Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 18 wrz 2021, 23:40

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 27 lut 2012, 11:30 
Zachęcam wszystkich czytelników działu Riese do przeczytania tej transkrypcji z wywiadu video z Arizoną Wilder przeprowadzonym przez Davida Icka. Arizona była kapłanką największych rytuałów satanistycznej Rady Trzynastu, Wielkiej Rady Druidów lub Oktagonu. Dlaczego ? myślę że jest tam dosyć wyraźnie powiedziane do czego ma służyć i komu "rasa panów".

http://davidicke.pl/index.php/artykuly/35-redmuluc/75-goddes.html

Cała transkrypcja jest dosyć obszerna, poniżej tylko umieszczę fragmenty na które pragnę zwrócić uwagę. Nie mniej zachęcam do przeczytania całości.

Cytuj:
[...]Więc mamy masową kontrolę i indywidualną kontrolę umysłu i przejdziemy się, to tuż za rogiem stąd, zaprowadzę was do kwatery głównej masowej manipulacji umysłu. Kontrola umysłu była znana od bardzo dawna i by zrozumieć wiele rzeczy o których Arizona mówi w wywiadzie, musimy zrozumieć jedną z fundamentalnych technik kontroli umysłu, nazywa się to kontrolą umysłu opartą na traumie. W umyśle jest mechanizm, który zamyka wspomnienia traumy.

Kiedy masz wypadek samochodowy i nie pamiętasz co stało się wcześniej, lub traumy samego wypadku i rzeczy natychmiast po nim., to dlatego, że umysł umieszcza barierę amnezyjną wokół traumy. To bardzo, bardzo dobrze bo oczywiście nie chcemy rozpamiętywać i przeżywać na nowo rozległej traumy jak wypadek i tego typu rzeczy.

Ale zaczęli to świetnie rozumieć w niemieckich obozach koncentracyjnych przez gościa nazwiskiem Josef Mengele - Anioła Śmierci.

Niesławnego manipulatora umysłów i genetyka, zaczęli rozumieć, że jeśli możesz systematycznie traumatyzować kogoś, szczególnie zanim osiągnie wiek 5 - 6 lat, wtedy możesz zmienić ich umysły w plaster miodu, samowystarczalne przedziały, bariery amnezyjne, które nie będą świadome istnienia pozostałych i jeśli poprzez hipnotyczne klucze, spusty, słowa, znaki, cokolwiek, możesz wyciągnąć jedną z tych barier amnezyjnych na przód by stała się świadomym poziomem, który może czegoś doświadczyć. Lub jest zaprogramowany by zrobić coś robotycznie i wtedy ten przedział można znów wepchnąć do umysłu i kolejny wysuwa się naprzód. I ten nowy przedział nie ma pojęcia o innym, nie mówiąc o tym czego mógł doświadczyć lub do jakich czynności go zaprogramowano.

Stało się to znane jako Wielokrotne Rozszczepienie Osobowości albo Zdezorientowane Rozszczepienie Osobowości (D.I.D.), o wiele bardziej odpowiednio. I w skrócie ci ludzie są znani jako "wielokrotni" i są to niektóre z określeń których Arizona będzie używać w wywiadzie. Dotarliśmy do miejsca, gdzie jeśli się odwrócimy, do kwatery głównej sieci globalnej kontroli umysłu, to Instytut Tavistock przy Tabernacle Street 30 w Londynie. Była to, i jest to sieć która koordynuje programy kontroli umysłu na całym świecie, na masowym i indywidualnym poziomie. Tło tej organizacji jest takie - zwykli być częścią departamentu brytyjskiego wojska ds. wojny psychologicznej całkiem odpowiednio. I założył je Dr. John Rollings - Reese i inne części tej sieci zostały założone na całym świecie, Instytut Stanforda w Ameryce jest jednym z nich. I razem koordynują masową manipulację umysłem rasy ludzkiej i programują umysłowo ludzi na indywidualnym poziomie.

Dam wam tylko przykład, ci kontrolowani umysłowo ludzie są przeważnie tymi wykonującymi zamachy, dlaczego zawsze robi to samotny szaleniec, który jest odpowiedzialny za zamach. Ludzie powiedzą: "O, to tylko szaleniec, żadnej konspiracji, żadne dalsze śledztwo nie jest konieczne".

Dlaczego zawsze ten sam profil psychologiczny wypływa na całym świecie z bronią? Z uzbrojonym zabijającymi ludzi na ulicach świrem?

Tworzy to Problem - Reakcję ? Rozwiązanie, w którym przechodzą ustawy przedstawione w rezultacie tych horrorów.

Co ciekawe Martin Bryant, człowiek który szalał z bronią w Port Arthur na Tasmanii, tak się składa, że był "leczony" przez Dra. Erica Cunninghama Dexa. A Cunningham Dex był przedstawicielem Instytutu Tavistock w Australii i bliskim współpracownikiem przez dziesięciolecia Dr. Johna Rollings ? Reese, który puścił całą rzecz w ruch.

Więc kiedy ktoś szaleje z bronią lub te straszne rzeczy się zdarzają musimy zadać pytanie: Czy robią to przez swój własny umysł czy byli zaprogramowani, by to zrobić i w efekcie tak robią.

Arizona Wilder była wychowana od urodzenia w tych programach kontroli umysłu i jej programistą był Josef Mengele - Anioł Śmierci.

I kiedy w końcu zmarł w późnych 80-tych, ponieważ "obiekt" programowania staje się tak przywiązany do programisty, niemalże czci programistę, kiedy programista umiera, program często zaczyna się rozpadać, tak stało się z tą panią i dlatego zaczęła mówić w uderzających szczegółach o tym czego doświadczyła i ludziach z którymi była w to zamieszana.

Ludzie mogą pomyśleć, że trudno uwierzyć iż Josef Mengele żył w USA i Ameryce Płd. po wojnie, ale była operacja brytyjskiego i amerykańskiego wywiadu, zwana "Paperclip", która wyciągnęła ludzi jak Mengele i innych wiodących nazistów z Niemiec pod koniec wojny, by kontynuowali programowanie umysłów i kontynuowali swoje badania i manipulacje genetyczne w Ameryce po wojnie, również w Zjednoczonym Królestwie.

Więc to pewne istotne tło dla tego wywiadu z Arizoną Wilder, ale nawet to nie jest Największy Sekret, Największy sekret jest o wiele dziwaczniejszy niż to.

[...]

Rozmawiałem z Arizoną Wilder w Los Angeles i to jest to co ma do powiedzenia...

[...]

David - Czy możemy zacząć od początku, możesz nam opowiedzieć historię tego co się stało w twoim życiu, od samego początku?

Arizona - Mogę ci powiedzieć, że zanim zaczęłam patrzeć w swoje życie, w 1989 zaczęłam mieć przebłyski rzeczy. I moje życie nie było tym na co wyglądało i dlatego zaczęłam w nie patrzyć. Odkryłam, że miałam dużo zaginionego czasu, bardzo dużo zaginionego czasu. Jak okazało się to w moim życiu, kiedy zaczęłam patrzeć na to co się stało w moim życiu. Jedynym sposobem jaki wtedy znałam było zaczęcie chodzenia do terapeuty. W ciągu roku zaczęłam mówić o wspomnieniach bycia seksualnie wykorzystywaną przez mojego ojca. Co miało się wydarzyć i zaczęłam wtedy mówić o zagadnieniach kontroli umysłu. Mówiłam o rytualnym wykorzystywaniu, o tym zagadnieniu w tamtym czasie i nie miałam tych rzeczy poskładanych w całość. Zajęło mi to te wszystkie lata, w przybliżeniu 10 lat by poskładać do kupy wszystko co mi się przydarzyło. W procesie tego straciłam wszystko co kiedykolwiek miałam w swoim życiu, wszystko co było mi w życiu drogie. Zostałam wychowana do tej roli, którą wypełniałam i zostało to zaplanowane przed moim urodzeniem.

Było tak z powodu rodowodu rodziny mojej matki, która pochodzi z Irlandii ale przed tym zaczęło się to we Francji. Przez markiza De Staque, który przybył do Irlandii i zmienił nazwisko na Stack. Wtedy zostałam wybrana, moje narodziny zostały zaplanowane. Moi rodzice zostali zmuszeni do przeprowadzenia się w ten obszar z tego powodu, że Wysoka Rada jest tutaj.

Jest 6 Rad z 13 w tym kraju i Wysoka Rada jest tu (w Los Angeles).

David - Mówimy o Stanach Zjednoczonych?

Arizona - Tak o Stanach Zjednoczonych.

Więc od czasu kiedy byłam dzieckiem byłam wykorzystywana i traumatyzowana celowo dla kontroli umysłu. Przez którą potrzebowali kogoś, kto by to przeszedł, by robić cokolwiek każą jako zwykła marionetka. By mogli kontrolować każdy twój ruch i byś tego nie pamiętał. I nie pamiętam wielu rzeczy ponieważ w rezultacie tej kontroli umysłu rozdzieliło się wiele części, które trzymają uczucia, trzymają wspomnienia, programy, trzymają informacje. I pracowałam bardzo ciężko by to wszystko poskładać i był to dla mnie długi i powolny proces. Ponieważ nie wydaję sie być wielu ludzi w polu, które (myślałam czułam, że mogę pójść tylko do psychiatry lub psychologa) nie wydają się wiedzieć co się naprawdę dzieje i wierzę, że wielu z nich obawia się bycia pozwanym. Jeśli coś zasugerują, więc nie mogą prowadzić lub sugerować.

Więc był to proces skłonienia siebie samej do pamiętania i bycia w pobliżu ludzi którzy pomagali mi w tym, którzy naprawdę nie mogli być tknięci przez Fundację Syndromu Fałszywych Wspomnień.

David - Więc co się stało, mówisz, że byłaś wykorzystywana jako dziecko w ramach tej fragmentacji twojego umysłu. Co wydarzyło się potem, kiedy zrobiłaś się starsza?

Arizona - Więc zaczęli od..., chcieli żebyś był posłusznym niewolnikiem na początku. Więc robili wiele deprywacji sensorycznej, wiele przeciążenia sensorycznego i przełączania pomiędzy obydwoma. Wykonywali tortury, brali małe dziecko i robili mu elektrowstrząsy, w moim przypadku były to elektrowstrząsy do mózgu. Zabierali mi możliwość snu, utrzymywali mnie przytomną przez wiele godzin w nocy, nie pozwalali mi spać. Mówiono mi też różne rzeczy, było to zanim osiągnęłam 5 lat. Mówiono mi, zmuszali mnie do picia wody i mówili: Jeśli oddasz mocz będziesz musiała to wypić. I wtedy zmuszali mnie do wypicia tego. I jeśli się wypróżnisz musisz zjeść odchody co również mi się przydarzyło.

Wtedy grali..., był tam programista który mnie programował, bardzo. Bardzo niesławna osoba w historii i był w tym kraju i był znany jako Dr. Green, faktycznie był to Josef Mengele.

Josef Mengele z obozów koncentracyjnych w Niemczech i był trzymany, przebywał wiele w Bazie Broni Marynarki Wojennej w China Lake. Tutaj, w Płd. Kalifornii na pustynnym obszarze i dużo przebywałam wokół tego człowieka. I zwykł mi mówić, że blizna którą miał na lewym policzku jego twarzy, był w pozycji obronnej i to przez to, ale blizna na jego policzku pochodziła z jednej z jego własnych technik programowania. Umieszczał w pudełku dziecko z mieczem i mówił mu, żeby broniło pudełka nawet jeśli będzie to oznaczać jego śmierć. Wtedy mówił innemu dziecku by włamało się do pudełka, co to dziecko robiło. I drugie dziecko wyskakiwało wtedy z pudełka i przebijało mieczem na wylot to drugie dziecko. I raz doszło do tego, że dziecko uderzyło go w twarz tym mieczem.

Nosił również wielki szmaragdowy pierścień na lewej ręce na swoim środkowym palcu. Przekręcał ten szmaragd wokół dla programowania i używał długich kolorowych wstążek, różnych kolorów. I musiałeś wybierać określona wstążkę, dostawałeś określoną wstążkę i to oznaczało, że stanie ci się ta określona rzecz. Było to jak ciągnięcie słomek, wyciąganie słomek z czyjejś ręki. Widziałam grę w rosyjską ruletkę w której wybrane dziecko mogło zginąć, dziecko przykładało sobie broń do głowy i pociągało za spust i umierało. Ale miało to przerazić nas wszystkich i trzymać w terrorze i było wiele innych dzieci wokół które przechodziły przez to samo. Spotkałam się z ludźmi z mojego dzieciństwa którzy mnie znali i rozpoznałam ich imiona nawet kiedy zmienili imiona i kolor włosów. Tak jak ja to zrobiłam, rozpoznali mnie, ja ich, i znałam ich imiona a oni znali moje. Nie ma żadnego sposobu by to się wydarzyło, jest to ponad zbieg okoliczności.

Kiedy zrobiłam się starsza ci programiści szczególnie Mengele, zabierali mnie na rytuały, chodziłam z nim na rytuały. W całym tym kraju, w Brytanii i we Francji. I było wiadome agencjom wywiadowczym, że ten człowiek jest w tym kraju, sprowadzili go tu.

David - Czy mówisz tu o Projekcie Paperclip?

Arizona - Tak, poprzez OSS (teraz CIA). Moja rodzina, tak zwana moja rodzina, wszyscy są D.I.D. (pofragmentowani). Nie mają, są bardzo dobrze zaprogramowani i nie szukają pomocy, nie próbują dowiedzieć się co się dzieje. Wierzą, że mieli ten określony rodzaj życia, który mieli i uważają, że jestem szalona. Mają o wiele bardziej inne wspomnienia niż ja i powiedziano mi przez rodziców pewne rzeczy, których nigdy nie powiedziano moim siostrom. I biologicznie, muszę tu dodać, że moja matka jest moją matką, nie jestem biologicznie spokrewniona ze swoim ojcem. Ma to wiele wspólnego z rodem i był uważany za nieczystego i wszystko sprowadza się do czystości rodu. I dlatego jestem w to zamieszana, są ludzie w to zamieszani, którzy nie są z rodów ale mają predyspozycje do rozdwojenia. I mogą być używani jako niewolnicy przez tych ludzi.

David - Mówisz, że pochodzisz z pewnego rodu i jest ta obsesja z rodami, którą ma to bractwo Illuminati. Dlaczego?

Arizona - Ponieważ pierwsze co wypłynęło to Aryjczycy. Aryjczycy i czystość krwi. I chodzi w tym o to, że krew i krew menstruacyjna zawiera coś co jest ważne. Dla propagacji tej rasy, która kontroluje rzeczy na tej planecie. I ci ludzie są w organizacji, która jest pod Radą Trzynastu i mają coś co nazywają Wielką Radą Druidów lub Oktagonem.

Nazywają się Illuminati i faktycznie rządzą przez tych trzynaście rodów, przez rodziny królewskie w Europie i w Anglii. I potrzebują tej krwi ponieważ nie są faktycznie ludźmi, przybierają ludzki kształt ale są gadami. Potrzebują tej krwi, krew pomaga im utrzymać gadzi kształt i pozwala im ona utrzymać poczytalność. I pomaga im żyć na tym świecie ponieważ nie są z tego świata.

David - Czy ma to związek z tym co naziści nazywali Siłą Vril a hindusi Wężową Siłą we krwi?

Arizona - Tak, krew ma w sobie coś, wydzieliny z gruczołów przysadki i szyszynki. I ma w sobie bardzo silny narkotyk. I to powstrzymuje ich przed szaleństwem i jest jak heroina lub endorfiny. Ale jest o wiele silniejsze, ale gdy potrzebują tego, by wydzieliło się we krwi potrzebują sterroryzowania ofiar zanim są zabijane dla ich krwi. Albo zanim młoda kobieta zaczyna okres, potrzebują krwi menstruacyjnej i muszą je sterroryzować by wydzieliło się to we krwi

David - Czy jest to to o czym mówili mi inni ludzie, że w punkcie największego strachu, chwili złożenia ofiary adrenalina wchodzi do krwioobiegu. Czy to jest to czego szukają?

Arizona - Tak, to i ten inny element który wydziela się do krwi, to wszystko wydziela się we krwi w tym czasie. I w tym punkcie wpatrują się w oczy..., w głowę na niektórych z tych rytuałów.

Albo gady wpatrują się w oczy tej osoby i ci reptilianie mają ten hipnotyczny wzroki utrzymuje to ofiary w absolutnym transie, transie strachu. I wtedy są zabijane w momencie, kiedy wpatrują się w ich oczy i nie tylko nie mogą utrzymać kształtu kiedy to się dzieje.

David - Ludzkiego kształtu.

Arizona - Ludzkiego kształtu, nie mogą go utrzymać, wracają do ich gadziego kształtu kiedy to się dzieje. Ponieważ jest to jak animalistyczny typ ekscytacji zabijaniem. I często po prostu rozrywają ofiary, wytrzewiają je i zaczynają też jeść ciało tej osoby. I tłuszcz z wewnętrznych obszarów jest bardzo wartościowy kiedy wcierają go w skórę. Wtedy piją krew i jest ona mocna nasycona i piją krew zgodnie z rangą wśród tych stworzeń. W znaczeniu kto co dostaje i kiedy.

Ich ofiary zwiększyły się, zaczęły się zwiększać we wczesnych latach 80-tych, ilości w jakich to robią zwiększyły się. I używają wielu druidycznych świąt by to robić ale mają też inne dni. Zmieszali te wszystkie tzw. satanistyczne święta i driudyczne święta by mieć te rytuały.

Rytuał wydaje sie być dla nich bardzo ważny, muszą ich używać, by pić krew ale teraz zdają się potrzebować jej więcej.

David - Masz pomysł dlaczego się zwiększyły od lat 80-tych?

Arizona - Są zmiany mające miejsce w Ziemi i zdają się nie być w stanie utrzymywać swojego kształtu tak jak niegdyś. I ludzie widzą ich jak zmieniają kształt coraz więcej i więcej i potrzebują krwi by próbować to powstrzymać. Próbują utrzymać swoją ludzką formę, wierzę, że nadejdzie czas, z tego co mi powiedziano, kiedy nie będą musieli się przejmować utrzymaniem ludzkiego kształtu tak jak musieli to robić wcześniej. I chcą żeby ten czas nadszedł, jest niemal nad nami.

David - Więc kiedy mówisz o fakcie, że zasłona się podnosi nad tymi reptilianami, tak więc ludzie mogą ich zobaczyć o wiele łatwiej i o wiele częściej. Czy ma to jakiś związek z pragnieniem ustanowienia tej sztywnej struktury, nie wykluczając mikrochipów i wielu innych rzeczy koło roku 2000-go? Co stało się znane jako Nowy Porządek Świata, czy chodzi o to, że ludzie zobaczą o co jest ta gra i muszą mieć kontrolę nad ludźmi do tego czasu?

Arizona - Tak, jest to bardzo połączone, zaczęłam mówić o Nowym Porządku Świata w 1990-tym. I byłam tak bardzo psychologicznie i fizycznie dotknięta przez to co nadchodzi, że nie oglądałam telewizji. Nie byłam świadoma, że pewne osoby w tym kraju, George Bush mówił o Nowym Porządku Świata. Mówiłam o tym bo wiedziałam, że to nadchodziło i pierwszy raz usłyszałam to w sobie w związku z nazistami i pochodziło to od Mengele... I zaczęłam zdawać sobie sprawę, że coś się dzieje i to mnie przeraziło. I naprawdę nie patrzyłam na to przez lata ale byłam dręczona bez przerwy. Mówiono mi, że, w pewnym punkcie ktoś mi powiedział, że byłam, ktoś eks wojskowy albo z wywiadu, eks CIA., mówił mi, że byłam monitorowana przez Narodową Agencję Bezpieczeństwa (NSA). Nie miałam wtedy całej historii więc nie całkiem rozumiałam dlaczego to się dzieje. Ale byłam śledzona przez samochody lub Vany G-12, G-14 i w tym ostatnim roku który był naprawdę bardzo trudny, byłam śledzona przez Vany G-41 i odkryłam, że należą do Wywiadu Marynarki. Ale cała ta rzecz ma przyjść koło roku 2000 kiedy ustanowią siebie otwarcie jako Nowy Porządek Świata. I na to jest wszystko przygotowane lub przygotowywane i mam teraz śpiący program by powrócić ponieważ odeszłam. By wrócić w tym czasie, nazywa się to programem czasowym, programem Janus.

David - Janus ma związek z Nimrodem z Babilonu.

Arizona - Tak, jest grupa która zwykła być ze mną w kontakcie przez cały czas i przestali próbować bo po prostu nie jestem im posłuszna. Byli ze mną w kontakcie, przez cały czas nazywali siebie Janus, który jest również dwugłowym rzymskim bogiem zmiany. I ich kwatera główna jest w Brukseli, w Belgii w budynku NATO. I są grupą psychiatrów i doktorów którzy są w kontroli umysłu i są jedną z wielu grup zamieszanych z Illuminati. I kontaktowali się ze mną i dawali mi kierunki w których miałam psychicznie zabić tę osobę lub zranić lub przerazić tę osobę. Dawali mi ich lokalizację i zaczęłam to kwestionować i miałam kontakt, który jak się zdaje zniknął ponieważ nie mogła znaleźć funduszy. Spytałam ją o tą grupę i była ona eks CIA, eks osobą z wywiadu wojskowego i wiedziała o tych ludziach.
I powiedziała: Tak, masz rację, właśnie to się dzieje.

[...]
Na przykład kiedy naziści doszli do władzy, faszyzm, mówienie o byciu czystym i pozostawaniu aryjskiej krwi w czystości. Chodziło o utrzymywanie blondwłosych, niebieskookich i jasnorudych ludzi, ich rodów w czystości ponieważ jest to potężniejsze. To co jest w ich krwi dla tych reptilian jest potężniejsze i jeśli zaczniesz mieszać to z ludźmi rdzennymi dla tej planety, wtedy nie jest to już tak potężne, nie ma to nic wspólnego z czyimś kolorem skóry albo narodowością tylko z utrzymywaniem rodu w czystości dla ich użytku.

[...]

David - Więc blondwłosi, niebieskoocy ludzie są najczystsi z reptiliańskiego punktu widzenia i chcą utrzymać ten ród w czystości ponieważ muszą jej tak używać.

Arizona - Tak, kiedy sama zdałam sobie sprawę, że ma to coś wspólnego z blond włosami i niebieskimi oczami. Nie mogę zrobić niczego ze swoimi oczami i nie jestem w stanie nosić szkieł kontaktowych by mieć brązowe oczy. Ale ścięłam swoje włosy ponieważ była to część mojej rangi, moje włosy sięgały do kolan, przefarbowałam je też na ciemniejsze. Był czas kiedy ścięłam włosy kiedy przyszli do mnie i włosy były jasne, rude ale to im nie odpowiada i nie chciałam być dla nich odpowiednia.

Chcę ich ujawnić i to jest częścią tego, nie chce być tym czym chcą żebym była.

David - Kiedy patrzysz na wiele starożytnych podań, na sumeryjskie podania i inne, mówią one o bogach krzyżujących się z ludzkością. Czy ma to związek z reptiliańskim sposobem infiltracji rasy ludzkiej?

Arizona - Tak, jest tak ponieważ istoty ludzkie w ciągu wieków zaakceptowały krzyżowanie się z bogami albo bycie zaakceptowanymi jako ludzie. Widać to w chrześcijaństwie, widać to w judaizmie, używali też egiptologii, wiele z religii egipskiej. I obecna głowa Illuminati porównuje się dużo z egipskim bogiem Ozyrysem i Horusem czyli Ozyrysem Odrodzonym. I również z legendami arturiańskimi okrągłego stołu i imię, które stamtąd zapożyczył, które nosi to Pindar. Co właściwie oznacza fallus smoka i drugię imię które, nosi to:

Ozyrys ponieważ tym razem przyjął imię Markiz De Liberaux czyli "Wyzwoliciel tych z głębin wody".

I historia Ozyrysa jest taka, że został pocięty na 14 kawałków i wrzucony do rzeki Nil. I jeden kawałek, Izyda znalazła wszystkie kawałki i poskładała razem, nie mogła znaleźć 15 kawałka którym był fallus.

Więc zrobiono złoty fallus i jest to bardzo ważne w tej, czymkolwiek są..., dla tych Illuminati. Jest to ważne, by myśleć tak o głowie Illuminati ponieważ to co wychodzi ze złotego fallusa jest wyższym nasieniem dla tej rasy. To jest to co robią z tymi wszystkimi rodami by utrzymać rody w ruchu jest zapładnianie ludzi aryjskiej krwi, którzy zachowują wysoką kompatybilność z nimi, zapładniają ich nasieniem Pindara. I dlatego ważne jest utrzymywanie tej historii w pamięci, i nazwisk które przechodzą tym razem.

David - Więc można powiedzieć, że reptilianie przybyli na tę planetę ponieważ Aryjczycy - Marsjanie przybyli na tą planetę? I jeśli Aryjczycy - Marsjanie polecieliby gdzie indziej oni podążyliby tam za nimi. Ścigaliby ich przez cały wszechświat, tak. Czy możemy wejść w pewne szczegóły tych doświadczeń, do jakich działań zostałaś wychowana? Mówisz, że zostałaś zidentyfikowana jako ktoś z rodu zanim się urodziłaś, jaką rolę miałaś w tym grać?

Arizona - W Illuminati miałam grać rolę jako Bogini, dokładny zwrot brzmi Bogini Matka - Gwiezdny Ogień. I Gwiezdny Ogień sięga wstecz do krwi menstruacyjnej, to co jest w niej zawarte. I zwracano się do mnie, zwracano się Bogini i są tylko trzy Boginie Matki i mogą być tylko trzy jednocześnie na tej planecie. Jest też ich męski odpowiednik i ich też może być tylko trzech.

David - Dlaczego chcą kontrolować kogoś umysłowo by odprawiał te rytuały, tak jak ciebie. Dlaczego reptilianie nie odprawiają po prostu własnych rytuałów?

Arizona - Nie wydają się mieć medialnych zdolności i szukają ludzi, którzy je mają i ludzi w rodach którzy je mają. I ja mam to, mam ogromną ilość medialnych zdolności więc zostałam wybrana przed urodzeniem. Jest to również to co inni, co przeżyli na wysokich pozycjach, co wiedzieli o mnie i powiedzieli mi.

David - Jaki jest związek pomiędzy tobą i twoimi zdolnościami medium, tymi którzy cię rozpoznali od początku. I sprowadzeniem cię byś przewodziła ich głównym rytuałom?

Arizona - Są jakby dwa powody, po pierwsze potrzebowali zdolności medium ponieważ chcą, usiłują kontrolować wydarzenia. Ponieważ mam zdolności by przepowiedzieć co się stanie i potrzebowali tych informacji próbując kontrolować wynik, który byłby dobry dla nich. Drugą rzeczą jest to, że podczas rytuału, gdy masz mediumiczne zdolności musisz być w tym bardzo potężny, by wywołać Starszych, którzy również są reptilianami, oni pochodzą z innego wymiaru i materializują się z innego wymiaru w naszej obecności podczas rytuału i są tak potężni, ich obecność jest..., jest w nich takie zło i chcą wydostać się z tego innego wymiaru. I muszą zostać wywołani przez kogoś kto ma tę moc medium a reptilianie nie mają tej mocy. To bardzo ważne, nie mają tej mocy by wywołać tych Starszych z którymi mają do czynienia.

David - Co takiego mają ludzie czego nie mają reptilianie, co znaczy to, że nie mają mocy by łączyć się międzywymiarowo a niektórzy ludzie tak?

Arizona - Mamy zdolność przewidzenia, stania się wibracyjnie wyższymi i wejścia w te poziomy, widzenia w nich. I faktycznie agencje wywiadu używają tego pod nazwą Zdalnego Widzenia (RV). Ludzie mają zdolność by wybrać się w przeszłość, wybrać się w przyszłość, by iść w inne miejsca, by astralnie opuścić swoje ciała. I widzieć rzeczy, zawsze mieliśmy tę zdolność, jest to jak trzecie oko którego nie mają, oni nie mają tych zdolności.

David - Więc podczas rytuałów ci Starsi są wywoływani i są tym co chrześcijaństwo nazwałoby demonami.

Arizona - Są wywoływani i jest tam okrąg i ma heksagon w środku, który jest potężnym okultystycznym symbolem. Wtedy jest pentagram i w środku tego jest trójkąt i jeśli jesteś tym, który je wywołuje musisz stać w trójkącie. Więc nie jesteś pożarty lub porwany przez te stworzenia, które się pojawiają. To tworzy wokół ciebie pole energetyczne, którego nie mogą spenetrować.

Tak, nie mogą go spenetrować ani uciec poza obszar pentagramu i chcą wyjść, zawsze żądają żeby je wypuścić. Więc musisz być bardzo potężny żeby utrzymać je w ryzach i odesłać kiedy nadchodzi czas by je odesłać.

David - Dlaczego reptilianie chcą manifestować te ukryte demony na rytuałach?

Arizona - To przynosi moc rytuałowi, przynosi im moc, mówi się im rzeczy przez te istoty. I są przez nie zachęcani by szli naprzód z tym co robią, wiedza jest dl nich ważna, poprzez te istoty.

Ale potrzeba osoby ze zdolnościami do wywołania ich i zmuszenia do odpowiedzi ponieważ nie chcą współpracować.

Muszą współpracować kiedy odpowiednia osoba ma nad nimi kontrolę.

David - Ma to związek z energią tej osoby, zdolnościami tej osoby?

Arizona - Najzupełniej, Tak

[...]

Jest wiele rytuału, rytualizacji z druidyzmem i "kochają" tą rytualizację.

David - Więc opisz nam jeden z tych rytuałów, którym przewodziłaś na najwyższym szczeblu tego globalnego bractwa. Co się działo?

Arizona - Są ludzie którzy byli wychowani od urodzenia, byli wychowani by być rytualnymi ofiarami. Mam problem z tym czego się teraz dużo sprzedaje, zwłaszcza przez Fundację Syndromu Fałszywych Wspomnień.

David - Jak ci wszyscy ludzie mogą znikać, albo jak wszystkie te dzieci mogą się rodzić?

Arizona - Pracowałam z pielęgniarką położną przy domowych porodach i bardzo łatwo jest nie zarejestrować dziecka kiedy się rodzi. I mają te wszystkie dzieci, które porywają i przywożą z innych krajów i nikt za nimi nie tęskni ponieważ są to Kraje Trzeciego Świata. Dzieci mają najwięcej energii, najczystszą energię i są najwyższą formą ofiary. Terroryzują te dzieci i kontrolują te dzieci umysłowo. I na rytuałach, w czasie kiedy są sprowadzone na rytuał mogą być znarkotyzowane, albo nie są znarkotyzowane tylko w odmiennym stanie umysłu. Z powodu kontroli umysłu i są używane jako faktyczne ofiary krwi podczas tych rytuałów, ponieważ reptilianie potrzebują ich krwi i zabierają określone organy z ich ofiar. Zależnie od daty, wiesz, od daty z którą rytuał może być związany tej daty. Ale podrzynają im również gardła od lewego do prawego ucha i krew jest zbierana do kielicha. I przechodzi on pomiędzy reptilianami a potem przechodzi pośród ludzi którzy uczestniczą w tych rytuałach. I zdają się mieć, nawet kiedy wydają się nieobecni, większość z tych ludzi wydaje się być świadomych tego co robi.

David - Czy te rytuały są rzadkie? Znaczy ile ich jest powiedzmy w ciągu roku, setki, tysiące?

Arizona - Są rzeczy dziejące się każdego miesiąca w roku, nie ma miesiąca w tym 12-miesięcznym systemie by coś się nie działo. I zwykle jest więcej niż jeden, znaczy o każdej pełni. Bardzo ważne rytuały to letnie przesilenie i zimowe przesilenie, wtedy jest wiosenna równonoc i jesienna równonoc.

Jest Soehn, jest Belthaine, jest Imbulk w Lutym i Lunasad na początku Kwietnia. Są całe tygodnie prowadzące do Belthaine i Soahne, nazywa się to Wielkim Przesileniem.

David - Więc 1 Maja to Belthaine?

Arizona - 1 Maja to Belthaine. Helloween szczególnie w Ameryce stało się niemal jak mini Gwiazdka, niemal Święta z "fant albo psikus" i te wszystkie inne rzeczy.

David - Ale co się naprawdę dzieje poza publiczną areną tej nocy Helloween i 1 Listopada ?

Arizona - Poza areną publiczną jest rytuał, który ma miejsce w 6 różnych lokacjach w tym kraju dla każdej z Rad Trzynastu. W obszarze w którym ja jestem w East Side jest chrześcijański kościół na 7-ej i Templetone Street w Longbeach. I jest dla Wysokiej Rady Trzynastu i tej nocy w tym kraju jest satanistyczny rytuał. Właściwie są trzy noce z rzędu i pierwszej nocy w tym kościele jest Helloween.

David - Co się dzieje w noc Helloween?

Arizona - Tej nocy jest czczenie i modły do Szatana. I tej nocy wielu ludzi w tym kraju wie, że chodzi tu o Diabła, Szatana. I chrześcijaństwo mówi wciąż..., wierzę, że stworzyli chrześcijaństwo by było tym czym jest. Stworzyli również tego Szatana i kontrolują wszystko w ten sposób.

I tej nocy jest wiele rozlewu krwi i składa się ofiary Szatanowi. Jest osoba która gra swoją rolę w tej Wysokiej Radzie, która ma do czynienia z tą Wysoką Radą. Nie jest w Wysokiej Radzie ale ma do odgrywania rolę Szatana. Jest telewizyjnym kaznodzieją w TBN, przez jakiś czas był czołowym wokalistą w Iron Butterfly wiele lat temu. Ma długie blond włosy.

David - Jak się nazywa?

Arizona - W tym punkcie nie przypominam sobie jego nazwiska. Rozpoznałam tylko jego twarz, widziałam go ostatnio w TBN i to jest jego przykrywka albo jest D.I.D. I gra tą rolę Wielkiego Oszusta Szatana tej nocy Helloween w tym kościele.

I to się dzieje w Helloween, powiem jeszcze, że Helloween które stało się tak popularne w tym kraju, służy również sprofanowaniu w tym ludzi. I nawet odłam chrześcijańskiego ruchu, który chce nazwać to Festynem Żniw nie zdaje sobie sprawy, że, festyn Żniw jest z druidycznej religii i znów robią to samo świętując Festyn Żniw, o to chodzi w Festynie Żniw. Jak wiele z tych tzw. chrześcijańskich rytuałów za które się je uważa, te festyny lub ceremonie.

David - Czy dla większości nieświadomych chrześcijan ich święta są reprezentacją tych satanistycznych rytuałów?

Arizona - Tak, tak jest, jeden na przykład - Boże Narodzenie, chodzi w nim o to, że przychodzi zaraz po zimowym przesileniu, które jest satanistycznym albo druidycznym świętem, jest zwane "jest to dzień który nie jest dniem". Ma związek z zabijaniem starego króla i narodzinami nowego co jest druidycznym dniem. 24 lub 25 Grudnia o północy jest ceremonia przeznaczona specjalnie dla dzieci i nazywa się "Ostatnia bombka na drzewie".

David - Skąd się to wzięło?

Arizona - To część programowania dzieci w tym wszystkim i były rzeczy, które spotykały dziecko które wieszało ostatnią bombkę na drzewie w wigilijny wieczór. Było pospolitą praktyką dekorowanie świątecznego drzewa w wigilijny wieczór i samo drzewko jest fallicznym symbolem.

Jest pogański, Boże Narodzenie jest oparte na pogańskim dniu. W czasach rzymskich chrześcijanie nadali mu je, myśleli, że nadali mu chrześcijańskie znaczenie, że oznacza co innego ale tak nie jest.

Ale jest ta sprawa, związana z ostatnią bombką na drzewie, ma związek z tym co się stało tej małej dziewczynce Jon Bennet.

David - Jon Bennet Ramsey?

Arizona - Tak, z Jon Bennet Ramsey i wydarzyło się to tej nocy ponieważ ten dzień ma z tym związek. Z ceremonią z tym związaną i są rytuały które robi się tej nocy tym małym dzieciom.
Więc jest to całkowicie z tym związane.

David - Słyszałem, że imię Jon Bennet jest znaczące dla rytuałów, czy wiesz coś o tym?

Arizona - Jon Be jest satanistycznym bóstwem lub Szatanem, Jon Be jest imieniem dla Szatana.
I to imię jest bardzo blisko z tym związane, tak blisko, że nie rozumiem dlaczego nie wyszło to na jaw.

Z tego co wiem nie mówiono o tym, ale dlatego została zabita w dniu w którym ją zabito i z tego co wiem jej rodzina jest w to zamieszana. I to była cena by w to wejść, taka jest cena i ta mała dziewczynka straciła przez to życie.

David - Czy, możemy pomówić o słynnych nazwiskach, które znają ludzie na świecie, którzy wg twojego doświadczenia uczestniczyli w rytuałach którym przewodziłaś. Mówisz o Europie i Stanach Zjednoczonych, czy możemy pomówić o Stanach?

Arizona - Tak, widziałam na rytuałach Georga Busha, widziałam Madeleine Albright, widziałam Henry Kissingera. Widziałam Ronalda Reagana, widziałam też przy okazji jego żonę Nancy Reagan.

Widziałam Hillary Clinton zanim wiedziałam, że to Hillary Clinton w tamtym czasie na tych rytuałach, jest w to zamieszana. Inni ludzie których nazwałam, widziałam ich jak zmieniają kształt na reptilian.

Nie widziałam Hillary Clinton jak zmienia kształt ale jest w to zamieszana.

Widziałam dwóch synów kiedy byli młodzi, dwóch synów... Georga Busha. Obecnych na tych rytuałach.

David - Czy to ci synowie którzy zostali gubernatorami?

Arizona - Tak, jeden jest na Florydzie a drugi w Teksasie.

Widziałam, czy wspominałam już o J. Rockeffelerze? I on był zmiennokształtnym. Widziałam Georga Duke'a Menchien i znów Ronalda Reagana kiedy był gubernatorem Kalifornii. Byli tam ludzie jak Newt Gingrich których widziałam, nie wiedziałam w tym czasie, że to Newt Gingrich. Rozpoznałam, że to Newt Gingrich gdy Clinton doszedł do władzy i Newt Gingrich został wybrany rzecznikiem Białego Domu. I byłam przerażona gdy zdałam sobie sprawę, że ten człowiek również tam był. Dotknęło mnie to do tego stopnia, że nie mieszałam tych wszystkich ludzi, widocznie wszyscy byli połączeni z Illuminati. I czułam się jakbym po części nie miała z nimi nic wspólnego.

Prezydenci jak Carter i Ford, i Clinton... Widziałam tam Forda.

David - Geralda Forda.

Arizona - Gerald Ford też tam był, tak.

David - Czy wszyscy są z reptiliańskich rodów?

Arizona - Nie widziałam Cartera zmieniającego kształt.

David - Ale widziałaś ich na rytuałach?

Arizona - Tak. Widziałam jak Gerald Ford zmienia kształt. I również Johnsona.

[...]

David - Lyndona Johnsona?

Arizona - Lyndona Johnsona. Również Dr. Josef Mengele który zabierał mnie na te rytuały wiele razy, również był zmiennokształtnym. Byli tam również ludzie z krajów europejskich których widziałam gdy zmieniali kształt i brali w tym udział. Nie zaskakuje mnie już to jak wcześniej. To, że ludzie robią to w tym kraju jest z jakiegoś powodu bardziej szokujące i sięga nawet głębiej. Ponieważ widziałam tam Królową Matkę. Widziałam tam królową, widziałam księżniczkę Małgorzatę i księcia Karola i zmieniali kształt.

I widziałam tego, nie przypominam sobie teraz jego nazwiska ale był prezydentem Francji po de Gaulle (Alain Poher?). Był tam, widziałam go tam, widziałam tam Rothschildów. Zwykłam widzieć Rothschilda który żył tam, w Anglii. Tego który wciąż tam chodzi i jest zmiennokształtnym - Gui De Rothschild. Baron Gui De Rothschild był na wszystkich tych rytuałach, był też w tym kraju pod nazwiskiem Dr. Berrington. I próbował mnie zaprogramować, próbował mnie zapłodnić kilka razy jajeczkami zabranymi mi wiele lat temu.

I były zapłodnione nasieniem Pindara i ponownie umieszczone w mojej macicy, zdarzyło mi się to dwukrotnie. Raz w wieku 39 lat i w tym roku zaraz zanim osiągnęłam 43 lata.

I mówiłam moim terapeutom, że nigdy nie dowiedzieliby się, że mi to zrobiono. Zdarzyło się to w pewnych miejscach gdzie żyłam w Dolinie San Fernando w domu na Tyrone Street w Sherman Oaks.

I rozumiem, że są inni którzy przeżyli i mówią o tym miejscu i byli zamieszani w programowanie i tak dalej. I baron Gui De Rothschild programował mnie, przez te wszystkie lata próbował mnie kontrolować, odzyskać nade mną kontrolę.

I markiz De Libéraux to ktoś inny kto utrzymuje te funkcje od czasu jak jest tym u władzy wypełnia te wszystkie funkcje.

Widziałam tam Tony Blaira i on zmienia kształt. Widziałam tam księcia Filipa i oni wszyscy mają swoje cechy, nawet gdy są w swojej gadziej formie. I oni, nie zachowują się jak roboty, mają swoje cechy, swoje tzw. osobowości ale wszystkie są zimnokrwiste. Zabiliby za upuszczenie kapelusza.

Widziałam nawet zdjęcia niektórych ludzi gdy mówili o tym przedmiocie, widziałam ich na zdjęciach i rozpoznałam ponownie.

Kiedy parę tygodni później znów ich widziałam i krążyli znów wokół tego tematu i wydaje się być teraz popularny.

David - Kto taki?

Arizona - Ten człowiek nazwiskiem SITCHIN, widziałam go na rytuałach i jest zmiennokształtnym. Poznałam go ponownie kiedy patrzyłam na jego zdjęcia ponieważ go rozpoznałam. Jest jeszcze jedna osoba, którą widziałam. Ten... GARDNER, SIR GARDNER.

David - SIR LAURENCE GARDNER.

Arizona - Tak, SIR LAURENCE GARDNER i ostatnio napisał artykuł, który wyszedł w magazynie NEXUS.

Część tego była o krwi menstruacyjnej i tym co naprawdę mnie tknęło jest to, że nazwał to GWIEZDNYM OGNIEM. Ponieważ jest to imię, jeden z aspektów trzech kobiet tytułowanych Boginią Matką, to MOJE IMIĘ w tym wszystkim. Więc ten człowiek jak widziałam ma wiele władzy w tej sekcie reptilian. I jest kimś na kogo powinieneś uważać również poza tym, tak jak i na osobę SITCHINA.

David - Co zapamiętałaś o ZECHARII SITCHINIE?

Arizona - ZECHARIA SITCHIN był kimś kto uczęszczał na rytuały, kto nie był tam głównym graczem, jeśli chodzi o rytuały ale był kimś kogo obecność niewiele znaczyła, nie uważali przy nim na to co mówią. Mówił o..., mówił o poradzeniu sobie z ludźmi którzy stali mu na drodze. Albo publikowali informacje o których czuł, że nie powinni ich publikować.

Jest właściwie dezinformatorem i jego pracą jest dezinformacja o tym o co chodzi z Illuminati i Reptilianami.

David - Ostrzegł mnie co ciekawe, żebym nie badał spraw Reptilian.

Gdzie mają miejsce rytuały w które byłaś zamieszana, te związane z brytyjską rodziną królewską?

Arizona - Zamek Glamis, Stonehenge, zamek Balmoral i mam powód wierzyć, że jest kościół i myślę że chodzi o Westminster Abey. I jest Zamek Matki Ciemności albo Château w Brukseli w Belgii, tam również byli. I również we Francji Marquis de Libeaux - Pindar ma zamek w regionie Alsese - Lorraine we Francji. I wierzę, że używa go w regionie Alsese i są pewne rytuały, które odbywają się w tym zamku, w lochach tego zamku. I jest tam wejście do podziemnych miejsc w Ziemi. (Google: HOLLOW EARTH)

I jest tam formacja naturalnych skał, które jakby świecą na zielono. I trzymają krew menstruacyjną na tej formacji. I to zielone świecenie tych skał zmienia kolor krwi na ciemniejszy i nazywa się to "czarną krwią". I jest używana w pewnych rytuałach, ale trzymają też tam...,są tam mniejsze mniej rozwinięte, małe. Małe gady które są tam trzymane jako rodzaj zwierzątek, ale pośród innych rzeczy tam w dole są też jaja. Jest tam gniazdo jaj trzymane w części gdzie jest ciepło, jest tam bardzo ciepło w dole za tym wejściem. I te jaja się tam inkubują, są to gadzie jaja i tam je trzymają.

[...]

David - Zostały nam dosłownie trzy minuty, trzy lub cztery minuty. I wiem, że to trudne ale chcę żeby ludzie zrozumieli naturę tego, co dzieje się dziś z tak wieloma ludźmi. Jakiego rodzaju rzeczy zrobiono ci jako część twojej traumatyzacji jako dziecko i później?

Arizona - Byłam poddawana elektrowstrząsom do tego stopnia, że kiedy byłam w 1-ej klasie i miałam IQ 70 powiedziano rodzicom, że jestem opóźniona. Powiedzieli, że będę opóźniona, zawsze miałam kłopoty w szkole kiedy byłam w szkole ponieważ tak wiele z niej przegapiałam. Moje szkolne zapisy zaginęły, po prostu zniknęły, mam zapisy medyczne które zaginęły. Moje papiery urodzin wyglądają jakby ktoś je fałszował. Miałam otwarte taśmą powieki więc nie mogłam zamknąć oczu. Byłam poddawana elektrowstrząsom i wprowadzana w sen narkoleptyczn i słuchawki umieszczane na uszach. I były w nich wiadomości powtarzane i powtarzane całymi dniami. Miałam wstrzykiwane w ciało narkotyki żeby moje nerwy były jak w ogniu i wtedy po prostu mnie dotykali. Ponieważ nie pozwalali bym, miała znaki na ciele nie mogli na mnie używać bydlęcych pałek ale używali ich na innych ludziach. Torturując ich, i używali stymulacji elektrycznej na genitaliach i również na zębach. Robili zastrzyki pomiędzy palce i pod paznokcie oraz dziąsła.

Miałam również rodzaj cięcia wykonany od podniebienia w górę podstawy pnia mózgu, tam z tyłu co dało mi fotograficzną pamięć. I miałam wapienną blokadę wokół szyszynki, która wydaję się idealnie przestrzenna. To bardzo ciekawe ponieważ lekarze nie potrafią znaleźć dla tego powodu. Byłam programowana by być anorektyczką, by być bulimiczką dla programów rządowych od czasu kiedy byłam używana przez rząd w tym kraju. Byłam zaprogramowana by pociąć sobie ramiona jeśli zacznę sobie przypominać co było karą od Illuminati ponieważ nie miałam mieć tych znaków na sobie. Byłam zmuszana by jeść własne odchody jako małe dziecko, byłam zmuszana do picia własnego moczu. Nie pozwalano mi iść do toalety, byłam umieszczana w komorze deprywacji sensorycznej. Miałam ramiona, kolana, palce i dłonie, moje łokcie wyłamywane i wtedy składane ponownie kiedy chcieli mnie straumatyzować. Miałam powtarzające się wiadomości telefoniczne z tonów wychodzących w moim telefonie. Tony których nie możesz wykonać wciskając przyciski telefonu, tony które brzmiały jak sonar z łodzi podwodnej. Tony jakie mogą zrobić pewne typy instrumentów, miałam energię skierowaną na mnie, ELF - fale elektryczne niskich częstotliwości. Używali na mnie energii mikrofalowej i to tworzyło, miałam jeden ton w jednym, inny w drugim uchu.

Dwa tony tworzące razem trzeci zwane trójtonami. Zmieniali aktywność elektryczną twoich fal mózgowych by wprowadzić cię w stan którego chcieli.

Byłam zaprogramowana by biec przez czerwone światło myśląc, że jest zielone. Zrobiono wiele programowania wokół moich dzieci, użyli moich dzieci przeciwko mnie i jest to dla mnie bardzo bolesny przedmiot. Wiedzieć, że dzieje się to z moimi dziećmi, to samo co działo sie ze mną. Jest mi łatwiej, nie wiem czy ludzie zrozumieją, że jest mi łatwiej... Jest ok, mogę znieść to, że przez to przeszłam. I najbardziej chcę ich ujawnić z powodu tego co robią dzieciom wszędzie ale robią to też moim dzieciom. I moja córka wierzy, że ją porzuciłam, mój syn wierzy, że go porzuciłam. I nie mają nadziei, dzieci nie mają nadziei kiedy matka jest im odbierana i mówi się im, że ich matka po prostu je opuściła. Więc jest to coś, jest to cykl który trwa z tysiącami i tysiącami tych co przeżyli, nie tylko ze mną.

I jest to coś co robią jeśli mają rodzica chroniącego ich wierzenia i dowiadują się, że to się dzieje.

[...]Na górę
   
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 27 lut 2012, 11:30 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 27 lut 2012, 18:35 
Właśnie dlatego byłem przeciwnikiem połączenia starego i nowego forum . Zbyt odbiegamy od tematu Riese .Na górę
   
 
 
Post: 27 lut 2012, 19:18 
Nigdzie nie odbiegamy, łączymy klocki raczej. Temat III Rzeszy i Riese ściśle wpisują się w badania min. Davida Icke. Bez szerszego spojrzenia nie rozwiążesz zagadki Riese. Ujawniamy niewidzialną rękę stojącą za potęgą III Rzeszy, która to ręka wcześniej ustawiała figurki w Rzymie, jeszcze wcześniej wspierała imperium Aleksandra Wielkiego, Egiptu, aż do starego świata Atlantydy a teraz potrząsa kukiełkami w Waszyngtonie.

Jastrząb widzi więcej niż tygrys - bądźmy jastrzębiem.Na górę
   
 
 
Post: 27 lut 2012, 20:03 
karolsawiak pisze:
Właśnie dlatego byłem przeciwnikiem połączenia starego i nowego forum . Zbyt odbiegamy od tematu Riese .


Hm... stare forum nadal istnieje, to forum alternatywne, a ja właśnie dałem ci solidną dawkę informacji. Owszem to zależy od punktu widzenia na jakim poziomie chce się to rozpatrywać, ale wyjaśnij mi proszę ? Czym się różni ten wpis Darka...

http://moje-riese.blogspot.com/2011/11/gadzina.html

od tego...
Obrazek

Obrazek

phpBB [video]


To są hybrydy, badam te tematy od lat. takich jak on ...jest bardzo wielu...to wynik włączenia pewnej puli genów,
dzięki której następuje "pozyskanie", ten system działa do dziś.

Chcesz brnąć dalej ? Masz odwagę dowiedzieć się prawdy...to zacznij szukać naprawdę. Ja zacząłem i aktualnie przekopałem całą historię (prawie) aby zrozumieć jak to działa i jak te istoty się nazywają.

Wydaje ci się że arizona Wilder mówi bajki, to realna osoba. Dziwnym trafem...podobnie prawi ta dziewczyna...

https://duncanofinioan.wordpress.com/2012/02/08/sarah-stanga-has-a-new-blog/
http://projectavalon.net/forum4/showthread.php?38387-Bases-10-The-Sarah-Stanga-Blogs

Przez całą historię naszej planety manipulują nami istoty zwane Chitauri, Nagas, Żmijowie, Archoni, Nahash, Obserwatorzy, Bakti, .... i wiele wiele innych

W językach starożytnych są to bardziej niesamowite powiązania... lekcja nr 1Czy tobie naprawdę się wydaje że naziści są przyczyną wszystkiego złego ?...nie to cześć procesu trwającego ponad 12 tys lat. Naziści to zaledwie pionki...dla nich, mróweczki wykonujące rozkazy, przedłużenie ręki swoich Panów...nad którymi stoi kto inny. Dla mnie naziści to zaledwie pierwszy poziom z sześciu powyżej nich...
a to czym mówi Arizona Wilder to gdzieś poziom 2 i 3...Nadal brakuje...

Ja daje tylko elementy układanki i nie liczę na to że komuś się to spodoba...bo nie musi. Badam to całe swoje życie w sumie, dawniej zajmowałem się ufologią jakieś 20 lat napotkałem ten sam problem co Darek. Np William Bramley w książce Bogowie Edenu... też napotkał ten sam problem, a zajmował się ekonomią i historią wojen.

http://infra.org.pl/wiat-tajemnic/2012-i-teorie-spiskowe/191-et-a-czarna-mier-rozmowa-z-wbramleyem

Obrazek

Dalej .... lejtnant Kondratiuk widział gadzinę a Credo Mutwa nazywa ich Chitauri (w Afryce) w tybecie są tez takie istoty i atakują ludzi miejscowi nazywają je Nagas....

a co widział bezimienny twórca tej statuetki ? zanim powstał Sumer...

Obrazek

..a to zaledwie początek...przy okazji Cherubini i Serafini to "Wężowe Czuwające Istoty" tak je nazywano w Biblii
dwa gatunki, dwunogie i skrzydlate... zmiennokształtne - Jahwe, czy Lucyfer...to inaczej "Lśniące Wężowe Istoty"

...i ten problem nie leży w Riese..ale głęboko pod nim...i nie zaczął się w 1939r. - ale 12 tyś lat temu...

...wiesz zawsze możemy zwalić wszystko an Photoshopa i dać sobie na luz 8-)
...to wszystko tylko zły sen...
Uwierz chciałbym aby wszystko było fikcją i było to takie proste do wyjaśnienia...ale nie jest...Na górę
   
 
 
Post: 27 lut 2012, 23:41 
Czy nie zauważyłeś że część faktów o którymi metodą "kopiuj wklej" zalałeś wątek jest tak niedorzeczna , że większość szanujących się userów ze starego forum nawet się w tej kwestii nie wypowiada . Nie sądzisz że ta obca rasa o kocich oczach skoro tak wysoko stoi technologicznie i z jaszczurów stworzyła hybrydę ludzką (ten ów w niemieckim mundurze o kocim spojrzeniu) w pełni podobną do człowieka miałaby jakikolwiek problem by nie zrobić ludzkich źrenic ? Chyba w obliczu całej przeróbki z jaszczurki na człowieka oko to już chyba mały problem .
Nie wiem z jakiego filmu jest ten zrzut i kim jest ów Niemiec ,ale chyba skoro powołujesz się na tą fotografię jako dowód do łatwo możesz ustalić personalia tej osoby i dotrzeć do innych zdjęć ,np z dowodu tożsamości ?

Temat dość ciekawy , kontrowersyjny ,ale umiarkowany sceptycyzm z mojej strony ...Na górę
   
 
 
Post: 27 lut 2012, 23:59 
Oczy są zwierciadłem duszy, można w nich zobaczyć inne wymiary, patrzeć przez czas oraz przestrzeń...można spostrzec kto aktualnie używa kombinezonu. Nikt nie twierdzi, że zawsze mają gadzie źrenice, czasem w odpowiednich okolicznościach...

Ciała pewnych ludzi można przejąć bezproblemowo. Wystarczy mieć kody do DNA - nadajnik/odbiornik i można podłączyć się jak do samochodzika zabawki albo komputerka z internetem. Jedno ciało może używać znacznie więcej niż jeden lokator...Na górę
   
 
 
Post: 28 lut 2012, 1:51 
songohan pisze:

Ciała pewnych ludzi można przejąć bezproblemowo. Wystarczy mieć kody do DNA - nadajnik/odbiornik i można podłączyć się jak do samochodzika zabawki albo komputerka z internetem. Jedno ciało może używać znacznie więcej niż jeden lokator...Bezproblemowo ?.......
Jakieś konkretne dane techniczne posiadasz ,czy tylko gdybasz ?

Posłuchaj tego co wymyślę na poczekaniu : ciało humanoida można zmaterializować bezproblemowo , wystarczy mieć schematy , materializator i można wymaterializować go po dostarczeniu odpowiedniej energii .
Bez urazy ,ale to nawet nie fantastyka naukowa tylko pseudonaukowe banialuki . W taki sposób jak to opisałeś można udowodnić wszystko cokolwiek i ktokolwiek wymyśli ,tyle że wartość naukowa zerowa .Na górę
   
 
 
Post: 28 lut 2012, 2:51 
Offline
Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Rejestracja: 06 gru 2010, 18:09
Posty: 45
Lokalizacja: podwarszawa
Płeć: mężczyzna
Witam. Wpłynąłeś na głębsze wody.Tak jak napisał Red my tu na forum zaglądamy za kurtyne,a Ty chcesz rozkminiać jedną scene.Dajmy sobie czas na zapoznanie z treśćą i tematami forów.Na początek dowiedz się kim był ten Niemiec skoro zajmujesz się okresem 2 wojny światowej.Na temat Riese ,ludzi wilków,wielkich małp,atramentyzacji rtęci,radzieckiego eksperymentu "FILADELFIA" też dowodów jest jak na lekarstwo.http://pl.wikipedia.org/wiki/Wilhelm_Keitel.Prosze bardzo.Otwarta głowa jeśli szukasz dowodów to jest to,chyba wiesz o czy mowa?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 lut 2012, 5:37 
karolsawiak pisze:
Bezproblemowo ?.......
Jakieś konkretne dane techniczne posiadasz ,czy tylko gdybasz ?

Posłuchaj tego co wymyślę na poczekaniu : ciało humanoida można zmaterializować bezproblemowo , wystarczy mieć schematy , materializator i można wymaterializować go po dostarczeniu odpowiedniej energii .

No bardzo dobrze Ci idzie! To jest konkret, tylko nie myśl sobie ,że Ty na to wpadłeś pierwszy Mruga

Nie ma materii jako takiej, wszystko co nas otacza jest holograficzną projekcją w naszym umyśle. Dlatego nie ma rzeczy niemożliwych, wszystko cokolwiek pomyślisz jest możliwe, jest tylko kwestią technologii, trzeba tylko wiedzieć jak to zrobić. Na Ziemi już nie takie hity jak gadające Jaszczury widywano, patrz jakiekolwiek mitologie - wspomnienia dawnych czasów.


Ostatnio zmieniony 28 lut 2012, 12:30 przez songohan, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
   
 
 
Post: 28 lut 2012, 8:34 
karolsawiak pisze:
Czy nie zauważyłeś że część faktów o którymi metodą "kopiuj wklej" zalałeś wątek jest tak niedorzeczna , że większość szanujących się userów ze starego forum nawet się w tej kwestii nie wypowiada .

Tak się złożyło że zanim ktoś to zrobił metoda "kopiuj wklej" to ktoś to wszystko przetłumaczył i tym ktosiem jesteśmy MY, to nasze dzieło. Także jak chcesz umniejszyć czyjąś pracę to postaraj się to zrobić w inny sposób.

No i cale mnie to nie dziwi że się nie wypowiada, bo najpierw trzeba zgromadzić wiedzę, zapoznałeś się z tymi książkami i wykładem? ...wątpię. Retoryka wątpliwa.

Cytuj:
Nie wiem z jakiego filmu jest ten zrzut i kim jest ów Niemiec ,ale chyba skoro powołujesz się na tą fotografię jako dowód do łatwo możesz ustalić personalia tej osoby i dotrzeć do innych zdjęć ,np z dowodu tożsamości ?


No masz wyraźnie napisane Wilhelm Keitel w filmie i wyraźnie pokazane podpisywanie kapitulacji Niemiec, no sory ale jeżeli nie wiesz kim był Wilhelm Keitel, to jakim cudem zajmujesz się tą tematyką ? Skoro nie widzisz tego co masz przed sobą? W normalnym wypadku przestaje dyskutować na takim poziomie percepcji rzeczywistości bo wszelkie dyskusje to przedszkole.

karolsawiak pisze:
songohan pisze:

Ciała pewnych ludzi można przejąć bezproblemowo. Wystarczy mieć kody do DNA - nadajnik/odbiornik i można podłączyć się jak do samochodzika zabawki albo komputerka z internetem. Jedno ciało może używać znacznie więcej niż jeden lokator...

Bezproblemowo ?.......
Jakieś konkretne dane techniczne posiadasz ,czy tylko gdybasz ?.


Bruce Lipton Umysł - Ponad Materią. Jak obejrzysz i przeczytasz wrócimy do dyskusji. Sory ale aby dyskutować na tematy wymagam wiedzy.Na górę
   
 
 
Post: 28 lut 2012, 10:17 
redmuluc pisze:
No masz wyraźnie napisane Wilhelm Keitel w filmie i wyraźnie pokazane podpisywanie kapitulacji Niemiec, no sory ale jeżeli nie wiesz kim był Wilhelm Keitel, to jakim cudem zajmujesz się tą tematyką ?


a wiec nie podpisal kapitulacji Niemiec tylko Wermachtu.
Federalny Trybunał Konstytucyjny uznal w 1973, ze Cesarstwo Niemieckie (Deutsches Reich)- njie mylic prosze z III Rzesza- jest po prostu niezdolny do działania.

http://principality-of-sealand.eu/hotst ... _zsfg.html
http://youtu.be/9V1Gdu_5L4ENa górę
   
 
 
Post: 28 lut 2012, 10:24 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

Rejestracja: 04 cze 2009, 15:23
Posty: 1447
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Płeć: mężczyzna
spokojnie Red

ja się oswajałem z tą koncepcją przez 3 miesiące
aby w ogóle taką możliwość jak "reptilians" rozważać w kategoriach "rzeczywistości"
dajmy koledze czas na "przetrawienie", to nie zawsze jest proces bezbolesny :)

choć kierunek na zapoznanie się z materiałami Ickea i Liptona jest jak najbardziej słuszny
oczywiście od Heisera raczej bym nie zaczynał tej podróży - no chyba, że ktoś ma "program chrześcijański" mocno wgranyNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 lut 2012, 10:41 
konserwa pisze:
oczywiście od Heisera raczej bym nie zaczynał tej podróży - no chyba, że ktoś ma "program chrześcijański" mocno wgrany


Niekoniecznie program chrześcijański, on zestawia w paralelach pisma Qumran, Atrahsis i teksty biblijne w formie źródeł bezpośrednich, fakt że może je wszystkie czytać w originale daje mu potężne narzędzie porównawcze. Osobiście i tylko osobiście sądzę że dla sceptyka jest to dobry początek. Może dzięki temu zobaczyć coś co zostało ukryte i że starożytne teksty wspominają o bardzo dziwnych istotach, tam w tej historii jest coś więcej, nie wiem jeszcze co. Mam na myśli silniejszych zawodników niż "Lśniące Wężowe Istoty" których ktoś wtedy potrafił nieźle ustawić i pokazać gdzie jest ich miejsce. Kim byli nie wiem. Wiem że potem się uwolnili, trudno mi to określić, ale mam wrażenie że II pokolenie Obserwatorów chce za wszelką cenę uwolnić z "Otchłani" pierwszych Obserwatorów i że do tego używają ludzi i że mają dosyć precyzyjne plany. Aby to wyjaśnić obrazowo...I część Ironmena...wykorzystujesz ludzi, zasoby i ich wiedzę zmuszając ich do tego terrorem aby zrobili to co oni chcą, sami jednak nie posiadają tych możliwości. Druga sprawa, konstruują rzeczywistość tak aby zapewnić swoim więzionym "między wymiarami" nadzorcom maksymalną ilość energii, tworząc im "żerowiska" jak np II wojna światowa. To luźna koncepcja nie teoria. Tak sobie teraz tylko snuje...

a wygląda to tak...

phpBB [video]


Ps. melodyjka na początku i obrazek zawsze mnie rozwala :lol:

phpBB [video]


Dalej...Baphomet of Mendes lub Asmodeusz to demony GOETI a wszystko co ma związek z Goetią jest związane z Kultem Wężą...ZAWSZE. Jego symbol to czarne słońce, symbol kultu Saturna...ciągle to samo...

Obrazek

Trzy swastyki razem...Na górę
   
 
 
Post: 28 lut 2012, 11:47 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

Rejestracja: 04 cze 2009, 15:23
Posty: 1447
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Płeć: mężczyzna
wiem Red, że "sir" Gardner i Sitchin budzą Twój "gniew"
ale myślę, że Dan Winter pokazał właściwy kierunek, który warto pogłębiać jak sądzę...- wklejam tutaj choć juz było (wyszukiwarka nie daje rady),

Cytuj:
.|Dodatkowo złoto
{12370}{12497}było im potrzebne|ponieważ je jedli. A jedli złoto
{12510}{12587}ponieważ potrzebowali mechanicznego|sposobu, by implodować swoje DNA...
{12602}{12726}Struktura walencyjna złota powoduje|implozję (przeciwieństwo eksplozji)
{12740}{12852}na poziomie atomowym. Potrzebowali go|ponieważ zatracili gruczołowe "soki".
{12867}{12995}Była to więc forma gruczołowych|"soków", które zatracili.
{13007}{13106}Stąd mamy całą tą historię|zjawiska "astralnej mleczarni",
{13120}{13245}gdzie jakby doisz planetę, co jest|klasyczne pośród królowych smoków.
{13291}{13376}Stracili zdolność do wydzielania swoich|własnych "soków" gruczołowych i
{13386}{13520}musieli jeść "soki" z gruczołów innych ludzi|co daje im przyspieszenie za którym głodują
{13580}{13701}Nasiona, korzenie tego mitu były|zawarte w tym co nazwano,
{13758}{13880}co my nazywamy "królewskim mleczkiem".|Oznacza to, że jeśli masz rój pszczół
{13896}{13997}i muszą one tworzyć królewską krew.|Biorą więc "królewskie mleczko", które
{14009}{14177}jest najlepszym "sokiem" gruczołowym|i żywią nimi specjalne jajeczka
{14195}{14317}i to czyni ich mesjaszami, królewską|krwią, rodem Graala, królową.
{14330}{14483}Podobne tradycje istnieją pośród|królowych Oriona jeśli wierzyć mitom.
{14502}{14604}Mówi o tym również Morningsky|w swej książce "Strażnicy Graala"
{14619}{14750}w nawiązaniu do nauczania Gardnera|w "Potomkowie Dawida i Jezusa".
{14764}{14864}Tym czego używali dla swojego|królewskiego mleczka był olej Messeha.
{14887}{14999}M-E-S-S-E-H-A skąd pochodzi|nasze słowo Mesjasz, czyli ten
{15016}{15190}który karmiony jest olejem Messeha.|Oznacza również olej lub sok krokodyla,
{15219}{15355}a sokiem krokodyla była kluczowa|inicjująca substancja, używana
{15366}{15446}we wszystkich egipskich|inicjacjach z ważnych powodów.
{15475}{15618}Tym co się stało było to,| że najwyraźniej stała się nim
{15640}{15776}krew menstruacyjna wytrenowanych,|dziewiczych świątynnych westalek,
{15790}{15895}tych wytrenowanych królowych.|Krew menstruacyjna w odpowiednich
{15906}{16007}warunkach higienicznych jest bardzo|bogata w melatoninę i serotoninę, które
{16020}{16196}uruchamiają wczesne dojrzewanie|kompleksu przysadki i szyszynki
{16208}{16342}w Mesjaszu, Quasatch, Muad'Dibie,|awatarze, co daje lepszy
{16355}{16480}"strzykacz" w przysadce i szyszynce|i pozwala mu to na sterowanie
{16491}{16616}poprzez prędkość światła w czas|tą grupą dusz, która potrzebowała
{16629}{16706}królewskiej krwi. Jest to prawdziwe|znaczenie królewskiej krwi,
{16715}{16878}czy też Graala, Złotego Runa, złotego|warkocza, idealnego "osadzania" w DNA.
{16893}{17064}Stąd mamy tę idealną implozję|zachodzącą we krwi i mamy możliwość
{17077}{17225}by mieć tą jakby ognistą|obwiednię, ten kokon ognia,
{17242}{17357}ten samoorganizujący ogień,|który nie konsumuje siły Vril,
{17397}{17549}idealną perłę zrodzoną|z ust wężowej mocy.
{17603}{17744}Tak więc w retrospekcji staje się to|spustem dla masowego kundalini,
{17772}{17863}Jeśli naprawdę rozumiemy czym jest|kundalini na poziomie gruczołowych "soków"
{17876}{18025}widzimy, że kundalini jest|kręgosłupem wężowego mózgu
{18037}{18154}zdolnym wypompować swoje gadzie usta zwane Amygdala
{18167}{18284}co oznacza migdał lub fraktal lub|wieżę, "do wieży" - Magdala.
{18304}{18437}Z ust węża dosłownie wychodzi| ten zwapniały nośnik
{18440}{18509}zwany kundalingam,|(z pierwszą kundalini)
{18521}{18582}który może wyglądać|jak jajo smoka, rozumiecie?
{18599}{18784}Dzieje się tak, że te zebrane soki|kręgowej ekstatycznej błogości
{18800}{18943}które są rezultatem śródczaszkowego|pompowania, masowanego w obwiedni
{18961}{19083}przez "zaklinacza węży" z sercowego|dźwięku w momencie błogości...
{19094}{19186}Mamy "zaklinacza węży"...|Tak więc przetrawione, z ust węża
{19199}{19302}- którymi jest Amygdala w pniu mózgu -|wychodzą soki, które uruchamiają
{19318}{19392}ten ogromny "strzykacz"|poprzez prędkość światła.
{19412}{19476}Jest to sposobem masowania|obwiedni, by stworzyć awatara,
{19494}{19621}by stworzyć lidera, główną pompę|poprzez czasoprzestrzenny tunel śmierci
{19633}{19765}poprzez prędkość światła w czas.|Jest to nazywane zasadą LAZ-AR-U


i szokująca puenta :D
Cytuj:
Draco mają 2,7 do 3,6 metra|wzrostu, mają po dwa serca,
{22868}{22962}są trudni do zabicia, bardzo telepatyczni|i zdają się być w pewnym sensie
{22976}{23132}"bez serca". Mogą jeść ludzi...|W szczególności lubią ludzkie gruczoły
{23144}{23199}wypełnione strachem, ponieważ|to daje im napęd.
{23203}{23328}To jest upadła lub niska strona.|Chodzi mi o to, abyśmy nie szli
{23342}{23436}za tymi historiami mówiącymi: "Teraz|rozpoznaliśmy dobrych i złych kolesi."
{23447}{23537}To niewłaściwe, to zbytnie|uproszczenie. Tym co musimy zrobić
{23548}{23606}jest "sztuczka" Pogo mówiąca:
{23618}{23715}"Spotkaliśmy i rozpoznaliśmy|wroga i on jest też nami."
{23729}{23818}Mówimy tu, że są to nasi|przodkowie. Na dobre czy na złe.
{23829}{23941}Niemcy, Aryjczycy, ORI-AN,|Orionidzi, Annunaki...


http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,51.0.htmlNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 lut 2012, 12:51 
Szczerze mówiąc jestem zawiedziony, liczyłem na burzliwe dyskusje z kolegami z Riese...a tu nic :tak:
Rany, ludzie to tylko forum, :tak: nie ma chętnych do polemiki ? No i....co ? czekam na odważnych.
Niby świeża krew ale "ciemność widzę"... :twisted: Czy może śmiertelna powaga grobowej ciszy tematu uniemożliwia szerszy punkt widzenia ? Ech znowu to samo...Na górę
   
 
 
Post: 28 lut 2012, 16:06 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

Rejestracja: 04 cze 2009, 15:23
Posty: 1447
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Płeć: mężczyzna
dopóki relacjonujesz fakty - jesteś obserwowany
kiedy zaczynasz je interpretować - jesteś ignorowany
kiedy zaczynasz szukać przyczyn - jesteś zwalczany

"Riese" dotyka bardzo wrażliwych kwestii, bo bardzo mocno uderza
w "moralną estetykę" każdego CZŁOWIEKA i niestety łapie w pułapkę osądu
tam można zostać "na wieki" i ciągle "mieć rację" - to wygodne miejsce, specyficzna "strefa komfortu"

sam się dziwię dlaczego jestem w znaczącej mniejszości, która zadaje pytanie:
jaka jest PRZYCZYNA tych okrucieństw, które znane są od tysięcy lat?

w życiu poznałem osobiście tylko jednego okrutnego człowieka, a i w nim rozpoznałem ofiarę, które stała się katem...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 lut 2012, 17:56 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2012, 9:06
Posty: 137
Płeć: kobieta
Myślisz, że to jest mniejszość? Nie wiem, jak Wy, ale ja w pewnym okresie życia czułam wielki wstyd, że jestem człowiekiem... Smutny Nijak nie mogłam pojąć tego "zła", które w człowieku tkwi i potrafi wyleźć, czemu ludzie wciąż powtarzają te same okropności i niczego się nie potrafią nauczyć z własnej bolesnej historii....można by długo wymieniać...
Przygnębiało mnie to bardzo i nie widziałam innego wyjścia, jak izolacja (emigracja wewnętrzna), żeby jakoś dotrwać do śmierci. Dopiero czytanie o duchowości, a potem o tzw. transformacji dało mi jakąś nadzieję na to, że mogę się z powrotem do człowieczeństwa "zapisać" nie tracąc własnej wartości (którą cały czas czułam).Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 lut 2012, 18:21 
redmuluc pisze:
Szczerze mówiąc jestem zawiedziony, liczyłem na burzliwe dyskusje z kolegami z Riese...a tu nic :tak:
Rany, ludzie to tylko forum, :tak: nie ma chętnych do polemiki ? No i....co ? czekam na odważnych.
Niby świeża krew ale "ciemność widzę"... :twisted: Czy może śmiertelna powaga grobowej ciszy tematu uniemożliwia szerszy punkt widzenia ? Ech znowu to samo...Witaj.
Koledzy z Riese mogą podyskutować ,ale o Riese, tym co ewentualnie zbadali w terenie , co na temat Riese i tematów rzeczowo i namacalnie zbliżonych sądzą . Niestety na tematy " ezo..." jak sam zauważyłeś nikt się nie wypowiada bo to nie nasza działka . Nawet sam Darek K. jak zauważyłem nie wypowiada się na tematy powyższe , z przyczyn jakie podejżewam oczywistych - albo nie ma zdania na ten temat, lub ma ale go nie publikuje by nie podważać swojej wiarygodności . To tylko moje zdanie, a chętnie zdanie Dariusza na tematy "ezo" bym poznał, np czy sądzi że ów Niemiec jest jaszczurem .

Osobiście z Waszej strony część materiałów obejżałem, część znałem już duuużo wcześniej, z niektórymi faktami się zgadzam w pełni no chemitrals , orgon , z niektórymi wogóle jak orby z kurzu na zdjęciach (wystarczy dobry obiektyw i 95% orbów brak , pozostałe 5% można przeanalizować jako zastanawiające) .
Sam sporo jeżdżę i sprawdzam "naocznie" co i jak od kilkunastu lat , na forum Riese zamieściłem kilka ciekawych relacji i zdjęć, internetowy badacz ze mnie marny .
Osobiście twierdzę że od czasu przeniesienia forum Riese na Waszą stronę nasze forum staneło w miejscu , większosć userów przestała pisać, bo trudno nam komunikować sie i utrzymać spójny strumień myśli kiedy zalewa nas "ezo" w takiej ilości że odbiegamy od spraw rzeczywistych .
Dalsza dyskusja jest bezcelowa,ja poczytam sobie Waszą stronę ,lecz publikacji z mej strony będzie niewiele bo to nie to forum.


Ostatnio zmieniony 28 lut 2012, 23:24 przez karolsawiak, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
   
 
 
Post: 28 lut 2012, 20:32 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2010, 14:52
Posty: 130
Płeć: mężczyzna
Przy okazji tłumaczenia wywiadu Jordana Maxwella wpadł mi serial pt. V.
Myślę, że warty uwagi dla tych, którzy go nie znają a ci co znają warty przypomnienia.
Mam przeczucie, że to właściwy trop.
phpBB [video]

Do ściągnięcia ewentualnie:
http://chomikuj.pl/pepexx2/serial++V/sezon+1+%28Lektor+pl%29

PozdrawiamNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 lut 2012, 21:51 
Moje uszanowanie!

karolsawiak pisze:
Witaj.
Koledzy z Riese mogą podyskutować ,ale o Riese, tym co ewentualnie zbadali w terenie , co na temat Riese i tematów rzeczowo i namacalnie zbliżonych sądzą . Niestety na tematy " ezo..." jak sam zauważyłeś nikt się nie wypowiada bo to nie nasza działka .
....
Dalsza dyskusja jest bezcelowa,ja poczytam sobie Waszą stronę ,lecz publikacji z mej strony będzie niewiele bo to nie to forum.


Trochę nie rozumiem powyższych wywodów.
Sadząc po zdjęciach rozumiem że rozmawiam z pasjonatem który poswięcił sporo swojego czasu na zabawę z łopatką i wykrywaczem, majac nadzieję choc częściowo rozwikłać zagadkę naziostów i ich podziemnych kompleksów.
Cztżby pojawiające się wyjasnienia owej zagadki były zbyt trudne do zaakceptowania?
Przecież historia owych podziemi zaczęła się jakieś 20 lat przed ich powstaniem, gdy stworzono w Niemczech specjalny departament do poszukiwań i analiz starozytnych tekstów z całego świata, na podstawie których stworzono projekty latajacych maszyn i spodków.
Drugim kanałem pozyskiwania danych był kontakt z obcą cywilizacją za pośrednictwem mediów.
Sporo z tej wiedzy jest dość pokaźnie udokumentowanej, najszerzej chyba w pracach Farella i Witkowskiego - czy oddzielanie jej od niej nie jest niczym innym niż chowaniem głowy w piasek z powodu tego że historia którą badamy zaszła za daleko?

Pytam z czystej ciekawości, bo jeśli ja realizuję swą pasję nie jest mnie w stanie zatrzymać żaden diabeł :hejka: :uścisk: :tak:

pozdrawiamNa górę
   
 
 
Post: 28 lut 2012, 23:41 
radoslaw pisze:
Moje uszanowanie!

karolsawiak pisze:
Witaj.
Koledzy z Riese mogą podyskutować ,ale o Riese, tym co ewentualnie zbadali w terenie , co na temat Riese i tematów rzeczowo i namacalnie zbliżonych sądzą . Niestety na tematy " ezo..." jak sam zauważyłeś nikt się nie wypowiada bo to nie nasza działka .
....
Dalsza dyskusja jest bezcelowa,ja poczytam sobie Waszą stronę ,lecz publikacji z mej strony będzie niewiele bo to nie to forum.


Trochę nie rozumiem powyższych wywodów.
Sadząc po zdjęciach rozumiem że rozmawiam z pasjonatem który poswięcił sporo swojego czasu na zabawę z łopatką i wykrywaczem, majac nadzieję choc częściowo rozwikłać zagadkę naziostów i ich podziemnych kompleksów.

Pytam z czystej ciekawości, bo jeśli ja realizuję swą pasję nie jest mnie w stanie zatrzymać żaden diabeł :hejka: :uścisk: :tak:

pozdrawiam


Szanowny internauto . Nawet najkrótszy wyjazd terenowy w rejon Riese lub podobny związany z tematem wspomagany prostym detektorem i małą łopatką da Ci więcej pożytku niż ślęczenie nad monitorem .
Czasem warto.... zapewne przeoczyłeś odkopaną ceramiczną czaszkę , o jakiej też wspominał DK , używaną do jakichś tam obrzedów przez nazistów .

Redmulca prosze w miarę możliwości o usunięcie mojego konta .Na górę
   
 
 
Post: 29 lut 2012, 0:31 
karolsawiak pisze:
Szanowny internauto . Nawet najkrótszy wyjazd terenowy w rejon Riese lub podobny związany z tematem wspomagany prostym detektorem i małą łopatką da Ci więcej pożytku niż ślęczenie nad monitorem .


Jeśli mówimy o pożytku dla ciała pełna zgoda, mogę tylko potwierdzić bo takie doświadczenia nie są mi obce :spoko:

Cytuj:
Czasem warto.... zapewne przeoczyłeś odkopaną ceramiczną czaszkę , o jakiej też wspominał DK , używaną do jakichś tam obrzedów przez nazistów .


Może warto by się dowiedzieć po co im było takie badziewie, wszak to ważny element tej całej historii...
Chyba że pozostajemy przy gimnastyce, ale w takim razie wolałbym pochodzić po górach bez kopania.

pozdrawiam i życzę owocnych poszukiwańNa górę
   
 
 
Post: 29 lut 2012, 5:11 
karolsawiak pisze:
. zapewne przeoczyłeś odkopaną ceramiczną czaszkę , o jakiej też wspominał DK , używaną do jakichś tam obrzedów przez nazistów .

radoslaw pisze:
Może warto by się dowiedzieć po co im było takie badziewie

karolsawiak pisze:
Niestety na tematy " ezo..." jak sam zauważyłeś nikt się nie wypowiada bo to nie nasza działka . Nawet sam Darek K. jak zauważyłem nie wypowiada się na tematy powyższe , z przyczyn jakie podejżewam oczywistych - albo nie ma zdania na ten temat, lub ma ale go nie publikuje by nie podważać swojej wiarygodności

To nie są żadne tematy "ezo" lecz fakty poparte starożytnymi dokumentami, wykopaliskami, relacjami świadków i najnowszą nauką. Czyż zaistniała współpraca między Darkiem a Redmulucem nie jest dość wymowna i coś oznacza? Darek wspominał, że kilkakrotnie trafiał na trop wysoko postawionych ludzi w armii Hitlerowskiej nadzorujących co ważniejsze sprawy i będących ponad SS, Gestapo itp. którzy to "ludzie" mieli pionowe - kocie źrenice i nie należeli do przystojniaczków. Można by uznać ,że owi "Niemcy" używali jakiś szkieł kontaktowych w celu wzbudzenia grozy w przeciwniku, ale...

Cytuj:
Gadzina
"Kobieta miała około 2 m wzrostu. Ubrana była w habit, taki jaki noszą mniszki, kruczoczarne włosy zdawały się zakrywać ją całą, jej nogi były dziwne długie i krzywe. Lecz jej oczy wyglądały jak oczy jaszczurki, jej twarz przypominała gadzia maskę. Stała nieruchomo, wpatrywała się w nas i badała otoczenie. Gdy wysunęła rozdwojony język lejtnant Kondratiuk puścił w jej kierunku serię z pepeszy. Skowyt rannego psa przeszył nasze ciała. Gdy otworzyłem oczy postaci już nie było, nie było żadnych śladów, nic. Rosjanie wzruszyli ramionami i odeszli. Ja przez chwilę kręciłem się po okolicy. Znalazłem dziwne pismo oraz znaki wyryte w kamieniu. Kamienne schody prowadziły na coś, co przypominało ołtarz i tam znów ją ujrzałem. Wchodziła pod ziemię, a towarzyszył jej ogromny pies lub raczej wilk. Gdy wyczuła, że się jej przyglądam, wykonała dziwny gest ręką, tak jakby mnie przywoływała. Moje nogi zrobiły się jak z waty. Nie mogłem się poruszyć. Stałem tak, aż do momentu powrotu rosyjskiego patrolu. Byli wściekli gdyż Kondratiuka zagryzł wilk. Ale gdy zobaczyli jak wyglądam, przerazili się. Mój mundur był powypalany, miałem zwęglone włosy, a dłoń w której trzymałem pistolet przypominała bryłkę węgla. Gdy opatrzono moje rany okazały się powierzchowne, a dłoń była oklejona czymś w rodzaju żwiru.
Zakazano mi opowiadać o całym zdarzeniu. Przez lata milczałem, aż do 1963 roku, gdy znaleziono pracownika leśnego podobnymi obrażeniami do moich. Zacząłem wtedy szukać pomocy lecz bezskutecznie. Poznałem historię góry Ślęży, nawiązałem kontakt z jasnowidzami, wróżbitami i ludźmi "posiadającymi moc". Jednak dopiero twoje wystąpienie pod Jeleniem daje mi podstawę sądzić, że mój przypadek nie odbiega od tych jakie opisujesz (...)"
Zapis rozmowy telefonicznej z 8-XI-2011
Autor: Darek o 15:21
Etykiety: Świadectwa

http://moje-riese.blogspot.com/2011/11/gadzina.html

radoslaw pisze:
Cztżby pojawiające się wyjasnienia owej zagadki były zbyt trudne do zaakceptowania?

karolsawiak pisze:
Redmulca prosze w miarę możliwości o usunięcie mojego konta .

Cytuj:
radoslaw pisze:
czy oddzielanie jej od niej nie jest niczym innym niż chowaniem głowy w piasek z powodu tego że historia którą badamy zaszła za daleko?

Czyżby historia zaszła za daleko Karolu? :)Na górę
   
 
 
Post: 29 lut 2012, 9:08 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

Rejestracja: 04 cze 2009, 15:23
Posty: 1447
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Płeć: mężczyzna
darek pisze:
Podzchoczil bym do tematu bardziej ostrożnie ,owszem tacy SS-mani istnieli lecz pochodzenie ich jest zagmatwane .Teraz gdy pracuję na Wawelu trafiłem na opis takiego chyba człowieka .Lecz nie ma nic wspólnego z gadzim rodem to wynik prac eugenicznych .


ostrozność jak najbardziej, ze sceptycyzmem włącznie,

eugenika nie musi wykluczać gadziego pochodzenia,
trzeba te tematy drążyć dalej - trzymam kciuki za determinację
im dalej dojdziecie tym trudniej o jednoznaczne wnioskiNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 lut 2012, 9:48 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2012, 9:06
Posty: 137
Płeć: kobieta
Ja się może tak głupio spytam....czy samo pojęcie reinkarnacji jest już "ezo", którym się nie zajmujecie? Bo zaczynam nabierać podejrzeń co do skali różnicy w poglądach na życie.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 lut 2012, 10:00 
Czy wiara w to, ze po smierci np. katolik pojdzie do nieba to "ezo"?
Nie... bo gada o tym ksiadz na ambonie.
A przeciez i tu i tu (wiara w reinkarnacje) chodzi o zycie po zyciu.
Moze w innej formie, ale podstawa jest ta sama. Energia po smierci skafandra istnieje nadal, w tej czy innej formie.
"Ezo" czy nie "ezo" to etykietki... ;) tylko.Na górę
   
 
 
Post: 29 lut 2012, 10:03 
darek pisze:
Podzchoczil bym do tematu bardziej ostrożnie ,owszem tacy SS-mani istnieli lecz pochodzenie ich jest zagmatwane .Teraz gdy pracuję na Wawelu trafiłem na opis takiego chyba człowieka .Lecz nie ma nic wspólnego z gadzim rodem to wynik prac eugenicznych .


Z moich badań wynika że nie jest to wynik eugeniki ale aktywacji ukrytej puli genetycznej gadziego pochodzenia, wykonuje się to poprzez rytuały takie jak np Czaszki i Piszczeli lub poprzez tortury i deprywacje sensoryczną. u osób uczestniczących w programach MK-ULTRA też aktywują sie tego typu oczy. To nie wynik eugeniki ale genetyki, włączania i wyłączania uśpionych genów. Tacy ludzie istnieli od dawna gdzie nikt nie słyszał o eugenice. Jak działa ten mechanizm ? Bruce Lipton - Umysł Ponad Materią, konkretnie...sygnał - informacja włącza i wyłącza geny.Klucz informacyjny zawarty w słowach które są kodem magnetycznym dla serca które jest programatorem DNA.

phpBB [video]


http://forum.swietageometria.info/index.php?topic=191.0

Obrazek
http://www.goldenmean.info/dnaring/

Kiedy ktoś wie jak programować, wie jak to włączyć lub wyłączyć. Wiemy że podstawą tego są emocje negatywne, kiedy pojawia się ekscytacja zabijaniem, wojną, czymś złym, wtedy zmieniają sie rysy twarzy i następuję włączenie sekwencji.

My Darku poszliśmy dalej w wyjaśnieniu tego zjawiska, to nie ma nic wspólnego z eugeniką, w ogóle coś takiego jak myślenie że geny sterują człowiekiem i determinują jego zachowania i wygląd zostały obalone naukowo przez Brucea Liptona. Dlatego tytuł jego wykładów i prac brzmi Umysł Ponad Materią.

Cytuj:
Bruce Lipton: Stare widzenie rzeczy zakładało, że geny się samokontrolują (włączają i wyłączają). Ale nowe wyniki badań pokazują, że w genach nie istnieje funkcja włączania i wyłączania, albowiem są one same w sobie matrycą (ang: blueprint) do tworzenia protein, które z kolei są budulcem, która nadaje kształt całej strukturze.

Doniosłość tej zmiany przekonań jest ogromna w takim sensie, że dotychczasowe poglądy sprowadzały nas do roli ofiary biologii. Nowe nauki ukazują nas jako mistrzów naszej biologii.
Autorem starego poglądu był Francis Crick, który wraz z Jamesem Watsonem odkodował strukturę cząstki DNA w 1953 r. W oparciu o eksperymenty, które zostały wyjęte z pewnego kontekstu, ale wspierały to, o czym obaj panowie myśleli, Crick zachwycił się przekonaniem, że DNA kontroluje życie. Crick sformułował to, co uznaje się w literaturze jako "podstawowy dogmat" - że DNA rządzi.

Kluczowe jednak jest to, że to była jedynie hipoteza. Nigdy nie została naukowo potwierdzona, ale wszyscy ją uznali, albowiem takowe przekonanie już istniało - że właśnie geny mogą być tym, co kontroluje życie. Więc kiedy wyniki wydawały się to potwierdzać, łatwo było przyjąć, że tak właśnie jest. (Lipton, który wykładał biologię komórkową na University of Wisconsin’s School of Medicine był jednym z tysięcy nauczycieli, którzy wykładali tę teorię).


Dlatego eugenika to droga donikąd, to co chcieli zrobić Niemcy eugeniką, ta słynna nordycka rasa panów niebieskookich to nic innego jak przygotowania doskonalszej - kompatybilnej wersji "żarcia" dla wężowych istot.
Drugi czynnik to utrzymanie tej starej kainistyczznej linii NACHASH od czasów Sumeru.

Dalej jak wyjaśnisz fakt że te oczy są widoczne w razie czarnej, żółtej, kulturze arabskiej ? Tego się nie da wyjaśnić żadną eugeniką.

Ta pula "gadzia" mająca ponad 10-15 % umożliwia pełne "POZYSKANIE" nie mylić z opętaniem przez ich Demoniczne gadzie esencje...coś jak Władcy Marionetek. Bez aktywacji tej puli genetycznej która jest charakterystyczna dla elit, ciało fizyczne by uległo szybko zniszczeniu i była by to ciągła walka z prawem wolnej woli. W efekcie czego jednostka taka ulega opętaniu, jest agresywna i nieobliczalna i podlega izolacji. No i oni uwielbiają krew białej rasy, tej oryginalnej rasy.

Zajmujemy się tym od lat i jak do tej pory nauka potwierdza założenia okultyzmu elit. DNA to środowisko informatyczne, programistyczne, dynamiczne, geny nie są stałe i nigdy nie były stałe.

Ja wiem i zdaje sobie z tego sprawę że na pewnym etapie tajemnica przestaje być tajemnicą, znika ten dreszczyk ...hmm niezwykłości i wyjątkowości. Niemcy nie robili niczego czego by się nie dało wyjaśnić, nie byli ani nadludźmi ani rasami panów...i nigdy nie będą bo to czysta fikcja, a na fikcji nie zbuduje sie potęgi bo to tak nie działa. Wyrządzili wiele zła...ale to samo było z innymi kulturami przed nimi...aktualnie pałeczkę przejęło USA. To ciągle ta sama historia, te same istoty, choć za każdym razem przedstawiają się inaczej. Dlatego jeżeli patrzy się się na historie nazizmu w wąskim okresie czasu można odnieść mylne wrażenie że było to coś innego, bardzo złego, okultystycznego. Lecz wystarczy zobaczyć okres wcześniejszy kilkaset lat wstecz ...i mamy to samo....tysiące lat wstecz i mamy to samo...i tym się zajmujemy.

karolsawiak pisze:
Osobiście twierdzę że od czasu przeniesienia forum Riese na Waszą stronę nasze forum staneło w miejscu , większosć userów przestała pisać, bo trudno nam komunikować sie i utrzymać spójny strumień myśli kiedy zalewa nas "ezo" w takiej ilości że odbiegamy od spraw rzeczywistych .Dalsza dyskusja jest bezcelowa,ja poczytam sobie Waszą stronę ,lecz publikacji z mej strony będzie niewiele bo to nie to forum.


Innymi słowy reprezentujesz to samo co manipulatorzy dzwoniący do Darka:

http://davidicke.pl/forum/dziwne-rozmowy-t9469.html

Czyli że wg Ciebie "Największe autorytety od spraw Riese są jedynymi upoważnionymi osobami i organizacjami do przekazywania wiedzy na ten temat" Czyli TY prawda? Inni mają się zamknąć bo podważamy waszą wiarygodność. Czujesz ten dyskomfort ? Pewnie nie bo nawet nie zauważyłeś jak obiekt badań czyli Riese zamieniłeś na obiekt kultu i wyznacznik poziomu swojego i naszego rozwoju.

Przy okazji gdzie w temacie jest poruszamy temat orbów ? I co ma do tego czaszka...wg ciebie to dotyczy tematu ? Czy to tylko unikanie niewygodnego tematu ? Jesteśmy tak samo niewygodni dla was swoim podejściem ?
Gdzie masz w tym temacie EZO ? Co to jest EZO gościu ? Wszystko o czym napisałem opiera się na nauce i świadkach. Zbliżyłeś się choć o milimetr do prawdy chodząc po Riese, wątpię i możesz sobie chodzić tam tysiąc lat i tak nic ci to nie da z takim podejściem.

I jesteś jakimś adwokatem że wypowiadasz się w imieniu wszystkich i Darka ? Sory ale ja znam już. takie zachowania.

***

Jest jeszcze ina kwestia istot demonicznych i okultyzmu, nie tylko tego okultystycznego źródła nazizmu ale ogólnie elit. Wszyscy ci ludzie którzy wykonują rozkazy tych istot kończą tak samo jak np mordowani ludzie w obozach pracy kiedy skończyli swoje zadanie, nie byli już potrzebni. Tak samo robią te istoty ze swoimi rzekomymi Panami którym się tylko wydaje że maja taki istoty na swoich usługach, tak samo się ich pozbywają bo dla nich ludzie to jedynie "surowiec" a z "jedzeniem" nikt nie rozmawia...warto pamiętać o tej zasadzie. To samo dotyczy obcych, dostaniesz od nich technologię...ale bezużyteczną, tak samo dla istot astralnych...pieniądze, bogactw, złoto, władza na ziemi znaczy tyle co nic. Nigdy nie uzyska się od nich jakiejkolwiek wiedzy która by sprawiła że sprzeciwią się swoim Panom. Dlatego elity to też pionki w cudzej grze.

Dlatego to trochę bolesne uświadomić sobie że słynna Rasa Panów to tylko lepsze żarcie...bo tak jest. :wacko:
Tu jest ich słaby punkt. Są upadli, pod każdym względem bez względu na wmawianie nam jacy to oni nie są silni, owszem, mają lepszy sprzęt, ale to nie wszystko jak widać. To moje spojrzenie z bardzo szerokiej perspektywy i nie musi się nikt z tym zgadzać, warto się nad tym zastanowić.Na górę
   
 
 
Post: 29 lut 2012, 11:28 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 29 lis 2011, 21:06
Posty: 126
Płeć: kobieta
redmuluc pisze:
darek pisze:
Podzchoczil bym do tematu bardziej ostrożnie ,owszem tacy SS-mani istnieli lecz pochodzenie ich jest zagmatwane .Teraz gdy pracuję na Wawelu trafiłem na opis takiego chyba człowieka .Lecz nie ma nic wspólnego z gadzim rodem to wynik prac eugenicznych .Kiedy ktoś wie jak programować, wie jak to włączyć lub wyłączyć. Wiemy że podstawą tego są emocje negatywne, kiedy pojawia się ekscytacja zabijaniem, wojną, czymś złym, wtedy zmieniają sie rysy twarzy i następuję włączenie sekwencji.

.....
Doniosłość tej zmiany przekonań jest ogromna w takim sensie, że dotychczasowe poglądy sprowadzały nas do roli ofiary biologii. Nowe nauki ukazują nas jako mistrzów naszej biologii.
Autorem starego poglądu był Francis Crick, który wraz z Jamesem Watsonem odkodował strukturę cząstki DNA w 1953 r. W oparciu o eksperymenty, które zostały wyjęte z pewnego kontekstu, ale wspierały to, o czym obaj panowie myśleli, Crick zachwycił się przekonaniem, że DNA kontroluje życie. Crick sformułował to, co uznaje się w literaturze jako "podstawowy dogmat" - że DNA rządzi.
....
Dlatego eugenika to droga donikąd, to co chcieli zrobić Niemcy eugeniką, ta słynna nordycka rasa panów niebieskookich to nic innego jak przygotowania doskonalszej - kompatybilnej wersji "żarcia" dla wężowych istot.
Drugi czynnik to utrzymanie tej starej kainistyczznej linii NACHASH od czasów Sumeru.
....
Ta pula "gadzia" mająca ponad 10-15 % umożliwia pełne "POZYSKANIE" nie mylić z opętaniem przez ich Demoniczne gadzie esencje...coś jak Władcy Marionetek. Bez aktywacji tej puli genetycznej która jest charakterystyczna dla elit, ciało fizyczne by uległo szybko zniszczeniu i była by to ciągła walka z prawem wolnej woli. W efekcie czego jednostka taka ulega opętaniu, jest agresywna i nieobliczalna i podlega izolacji. No i oni uwielbiają krew białej rasy, tej oryginalnej rasy.
.......
Zajmujemy się tym od lat i jak do tej pory nauka potwierdza założenia okultyzmu elit. DNA to środowisko informatyczne, programistyczne, dynamiczne, geny nie są stałe i nigdy nie były stałe.

Ja wiem i zdaje sobie z tego sprawę że na pewnym etapie tajemnica przestaje być tajemnicą, znika ten dreszczyk ...hmm niezwykłości i wyjątkowości. Niemcy nie robili niczego czego by się nie dało wyjaśnić, nie byli ani nadludźmi ani rasami panów...i nigdy nie będą bo to czysta fikcja, a na fikcji nie zbuduje sie potęgi bo to tak nie działa. Wyrządzili wiele zła...ale to samo było z innymi kulturami przed nimi...aktualnie pałeczkę przejęło USA. To ciągle ta sama historia, te same istoty, choć za każdym razem przedstawiają się inaczej. Dlatego jeżeli patrzy się się na historie nazizmu w wąskim okresie czasu można odnieść mylne wrażenie że było to coś innego, bardzo złego, okultystycznego. Lecz wystarczy zobaczyć okres wcześniejszy kilkaset lat wstecz ...i mamy to samo....tysiące lat wstecz i mamy to samo...i tym się zajmujemy.


Żeby jakoś poukładać ten temat potrzebna jest wiedza co działo się na Ziemii 6000lat temu. Nie od razu widać, że to co dzieje sie teraz i działo np. w IIWŚ. rewolucję Francuską, I WŚ, powstanie USA, "odkrycie " Ameryki itd, to konsekwencje tego samego czynnika. Czasem ludzie tak pochłonięci jednym wycinkiem, np Riese nie potrafią dostrzec całości, albo też boją się dostrzec, że Riese ma ciąg dalszy, gdzie indziej i na inny sposób ale ma.
Może nie są gotowi?
Połączenie mniej więcej puzli w mniej więcej zarys całości zajęło mi 27 lat szukania , czytania i doświadczania (mam 40)
Zaczynałam od Danekina, Biblii, Majów, UFO, Buddyzmu,ezo, new age, przez antropologię, historię, psychologię i sporo innych krętych ścieżek, do Forum. Tu odetchnęłam trochę. Jestem skrajnym introwertykiem, pisanie dość trudno mi przychodzi.
pozdrawiamNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 lut 2012, 11:35 
Przykład dziewczyny z Francji której pula genów włączyła sie samoczynnie, to miła zwykła dziewczyna. Jeniffer.
To kadr z wywiadu z nią na żywo w TV.

Obrazek

a to inne przykłady, niektóre dyskusyjne, kilka dowcipów czy słabych zdjęć...ale ogólnie wygląda to raczej na pewną pulę genów a nie eugeniką bo niektóre gęby...to Freddy Krueger by się obraził... :drugged: 8-)
Większość to część ludzi z mediów nie z elit tych jest niewiele.

http://www.whale.to/b/reptile_slits.htmlNa górę
   
 
 
Post: 29 lut 2012, 11:44 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2012, 9:06
Posty: 137
Płeć: kobieta
Przecież mamy na forum dziewczynę, która odkryła, że jest jaszczurką lub coś z tych rzeczy, sama jeszcze szuka o co chodzi, ale o oczach pisała i o wielu innych rzeczach, które przeżyła, zwłaszcza w nocy. Nie chcę tutaj cytować bez jej zgody, bo pisała o sobie w niepublicznym dziale.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group