Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 lip 2019, 18:35

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Ciekawy artykuł od dara, całego tematu nie czytałem, bo za dużo tego. Z artykułu wynika, że są to zwierzęta wyjątkowo mistyczne, wyczuwające złą energie, nie dające się opętać przez złe byty (to też przemawia za tym że kota nie da się aż tak sobie podporządkować jak psa). Ja swego czasu trafiłem, na artykuł o kosmicznej kociej rasie Felinian, i że koty to są ich naturalne satelity, przekaźniki informacji, i że ta kosmiczna cywilizacja nie lubi gadów, które są na nią "uczulone". link do artykułu
https://grotaragnara.blogspot.com/2015/ ... iej_6.html
Co do tych energii sam coś takiego doświadczyłem. Pewnego razu byłem u kuzynki, która ma kłopoty psychiczne i jej życie jest strasznie rozwalone, sama mi mówiła jakby ją coś opętało. Jak nocowałem u niej to miałem bardzo przykry sen jakby ja jawie, że wokół łóżka krąży jakaś dziwna cienista istota, ale do mnie się nie dopierała. Jak wracałem już do domu z samego rana, i ciotka mi otworzyła drzwi, to do domu na siłę chciał wejść kot przybłęda. Ciotka robiła co mogła by kot nie wszedł, ale ten uparty. Ostateczie nie wszedł.... jaki wniosek z tego wypływa? Koty wyczuwają złą energię i chcą ją rozładować. Całe wydarzenie miało miejsce kiedy, jeszcze nie trafił do mnie ten temat.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 07 lut 2019, 13:16 
VIP Member
Awatar

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]