Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 20 wrz 2017, 1:16

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

phpBB [video]

Pewnie i tak wiele osób już to widziało, więc od razu przejdziemy do senda, bez zbędnych ceregieli.
W nawiązaniu do video...

Nawet nie był żadnym agentem, z kategorią D mógł co najwyżej być zwykłym informacyjnym słupem, agent to nobilitacja. Najwyżej pisał za kilka zł donosy i notatki jak najzwyklejszy... delikatnie mówiąc oszust. Niech sobie każdy dopowie. Jak przystało na karierowicza, w tym widział swoją przyszłość, ale to nie wypaliło. Więc trzeba było wymyślić inną bajkę. Swoją drogą teraz rozumiem kilka sytuacji które zdarzyły się w RBC...

Aby bronić ludzi przed sektami, nie potrzeba robić tego po tajniacku, starczy racjonalna i prosta analiza. To wszystko jest biały wywiad, wszystko jest dostępne i na wierzchu. Każdy tekst, każdy film, nawet kontakty, są dostępne w sieci. Więc o czym my tu mówimy ? Jak prowadził audycje, to nie był taki zachowawczy jeśli chodzi o obronę przed sektami...

To przecież on wypromował Rajską i inne patologie, bez niego by nawet nie istnieli, uczestniczył, rozwijał, nagabywał ludzi i ściągał dla nich kasę. Tak ma wyglądać ta obrona ? To jakiś żart...

Rozpieprzał praktycznie każdy projekt w którym uczestniczył i do którego się angażował, zwodził masę ludzi. Między innymi zapoczątkował też rozmontowanie „Radia Bez Cenzury” którego sam był współtwórcą. Kiedy zorientował się, że nie może przejąć nad nim w pełni kontroli, zmienił taktykę. Ale to nas potem ludzie przez wiele miesięcy pomawiali, atakowali i przypisywali agenturalne zapędy. Wtedy zajął się tworzeniem własnej sekty, bo zrozumiał jaki jest w tym potencjał finansowy. Z donosów za kilka zł nie szło się przecież utrzymać, trzeba było wypracować inne metody.

Teraz będzie mówić, że chciał bronić ludzi przed sektami ? Sam skrzywdził i nagabywał po prostu masę ludzi !!! Promował niezliczoną ilość najrozmaitszych popierdoleńców, bez tego by nawet nie zaistnieli ! Sam stawiał się w pozycji guru, który kierował ludzi do tych grup. Był autorytetem i bardzo dużo osób go słuchało i dalej słucha. Ściągał kasę na swoją działalność dziennikarską z datków. Chciał prowadzić coaching duchowy i personalny.

Po tym wszystkim nigdy nie słyszałem byś powiedział przepraszam i pewnie nie zrobiłeś tego w stosunku do wielu osób którym spierdoliłeś życie, a znam takich. To jest jakiś kurwa żart... Skrzywdziłeś mnóstwo ludzi i nie będziesz pierdolił o jakiś działaniach operacyjnych ochrony przed sektami.

- Gdzie kurwa byłeś obrońco jak wypływały nagrania z HK Rajskich. Przypomnieć ci ?
Broniłeś, ale nie tych co trzeba. Machałeś jak pojebany ich biblią „Hiperfizyką” kiedy oglądało cię na żywo ponad 500 osób !

- Gdzie byleś jak Cheops gromadził od ludzi kosztowności w formie złota i ściągał kasę na działalność ? Pamiętasz historie ze złotymi prętami ? Przypomnij sobie.

Prawda jest taka, że na własną prośbę przesrał sobie życie. Nie był w stanie zaistnieć jako agent/donosiciel, to chciał sobie wypłynąć na promowaniu siebie oraz najrozmaitszych grup i robić na tym pieniądze. To nie wypaliło i zostałeś spalony i wielokrotnie się pogrążałeś. Sam dziwiłem się, jak wiele osób dalej ci ufa.

Nie wiedziałeś jak się wybielić, więc wymyśliłeś historyjkę o tym jakim to nie jesteś agentem infiltrującym ludzi i środowisko. Oczywiście wszystko dla dobra ludzi. Tylko tak mogłeś odzyskać życie, wiarygodność i wrócić do Policji, nie mówiąc już o zwykłej robocie. Pracodawcy to też nie idioci, starczy wpisać do wyszukiwarki twoje imię i nazwisko i zobaczyć co robiłeś. Tylko to mogło usprawiedliwić twoje zachowanie i spowodować byś przestał być spalony jako człowiek. Mitomania dała o sobie znać, więc wymyśliłeś bajkę, że broniłeś ludzi przed sektami i jakie to działania tu prowadziłeś.
To przecież kurwa jakiś okrutny żart...

I teraz NTV, która jest wylęgarnią i promotorem tych patologii, będzie współpracować z Mikołajem, bo się przyznał, że to robił. Nowy wspaniały początek świetlistej współpracy. Nikt nie dostrzega ile złego z wyrachowania i premedytacji zrobił ten człowiek ? Przyznał się i teraz, tralalala jest wesoło i po problemie.

- A teraz po reklamach zapraszamy na antenę NTV Mikołaja Rozbickiego – głównego specjalistę komórki Policyjnej zajmującej się zjawiskiem „New Age” w Polsce. Program Sponsorowany przez Komendę główną w Poznaniu.

No to przecież to jest….. kurwa chore na maxa.

Mikołaju - Jesteś po prostu najzwyklejszym konfidentem i to podwójnym, robiłeś to zwyczajnie dla kasy jak zwykły karierowicz, jesteś zwyczajnym kłamcą i krętaczem, którego nawet nie stać na szczere przeprosiny i prawdę w stosunku do ludzi z którymi miałeś kontakt. Kogo ty broniłeś ? To jest najniższy sort człowieka bez honoru. Przypomnij sobie bliskie ci osoby które stały za tobą murem, nawet w WL. Przypomnij sobie te setki osób które wspierały cię dobrym słowem i pieniędzmi. Przypomnij sobie tych wszystkich którzy stali za tobą kiedy inni cię besztali. Ty po prostu się na nich wszystkich ostentacyjnie wysrałeś. Zdradziłeś ludzi, przyjaciół i znajomych z którymi pracowałeś i którzy ci zaufali, u których żebrałeś za mieszkaniem, zdradziłeś nawet swoich mocodawców. To pokazało jakim jesteś człowiekiem, ty cholerny hipokryto.

Janusz w NTV jasno i wyraźnie powiedział, że nie będzie puszczał obraźliwych komentarzy.
Widać jak poprawność polityczna zwyciężyła. Fantastyczne piękne i wygładzone opinie.
Biedny Mikołajek, był zły a teraz się przyznał i jest dobry po 6 transoformacji. I to nie ma być iluzja ?
Ludzie mają cię teraz chwalić za to co powiedziałeś i robiłeś przez te wszystkie lata ?

A teraz mały cytat, pamiętacie tą scenę z Matrixa ?

Cytuj:
Agent Smith: Umowa stoi Panie Reagan ?

Cypher: Niesamowite... Wiem, że ten befsztyk nie istnieje. I wiem, że kiedy włożę go do ust Matrix powie mojemu mózgowi, że jest soczysty i pyszny. Wie Pan co stwierdzam po 9 latach ? Niewiedza to błogosławieństwo.

Agent Smith: A więc umowa stoi.

Cypher: Nie chce o niczym pamiętać, O NICZYM. Czy to jasne ? I chce być bogaty. Stać się kimś ważnym, może aktorem.

Agent Smith: Jak Pan sobie życzy.

Cypher: Wsadźcie mnie z powrotem do siłowni i podłączcie do Matriksa, dam wam to czego chcecie.

Agent Smith: Kody dostępu do komputera Syjonu.

Cypher: Mówiłem, że ich nie znam, ale wydam wam kogoś kto je zna.

Agent Smith: Morfeusza.

Wiecie co było potem ?

Obrazek

Brak mi słów, nie wiem czy ten człowiek mówi prawdę czy jest po prostu chory psychicznie.
Dla niego samego lepiej by było to drugie...

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 31 paź 2015, 20:19 
VIP Member
Awatar

Administrator
Administrator

Z Ciebie taki agent jak z koziej dupy trąba. Ja ty jesteś agent to ja jestem Transformers. Zresztą jeden z Deceptikonów był wozem policyjnym a na boku miał napisane "Karać i niewolić" i tym jest twoja pierdolona policja. Bandą złodziei w mundurach okradających ludzi nielegalnymi mandatami, kłamiąca w sądach, oszukująca przy badaniach , pomiarach prędkości i alkomatach tylko po to by grabić społeczeństwo. Odebrał bym wam wszystkie przywileje gdybym był w partii abyście zapierdalali tak jak inni do emerytury aż zdechniecie. Swoją policję wsadź sobie w dupę bo jeśli "zatrudniają" takich głupich agentów jak ty to faktycznie mogą tylko babcie straszyć bo tam gdzie trzeba to nawet z wozu boją się wyjść . Ciekawe jak żeś się martwił o tego biednego chłopaka z sekty którą sam wypromowałeś kiedy paliłeś z nim skręty z marychy pajacu. Zagórski promuje non stop oszustów, hochsztaplerów, kłamców i dezinformatorów a ty hipokryto przychodzisz do niego i pieprzysz o tym jak bardzo się o "młodych" troszczysz. Zrób wszystkim przyjemność Rozbicki zamknij swój blog i spadaj na pocztę gdzie pracujesz bo to co tu odstawiłeś z Zagórskim było żenujące. Nie mniej..fajnie :)

Naprawdę mam dosyć serdecznie całej tej przeklętej "alternatywy" dziękuję Bogu że już z nikim nie współpracuję. Jesteście bandą chorych świrów. !!!

Obrazek

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

No nareszcie.! Chociaż Ty 'levibc' Wracasz mi wiarę w ludzi.
Tylko, że kliknąłem w tym temacie "milion lat temu". Słuchajcie czasem 'starego zajechańca'
Jak widzę, po audycji z Panem Mikołajem (chodzi o Teorię Chaosu) nie nastąpił jakikolwiek przełom - nikt się nie wypowiada.
Oto co myślę.
Otóż - o ile pomysł wspólnoty założeń, w sensie integracji środowiska jest OK - współpraca z Panem Rozbickim OK nie jest. Nie wiem czy "pinindze' zamieszały w głowach - raczej obietnica i założenie w tym zakresie. Nie wiem... Jak kliknąłem pomysł dobry, ale... Pan Rozbicki wielokrotnie podkreślał chęć rywalizacji z "TVN"... Modyfikacji "NTV". A co go to !?. Wygląda mi to na urażona dumę - (po wiadomym programie u Pani Drzyzgi) - i chęć zemsty. W wypowiedziach Pana Mikołaja wszechobecna jest Jego osoba. Mówi o sobie w 'osobie trzeciej' - zupełnie jak znany nam dawny prezydent. To symptomatyczne. O czym świadczy ? Pomyślcie sami. Tak sobie słucham i szlag mnie trafia jak facet, który zawalił wszystko co sie dało krytykuje tych, którzy nie zawalili i jakimś cudem robią swoje. Jak k...a można być tak bezkrytycznym wobec własnej osoby suki...m ?. Ale OK Pan Rozbicki był młody i miał prawo do błędów. Czemu odmawia tego prawa innym ? Czy tylko ja widzę manipulację ?. Pojechał z wami jak prelegent na odprawie z akwizytorami. Co jest ?!!
To tyle. Przerwę na tę chwilę. Proszę o przemyślenie i spokojne, ponowne odsłuchanie audycji. Warto też zapytać o co poszło w 3-ech pierwszych 'wcieleniach' Pana Mikołaja, że praktyka z założeniami się przestała pokrywać. Obecne 4-te wcielenie - czwarta osobowość wydaje się być najgroźniejsza - to wyrachowanie dla 'pewnych' celów, celów.., bo cel nie jest jeden.

P.S.
Zdaję sobie doskonale sprawę, że jest tu na forum wiele mocnych osobowości, ale to nie znaczy, ze nie należy forsować własnego zdania, bo może ono własnie jest właściwe. Trzeba o tym dyskutować.
Pewien mój post post187161.html#p187161 , w celu przemyślenia tego tematu.
Pozdrawiam 'myślących' odważnych.

-- 31 paź 2015, 21:00
Krzysztofie, troszeczkę przychamuj. To nie jest tak. Jest tu sporo osób z którymi warto pogadać, czemu masz "jazdy" ? Pogadamy na prv.?

Ostatnio zmieniony 02 lis 2015, 10:33 przez Cryptologicon, łącznie zmieniany 5 razy

Intendant of the Building * 8th Degree

Nie raz pisałem że Zagórski jak i Mikołaj znaleźli sobie sposób na życie "coś na wzór waluty barterowej p. Dariusza Brzozowca"... poza tym Rozbicki nie jest ani nie był żadnym agentem, kolejna wymyślona historia na sensacje. Cała drama zaczęła się od załamań miłosnych mikołaja w środowisku alternatywnym :) dziewczyny mogłyby się wypowiedzieć ale pewnie ich tu już nie ma, myślę że Mikołaj nie od wczoraj szykował jakąś szaloną zemstę za swoją nieudolność, a to że środowiska w których był, były pokręcone, nic nowego.

Awatar użytkownika

Pana Zagórskiego z Panem Mikołajem nie porównuj. Nie porówujmy gówna do twarogu. No jak?No proszę Cię...

Perfect Master * 5th Degree

Szanownych dyskutantów proszę o nie przypisywanie win Rozbickiego Zagórskiemu!
Każdy z nich odpowiada sam za siebie. Egzaltowane gadki Rozbickiego od dawna mnie wkurzały. Od ok. roku nie ma on swych audycji w NTV Zagórskiego.
Zagórski stworzył ciekawe forum wymiany poglądów i wiadomości, w którym pojawiają się też dezinformatorzy i dziwacy. Ale od tego mamy rozumy oraz intuicje, aby odrzucić ziarno od plew!

Żadne forum, łącznie z DI, nie jest wolne od negatywnych publikacji. Wolność słowa nie jest doskonała, ale lepsza od nożyc cenzora (admina, red.nacz., czy innego wydawcy)

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Do dyrektora cyrku ntv przychodzi Rozbicki i mówi:

- Panie dyrektorze mam pomysł na świetny numer. Niech pan sobie tylko wyobrazi: pełna ezopublika, łącza przeciążone, na scenie różowe słonie, orkiestra, artyści i Pan Dyrektor wszystkim dyryguje. I pełno balonów, masa wieelkich balonów, wypełnionych moim własnym gównem, które zbierałem przez lata - i one lecą, lecą pod sam sufit, wysoko !!!!! a kiedy już tam są, to je przebijamy....
I wszystko jest w gównie ! publiczność jest w gównie, arena jest w gównie, słonie w gównie, orkiestra w gównie, znajomi i słuchacze w gównie, Pan dyrektor prowadzący też cały w gównie !!!
... i wtedy na scenę wychodzę JA - agent miki snowden rozbicki - cały lśniący, ubrany na biało i w pełni rozgrzeszony

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

NIe miałem ochoty sie nawet logować by w tym temacie co od siebie dodać ( stare sprawy pozamykałem ) bo levi i red napisali wszystko ale ty Angel rozbawiłes mnie do autentycznych łez DZIĘKUJĘ

Awatar użytkownika

Zacznę od tego że znam się z Mikołajem Rozbickim przez internet i wiele razy rozmawialiśmy. Wydał mi się osobą w porządku z którym mogłem pogadać na wiele tematów, a zarazem wyczuwałem że jest osobą trochę skomplikowaną i czegoś brakuje w tej jego alternatywnej działalności by osiągnął jakiś sukces. Co do osiągnięcia danego celu to zawsze myślałem, że największym jego marzeniem jest stworzyć w Polsce taką telewizję co ma Alex Jones (gdzie np.NTV do tego się nawet nie umywa)... dziwiłem się też czemu ktoś o takim zapale (a pewnie miał by szeroki zakres tematyczny) nie stworzył nawet takiego kanału coś w stylu podziemnaTV, co dużo bardziej przyciąga widzów od tego jego bloga i kanału na yt. No ale jak rzeczywiście działa na dwa fronty, i na prawdę sabotował projekty w których był to można się tylko domyśleć czemu jest jak jest. Tego co robił, w jakie kontakty i interesy wchodził to nie wiem bo nie byłem tego częścią, by wyrazić swoje zdanie. Ale po tym co dziś obejrzałem (plus fakt że znowu jest u Zagórskiego w NTV z którym zrywał już kontakt), i poczytałem komentarze to stwierdzam że ten człowiek jest bardziej skomplikowany i niestabilny niż mi się dotychczas wydawało. I nie ma się co dziwić że z tą jego działalnością w alternatywnym świecie mu nie wychodzi.

Administrator
Administrator

Może ja przypomnę tylko rys historyczny jego "działalności" bo dla mnie ten człowiek przeszedł do historii.

tak to wyglądało:

Stop NWO Poznań - projekt upadł
Radio RBC - współpraca upadła
Czas Nowej Ery - współpraca upadła
Wolna Ludzkość- współpraca upadła
davidicke.pl - współpraca upadła
Serce Nowego Świata - projekt upadł
Telewizja Nowego Świata - projekt upadł
Czas Przebudzenia - projekt upadł
Rozbicki na prezydenta - projekt upadł
Coaching duchowy doradztwo - projekt upadł
NTV - współpraca upadła

podsumowanie twoich działań ma tylko jeden termin który tu pasuje "dywersja"

Fellow Craft * 2nd Degree

Krzysztofie, niestety można dodać, że jakie środowiska, taki dywersant. Szkoda, że test spójności został oblany z powodu biednego mitomana... Rozbicki to lustro polskiego ezoświatka.

Groteskowo i niepokojąco zarazem brzmią za to zakusy Rozbickiego i NTV na bycie arbitrami całego środowiska. Rozbicki i Zagórski - naczelni lustratorzy środowisk alternatywnych. Już oni zadbają o porządek i prawomyślność i w swoich audycjach powiedzą nam, kto jest dobry, a kto be. Nie mogę się doczekać.

Awatar użytkownika

Oczywiście, że jest mitomanem w znacznej mierze. Widać kompleks. 'Niepochamowaną' chęć bycia ważnym - a tu kategoria "D". Brak możliwości pracy mundurowej, a co za tym idzie, brak munduru, broni, legitymacji - WŁADZY!. Po to są psychotesty, żeby panowie Rozbiccy nie pracowali tu i tam, ale współpracownik.., bardzo proszę. Sam bym go chętnie zwerbował. Z jego ciągotami i specyficzną "słabo-mocną" psychiką.
Ponadto nigdy nie jest tak, że zwerbowany 'TW' nie wie dla kogo pracuje i spotkania informacyjne nie wyglądają tak jak nieudolnie zamierza pan Rozbicki wmówić to słuchaczom. To jest układ partnerski z elementami przyjacielskie troski, po to żeby nawiązać "szczerą" relację. Takie spotkania nie wyglądają jak na kiepskich filmach. To jest "przypadkowe" łapanie okazji gdzieś na obrzeżach miasta, spotkanie w domu "prowadzącego" czy w lokalu operacyjnym itp, o czym tu klikał nie będę. Niemniej zawsze wiesz.z kim się. spotykasz. Jednym słowem w dalszym ciągu ściema. Z wystąpienia jasno wynika, że p. Rozbicki ma ambicję zostałć ekspertem dla 'służb' w zakresie środowisk alternatywnych. Tylko, że nikt poważny go nie chce. A i jeszcze coś co mnie rozbawiło do łez. Sugeruje kolega R., że na jakimś komisariacie - komisariacie.. ku... a! werbuje
się informatorów w zakresie innym niż kryminalny. To już był szczyt zciemnienia rzeczywistości.
Wystarczy, nie mam aż tyle czasu na pierdoły p. Rozbickiego.
Niemiej jeszcze usłyszymy o nim, bo "układ" co prawda nieco inny, ale trwa w najlepsze.

Ostatnio zmieniony 02 lis 2015, 22:38 przez Cryptologicon, łącznie zmieniany 3 razy

Administrator
Administrator

Now pisze:
Krzysztofie, niestety można dodać, że jakie środowisko, taki dywersant. Test spójności oblany z powodu biednego mitomana... Rozbicki to lustro polskiego ezoświatka.

Niekoniecznie oblany, nie zawsze to musi być ludzki kontroler. Rozbicki zadawał się bardzo niebezpiecznymi chorymi ludźmi i wg opinii mojego kolegi, został "uszkodzony" przez współpracę z nimi. Jest to absolutnie możliwe ale nie potrafię tego udowodnić. Sporo "zabiegów" na nim przeprowadzili. Uszkodzenie spowodowało rozpad osobowości, najpierw dodatkowe imiona, poszukiwanie tożsamości poprzez porównanie się do znanych bohaterów filmów, potem dalszy rozpad na kolejne "alter ego" kosmita, szaman, dziennikarz. Ciągłe mówienie o sobie,wieczne ja,ja, ja na setki sposobów o swoich "przemianach", po czym nagle przestał pokazywać swoją twarz w nagraniach. Dwa lata temu czy jakoś tak twierdził że jest prześladowany przez służb, w wywiadzie wspominał o podsłuchu telefonów (mania prześladowcza) Ostatnio posuwał swoje przedostatnie nagrania świadczące o głębokim kryzysie osobowości i tożsamości, potem nagle łup...kolejne "alter-ego" agenta wybielającego się w NTV. Nie układa Ci się to w schemat ? Bo mnie aż za bardzo. Na sam koniec...niemożliwość ukończenia lub kontynuacji jakichkolwiek projektów. Wg mnie ale mogę się mylić to zaburzenia schizoafektywne jak dyspersonalizacja, derealziacja, ambitendencja. To mi nie wygląda jak "lustro"

Może za długo już siedzę w dziale kontroli umysłu i może się mylę ale suma tego wszystkiego to jest schemat wszystkiego tylko nie agenta i może nasze oceny były w tym wypadku niesprawiedliwe...ale tylko w tym wypadku. To tylko luźne obserwacje, może to tylko choroba a może i nie.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Ktoś tu delikatnie chciał to zaznaczyć. Nie ma co się czaić.
Cytuj:
W wypowiedziach Pana Mikołaja wszechobecna jest Jego osoba. Mówi o sobie w 'osobie trzeciej' - zupełnie jak znany nam dawny prezydent. To symptomatyczne. O czym świadczy ? Pomyślcie sami.

Zacytuje mojego znajomego, który również zauważyłm pewne symptomy.
Cytuj:
"Bo dlaczego ktoś miałby chcieć mówić o sobie w trzeciej osobie, a nie w pierwszej? Jedynie gdy ma zdysocjowany umysł, rozszczepiony na dwa, które stoją do siebie w opozycji, jeden nie chce się przyznać do drugiego."

Cytuj:
"Niewykluczone, że ludzie jego pokroju, którzy współpracują ze służbami i donoszą, nie chcą się do tego przyznać przed samym sobą, i dlatego mówią w trzeciej osobie, żeby się zdysocjować od tej osobowości, której nienawidzą"

Używanie narkotyków na wizji też jest symptomatyczne (rekwizyt służący maskowaniu) W ogóle wpadanie w używki w takich wypadkach to osobny temat. Długoletnie palenie trawy "zmiękcza umysł". Równiez idealne narzędzie by go zagłuszyć i utrzymać ściany odzielające osobowości. Stosowanie narkotyków w sektach to w ogóle osobny temat.
Cytuj:
Oczywiście, że jest mitomanem w znacznej mierze. Widać kompleks. 'Niepochamowaną' chęć bycia ważnym - a tu kategoria "D". Brak możliwości pracy mundurowej, a co za tym idzie, brak munduru, broni, legitymacji - WŁADZY!. Po to są psychotesty, żeby panowie Rozbiccy nie pracowali tu i tam, ale współpracownik.., bardzo proszę. Sam bym go chętnie zwerbował. Z jego ciągotami i specyficzną "słabo-mocną" psychiką.

Wraz z odpowiednim pochodzeniem (rodzina/śrdowisko Policyjne) stanowi to praktycznie idealnie pokrywający się wzorzec tego co dzieje się w tym temacie na zachodzie. Tam są to środowiska agencji federalnych czy wojska, ale również FBI czy CIA. Stanowi to wręcz idealny egzemplarz do programowania na tym polu.
Niespełnione ambicje i pragnienia to bardzo żyzna gleba do takich działań. Wykreowanie w swoim mniemaniu siebie jako "obrońce i wolności słowa" oraz "eksperta do walki z sektami" to też już było.
"Jesteś specjalny", "Jesteś jedyny który może coś zrobić", "Masz misje, wiemy, że sobie poradzisz, liczymy na ciebie" Mówi wam to coś ?

Tak bardzo chciał mieć "porzeszoną świadomość" za pomocą zabiegów, to mu ją zrobili. Sam o tym opowiadał jakie miało to na niego zbawienny skutek. Był jeszcze mały krótki epizod w którym chciał channelować, ale ten projekt chyba nie wszedł w życie, o tym mało kto wie. Pamiętam też, że na wizji wciągał w to też swoją rodzinę. Potem było już tylko gorzej.

Zupełnie inną kwestią jest BHP, dawanie sobie grzebać pierwszej lepszej sekciarce w energetyce i umyśle to ignorancja i głupota do potęgi. Kompletne zignorowanie tematu. Działanie na poziomie, co się fajnego stanie jak wywierca mi dziure w głowie. Ojej "nie mogę sie już doczekać tego wspaniałego doświadczenia !"
Do tego, to co robił, jasno pokazywało, że jeszcze baaaaardzo długo był pod ich wpływem i mimo prób nie mógł się wydostać. Mimo, że zapowiadał to wielokrotnie, nie był w stanie w 100% wyrwać się z grupy.

Za jakiś czas znowu przyleci do studia NTV i pod wpływem inspiracji powie, że rzeczywiście był pod wpływem kontroli umysłu... Własnie siedział na kanapie i nagle mu coś w mózgu zaskoczyło. Eureka ! Kolejna transformacja !!! Widzicie ? To nie byłem ja, ale już jestem zdrowy i mogę wracać do działaności.
Nie ma co dostarczać mu paliwa i pomysłów na tego typu skoki.

To jest tylko wciąż gdybanie, bez dowodów można sobie dużo pisać. Zresztą, nawet jeśli, to on sam musiał by chcieć coś z tym sam zrobić i zobaczyć, że ma problem. Zarówno ze zdrowiem psychicznym jak z ewentalnym praniem mózgu.

Póki co, ja przyjmuje "oficjalną wersję" Kłamcy który rozpieprzył sobie życie przez swoją własną głupotę, który ma nadzieje wybielić się kłamstwami i konfabulacją, zresztą jak to często miał w zwyczaju.

Niech zostanie taka wersja dla samego faktu, by nie dawać mu kolejny wymówek do zmian i transformacji. Będzie to też lepszą motywacją by jednak poszedł się zbadać do specjalisty

Administrator
Administrator

levibc pisze:
Tak bardzo chciał mieć "porzeszoną świadomość" za pomocą zabiegów, to mu ją zrobili. Sam o tym opowiadał jakie miało to na niego zbawienny skutek. Był jeszcze mały krótki epizod w którym chciał channelować, ale ten projekt chyba nie wszedł w życie, o tym mało kto wie. Pamiętam też, że na wizji wciągał w to też swoją rodzinę. Potem było już tylko gorzej.

Taka dygresja związana metatechnologiami. Po co się "poszerza świadomość" sztucznie ? Aby coś zmieścić...i nie koniecznie jet powiedziane że będzie to coś twojego, może to być świadomość obca lub sztuczna która zakłóca obecność istniejącej lub przejmuje kontrolę w zależności od stopnia jej wczesnego osłabienia. To się stosuje w systemach kontroli umysłu. Efekty działalności pewnych toksycznych grup dopiero będą widoczne, ale nie martwcie się Zagórski zadbał już o ten proces sprowadzając mistrza manipulacji Swierdłowa skacząc wokół niego z grupą Mapetów niczym tresowane małpy w cyrku. Dlatego gratuluję wszystkim naiwnym którzy płacą za takie zabiegi różnych ciemnych typków wypromowanych przez innych typków z chęci zysku. Czyż to nie jest piękne ? Dopiero zobaczycie owoce działalności tych toksycznych środowisk, to dopiero początek. No ale ile można tłumaczyć. Ludzie sami tworzą własne zniewolenie jak kiedyś powiedział Rozbicki...szkoda tylko że nie zakumał że mówił o własnej pułapce. Ludzie myślą że pewne rzeczy można cofnąć ja zwrot towaru w hipermarkecie. Niestety często jest to niemożliwe jeśli wchodzą raz wyraziło się okultystyczne pozwolenie.

Oczywiście to tylko dygresja niekoniecznie w temacie.

PS. No i przypomniałem sobie. Wiecie ? Jak to jest że Ci ludzie niby walczą z sektami i zniewoleniem, walczą z lichwą, walczą z manipulacją a wykorzystują w efekcie te same metody pracując na ich korzyść tak naprawdę. Jeden wypromował WL, drugi Kwietnia, narobili szumu i zamieszania wokół tego co sami namieszali aby potem pleść androny o tym jakimi to oni nie zostali ofiarami manipulacji.
Tak cofnijcie się dwa kroki w tył i spójrzcie o tym że to dwie strony tego samego medalu, jak mówił David Icke. Jest jednak nadzieja że ludzie przestana kupować te kity i nabierać się na te same numery.
Tacy ludzie jak mówił Tsarion stwarzają jedynie "Iluzję dobrze wykonanej roboty"

Administrator
Administrator

Cytuj:
David Icke o ruchu New Age "Przewodnik Dla Robotów"

Wszędzie można znaleźć rzeczy, które odwracają naszą uwagę od prostoty zrozumienia. Ruch New Age w znacznym stopniu przyczynił się do pokazania ludziom alternatywnych poglądów na życie, ale on sam również zaczyna stawać się więzieniem dla umysłu. W świecie New Age można znaleźć tysiące pseudo-guru kreujących się na "nauczycieli" to dobrze że ludzie zaczynają otwarcie głosić swoje zdanie i roztaczać przed innymi swoje wizje, dopóki nie staną się dla swoich uczniów kulą u nogi.
Powierzanie swojego umysłu jakiemuś "nauczycielowi" New Age w niczym nie różni się od oddawania swojej wolnej woli w ręce księdza, polityka czy ekonomisty. Mamy przecież odzyskać odpowiedzialność za świat, a nie znaleźć dla niej nowy dom. Tak wielu ludzi, których spotykam, mówi o potrzebie samodzielnego myślenia, a jednak powierzają szukanie odpowiedzi komu innemu.

Przechodzą od guru do guru, od nauczyciela do nauczyciela w poszukiwaniu odpowiedzi, która zawsze była w zasięgu ręki. Nie musicie szukać "oświeconych", by powiedzieli wam, co macie myśleć - to wy nimi jesteście. Wszyscy nimi jesteśmy. Po prostu o tym zapomnieliśmy i przerwaliśmy więź z tym oświeceniem. Patrzenia na wszystkie strony, nawet w kierunku "nauczycieli" New Age, to dobra metoda, jeśli potrafimy filtrować informacje i umiemy oddzielać to, w co wierzymy, od całej reszty. Niebezpieczeństwo pojawia się, gdy akceptujemy wszystko, co mówią nam inni i w efekcie bezkrytycznie przejmujemy ich poglądy. To przejaw niezwykłej arogancji, że niektórzy zwolennicy New Age twierdzą, iż ich wizję świata muszą zaakceptować wszyscy ludzie.

Istnieje nawet swoisty rodzaj mody na New Age, co kojarzy się bezpośrednio z mundurami, które można znaleźć w wielu obszarach systemu. Dla mnie New Age utknęło w bagnie nieistotnych ceremonii, żargonu i bzdur udających oświecenie!
Ludzie oddają władzę w ręce dowództwa Ashtar, Maitreji i innych "mistrzów", zapominając o prawdziwych mistrzach - nas samych!

Mam wrażenie że ci sami manipulatorzy z Czwartego Wymiaru, którzy stworzyli religie, partie polityczne i światowy system finansowy, manipulują także niektórymi dziedzinami ruchu New Age.
Jest to dla nas ostrzeżenie, że ten sam archaiczny model anarchii może łatwo przybierać postać czegoś nowego. Podzielam pojawiające się obawy że , że ruch New Age przekształcić się może w Globalną Religię - kolejny twór narzucony prze elitę. Istnieje typ świadomości, która rozwinęła się ponad poziom New Age, akceptując koncepcje takie jak reinkarnacja czy wielowymiarowa natura świadomości, ale odrzucając skomplikowane wyjaśnienia i żargon typowy dla New Age.
Ludzie pojęli prostotę rzeczy i zrozumieli, że New Age to kolejna forma odwrócenia uwagi od tej prostoty.

Myślę że musimy nieustannie wybierać, w co wierzymy i zaufać naszej intuicji. Wiele idei ruchu New Age jest godnych pochwały i w znacznym stopniu przyczyniają się one do przebudzenia ludzkich serc i umysłów.Niektóre dogmaty New Age można podsumować w taki sposób:

To kupa gówna, przestańcie nad tym debatować.

Awatar użytkownika

I amen. Co tu więcej dodać..? I dlatego jestem na Tym forum - nie innym jak wielu z nas (pomijam wysyp trolli, których będę gnębił do usrania - bo lubię).

Krzysztof,
Czy wiesz ze Steven Svierdlov to naprawdę prawnuk "Jakowa Swierdłowa", który wydał wyrok na cara Mikołaja II i jego rodzinę?
Ten "Swierdłow" miał przed rewolucją bolszewicką inne imię i nazwisko.

Zapewne trzeba NTV za ich promocję Svierdlova krytykować! Ale nie leć na NTV in corpore!
Szanuję Cię za prowadzenie tego forum, ale mityguj Waćpan! ( jak już w herbowe zasady'śmy weszli!)

ukłon
Paweł h. Ślepowron

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

ehh... nie kupy ni dupy się to nie trzyma. Chłopak już dawno stracił wiarygodność i wpadł w swoje własne sidła. Ogólnie chce mi się już czasem rzygać tym alternatywnym światem. Tak w ogóle to coraz większy biznes to jest. Jakieś kur*** warsztaty za 3 tys... po których nauczysz się lewitować i na pewno już będziesz szczęśliwy..a to jakieś książki nowe....a to nadchodzące "zzombienie" a to coś... i wszystko jest kwantowe hahah, bo jak kwantowe to na pewno działa :) Osobiście np. w ogóle nie kupuję postaci Swerdlowa, nie wiem dlaczego ja go odbieram jako mroczną postać, choć jest miły i się uśmiecha. Nie jestem na pewno materialistą co wyśmiewa wszystkie "nadprzyrodzone" rzeczy... bo sam od dzieciństwa mam różne doświadczenia... ale żeruje się na naszych dobrych intencjach i na tym, że takie rzeczy trudno weryfikować. W tym wszystkim przydaje się posiadanie wątpliwości i wstrzemięźliwości. Praca nad sobą jest skomplikowana nie mówiąc już o rozkminianiu głębszej natury rzeczywistości, spisków itd. Można łatwo odlecieć, tak jak Pan Sugier od OOBE. Chociaż pośrednio dzięki jego postaci trochę ogarnąłem ten temat ale nie dałbym za grosz wiary temu co tam się dzieje. Wystarczy że jakoś bardziej ogarnięta istotka potrafi nas rozczytać i może nas rozegrać jak sobie chce.
Również krytycznie już podchodzę do tej całej medycyny alternatywnej... znowu tyle jest tu już marketingu i wyolbrzymiania i cudów, że w nic już nie wierze dopóki nie doświadczę ze to prawda... Ot takie moje refleksje, przepraszam, ża trochę skokową narrację, chciałem to skondensować :)

Widzę że na NTV cenzura trwa w naj......lepsze, nie można nic już powedzieć, nie można nawet powedzieć ze się z czymś nie zgadzam, że jestem innego zdania. Wyznają zasadę albo jesteś za albo wyp.... znaszego kułka różańcowego.
Mój chyłopak napisał na yt odrobinę prawdy w temacie Mikołaja i jego domniej agentury. Komentarz nie był przychylny więc go odrazu usunięto, "i oni nazywają się obrońcami prawdy???"

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Dzięki Panie Krzysztofie... s01e01 już od samego wstępu bardzo mi się podoba.

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

A tu jakem agent ABW CBA NAS MI6 ....
Mocno zakonspirowany w trakcie prowokacji ochronnej infiltruje sektę
http://www.radiobc.org/LW/nagranie.mp3

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Klasyk panie kolego, klasyk :) - banda debili - I na takich przygłupów co niektórzy dawali kasę( i pomimo nagrania dalej to robią... :mrgreen: ). Ale to mniejsza szkodliwość czynu, gorsze jest to że poważna tematyka- jest mieszana z gównem. W mojej ocenie, to jest jedna z najskuteczniejszych broni- dezinformacja poprzez pożytecznych przygłupów.

Nibru- powinni cię zatrudnić, była by co tydzień nowa afera podsłuchowa- nie tylko z serwerami galaktycznymi

Awatar użytkownika

Mikołaj może mieć schizofrenię albo inną chorobę psychiczną. Znam kilka szczegółów, są zbyt osobiste dla niego bym je tu przytaczał. Od roku nie mam z nim znajomości, bo czy jakaś w ogóle była? Naobiecywał różnych rzeczy, narobił nadziei, a potem depresja i po projekcie. Bo brak kasy, bo ludzi odpowiednich nie znalazł. A ludzie do projektu TNŚ muszą mieć perfekcyjnie tą samą wizję co on. Perfekcjonizm przesadny i nadmierna skrupulatność nie pozwala zadowolić się po prostu robieniem czegoś dobrze, potrzebna jest totalna kontrola sytuacji i dostosowanie innych do niego. Rzeczywiście po tym, co tutaj, i jeszcze gdzieś na tym forum, przeczytałem o nim utwierdza mnie w przekonaniu, że nie warto się z nim zadawać. Lepiej nie. Toksyczna relacja zakończona. I tak nic z tego nie miałem naprawdę.

No dobra chrzanić takich jak "lord-vader" Rozbicki i tym podobnych typków-takich nie sieją sami rosną!
Mam tylko pytanie odnośnie Popko ,który podpiera się tym ,że niemało klientów naprawdę ozdrowił.Czy ktoś może to potwierdzić na polu własnych empirycznych doznań ?!

Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Porównajcie sobie głos tamtejszego admina z dobrze Wam znanym głosem Rozbickiego: https://prawda2.info/viewtopic.php?p=209572#209572

Awatar użytkownika

stefani pisze:
Porównajcie sobie głos tamtejszego admina z dobrze Wam znanym głosem Rozbickiego: https://prawda2.info/viewtopic.php?p=209572#209572

Ty żartujesz czy to na serio?

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

stefani pisze:

Jest jakieś tam podobieństwo, ale to raczej nie jest ta sama osoba.
No ale to jest ciekawe zagadnienie - kim jest Bimi, czy Bimi istnieje? :)

Gdzie się podziewałaś stefani przez tak długi czas? Znam i cenię twoje wpisy na p2.

Awatar użytkownika

Głos Bimiego z wywiadu jest najprawdopodobniej celowo zmodyfikowany komputerowo więc całkowitego podobieństwa, takiego na piewrszy rzut oka (raczej ucha) nie należy oczekiwać. Po prostu pytam z ciekawości, bo wiem, że tutaj bywają ludzie, którzy znają M. Rozbickiego osobiście.

PS. Mirek, nie miałam czasu na aktywność, ale zebrało mi się trochę przemyśleń i gdzieś je wepchnę do sieci.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]