Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 24 sie 2019, 14:56

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

niewygodne_pytanie pisze:
Inna to taka, że ma rzadki defekt genetyczny, który sprawia, że raz ma źrenice w paski, a raz nie (czy taki istnieje?).

Właściwie to można to nazwać defektem, w przypadku tych stworów :king:

Niezależnie od różnych teorii, wydaje mi się to ciekawym wydarzeniem, zwłaszcza, że typowy argument o Photoshopie robi się mniej prawdopodobny.

Chłopie (chyba?) - jaki Photoshop? Zdajesz sobie sprawę jak bardzo można współcześnie zmanipulować materiał video i to na bieżąco?

Oglądając coś takiego należy raczej zadawać sobie pytania typu:
- jeżeli ktoś pozwolił coś takiego wyemitować publicznie, to dlaczego?
- awaria faktycznego hologramu czy manipulacja mająca nas o tym przekonać?
- jeżeli manipulacja to w jakim celu?
- jeżeli manipulacja to KOGO właściwie ma przekonać?

:hejka:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 25 maja 2012, 12:04 
VIP Member
Awatar

Master Mason * 3rd Degree

Ehh... Po co mówić brednie? Wystarczy jak wypowiesz swoje zdanie a ja je zrozumiem. Epitety zbędnę - tylko mącą... Ja jestem zainteresowany wyjaśnieniem tego zjawiska, więc jeśli teoria o gadach nie zda egzaminu to nie ma problemu i nie będziesz musiał się przejmować tymi "bredniami"...

Natomiast to wideo mnie zainteresowało nawet patrząc ze światopoglądu przeciętnego człowieka. Nie codziennie widzę taki efekt w TV, zwłaszcza, że Rasmussen go ma, natomiast prowadzący wywiad nie. Wydało mi się to zastanawiające.

Wiem, że są zdjęcia pokazujące go z innymi źrenicami, stąd moje zaciekawienie tym bardziej rośnie. Dlaczego raz widać taki efekt, a raz taki. To są ciekawe kwestie i z chęcią wysłucham wytłumaczeń z naszego, 5 zmysłowego świata również.

MaksK pisze:
Chłopie (chyba?) - jaki Photoshop? Zdajesz sobie sprawę jak bardzo można współcześnie zmanipulować materiał video i to na bieżąco?

Oglądając coś takiego należy raczej zadawać sobie pytania typu:
- jeżeli ktoś pozwolił coś takiego wyemitować publicznie, to dlaczego?
- awaria faktycznego hologramu czy manipulacja mająca nas o tym przekonać?
- jeżeli manipulacja to w jakim celu?
- jeżeli manipulacja to KOGO właściwie ma przekonać?

heh :-) wiem, wiem. Ale specjalnie podchodzę do sprawy ostrożnie, żeby nie spłoszyć ludzi, który mają alergię na spiski, gady i tym podobne klimaty.

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

dzieki Red ...wideo powala... :nauka: :nauka: :nauka: kto studiuje i czai temat reptylian nie zadaje glupich pytan
Cytuj:
Bajki dla przedszkolaków
sam jestes przeczkolak

Awatar użytkownika

heh :-) wiem, wiem. Ale specjalnie podchodzę do sprawy ostrożnie, żeby nie spłoszyć ludzi, który mają alergię na spiski, gady i tym podobne klimaty.

Ja mam inną wizję działania na takim forum - skoro już tu ktoś trafił, to zaczynanie wypowiedzi od "Bajki dla przedszkolaków, zamiast się podniecac jakimś filmem..." itd. itp. sugeruje już na wstępie, że nie mamy o czym rozmawiać, co nie znaczy oczywiście, że inni użytkownicy odbierają to tak samo.

Na argumenty typu "nie, bo nie, bo ja tak myślę" nie ma odpowiedzi.

Tutaj mała dygresja - ostatnio odbyłem krótką dyskusję na temat dociekania prawdy (może nawet w niej uczestniczyłeś :) ) i specjalnie dla ciebie ją zacytuję, bo wyszła naprawdę ciekawie:

"W ogóle, czy dociekanie prawdy tylko do poziomu, jaki może zaakceptować przeciętna zindoktrynowana osoba ma jakiś sens? Oczywiście, można tylko do tego poziomu wyjaśniać, żeby nie stać się ofiarą agresji, ale po co samemu się tak automatycznie ograniczać i uwłaczać swojej inteligencji. Nie rozważać czegoś, tylko dlatego, że większość tego nie zaakceptuje, to osobista tragedia w zakresie samoakceptacji. Można nie głosić publicznie (niektórzy rzeczywiście nie powinni tego robić, bo się tak wkręcają, że szkodzą sprawie), ok, ale uzależnić swoje procesy myślowe od poziomu rozumowania otoczenia?"

"Pytanie to powinno raczej brzmieć – „jak bardzo jesteście w stanie naciągnąć swoją percepcję i swój sposób pojmowania świata w rozmaitych rozważaniach?” Ja stosuję bardzo prostą metodę i uwierzcie mi – ona działa – nie uprzedzam się do żadnego materiału, oglądam/czytam/słucham do końca i dopiero zaczynam zastanawiać się i stawiać sobie pytania takie jak np. – a gdyby to jednak była prawda? czy są inne poszlaki albo fakty? jaki byłby tego cel? może to fałszywka albo dezinformacja? jak tak, to po co i co chciano przykryć? jak to zrobiono? itd. Traktuję to jako rodzaj intelektualnej rozrywki ale może ona czasem przynieść zaskakujące rezultaty."

No dobrze - teraz wracając do filmiku, który podrzucił redmuluc - tutaj http://www.euronews.com/2012/05/19/security-in-afghanistan-is-priceless-nato-boss/ można obejrzeć materiał nie nagrywany z ekranu i nawet pomimo niskiej jakości i kiepskiej metody kompresji widać dokładnie to samo.

Nikomu nawet nie chciało się tego obrobić, żeby te jego źrenice wyglądały normalnie albo dokładnie taki był zamysł tego pokazu.

Wiem, że są zdjęcia pokazujące go z innymi źrenicami, stąd moje zaciekawienie tym bardziej rośnie. Dlaczego raz widać taki efekt, a raz taki. To są ciekawe kwestie i z chęcią wysłucham wytłumaczeń z naszego, 5 zmysłowego świata również.

Wystarczy, że rozważysz to, co napisała Canicula wcześniej w tym wątku.
Od siebie mogę dodać, że pewne rodzaje działań, jakie obserwujemy, są wynikiem działania urządzeń technicznych.

Proponuje najpierw się napatrzyć na oczy prawdziwych gadów całkowicie dostępnych w naszym wymiarze, dokładnie w naturze :tak:
Świetny materiał porównawczy do tego typu zagadnień :język:
Tak naprawdę to oczy reptilów- jaszczurów niczym się nie różnią od naszych zwierzątek łuskoskórych.
Więc jak ktoś chce szukać jaszczurów na youtubie musi mieć punkt odniesienia.
Tu zapodaje z google kilka zdjęć oczu naszych gadzich zwierzątek. Tych które są najbardziej podobne do oczu inteligentnych gadów.

Krokodyl

Obrazek

Obrazek

Pyton

Obrazek

Obrazek

Iguana

Obrazek

Obrazek

Dodatkowo iguany mają pod oczami okalającą oczy łuskę rogową prawie taką samą jak mają zielone reptile.

Z pozdrowieniami
Canicula

Obrazek

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Kilku użytkowników dostało ostrzeżenia, byli tacy co zapracowali na bany w tym temacie.
W związku z tym temat zostaje zamknięty na weekend.
Proszę Was zastanówcie się jakie chcecie mieć forum ? Jeżeli mamy trzymać poziom to koniec z takimi akcjami.

Pozdro

Awatar użytkownika

Tutaj mamy filmik sprzed 3 lat o całkiem niezłej jakości, na którym widać szefa Północnoatlantyckiego Paktu Terrorystycznego mającego identyczne problemy ze źrenicami, jak na nagraniu podrzuconym przez redmuluc'a:

phpBB [video]

Biorąc pod uwagę:
- jaką organizację reprezentuje "nośnik,
- to, że owego reptilka (czy jak sobie nazwiemy tego stwora) nikt tu nie zapraszał,
- jest mocno bezczelny albo nieudolny,

da się spowodować, że jego doświadczenia z ziemskiego pobytu staną się mocno.....nieprzyjemne.
Oczywiście nie chodzi mi o jakiekolwiek działania fizyczne - one i tak nic by nie dały.

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Patrząc na tego gościa mam wrażenie że patrzę na "uśmiechniętego" aligatora/krokodyla.

Kości żuchwy.

Mnie skojarzył się z tymi napakowanymi gadami z filmu fabularnego o Mario hydrauliku.Umysł co"widzi" "dopasowuje" do zmapowanej rzeczywistości w mózgu.Wtedy jest lepiej.Emocje.Bezpieczeństwo.Program.

Awatar użytkownika

Jak dla mnie wygląd fizyczny takich stworzeń albo ich hybryd nie ma dla mnie żadnego znaczenia - oczywiście możliwe jest, że kształtowany jest w określony sposób aby wyglądały groźniej albo poważniej ale wtedy należałoby to traktować jako psychologiczną sztuczkę.

Poza tym nie w pewnym momencie zrozumiałem, że negatywne odczucia względem np. takiego stwora i tego co sobą reprezentuje to kompletna bzdura - najprawdopodobniej realizuje tylko pewnego rodzaju interesy czy zadanie, ze szkodą dla ludzi i rzeczywistości w jakiej żyjemy.

Przeszkadzanie mu w tym i pokazanie, że moc jego i jego gatunku jest iluzoryczna na pewno dałoby mu dużo materiału do przemyśleń. :ninja: :)

Tak naprawdę i z tego co wiem to jaszczury siedzą wszędzie. We wszystkich warstwach społecznych. Kto wie czy wasz sąsiad nie jest w środku gadem? I może nawet sam nie zdaje sobie sprawy że z nim jest coś nie tak. Tego gościa co wiem że jest jaszczurem, to on nie jest żaden polityk i nie pcha się na szczeble władzy. Zajmuje się ogrodnictwem, ma żonę, chatę i całkowicie normalny z niego facet nie jakiś menel ani psychopata. A to że mu się w główce poprzestawiało na mój widok to inna bajka. Tak samo inny gościu, który jest kolegą mojej mamy, kiedyś spotkałyśmy go na ulicy i też czułam jaszczura od niego. A przecież jest tylko zwykłym dostawcą. Ja sama jestem smoczycą i co? Też jestem prawie normalna. :D
Dlatego myślę że nie wszyscy siedzący we władzy, muszą być od razu jaszczurami, mogą to być ludzie sterowani przez istoty zewnątrz a mogą porostu być złymi i chciwymi ludźmi. Oczywiście nie odrzucam tego że jakaś część darmozjadów władzy jest hybrydami, ale też nie mówię że wszyscy tam są gadami.
Tak samo na dole okazuje się że jaszczur siedzący w ludzkim ciele nie musi być od razu psycholem. Jest wiele czynników które powodują że ludzie zachowują się jak z piekła rodem i niekoniecznie sprawcą tego jest gad.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

@Canicula pytanie jest jedno, ile tak naprawdę ich jest ?
Moje wyobrazrnie jest takie że mniejszość to pewne, ale jeżeli są w mieście pod ziemią i dodatkowo w naszym społeczeństwie to trudno oszacować ich liczbę.
Nasuwa mi się pytanie czy związki mieszane są mozliwe :mrgreen:

RoX pisze:
@Canicula pytanie jest jedno, ile tak naprawdę ich jest ?
Moje wyobrazrnie jest takie że mniejszość to pewne, ale jeżeli są w mieście pod ziemią i dodatkowo w naszym społeczeństwie to trudno oszacować ich liczbę.
Nasuwa mi się pytanie czy związki mieszane są mozliwe :mrgreen:

Ciężko jest policzyć coś czego oficjalnie nie widać. A jaszczury się bardzo dobrze kamuflują. I żeby ich dostrzec trzeba się nieźle natrudzić. Z jaszczurami jest jak z rodzinką gdzie facet lub babka udaje porządnego na zewnątrz a w środku za zamkniętymi drzwiami może być kawał psychopaty. Ale i tu zdarzają się wyjątki.
A co do tych związków mieszanych to chyba możliwe skoro facet ma żonę. Ale co dokładnie jest między nimi to nie mam pojęcia, może jest tak jak MILAB opowiadają o "obcym ukąszeniu miłości"

Awatar użytkownika

Podrzucam kolejny eksponat, mający podobne problemy ze źrenicami, jak ścierwo Rasmussen:

Napolitano: Prostitution Allegations Inexcusable
phpBB [video]

Swoją drogą Kombinat mógłby się bardziej postarać :język:

Edit.

Od 30 sekundy widać najlepiej.
Jeśli chodzi o sztukę kontrolowania emocji, to w porównaniu z ludźmi takie stworzenia są jak dzieci we mgle...
Nie mówiąc o ludzkich psychopatach i mistrzach zen. Mruga

Ostatnio zmieniony 20 lip 2012, 11:44 przez MaksK, łącznie zmieniany 1 raz

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

REPTILIANOS "CAMBIAFORMAS" - ANOMALIAS HOLOGRAFICAS EXTRATERRESTRES

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Odnośnie tematu shapeshiftingu.... czytaliście może taką powieść :nauka: Deana Koontz`a pod tytułem "Inwazja" (ang. tytuł Twilight Eyes)?

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Jeśli "oni" są wśród nas , to zapewne któryś z nich doznałby jakiegoś wypadku czy coś wówczas zwykli ludzie dostrzegli by że coś jest nie tak z ciałem ofiary i zaraz byłoby to w jakiś sposób nagłośnione , moim zdaniem te stwory nie istnieją

goly6722 pisze:
Jeśli "oni" są wśród nas , to zapewne któryś z nich doznałby jakiegoś wypadku czy coś wówczas zwykli ludzie dostrzegli by że coś jest nie tak z ciałem ofiary i zaraz byłoby to w jakiś sposób nagłośnione , moim zdaniem te stwory nie istnieją

Istnieją, istnieją. Tylko że to nie jest tak jak ty myślisz. Przeczytaj sobie moje wcześniejsze posty z tego wątku.
Nawet jak jaszczur w ludzkim ciele ulegnie wypadkowi, to nie zmamieni się w gada. Bo to nie jest hologram w dosłownym znaczeniu. Że jak jaszczur deda zaliczy to mu ten ludzki hologram spadnie i wszyscy zobaczą jaszczurkę. Nie nie :tak:
To coś w rodzaju opętania. Jaszczur steruje żywym ciałem od środka. Albo zawładnie powłoką poprzez urodzenie albo wbije się na chama w ciało, wcześniej odpowiednio zmienione. To tak jakby zamiast duszy ludzkiej w człowieku gad siedział. ( a niektórzy to niewiedzą że są gadami )I w specyficznych warunkach np skrajne emocje. Potrafi wpłynąć na DNA powłoki cielesnej powodując anomalie.
Osobiście bym się nie patrzyła na filmiki youtuba bo tam dużo fałszywek jest.
To trzeba zobaczyć na żywca by się przekonać że oni są.

Cytuj:
Albo zawładnie powłoką poprzez urodzenie...

Czy mozna sprecyzowac, o ile to nie problem i o ile mozliwe?
Dziekuje

Iriomote Okti pisze:
Cytuj:
Albo zawładnie powłoką poprzez urodzenie...

Czy mozna sprecyzowac, o ile to nie problem i o ile mozliwe?
Dziekuje

A no można, To tak zwane legalnie zdobyta powłoka. Jak tak można to nazwać. Jaszczurki sobie planują gdzie chcą się w bić. Zanim się dziecko urodzi. Idealny przykład to ja. Właśnie mam dość słabe przebłyski co się działo przed narodzinami. Ale jednak je mam. I wynika nich że wcześniej byłam gadem i to ciało było planowane. Tylko że się inne gady -konkurencja się chciała wbić. Ale się nie dostali, na szczęście. :D
Wynikało by z tego że ciało od początku nie miało duszy czy też właściela i było modyfikowane pod gada w łonie. Tyle że ja przy okazji jak się wcielałam straciłam pamięć i się uczłowieczyłam :D
Dlatego trzymam je "pazurami i zębami" żeby mnie nie wysiudali. Bo to moje własne, osobiste. Szczoteczkę do zębów od nowości się nie pożycza. Podobnie jest z takim ciałem.
Pzdr.

A Twoim zdaniem:
Czy tak wygláda tez sprawa tych tzw. rodów elit, czy cos w tym stylu, czy zupelnie inaczej?

Iriomote Okti pisze:
A Twoim zdaniem:
Czy tak wygláda tez sprawa tych tzw. rodów elit, czy cos w tym stylu, czy zupelnie inaczej?

Z ręką na sercu powiem ci że nie wiem. Czy te rody są gadzie czy nie. Jak są gadzie to mają już zdezelowane DNA obecnie mają dużo więcej ludzkiego niż gadziego.
Widziałam wiele razy te mordy na zdjęciach i tylko 4 osoby mi się wkuły w umysł (coś z nimi jest nie tak)
Pierwsza na tapecie królowa Elżbieta II. Oglądałam coś o Dianie i naszło mnie "święte przekonanie" że pogrzeb który właśnie widzę ( w rzeczywistości pogrzeb Diany) to w trumnie jedzie Elżbietka. :shock: :twisted: I że to co my teraz oglądamy to jej klon. :lol: Było to silne i dziwne uczucie. Ale nie wiem czy to nie była jakaś wizja z przyszłości. A może naprawdę kopa w kalendarz i podstawili klona.
Dwa następne to Buszu z Obamą ci dwaj to mi się dziwnie jarzą przed oczkami. Ale nie jestem w stanie powiedzieć czy to są gady. Za to parę razy mi się śnili jeden z drugim. Bush się do mnie zawsze ślinił do mnie i płaszczył przede mną :lol: A Obama to mnie zawsze chce spalić na stosie :evil:
I jeszcze jedna taka księżniczka ( nie wiem z której rodziny królewskiej) Stare próchno z napompowanymi od botoksu warami. To ona najbardziej mi gadzio się w oczy rzuca
A tak jak patrzę na innych to nic nie wyczuwam. Może przy kontakcie bezpośrednim. co więcej bym wyczytała.
Ale tak na stan dzisiejszy to nie wiem czy te rody są gadzinowate. Spotykałam jaszczury jako normalnych ludzi. A tak z tamtą elitą to nie miałam bezpośredniego kontaktu.

No to masz jazdy... :drugged:

Dziékuje za szczere i rzetelne wyjasnienia. :bukiet:

Cytuj:
Pierwsza na tapecie królowa Elżbieta II

Ehhh.... a tak lubie Jej Wysokosc Babcie...ma to "cos"... Mruga

Edit.
Mam stycznosc czasem z ludzmi spokrewnionymi z elitami.
Nie wiem czy to tylko sugestia powiázana z tematyká, ale od jakiegos czasu staram sie obserwowac ich oczy.
Nieeee.... nie patrze na zrenice, nie w tym rzecz. :D
Patrze na wyraz ich oczu. Cokolwiek by sie nie dzialo, jakakolwiek emocja i usmiech, po oczach nie za bardzo znac nastroju...pozostajá niemal zimne, takie niezmienne.
Obserwuje to zwlaszcza u tych, u ktorych swiadomosc pochodzenia ma znaczenie i determinuje przez to ich postawe i podejscie do zycia w jakis sposob.
Jednak nie jestem w stanie okreslic czy tak NA PEWNO jest.

Pisze o tym, bo specjalnie wrocilam do wátku zamkniétego ze zdjeciami- tam jest tez Twoje...
zastanawiam sie czy masz podobnie z oczami, bo na zdjéciu masz w nich troche to "cos".

goly6722 pisze:

Moim zdaniem także, nie ma takiej potrzeby. Oczywiście mówię o tych tutaj opisywanych.

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Nasienie węża.
phpBB [video]

aż dziwne że jeszcze nie było... Steve Vai.

Awatar użytkownika

@Canicula

Do Elżbiety II drugiej to mam taką awersję, że jak widzę tą gadzinę to mam ochotę rzucić czymś w ekran na który patrzę. Oczywiście jej mężuś jest nie lepszy ale tu jakoś nie mam negatywnych odczuć.

Najlepsze jest to, że praktycznie nie da się znaleźć jakiegokolwiek materiału wideo na którym Elka ma dobrze oświetloną twarz i zrealizowanego z bliska - taka mała ciekawostka. :)

MaksK pisze:
Do Elżbiety II drugiej to mam taką awersję, że jak widzę tą gadzinę to mam ochotę rzucić czymś w ekran na który patrzę. Oczywiście jej mężuś jest nie lepszy ale tu jakoś nie mam negatywnych odczuć.

Najlepsze jest to, że praktycznie nie da się znaleźć jakiegokolwiek materiału wideo na którym Elka ma dobrze oświetloną twarz i zrealizowanego z bliska - taka mała ciekawostka. :)

No właśnie mi się EII nie rzuca tak za bardzo w oczy jak się patrzę na jakieś zdjęcia albo tv jak ją pokażą ( oprócz tej akcji z pogrzebem). To nie mogę stwierdzić czy to coś innego niż człowiek. Może kontakt III stopnia z babcią królową. Więcej by coś wykazał. :P
:bużki:

Awatar użytkownika

Czyli byłaby zabawa w polowanie na pliznoła? :z jęzorem:

:bużki:

Awatar użytkownika

Filmik wyjaśniający prawdopodobną przyczynę powstawania anomalii na ekranie spowodowaną dysfunkcją hologramu za którym ukrywają się nasi nieziemscy koledzy. 8-)

Według tego filmu anomalia tworzy się w wyniku nieuporządkowania cząsteczek ciekłego kryształu.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Faza_nematyczna

SHAPESHIFTING "explained"
[czas-27s]
phpBB [video]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]