Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 11 gru 2019, 6:42

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Fakt, że kawały "Auschwitzkie" nie biorą się znikąd. Dla mnie są jednak poniżej poziomu...

Coś się w ciągu kilkudziesięciu lat zmieniło, bo kiedyś żydowskie kawały miały np. postać takich perełek:
phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 21 maja 2011, 8:29 
VIP Member
Awatar

Salieri pisze:
Fakt, że kawały "Auschwitzkie" nie biorą się znikąd. Dla mnie są jednak poniżej poziomu...
Coś się w ciągu kilkudziesięciu lat zmieniło, bo kiedyś żydowskie kawały miały np. postać takich perełek:

Może to Twój młody wiek jest powodem przedkładania FORMY PONAD TREŚĆ.
Podany przez Ciebie przykład kabaretowej "perełki" to "zwykła zepsuta śliwka opakowana w kolorowy papierek"
podobnie jak i znaczna czesć twórczości tego żydowskiego kabaretu.
Infantylne piosenki o rabusiach , sexie , fałszywych namiętnościach itp... odmużdżające przesłania w połączeniu ze znakomitym kunsztem aktorów , są typowym trickiem show buisnesu degenerującym masy oglądaczy.

MY JESTESMY PANIE DRANIE ........ESTA , ESTA ( Estera , Estera )

Obrazek
Obrazek

fARMER pisze:
Komplementy oraz kokieterię językową taką jak Mnie to dynda kierujesz do żonatego mężczyzny , który nie szuka z Tobą ani przygód , ani konwersacji

Nie w tym znaczeniu napisalam, ale Ty w to znaczenie nagiales. Niech Ci bedzie, niewazne.
Nie mialam wczoraj najlepszego nastroju, ciezki tydzien za mna, tez zdarza sie.
Moglam wykasowac ten zwrot, ale nie. Branie odpowiedzialnosci za slowa dobrze mi zrobi.

Jestem jedynie zaskoczona ze robisz mi reprymende za jeden zwrot, ktory sobie interpretujesz jak chcesz, a nie przeszkadza Ci nic a nic przytaczanie niewybrednych zartow.
Teraz mi odpowiedz jaka jestem niedojrzala, i ze tylko przytoczyles bo wszyscy tak robia, itd...
Nie, mnie to nie rusza. Dla wielu kopanie bezpanskich psow to norma, dla mnie nie.
Plucie na chodnik dla innych tez uchodzi, bo dla nich wszyscy tak robia- ja nie pluje.
Sa mezowie, dla ktorych zonie trzeba co jakis czas przysolic, i dla nich to tez norma, bo wszyscy ktorych znaja tak robia.
Mozna tak przytaczac i przytaczac...

Widze nieustannie jeden i ten sam schemat:
"My tu z forum mowimy o przebudzeniu, i jestesmy przebudzeni, jestesmy swiadomi, nie jak te owce z zewnatrz, nie jak ci syjonscy manipulatorzy. Stajemy ponad to co robia. Nie bedzemy poslugiwac sie ich retoryka, rozumiemy ze to do niczego dobrego nie prowadzi, ze tylko tego by chcieli !"
Po czym nastepuje...poslugiwanie sie ICH retoryka.
Jak ktos to zakwestionuje:
"Zaraz, zaraz ! Przeciez zrownujecie sie do ich poziomu ! Co to ma byc? "
To zaraz dostaje odpowiedz:
"Tak wszyscy robia, a zobacz jak ONI robia w stosunku do nas, to co? Nam nie wolno ?!!"

Idzie sie skonczyc... :zmęczony:

Swoją drogą patrzcie jak działa wątek- niby dział Na Luzie, a ile niepotrzebnie tu sobie nerwów trujemy.
Ciekawa nauka to dla mnie.

Drugi raz zastanowię się kilka razy, zanim wezmę udział w czymś takim. Faktycznie, boli mnie ludzkie cierpienie, choć przez mój przekorny charakter zawsze lubiłem wyśmiewać najpoważniejsze sprawy (cały czas taki jestem :) )
ale mimo wszystko niepotrzebnie to wzbudza w nas złe uczucia.

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Podchodzi esessman do pracujących Żydów. Widzi, że z boku stoi wbita samotnie jedna łopata. Idąc w jej kierunku mówi:
- Wyłaź Żydzie zza łopaty!
A Żyd na to:
- Nie wyjdę.
Esessmam po dotarciu do łopaty mówi:
- A więc to was pięciu się tu schowało

:twisted:

Rozmawiają dwaj kanibale przy grillu:
- Nie obracaj tak szybko ! Mięso się dobrze nie upiecze !
- Nie ma mowy ! To Polak, jeśli będę kręcił wolniej to ukradnie
mi węgiel.

:mrgreen:

Awatar użytkownika

heheheeh Małowiedzący :spoko: ale o żydach o żydach!!!:D

Polacy mi bliżsi... :hi hi: A z tych których nie znam staram się nie śmiać. :zęby:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]