Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 29 lut 2020, 10:47

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Totally pisze:
to wieczorem można walnąć z sodką i OJ :D

bierzesz też inne rzeczy co sam brał Abrama Hoffer ? Zastanawiam się nad Q10 i wit. A

Nie ma przeszkód, jedyny warunek to pusty żołądek.
Staram się nie kupować gotowych supli (oprócz orotanu litu).
Pałeczkę po Hofferze przejął teraz A. Saul.
Tylko w proszku, koszty i czystość (bez stearynianów i innych ''ulepszaczy'')

Co do wit.A szukam na razie info o retinolu.

Taka ciekawostka dr Saula:

Andrew Saul
propagator i praktyk medycyny ortomolekularnej, w swojej książce Wylecz Się Sam Mega Dawki Witamin, podaje dawki suplementów, które sam stosuje w swoim życiu (strona 507-508 książki):

Cytuj:
Śniadaniowy Hit

Lubię rozpocząć dzień od półtora litra marchewkowego soku. W lecie mieszam marchewki z cukinią, a jesienią z jabłkami, jednak poza sezonem na śniadanie przygotowuję sobie swoją ulubioną „papkę”. A skoro ta nazwa z pewnością zachęciła was do degustacji, oto przepis:
– Pół litra owocowego soku (pomarańczowy sok z mrożonego koncentratu jest łatwy do dostania i dobrze się sprawdza). Kolejną smaczną opcję stanowi sok z ananasów. Pamiętaj, że kupowane przez ciebie napoje nie powinny zwierać cukru, gdyż same owoce dostarczają naszej papce naturalnej, intensywnej słodyczy.
– Trzy (lub więcej) kopiaste łyżeczki lecytyny w granulkach.
– Jedna łyżeczka witaminy C w kryształkach (około 4500 miligramów).
Całości należy zmiksować w przestronnym naczyniu i voila – gotowe.

Niezależnie od tego, czy na śniadanie jest papka czy sok, zawsze wzbogacam je o dodatkowe suplementy:
– 600 międzynarodowych jednostek witaminy E (w postaci naturalnej mieszanki tokoferoli zawierającej 80% D-alfa-tokoferolu).
– Kilkaset miligramów niacyny (więcej, jeśli nie odczuwam gorąca, mniej – jeśli czuję).
– 3 tabletki wapniowo-magnezowe, z których każda zawiera około 200 miligramów wapnia i 100 miligramów magnezu i które dodatkowo buforują witaminę C.
– 5 tabletek enzymowych, które ułatwiają przyswajanie lecytyny (może to być pankreatyna, choć nie jest ona wegetariańska; wegetariańskie enzymy, zawierające często papaję i inne owoce, są nieco droższe).

1 silny preparat dostarczający mi:
400 jednostek międzynarodowych witaminy D
25 miligramów tiaminy (witaminy B1)
25 miligramów ryboflawiny (witamina B2)
100 miligramów niacynamidu (witamina B3)
25 miligramów pirodyksyny (witamina B6)
400 mikrogramów (mcg) kwasu foliowego
25 mikrogramów witaminy B12
200 mikrogramów biotyny
25 miligramów kwasu pantotenowego
15 miligramów cynku
25 mikrogramów selenu
4 miligramy manganu
25 mikrogramów chromu

Preparaty zawierają też najczęściej umiarkowane ilości witamin A, C i E. Jeśli wydaje ci się, że to wszystko za mało, weź pod uwagę, że multiwitaminową mieszankę przyjmuję trzy razy dziennie, z każdym większym posiłkiem. Przy obiedzie zażywam dodatkowo 60 miligramów cynku i 200 mikrogramów chromu. Jeśli wpiszesz powyższe rady w swój codzienny, a nawet cotygodniowy plan, myślę, że sam zauważysz zmiany.
Pamiętaj, że po spożyciu śniadaniowego hitu możesz – podobnie jak ja – nagrodzić się szklanką zwyczajnego soku! Dodam jeszcze, że opisany posiłek sprawia, że przez kolejne sześć godzin nie odczuwam głodu ani potrzeby podjadania.
Chciałbym także podziękować doktorowi Jacobusowi Rinse’owi, którego słynna receptura była dla mnie dużą inspiracją.

Z Cheops forum

-- 03 sie 2016, 22:05 --

Hermiona pisze:
Alkalizowanie soda nic nie dalo, jak dotad. Bo ja nie mam takich boli, jak np przy migrenie. Mnie boli cala dobe, na zasadzie silnych kurczy i z wymiotami. Ja naprawde nic wtedy nie jem ani nawet pic nie moge, wszystko wylatuje. Odruchy wymiotne mam nawet przy pustym zoladku. Pozniej jak minie ta faza skurczowa to dopiero zaczynam powoli jesc bo i tak mam mdlosci.
A chlorek magnezu to jest ten preparat pod nazwa delbet?

Jesteś potwornie niedożywiona!
Zacznij coś z tym robić, bo perspektywy przy kontynuacji mogą być fatalne w skutkach.
Zastosuj porady z tych podręczników, mogą pomóc:
http://www.nexus.media.pl/?354,proste-m ... ia-zdrowia
http://www.nexus.media.pl/?389,jak-wyle ... drozdzakow

Delbet to bliźniacza forma (odwodniona ) chlorku magnezu, tylko nie wiedzieć czemu
50-200x droższa.
Kup płatki magnezowe i zacznij od kąpieli - szklanka na wannę, +soda, sól kłodawska, wygotowany
skrzyp.
http://www.tabsol.pl/chlorek-magnezu-platki-25kg
Kupisz też tu dobrą sodę, boraks, witamine C i inne.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 03 sie 2016, 21:29 
VIP Member
Awatar

Intimate Secretary * 6th Degree

dobra jest ta medycyna ortomolekularna, wcześniej o niej słyszałem, są albo może masz jakieś pdfy tych zacnych ludzi greg xD ? najlepiej po polsku.

Zna ktoś może jakieś tanie preparaty krzemowe ? greg może masz linka z krzemem dla koni albo coś :D ?

I witamina E, piszą, że tylko i wyłącznie naturalna, bo hamuje przyswajanie tej prawdziwej i naturalnej, to co oni biorą, że to jest takie naturalne ?

http://podkowalinypl.shoper.pl/pl/p/Witamina-E/548

dobre to bedzie ?

niacyna jest podobno antygrzybiczna, więc chyba kupię ją, kop podobno po niej lepszy niż po kawie :D

cynk suplementujesz ?jaką formę ? ja niestety w tabletkach mam ;/

http://biotechnologia.pl/kosmetologia/a ... ybice,2435

Fellow Craft * 2nd Degree

Witam wszystkich
Postanowiłem napisać bo nie wiem już co robić.
Od lat źle się czułem, robiłem morfologie i wszystko było ok. Okaz zdrowia, a ja od najmłodszych lat męczyłem się z trądzikiem (masa antybiotyków przez lata i słodyczy oraz chleba), miałem dużo pieprzyków, wiecznie zapchany nos, byłem bardzo nerowy.
Wreszcie rok temu zrobiłem sobie badanie żywej kropli krwi. Wyszło że mam candidę, pasożyty, dysbakteriozę i duży niedobór witamin i minerałów. Przeszedłem na diete i schudłem 6 kg przez 3 miesiące. Czułem się lepiej ale dieta nie wyleczyła mnie.
Potem przyszły święta, obżarstwo i trochę przytyłem. Niestety w lutym znów zachorowałem na anginę i chociaż próbowałem obejść się bez antybiotyku to ból gardła spowodował, że musiałem go wziąć ;(
Potem zacząłem tyc coraz bardziej i przez kolejne pół roku przytyłem 10kg chociaż przez ostatnie miesiące jadam zdrowo, chleba i słodyczy prawie wcale. Dużo mięsa, ryżu i kaszy, warzyw oraz owoce.
Pije tez wodę utlenioną i sodę, biorę chlorelle, omega 3, jem olej kokosowy i pije witamine c.
Pod względem nerowości bardzo się poprawiło, ale ciagle mam wzdety brzuch i zaparcia. Potrafie być w wc 6 racy i zrobić obfite kup...y, a i tak ciagle tyje. W kale mam też dużo niestrawionej żywności chociaż ostatnio odbijało mi się po sodzie w cągu 2 minut. Pije tez sok z cytryny i ostatnio ocet jabłkowy.
Ciągle czuje że nie wydalam się dostatecznie.
Mam do was pytanie czy wzdęty brzuch, resztki jedzenia w kale i szybkie tycie sa spowodowane pasożytami czy to wszystko candida?
I co ja mogę jeszcze zrobić? Kupiłem srebro koloidalne i jutro zacznę je pić. Jeżeli to nic nie da to spróbuje boraxu.
Proszę o pomoc.

Yoshiharu pisze:
I co ja mogę jeszcze zrobić? Kupiłem srebro koloidalne i jutro zacznę je pić. Jeżeli to nic nie da to spróbuje boraxu.
Proszę o pomoc.

Kup podręcznik dr Lasta i zastosuj:
http://www.nexus.media.pl/?389,jak-wyle ... drozdzakow

-- 04 sie 2016, 12:50 --

Totally pisze:
dobra jest ta medycyna ortomolekularna,

Podawałem kilka (dziesiąt) razy linki do książek lekarzy ortomolekularnych:
Lasta, Nieumywakina, Sircusa, Clark, Saula, Bołotowa, Fischera.
Nie ma pdf-ów, trzeba kupić.
Niektóre artykuły są przetłumaczone, nieliczne, są też na forum.

Krzemu najwięcej jest w skrzypie-kąpiele oraz kasza gryczana, jaglana, marchew.

Kaszy jaglanej jem dużo i nie widze poprawy. O co w ogole chodzi z tym krzemem?
Kupie wyciąg z czarnego orzecha bo podobno jest dobry na pasozyty plus srebro.

Ok poszukam na chomikuj.
A co mi w ogole jest,mam jakies pasozyty w jelitach?

Yoshiharu pisze:
Kaszy jaglanej jem dużo i nie widze poprawy. O co w ogole chodzi z tym krzemem?
Kupie wyciąg z czarnego orzecha bo podobno jest dobry na pasozyty plus srebro.

Ok poszukam na chomikuj.
A co mi w ogole jest,mam jakies pasozyty w jelitach?

Poprawy w czym?
Nie ma na chomiku.
Krzem uwielbiają pasożyty i nowotwory, poczytaj:
Cytuj:
Pożeracze krzemu w ciele człowieka
Najaktywniejszymi i najbardziej groźnymi pożeraczami krzemu w organizmie człowieka są robaki i grzyby. Rozmnażając się w ogromnych ilościach, zasiedlają praktycznie wszystkie tkanki ludzkiego organizmu. Robaki – tasiemce, nicienie i przywry, a także bakterie i grzyby wykorzystują nasze organy i krew jako środowisko zamieszkania i budulec. Aby przekazać potomstwu informacje na temat swojego gatunku, pasożyty potrzebują krzemu, który – będąc pierwiastkiem o właściwościach piezoelektrycznych – zdolny jest do przetwarzania energii.
Pożerając krzem w ogromnych ilościach, pasożyty znacznie zmniejszają jego ilość w organizmie gospodarza. Ulega przy tym upośledzeniu funkcja przekazywania informacji z mózgu do ciała i organizm traci kontrolę nad funkcjami życiowymi.
(...)
http://www.igya.pl/przeglad-diet/ciekaw ... astek-ycia
krzem-pierwiastek-zycia-t12907.html

Zrób sobie kilka testów domowych, będziesz miała (nieprecyzyjne, ale zawsze) rozeznanie:
1. sody (kwas żołądkowy)
2. buraczkowy (jelita)
3. PH moczu (paski pH potrzebne albo pH metr)
4. Jodu (na zawartość, albo Lugola albo SSKI)
5. Śliny (candida)
6. Kalibracja wit.C (na zawartość)
7. Hydratację (sprawdzenie nawodnienia) http://www.igya.pl/przeglad-diet/ciekaw ... trzebujesz

te greg, a próbowałeś wciągać niacynę nosem xD ? Może flush będzie mocniejszy

Pokaż Uwagi moderatora

Master Mason * 3rd Degree

Greg, postaram sie wlaczyc jeszcze ten chlorek magnezu.

Ostatnio zmieniony 17 gru 2016, 17:54 przez Hermiona, łącznie zmieniany 1 raz

Totally pisze:

Pokaż Uwagi moderatora

Cóż bezczelny młodzianku.
Ten żenujący ''wpis'' świadczy o tym, że intuicja mnie nie myli.

-- 04 sie 2016, 19:30 --

Hermiona pisze:
Tak z tydzien minie za nim dojde do siebie, to jest naprawde trudna choroba. Nikt mi nie umie odpowiedziec dlaczego tak mam. To nie to ze nic nie robie. Szukalam przyczyny od poczatku pojawienia sie problemu, w koncu trafilam, ze to moze byc kandydoza, z ktorej obecnie wychodze.

Masz rozregulowane hormony, braki minerałowo-mineralne, i dodatkowo zagrzybienie.
Zakwaszenie żołądka też pewnie słabe, sprawdzałaś?
Magnez to dobra opcja.
Czytałaś ten materiał H. Clark? :
http://www.powrotdonatury.net.pl/czytel ... nload.html

tak sobie zażartowałem

Greg jak byłem na badaniu żywej kropli krwi to pani mówiła mi żebym przeszedł na diete dość regorystyczną i zalecała szczególnie kasze gryczaną i jaglaną. Jakoś słowem mi nie wspomniała, że tym się żywią robaki i grzyby.
I tak nie jem chleba ani przetworów mącznych więc jezeli nie kasze to co jeść? Trudno mi będzie wytrzymać tylko na mięsie i warzywach.
Greg a co do testów, które wymieniłeś to test śliny i sody robiłem. W ślinie miałem nitki i wtedy poszedłem na badanie krwi żeby się upewnić czy mam candidę i wyszło, że mam. Nawet widziałem jak we krwi przepływał mi jakiś pasożyt. A test sody robie często bo duzo jej pije z miodem czy bez i raz mi się odbije po kilku minutach, ostatnio nawet po 2 a raz w ogóle. W badaniu ż. kropli krwi wyszło mi bardzo duże zakwaszenie.
Stąd pije sok z cytryny i grejfruty a do obiadów dodaje zawsze warzywa. Dziś piłem sok który jest w ogórkach kiszonych.

Greg i mam też przeciekające jelita w teście ż.k.k wyszła mi dysbakterioza i autoagresja.

,
edytuj posty a nie pisz jednego za drugim Mruga [d66]

Zrobiłbym to, ale mój post się jeszcze wtedy nie pojawił ;)

Totally pisze:
Zaskoczyło mnie jak mówił, że prawie nie je warzyw i owoców bo tam prawie nic nie ma.

A skoczyłeś na mnie jak pisałem, że trochę mnie dziwi ten mięsny fanatyzm Zięby ;)

A co do meritum, to Dalja widzę traci swoją armię. Grono bezgranicznych wyznawców wykonujących każde polecenia w "protokole" maleje, nikt się z niczego nie wyleczył ale naturopatka dalej twardo wszystkich obraża.

Rak pisze:
A skoczyłeś na mnie jak pisałem, że trochę mnie dziwi ten mięsny fanatyzm Zięby ;)

bo naskakiwałeś na niego z tego powodu co było dla mnie dziwne. Po prostu chyba nie ma sensu jeść aż tylu warzyw i owoców i wydawać tylko na nie kasę

Greg, sprobuje jeszcze z tym magnezem.

Ostatnio zmieniony 17 gru 2016, 17:55 przez Hermiona, łącznie zmieniany 1 raz

Totally pisze:
Rak pisze:

bo naskakiwałeś na niego z tego powodu co było dla mnie dziwne. Po prostu chyba nie ma sensu jeść aż tylu warzyw i owoców i wydawać tylko na nie kasę

Nie naskakiwałem tylko konfrontowałem z Twoim weganizmem i podejściem do jakości mięsa. Ja nie mam nic do mięsa, tylko mięso uzupełnia pewien określony zakres witamin czy minerałów, a warzywa i owoce uzupełniają co innego. Poza tym mięso poza jakimiś kurczakami wcale nie jest takie tanie w porównaniu do owoców szczególnie z naszej szerokości. Nawet kokosy w porównaniu do mięsa są tanie. Jeden kokos kosztuje poniżej 3 zł, a można się zapchać.

Drogie natomiast jest całkowite wyrzucenie mięsa i szukanie zamienników witaminowo-minerałowych, ale to inna bajka.

Ja w 100% nie wierzę w żadne diety. Jest tylko jedna niezaprzeczalna zasada, żeby jeść rzeczy jak najmniej przetworzone a to już powoduje wykluczenie większość produktów (szczególnie słodyczy ale i jakiś gotowych obiadów). Oczywiście każdy indywidualnie może sobie szukać jakiegoś winowajcy ale podstawowa zasada jest prosta. A syf jest i w mięsie i w warzywach i we wszystkim, trzeba by samemu badać wszystko laboratoryjnie przed jedzeniem.

Hermiona pisze:
Greg, pewne jest, ze mam kandydoze,

Odżałuj 20 zł. kup podręcznik Lasta i się wylecz z tego, po prostu.
Tzn. zlikwiduj nadmiarowe drożdże.
Do dr Clark podałem link, też dobre i b. skuteczne.

Greg, ile bierzesz niacyny ? bierzesz ją na pusty żołądek ? zawsze masz flusha ?

wziąłem 500 mg do posiłku i miałem takiego flusha aż palce u nóg miałem czerwone ! wspaniałe uczucie :D ale niestety to ustąpiło i nie mam już flushów :/ 500 mg na pusty żołądek nie będzie przesadzone ? czy biorąc na pusty żołądek zawsze będzie flush, chociażby takki lekki ? bo z rana stawia to od razu na nogi.

Suplementujesz kwas foliowy ?

Totally pisze:

Pokaż Uwagi moderatora

no przepraszam za ten tekst, nie myślałem, że weźmiesz to tak do siebie, tak chciałem zaśmieszkować tylko. Obiecuje, że już nie będę śmieszkować i szacunek na 100% będzie :)

DALIA - ELIZABETH!

Tu Archibald. Leczę się dalej ziołami, przyprawami, sodą, dietą i paroma lekami. Mam krótkie konkretne pytanie - co tydzień robię sobie jedniodniową głodówkę, zawsze w środę. Czy w tym dniu podczas głodowania stoaować zioła i sodę czy odpuścić i pozostać tylko na wodzie?

Pozdrawiam serdecznie - Tomasz

... paroma lekami - piszesz ... ty w ogole nie powinienes uzywac zadnych "lekow" ! ...

mozna pic ziola i sode ... herxy moga byc silniejsze...

Thx Dalia. Leki to candex srebro koloidalne kwas undecylenowy laktoferyna vivomix leki nie leki traktuje je jako uzupełnienie. Trzymaj się Dalia Elizabeth. Napisze za jakiś czas. Tomasz

Zrób sobie jodynę lub Lugola, wymieszaj w domu, dobra metoda i wiele innych sposobów:

http://www.health-science-spirit.com/ul ... eanse.html

Dzięki. Kupiłem książkę. LASTA Jak się pozbyć drozdzakow. Będą studiował. Pozdrawiam. Tomasz

też czekam na tę książke ;) bede miał w poniedziałek , wziałem jeszcze : Proste metody przywracania zdrowia

Cytuj:
Drożdżyce
Najczęściej spotykanymi drożdżami u człowieka jest bielnik biały (Candida albicans). Bielnik
zawsze krąży gdzieś w powietrzu szukając miejsca do rozmnażania. Potrafi rozwijać się
w różnych tkankach, np. w jamie ustnej (powodując pleśniawki), na skórze (niektóre rodzaje
zapalenia pieluszkowego skóry), w pochwie czy w przewodzie pokarmowym. Wszyscy mamy
pewną ilość drożdży w przewodzie pokarmowym, ale kiedy ich rozwój wymknie się spod kontroli,
mamy do czynienia z zakażeniem drożdżakowym (candidiasis).
Drożdże są grzybami. Do rozwoju potrzebują wilgoci i cukru. Nasz układ odpornościowy
potrafi eliminować drożdże, pod warunkiem, że nie rosną zbyt szybko, a leukocyty nie są osłabione
lub zajęte innym problemem.

Cytuj:
Prąd zappera nie wnika głęboko w gałkę oczną, wnętrze lub zawartość jelit. Nie sięga w głąb kamieni
żółciowych czy komórek, zainfekowanych wirusem opryszczki (Herpes) lub drożdżakiem (Candida),
ale poddawanie się zabiegowi zappingu 3 razy dziennie przez tydzień lub dłużej może zmniejszyć liczebność
tych populacji, niekiedy nawet do zera.

Tymczasem polecam ten pdf dr Clark, niektóre rzeczy są nader ciekawe i zaskakujące:

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... 3435,d.bGs

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Najczęściej spotykanymi drożdżami u człowieka jest bielnik biały (Candida albicans)

Zapper tego nie ubija,przekonałem się.To .ujostwo ma za wiele mutacji
,
udało mi się wyelimonować u Bliskiej mi osoby takie coś a'la "Mozaika tytoniowa" ,tak ,takie coś,ale ta Candida Albicians to jakieś niezłe cholerstwo.5 dostępnych częstotliwości i kredki,to naprawdę się jakoś mutuje-w każdym przypadku inaczej.
Mam wrażenie ,że srebro koloidalne ma w tutaj power...ale weź potłumacz "blondynie",której to nie smakuje. Smutny
Ja,jakbym się wkurzył to bym się świecił w kolorze srebra...normalnie,kilka szlanek dziennie i po temacie

Fakt.
To ..ujostwo potrafi przekształcić się w bakterie, wirusy i długostrzępkowe odmiany oraz i ''ciągnie'' za sobą
spowinowacone pasożyty, dlatego to leczenie (likwidacja) tyle trwa.
Czasami trzeba metod kombinowanych.

One się nawzajem wspieraja, a nawet w fazach rozwoju potrzebuja innych rodzajów (naszego!) pożywienia

W ostatniej swojej rewelacyjnej książce,
Obrazek
dokonała wielu uzupełnień i poprawek, zacytuję przepisane
osobiście fragmenty, pdf-ów ni ma Mruga :
Cytuj:
Przy nowotworach trzeba zrezygnować z cebuli, czosnku, musztardy, owsa.. ( :shock: )

Pasożyty Fasciopollis (buski) i radioaktywny polon, cer i żelazocyjankowy środek
do ochrony rur oraz środki alkilujące, takie jak CEBULA (czosnek, musztarda), łączą się, by stworzyć OPT,
nasz główny marker nowotworowy

Możliwe, ze nie masz czasu na przeczytanie od razu całej książki, jeśli masz raka i jesteś zapisany
na operację, chemioterapię lub naświetlanie. Możesz opuścić pierwsze strony opisujące sposób, w jaki pasożyty i kompleks nowotworowy w Twojej wodzie pitnej powodują rozwój raka.

Przejdź od razu do informacji na temat usuwania pasożyta przy użyciu ziół i elektryczności. Najlepiej jest stosować przepisy ziołowe wraz z zapperem. Wystarczy kilka dni (sic!), by oczyścić zęby i dziąsła z radioaktywności dostarczającej polon do kompleksu nowotworowego.
Nie jest ważne jakiego masz raka i jak bardzo jest zaawansowany- możesz go natychmiast zatrzymać.
Zahamowanie nowotworu da Ci czas na zajęcie się powrotem do zdrowia.

(...)
Nakarm swoje białe krwinki

>Selen (selenin sodu), kapsułki 5x dziennie.
>Korzeń hortensji w proszku (german organiczny) 2 kaps. 5x dziennie
>Owoce róży (organiczna wit.C) 3 kaps. 5x dziennie
>Rutyna i hesperydyna w formie porzeczek zawierają organiczną część wit.C.
Nie podgrzewaj ani nie mocz. Jedz bezpośrednio, po przemrożeniu, jedną łyżeczkę trzy razy.
>Jedna łyżka masła orzechowego dostarcza dziennej dawki germanu i selenu.
Jedz jedną, dwie łyżki dziennie, aby móc zatrzymać te suplementy na cały dzień.

PIERWSZA POMOC
Gdy Twoje ciało przestaje odtruwać spożywane przez Ciebie cyjanki żelaza, zacznie wypełniać się prawdziwym ''wolnym'' cyjankiem. Wszyscy chorzy na raka zaczynają w takim stanie. Jedna z pierwszych mutacji powodowanych przez kompleks nowotworowy jest nieobecność enzymu rodanazy.
Enzym ten odpowiada za odtruwanie cujanków organicznych wchodzących w skład naszej żywności. Bez rodanazy tworzą one wolny cyjanek- rodzaj, który zabija. Od razu zaczynasz potrzebować więcej tlenu poza zahamowaniem przyjmowania cyjanku żelaza obecnego w każdej wodzie chlorowanej.
Dnia pierwszego przestałeś już pić wodę chlorowaną.

>Pij 1/2 filiżanki ozonowanej niechlorowanej wody (patrz źródła) trzy razy dziennie przez co najmniej 1 tydzień. Pijąc wodę chlorowaną, będziesz zatruwał się przez jeszcze większą ilość cyjanku. Zwykle filtry nie usuwają cyjanków żelaza. Jeśli nie masz dostępu do wody ozonowanej lub nie została ona przetestowana, korzystaj z wody utlenionej.

> Stosuj wodę utlenioną, 17%, czyli Nadtlenek,jedną kroplę na szklankę wody, dwie krople na kolejną szklankę itd., dopóki nie zaczniesz odczuwać lekkiego bólu żołądka.
Przyjmuj taką dawkę ''dopuszczalną'' trzy razy dziennie.
Kontynuuj przyjmowanie, dopóki w Twojej ślinie nie będzie śladu wolnego cyjanku (cyjanku sodu i cyjanku potasu), co najmniej przez jeden tydzień.

ALKALIZUJ

>Przyjmuj 1/4 łyżeczki sody oczyszczonej w wodzie rano i wieczorem, by ułatwić nerkom wydalanie alergizujących środków chemicznych. Fenolowe alergeny pokarmowe są dość kwaśne i mogą spowolnić działanie nerek. To właśnie one formowały jądra nowotworowe, nim przeszedłeś na nową dietę.
Soda oczyszczona musi być wysterylizowana i wolna od benzenu.
(.....)

Przepisy na eliminacje pasożytów:
1. HERBATKA BUSKI
(...)
SZEŚĆ ŚWIEŻYCH NASION
>sześć dużych moreli lub sześć brzoskwiń LUB szesć nektarynek (w kolejności skuteczności)
Itd..
(...)
6 świeżych nasion samodzielnie ZABIJA SV40, Fasciolopsis buski, jadro nowotworowe i priony,
zabija tyeż liczne fenole.

Dawka to jeden zestaw sześciu nasion dziennie przez 3 dni, w tym połowa z nich w postaci czopka, a druga połowa doustnie. następnie zrób jeden do dwóch dni przerwy i powtarzaj, dopóki nie poczujesz się o wiele lepiej. Możesz rozcierać nasiona uderzając je młotkiem.

Cytuj:
Profilaktyka i leczenie wszystkich chorób nowotworowych
Autor: Hulda
Clark
Str. 98

Głodzenie naszych pasożytów

Tak jak ludzie potrzebuja witamin w jedzeniu, tak i pasożyty potrzebują określonych elementów.
Motyl monarchy potrzebyje trojeści dla swoich larw (gąsienic). Dla larwy innych motyli potrzebna jest kapusta.
Na szczęscie odkryliśmy, że dla Fasciolopsis potrzebuje olejów CEBULOWYCH.
Wydaje si, że są dla niego niezbędne. Gdy zapasy CEBULOWE zostają strawione dużymi ilościami enzymów trawiennych, larwy giną. W przeciągu kilku dni znika połowa larw.

Restrykcyjne unikanie żywności zawierającej substancje podobne do surowej cebuli, obecnej również w czosnku i musztardzie, pozawala na pozbycie się ich.
Zauważmy, że niewielka ilość substancji cebulowych pozostanie w guzach i ośrodku, który najbardziej
je przyciaga czyli rdzeniu (plus 1 pF). Znajduje się on u podsatwy mózgu, w szczelinie między rdzeniem a podstawą móżdżka po stronie prawej. Wydaje się, że u substancji CEBULOWYCH występuje tropizm w stronę rdzenia, za nimi podążają zaś F.buski Jeśli zapas substancji CEBULOWYCH znajduje się po lewej stronie rdzenia, znajdziemy tam F. buski. Jeśli po prawej - będą i tam F. buski.
Problemy zdrowotne pojawiają się jednak po przeciwnej stronie ciała. (Bołotow też o tym wspomina-moje)
Rak prawej piersi, prawego płuca lub prawej nerki oznacza, że F. buski i zapasy substancji cebulowych znajduja się po lewej stronie rdzenia. Nie do końca znana jest rola rdzenia.

Najważniejsze jest zagłodzenie F. buski, ale głodzić można też inne pasożyty.

Trzy pasożyty kształtujące jądro nowotworowe potrzebują niezbędnych pokarmów:

TRZY NIEZBĘDNE POKARMY:
> dla przywry trzustkowej - kwas galusowy i cytryny
> dla Strongyloides - ziemniaki
> dla ludzkiej przywry watrobowej - owies

Nawet wirusy mają specjalne wymagania żywieniowe, które musimy spełniać, aby mogły przeżyc. Niemal wszystkim zbadanym do tej pory niezbędne są oleje spożywcze.

Synchrometr odkrywa wiele rodzajów żywności, właściwie elementy każdego posiłku, wystepujące w niewielkich pokładach u osób chorych na raka, a nawet w ich moczu. Zwłaszcza oleje sa powszechne.
Moga pełnić zasadniczą rolę w ludzkiej diecie, wydaje się jednak, że pacjenci spozywali ich o wiele więcej, niż byli w stanie strawić. Z całą pewnością pacjent powinien nadrobić zaległości w trawieniu oleju przed dalszym jedzeniem. Odstawienie wszystkich olejów spożywczych oraz ziemniaków, cytryn, owsa i konserwantów zawierających kwas galusowy to najszybsza droga do zerwania ogniw pasożytniczych z łańcucha prowadzącego do raka. Jednoczesnie znacznie zmniejszają się nasze infekcje wirusowe.
W przyszłości będziesz mógł spożywać małe ilości tych składników, które mozna w całości strawić, zwłaszcza z pomocą enzymów trawiennych. Dzięki temu wirusy i pasożyty nie będa miały dostępu do składników pokarmowych, dzięki którym mogłyby się na powrót rozwinąć.

Głodzenie pasożytów zapewnia ogromną przewagę nad ich bezpośrednim zabiciem:
Brak jest martwych pasożytów, których trzeba się pozbyć. Innymi słowy nie zachorujesz z powodu detoksykacji. Wydaje się, że pasożyty zwyczajnei opuszczcają organizm.

Głodzenie działa zaskakująco szybko. juz w przciągu dwóch dni pasożyty zdają się zauważać, że ich zasoby żywności maleją. Ustaliłam, że w przeciągu mniej niż tygodnia połowa pasożytów znika.
W dwa tygodnie właściwie już ich nie ma- choć nie całkowicie. Po dwóch tygodniach możesz ekperymentować z jedną małą porcją na tydzień, aby sprawdzić czy wrócą.

Skąd będę wiedzieć, czy pasożyty lub wirusy wróciły?
Najbardziej wiarygodna jest bezpośrednia obserwacja stolca, którą parazytolodzy opracowywali przez wiele lat (patrz str. 129). W wypadku wirusów największą pewność daje powrót symptomów. Oczywiście nigdy nie powinieneś powracać do stosowania kwasu galusowego. (wykaz na str. 63-64-moje)
Przestań spożywac pokarmy zawierające kwas galusowy lub galusan propylu

Pasożyty wypracowały sposób obrony, dzięki któremu każde stadium larwalne ma inny rodzaj niezbędnego pokarmu. Znacznie utrudnia to ludziom, żywicielom, utrzymywanie odpowiedniej diety.
Dlatego MUSIMY JE ZABIĆ. Na szczęście metacerkaria przywry potrzebuje również specjalnego wyzwalacza
do wyklucia, a poznanie go prowadzi do opracowania kolejnego sposobu eliminacji.

Po głodzeniu pasożytów przez dwa lub trzy tygodnie ich liczba znacznie spadnie.
Jedzenie małych porcji podanych pokarmów nie doprowadzi do natychmiastowego wzrostu ich ilosci.

Nie obejmuje to rodziny substancji CEBULOWYCH. SĄ ONE ZAKAZANE NA ZAWSZE.
Nie tylko cebule, ale również czosnek i musztarda nie powinny byc uzywane jako żywność dla ludzi.
Po tym jak Ty i Twoje buski strawicie je, wszystkie zamieniają się w środki alkilujące.
Środki alkilujące nie powinny występować w naszej diecie. Są to silne mutageny.

PRZESTAŃ JEŚĆ CEBULĘ, CZOSNEK I MUSZTARDĘ
(...)
PRZESTAŃ REGULARNIE SPOŻYWAĆ OWIES

Kontrowersyjnie z cebulą, czosnkiem i gorczycą.. ? Mruga

Pytanie z innej beczki , media, internet mówią zeby jesc max 10 jaj na tydzień. Ja jem codziennie już od dłuższego czasu na sniadanie jajecznice na oleju kokosowym z 5-6 jaj . Czyli 35-42 tyg Czy to nie za dużo cholesterolu ?

jajka zmniejszają poziom cholesterolu

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]