Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 sie 2018, 10:15

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Mamy typowe Okno Overtona -->ukraińcy-->azjaci--->żydzi--->niebawem arabowie Cel: Polska ma być jako już jeden z nielicznych narodów wymieszana.(wszystko zgodnie z planem)
Oczywiście lud pisowski jak to wyznawcy nadal jak wierny Pies przy swoim Panu bez jakiegokolwiek choćby śladu racjonalnego myślenia liczy się tylko wiara w populistyczne hasła.

phpBB [video]

phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 07 cze 2018, 7:38 
VIP Member
Awatar

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

I tak najgorsze jest to, że nasi rodacy dalej będą wybierać "dymanie" przez którąś ze stron PO / PiS.

Awatar użytkownika

C.G.B.Spender pisze:
I tak najgorsze jest to, że nasi rodacy dalej będą wybierać "dymanie" przez którąś ze stron PO / PiS.

Nie byłabym tego taka pewna czy oni zasługują na miano "nasi rodacy" ja uważam za swojego rodaka człowieka świadomego , odpowiedzialnego, racjonalnie myślącego, życzliwego, nie zaś za ofiarę populizmu, krasomówstwa, miłośnika telewizora i kompletnie emocjonalnie zablokowanego na fakty. No ja nie wiem czy taki ktoś jest godzien być moim RÓDakiem. 8-) tzn wiem nie jest absolutnie godzien. Z amebą umysłową trzeba szybko, krótko i treściwie; ukazać jak bardzo są ograniczeni i infantylni mentalnie i jak bardzo się mylą. Innymi słowo trzeba im wprost mówić ,że są po prostu debilami itp.itd. :)

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Domyślam się że Ator jak nagrywa tego typu materiały to są one dobrze przygotowane i nie robione na ślepo na podstawie jakiś niesprawdzonych informacji tylko domysłów.
Dlatego z góry powiem, że materiału nie oglądałem by emocjonalnie się z nim nie identyfikować nie przyjmować na siebie złych emocji sprawiając tym samym że też się płynie z prądem nawet jak temat jest prawdą, bo z tą wiedzą wchodzi się w matrixowy tłum i słyszy się inne punkty widzenia i ma się tą chęć zmiany zmanipulowanego otoczenia, a to wcale nic nie da, mimo że wielu ludziom się wydaje że to cos da, byle by się wyprzeć perspektywy realnego zagrożenia.
Zamiast się frustrować i na siłę robić nagłaśnianie tematu wśród uśpionych pojedyńczych jednostek, że ma przybyć masa ciapatych dzikusów i że lada moment będzie się żyło w jeszcze bardziej skrępowanym kraju, to wolę po prostu zachować wewnętrzny spokój i równowagę, bo każda moja interwencja może się skończyć kłótnią i niezrozumieniem, a to niestety rozładowywuje człowieka emocjonalnie.
Dlatego uważam że na niektóre rzeczy nie ma się wpływu. No może gdyby pojawiła się jakaś większa nagłośniona inicjatywa tak jak swego czasu "przeciwko ACTA" to można by się dołączyć. Tak sam z siebie to musiałbym za bardzo wystawić swoją obecną "stabilność życiową" na odstrzał z akceptacją faktu, że dużo poświecę czasu i energii i nic z tego nie będzie.
W życiu nawet jak w perspektywie czeka mnie coś negatywnego i nie mam na to wpływu to dziś staram się to zaakceptować nie zależnie od sytuacji, wierząc, że jednak nic złego się nie stanie. Chociaż to co może się wydarzyć wydaje się straszne, np może kreować się się strach, że tu w Polsce napadnie mnie banda ciapatych, lub bojówka ukraińska mająca swoje dzielnice, czy nie daj boże jakaś żydowska spółka dobierze się z byle powodu do mnie rozpiepszając moją infrastrukturę życiową.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]