* się natknąłem akurat przy tym filmie:

... albowiem Bóg nie patrzy na to, na co patrzy człowiek. Człowiek patrzy na to, co jest przed oczyma, ale Pan patrzy na serce.
1 Ks. Samu. 16:7

Czy ten film mówi to samo albo o tym samym ? :idea:
http://www.youtube.com/watch?v=njfENWHZ ... annel_page

Całkiem logiczne stwierdzenie ale nie o tym, przyszło mi na myśl, że może jest po części tak, że odkryty tekst biblii jest czasem właśnie taki po to żeby ukryty zapis był sensowny.
imo baaardzo trudno jest ułożyć taki zapis z zakodowanym sensownym tekstem no ale co to jest dla komputera o możliwościach... :? nawet trudno wyobrażalnych.

To też jest zapisane:
"to zrobił komputer" (zakodował ukryty tekst w jawnym (odkrytym))

Pewnie taki komputer, który steruje statkiem kosmicznym wraz ze wszystkimi jego możliwościami na pokładzie 8-)

Jeszcze jedna zaskakująca ciekawostka:

w kodzie biblii jest krzyżówka dot. ...
rozmowy Alexa Jonesa z Gergenem odnośnie Bohemian Grove :?

(dosłownie jakby ktoś obok nich stał, słuchał i następnie kilka tysięcy lat temu zakodował w tekście biblijnym. No ale jak się weźmie pod uwagę zupełnie inny charakter czasu niż nam wciskają "zegarmistrze" to jest to zupełnie oczywiste; ale jakiej wiedzy do tego potrzeba, hmmm) :roll:

Do wyobraźni niewielu ludzi zaczyna docierać, że zamiast łopatką przewalać piasek w piaskownicy można go np. po prostu... stworzyć ;)

O ewentualną kontynuację proszę już w temacie: "Kod Biblii" w dziale: Matrix / Natura Rzeczywistości / Przebudzenie / Paranormalne

Grupa dyskusyjna "Kod Biblii" na YahooGroups [ENG]:

Yahoo! discussion group "Bible Code":

http://groups.yahoo.com/group/Exodus_2006

Dyskutanci piszą z wielu krajów, z byłej "Polski" - tzn. z Europy EU nie ma nikogo... :|

95 % katolików... :lol: 8-) :D :ninja:
ale plama... :hi hi:

:!: Zmiana strony

na:

http://exodus-codes.com

This site has all the Bible Codes from the old Exodus 2006 website. These codes were found by a group of independent researchers who met on the Yahoo! email groups since around 2003.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

jedni wierzą w kod Biblii ,inni nie ,ich sprawa
ja mam 3 części ale trzeciej jeszcze nie przeczytałem, dla mnie jest możliwym ,że w podstawowej ,hebrajskiej wersji jest zawarty kod dający wgląd w przyszłość
To w końcu najważniejsza księga świata i cywilizacja wyprzedzająca nas o tysiąclecia potrafiąca w naszym świecie podróżować w czasie mogłaby taki kod stworzyć dla przestrogi dla nas.
Zresztą niezależni badacze badali prace odkrywcy kodu i nie znaleźli tam błędów.
Badano też inne znane księgi na obecność w nich kodu ale z tego co wiem nic nie znaleziono.
Trudno jest nam w pewne rzeczy wierzyć ale jesteśmy jeszcze "zacofaną" cywilizacją według mnie i
prawdziwe odkrycia przed nami chociaż domyślam się że dużo jest ukrywane przed masami z powodu chciwości i rządzy kontroli.

"Twoje przekonania stają się twoimi myślami,
Twoje myśli stają się twoimi słowami,
Twoje słowa stają sie twoimi czynami,
Twoje czyny stają się twoimi zwyczajami,
Twoje zwyczaje stają się twoimi wartościami,
A twoje wartości stają się twoim przeznaczeniem."

A na gwiadkę możecie poczytać moje myśli na http://skyszaman.blog.interia.pl/

assun pisze:
... ja mam 3 części ale trzeciej jeszcze nie przeczytałem, ...

W jakiej formie masz III cz. tradycyjnej czy e-book?

Nie czytałem dokładnie ale przeglądałem III cz., jest z 2011 r. nie jest tak intrygująca jak dwie poprzednie, jest w III o "wyborze" i reelekcji Obamy a także o sprawcach krachu finansowego co jest nawet na okładce. :D

Obrazek

Niewiele nowego wnosi.

A gdzie można ściągnąć?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]