Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 20 sie 2019, 5:04

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
W nawiązaniu do tej sesji, chcę przypomnieć moje wspomnienia – jako kobiety, która broniła się przed zajściem w ciążę.
Zauważyłem, że zawsze był powód, żeby pozbyć się ciąży. Zawsze ten sam – mściciele z poprzednich wcieleń czaili się i chcieli mnie w sobie rozkochać wierząc głęboko w bajkę, że każda matka kocha swoje dziecko. Ta bajka nie była moją, więc od razu rozumiałem, że ktoś chce nadużyć takiej drogi doprowadzenia do zemsty. A ponieważ nie miałem nigdy ochoty na to, by własną piersią wykarmiać sobie wrogów, to takie próby podejścia mnie były zawsze skazane na niepowodzenie. Działało to tak, że nie pamiętam ani jednego przypadku, kiedy taki mściciel mógłby zrealizować swój plan.

Mściciele mieli jedną jedyną szansę – otóż miałem słabość do pięknych kobiet, które posiadały ponadto wszelkie cechy (znaki) właściwe dla kapłanek, czy też ślad anielskiej wibracji. Im czasem udawało się omamić mnie, a później dokonać zemsty. Występowały one w różnych rolach rodzinnych.

jak dla mnie dosc ciekawy material z wypocin pana Leszka wart przeanalizowania pod katem OPETANIA jego obecnej powloki cielesnej :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol:

na jego stronce jest wiecej takich ciekawych rzeczy

aha... osobiscie do tego pana nie mam nic, nie spotkalem go w realu ani na zadnym forum
zetknalem sie jedynie pare lat temu z jego radosna tworczoscia a dokladniej poznawszy jego intecje oraz po zapoznaniu sie z jego zydowska fizjonomia mialem juz wyrobiona opinie o nim

od tamtej pory jakos nie mialem okazji wpadac na cokolwiek zwiazanego z tym WILKIEM PRZEBRANYM W OWCZA SKORE :język: :boisie: :boisie: az do dzisiaj kiedy szanowny Pbsoft okazal nam go jako swojego JEDYNIE WSZYSTKOWIEDZACEGO GURU :D

Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!(Mt10:16)
A gdy widział (Jan Chrzciciel), że przychodzi do chrztu wielu spośród faryzeuszów i saduceuszów, mówił im: Plemię żmijowe, kto wam pokazał, jak uciec przed nadchodzącym gniewem? (Mt3:7)
Więc się ich nie bójcie! Nie ma bowiem nic zakrytego, co by nie miało być wyjawione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć. (Mt10:26)

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 17 lip 2010, 13:19 
VIP Member
Awatar

O Leszku w internecie mozna znalesc jaknajbardziej duzo informacji.
Jest to znana postac w internecie wiec problemow ze znalezieniem jego tworczosci nie bedzie.

Dodam ze sam kiedys konczylem ROCZNA SZKOLE REGRESINGU u LESZKA i II stopien HUNY.
W raznie konstruktywnych pytan - chetnie odpowiem :tak:

Dla leniwych :

Leszka tworczosc internetowa:

http://www.ezosfera.pl/leszek/artykuly

Tworczosc w postaci ksiazek i nagran audio i dvd.

http://www.dobreksiazki.pl/a300-leszek-zadlo.htm

Leszek sam o sobie mowi:
Cytuj:

Jestem psychotronikiem z powołania. Od dzieciństwa interesowałem się etnografią, religioznawstwem, magią i rozwojem duchowym. Pierwsze mistyczne doświadczenie w wieku kilkunastu lat spowodowało moje uzdrowienie z choroby, której przyczyn lekarze nie potrafili ustalić. Przez wiele lat owo doświadczenie nie miało na mnie żadnego wpływu, ponieważ racjonalistycznie traktowałem je jako halucynacje związane z wysoką gorączką.

Po ukończeniu studiów pedagogicznych pracowałem w szkole średniej, gdzie zetknąłem się z wieloma problemami młodzieży. Przez cały czas pracy miałem do młodych ludzi niekonwencjonalne podejście, co ugruntowało mnie w przekonaniu, że można dotrzeć do każdego, pod warunkiem, że mu się to w odpowiedni sposób przedstawi. W szkole nauczyłem się przekładać wiedzę i założenia teoretyczne na praktykę. Te doświadczenia pomogły mi w pisaniu książek i prowadzeniu wykładów oraz zajęć terapeutycznych.

W tym miejscu chcę zwrócić uwagę wszystkim, którzy po przejściu kilku kursów usiłują świadczyć usługi w zakresie niekonwencjonalnej pomocy, że przez wiele lat nie pobierałem za swe usługi żadnych pieniędzy. Trwało to tak długo, aż miałem pewność, że to, co robię, robię naprawdę dobrze i profesjonalnie. Nawet obecnie nieodpłatnie wykonuję usługi związane z eksperymentami nad nowymi sposobami pomagania innym. Uważam, że to jest OK.

Ucząc się pomagam innym, ponieważ i oni w ten sposób pomagają mnie. Ale kiedy już się nauczę, mam prawo pobierać honorarium.

Odkąd zająłem się praktycznie sprawami rozwoju duchowego i psychotroniki, staram się, by moje działania służyły mnie i wielu ludziom, którzy są gotowi przyjąć niekonwencjonalną pomoc i rozwijać się duchowo. - Od wielu lat prowadzę zajęcia związane z Huną i terapią reinkarnacyjno - regresywną. Obejmuje ona takie elementy, jak afirmacje, medytacja, modlitwa, wizualizacja oraz sesje regresingu®. Dzięki nim poprawiłem swoje życie i z wdzięczności uczę tego innych.

To, co robię, do niczego ludzi nie obliguje. Ci, co chcą, korzystają z pomocy i osiągają bardzo dobre rezultaty poprawiając jakość swego życia, swych związków, znajdując lepszą pracę, odnajdując poczucie bezpieczeństwa itd. Wielu z nich, ale nie wszyscy, znajduje odpowiedzi na swoje wątpliwości religijne. Po prostu, zaczynają rozumieć i czuć, że Bóg jest obecny w ich życiu niezależnie od wyznawanej religii (a mam kontakt z buddystami, hinduistami, muzułmanami, ateistami, ewangelikami, zielonoświątkowcami, czy Świadkami Jehowy i innymi).

Nie ingeruję w cudze poglądy religijne, ale też nikogo nie będę zapewniać, że jego religia jest najlepsza. Staram się żyć w zgodzie z najwyższym dobrem moim i innych, i dostrzegam coraz mniej konfliktów między jednym i drugim. Jestem wegetarianinem, a wegetarianizm wybrałem dlatego, że czuję się z tym lepiej i przyjemniej. - przestałem chorować i czuję się znacznie lepiej i znacznie lżej.

Kiedyś musiałem zastosować i wypróbować na sobie różne zabiegi niekonwencjonalnego uzdrawiania, ponieważ tradycyjna medycyna okazała się bezradna wobec moich schorzeń. Udało się, więc nabyłem pewności, że te metody działają. Wielu z nich nauczyłem się praktycznie, dzięki czemu pomagałem ludziom. Dziś, zamiast uzdrawiać, wolę uczyć innych, jak sami mogą odzyskać zdrowie.

Oprócz zajmowania się uzdrawianiem i psychoterapią piszę i wydaję książki. Pomagają one wielu ludziom, co uważam za ogromnie cenny wkład w przemianę świadomości naszego społeczeństwa, które akurat stanęło na rozdrożu miedzy katolicko - socjalistycznym systemem wartości, a koniecznością dostosowania się do warunków kapitalistycznych. Uważam, że one doskonale wypełniają lukę w świadomości.

Ponadto jestem radiestetą i zdarza mi się występować w roli jasnowidza. Zajmuję się też niekonwencjonalnymi metodami doradztwa dla małych i średnich firm. Obejmuje ono m. in. analizę przydatności pracowników, testy uczciwości i przede wszystkim badanie kandydatów na pracowników. Dzięki temu kilku moim kontrahentom udało się uniknąć zatrudnienia oszustów i złodziei na odpowiedzialnych stanowiskach.

Pasjonuje mnie rozwój duchowy, ale jak najbardziej praktyczny, a nie nieprzytomne bujanie w obłokach.

aquabart pisze:
aha... osobiscie do tego pana nie mam nic, nie spotkalem go w realu ani na zadnym forum
zetknalem sie jedynie pare lat temu z jego radosna tworczoscia

Ja również nie spotkałam Żądło nigdy, za to spotkałam jego ucznia. Dzisiaj sam jest mistrzem reiki i wszystkiego co tam się da. Z Leszkiem nie "koleguje" się już, bo ponoć powchodzili sobie w kompetencje(czyt.klientele odbierają sobie) Faktem jest, że gość o którym mówię-moce,że tak powiem, ma-to słychać widać i czuć.
Korzystałam z jego pomocy....i to co miało miejsce zwaliło mnie prawie na kolana. Gość,świadomie czy nie, zastosował na mnie zmasowany atak energetyczny.
Nie jestem wytrenowana w tej dziedzinie....ja taki naturszczyk...jak mnie ssają-wiem o tym!
Do dziś nie wiem jak, zablokowałam i chyba...nie wiem, odbiłam czy jak, facetowi gały na wierzch wyszły....i pyta:ale co? jak? Odpowiedziałam tylko: ty gnoju jeden, mistrzu od siedmiu boleści.
Faktem jest, że było to szalenie dziwne, inne od wszystkiego co widziałam i poznałam.....przysięgam-widziałam go pomimo zamkniętych oczu, widziałam, że knuje. Widziałam jego aurę,astral-czy jak to zwał. Promieniowanie przedmiotów wokół niego, i jego intencji. Ufff, to co zrobiłam , ta obrona-to był czysty instynkt, nigdy nie pobierałam żadnych nauk, treningów. Tak zablokowałam, że prawie po fizycznych łapach oberwał. Wyszłam.
I najciekawsze, po tym-przez jakiś czas(tak do tygodnia) widziałam nad ludźmi, nad innymi nie-taki kaptur czarny nad głową. To coś otaczało głowy jednych ludzi, innych nie. Ten mistrz o którym mówię, miał aż do ramion zakryte tą czernią. Potem przeszły mi te ciekawe widzenia hehehhe.

Oj nie, nigdy więcej mistrzów...za blisko mojej powłoki cielesnej i każdej kolejnej :dobani:

Ja dlatego leję ciepłym moczem na wszystkich mistrzów, nie uczęszczam na żadne zabiegi, terapie, ustawienia, przestawienia, jogi, kursy i inne prania mózgu. Każdy ma własny umysł dzięki któremu może sam sobie poradzić ze swoimi problemami. Nie mówię, że nie warto korzystać z wiedzy ale lepiej kupić książkę za 20 zł i sobie samemu ją przetrawić niż bulić mistrzowi 800 stów za to samo plus do tego jeszcze dochodzi ich natarczywość i chęć przywiązania do swojej osoby w celu wyciągania kasy. Uważam, że biznes ezoteryczny jest gorszy nawet niż paszoł biznes, jak Niemen nazywał show-biznes :lol: Lady Gaga to ci chociaż durną, bo durną ale piosenkę zaśpiewa jak zapłacisz za koncert. Mistrz pomacha łapkami, świeczki zapali i 800 stów do kieszeni... ZA NIC! Za wykreowanie siebie na mistrza. Reiki to ściema od początku do końca, nieważne czy z ręki pana Żądło czy innego. Największą siłą uzdrawiającą wszelkie problemy jest MIŁOŚĆ a tę Bóg daje wszystkim za darmo, a żeby ją otrzymać wystarczy ją dawać.Jezus nigdy nikogo nie uzdrawiał za kasę i dlatego jak zauważyłem... zdecydowana większość ezoterycznych mistrzuniów syczy swoimi wężowymi językami na chrześcijaństwo, cóż Mistrz z Nazaretu koniunkturę im psuje tak jak psuł faryzeuszom A tak poza tym jak ktoś kiedyś pięknie napisał moim guru jest moje życie! :tak:

Rym, a zgodzisz się ze stwierdzeniem, że Bioenergo / Mistrz Kuku Cię uleczy za hajs... uleczy Ci ciało... a zamknie serce*? :haha: :uścisk:

* - to co mówiłeś o miłości przed chwilą...

Zgodzę się jak najbardziej... i to jest właśnie domena demonicznego działania. Skupianie na ciele i odcinanie od prawdziwej Miłości. A uzdrawianie niby jest "holistyczne" :lol:

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

rym74

nic dodac, nic ując :D

dawno temu miałem nawet 3 jego książki. jakoś mi nigdy nie pasował ten Żądło -tak intuicyjnie. Cwaniak i manipulator.
Kilka lat temu poznałem jedną z jego "uczennic" (bawi się babkami i co jakiś czas zmienia)- mam pogląd na sprawę. To magik - nie wiem czy czarny ale na pewno szary.

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

A po kiego smerfa mi jakiś guru?

pokój!

:)

(Edgar Allan Poe)

Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.

http://chomikuj.pl/nhsh2012

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Mój kontakt z Panem Leszkiem Żądło polegał na czytaniu artykułów jego autorstwa - głównie tematy o Upadłych Aniołach - zamieściłem jeden tu na forum, ale też nie zaopiekowałem się tematem, nie miał mega poczytności.
Mogę uczciwie powiedzieć, że to co miałem okazję przeczytać nie zawierało w sobie treści które dla mnie zabarwione by były jakąś "nieczystością".
To co napisała Rubik daje mi alternatywny poglad, a cenię sobie bardzo słowa "z pierwszej ręki".

Cytuj:
Nie potrzebuję Guru.
Potrzebuję czasem rady Przyjaciela.
Potrzebuję siebie - gotowego do działania.
Brzydzę się intencjami które na niwie "łoświecenia" hodują haremy.
Nie oceniam.
Unikam.
Odradzam.

by yosee

:bużki:

NarajanaJane pisze:
(....)polegał na czytaniu artykułów jego autorstwa - głównie tematy o Upadłych Aniołach - zamieściłem jeden tu na forum, ale też nie zaopiekowałem się tematem, nie miał mega poczytności.
Mogę uczciwie powiedzieć, że to co miałem okazję przeczytać nie zawierało w sobie treści które dla mnie zabarwione by były jakąś "nieczystością"(....)

Tak było właśnie ze mną. Człowiek o którym mówiłam też ma stronę, materiały, artykuły. Naprawdę ciekawe i rzeczowe. Żadne magiczne cuda. Spokojnie i mądrze. Tylko dlatego podjęłam decyzję o kontakcie osobistym.
Wyszło dopiero, gdy spotkałam się twarzą w twarz i przystąpił do "pracy"-tak to chyba mogę nazwać, bo życie temu poświęcił.

Muszę jednak zaznaczyć, każdy jednak sam podejmuje decyzję o takiej wizycie, o takiej pomocy. Jest to tak dalece osobiste.....że nawet taki pyskacz jak ja-w życiu nie powie"co ty robisz, nie korzystaj z tego!" To jest doświadczenie osobiste. Ja przeżyłam koszmarek, opróżniłam kieszeń na lewą stronę-na powrotny nie miałam po tej pomocy hehhehehe , i jeszcze to poczucie bycia oszukaną....
Ale było minęło :)

Awatar użytkownika

he,he...jak mozna oceniac ludzi nie znając ich? hehe....jak mozna oceniac ludzi znając ich?kazdy widzi swoje wady w innych na zasadzie przeniesienia.Skończyłam Roczną Szkołę Regresingu i dla mnie Leszk jest okey.

wolność=OBSERWACJA SWOJEGO UMYSŁU

NIE JEST WAŻNE CO SIĘ DZIEJE NA ŚWIECIE-ważne jest to jak ty to odbierasz, jak i do czego używasz

fioletowy słowik pisze:
(...)jak mozna oceniac ludzi nie znając ich? hehe....jak mozna oceniac ludzi znając ich?(...)

Ja jestem pewna, ze to ma głębsze znaczenie....ale rozwiń, fajnie będzie :spoko:

Awatar użytkownika

Nie mogę znaleźć na youtube wykładów Leszka Żądło , które kiedyś obejrzałam i wydawały mi się inspirujące chciałam sobie teraz zerknąć i dokonać weryfikacji z perspektywy minionego czasu, a tu klapa wykładów nie ma :zły:

fioletowy słowik pisze:
he,he...jak mozna oceniac ludzi nie znając ich? hehe....jak mozna oceniac ludzi znając ich?kazdy widzi swoje wady w innych na zasadzie przeniesienia.Skończyłam Roczną Szkołę Regresingu i dla mnie Leszk jest okey.

"każdy ma swoją ścieżkę"
to co jednemu pomaga - dla drugiego może być zabójcze.

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Cóż to za przewodnik duchowy, który pobiera opłaty za pomaganie ludziom? Sprytny biznesmen. Mam kilka książek L. Żądło, kupionych w antykwariacie za psi grosz, ale i te pieniądze uważam za wyrzucone w błoto. Psychomanipulacja i drenaż pieniędzy na naiwnych duszyczkach.

Ostatnio zmieniony 19 lip 2010, 15:40 przez stefani, łącznie zmieniany 1 raz

Pozwolę sobie skopiować swojego posta z innego tematu... szkoda czasu na pisanie nowego w temacie tego magika.

Żądło podaje nam tu takie rewelacje:

Cytuj:
Dziś za najbardziej wiarygodnych uczniów Jezusa uchodzą Św. Piotr – Skała, który oszalały biegał po całej Jerozolimie wrzeszcząc: “nie znałem Go”, choć nikt go nie pytał

...ależ sprytna manipulacja i próba ośmieszenia. Pytali i to w wiadomym celu.

Cytuj:
Oficjalnie Jezus uchodzi za ascetę. Analiza źródeł historycznych daje dużo do myślenia. Wyjawia się spoza niej obraz Jezusa adorowanego przez liczne kobiety, w tym sponsorki – żony bogatych kupców i rabinów.

Cytuj:
Gdy wrócił do Izraela, nie miał niczego, poza rodziną. Ponieważ jednak kiepsko pilnował interesu, to nikt specjalnie nie kwapił się, by go sponsorować. Wtedy to zaczął uzdrawiać biednych, gromadzić wokół siebie nieomalże głodujących rybaków i…. szukać kogoś, kto za to zapłaci. Tu pojawiły się wdzięczne kobiety, które w zamian za bliski (niejednokrotnie intymny) kontakt z Mistrzem hojnie obdarzały go kosztownościami należącymi do ich mężów.

Cytuj:
Jezus widząc, że jego obecność może wywołać antyrzymskie zamieszki, które skończyłyby się gehenną, postanowił z grupą doradców i uczniów wewnętrznego kręgu (bliższych mu niż apostołowie), odegrać przedstawienie, które pozwoliłoby mu wyjść z tego wszystkiego z twarzą i oszczędzić ludzi, których bezpieczeństwo było narażone z powodu antyrzymskich wystąpień. Jego “śmierć” na krzyżu miała pohamować szaleńców dążących do powstania narodowego. Tak więc kilka osób intensywnie pracowało nad dograniem szczegółów (są one dosyć dobrze opisane w tekstach pochodzących z Kaszmiru ze środowiska czcicieli Issy). Dzięki staraniom grupki wtajemniczonych i bardzo bogatych uczniów Jezusa ukrzyżowano w piątek i zdjęto z krzyża w ten sam dzień po kilku godzinach. Historia nie zna przypadku, żeby ukrzyżowany był w stanie zemrzeć w tak krótkim czasie, ale ani wierni, ani apostołowie nie mogli o tym wiedzieć.

Bez komentarza - intencje aż nazbyt wyraziste.

Cytuj:
W tym miejscu przydać się może jeszcze jedno źródło informacji. Może ono być przez wielu uznane za mało wiarygodne, ale…. potwierdza większość tego, co napisałem, co wynika z analizy tekstów źródłowych oraz z domysłów dociekliwych badaczy. Chodzi o wspomnienia uzyskane podczas regresji.
Dla mnie metoda ta jest jak najbardziej wiarygodna i jak najbardziej na miejscu.

Dla mnie też byłaby wiarygodna jakbym na niej kasiore trzepał. Na stronce możemy sie nawet dowiedzieć, że sama nazwa regresing jest opatentowana i nie można ot tak sobie jej używać.

Cytuj:
Czytałem sporo na temat wspomnień dotyczących Jezusa, które pojawiły się podczas regresji i wiele z nich nie wydaje mi się wiarygodnymi. Zbyt często za Jezusa jest w nich uznawany ktoś ważny, kto był rabim, mistrzem, czy uzdrowicielem. Ale są i takie wspomnienia, które nie budzą moich wątpliwości.

...no tak te regresje, które przedstawiają Jezusa jako "kogoś ważnego" są niewiarygodne ale już te, które robią z niego dziwkarza to jak najbardziej.

Tu całość tych rewelacji:

http://www.ezosfera.pl/leszek/artykul/70

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Cześć Miszczu,Leszku,znamy się,zapewniam :tak:
stałeś się weganem,fajniej wyglądasz,wiewiórki tak gadają

Wylądowałeś tu w Hydeparku,ależ zniewaga..

z prostej i aż nadto oczywistej przyczyny:stałeś się manipulantem i ezooszołomem,książkowym kompilatorem cudzych treści,które ciągle przerabiasz i sprzedajesz pod swoją etykietką

Jak tu dotrzesz,do tego wpisu,misiu,to będziesz się zastanawiał ki #uj wodę mąci,ale luzik.
Nic złego,nic dobrego,sentencje.Peace wszędzie.
:obiad:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]