Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 17 lis 2019, 5:35

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Canicula pisze:

To to jedno z kryteriów oceniania prze ze mnie filmików z domniemanymi jaszczurami. Są jeszcze bardziej przyziemne kryteria, takie już na logikę, czy chłopski rozum.
Pomijając fakt jakości filmików. Np. ta blondi u góry na zdjęciach, ktoś przesadził w szukaniu gada, normalna mimika twarzy została potraktowana jak anomalia. To się tyczy też oczów tej babki. Z milion razy swoje oglądałam swoje oczęta, co w nich takiego niezwykłego że się potrafią zmienić i nic, porównywałam i z innymi nic. Po normalnych oczach ludzkich, się gada nie znajdzie. Dopiero wtedy kiedy naprawdę dzieje się z nimi coś nie tak. Miałam kilkanaście sytuacji w których oczy mi się zmieniały i mało tego inni też to widzieli.
Inna sprawa na która zwracam uwagę oglądając filmiki. Czy przypadkiem coś się danej babce/facetowi w oczach nie odbija. np. obraz czarnej kamery, pada wprost na źrenice dając efekt pionowej źrenicy. Podejrzewam że tej starszej kobiecie powyżej mogło coś się odbić. Bo te oczka, że tak powiem, niewyglądaną na naturalna anomalię (ciężko zrozumieć osobie trzeciej co rozumiem przez słowo "naturalna anomalia" to jest takie moje odczucie, kiedy widziałam takie zmiany własnymi oczami). Dużo jest właśnie takich filmików z prawdopodobnym efektem odbicia, a ktoś myśli że się w gościu gada zamienia. Te zęby u niej też można poddać pod wątpliwość. Zwracam też uwagę na choroby skóry czy porostu siniaki.

Zdaje się, że mam dokładnie takie odczucia jak ty - staram się być zarówno sceptyczny, jak i otwarty na nowe fakty, co jest po prostu trudne.
Filmików z maskującymi albo rzekomo maskującymi się widziałem już mnóstwo i wyciągam spośród nich przykłady naprawdę trudne do podważenia.

Co do tej starszej babki z pionowymi źrenicami - po prostu jest absolutną niemożliwością, żeby CAŁY CZAS podczas trwania tego filmiku odbicie było CAŁY CZAS pionowe i stałe.
Teoretycznie może odbijać jej się w źrenicach teleprompter albo kamera ale przy jej dość mocnej mimice i ciągłym poruszaniu głową niemożliwe jest utrzymanie kształtu, pozycji i wielkości odbicia i to akurat na źrenicy.
Dodatkowo przy skrajnych położeniach oczu widzielibyśmy normalną źrenicę z boku i odbicie albo jego ślad pośrodku oka.

Co do zmian koloru siatkówki albo całych oczu u normalnych ludzi albo minimalnych zmian wyglądu - najprawdopodobniej istnieje spory procent ludzi, których wpływ na matrycę przestrzeni i "wytworzoną" przez nią materię jest większy niż mogliby się spodziewać i być może do nich należysz.

Jeśli powyższe wydaje ci się jakimiś bredniami obejrzyj wykłady Nassima Harameina i Dana Wintera (wystarczy synteza) na temat funkcjonowania i organizacji matrycy przestrzeni.
Z techniki manipulacji hologramem przestrzeni,jak mi się wydaje, korzystają maskujący się i może to być zarówno zdolność naturalna jak i sztuczna, techniczna.

Canicula pisze:
Ciekawa jest natomiast ta sprawa z tymi pasami falami czy jak to nazwać, co się pojawiają na niektórych osóbkach. Sama mam jedno swoje zdj. gdzie się to pojawiło tylko że w mniejszym stopniu. Więc coś może być na rzeczy. Chociaż jak by się uparł to można tez to dać pod wątpliwość, czy to nie jest przypadkiem jakiś efekt czysto techniczny. Teraz wszystko jest cyfrowe, kiedyś było analogowe i takie cuda się nie pojawiały. Chyba że się mylę.
Pozdro :hejka:

Ta dziwna, ciemna "siatka" wygląda właśnie na błąd hologramu, natomiast biało-czarne pasy tworzące kratkę są błędami kodeka.

Chciałem za to jeszcze raz pokazać film z przesłuchania Petraeusa (czymkolwiek to jest), który jest dla mnie jednym z najciekawszych, odnośnie utraty kontroli shapeshiftera nad holgramem człowieka:

True, General Petraeus IS A REPTILIAN ALIEN! / General Petraeus es Reptiliano Extraterrestre!
phpBB [video]

Elementy składowe sytuacji:
- Petraeus siedzi spokojnie i nieruchomo jeszcze w 4m44s, a po wodę sięgał w 4m24s,
- szok i przerażenie McCaina od 4m58s, w 5m04s wydaje się, że wręcz chce uciekać,
- Petraeus od 5m05s widać, że dusi się i trzęsie starając się ukryć lewą stronę twarzy,
- panowie w czarnych garniturach i wojskowi przede wszystkim starają się go zakryć, zamiast mu pomóc, ze szczególnym uwzględnieniem zakrycia od strony senatorów,
- facet stojący za Petraeusem pokazuje wręcz palcem facetowi w czarnym garniturku w 5m20s, że ma stanąć z przodu stołu,
- od 5m28s widać piękną, szarą i zniekształconą lewą połowę "twarzy" Petraeusa, która za chwilę się wyrównuje,
- kolejna imitacja człowieka, która wyprowadza podtrzymując naszego "bohatera" ma wyraźne, znajome kłopoty z oczami (deformacje, pionowa źrenica), co można obejrzeć od 7m29s (najbliższa kamera jest daleko Mruga )

Ogólnie cała sytuacja powodująca uśmiech jak banan w wersji XXL :D

Oczywiście wszystkie zdjęcia pokazujące stwora w momencie zawieszenia, wykonywane przez fotografów z przodu stołu nie pokazują niczego niezwykłego.
Oczywiście nie ma też nagrania z kamery skierowanej na Petraeusa w momencie awarii.

:hejka:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 25 kwie 2012, 9:10 
VIP Member
Awatar

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

@MaksK to fakt ten film potrafi otworzyć oczy :D
Pisałem juz nie raz złapać i oskórować gada
Obrazek
:shock:

Awatar użytkownika

RoX pisze:

Bardzo słaby pomysł - te hologramy materialne tak nie działają i mam nadzieję, że piszesz to jako żart.

Nawet jakbyś zrobił takiemu czemuś kuku to zostaniesz co najwyżej z martwym ciałem, jak najbardziej ludzkim.
Bardzo długie wakacje na koszt państwa w kiepskiej lokalizacji murowane :)

Właściwie najlepszą i chyba jedyną metodą narobienia kłopotów shapeshifterom byłoby zakłócanie transmisji holograficznej ale (na razie :) ) nie mam pojęcia jak tego dokonać :cooo?:

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

MaksK pisze:
RoX pisze:

Bardzo słaby pomysł - te hologramy materialne tak nie działają i mam nadzieję, że piszesz to jako żart.

Nawet jakbyś zrobił takiemu czemuś kuku to zostaniesz co najwyżej z martwym ciałem, jak najbardziej ludzkim.
Bardzo długie wakacje na koszt państwa w kiepskiej lokalizacji murowane :)

Właściwie najlepszą i chyba jedyną metodą narobienia kłopotów shapeshifterom byłoby zakłócanie transmisji holograficznej ale (na razie :) ) nie mam pojęcia jak tego dokonać :cooo?:

z tym żartem to 50 na 50 % :język: jakbym miał pewnośc co przedemną stoi dobrał bym mu się do skóry
Może istnieje jakiś ruch oporu i depczą im po piętach, powiedzmy tak jak V

Tak sobie pomyślałam o tych falach pasach co się pojawiają na tych filmikach. Doszłam do nieco innego wniosku.
Najpopularniejsza teoria - błąd hologramu. Wszystko niby git, lecz jest jedno "ale". Te fale i pasy są dziwnie podobne do "struny mocy" (coś takiego jak mana) - to jest energia która często pojawia mi się przed oczami. Wygląda bardzo podobnie do tych amonali, jednak jak mi się pojawi jest przezroczysta. Pojawia się z znikąd i znika.
Co ciekawe ta energia jest nieodłącznym elementem jaszczurów i innych istotek. Prawdopodobnie ludzie też ją mają w sobie. Ja to coś na pewno mam w sobie. Tylko nie umiem się tym posługiwać "na życzenie". Z tego co zaobserwowałam. To ta energia jest nie tylko widzialna (w pewnych okolicznościach) ale można przekazywać ją innej istocie, a także posługiwać się nią jak bronią, albo może być straszakiem. Tą energia nazywam "struną" bo ma charakter napiętej struny. Kiedyś "odzyskiwałam" ja. To jak ta moja energia gdy wlazła do mojego ciała. To poczułam to FIZYCZNIE ją jak drgającą strunę, czułam bardzo silne drganie na całym ciele, bardzo nieprzyjemne uczucie.
Co ciekawe o czym nie wspominałam jeszcze, jaszczury i inne dziady, jak są w pobliżu i chcą to zasygnalizować że są blisko mnie. To często wysłali tą energię w moim kierunku. Odczuwałam to jako taki jakby zimny, upiorny podmuch niby wiatru. I zajebiste ciary mnie przechodziły. Ciekawostka ludzie takie coś zaraz kojarzą że w pobliżu jest upiór, często ludzie starsi wierzą że tak objawiają się upiory. Po części mają racje. I to bardzo często się zdarza ludziom tego doświadczyć. Koleżanka kiedyś mówiła że jak była na cmentarzu, w biały dzień stoi sobie jak gdyby nigdy nic i nagle ją coś wystraszyło i ciary ją przeszły.
To jest właśnie to, istota niewidzialna w ten sposób sygnalizuje że jest, wtedy to się odbiera fizycznie takie coś.
Wracając do tych filmików, być może jest to właśnie ta energia. Albo się wydostała z ich ciał i dzięki temu można ją zobaczyć, albo "klienci" w momencie kręcenia filmu, dostali power balla od gadów :język:

Dlatego, panie panowie, AK-47 można i inne pukawki, można schować do szuflady. Na prawdziwe jaszczury to nie działa nie ten wymiar, chyba że się zmaterializuje taki smok.
A strzelanie do podejrzanych kolesi jak wyżej @MaksK powiedział może skończyć się pierdlem.

Awatar użytkownika

@Canicula

To bardzo ciekawe co piszesz i nigdy dotąd jeszcze nie czytałem, aby ktoś pisał coś takiego.
Od siebie (nie chcę bynajmniej cię straszyć) mogę tylko dodać - uważaj na siebie!

MaksK pisze:
@Canicula

To bardzo ciekawe co piszesz i nigdy dotąd jeszcze nie czytałem, aby ktoś pisał coś takiego.
Od siebie (nie chcę bynajmniej cię straszyć) mogę tylko dodać - uważaj na siebie!

Dzięki z troskę :bużki:

Jest dobrze, bo jeszcze żyje he he. Chociaż pamiętam że były takie sytuacje, co mnie chcieli "stuknąć" albo tak tylko wyglądało, ale jakoś z nimi sobie poradziłam. Dałam rade. :D
Teraz mam względny spokój z nimi, może stracili efekt zaskoczenia i odpuścili trochę.
Jak to mówią Co cię nie zabije, to cię wzmocni

Dziwne zachowanie Moniki Olejnik.avi
phpBB [video]

Co wy na takie zachowanie. :P

Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Autor analizy przytoczonej w poście Grx nie ma żadnego pojęcia o anatomii
i plastyce ludzkiej twarzy, powinien zapoznać się z doskonałym podręcznikiem
rysowania portretów autorstwa Andrew Loomisa zanim zacznie stwierdzać u kogoś
shapeshifting poniewaz oczy reporterki nie znajdują się w jednej linii w kadrze.
Do danych ze strony http://www.whale.to trzeba podchodzić z dużą rezerwą.

Obrazek

Obrazek

Ludzie w co wy wierzycie, to jest najzwyczajniejszy błąd i to bardzo częsty.

Tu mamy pana który na wszystko wyjaśnia i polecam oglądnięcie tych samych filmów ale ze źródła czyli bezpośrednie ze stron Fox News albo Cnn i waszym oczą ukarzą się normalne fimiki bez tego typu błędów

Esotruthica - Reptilian Special - Part 2/3
phpBB [video]

YOUTUBE NIE MA WBUDOWANEGO WYKRYWACZA JASZCZUREK

Dokładnie . Bagno informacyjne te "filmy" . Kierujemy uwagę w bezdenny,bezwartościowy "śmietnik".

"Jeśli chcesz poznać innego człowieka, dowiedz się jakie czyta książki" .....w to miejsce wstaw cokolwiek na co skieruje uwagę.

Nie dajmy się zaśmiecać tym syfem od "dzieci neostrady" typu shapeshiftingu czy "magicznego dynamo".

Bruce Wszechmogący robił lepsze rzeczy niż dynamo , choć podobne źródło ich "stworzyło".

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

Nostradamus mowil co o demonach typu Rawenna, któe mają zdolność shape shiftingu, w czasach 3 wojny światowej i przed, jako jednego z ogniw prowadzących do niej. Razem z Cabalem i Antychrystem. Co ciekawe sam antychryst jest przedsawicielem mrocznych duchow.

dobrze więc Nostradamus mówił ale z całą pewnością nie miał na myśli ogłupionych ludzi początku XXI wieku którzy w skaczącej żyłce na szyi, zamyśleniu czy grymasie twarzy dopatrują sie jakis demonów w ludzkiej skórze. Tym bardziej że większośc tych filmów ma masakryczna jakośc po wielu konwersjach formatów i naturalne jest że widac na nich tyle co na filmie z prymitywnej komórki VGA 3 klatki na sekundę...

Zrobię furorę - nakręce twarze rodziny przy jakimś świątecznycm stole i serii kieliszków wódeczki albo wstając rano uwiecznie swoje shapeshifty na ryju i całym ciele.... myślę, że wielbiciele Reptilian pospadaja z krzeseł jak to zobaczą. Mówię całkiem serio, przysięgam na swój gadzi ogon i 2 metrowy jezyk którym wpierdzielam muchy :język: :język: Jestem gadem, mam żyły na szyiu, po serii porannych pompek wyskakują mi tłuste żyły na ryju i czole, mam źrenice jak kot, czasem się zamyślę, podrapię po twarzy a po ogoleniu zarostu i glacy jest normalnie taki SHAPESHIFT - jak to mówią - w morde jeżozwierza po chooyu fest :D - Bliscy mnie nie poznaja więc ufam że dzieciarnia wgapiona w YouTuba łyknie to jak młode pelikany

mnie to interesuje i jeśli istnieje matrix ,to istnieje też shapeshifiting :mrgreen:

Obrazek

Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Skoro cię to interesuje Grx to z łaski swojej podawaj źródła do materiałów
które zamieszczasz bo inaczej te zdjęcia nie są absolutnie nic warte.
Facet od analizy krzywych oczu reporterki w krzywym kadrze
doszukiwał się też na poważnie shapeshiftingu w efektach specjalnych
i charakteryzacji czarownicy a nawet Arnolda z Conana Barbarzyńcy z 1982.
http://www.whale.to/b/conan_the_barbarian.html
Tak więc oprócz tego, że nie zna anatomii ludzkiej twarzy nie ma również pojęcia
o anatomii ludzkich dłoni i o istnieniu czegoś takiego jak charakteryzacja filmowa.
Pomijając fakt, że symbolika samego filmu jest bardzo ciekawa.
Interesujących materiałów jest bardzo mało tak naprawdę
i nie nalezy rozwadniać tematu byle jakimi filmikami i zdjęciami.

Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Sagittarian albo krtykujesz merytorycznie albo się nie odzywasz.

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

sagittarian zastanów się zanim coś napiszesz bo ani to śmieszne ani do niczego potrzebne a przede wszystkim takie paplanie to nic nie wnoszący bełkot

"Wy śmiejecie sie ze mnie że jestem inny a ja śmieję się z was że jesteście tacy sami"-Jonathan Davis.

Redimix pisze:
Skoro cię to interesuje Grx to z łaski swojej podawaj źródła do materiałów
które zamieszczasz bo inaczej te zdjęcia nie są absolutnie nic warte.

:ninja: ok przebadalem zrodło i okazalo sie lipne

Nawiązując do tematu to wygląda na to że ci porobieni przez shapeshifting mają problemy z utrzymaniem holagramu w naszej czestotliwosci,a jako że ludzie są istotami wielowymiarowymi to wszystko jest możliwe,
nawet to że nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to czy to fake czy nie,dlatego wole być przygotowanym na różne ewentualności. :ninja:

eh coś tu jednak muszę naprostować.
O co biega z tym shapeshifting po polsku mówiąc z przemianą w gada.
Specjalista merytoryczny ze mnie ze mnie żaden, ale swoje widziałam.
Wnioski opieram na doświadczeniu bezpośrednim. A nie na filmikach z sieci.

O co tu tak naprawę chodzi...
Mamy sobie fizyczne ciało w którym mieszka dusza. Ciało fizyczne materialne i dusza nie materialna lub zbudowana jakiejś"materii" albo energii ale funkcjonująca w innym wymiarze samodzielnie, która zrządza ciałem. Ogólne tak powinno być, 1 ciało a w nim 1 dusza.
Mamy świat fizyczny materialny popularnie zwany Matrixem. I inne wymiary w którym sobie siedzą jaszczury, czarnoocy, diabły, jaśnie oświeceni , duchy i całe to towarzystwo do którego my naszymi ludzkimi zmysłami nie mamy dostępu.
My ich nie widzimy, nie słyszymy, nie czujemy wcale albo prawie wcale. Ale oni nas widzą czują słyszą i robią z nami co chcą. Wygląda na to że jaszczurze ciała wibrują z inną częstotliwością która nie zazębia się o wibracje naszej materii, przez to są jak powietrze.
I co się dalej dzieje. Taki jaszczur swoim własnym ciałkiem może się władować w fizyczne ciało ludzkie. Albo ma przez urodzenie powłokę cielesną, albo się na chama władował za zgodą wcześniejszego właściciela.
I co się dzieje jak to poznać, otóż wszystkie gwiazdy na niebie i ziemi mówią mi że mam dwie powłoki. Jedną ludzką w środku jest gadzia powłoka i dopiero dusza. Nawet czuję w środku jak się porusza.
Wygląda to tak jakby, istota która posiada już ciało w innym wymiarze może spokojnie wejść w drugą powłokę powłokę. Nazwałam to "Systemem na cebulkę"
Mam swoją teorię dotyczącą przemiany ludzi w jaszczury.
Otóż taki smok będąc w ciele człowieka musi uważać na skrajne emocje, takie jak gniew, strach, podniecenie seksualne, euforia czy obecność innego jaszczura itp. Wygląda na to że pod wpływem emocji jego gadzie DNA ze środkowej powłoki oddziałuje w jakiś sposób na DNA człowieka tworząc nietrwałą mutację która w konsekwencji prowadzi do zmiany wyglądu na ten który jest w środku.
Działa to też w druga stronę, to znaczy ci co mają wyostrzone zdolności paranormalne i poszerzoną percepcję mogą nie kiedy zobaczyć co w środku kumpla siedzi :D
A najczęściej przejawia się to niezrozumiałym i nie wiadomego pochodzenia uczuciem niechęci do danej osoby. Nawet jeśli ta osoba jest mila i dobra.

A mi post sagittarian(ina) spodobał mi się. W moim stylu, że tak powiem.

Zbyt wiele spięć było w tym wątku, więc trochę luzu może wydawać się zbędne, ale to tylko kolejna iluzja...

Wolę już słuchać opowieści ludzi o shapeshiftingu niż to co kamery zarejestrowały.

Dobra to teraz już poważniej, przynajmniej co do sedna działania tego Shape Alteratu Migotu :)
Na drogach coraz więcej aut, które wg mnie mają jakieś poronione lampy niezgodne z kodeksem drogowym - migają, drżą, gasną bez ładu i składu. Zarówno przody jak i stopy i pozycyjne z tyłu....LEDy.

Ich energooszczędność polega właśnie na tym że z częstotliwością - podobno nie wychwytywalną dla ludzkiego oka - gasną i zapalają się i te wygaśnięcia oszczędzają energię a człowiek ma widziec ciągły strumień światła

Czyli zasada dokładnie ta sama jak w wypadku domniemanych Reptilów: Migocze obrazem skóry i ubrania, których tak naprawdę nie ma a jak mu się coś z.... to traci ciagłość obrazu i dzieje się tak jak z tymi lampami - dobrze rozumuję?

sagittarian Jest coś takiego nad czym głowią się ufolodzy. Dlaczego jedni mają przerąbane z kosmitami a drudzy nie żyją sobie spokojnie? Póki co nikt na to pytanie nie potrafi w pełni odpowiedzieć, mogę się domyśleć że tu chodzi o poszerzoną percepcje, zdolności jakieś itp.
Dla tych pierwszych co doświadczyli ich jako żywych i realnych istot, zawsze będzie prawdą że istnieją. Ew. mogą się oszukiwać, albo się bać powiedzieć innym wiadomo dlaczego.
Dla drugich co niczego nie widzieli zawsze będą sceptycznie nastawieni. Dopóki oni się nie objawią naprawdę ale tak żeby wszyscy mogli ich zobaczyć i pomacać :D ale oni tego nie zrobią, bo to im nie na rękę.

A co do dowodów to moje nieszczęsne zdjęcia, dla mnie bezcenne ale nic na nich nie widać. :załamka:
A do co do filmików to odpowiedź jest prosta żaden nie daje jasnej odpowiedzi na to co widziałam. To co jest na youtubie różni się od tego co widziałam. Odnośnie tych filmików to one albo są na nich, jacyś dziennikarze celebryci itp nagrane w studiu albo gdzieś przez telewizje. Po za tym na tych filmikach to się przeważnie oczy zmieniają i tylko one czasami jakaś plama na skórze, a na żadnym z nich nie ma wyraźnej łuski. Która powinna się pojawić na moment po oczach. Już tu kiedyś wspominałam że to się dzieje niemal jednocześnie. Po za tym biorę jeszcze pod uwagę wszystkie czynniki mechaniczne, uszkodzenia, errory, pikseloze, czy odnośnie anomalii - inne istoty niekoniecznie jaszczury. Choć sceptycznie nastawiona to jednak pozostawiłam ten mały procent na to że może być prawda.
Dla mnie hiciorem by było jakby np. ktoś nagrywał np. ślub czy komunie albo jakieś spotkanie kamerka i któryś z uczestników zaczął się zmieniać pod wpływem emocji w gada i to najlepiej żeby to amator nagrywał kamerką analogową. Wtedy prawdziwość takich anomalii automatycznie wzrasta. Ale to są marzenia ściętej głowy.

I wrzucę tutaj ciekawy przykład "iluzji" może nie gadów ale jakiś stworków. Wczoraj oglądałam sobie zdj. ze Ślęży i na jednym zdjęciu ciekawy naturalny przykład istotek których nie ma. Wystarczyło że przyprószył śnieg kamienia.

Załącznik:
Zdjęcie024.jpg

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Proszę Wszystkich o trzymanie się tematu, kolejne posty polecą do kosza.

Ps. używajcie raportowania lub piszcie do nas pw.

Master Mason * 3rd Degree

Cześć wszystkim.

Mam ciekawy materiał z oficjalnej strony Euronews: http://www.euronews.com/2012/05/19/secu ... nato-boss/

Jest na niej szef czegoś tam w NATO - Rasmussen. Przyjrzyjcie się uważnie jego oczom. Co widzicie?

Ten materiał to jest hardcore, o tyle, że nie można mu zarzucić standardowego zarzutu o obróbkę w Photoshopie, bo trzeba by było o to oskarżyć stację Euronews, a to już zaczyna być absurdalne...

Reptilian shapeshifter - rasmussen (Part 21)
phpBB [video]

No ludzie dawajcie - komentujcie! Ten materiał to jest absolutne mistrzostwo! Swoista rewolucja w tym temacie - już nikt przynajmniej nie zarzuci, że filmy został poddany celowej obróbce w Photoshopie, bo sam się tym razem ośmieszy (musiałby oskarżyć o to stację Euronews)!!!!!!

Awatar użytkownika

@niewygodne_pytanie

Eeeeee tam - pewnie miał nakładki na oko :język:
http://soczewki.visionscience.pl/soczewki-crazy-c-3.html

A tak na serio - właśnie takie źrenice przetwarzane są często przez kodeki w pionowe kreski.

@redmuluc

Ostatnio zastanawiałem się nad tym czy nie jest to jakiś rodzaj wymiany typu "stanowisko za technologię" albo jakąś konkretną korzyść, ponieważ obsadzanie "na chama" kluczowych stanowisk "swoimi" w każdej ludzkiej kulturze budzi bardzo silny opór.
Zakładam oczywiście, że kluczowi ludzcy decydenci wiedzą, co się dzieje.

Może i miał soczewki. Jest to jedna z teorii wyjaśniających to zdarzenie. Teraz trzeba byłoby przystąpić do jej testowania. I tu zaczynają się schody... Jak sprawdzić, czy Rasmussen ma wadę wzrokową - sprawdzić to w jego dokumentacji zdrowotnej?? :cooo?:

Awatar użytkownika

niewygodne_pytanie pisze:
Może i miał soczewki. Jest to jedna z teorii wyjaśniających to zdarzenie. (...)

No to dawaj te inne....

"No to dawaj te inne...." - jedną już znasz, bo jesteś na tej stronie...

Inna to taka, że ma rzadki defekt genetyczny, który sprawia, że raz ma źrenice w paski, a raz nie (czy taki istnieje?).

Niezależnie od różnych teorii, wydaje mi się to ciekawym wydarzeniem, zwłaszcza, że typowy argument o Photoshopie robi się mniej prawdopodobny.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]