Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 26 sie 2019, 2:14

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ] 
Autor Wiadomość
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

phpBB [video]

Jaszczury, szaraki, obca cywilizacja, która panuje nad Ziemią, stworzenie człowieka w wyniku manipulacji genetycznych, żniwa...

Ktoś oglądał? Jak wrażenia?

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 07 lut 2015, 15:45 
VIP Member
Awatar

Ja bylam. Wczoraj.

Ogolnie bylo kilka ciekawych elementow. Nie wiem w zasadzie czy opowiadac, bo chyba lepiej zobaczyc samemu.

Moze tylko tyle powiem, ze jest tam na poczatku filmu pokazany atak szarakow na kobiete i ona przezywa to jako we snie.
Tym samym, tak sobie mysle, ze roznego rodzaju ataki, ktore spotykaja ludzie w snach, nie powinny byc lekcewazone. Tzn. ja zawsze tak do tego podchodzilam, ze tu chodzi o cos wiecej niz sny.

Dalej rzeczywiscie mamy pare ciekawych elementow:
- powyzsze szaraki
- gady
- rod krolewski, ktorzy ma pod wladaniem ziemie
- hodowanie ludzi, ziemia to farma
- modyfikacje genetyczne na ludziach, np. czlowiek z genami wilka itp. itd.

Duzo efektow specjalnych. Akcja typu wedka-splawik, takze cos tam sie stale dzieje.

Ciekawa jestem ogolnie, jak wyglada odbior filmu przez osoby, ktore traktuja temat jak typowa fikcje.

Ogolnie na wiele fragmentow filmu ludzie reagowali glosnym smiechem, wiec dobre fantasy dla wiekszosci.

Tez ciekawe, bo ten rok jest pod wladaniem Jupitera (poprzedni byl Saturniczny)... i tak zastanawia mnie... ze akurat w tym roku ukazuje sie taki filmik.

Wg mnie warto obejrzec... :)

Awatar użytkownika

Przy pierwszych scenach i zdaniach tylko się w duchu uśmiechnęłam. To w sumie taka kompilacja teorii spiskowych.

Sala kinowa nie była wypełniona, raczej niewiele osób, a w trakcie, prawie na samym początku, dwójka wyszła z sali... czy to dobre fantasy dla większości? Będzie pewnie podobnie jak z Atlasem chmur, choć tu więcej strzelanej, efektów specjalnych. Kto nie siedzi w temacie to raczej dobrego zdania o tym filmie miał nie będzie - ot, taka bajeczka dla gimbusów...

No ja akurat bylam w multi kinie, sala naprawde duza, wypelniona praktycznie po brzegi. :)

Fakt, reakcja, jak pisalam byly rozne.

Cytuj:
Cytuj:
Przy pierwszych scenach i zdaniach tylko się w duchu uśmiechnęłam. To w sumie taka kompilacja teorii spiskowych.

Dokladnie, to samo pomyslalam. Cos dla naszych forumowiczow. Na zasadzie, ze pisze sie o tym a oni tu to pokazuja.

Awatar użytkownika

W moim multikinie salę dali niedużą na premierę i tłumów nie było. Na Greya pewnie będzie wypełnione po brzegi...

A tak w ogóle to taka śmieszna sytuacja, bo mąż akurat do mnie zadzwonił, że mnie do kina zabiera i żebym zarezerwowała bilety na jakiś romantyczny film... a oprócz Barbie i Polskiego gówna była akurat premiera Jupiter... :czytaj:

Intendant of the Building * 8th Degree

może być spoiler>>>>>

>
>
>
Mi się film nie podobał. Fakt, że Wachowscy przygotowali się z podstawowych teorii paranaukowych na 5+, ale sama fabuła, zbyt wyboldowany wątek miłosny i wybuchy jak u Bay'a mnie po prostu wymęczyły. Gra aktorska mogła nawet ujść, gdyby nie Mila Kunis w roli głównej, która moim zdaniem niestety nie pasuje do tego typu filmów. Pierwsza myśl była taka, że Zoe Saldana nie zgodziła się zagrać po raz drugi w podobnym filmie (Strażnicy Galaktyki), więc wzięli Kunis.
Fajne było właśnie tylko to przygotowanie z tematyki ''UFO''. Jak zobaczyłam tych 'Szarych' to zaczęłam śmiać się jak głupia, natomiast towarzysz seansu miał mega ubaw na przypakowanych 'Jaszczurach'. :)
Tak czy siak, to już nie to samo co wizjonerski Matrix. To po prostu 'odpalenie googla', wyszukanie najczęściej wpisywanych tematów odnośnie takiej tematyki i zamknięcie tego w jakieś historii.
Byłoby na 6 z koroną i słoneczkiem, gdyby zostały uwzględnione dodatkowe wymiaryyyy i wszystkie profity z nimi związane :king:

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

Po seansie byłam zdumiona, jak twórcy Matrixa mogli wyprodukować takiego knota.

I nie chodzi o to, że Mila Kunis jest bardziej wiarygodna podczas pucowania toalety, niż jako władczyni planety - także nie o to, że jej ukochany radośnie pomyka w odrzutowych pepegach, pożyczonych od srebrnego surfera ("Fantastyczna czwórka") (ona tych butów używa i na jej stopkę też pasują) - przełknęłabym też idiotyczną scenę z kosmicznymi urzędasami - łapówkarzami - ale nijakiej, nielogicznej fabuły z poziomu dolnej półki nie dają rady ratować fajne efekty specjalne.
Zaawansowane myślenice - co się rodzeństwu Wachowskim stało - zaowocowały hipotezą, iż przemycając ważne dla ludu informacje (niewolenie ludzkości, uważanej za bydło hodowlane, niszczonej podczas "żniw", wykorzystywanej do produkcji eliksiru nieśmiertelności), twórcy celowo opakowali je w bzdurną bajkę. Kto mądry, to prawdę wyłowi, a głupiemu i tak nic nie pomoże.

Akurat czytam II część D.Icke, więc temat jest mi bliski. Pewnie nie każdy sięgnie po książkę, ale film łatwiej przyswoi - w tej istotnej warstwie.

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Kilka dni temu wybrałem sie do kina na nowy hit braci Wachowskich pt. Jowisz wzniesienie.
Z mojej oceny film ma płytki scenariusz, a jego płytkość kamufluje cała masa świetnie wykonanych efektów specjalnych. Fabułę mógłbym porównać do komiksów marvella o superbohaterach dla dzieci.
Myślę, że z racji tego, że bracia Wachowscy mają swoją światową renomę, film jest dobrze reklamowany i bardzo efekciarski to obejrzy go wielu ludzi. A sam materiał filmowy nie kryje się jakoś bardzo z symboliką i przekazami rodem z gadziego królestwa.
Kiedy rozmawiałem z osobami, które widziały ten film, a nie rozkminiają go od strony symbolizmu to powtarzało się w nich stwierdzenie, że ma on wiele dziwnych treści.
Już po Atlasie Chmur miałem przypuszczenia co do braci Wachowskich, skąd biorą oni inspirację.

Obrazek

Tak więc do rzeczy w filmie mamy symbolikę smoków, węży, prawdziwe kosmiczne gady, upadłe anioły, nieśmiertelne rody, żywiące się ludźmi (jak wampiry).
Wiele scenerii także zawiera illuminackie treści jak piramidy, psy strażnicy, wszystko widzące oko.
Jednakże najbardziej skupił bym się na samej treści w dialogach, bo tutaj ukazuje nam się cała lucyferiańska filozofia którą to przedstawia min. książę gadów pod koniec filmu.
Ziemia to farma, gdzie rozmnażano ludzi tak, aby było ich jak najwięcej. Po czym przychodzi czas na zbiory. Na zamienienie hodowli ludzkiej w najcenniejszy im surowiec - wyciąg z ludzi przedłużający im życie. A w konsekwencji dający nieśmiertelność.
Dalej mamy tekst wypowiadany przez księcia gadów:
Życie to konsumpcja. Życie zjada, życie. Mama mnie nauczyła, że wszędzie są tylko piramidy. Ja tworze życie i ja niszczę życie.

W innych tekstach wypowiadanych przez księżną mamy min. umniejszanie życia na ziemi tekstami typu: to tylko planeta / farma.
W filmie mamy oczywiście samozwańczych królów i królowe planet, kult rodu i linii krwi.

A tutaj zamieszczam ciekawe nagranie wyjaśniające bardziej konkretnie wiele wątków z filmu jak i odniesienie do Uni narodów zjednoczonych i roku światła (2015).

phpBB [video]

Pod filmem jest taki oto podpis: Lucifer (Jupiter) rising (igniting) in 2015 (5776) year of light
I chodzi w nim oto, że film ten przedstawia nadejście oświeconego lucyfera, które ma nastąpić w tym roku. UN ten rok nazwało "the year of light". Materiał pokazuje także, pierwotną fabułę z której twórcy filmu zaczerpnęli mitologie. I mamy w nim min. Apollo, Jezusa i Lucyfera.
Warto to opracowanie zobaczyć, a nawet przetłumaczyć :)

W Jupiter Ascending jest tak dużo zakodowanych treści i wątków, że myślę warto o tym podyskutować. Uważam, że ten film jest konkretnym kompendium filozofii upadłych.
Na ten moment tyle, jak mi się coś jeszcze przypomni to dopiszę :)

Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Jupiter: Intronizacja Imperium Drako.

Film:Jupiter Ascending - Zwiastun

phpBB [video]

Drakoni wygładali na filmie na 90% jak raptory ze skrzydłami
a pyski takie jak u krokodyli. Szaraki wyglądali na 80% oryginalnie.

Lord Goa'uld Baal jak zawsze spada na 4 łapy ale tym razem zdechł
Drakon - wąż starodawny.

Apokalipsa 20: 1-3 Potem ujrzałem anioła, zstępującego z nieba,
który miał klucz od Czeluści i wielki łańcuch w ręce.
2 I pochwycił Smoka (Drakona),Węża starodawnego,
którym jest diabeł i szatan, i związał go na tysiąc lat.
3 I wtrącił go do Czeluści, i zamknął, i pieczęć nad nim
położył, by już nie zwodził narodów, aż tysiąc lat się dopełni.
A potem ma być na krótki czas uwolniony.

Ap. 20:10 A diabła, który ich zwodzi,
wrzucono do jeziora ognia i siarki,
tam gdzie są Bestia i Fałszywy Prorok.
I będą cierpieć katusze we dnie i w nocy na wieki wieków.

https://www.facebook.com/davidicke/phot ... 42/?type=1

Deszyfracja gadzich symboli: http://throughancienteyes.blogspot.co.u ... ng-of.html

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

divinorum pisze:
Kilka dni temu wybrałem sie do kina na nowy hit braci Wachowskich pt. Jowisz wzniesienie.
że bracia Wachowscy mają ...

To już nie BRACIA !!!

http://lexblue.salon24.pl/437656,bracia-wachowscy-to-teraz-brat-i-siostra

Tu bylo juz w tym temacie... http://davidicke.pl/forum/jupiter-ascending-jupiter-intronizacja-2015-t14793.html

Film ok. Znajac temat nie dowiemy sie nic nowego. Kto w temacie nie siedzi, posmieje sie, wzruszy ramionami i powie "fajne fantasy" i tak wiekszosc reagowala. :)

...lucyferańska

żeby tyle się naczytać na TYM forum, w Ickowych książkach, w internetach... i nadal pisać o bogach i lucyferach to się w pale nie mieści.
Serio... ludzie, dajcie sobie z tym poddaństwem spokój. Chyba że info jednym uchem wam wpada a drugim wypada.

Poza tym, temat już był.

pozdrawiam,
szatan mym panem, płodzę mu dzieci. 666. chwała kolesiowi 'częstującemu jabłkami'.

bash1 pisze:
...lucyferańska

żeby tyle się naczytać na TYM forum, w Ickowych książkach, w internetach... i nadal pisać o bogach i lucyferach to się w pale nie mieści.
Serio... ludzie, dajcie sobie z tym poddaństwem spokój. Chyba że info jednym uchem wam wpada a drugim wypada.

Poza tym, temat już był.

pozdrawiam,
szatan mym panem, płodzę mu dzieci. 666. chwała kolesiowi 'częstującemu jabłkami'.

Wg mnie nie ma tu sie z czego smiac. Program na tyle skuteczny, ze mocno wkreca sie ludziom w mozgi i gleboko tam siedzi.
Wszystko w zasadzie to sa projekcje. Jeden widzi tak, inny inaczej. A mamy do czynienia w zasadzie z tym samym.
Konkretne projekcje filmowe, zeby dany mozg mogl latwiej i przyjemniej ogarnac.

Przy czym ostatecznie i tak podstawa to zajac sie soba, oswiecic sie i wyjsc z tego placu zabaw.

A tak z innej beczki, warto uwazac, zeby z jednej projekcji nie wpasc w druga. Fakt, ze wyszlo sie z projekcji "bog, demony, lucyfer", nie znaczy, ze nie siedzi sie w innych.
Byla tu kiedys panna, ktora walczyla astralnie z gadami i sama miala jakas gadzia krolewska krew.
Niby wszystko ok, niby wszystko dobrze, mozliwe itd.
Ale jezeli jest to nastepne pudelko, nastepna projekcja, to niewazne, czy nazywa sie ona "bog/lucyfer" czy "gady/szaraki".
Pudelko w pudelku. Iluzja w iluzji. ;)

Awatar użytkownika

...o teraz to obejrzę. Zresztą wtedy, na ulicy co tak wiało i zimno było, mówiłem, że obejrzę na pewno. Ale świetnie powiedziane w poprzrednim poście z tą iluzją. Wiem dokładnie Alraune o czym mówisz... Nie raz dawałem zresztą to do zrozumienia, dobitnie ;) . Ale faktycznie z tym rokiem w Jupiterach... pod znakiem Jowisza. Coś w tym jest... Dorzucić ten blask księżyca...

ej... ale serio, sądzicie że Wachowscy nie mają internetu? Niczego odkrywczego w tym filmie nie ma przecież.
Po prostu kiedyś zrobili film, który przez środowisko został okrzyknięty 'ujawniającym prawdę arcydziełem' i chcieli swój 'sukces' powtórzyć. Po zmianie płci jednego z braci po pierwsze stracili dużo polotu, a po drugie poszli na łatwiznę, bo wszelkie info z tego filmu wygoogluje pięciolatek. Ludu no, kurde felek... to się nazywa 'proces twórczy' na mocnej łatwiźnie. Nie wszystko co wiąże się z kosmoludkami i wuadzą nad światami musi mieć prawdziwe i tajne przesłanie...
''Roswell w kręgu tajemnic" to przy tym filmie musi być objawienie dekady w takim razie. Bo tam też jest o ufo, rozbiło się i wyszły hybrydy, w dodatku gorące i chętne do spółkowania z gatunkiem ludzkim, o gołębich serduszkach, a przygody mają takie że ho ho ho!

Niby rozumiemy 'pudełka', ale jakoś z wielkim oddaniem w nie wpadamy.

A z resztą, w sumie... róbta i myślta co chceta. Tracę wiarę w potęgę ludzkiego umysłu czasami normalnie.

Awatar użytkownika

A je jeszcze raz wrócę do tego opisu filmu w którym dużą część zajmuje nawiązanie do tego roku związane z ONZ i ich "rokiem światła".
phpBB [video]

Zobaczcie ten film, bo myślę, że wiele nam ucieka odnośnie tego co pewne kręgi wkładają w rzeczywistość.

Czy coś jest odkrywcze, czy nie jest kwestią subiektywną. Łatwo mówić, że to żadna nowość dla kogoś kto to zna, ale czy nie jest to próba mierzenia świata własną miarką.
Wachowscy przestawiają pewną częstotliwość we wszystkich swoich produkcjach i dla mnie jest ona mroczna.
Zresztą nie tylko oni w swoich produkcjach ukazują takie tematy jak min. "ludzkie żniwa". Można tu powiedzieć, że znaczna część przemysłu Hollywood dobrze googluje w kwestiach illuminackich spisków albo ta znaczna część ma z nimi powiąznia i w jakimś stopniu zna tą filozofie.

Tak, mamy rok Jupitera Acidizer, tak jak poprzedni byl Saturniczny. Fakt, ciekawe polaczenie z tym tematem... :) Ciekawe, czy moze szykuja cos na ten rok... Czas pokaze.

Co do tego, czy to jest odkrywcze czy nie, to przypomne tylko postawowa zasade, jaka obowiazuje wszystkie istoty (bez wyjatku) w universum "Na wszystko musi zostac wyrazona zgoda" - na wszystko. Ale... "Brak reakacji to tez przyzwolenie". ;)

Dalej idac. Taka sieczka i miszmasz, osobom, ktore w tym temacie siedza, nie da nic nowego. Poszlo sie, poziewalo "znam to".
Osoby, ktore w tym nie siedza, poogladaly sie, powiedzialy "fajne fantasy", posmialy sie i poszly.

Ale nikt nie zarzuci, ze cos tu jest ukryte. Oni o tym mowia, a ze w formie SF? Ale mowia. To ludzie decyfuja, w co wierza. Wiele dziel SF z wyprzedzeniem pokazywalo to, co mialo miejsce pozniej.

Wiele prawd przemyca sie w formie SF i wielu ludzi to ignoruje, bo SF.

Tu nie chodzi o odkrywczosc a o to, zeby ludzie mieli podane.

Zlekcewaza, super... Nie zareaguja... super. Ale wiedza.
Tak czy inaczej te sprawy sie ladnie pokazuje. To nie jedyny film, gdzie ostatnio przemyca sie takie tematy. Jak wlaczy sie tv (widze u ciotki mojej, sama nie mam) to mnostwo opcji takich (obcy, najazdy, shapeshifting, wampiry itp. itd.).
Przypadek? A moze znieczulenie ludzi na te tematyke?
"Ale to juz bylo"... :muza:

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Zlekcewaza, super... Nie zareaguja... super. Ale wiedza.

A magiczno okultystyczna formalność o przekazaniu informacji drugiemu - tj ofierze została dopełniona i głęboko gdzieś mają czy człowiek zrozumie cokolwiek czy nie - skoro i tak raczej wiedzą że nie...

"- Hej zorg- dopilnowałeś aby im po raz kolejny przekazać co z nimi robimy i że ich wypatroszymy ?
- Tak jest mroczny władco - ale oni się z tego śmieją i nie potrafią zrozumieć że my na poważn...
- Nie przejmuj się, to bez znaczenia, nie potrzebujemy od nich zrozumienia, bo i tak są zbyt ograniczeni aby mogli ogarnąć prawdę. Do naszych działań potrzebujemy jedynie potwierdzenia ze przyjęli i przetworzyli informację, a to według zasad- daje nam pozwolenie do działania."

Ps- skoro Jupiter "wschodzi" więc daje światło... lucyfer= ten który daje i przekazuje odbiorcy światło/energię/informację. Tak po prostu- Jowisz jest teraz tym który będzie "dawał światło"( w astrologicznym sensie) czyli oddziaływał energią/informacją/wibracją na nas. Innym razem może to być Wenus, Saturn. Mimo to- słońce daje najwięcej, najczystszego pod wieloma względami, światła - więc jest moim lucyferem Nr 1. :) W nocy moja żarówka jest moim mini lucyferem awaryjnym..... bo dzięki niej widzę. Taka moja luźna interpretacja

Awatar użytkownika

napisy włączane
phpBB [video]

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

http://video.anyfiles.pl/Jupiter-Intron ... deo/145583
Cytuj:
Genetycznie zmodyfikowany były łowca przybywa na Ziemię, by odnaleźć młodą dziewczynę, której przeznaczone jest niezwykłe dziedzictwo.

Cytuj:
a po drugie poszli na łatwiznę, bo wszelkie info z tego filmu wygoogluje pięciolatek.

Pięciolatek ani jakikolwiek leming sprzed idiotboxa czy inny materialista goniący za plastikiem, metalem i szkłem nigdy o takich tematach mieć pojęcia nie będą.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Alraune pisze:
Film ok. Znajac temat nie dowiemy sie nic nowego. Kto w temacie nie siedzi, posmieje sie, wzruszy ramionami i powie "fajne fantasy" i tak wiekszosc reagowala. :)

Dokładnie tak zareagowałem po zobaczeniu tego filmu. Ale szczerze mówiąc oczekiwałem więcej od tego obrazu. No cóż, na pewno nie pierwszy i nie ostatni raz troszkę się zawiodłem :) (kontrast między oczekiwaniami pojawiającymi się po obejrzeniu trailera a wrażeniami po zobaczeniu pełnej produkcji)

No bywa, ze trailer zawiera najciekawsze momenty i sam film nie ma juz nic wiecej do zaoferowania. :)
Tu, jak wspominalam... kto siedzi w temacie, ten nie dostanie nic nowego...
Ot, odgrzewanie znanych tematow i koktajl dla mas, ktore nic nie wiedza... ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]