Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 29 maja 2017, 23:47

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam,

Powiem szczerze, że bardzo zawiodłem się na Mikołaju. Bynajmniej nie dlatego, że "ujawnił swoją agenturalną sylwetkę", tylko właśnie dlatego, że doprowadził siebie do takiego stanu, w którym już uważa się za agenta. Moim skromnym zdaniem najprostszą odpowiedzią i najkrótszą na te jego wszelkie etapy, które po kolei pozaliczał (bądź nie) jest słowo Megalomania. Jak ktoś to ładnie określił - bezhamulcowe parcie na lustro - kompleks Edypa objawiający się tym, że wszędzie musi być czy też raczej chce być zauważalny, po prostu za wszelką cenę "Specjalista-Ezoteryk no.1 na czołówkach wszystkich gazet". Pomijając już fakt, że Mikołaj znalazł sobie sposób na życie - bo przecież na tym też zarabiał, przede wszystkim (ale bez kszty zazdrości z mojej strony, raczej ze szczyptą zażenowania), całą jego działalność można skwitować jako próbę realizacji projektu o nazwie "Rozbicki wiecznie najważniejszy, jedyny ze słuszną wizją".

Teraz jeszcze pozostało się zastanowić na chwilę, ot chociażby gdzie tu "logika agenta", który:

- kandyduje na prezydenta (bronił się twierdząc, że to była celowa "forma skandalu")
- wydaje dość opasłą książkę poświęconą temu co kultywował od dobrych kilku lat
- namiętnie promuje ludzi z - delikatnie rzecz ujmując - zerową wiedzą naukową, a opowiadających takie bzdury, że można "kwantowo puścić pawia na piątej gęstości"....

Generalnie do tematu "ezoteryki" podchodzę b.ostrożnie, natomiast nie ukrywam, że generalnie żal mi człowieka (Mikołaja), że aż w takim stopniu się kompletnie pogubił. Tak to teraz wygląda, że stał się niewolnikiem swoich własnych, wcześniejszych (tudzież zapożyczonych jak mawia Popko) przemyśleń i stwierdzeń. Albo w końcu zauważył, że pitolenie wiecznie o sobie to nie studnia bez dna, bo w końcu nawet jego najzagorzalsi fani zaczynają zauważać, że coś jest z "wykładowcą" nie tak.

W klipie z YT na początku postu widać, że Janusz Zagórki jest dość nieco rozbity zachowaniem Mikołaja i chyba szybko mu się mieszają w głowie wszelkie myśli, które do tej pory kazały mu mówić o Rozbickim dobrze. Zagórski to człowiek b.inteligentny i doskonale zdaje sobie sprawę, że to co opowiada Mikołaj to nawet dla niego jakaś katastrofa osobowości swojego rozmówcy...i pewnie gdyby mógł to by ten program z M.R. po prostu przerwał a Mikołaja skierował do jakiegoś psychiatry. Ale to też poniekąd ryzyko NTV, że po jakimś czasie promowane przez tą internetową tv tzw. "alter-ikony" padają jak muchy jedna po drugiej.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 23 maja 2016, 21:22 
VIP Member
Awatar

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Taka sytuacja na froncie z tego miesiąca:
Rozbicki namówił Marcina Dachterę na wspólny program i chcą działać razem tworząc nową telewizję. Na pejsbuku pojawiły się bardzo szybko wpisy od fanów MD, żeby sobie odpuścił tego kolesia. Ale Marcin wydaje się być zdeterminowany.
Ponieważ szanuje osobę Marcina Dachtery, a jego programy z lat 2012 i chyba też wcześniej uważam za bardzo ciekawe, możliwe nawet ze jakościowo najlepsze od lat, chciałbym namówić was, a żebyście namówili Dachtere żeby robił ten program z kimś innym :tak:
Sądzę, że wielu z nas chętnie wesprze kanał na jutjubie – ale obawiam się, że jeżeli panowie siądą do jednego stołu to, wyjdzie jak zawsze...
wyjdzie jak zawsze bo etymologia słowa 'rozbicki' została już ww. w tym temacie

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Jestem na forum od niedawna , czytam różne wątki i patrzę a tu Mikołaj Rozbicki . Myślę skąd ja znam to nazwisko i bingo :shock:

To ten sam nawiedzony " przewodnik duchowy ", który zrobił z mózgu moim znajomym pulpety

Byli tak nim zachwyceni , że obrazili się na mnie jak powiedziałam ,że dla mnie on jest zwykłym naciągaczem grającym na ludzkich uczuciach etc. ,ze robi sobie niezły biznes na niewiedzy i naiwności ludzi , poczytał parę książek i tworzy własne wizje , chore wizje .

Jeszcze jak dodałam ,że bije od niego fałsz i obłuda, że ma jakiś kompleks bo wciela się w postaci filmowych bohaterów, to dolałam oliwy do pieca :)

I bingo , napisał na blogu ,że wraca do gry jak Mulder z Archiwum X

Prosiłam aby nie jeździli na te zloty ,to nazwali mnie zacofaną wieśniarą , bardzo to było przykre .
Dało mi obraz tego wszystkiego , jak on manipulował ludźmi gadając ,że łączy dwa światy etc.

Znajomi starali mnie "nawrócić " twierdząc ,że krytykuję coś czego nie znam . Powiedziałam ,ze nie chce poznać , bo dla mnie to jedna wielka ściema .

Skończyło się tak , że porozpadały się ich związki , popadli w długi , zaczęli się leczyć u psychiatry.

Ostatnio zmieniony 07 sie 2016, 22:05 przez Indianka, łącznie zmieniany 1 raz

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Jako, że poznałem obu panów i gościłem wielokrotnie w mojej audycji zarówno Mikołaja, jak i Marcina oraz pomagałem Marcinowi tworzyć jego audycję "Zakazana Wiedza" to uważam, że ich team jest bardzo dobrym połączeniem zalet tych 2 osób, czyli: konkretnego do bólu, ale czasem przynudzającego Marcina Dachtery oraz charyzmatycznego i lekko bujającego w chmurach Mikołaja Rozbickiego. Trochę ich 2 przypomina mi prowadzących program Sonda z lat 80-tych, tylko, że w świecie ezoteryczno-spiskowym.

Trzymam za nich kciuki!

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Claude mOnet pisze:
Trochę ich 2 przypomina mi prowadzących program Sonda z lat 80-tych, tylko, że w świecie ezoteryczno-spiskowym.

Trzymam za nich kciuki!

Wpis nieaktualny
Nom, pamiętam jak o nich się wypowiadałeś w swojej audycji. Można posłuchać mniej więcej od: 00:11:20 Powiem ci, że ciekawie widzisz to podobieństwo. Ciekaw jestem co ci panowanie by powiedzieli o tobie. :so:

No to mamy kolejny projekt i znowu gadka napakowana medialnym bełkotem. DZIS SUPER MEGA PROMOCJA ! TYLKO U NAS ! JEDYNA TAKA OKAZJA ! NOWA JAKOSC NA POLSKIM RYNKU KTÓRA ZMIENI WSZYSTKO ! DZIS PROMOCJA tylko 99.99 :!:

Pewne rzeczy chyba po prostu się nie zmieniają...

W ogóle to ja bym się tym nie zajmował póki nie powstaną chociaż 2-3 audycje, bo to szkoda czasu.
Z doświaczenia wiadomo, że pisać można wszystko, a potem wyjchodzi jak zawsze. No i nie wystarczy po roku wyskoczyć z nowym projektem i zachowywać się jak by się nic nie stało. To tak nie działa...

Ostatnio zmieniony 25 sie 2016, 10:49 przez levibc, łącznie zmieniany 2 razy
Dezaktualizacja wpisu, wyjaśnienie poniżej

Secret Master * 4th Degree

Claude mOnet pisze:
Jako, że poznałem obu panów i gościłem wielokrotnie w mojej audycji zarówno Mikołaja, jak i Marcina oraz pomagałem Marcinowi tworzyć jego audycję "Zakazana Wiedza" to uważam, że ich team jest bardzo dobrym połączeniem zalet tych 2 osób, czyli: konkretnego do bólu, ale czasem przynudzającego Marcina Dachtery oraz charyzmatycznego i lekko bujającego w chmurach Mikołaja Rozbickiego. Trochę ich 2 przypomina mi prowadzących program Sonda z lat 80-tych, tylko, że w świecie ezoteryczno-spiskowym.

Trzymam za nich kciuki!

Za to Ty Claude mOnet przypominasz mi flagę na wietrze. tam gdzie zawieje tam idę. ile Ci zapłacili za ten wpis? pytam szczerze bo słucham Twoich audycji. i włanie tam pokazujesz w którą stronę wiejesz. brak mi słów!

Awatar użytkownika

Ciekaw jestem do czego zmierza ten cały Rozbicki w swojej zapętlonej pokręconej egzystencji. Nie wiem czy jest drugi tak skomplikowany człowiek w tych alternatywnych mediach co on. To że mówi o swoim kolejnym przedsięwzięciu,... nam jako ludziom co znają go po poprzednich czynach mówi że znowu będzie klapa i nieporozumienia.
No i widzę że Dachtera wraca. Ciekawe co z nim było przez ostatnie lata jak nagle zniknął? Były nawet przypuszczenia że przez publikowanie pewnych kontrowersyjnych materiałów nabawił się kłopotów i musiał zniknąć. To nie jest głupi człowiek, wiedzę na dużą, ale nie intuicję skoro w Rozbickim wchodzi w konszachty.

Awatar użytkownika

6wisnia6 pisze:
Za to Ty Claude mOnet przypominasz mi flagę na wietrze. tam gdzie zawieje tam idę. ile Ci zapłacili za ten wpis? pytam szczerze bo słucham Twoich audycji. i włanie tam pokazujesz w którą stronę wiejesz. brak mi słów!

Proszę nie obrażaj mnie! Nie da się mnie kupić! To co robię w to wierzę, więc jeśli tak łatwych rzeczy nie potrafisz rozpoznać, to jak chcesz walczyć z NWO? Tragikomedia...

levibc pisze:
Nom, pamiętam jak o nich się wypowiadałeś w swojej audycji. Można posłuchać mniej więcej od: 00:11:20 Powiem ci, że ciekawie widzisz to podobieństwo. Ciekaw jestem co ci panowanie by powiedzieli o tobie. :so:

Proszę nie imputuj mi nie moich słów! Hiperprzestrzeń to jest audycja Tomka z RNFu. Tomek to nie ja! WTF? Levi co z Tobą???

Co myślą o mnie Mikołaj czy Marcin? Myślę, że w miarę pozytywnie, szczególnie, że Marcin ostatnio się do mnie odezwał. A do Ciebie? Po co wszędzie robić sobie wrogów? Ludzie! Gramy do tej samej bramki!

Ps. Pamiętaj Levi: Kto sieje zło, zbiera zło...

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Proszę nie imputuj mi nie moich słów! Hiperprzestrzeń to jest audycja Tomka z RNFu. Tomek to nie ja! WTF? Levi co z Tobą???

Chwila... :? :shock: Ehme...hmmmmmm....to widocznie musiałem przez długi czas was mylić. To nie twoje są te audycje "Syntezy" o "Keshe" ? Hmmm... najwidoczniej nie...rzeczywiście głos się nie zgadza. Teraz sobie porównałem i już pamiętam. No rzeczywiście, twoja jest "Teoria Chaosu" kur....

Już chyba nawet wiem skąd to się mogło wziąść. Ten Tomek prawdopodobnie w jakiejś audycji robił
za zastępstwo i to pewnie przez to. Albo ktoś coś skopsał i na youtube i może źle podpisał twoją audycje.
A raczej mógł podpisać jego Audycje jako Teoria Chaosu. Musiało mi coś takiego zapaść w pamięć.

Zaszła tu chyba gigantyczna pomyłka. No cóż w takim razie cię przepraszam. Mam nadzieje, że takie osoby jak @6wisnia6 i inni nie zasugerowali się moim wpisem. A ich opinia bazuje głónie na własnch przemyśleniach

Muszę poukładać sobie na nowo pewne rzeczy. Ale są rzeczy które pamiętam na bank np. „Kto jest kim w świecie poszukiwaczy spisków?” Ale dobra... to nie jest wątek od tego.

Nie mówię, że wszystko jest ok, bo nie jest... ale sporo się zmieniło i duża część mojej opinii o tobie była przez długi czas fałszywa i zniekształcona.

Cytuj:
Co myślą o mnie Mikołaj czy Marcin? Myślę, że w miarę pozytywnie, szczególnie, że Marcin ostatnio się do mnie odezwał. A do Ciebie? Po co wszędzie robić sobie wrogów? Ludzie! Gramy do tej samej bramki!

W obecnej sytuacji ta wypowiedz zgubiła właściwy kontekst. To już nie jest istotne :so: ...

O Marcinie się nie wypowiadam. Może właśnie wrócił po długim czasie z odpowiednią metodologią badań.

A co do Mikołaja, on zawsze gra do własnej bramki, jak każdy narcyz.
---
Powiem jak ja to widzę:

Media alternatywne nie potrzebują gadających głów które będą im streszczać książki jakie przeczytali, albo puszczać na livestremie fragmenty z yotubów i opowiadać co się na nich dzieje... To było fajne 10 lat temu.

To, że ktoś się naczyta tony materiałów na sieci i obejrzy setki godzin na youtube nie czyni z niego Truth seekra. Tak samo jak nie potrzebujemy kolejnych książek które piszą tzw "Badacze" którzy ledwo skończyli gimnazjum, a pisząc miksują ze sobą kilka pozycji które przeczytali wcześniej, wyciągając z tego własną teorie. To się nazywa Plagiat. Tak samo nie potrzebujemy 130 książki o prawie przyciągania...

To co media alternatywne potrzebują to WYSOKIEJ klasy specjalistów w wielu dziedzinach i kontakt z Insiderami na każdym szczeblu. Dziennikarz nie jest od rozkminiania tajemnic wrzechświata, co tak naprawde w 90% sprowadza się to powtarzania jakiejś ulubionej książki. Dziennikarz ma zadawać właściwe pytania i być na tyle inteligętny by wyciągać ze swojego rozmówcy prawdę. Chyba, że sam jest wybitnym specjalistą w danej dziedzinie, ale to się baaaardzo żadko zdarza. Jest to wyjątek niż reguła.

Niestety WYSOKIEJ klasy specjalisci i insdierzy będą się zgłaszać tylko do wysokiej klasy dziennikarza i medium. I tego się po prostu nie przeskoczy. Dlatego do Mikołaja i NTV ciągną ezoteryczne świry albo ludzie którzy potrzebują darmowej reklamy, którzy mają problemy z osobowością i wydają im się, że właśnię są takimi specjalistami, im potrzebny jest lekarz psychiatra a nie medium.

Przykład: Powiedzmy, że jestem wysoko postawionym wojskowym i wiem, że w kraju ma się wydarzyć coś bardzo ważnego. Np zamach na prezydenta. Chce to nagłośnić, wiem, że nie mam co liczyć na media mainstremowe. Zostają dziennkiarstwo śledcze i media alternatywne.

Czy skontaktuje się z takim Rozbickim który uwikłany był sekciarstwo, defraudacje kasy, durne projekty jak prezydentura, oraz donoszenie na kumpli ? Jasne, że nie...bo komuś takiego nie można ufać, po prostu. Pójde do takie np Konrada Daniela z podziemnej TV czy ludzi z PrisonPlanet. Logiczne ? Myślę, że tak.

Inny przykład:

Jestem osobą która brała udział w tajnych badaniach nad alternatywnymi źródłami energii. Szukam kanału by się ujawić i upublicznić niektóre dokumenty. Jednocześnie wiem, że państwowe placówki naukowe to beton który nie uda mi się ruszyć, prywatnym firmom nie można ufać. Media w ogóle nie potraktowały by mnie powaznie. Szukam alternatywnego medium i osoby która zrozumie to co robię.

Do kogo się zgłoszę ? Do Tomka z RNF "eksperta od patentów Tesli" który ma problem z prostymi zjawiskami w Fizyce ? Do Jana Taratajcio który modli się i medytuje nad drewnianym pudłem by "odblokować" wolną energię ? Jedyna instytucja do której w ogóle bym się próbował zgłosić to EPAR Łucjana Łągiewski. Która już chyba nie istnieje, nie jestem pewien. Jak bym chciał się zastanowić. To nie ma nawet w Polsce takich osób, ani instytucji.

Tak samo jak w poważnych sprawach UFO nie zgłaszam się do Fundacji "Nautilus" czy "Innego Medium" tylko idę do MUFONu która niestety również przestaje być organizacją godną zaufania. I ewentulanie piszę do Krzysztofa z tego forum.

Szukam ludzia na odpowiednim poziomie merytorycznym, a nie redaktorów Pudelka.

Mikołaj miał bardzo fajne warunki startowe, jako politolog z wykształcenia mógł dobrze analizować pod tym kątem rzeczywistość. Zapraszać i rozmawiać i analizować z takimi ludzmi jak chociażny Independent Trader, albo Damian Żuchowski. Przydał by się ktoś kto zanalizowal by pod tym kątem np informacje z Global Research. Bo to nie są proste sprawy w czytaniu dla laika - polecam zobaczyć. Nie mówiąc o naszym Polskim poletku, bo tu naprawdę można rozwinąć skrzydła. Starczy zobaczyć teksty ludzi z PrisonPlanet.pl które stoją merytorycznie na bardzo wysokim poziomie.

Nawet jak by chciał i miał szczere intencje...w co absolutnie nie wierze, nie po raz piąty :drugged: Przeszłość to nie jest coś, co można od tak wymazać. Taka stygma zostaje na bardzo długo, jak nie całe życie.

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

station55 pisze:
Witam,

Powiem szczerze, że bardzo zawiodłem się na Mikołaju. Bynajmniej nie dlatego, że "ujawnił swoją agenturalną sylwetkę", tylko właśnie dlatego, że doprowadził siebie do takiego stanu, w którym już uważa się za agenta.

:D
Jaki kraj, taki agent, Mruga taka agentura.

levibc pisze:
Mam nadzieje, że takie osoby jak @6wisnia6 i inni nie zasugerowali się moim wpisem. A ich opinia bazuje głónie na własnch przemyśleniach

Moja opinia przykładowo zawsze bazuje głównie na własnych przemyśleniach, ale nie ukrywam, że sugeruję się też wpisami innych - już takie są prawa forum, że jedni sugerują się wpisami innych i razem tworzymy coś w stylu zbiorowej świadomości, budujemy wzajemnie swoje zrozumienie, pogłębiamy wspólnie wiedzę... Na tym to polega.
Chciałbym w takim razie nawiązać do innej naszej [we trzech] rozmowy sprzed kilku, czy też kilkunastu tygodni, o tym czy warto zapraszać do radia wszystkich, nawet wyznawców teorii płaskiej ziemi - czy wciąż jesteś tego zdania @Claude mOnet? Jeśli tak, to gdzie w takim razie jest granica "paranoi", czyli z jakimi ludźmi już nie powinno się rozmawiać poważnie tylko skierować ich na leczenie? Zwolenników wklęsłej Ziemi? Czy może tych co wierzą, że Keshe wspólnie z CIA, papieżem i premierem Izraela wymodlą pokój na świecie?

Claude mOnet pisze:
Ludzie! Gramy do tej samej bramki!

Czy aby na pewno?
Chciałbym by to była prawda, ale przykład Mikołaja pokazuje, że nie do końca jest to prawdą, że nie wszyscy gramy do tej samej bramki!

Zwróćcie uwagę w tej rozmowie panów Mikołaja z Januszem od minuty 7.23 - Janusz Zagórski powiedział (minuta 7.33) coś takiego: ...jesteśmy po jakby tak zwanej, tak zwanej wyraźnie podkreślam drugiej stronie barykady.... Nie wiem jak wy, ale ja jestem po drugiej stronie barykady, a nie "tak zwanej" drugiej stronie barykady. Dalej mówi, że łączy nas (środowisko alternatywne miał namyśli jak sądzę) z tymi strukturami wszelkimi..., służbami specjalnymi, że jesteśmy przeciwko terroryzmowi, przeciwko patologiom typu sekty... (tu aż się zaśmiał).
Pytanie czy służby specjalne są rzeczywiście przeciwko terroryzmowi i sektom? To i rządzący w takim przypadku są przeciwko terroryzmowi i sektom, a może i przeciwko zakłamanym religiom? Czy może religie (zwłaszcza abrahamowe z KK na czele) nie są złe i zakłamane w przeciwieństwie do sekt? Czym jest terroryzm tak naprawdę w takim razie? Czym jest alternatywa do systemu i czym sam system? Bo jeśli żyjemy w świecie gdzie służby specjalne typu CIA, Mossad, czy jakieś tzw. "polskie" służby ścigają złych terrorystów, czyli stoją na straży porządku i bezpieczeństwa ludzi, to w czym problem? To o czym my tu gadamy? To po co ta alternatywa cała, po co stać po drugiej stronie barykady, zamiast wspierać te służby w zwalczaniu terroryzmu?

A Ty Claude mOnet jesteś po przeciwnej stronie barykady co wszelkie struktury systemowe, służby specjalne itp., czy podobnie jak panowie z wywiadu tylko po tak zwanej drugiej stronie barykady?

Dalej Mikołaj zapytany o to pod jakie służby podlegają środowiska alternatywne, jakie służby się nami zajmują... mówi, że trudno powiedzieć, bo w Polsce jest tyle służb i wszystkie chcą się wykazać (pytanie przed kim chcą się wykazać?) i nawet on :shock: ("nawet JA") nie jest w stanie do końca stwierdzić jaka to jest agencja... Można by tak długo... dalej całą tą rozmowę przeanalizować i rozłożyć na czynniki, czytać między wierszami, ale mi się nie chce, szkoda czasu, chociaż to sporo mówi o naszym przeciwniku. Ukazuje jakimi metodami się posługują. Trzeba też pamiętać, że całej prawdy się nie dowiemy z ust takiego "skruszonego" "agenta", a tylko możemy sobie pozbierać spod stołu okruchy prawdy - ale już nawet one wiele nam mówią o daniach jakimi się raczą możni tego świata i kim są, oraz jak to wszystko jest głęboko zakonspirowane i zakłamane.

Claude mOnet pisze:
Proszę nie obrażaj mnie! Nie da się mnie kupić! To co robię w to wierzę, więc jeśli tak łatwych rzeczy nie potrafisz rozpoznać, to jak chcesz walczyć z NWO? Tragikomedia...

Ja nikogo nie obrażam. Tylko wyrażam swoją opinię. Po prostu wystarczy wysłuchać Twoich audycji aby dowiedzieć się jakim człowiekiem jesteś.
I ja to widzę tak, kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Bo jest nisza w gronie ludzi myślących więc dlaczego tego nie wykorzystać?.... Pod przykrywką NWO. Walczmy z tym ale najpierw trzeba "złote pręty" wytopić bo dzięki nim "wygramy".
I tak w kółko...

Awatar użytkownika

w mojej opinii to że MD odezwał się do Claude z tej jego nocnej audycji, to też nic dobrego nie wróży. tzn. z Clauda simieją się po prostu słuchcacze dzwoniąc do niego, no ale jak się mają nie śmiać, skoro podaje się jawne bzdury i to świadomie, a później pisze się na forum, że gramy do jednej bramki. Drogi Claudzie ja już dawno przestałm cię słuchać, ale nie dlatego ze cie trolowali, albo dlatego że uważam twoje audycje za słabe. Przestałem cię słuchcać ponad rok temu, jak dalej promowałeś postać d.kwietnia, który już dawno został zdyskredytowany(kłamca i oszust), tutaj i nie tylko tutaj, wszyscy dobrze wiedzieli, że są to brednie z palca wyssane. Ale tobie nie przeszkadzało, to że dzwoni do ciebie słuchacz i wciska jakieś tam kity o kwietniu(a ty nic, zero reakcji.. czyli niech strumien falszu płynie dalej), bo nic cie żadna prawda nie obchodzi, ty po prostu masz chyba jakieś profity z tego że promujesz sekty. Poszedłeś też dalej, zaprosiłeś jakiegoś tam wariata, który uznał się antychrystem i poświęcałeś mu całe audycje.. no to sam chyba rozumiesz że dalej to się tego słuchac po prostu nie dało. Nie wiem co dzisiaj tam wciskasz ludziom i jaką robisz im z mózgu sieczkę, bo cie już nie słucham, ale jestem pewny że robisz (siejesz zło dalej)skoro rozbicki jest dla ciebie coś wart.
Ty nie grasz do jednej bramki z tymi którzy chcą walczyć z NWO, ty po prostu skutecznie siejesz bełkot, teorie z palca wyssane i zapraszasz do siebie wariatów, tym samym bardzo skutecznie zniechęcają cale srodowisko alternatywne, zresztą nie tylko ty, to samo z NTV.. no jak mają być wiarygodni(NTV, audycje radiowe) choć trochę, skoro każdy może do nich przyjść i popalać co mu ślina na jezyk przyniesie?
A co do Marcina Dachtery, bardzo by mi zależało, żeby robił to sam, bez wsparcia oszołomów. Dla mnie jest to gość z bardzo dużym intelektem, ma świetną pamięć i potrafi z głowy rzucać niemal że całymi cytatami. Szkoda marnować talent z takim potencjałem jak on, dlatego namawiam całe środowisko alternatywne, ludzi którym zależy na ciekawych audycjach i przemyśleniach, by wsparli Marcina i namówili go by nie angażował się w żadne psełdo projekty z wykolejeńcami, którzy to chętnie wybiją się na jego plecach. Dzisiaj założyć sobie kanał na YT to nie sztuka. Może ktoś z was go zna osobiście, albo może Marcin sam przeczyta ten tekst i wróci z własnym blogiem i filmikami na YT, na początku zawsze jest ciężko i będzie mało wyświetleń, ale ja wierze w to że człowiek z taka wiedzą prędzej czy później się wybije. Czasami jutjuberzy wybijają się dopiero po roku, albo znajdują swoją nisze i tworzą dla wiernych 2tyś słuchaczy, ale przecież to też daje satysfakcje i cheć do dalszej pracy. A taki rozbicki zacznie cos biadolić o sobie, coś mu się przyśni, albo nie weźmie leków, ktoś sprawdzi w sieci kto to jest ten rozbicki i mamy MD zdyskredytowanego, oskarżonego o sekciarstwo itp. i jeszcze na koniec dorzucę, że rozbicki na FB MD zamieścił chamski wpis, że to on przecież Dachtere wypromował, uzurpator jeden zasrany, to rozumiem że teraz może go zniszczyć tak jak wszystko inne (z tego co wiem zniszczył wszystkie swoje projekty, myle się?) bo jest on jego własnością, czy tak mam to rozumieć? jeżeli nie mam w czymś racji, lub napisałem nieprawdę, to chętnie wysłucham innej opinii.

Awatar użytkownika

supersonic pisze:
w mojej opinii to że MD odezwał się do Claude z tej jego nocnej audycji, to też nic dobrego nie wróży. tzn. z Clauda simieją się po prostu słuchcacze dzwoniąc do niego, no ale jak się mają nie śmiać, skoro podaje się jawne bzdury i to świadomie, a później pisze się na forum, że gramy do jednej bramki. Drogi Claudzie ja już dawno przestałm cię słuchać, ale nie dlatego ze cie trolowali, albo dlatego że uważam twoje audycje za słabe. Przestałem cię słuchcać ponad rok temu, jak dalej promowałeś postać d.kwietnia, który już dawno został zdyskredytowany(kłamca i oszust), tutaj i nie tylko tutaj, wszyscy dobrze wiedzieli, że są to brednie z palca wyssane. Ale tobie nie przeszkadzało, to że dzwoni do ciebie słuchacz i wciska jakieś tam kity o kwietniu(a ty nic, zero reakcji.. czyli niech strumien falszu płynie dalej), bo nic cie żadna prawda nie obchodzi, ty po prostu masz chyba jakieś profity z tego że promujesz sekty.

"Teoria Chaosu na żywo" to jest audycja w której każdy słuchacz może wygłaszać androny, a ja jak nie mam wiedzy w danym temacie nie będę prostował, bo nie znam tematu. Nikt nie wie wszystkiego i nie może wiedzieć wszystkiego - podejrzewam też, że i tak mam sporo większą wiedzę od Ciebie w temacie spisków, więc chyba nie jest najgorzej, nie?

Co najważniejsze od tego są inni słuchacze aby sami myśleli i prostowali głupoty. Tylko owce i barany przyjmują wszystko bez sprawdzenia. Ostatnio nawet zrobiłem audycje o tym aby właśnie wszystko sprawdzać i nazwałem (za Miltonem Williamem Cooperem) tych słuchaczy, którzy przyjmują wszystko co mówię za dobrą monetę (czyli nie odrabiają pracy domowej - nie sprawdząją wszystkiego) "sheeple" (owca). Mam nadzieję, że do takich ludzi nie należysz...

Na koniec jak mogłem promować Dariusza Kwietnia, skoro go nawet nie zaprosiłem do audycji? Jeśli kogoś zapraszam do audycji to nie znaczy, że zgadzam się z tym co mówi w całej rozciągłości, że popieram jego w każdym calu. No proszę Cię! Myślmy, bo to na prawdę ma kolosalna przyszłość!

Ps. Śmieją się ze mnie trole i ignoranci - obie grupy nieświadomie grają w drużynie z rządem światowym, taka jest smutna prawda...

Awatar użytkownika

Nie wiem jak teraz wyglada twoja audycja i czy nadajesz teraz wartościowsze rzeczy, pamiętam natomiast jedno.. że twierdziłeś, że ci co do ciebie dzwonią, to są to opłacani agenci itp. tym czasem są to zwykli ludzie którzy chcą się z ciebie pośmiać bo trudno traktować audycję poważnie. Właśnie dlatego takie działania, jak twoja niepewna audycja, jak fakty z kapelusza, jak bezsensowne bełkotanie rozbickiego niszczą scenę alternatywna, wam się wydaje że ją wspieracie. Wytłumaczę to łopatologicznie. Rozbickie startuje z nowym projektem, jest entuzjazm przychodzą nowi słuchacze, wyświetlenia idą w górę wszystko gra i jest OK. ale nasz Miki zaprasza do audycji i promuje dwóch wariatów (być może są to aktorzy, albo po prostu trolle nie mam pojęcia). Wariaci ci wciskają ludzą kit że mają przekaz ze wszechświata od obcej cywilizacji, że ich statki lecą w naszą stronę, że za chwile będą tu lądować i że są to tacy dobrodziej że uratują naszą wspaniałą cywilizacje. Oczywiście ludzie nie są głupi i dobrze wiedzą, że tak działają sekty.. ale miki seba rozbicki ma to w dupie i brnie w to dalej, albo zaprasza jeszcze większych oszołomów niż poprzednio. I ty robisz tak samo (nie wiem może już nie robisz), rozmowa powinna być krótka, ktoś coś bełkocze.. pytasz o dowody, a on ci wciska kit, że dowodów nie ma, bo to wszystko to jest kosmiczny przekaz, to gościa w tym momencie wyłączasz.
W tej chwili MD zamieścił wpis na swoim FB,i macie teraz wszyscy porównanie, jak Marcin przedstawia dowody, podając źróda, opierając swoją wiedzie na czymś namacalnym, a nie na ezoterycznym gównie – i to jest właśnie podstawowa różnica, że chłopak ma wiedze, że siedzi w teoriach spiskowych, ale nie wciska ludziom ciemnoty. Jego audycje zawsze były merytoryczne, zawsze można było o coś zapytać, coś rozwinąć, no bo on po prostu jest obyty w tych kwestiach. Mało tego, jak nikt z całego tego świata oszołomów czyta masę książek, a nie stron internetowych na których każdy może sobie zamieścić co chce. I tym on się od was różni. I dlatego uważam, że zestawienie go z wami jest krzywdzące, dla jego dobra powinniście go wspierać (jak najbardziej), ale nie mu w tym przeszkadzać. Jedynym sensownym zestawieniem MD z rozbickiem jest takie, żeby ten drugi stał za kamerą i nigdy przed nią nie wychodził, a tym bardziej żeby nie otwierał jadaczki, montażystą też jest beznadziejnym, co widać po jego produkcjach, ale może wy wymyślicie mu jakąś lepszą rolę.
No i ostatnia sprawa, chyba najbardziej poważna.. MD prosi na fejsie, żeby udostępniać jego audycje i przyszle programy, sam się waham i waha się na pewno część subskrybentów. Gdyby był sam zrobił bym to bez wahania i pewnie cała reszta, ale rozbicki powoduje u mnie blokadę. Na fejsie są normalnie ludzie, prawdziwi z krwi i kości. Po audycji z rozbickiem, być może zapytają mnie, co ja umieszczam na fejsie, co to za schizofrenik, co to za kosmiczny wariat. To nie będzie dla mnie przyjemne, i udowadniaj teraz znajomym, że ten drugi nie jest wielbłądem, i że warto posłuchać co ma do powiedzenia. Zadajcie sobie sami pytanie, czy chcemy propagować wiedzę alternatywną i teorie spiskowe, czy chcemy to zmieszać razem z błotem i wrzucić do worka z napisem oszołomy?

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Hej, witam. Wracam do strony i forum po długim czasie nieobecności. W sumie to 3 lata, chociaż powrót to niewłaściwe słowo ale jestem ciekaw czy po trzech latach coś się zmieniło.

No wchodzę na czasprzebudzenia i leję po ścianie.. mówię sobie - grubo! :D Co ten miki wyczynia..
Kolejny projekt, kolejna powtórka z rozrywki. Nie oszukujmy się wszystko skończy się tak samo. To bardzo źle wygląda po tylu latach. Żal będzie tylko ludzi o dobrych intencjach, którzy się zaangażują, zresztą na temat tego pana zostało powiedziane już wszystko. W sumie odkopując trochę temat i posty Krzysztofa Rogali z załączonymi filmami Jana Popko na temat Rozbickiego jestem w szoku jak ten pan zebrał całą prawdę o tym jak działał ten człowiek. I zastanawia mnie jedno czy wy którzy chcecie podejmować z nim współpracę wiecie w co wchodzicie? I Zasadnicze pytanie czy MD wie w co się pakuje? Nie no nie mogę uwierzyć. W sumie to myślałem że jego zniknięcie w wielkim skrócie spowodowane było odkryciem czym naprawdę jest nasz ezoteryczny półświatek.. a teraz spółka z największym oszołomem alternatywnych mediów? :pada:

Pycha jest drogą do upadku. Mikołaj nie ma bladego pojęcia ani o działaniu, ani nawet o tym co wymawiają jego usta, sterowane przez schizofreniczny mózg, który potrafi szybciej kłamać niż myśleć. Ludzi poznajemy po owocach, czyli po ich czynach. A te przemawiają na niekorzyść mikołajka i to w zasadzie powinno na amen zakopać ten nieszczęsny temat. Pozdrawiam.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

A tutaj mam info o projekcie "Nowe Media", który jest realizowany przez Panów Dachterę oraz Rozbickiego:

https://lukaszkulak92.wordpress.com/201 ... owe-media/

Strona na FB: https://www.facebook.com/projektnowemedia/?fref=ts

Jak na razie jest tam parę podcastów, ale powiem szczerzę, że nie miałem okazji ich przesłuchać.

Życzę im wszystkiego najlepszego - oby nie wyszło tak, jak zawsze, że intencje były dobre.

Pozdrawiam,
ZORRO

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Krzysztof pisze:
Może ja przypomnę tylko rys historyczny jego "działalności" bo dla mnie ten człowiek przeszedł do historii.

tak to wyglądało:

Stop NWO Poznań - projekt upadł
Radio RBC - współpraca upadła
Czas Nowej Ery - współpraca upadła
Wolna Ludzkość- współpraca upadła
davidicke.pl - współpraca upadła
Serce Nowego Świata - projekt upadł
Telewizja Nowego Świata - projekt upadł
Czas Przebudzenia - projekt upadł
Rozbicki na prezydenta - projekt upadł
Coaching duchowy doradztwo - projekt upadł
NTV - współpraca upadła

podsumowanie twoich działań ma tylko jeden termin który tu pasuje "dywersja"

No... to chyba można już dodać kolejną pozycję do listy:

Nowe media - współpraca upadła

Teraz można to już bezpiecznie powiedzieć, współpraca rozpadła się jeszcze szybciej niż cokolwiek zdążyło powstać. I raczej już nic z tego nie będzie. Jak ktoś przez pół roku nie zrobił nawet jednego kroku, to nie ma co liczyć, że nagle stanie się cud i w jedeń dzień pokona Triathlon.

Kolejny super mega projekt (który miał zmienić oblicze mediów i wprowadzić nową jakość) poszedł z dymem. Z kolei 10 transformacja i zmiana świadomości znowu okazała niczym innym tylko urojeniem agenta-impotenta. Naiwnością było też sądzić, że ludzie dadzą się nabrać na ten sam numer któryś raz z rzędu i wspomogą taki projekt nawet dobrym słowem. Kłamliwy Gargamel nigdy nie będzie już Lordem Vaderem.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Odkąd pamiętam jestem zerem społecznym - już od dzieciaka byłem dziwakiem w grupie ludzi: na imprezach, na ulicy, na boisku w szkole czy to pracy w której byłem ledwo 2 miesiące łącznie w wielu firmach - mobbing kończy moje starania (no cóż każdy orze jak może, każdy chce się czuć akceptowany etc.) u mnie coś nie pyka w mózgu, nie ma tej energii ale są za to fobie, lęki no i brzydki wygląd który podejrzewam że jest głównym winowajcą. Pewnie gdyby było inaczej nigdy bym się jakimiś spiskami etc nie zajmował tylko żył jak każdy normalny.

No i czym taka osoba jak ja ma się interesować ? Chyba nie tym co ci "normalni" którzy mnie skrzywdzili. Jakieś kilka lat temu trafiłem na wolnaludzkosc i audycje MR - to jego jakaś taka umiejętność przyciągania mnie uzależniła - nie powiem na początku gadał z sensem z nutą autokrytycyzmu, i wypowiadał się na tematy bardziej przyziemne o np. postwzroście, o szkodliwości korporacjonizmu, kapitalizmu z przytaczaniem konkretnych przykładów, ciekawych filmów czy utworów muzycznych i.in. Moja intuicja, umiejętność rozróżniania kto bredzi a kto nie pozwalała mi zachować zdrowy rozsądek, nie jestem np. jednym z tych którzy na słowo guru: "popełniamy zbiorowe samobójstwo" je popełni. MR w tamtych czasach wydawał się naprawdę w porządku, nie wiem czy to wspólpracownicy wolnejludzkości doprowadzili go do takiego stanu - pamiętam że wypowiadał się np. o tej pani nawet nie pamiętam jak miała na nazwisko w swojej audycji na WL że lubi ją ale czasami śmieszy ją co ona wygaduje, że to takie bujanie w obłokach - może to się właśnie jej nie spodobało i go zniszczyli. Miałem takie samo zdanie o niej - gadała np. że ma kontakt z cywilizacjami pozaziemskimi, że wysyłają jakieś hologramy etc... - wypowiadać się w ten sposób nie mając żadnej naukowej wiedzy nt. hologramów 3d to jest dopiero bujanie w obłokach - to są ludzie tego typu którzy jeśli obejrzą taki filmik ->
incredible 7D hologram - Funny Vine - Whale 7D image - Vines 2016
phpBB [video]

to od razu stwierdzą że to prawda, że to się działo naprawdę na szkolnej sali sportowej... - nie to było zrobione w programie komputerowym, coś w stylu pokemon go, to jest tylko na ekranie komputera, smarfona - nie ma tego w rzeczywistości, hologram musi być odtwarzany z wielu stron a w tym przypadku musiało by być to z nieskończenie wielu punktów w okręgu - hologram prawdziwy rzeczywisty każdy sobie może zrobić sam - hologram trójkąt - na podstawie odbić z czterech stron - nawet fajnie to wygląda ale człowiek ma jakieś skłonności do magii, bujania w obłokach etc. i widząc to pierwszy raz będzie pod wrażeniem ale jak to się dzieje - a to proste zasady optyki - fizyka. Mówiła że już zna historię przysżłości ludzkości że to tak naprawdę oni planują etc... Ludzkość po to budowała/buduje statki kosmiczne by dostać się do niewyczerpanych zapasów złóż naturalnych w nieskończonym wszechświecie. Ostatnio jednak doszliśmy do wniosku że to niemożliwe i że została nam jedyna ziemia. Misje są tak drogie, że pochłaniają procenty PKB USA a i tak nic one nie dają poza jakimiś badaniami chemicznymi etc. Wysłanie jakiejś sondy a rozpocząć tam prace wydobywcze etc. nawet na księżycu to dwie różne nieporównywalne sprawy. A żeby robić to na szeroką skalę i dodatkowo przetransportować to spowrotem na ziemię - to naprawdę trzeba bujać w obłokach by myśleć że to możliwe... - życie myślami w jakichś gwiezdnych wojnach czy nie wiem co ludzie jeszcze za głupoty oglądali. Tak więc jedynie mają plany skolonizowania innej planety - na której i tak nie da się zamieszkać bo musianoby podążać za idelną strefą np. na marsie wiele set lub tysiecy km na godzine by za chwile nie spalić się żywcem lub nie zamarząć na zimny głaz - tak i mówię tu o kombinezonach i innych zabezpieczeniach - bo nawet w najbezpieczniejszej strefie klimatu marsjańskiego jest znacznie gorzej niż w najzimniejszym lub najcieplejszym miejscu na ziemii. No cóż ludzkość tak czy siak poradzi sobie bez osóbek typu MR - już informują o tym w tvn i innych, mówią o postwzroście, o skróceniu pracy etc. Tak więc następuje pobudka bez dziwactw prywatnych osobników.

mar173 całkiem sensowny ten twój post przeraża mnie ile głupot wrzuca się do sieci nikt już nie sprawdza co jest prawdą a co bujdą pojawia się jakaś informacja na jednej stronie automatycznie inne powielają to nie sprawdzając potem okazuje się,że to było nieprawdziwe ale w sieci funkcjonuje to jako prawdziwe.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]