Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 gru 2019, 11:20

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Dedykuję płomiennym zwolennikom ;)

phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 12 cze 2010, 18:37 
VIP Member
Awatar

Akurat to nie było zbyt śmieszne (z wyjątkiem wstawki o wstąpieniu do Towarzystwa Reinkarnacji :lol: ) ale mniej więcej taka była moja opinia na temat doszukiwania się idiotycznych kodów w czymś co żadnych kodów nie zawiera. Wystarczy otworzyć i czytać Nowy Testament aby znaleźć tam mnóstwo proroctw które się już spełniły a także tego co może się wydarzyć... na temat NWO wraz z wyjaśnieniami czemu to akurat tak działa i czemu w tę stronę zmierza. Jesus Christ nigdy nie ściemniał, za to powiedział, że książe tego świata - Szatan - jest ojcem kłamstwa. Dlatego właśnie panowie Iluminaci, jemu służący i jego energią wspierani robią takie przedstawienia - taka już demoniczna natura :twisted:

To nie ma być śmieszne, może być dowcipne co najwyżej.
Mówisz poważnie z tymi proroctwami ?

Cytuj:
Niestety, również koncepcji nadczłowieka (Übermensch) Nietzsche nie zdążył wypracować w jasnej formie. Pojawia się ona ledwie w zarysie i pod postacią metafor w Zaratustrze i Woli mocy (zob. 390). Być może idea nadczłowieka miała być tematem następnych dzieł filozofa poświęconych przewartościowaniu wartości, jednak na ten temat można snuć jedynie domysły. Niektóre interpretacje odwołują się do nauki o wiecznym powrocie i przedstawiają nadczłowieka jako istotę, która może zaakceptować wieczny powrót. Oznacza to pełną zgodę na powtarzalność całej historii świata, włącznie z wszelkimi dokonanymi w niej gwałtami i mordami, ale i pełnią twórczej ekstazy. Trudno jednak wydać zgodę na gwałty, wartościując czyny z punktu widzenia powszechnie przyjmowanych zasad moralnych - aby to uczynić należałoby wpierw dokonać przewartościowania wartości w duchu nietzscheańskim.

Świadomość cykliczności historii daje potężne narzędzie do przewidywania. To raz. Dwa - tzw proroctwa są napisane językiem tak ogólnikowym (większość, może nie z nam wszystkich) że mogłyby z powodzeniem
pasować do każdego okresu, każdej epoki, każdej świadomości ludzkiej jako całość. Trzy - jak wykazuje ten człowiek(nie bez racji), podobne korelacje między literami można znaleźć w każdej dostępnej książce (z wyjątkiem może rozkładówek Playboya ;)). Jeśli coś może mieć prozaiczną przyczynę dlaczego przypisywać to jakiemuś fenomenowi ? 8-)

A ostatnio osoba do Dodi, Dodi, Dodi, Dodi... :lol:

Czy to przekonuje fanów Kodu Biblii?

Nie ma to jak estradowa riposta :język:

Czekamy w takim razie na publikację demaskatorską w prestiżowym amerykańskim magazynie matematycznym szanownego estradowego pana truthseekera :lol:
wraz z obliczeniem rachunku prawdopodobieństwa powyższych rewelacji. :język:

może jest nawet o nim wzmianka w KB :zęby:

@timewave, jeśli chodzi Ci o Icke to już go wysmarowali w kodzie biblii:
kod biblii o Icke: "Głupiec który zbuntowal się przeciwko Bogu. Przez Davida Icke do ludzi - magia, która wprowadzi w błąd!

Pokój;)

Nie wiem czy zauważyłeś ale nie czerpię z Davida garściami ergo nie wszystko kupuję co przedstawia, biorę "z niego" od niego to co potrzebne na przykładzie: skoro myli się co do istnienia obcych w skórach ludzi - avatarzy tzn., że wszystko jest ok - to czemu do jasnej chol... skoro jest tak dobrze to dlaczego jest tak źle :evil:
no chyba, że ludzie lubią się taplać w błotku zamiast w krystalicznie czystym źródełku, to sorry ale ja wysiadam z bagienka bo mi to zwyczajnie nie pasuje.

Chcecie tracić "życie" to harujcie jak woły za garść trawy. Nic mi do tego :wacko:
Ja celuję wyżej i dalej.

Wolna wola...

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]