Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 paź 2017, 23:58

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Administrator
Administrator

Jim Carrey wystapił przed wykładem Eckharta Tolle.
Porusza kwestie iluzji myśli, oraz swojego przebudzenia po tym jak przeczytał książki i poznał Eckharta Tolle.

phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 18 lut 2010, 16:00 
VIP Member
Awatar

Wcześniej "uczestniczył" w:

"Truman Show"
"Bruce Wszechmogący"
8-)

Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Wow. Pamiętam go zawsze jako kompletnego świra, a jego rola w Masce to już w ogóle odlot. Koleś ma specyficzny styl. Ale nie traktowałem go jako idola, jak to sporo młodzieży robi dziś na innych patrząc. Poprostu traktowałem go jako aktora, a każdy z nich poza filmem ma kasiorę i bawi się pewnie nieziemsko za nią, ogółem - ma wszystko. Ale skoro o tym mówi teraz, to czekam na więcej jego wystąpień. Mimo to, trzeba na niego uważać, to aktor, może to bardzo pięknie zagrać. Z drugiej strony, jeżeli coś jest na rzeczy i jest prawdą z tego co mówi, to oznacza, że niedługo go "zjedzą" w Hollywood.

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Brawo dla Maciej55 za przetłumaczenie tego, jest jeszcze jeden kawałek z Jimim

phpBB [video]
:)

Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
Na każdym człowieku spływa odpowiedzialność za cały świat!
--> http://zakazaneowoce.pl
:jabłko:

Awatar użytkownika

ja wiem? po co by go mieli zjadać?
a kto petycje do Obamy robił zaraz jak go wybrali, żeby ujawnił zatajane szczegóły śledztwa w sprawie 9/11? Czy żeby nowe konkretne zrobić? Nie pamiętam ;) Chyba się Charliemu za to nie oberwało ;)

Jim jest genialnym aktorem - nie ma co mówić! Mam kolejny powód by Go lubić.

PS. Mozna sie wzruszyc po obejrzeniu drugiego fiomiku :hi hi:

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Jak się widzi jego twarz to przychodzi refleksja, to jakiś nowy film? :roll:

Ile to razy przenosiłem się do miejsc które nie istnieją...

Awatar użytkownika

timewave pisze:
Wcześniej "uczestniczył" w:

"Truman Show"
"Bruce Wszechmogący"
8-)

Dodałbym też "Yes Man", czyli po naszemu "Jestem na Tak", film też w klimatach "sekciarskich", przy okazji polecam. Scena z panią babcią sąsiadką mnie roz... łożyła na łopatki :język:

To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.

Hanna Kotwicka
http://www.maya.net.pl

fajnie gra w "liczba 23"thiler czy dramat nawet..

Intendant of the Building * 8th Degree

Sluchajac tego co mowi, kloci sie to z obrazem.Czekalam chwili kiedy wybuchnie smiechem.Ale to co mowi jest bardzo wyraziste, tak jak jego role :)

zgadzam się wysyła fajną energie miałem kiepski dzień w robocie ale jak zacząłem go słuchać i patrzeć na niego to przez cały filmik się uśmiechałem

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

quanta pisze:
Sluchajac tego co mowi, kloci sie to z obrazem.Czekalam chwili kiedy wybuchnie smiechem.Ale to co mowi jest bardzo wyraziste, tak jak jego role :)

Bardzo słuszne spostrzeżenie. I nie chodzi tutaj tylko o jego obraz jako komika/aktora ale treść przedstawienia jest niezgodna z formą. Nie mówię już o tym co zrobił w 4:13. Każdy kto zna się choć trochę na mowie ciała wyłapie o co chodzi. I zauważcie co wtedy mówi :mrgreen:

"Słońce grzało tak rozkosznie, a kamień na którym siedział od dłuższego czasu, był tak przyjemnie ciepły, że Puchatek już sobie postanowił, że przez całą resztę poranka będzie siedział pośrodku strumyka i cieszył się z tego, że jest Puchatkiem."

a ja zobaczylam te filmiki i... on to czuje. doslownie zapomnialam o wszystkim co sie dzieje wokol mnie, byly tylko jego slowa. ale odebralam go bardzo pozytywnie. nie bede sie bawic w analize mowy ciala, wyrazu twarzy, oceny gry aktorskiej, bla bla bla... analiza to gadka umyslu. istnieje dla mnie tylko to co przekazal. fajnie go widziec w tym stanie :)

Kobi_van_Kenobi pisze:

Bardzo słuszne spostrzeżenie. I nie chodzi tutaj tylko o jego obraz jako komika/aktora ale treść przedstawienia jest niezgodna z formą. Nie mówię już o tym co zrobił w 4:13. Każdy kto zna się choć trochę na mowie ciała wyłapie o co chodzi. I zauważcie co wtedy mówi :mrgreen:

...no dokładnie. Jakby powiedział chociaż, że sprzedał swoje 5 willi w Beverly Hills oraz 17 Bentleyów i wszystko rozdał biednym to może bym to poważnie potraktował a tak to zwykłe fanaberie znudzonego gwiazdora. :tak:

Ostatnio zmieniony 19 lut 2010, 1:20 przez Mason33, łącznie zmieniany 1 raz

a mnie sie i tak podobalo... widocznie naiwna jestem. :lol: ale prosciej mi z tym zyc :mrgreen:

Mason33, ale nie ważne czy to mówi bogacz czy to mówi saJms. Przekaz jest szczery, a przeciez My wiemy o co Mu chodzi... (:

Jesli mowi prawde to dodajmy go do kolejnych przebudzonych i cieszmy się, że to nastepuje...

saJms pisze:
Mason33, ale nie ważne czy to mówi bogacz czy to mówi saJms. Przekaz jest szczery, a przeciez My wiemy o co Mu chodzi... (:

Jesli mowi prawde to dodajmy go do kolejnych przebudzonych i cieszmy się, że to nastepuje...

Mną się saJms nie przejmuj - ja sobie lubię tak czasem pomarudzić...często ze zwykłej przekory ;)

Przekora to często - nie zawsze - konstruktywna i słuszna krytyka albo zachowawczość i konserwatyzm a czasem ośli upór.

Mason to oczywiście nie do Ciebie ;)

Na szczęście wnosisz bystre spojrzenie a takie jest nam wszystkim potrzebne co byśmy nie utknęli w kółku wzajemnej adoracji czy innym paradygmacie.

Jak dla mnie nieformalny forumowy V.I.P :spox:

Siła w różnorodności a nie pospolitym i jednolitym myśleniu oraz działaniu czy też dwójmyśleniu.

Awatar użytkownika

wiem z "pop prasy" ze Jim niechetnie chodzi po czerwonym dywanie i jest jednym z nielicznych w hollywood,ktoremu sodowa nie uwalila glowy. co do tego filmiku,na 100% mowi w nim na powaznie,a ten moment ,w ktorym wchodzi mimiką jakby w jedna ze swoich "durnych" rol,to poprostu rozladowanie atmosfery :P zobaczyl dziwne miny ludzi i torche popuscil.
ps-moje faworyty to detektyw ventura :P i "ja irena i ja"

Awatar użytkownika

bar-tek pisze:
(...) "ja irena i ja"

Tarzałem się ze śmiechu na tym filmie, niewyróbka normalnie :lol: :lol: :lol:
Sory za offtop, nie mogłem się powstrzymać.

To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.

Hanna Kotwicka
http://www.maya.net.pl

ludziska sie zmieniają dzisiaj moze mówic tak jutro inaczej ale nie osignąl by tego gdyby nie żyl chwila więc...

Ostatnio zmieniony 25 lut 2010, 21:48 przez komandos, łącznie zmieniany 2 razy

Tylko sie cieszyc. Nie kazdy ma odwage publicznie o tym mowic. Ale bogatemu wszystko wolno :język:

co TY gadasz oni żyją w większym napięciu niż my,to my możemy wszystko powiedzieć a i tak się powstrzymujemy co dopiero oni

Tylko sie cieszyc. Nie kazdy ma odwage publicznie o tym mowic. Ale bogatemu wszystko wolno :język:

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

wcale niegłupi kontra prawie głupcy:

Jim Carrey tajny znak Illuminati
phpBB [video]

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Pomyślcie dlaczego akurat Carrey nagle się "przebudził".
Jak podświadomość odbiera taką informacje przekazaną przez bardzo znanego aktora komediowego?
Charlie Sheen to ta sama bajka.
Oni na serio uważają zwykłych ludzi za barany i to nie jest żart.

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

dar66 pisze:
wcale niegłupi kontra prawie głupcy:

Znaczy Jim Carrey jest niegłupi? Może nie jest głupi, ale też z pewnością nie jest przebudzony, bo ewidentnie próbuje uśpić innych. Jest zwykłą marionetką i narzędziem kontroli umysłów.
phpBB [video]

Intimate Secretary * 6th Degree

Pamiętacie jak niedawno w jakimś show Jim Carrey mówił dziwne rzeczy o iluminatach? nawet ktoś wspominał gdzieś w temacie 23-28 września że go ukarają za to, właśnie znaleźli ciało jego byłej dziewczyny - samobójstwo, rozstali się tydzien temu, przypadek?

Dostał solidne ostrzeżenie -YOU WILL BE NEXT- jak nie zamkniesz jadaczki. Kiedyś oglądałam tv patrzę a tam na pasku głowa Toma Cruise'a. Pierwsze co pomyślałam to, że kościół scientologiczny go zaciukał. Potem patrzę a tu na planie jego filmu rozbił się samolot. Kiedyś słyszałam, że tak się ostrzega np. w gazecie w tv. Teraz tylko ostrzeżenie ale jak się nie podporządkujesz to ty będziesz w tv tylko w czarno- białej wersji żałobnej.
Tak myślałam, że Jim za to dostanie po łapkach- na razie zabicie jego byłoby za dużym ryzykiem. Chociaż oni przed niczym się nie cofną

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Tak sobie przeglądam i mi się skojarzyło...
http://beforeitsnews.com/conspiracy-theories/2014/10/jim-carrey-im-a-senior-member-of-the-illuminati-dressed-as-baphomet-hosting-saturday-night-live-2466068.html
Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]