Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 02 cze 2020, 8:43

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 286 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
Bardzo dlugo tego szukalam ... ale , wkoncu znalazlam. Dzisiaj spedziłam nad pisaniem cały dzien nad tym łącznie z tłumaczeniem z innego jezyka na jezyk polski. Chetnie sie z Wami podziele .. jesli oczywiscie kogos to interesuje .. Moge pisac kazdego dnia jaki jest dzien ksiezycowy i jego znaczenie ... Zaczne od dziesiejszego .

Poniedzialek 27 Luty do godziny 13 jest to 6 dzien kalendarza ksiezycowego ... Symbol '' Zuraw'' - w ten dzien idzie proces pochłoniecia i przyswojenia kosmicznej energi ze słowem,bardzo duza intuicja. Robic Mentalne oczyszczenie, medytowac i zajmowac sie oddechowymi cwiczeniami .. , palic kadzidła , przebywac na naturze - jesli jest taka mozliwosc.Jest to dzien magiczny.

O godzinie 13 zaczyna sie 7 dzien kalendarza ksiezycowego . Symbol '' Róza wiatrów'' '' Klucze'' w ten dzien lepiej nie mówic za wiele. Trzeba byc czlowiekiem czystym mentalnie i starac sie myslec czysto . Jesli myslisz zle o kims , o czyms , bez róznicy - wraca to do ciebie. Pracowac nad sobą ! W ten dzien bardzo wazne jest zeby nie kłamac. Takze uwazac by niczego nie stłuc - szklanka

28Luty (od godziny 13) 8 dzien ksiezycowy,Symbol ''Phoenix'' - w tym dniu najlepiej jest jesc lekkie potrawy,nie robic praktyk z ogniem ,byc aktywnym - nie lezec! Silny dzien dla medytacji. Pracowac ze swoim wnetrzem.

29 Luty(od samego rana) jest 9 dzien ksiezycowy. Symbol ''Nietoperz'' Jest to bardzo ciezki dzien .. mozna czuc sie negatywnie, strach etc. Uwazac na ludzi , którzy do nas w tym dniu ciagną .. wampiry energetyczne , robic astralną ochrone. Nie robic zadnych nowych planów bo wszystko wyjdzie na odwrót. Bardzo wazne oczyszczac sie.Dzien prowokacji - inni ludzie moga urzekac, oszukiwac .. Uwazac na informacje, ktore do nas przychodza, iluzja. W tym dniu człowiek widzi w czym sie myli. c.d.n

Pokaż Uwagi moderatora

Ostatnio zmieniony 27 lut 2012, 14:22 przez Elena1985, łącznie zmieniany 1 raz

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 27 lut 2012, 3:18 
VIP Member
Awatar

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Witam Elena1985 :)
Pisz o tym kalendarzu .Na pewno nie tylko mnie ten temat ciekawi :) Mruga

Pozdrawiam serdecznie :)

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Może też jakimś boldem i od nowej linii zaczyna dzień.
Tak żeby szybko i przejrzyście można było odnaleźć informacje.
Super pomysł - dużo pracy, ale przyda się taka opcja wiedzy.

Kolejny wątek napędzający paranoje ale to tylko moje zdanie.

phillip pisze:
Kolejny wątek napędzający paranoje ale to tylko moje zdanie.

nie uwazam by bylo to paranoja ... ale kazdy ma wlasne spojrzenie na wszystko .. kazdy widzi swiat inaczej , tak jak na niego patrzy. Ty zyjesz wedlug kalendarza naszego , ja wedlug ksiezycowego .. i co niby w tym pokreconego ?
Musze edytowac te dni bo ze zmeczenie przeskoczylam jeden dzien. Hakun moge pisac kazdy dzien z osobna :) Pozdrawiam wszystkich :)

Sorry... dla mnie paranoja jest opisywanie slowami tego, czego wlasnie slowa opisac nie sa w stanie... Mruga

Natomiast tu jest konkretna wiedza, ktora jak najbardziej mozna slowami opisac.

Elena, to fantastycznie, ze chce Ci sie poswiecic na to swoj czas, prace i wysilek. Dziekuje... :bużki:

Wszystko ma swoje miejsce . 8-)
:bużki:

La_Mandragora pisze:
Sorry... dla mnie paranoja jest opisywanie slowami tego, czego wlasnie slowa opisac nie sa w stanie... Mruga

Natomiast tu jest konkretna wiedza, ktora jak najbardziej mozna slowami opisac.

Elena, to fantastycznie, ze chce Ci sie poswiecic na to swoj czas, prace i wysilek. Dziekuje... :bużki:

Prosze :bużki: :bużki: :bużki:

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Elena1985 pisze:
29 Luty(od samego rana) jest 9 dzien ksiezycowy.Symbol ''Nietoperz'' Jest to bardzo ciezki dzien .. mozna czuc sie negatywnie, strach etc. Uwazac na ludzi , którzy do nas w tym dniu ciagną .. wampiry energetyczne , robic astralną ochrone. Nie robic zadnych nowych planów bo wszystko wyjdzie na odwrót. Bardzo wazne oczyszczac sie.Dzien prowokacji - inni ludzie moga urzekac, oszukiwac .. Uwazac na informacje, ktore do nas przychodza, iluzja. W tym dniu człowiek widzi w czym sie myli. c.d.n

A ja akurat mam termin u dentysty :? Jak bym wiedziala szybciej to bym przełożyła

Elena1985 pisze:
kazdy widzi swiat inaczej , tak jak na niego patrzy. Ty zyjesz wedlug kalendarza naszego , ja wedlug ksiezycowego .. i co niby w tym pokreconego ?

Ktoś np wstaje lewą nogą i zakłada temat o odcięciach fraktalnych :D

Elena1985 pisze:
Ty zyjesz wedlug kalendarza naszego , ja wedlug ksiezycowego .. i co niby w tym pokreconego ?

Nie żyję według kalendarza :]

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zimny_odczyt

Erakel pisze:
Elena1985 pisze:
29 Luty(od samego rana) jest 9 dzien ksiezycowy.Symbol ''Nietoperz'' Jest to bardzo ciezki dzien .. mozna czuc sie negatywnie, strach etc. Uwazac na ludzi , którzy do nas w tym dniu ciagną .. wampiry energetyczne , robic astralną ochrone. Nie robic zadnych nowych planów bo wszystko wyjdzie na odwrót. Bardzo wazne oczyszczac sie.Dzien prowokacji - inni ludzie moga urzekac, oszukiwac .. Uwazac na informacje, ktore do nas przychodza, iluzja. W tym dniu człowiek widzi w czym sie myli. c.d.n

A ja akurat mam termin u dentysty :? Jak bym wiedziala szybciej to bym przełożyła

Natepnym razem napisze kilka dni z wyprzedzeniem :)

phillip pisze:
Elena1985 pisze:
kazdy widzi swiat inaczej , tak jak na niego patrzy. Ty zyjesz wedlug kalendarza naszego , ja wedlug ksiezycowego .. i co niby w tym pokreconego ?

Ktoś np wstaje lewą nogą i zakłada temat o odcięciach fraktalnych :D

Elena1985 pisze:
Ty zyjesz wedlug kalendarza naszego , ja wedlug ksiezycowego .. i co niby w tym pokreconego ?

Nie żyję według kalendarza :]

Twoje Ego stale czepia sie wszystkiego .. jesli jakis temat nie odpowiada lub nie czujes sie w nim , do niego to po prostu nie musisz czytac :) ja zazwyczaj wybieram to co mnie interesuje , to co do mnie nie odnosi sie , nie czuje z tym harmoni nie czytam , przeczytam kawalek i juz wiem , ze nie jest dla mnie i na tym koncze .. wiecej tolerancji i wyrozumialosci Philipie :)

Elena1985 pisze:

Miesiac ksiezycowy - 28 dni...
Kobiecy cykl miesieczny - 28 dni... ;)
Taki przyklad tylko. Natura... ;)

Kazdy bierze to, co mu odpowiada. Mruga

Nie zamierzam jak niektórzy siedzieć tu i atakować każdy post, tylko odniosłem się krótko do tematu.
Takie działania wywołują paranoję, jak np tu http://davidicke.pl/forum/zmiany-ktore-nadchodz-a-ktore-czujemy-t3599-480.html New Age poprzez przyjmowanie rzeczy nieweryfikowanych za prawdę, zawęża percepcję odbioru rzeczywistości.
Spadam i pozdrawiam :hejka:

Hmmm Philipie .. nie nam jest oceniac poglady innych .. kazdy wyraza siebie w taki sposob jaki potrafi. Jedni robia to lepiej inni gorzej a jeszcze inni nie potrafia, ale ... to i tak nie ma najmniejszego znaczenia .. Nasz umysl jest ekspertem od rozszczepiania wszystkiego na drobne szczegoly .. My sami w sobie bierzemy wszystko takim jakim ono jest i akceptujemy to ... akceptacja i tolerancja jest najtrudniejsza, wiec lepiej z nia troszke popracowac :)

Elena1985 pisze:
My sami w sobie bierzemy wszystko takim jakim ono jest i akceptujemy to

Czasem bez żadnej weryfikacji przyjmujemy fikcję za prawdę.
Najlepiej patrzeć tylko tak jak jest.

Obrazek

Filipku najdrożsiejszy... Fajno, ze tak starasz sie uchronic nasz lud forumowy przed falszem i obluda, ale tu moderuje dzial Hakun i jak widac - nie ma nic przeciw tematowi, nawet wrecz przeciwnie... Mruga :dope: :bużki:

La_Mandragora pisze:
Filipku najdrożsiejszy... Fajno, ze tak starasz sie uchronic nasz lud forumowy przed falszem i obluda, ale tu moderuje dzial Hakun i jak widac - nie ma nic przeciw tematowi, nawet wrecz przeciwnie... Mruga :dope: :bużki:

Czujesz się zaatakowana? Chcesz o tym porozmawiać? :D
Już uciekam, bawcie się dobrze :hejka:

Eee tam atakowana :lol: :mrgreen: Mruga :hejka:

Cytuj:
[...]Zmiana patrzenia na czas pomoże nam zsynchronizować się z jego naturalnym upływem.Na przykład naszym naturalnym czasomierzem nie są zegarki,które nosimy na rękach,lecz cykle księżycowe.Nieprawidłowa interpretecja takiego faktu przyczyniła się do wprowadzenia ludzkiej psychiki z równowagi i uwięzienia jej w trójwymiarowej rzeczywistości.Cykl natury i wszechświata odpowiada trzynastu cyklom księżyca,w których każdy trwa 28 dni.13 takich cykli stanowi naturalny rok.Tak właśnie wygląda prawdziwy przepływ czasu i znajduje on potwierdzenie w 28-dniowym cyklu menstruacyjnym kobiety.Ale w 1572 roku pojawił się dekret przedstawiony przez papieża Grzegorza XII,wprowadzający kalendarz gregoriański,dzielący rok na 12 nie równych miesięcy w oparciu o cykl obiegu Ziemi wokół Słońca (czynnik męski),w odróżnieniu do cyklu Księżyca (czynnik żeński).
Podział roku na 12 miesięcy,60 minut i 60 sekund sięga czasów starożytnego Egiptu i Babiloni i na całym świecie stał się zaakceptowaną normą pomiaru "czasu".Problem polega na tym ,że pozostaje on w sprzeczności z naszym naturalnym,kosmicznym poczuciem czasu.Z powodu przestawienia się na kalendarz gregoriański nie żyjemy w zgodzie z rytmem natury.Odseparowało to nas od przyrody i wtłoczyło w zaprogramowany rytm materializmu.Nic więc dziwnego,że traktujemy przyrodę jak przeszkodę.Zerwaliśmy więż łączącą nas z nią.Jak najszybciej musimy powrócić do cyklu 13-księżycowego i 28-dniowego.Dotyczy to w szczególności mężczyzn,którzy nie podlegają naturalnemu cyklowi menstruacjnemu [...]

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

kalendarz księżycowy jest taką samą iluzją jak komputer,
i równie pomocna może być umiejętność jego obsługi.

Wykorzystać, pomocne. Podaj przykład ;D

Nie neguje samego kalendarza ale wystarczy przeczytać u góry w jaki kosmiczny żart jest on obrócony.

Elena1985 pisze:
w ten dzien idzie proces pochłoniecia i przyswojenia kosmicznej energi ze słowem,bardzo duza intuicja. Robic Mentalne oczyszczenie, medytowac i zajmowac sie oddechowymi cwiczeniami .. , palic kadzidła , przebywac na naturze - jesli jest taka mozliwosc.Jest to dzien magiczny.

Elena1985 pisze:
w ten dzien lepiej nie mówic za wiele. Trzeba byc czlowiekiem czystym mentalnie i starac sie myslec czysto . Jesli myslisz zle o kims , o czyms , bez róznicy - wraca to do ciebie. Pracowac nad sobą ! W ten dzien bardzo wazne jest zeby nie kłamac. Takze uwazac by niczego nie stłuc - szklanka

Elena1985 pisze:
w tym dniu najlepiej jest jesc lekkie potrawy,nie robic praktyk z ogniem ,byc aktywnym - nie lezec! Silny dzien dla medytacji. Pracowac ze swoim wnetrzem.

Elena1985 pisze:
Jest to bardzo ciezki dzien .. mozna czuc sie negatywnie, strach etc. Uwazac na ludzi , którzy do nas w tym dniu ciagną .. wampiry energetyczne , robic astralną ochrone. Nie robic zadnych nowych planów bo wszystko wyjdzie na odwrót. Bardzo wazne oczyszczac sie.Dzien prowokacji - inni ludzie moga urzekac, oszukiwac .. Uwazac na informacje, ktore do nas przychodza, iluzja. W tym dniu człowiek widzi w czym sie myli.

Moge ułożyć Wam kalendarz na Lipiec.

1. Lipiec. Jest to dzień spokoju, można czuć się lekko, pracować z wnętrzem,
2. Lipiec jest to dzień radości, ćwiczyć pompki i przysiady, nie mówić złych rzeczy.
3. Lipiec. Jest to dzień miłości, pujść na spacer, zaleca się kontakt z przyrodą, nie trzepać dywanu :beff:

http://images02.olx.pl/ui/6/19/44/1278512442_103791544_1-Zdjecia--EZO-sWIAT-WRozKA-Z-EZO-TV.jpg

Philip skoro wrozka Anna przepowie Ci przyszlosc to w takim razie w jakim celu zagladasz tutaj .. ? :) By twe Ego mialo pole do popisu .. ? nawet jesli ktos nie ma racji to oznacza to tylko , ze jest mniej swiadomy i kiedys to zrozumie .. kazdy wyciaga swoje lekcje .. Zajmij sie praca nad swym wnetrznem i sprawdz czy moze Ty czegos nie przeoczyles niz tracac czas na cos co w ogole Cie nie interesuje tylko po Ty by udowodnic swoja racje .. :)

29 Luty(od samego rana) jest 9 dzien ksiezycowy.Symbol ''Nietoperz'' Jest to bardzo ciezki dzien .. mozna czuc sie negatywnie, strach etc.

Wręcz przeciwnie, czuję się bardzo dobrze i Wam też życzę miłego dnia. :spoko:

http://portalwiedzy.onet.pl/140032,,,,biomet_biometr,haslo.html

phillip pisze:
29 Luty(od samego rana) jest 9 dzien ksiezycowy.Symbol ''Nietoperz'' Jest to bardzo ciezki dzien .. mozna czuc sie negatywnie, strach etc.

Wręcz przeciwnie, czuję się bardzo dobrze i Wam też życzę miłego dnia. :spoko:

.....

:tak:

edit : "Astrologia" moze byc poteznym narzedziem , jednakze bez "odpowiedniego " gruntu moze bolec ; ) .
Uwazam ze powinno sie brac , pewne informacje z dystansem i tak tez "zdrowe" podejscie jak i do wszystkiego zresztą :wacko: .

:hejka: :bukiet:

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Polecam w dziale Techniki Treningu Umysłu wątek nauczycieli przerobić i klasyfikacji metod magicznych.
Jak ktoś potrzebuje używać technikę to będzie tak długo aż mu się to nie przestawi.
Nikt z zewnątrz nie ma nic do tego - to jest świat.

Wracając do tematu, ja poproszę kolejne dni, bardzo mnie to interesuje.
Tak na marginesie, kolesie kręcący karuzelą w dziale matrix i okolice
bardzo mocno używają tej wiedzy, warto zatem strategicznie wiedzieć
co tam jest, jak to działa. To moja opinia.

Czekam zatem na dalesze odsłony - bardzo ciekawy temat.

Philip .. przeoczyles maly fakt ... napisane jest wyzej ''mozna czuc'' ale nie jest to ze tak bedzie w 100% .. jedni ludzie przechodza przez fazy ksiezycowe bez odczuwania ich , na innych odzialowuje on bardzo .. ale po twoich wpisach w tym watku pomimo tego , ze caly czas komentujesz , ze to takie czy siakie .. cos Cie tutaj przyciaga .. bez powodu nie obserwujesz tego watku , przemysl to :) Pozdrawiam

Hakun wieczorem jak bede w domku to wpisze dzien ksiezycowy na jutro .. tylko nie moge wpisac godziny kiedy wchodzi ten dzien bo mam wszystkie swoje notesy z calymi obliczeniami u mojego partnera w domu , zapomnialam go wziac przez pospiech .. ale mam kopie zapasowa w swoim komputerze tyle, ze bez godzin . Wstawie gdzies tak o 24

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Nie dopatrzyłem się środy.
Wtorek dostał 29, przez co środa wymknęła się.

Żeby wypatrzeć analogie i współwystępowania trzeba trochę poobserwować
czasem badania trwają kilka lat zanim się większą ilość zmiennych uda skorelować.

Czekamy zatem na info.
może i środa i jutrzejszy dzień - w skrócie choćby.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 286 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]