Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 17 lis 2019, 5:22

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
Intendant of the Building * 8th Degree

Odświeżony, pokolorowany film. Sama mogę zrobić Reptilianina w tych kliku klatkach, powiedzcie tylko którego?
Wystarczy głupi Photoshop. Edytować jedną klatkę, włączyć automatyzację i program sam naniesie "poprawki" na resztę wybranych obrazów. Drobne korekty wykonujemy ręcznie i ta da. Reptiliańskie oczy jak się patrzy.
Nie wspomnę o programach służących jedynie do edycji filmów, gdzie cały proces postprodukcyjny trwa kilka sekund żeby zrobić "takiego" Reptilianina, który w zasadzie się nie rusza a "zmowdyfikowane" oczy to klatek na 2 sekundy.
Nadal nie uważam, żeby Reptilianie sobie hasali i występowali przed kamerami zdradzając się oczami.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 07 lis 2013, 19:25 
VIP Member
Awatar

no moooże. Ale i tak mało na nim widać. Mogły być okna po obu stronach. Chociaż w SS to bym się Reptilian doszukiwała. Może Niemcy zdawali sobie sprawę z ich obecności i było dla nich normą, że chodzi z nimi sobie gość z pionowymi źrenicami (chociaż wydaje mi się, że takie informacje szybko by się rozniosły).
Ja nie twierdzę, że oni nie istnieją, po prostu wydaje mi się mało prawdopodobne, żeby pokazywali się w publicznej telewizji z TAKIMI oczami. Skoro można dostać soczewki "pionowe" to chyba Reptilianin (super Istota, oh i ah rozwinięty) potrafią stworzyć dla siebie soczewki okrągłe?
Nawet założenie zwykłej, kolorowej soczewki, np brązowej czy innej ciemnej, spowoduje, że źrenica będzie wydawała się okrągła.
Takie moje zdanie :)

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

bash1 pisze:
no moooże. Ale i tak mało na nim widać. Mogły być okna po obu stronach. Chociaż w SS to bym się Reptilian doszukiwała. Może Niemcy zdawali sobie sprawę z ich obecności i było dla nich normą, że chodzi z nimi sobie gość z pionowymi źrenicami (chociaż wydaje mi się, że takie informacje szybko by się rozniosły).

Przyszło ci na myśl, że to mogą być też przypadkowe "awarie"?
Zawsze idealnie panujesz nad własnym ciałem? :)
A może mimo zasad lubią się czasem pokazać? Choć trochę...

bash1 pisze:
Ja nie twierdzę, że oni nie istnieją, po prostu wydaje mi się mało prawdopodobne, żeby pokazywali się w publicznej telewizji z TAKIMI oczami. Skoro można dostać soczewki "pionowe" to chyba Reptilianin (super Istota, oh i ah rozwinięty) potrafią stworzyć dla siebie soczewki okrągłe?

Super istota... dobry kawał...
Z punktu widzenia aktualnego życia upadłbym nisko spluwając choćby na nią...

bash1 pisze:
Nawet założenie zwykłej, kolorowej soczewki, np brązowej czy innej ciemnej, spowoduje, że źrenica będzie wydawała się okrągła.
Takie moje zdanie :)

Przykładasz ludzką miarę do innego typu bytów. To poważny błąd.
To chyba ty pisałaś niedawno o krwiakach na głowach swoich zwierząt domowych...

:hejka:

MaksK,
Nie. To tak jakby co drugich wiadomościach w TVN była jakaś "awaria" albo ktoś przebiegał za prowadzącym. Tak uważam.

"Super Istota"
Sakrazm. Chociaż myślę, że nie należy uogólniać całego gatunku. Pewnie są i tacy którym się szacunek należy.

"Przykładasz ludzką miarę do innego typu bytów. To poważny błąd.
To chyba ty pisałaś niedawno o krwiakach na głowach swoich zwierząt domowych..."

Tak, to sem ja.
A przykładam, bo w końcu mają ludzko wyglądające ciała, ludzko wyglądające oczy. Nakładka na oko to chyba nie jest jakaś turbo wibracyjny wynalazek? To tak jakby mieli problem z nałożeniem skarpety. Po prostu nie wydaje mi się, żeby ciemiężcy tego świata, władający milionami ludzi byli delikatni jak stokrotki.

:D

Awatar użytkownika

bash1 pisze:
Tak, to sem ja.
A przykładam, bo w końcu mają ludzko wyglądające ciała, ludzko wyglądające oczy. Nakładka na oko to chyba nie jest jakaś turbo wibracyjny wynalazek? To tak jakby mieli problem z nałożeniem skarpety.

Po co ją nosić cały czas jak wtopa występuje bardzo rzadko i wiesz, że możesz mieć wpadkę w głębokim poważaniu?
A ty dlaczego nie przestałaś drążyć różnych tematów?
Szczypta arogancji i odrobina lekceważenia niebezpieczeństw nie jest taka niezdrowa na co dzień...

bash1 pisze:
Po prostu nie wydaje mi się, żeby ciemiężcy tego świata, władający milionami ludzi byli delikatni jak stokrotki.

Nie, skądże.
Połącz zachowania i moralność (a raczej jej brak) pyszałkowatego krokodyla z zachowaniem typowego mieszkańca USA z wielkiego miasta, dodaj trochę wyższą technikę do dyspozycji (ale bez szaleństw), różnice gatunkowe i przekonanie o wszechwładzy.
Taki miły miksik.... :język:

Wyjdzie z tego kierunek w którym dążyła III Rzesza, tak a propos.

Nawet operetkowość wielu działań i marketing podobny... :)

Prowadzić wiadomości przez 15min w soczewkach chyba ich nie zabije?
A jeżeli tak, to właśnie odkryliśmy broń przeciwko Reptilianom :lol:

Z resztą, nie znam żadnego Reptilianina którego mogłabym o to zapytać.
Więc w sumie co do reszty mogę tylko gdybać.

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Niema to jak osobiście,twarzą w twarz,spotkać się z taką gadziną.Zważywszy że to twój np ... współpracownik, lub dobry znajomy ze spacerów z psem.Trudno się po tym pozbierać i zaufać samemu sobie... , że się nie zwariowało. Przecież nie można o tym z nikim porozmawiać .
Konsekwencją jest unikanie tych osób. - Rozmowa na forum jeszcze gorzej.Tu zaatakują ze zmasowaną siłą.

balbinka,
wg mnie takie fora to świetna baza osób, które coś tam robią/widzą itd. Wystarczy popatrzeć po postach, dostać się do IP i gotowe :D

w ogóle nie wiem dlaczego, ale mam dziwne wrażenie, że Irbis, Kotka_Klotka (czlowiek-ktory-mial-spotkania-z-reptilianami-t3234-30.html)
i Ty to ta sama osoba :język: :lol:

Awatar użytkownika

Kanał YT Managed Funds Association

http://www.youtube.com/user/MFAUpdates?feature=watch

Richard H. Baker, President and CEO of the Managed Funds Association - filmiki edukacyjno - propagatorskie, będące jak się wydaje jednym wywiadem, od "What is a Hedge Fund? (7 m-cy)" do "What Does the Future Look Like for the Hedge Fund Industry? (5 m-cy temu) - łącznie 8 szt.

HD 720p, duże zbliżenia twarzy, znakomite światło, ruch głowy.

Pan prezes założył bardzo ciekawe soczewki. :mrgreen:

Pomyślcie o tym, że musiał zaakceptować taki materiał do publikacji.

Przykładowe filmiki:
What is a Hedge Fund?
phpBB [video]

How Do Hedge Funds Manage Risk?
phpBB [video]

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

bash1 pisze:
balbinka,
wg mnie takie fora to świetna baza osób, które coś tam robią/widzą itd. Wystarczy popatrzeć po postach, dostać się do IP i gotowe :D

w ogóle nie wiem dlaczego, ale mam dziwne wrażenie, że Irbis, Kotka_Klotka (czlowiek-ktory-mial-spotkania-z-reptilianami-t3234-30.html)
i Ty to ta sama osoba :język: :lol:

bash rzeczywiście dziwne wrażenie masz :) i zupełnie nieprawdziwe. Nie wiem kim jest Balbinka. Wiem kim jest Irbis. Nie jest mną... Że nicki mamy "kocie"? Bo kochamy koty... pewnie dlatego... :mrgreen:

MaksK - obejrzałam inne jego zdjęcia:
na wikipedii ma też pionowe źrenice http://en.wikipedia.org/wiki/Richard_Ba ... politician)
edit: trzeba skopiować i wkleić cały link, razem z ostatnim nawiasem

Mnie to się wydaje raczej świadomą prowokacją. Inna sprawa, że nie bez powodu przybrała ona (ta prowokacja) taki, a nie inny kształt.

MaksK jak dla mnie to są zwykłe odbicia światła, jest wiele takich filmików na yt.

Niczemu to zresztą nie dowodzi, to równie dobrze mogą być kocie oczy, lisie oczy albo wilcze oczy.

Wytłumaczy mi ktoś co wynika z tego że widać oczy pionowe ? Jaki jest ciąg myślowy, przyczynowo skutkowy który prowadzi do tego że to nie są ludzie ? ;)

WaterFlow - to jest zbyt wyraźne i zbyt na wszystkich filmach jednakowe, żeby było grą świateł.

Ja nie twierdzę, że ten Pan nie jest człowiekiem, ale wydaje mi się, że on, albo jego mocodawcy śmieją nam się w ten sposób w twarz, udowadniając (niestety), że masa jest w takim letargu, że nie zareaguje:(

No i właśnie z tego powodu że jest to jednakowe wynika fakt że raczej to sprawka kamery i oświetlenia, widocznie taki jednakowy efekt można u każdego uzyskać jak się go posadzi pod kątem odpowiednich świateł i odbić oko-kamera.

Jacy mocodawcy, komu się śmieją ? Garstce ludzi która wierzy w te .... sensacje ?

Jak rozumiem Ty nie jesteś w letargu i reagujesz, w przeciwieństwie do tych mas (2 776 wyświetleń filmiku, masy zaiste :bezradny: ).

Tak, ja zareagowałam.
Nie na taki pojedynczy bodziec, tylko na chorobę całości systemu i wynoszę się z niego. W dużej mierze już to zrobiłam, jeszcze trochę zostało mi do zrobienia.

Czy to są soczewki, czy światło, czy reptiliańska hybryda - każdemu z nas, również i Tobie w tej racjonalności koniec końców pozostają przekonania własne, czyli WIARA, że pewne wersja rzeczywistości jest prawdziwa. Żadnych dowodów;)

Awatar użytkownika

WaterFlow pisze:
No i właśnie z tego powodu że jest to jednakowe wynika fakt że raczej to sprawka kamery i oświetlenia, widocznie taki jednakowy efekt można u każdego uzyskać jak się go posadzi pod kątem odpowiednich świateł i odbić oko-kamera.

:D :D :D

Odbicia oko- kamera....

Przypominasz mi pewnego usera tego forum (nota bene został niedawno stąd eksmitowany), który wymyślił kiedyś "niechwytanie" imitacji samolotów przez kamery i aparaty fotograficzne.

Ah no tak, sory, zapomniałem że w tym środowisku naturalnym wytłumaczeniem są obcy przybysze oraz zmieniający kształt kosmici których nikt nigdy nie uwiecznił, a którzy krążą w opowiadaniach ludzi i są odpowiedzialni za całe zło tego świata oraz nasz nastrój, a nie zjawisko fizyczne/optyczne.

Przepraszam że nie wpasowuje się w kanon.

I proszę o powiązanie ciągu myślowego (przyczynowo skutkowego) odnośnie kształtu oka i reptilian.
W jaki sposób metodycznie doszliście do tego że takie oko znaczy gada a nie np. Maine Coona mojej sąsiadki.

WaterFlow pisze:
I proszę o powiązanie ciągu myślowego (przyczynowo skutkowego) odnośnie kształtu oka i reptilian.
W jaki sposób metodycznie doszliście do tego że takie oko znaczy gada a nie np. Maine Coona mojej sąsiadki.

WaterFlow, na szczęście póki co nikt tutaj nie musi legitymizować przed Tobą swoich przekonań dowodami.

Ale skoro taki jesteś wymagający, to może najpierw przedstaw ciąg myślowy (przyczynowo skutkowy) odnośnie gry świateł oko-kamera, czy jak to tam określiłeś, hm?

Mam udowadniać dlaczego człowiek siedzący przed kamerą nie jest kosmitą ? Hmm proszę bardzo, bo jest człowiekiem :D, a zjawiska takie jak zmiana kształtu to bajki sci-fi. No chyba że ktoś ma jakieś dowody albo poszlaki co najmniej. Ja mam otwarty umysł na różne teorie ale nie będę z tego powodu zakrzywiał rzeczywistości byle mi coś pasowało do całości światopoglądu :spoko:

Skoro twierdzisz, że "rzeczywistość" istnieje... to chyba Ci się fora pomyliły;)
Ale miłej zabawy;)
Adieu!

Czyli tak jak myślałem, zero konkretu, albo wierzysz z nami albo nie :)

Ale to przecież dokładnie tak jak u Ciebie.
Jesteś tu po to, by znaleźć dowody, że alternatywne widzenie świata nie ma sensu? Kto szuka ten znajdzie, więc sukces masz zapewniony.

Na zakończenie: brak dowodów nie jest dowodem braku.

Awatar użytkownika

WaterFlow pisze:
Czyli tak jak myślałem, zero konkretu, albo wierzysz z nami albo nie :)

A jak tam z "odbiciem oko-kamera"?
Opowiesz w 100% konkretnie jak to się odbywa?
Na tych konkretnych ośmiu filmikach z panem prezesem?

Na deser pozostawiam ci pytanie - w co (konkretnie) wierzy kamera? :mrgreen:

W kamerach które nagrywają masz światełko, jak jesteś blisko obiektywu to odbija się ono w oku.
Nie jestem specjalistą ale jest to jedna z możliwości bardziej prawdopodobnych niż wasza. To tak jakby powiedzieć że zaraz wyskoczy z głowy tego Pana krasnoludek.
Ciekaw jestem co byś powiedział temu Prezesowi gdyby nagle zapukał do Twoich drzwi i się spytał czemu nazywasz go gadem ;).

Deserowe pytanie jest jakieś niestrawne, co co robi kamera ? Wierzy ? Znaczy się że myśli i ma system wartości ? Nie rozumiem tej ezo gadki. Wkleję obrazek jako odpowiedź.

Obrazek

BlueDivine ja nie jestem w tym temacie żeby szukać dowodów przeciw temu co mówicie, bo to gołym okiem widać co jest na filmiku. Ja chciałem poznać waszą pokrętną drogę poznawczą do tego że gość nie jest tym na kogo wygląda. To tak jakby spojrzeć na cegłę i stwierdzić po niej jak wyglądał cały budynek.

MaksK śmieje się z tego że powiedziałem o odbiciu światła kamery w oku, ale jak to brzmi przy teorii "na filmiku widać pionowe oko więc jest gadzim obcym który przemienia się w człowieka, a filmik zatwierdził żeby siać panikę w tych 3 tysiącach osób które jego filmik zobaczyło". Gdzie sens gdzie logika.

Awatar użytkownika

Wreszcie zacząłeś pisać z sensem zamiast trollować wątek opowieściami o odbiciach, o których jak sam przyznajesz, masz bardzo blade pojęcie.

Wrzuciłem wysokiej jakości filmiki na których siedzi sobie normalny ludź (nie będę tego uzasadniał z osobistych powodów), zajmujący jakieś eksponowane stanowisko i za pomocą nakładek na oczy (stawiam na to) albo późniejszej obróbki udaje kogoś innego.

W tej kamerze, jaką to jest nagrywane, nie ma żadnego magicznego światełka, oświetlenie wygląda na studyjne z jego prawej strony od góry - jego refleksy odbijają się w oczach prezia i widać to w cieniu twarzy. Oczywiście z jego lewej strony też musi stać jakiś reflektor doświetlający, bo inaczej wyszedłby duży światłocień.

Rzekome "gadzie" soczewki pozostają cały czas nieruchome, niezależnie od tego jak porusza głową i mruga. Dodatkowo są mocno różniące się między sobą.

"Gadowatość" soczewek normalnych ludzi faktycznie może powstawać w krótkich refleksach, w odpowiednich warunkach ale są to naprawdę max 2-3 sekundowe specyficzne zjawiska.
Mógłbym opisać kilka warunków jak to praktycznie zrobić ale nie o to tutaj chodzi.

Wróćmy do mojej początkowej sugestii:
"Pomyślcie o tym, że musiał zaakceptować taki materiał do publikacji."

i na razie BlueDivine
BlueDivine pisze:
Mnie to się wydaje raczej świadomą prowokacją. Inna sprawa, że nie bez powodu przybrała ona (ta prowokacja) taki, a nie inny kształt.

doskonale trafiła w jej sedno zamiast, jak ty, za przeproszeniem, wciskać nam swoje nietrafione projekcje tego co sobie wyobrażamy czy myślimy.

Rzeczywisty "shapeshifting" widziany naocznie wygląda zupełnie inaczej, choć i tak nie ma w nim żadnego holyłódu.
Możesz w to wierzyć albo nie - jest mi to zupełnie obojętne.

Cytuj:
Rzeczywisty "shapeshifting" widziany naocznie wygląda zupełnie inaczej, choć i tak nie ma w nim żadnego holyłódu.
Możesz w to wierzyć albo nie - jest mi to zupełnie obojętne.

Skoro tak piszesz to zakładam że widziałeś, w innym wypadku nie widzę powodu żeby pisać coś takiego... :)

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

WaterFlow, są trzy rodzaje, że tak napisze gadzich oczu. Pierwsze naturalnie wystepują u jakiejś cześci ludzi, drugie to te o których piszesz Ty, spowodowane oświetleniem ( sam zrobilem ostatnio zdjęcie koledze i ma gadzie oczy aż miło ) i ten trzeci, który nas właśnie interesuje. Hybryda ludzko-gadzia, która poprzez manipulację w genach staje się jakby nosicielem dla gada. Ja stawiam na opcję że jeśli mamy pierwotnie gadzie mózgi to nie potrzeba nic manipulować, dostęp jest bezpośredni. Jest to rodzaj opętania i przejawia się podobno tym że w sytuacjach np. stresu, normalne ludzkie oczy stają się gadzie w jednej chwili. Według niektórych widać to na filmikach np. w tym temacie.

Richard Baker w filmiku faktycznie ma ''pionowe'' źrenice, nie ma tam żadnego dodatkowego oświetlenia.

Na jednych zdjęciach ma pionowe:

http://img197.imageshack.us/img197/4940 ... 11d7b2.jpg

na innych nie:

http://media.washingtonpost.com/wp-srv/ ... 000072.jpg

trudno powiedzieć, które z powyższych zdjęć zostało 'poprawione' ponieważ dostęplowanie źrenicy to nie jest duży problem, tak samo jej jej występlowanie.

Tak czy siak, w filmiku ma ''pionowe''. Dziwne byłyby to też soczewki, ponieważ w filmiku, źrenice nie są identyczne.

http://s.redefine.pl/dcs/o2/redefine/po ... 68x250.jpg

Wyglądają bardzo ''naturalnie'', ale mniemam że ów pan ma wystarczająco dużo pieniędzy, żeby sobie takie 'mniej naturalne' zamówić - tylko po co? Do prowokacji wystarczyłyby zwyczajne, równe.

Plamy na tęczówce, mogą być spowodowane różnymi chorobami. Np brązowe plamy- uszkodzenie wątroby. Taką dziedziną zajmuje się Irydologia.
(zazwyczaj małe kropki).

Źrenice z filmiku i z pierwszego zdjęcia mają ten sam kształt.

Trudno powiedzieć, żeby to były ''oczy węża'' bo te byłyby raczej regularne, gdyby miały jakieś zastosowanie (w jego wypadku, jedna źrenica byłaby bardziej uchylona, druga mniej).

Albo taka uroda oka, albo mieszanka genetyczna.

Po filmiku i zdjęciach trudno stwierdzić, czy to tęczówka jest zabarwiona, czy źrenica pionowa.

Jednego jestem pewna- jest pion z tym, że trudno wysnuć inne, jednoznaczne wnioski.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Wygooglajcie sobie jeszcze hasło i obrazki: Coloboma

Dzięki levibc, właśnie czegoś takiego szukałam.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]