Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 sie 2019, 8:50

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

http://www.crystalshop.com.au/newage/articles/ssoa/LOL/LOLsingle.html

Te symbole działają. Starczy się na nich skupić. Proszę się nie przejmować new-ageowską oprawą.

10 lat temu łatwo było je znaleźć. http://www.ascendpress.org - była taka strona - katalog duchowej wiedzy - mnóstwo info. Teraz te symbole to to rarytas. Lepiej ściągnąć na dysk. Ja mam. Najważniejsze co pozostało.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ta wiedza została wyklęta z internetu. Nigdy nie widziałem na www by coś tak bardzo zniknęło. :shock: Dlatego wklejam, jeszcze w .au coś pozostało.

Kopiuj kopiuj.

EDIT:
Przeszukując internet przypomniałem sobie, że zrobiłem tłumaczenie - pierwszych dziesięciu - które stanową jakby bazę całego języka światła:

Znaki Języka Światła są stworzene bazując na 144 koncepcjach, które są zawarte w ich kształcie, kolorze i wibracji. Te wibracje są równoznaczne z wibracjami stworzenia. Z czasem, na Ziemi, tony stworzenia zostały zniekształcone co doprowadziło do destrukcji i separatyzmu na Ziemi. Jezyk Światła składa się z oryginalnych symboli i wibracji używanych na Ziemi przed tym zniekształceniem. Dzielimy się nimy z wielką miłością i radością z tymi, którzy rozwijają się w tych czasach.

Earth Mother through Karen Danrich, "Mila"
April 6, 2000

1. Forgiveness (Przebaczenie)
Przebaczenie jest podstawą wszelkiej jedności, w której wszystko jest akceptowane. Używając wibracji Przebaczenia powodujemy, że nic się nie "przykleja" i cała karma zostaje uwolniona. Kiedy przebaczenie staje się częścią aury (pola energii) wszystkie interakcje stają się błogosławieństwem. Przebaczenie manifestuje się jako 1000 płatkowy lotos w sercu Bodhisattva(b.wysoki poziom rozwoju dopisek mój), który "promieniuje" radością i współczuciem na wszystko.

2.Structure (Struktura)

Struktura jest wibracją formującą, która kiedy zostaje zastosowana utrzymuje przestrzeń dla układania innych wibracji razem dla ich pełni, niezależnie od poziomu działania. Tak samo jak filiżanka zawiera przestrzeń dla potencjalnego "mieszania ze sobą różnych rzeczy" w trzech wymiarach, tak samo Struktura daje podobną przestrzeń w wymiarach energetycznych. Inną drogą postrzegania Struktury jest szablon, wzór, za pomocą którego inne wibracje mogą być "wypromieniowane" razem. Jeszcze inną funkcją Struktury jest zapewnianie ścieżki stwarzania, budowy (rozwoju) lub komunikacji.

3.Power (Moc)
Moc jest wibracją która motywuje, ucieleśnia i prowadzi do manifestacji wibracje które podążają, mieszają się z nią. Sama z siebie Moc daje podstawę do działania, w czym zawiera się również dążenie do ekspansji i pełni poprzez jej fundamentalną naturę integrującą. Kiedy moc porusza się w jakimś kierunku lub wszystkich kierunkach jednocześnie, to co porusza się razem z nią, "promieniuje" fala za falą. Bazująca na jedności Moc jest całością sama w sobie, płynąca z natury, zawsze szukająca ekspansji poprzez współpracę, jednak totalnie "zadowolona" będąc kompletną wewnątrz i na zewnątrz siebie.

4.Compassion (Współczucie)
Współczucie zawsze szuka zjednoczenia, lecząc (naprawiając) to co nie jest jednością, wspierając to co już nią jest. Współczucie wyczuwa to to co nie jest w równowadze i pozwala by całościowość lub równowaga lub equlibrum zastały ponownie ustanowione lub odzyskane. Rozszerzając, Współczucie jest w swej esencji działaniem, uzdrowieniem w ekspresji. W świadomości jedności Współczucie nie przejmuje się warunkami, raczej dba jedynie o wspólne uzdrowienie zanim nastąpi zapaść, kolaps danej struktury.

5.Breath of Life (Oddech Życia)
Oddech Życia zarządza lub pozwala na wniknięcie siły życiowej lub tego co dostarcza intencji poruszania się do przodu, ekspansji. W wyborze ruchu, Oddech Życia wybiera wolność ponad stagnację i promuje ewolucję w rezultacie. Oddech Życia pozwala w swej esencji na ekspansję bez wymuszania żadnej zmiany na siłę.

6.Non-conditional Love (Bezwarunkowa Miłość)

Bezwarunkowa Miłość integruje wszystkie aspekty stworzenia w "zwykłości" wymaganej dla zdroworozsądkowego celu lub dostrojenia. Jako wyrażenie "bycia", Bezwarunkowa Miłość jest zgodą na wszystkie działania Boga/Bogini/Wszystkiego Co Jest. Bezwarunkowa Miłość jest jednocząca w swej naturze, zawsze szukająca dopasowania.

7. Freedom (Wolność)

Wibracja Wolności dostarcza esencji by odrzucić wszytkie rzeczy, które nie służą ścieżce rozwoju Tu i Teraz. Jednocześnie Wolność sprawia, że wszystko co wspiera skok w ewolucji zostanie zasilone, wzmocnione energią. Nie istnieje pośrednia droga przy użyciu wibracji Wolności. Cokolwiek wspiera dążenie do wolności pozostaje wzmocnione i cokolwiek nie wspiera tego dążenia zostaje wypchnięte lub pozostawione.

8. Divine Union (Święty Związek)

Święty Związek daje zrozumienie, że aktywne i pasywne modele wiedzy, świadomości i bycia muszą łączyć się w celu osiągnięcia jedności lub inaczej mówiąc pełnej świadomości. Wszystkie aspekty rzeczywistości muszą być dostrzeżone, zrozumiane i połączone w jedność.

9. Unity Consciousness (Świadomość Jednosci)

Świadomość Jednosci daje wewnętrzne zrozumienie, że wszystkie aspekty świadomości łączą się jako całość. Wtedy nie występuje żadna separacja między świadomościami, i połączenie pomiędzy świadomościami staje się możliwe. Świadomość Jednosci nie postrzega granicy jako bariery. Raczej granica jest punktem rozróżnienia celów i jest warta szacunku i respektu. W ten sposób Świadomość Jednosci łączy każdy aspekt całości w szacunku i respekcie, jako że każdy z nich dodaje coś do pełnego obrazu rzeczywistości.

10. Non-conditional Govenance (Bezwarunkowe ZarządzanieO

Bezwarunkowe Zarządzanie daje zamknięcie lub dokończenie pierwszych dziewięciu tonów. To zjednoczenie jest rezultatem połączenia wszystkich aspektów poprzednich dziewięciu tonów w kreacji dziesiątego. Poprzez modulację jego możliwości Bezwarunkowe Zarządzanie może połączyć się i nadać kierunek każdemu z poprzednich dziewięciu tonów. Jak utrzymywanie ograniczeń kalejdoskopu, który przy jego obracaniu ciągle się zmienia z jego obrotem, podczas utrzymywania koncentracji i kierunku, Bezwarunkowe Zarządzanie pozwala na niegraniczoną ekspresję wewnątrz tego tonu.

Źródło thozo :D :

http://www.huna.net.pl/mod-pnForum-view ... c-411.html

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 16 cze 2013, 23:45 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Dzięki. Ściągnęłam sobie. Bardzo proszę o przetłumaczenie znaczenia pozostałych symboli.

Awatar użytkownika

Bardzo się cieszę Gwiazdo, że rezonujesz z tematem. Miałem bardzo wyraźny impuls, by odnaleźć ponownie te symbole i by przez ponowną publikację zachować je. Zaczęło się od tego, że po prostu chciałem sobie pooglądać tamtą zamknięto stronę SSOA. Dobra myślę przenieśli się. Nie mogę znaleźć. Dobra to po frazie Language of Light. Nici, tego nie ma. Zdziwiłem się, bo kiedyś było wiele stron, wiele odnośników, nawet bannery z LoL do wydrukowania, karty z pojedynczymi symbolami, takie rzeczy. Choć sam mam wydrukowane te symbole to postanowiłem znaleźć w internecie. Nie mogłem.

Minęło trochę czasu. Potem ta wyraźna intuicja, bym coś z tym zrobił. Że to ważne.

No to szukałem znów w necie. Udało się gdzieś na .au - są tam po prostu kopie niektórych artykułów SSOA.

Postaram się. Im wyżej, tym trudniej tłumaczy się tak naprawdę bardzo abstrakcyjne i w swej istocie energetyczne i wielowymiarowe idee stojące za tymi symbolami. Angielski nie jest Językiem Światła. :D

Postaram się zrobić to najlepiej jak potrafię. Będę wklejał partiami.

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Awatar użytkownika

Angielski nie jest Językiem Światła, hehe. Też tak to czuję, bo uczę się czwarty rok i z bardzo marnym skutkiem, chociaż bardzo się staram. Wygląda to mniej więcej jak praca Syzyfa. Przetłumacz tak jak potrafisz, resztę odbierze się innymi kanałami. Pozdrawiam świetliście. :serce:

Awatar użytkownika

To jedziemy, mam tyle na razie.

(w nawiasach dopiski moje)

11. Jurisdiction (Jurysdykcja)
Jurysdykcja jest jak granica. Przejawia się to w ten sposób, że co jest w jej ramach opisuje gdzie dany wpływ może być zastosowany, a więc implikuje gdzie nie może. Jurysdykcja jest w w pewnym sensie podobna Strukturze poprzez to, że pozwala na "uwarstwienie" wpływów w specyficznym obszarze. Jurysdykcja w pewnym sensie może być widziana jako cel zawarty w każdej świadomości. Do momentu, gdy cele się zgrywają, może być utworzona struktura, która ma naturalną granicę wpływów będącą w relacji do wspólnego celu(zgrywającego się ze wszystkimi uczestniczącymi świadomościami - ich celami. I to jest cały bajer tłumaczenia LOL - ten symbol zawiera naraz całość obrazu jak i jego działanie: jest grupa świadomości, ale o różnych celach, jednak mogą ustalić cel wspólny - jednej będzie bardziej pasował, będzie bardziej z nim zgrana, innej mniej jej wkład będzie poboczny, a jeszcze inna będzie zupełnie z nim niezgrana i będzie musiała opuścić daną granicę z powodu niezgodności z celem wspólnym.)

12. Hope (Nadzieja)
Nadzieja wymaga podstawy we Współczuciu, jako że Nadzieja jest wizją sięgającą poza to co jest i jest "zasilana" Współczuciem. Nadzieja w swej naturze jest wizją, z tym że przywoływanie energii Nadziei zakłada wysyłanie tej wizji do aspektu twórczego. Kiedy utrzymywana jest Nadzieja wtedy otaczająca energia zostaje poruszona w relacji do Nadziei i jest prowadzona tak, by zmienić zastane warunki. Zauważ, że Nadzieja jest pasywna w swej naturze, zapewniając możliwość zmiany poprzez wizję (wizualizację) i bycie, bez przechodzenia do działania.

13. Peace (Pokój)

Pokój jest tonem centrującym, który pozwala wszystkim istnieć i poruszać się bez potrzeby by zmieniać cokolwiek. Kiedy pokój jest ucieleśniony, wszystkie zmiany, zarówno wielkie jak i małe są widziane w spokoju umysłu jako możliwość wyrażenia się w jeszcze inny sposób. Wzywanie Pokoju w dowolnej sytuacji dostarcza okazji by widzieć istniejące warunki z perspektywy jedności.

14. Abundance (Dostatek)

Ton, wibracja Dostatku przyzywa w dowolnym momencie to co jest wymagane dla ekspresji jedności właśnie w tym momencie. Tak by jedność się wypełniła. Dostatek ma naturę wypełniającą (jak napełnia się butelkę wodą) i obejmującą z płynącym ruchem jako swym centrum. Dostatek działa tak, że żaden brak nie jest doświadczany, jako że brak jest niekompletny, i w braku doświadczenie pełni nie może istnieć. Twórczy dostatek jest całością i pozwala każdemu doświadczeniu być kompletnym i pełnym (nasycającym).

15. Prosperity (Pomyślność)

Pomyślność ma naturę wizji. Pomyślność jest stanem bycia kiedy ktoś utrzymuję wizję otrzymaną od duszy (WJ) dla wyrażenia w jego życiu tak jakby to już działo się w jego życiu. Im bardziej ktoś zbliża się do zjednoczenia ciała z duszą, tym przesunięcie czasowe pomiędzy utrzymywaniem wizji, a jej przejawieniem w rzeczywistości fizycznej staje się krótsze. Wzywanie tonu Pomyślności i "mieszanie" go z wizją otrzymaną od duszy przynosi stwórczą odpowiedź.

EDIT: Następnych pięć, na dziś już skończę.

16. Magnitude (Wielkość)

Wielkość ma naturę integracyjną (czyli aktywną + pasywną), tkając energię w tkaninę całościowości lub kompletności. Wielkość wdycha pełnię w kreację, pozwalając na ekspansję, a więc i ewolucję jako ekspresję jedności aktu twórczego. Przyzywanie Wielkości w dowolny akt twórczy wzywa twórczy aspekt by dodał swoją sygnaturę, a robiąc to by przyniósł być może niesłychaną twórczą pełnię.

17. Intuition (Intuicja)

Intuicja jest twórczym kanałem lub tonem, o którym można myśleć jako o komunikacji od stwórcy do twórcy wizji tego co ma być wyrażone w danym momencie. O Intuicji można myśleć jako o lokalizowaniu twórczej wizji wewnątrz odpowiedniego twórczego wpływu. Bycie prowadzonym chwila po chwili przy ekspresji twórczości pozwala wszystkim kreacjom rozprzestrzeniać się i płynąć i ewoluować. To także pozwala każdemu twórcy rozprzestrzeniać się i płynąć i ewoluować.

18. Function (Funkcja)

Funkcja jest tonem wizyjnym w swej naturze i zawiera szerszy obraz będący definicją, tak by twórca mógł zrozumieć jak każda kreacja zawiera w sobie inne i jak współpracuje z innymi kreacjami. Funkcja zarówno pozwala na jak i zawiera w sobie znaczenie wizji więc jedność w tworzeniu jest utrzymywana poprzez jedność wizji.

19. Perseverance (Wytrwałość)

W języku światła opisującym jedność, wytrwałość jest podobna do "zasilania" wizji energią wytrwale (w czasie), aż do momentu, gdy wizja się zamanifestuje. Wytrwałość dodatkowo zakłada zgodę na otrzymany wynik, jako że jedność pozwala wszystkim kreacjom istnieć w zgodzie, a Wytrwałość tworzy właśnie tą formę pełni.

20. Stealth (Skrycie)

Skrycie jest zamknięciem lub dokończeniem tonów 11-19, więc zawiera w sobie wszystkie ich wibracje. by stworzyć ton Skrycie. Skrycie zakłada cichą, niedostrzegalną płynność w modulowaniu innych wibracji w akcie twórczym. Skrycie porusza się pomiędzy jak i poprzez wszystkie poziomy twórczego pragnienia i wizji w akcie konsolidacji kreacji w spójną całość.

Awatar użytkownika

Dzięki. Spokojnie, powoli.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Dużo pracy. Uszanowanie. !
Dziękuję, że się tym dzielisz.

Awatar użytkownika

Następna porcja tłumaczeń, jakoś musiałem się przedzierać przez swój umysł by to zrobić, dlatego tylko 5, coś mnie odwodziło. Miłej praktyki:

21. Consciousness (Świadomość)
Świadomość jest wibracją "zdawania sobie sprawy z sytuacji" i zastosowanej wiedzy, jest więc zorientowana na działanie. Świadomość jest ekspansywnym ruchem, zawsze poszukującym ewolucji poprzez interakcję, podążającym w nieznane. Świadomość zakłada też istnienie celu i szuka współpracy z innymi świadomościami o podobnym do ich celu. Świadomość jest "napędzana" zdarzeniami i pozostaje dostrojona do momentu, kiedy podwaliny celu zostaną osiągnięte. (Wibracja pionierska w pewnym sensie. Metaforycznie, dotyczy to też umysłu - "tam gdzieś jest podobno nowy ląd - to jedziemy w nieznane, jednocześnie rozszerzając świadomość, nawiązując współpracę z podobnymi nam pionierami. Docieramy do celu, "ok, po wielu przygodach dotarliśmy, wiele się działo, związki powstawały i rozpadały się po drodze. Teraz można odpocząć. Podróże kształcą. :D )

22. Internal (Wewnątrz)
Wewnątrz jest tonem obecności, znajomości siebie w centrum własnego bycia. Wewnątrz zakłada również związek pomiędzy duszą a formą cielesną, nie w sensie aktywnym, lecz raczej jako kooperację lub inaczej mówiąc mieszanie się jednego z tych aspektów z drugim przynoszące doświadczenie ewolucyjne. Wewnątrz jest obserwacją w bezruchu.

23. External (Zewnątrz)
Zewątrz ma naturę integracyjną i poszukuje utrzymywania doświadczenia w równowadze. Zewnątrz łączy pragnienie interakcji i dopasowania do innych z wewnętrzną korekcją i obserwacją. Łącząc ekspansywność Świadomości i samotność bycia, Zewnątrz dostarcza pełni podczas podróży, co jest odzwierciedlone w równowadze.

24. Oneness (Jedność)
Jedność sięga "do góry" i "do wewnątrz" jednocześnie by "ktoś" połączył się z większymi aspektami siebie. Zawsze sięgająca Jedność poszukuje połączenia ze Źródłem, co wiąże się jednocześnie z połączeniem z potencjałem istniejącym w "następnej pustce" do której udało się dosięgnąć. (Energia próżni, kolejny poziom fraktala). Poprzez łączenie się "do wewnątrz" i "do góry" od jednego źródła do następnego uczymy się, że odkrywanie "Wszystkiego Co Jest" jest procesem. Czyjaś zdolność do wyrażania się podczas tej podróży staje się funkcją akceptacji siebie w Jedności (Wszystkiego).

25. Truth (Prawda)
Prawda jest tonem (wibracją) siebie (kogoś) taką jaka emanuje ze Źródła. (oznacza to, że mamy różne wibracje źródłowe, bardziej można je wyrazić niż udawać, że jest się kimś innym. Ego ma no to niewielki wpływ - oczywiście może kłamać, właściwie to jedyne co umie najlepiej :D, ale do czasu, Dobro jest w każdym, a każdy ma jego inną wersję, którą może wypromieniować, podzielić się z innym. W zasadzie to o to się dziś toczy gra na świecie. Czy zwykli normalni ludzie, będą mieli odwagę wyrazić swoją Prawdę. Ponieważ Wyższe Dobro umie poukładać nasze prawdy w Całość. NWO chce wszelkimi sposobami, z których najlepszym jest po prostu odwracanie uwagi, zapobiec połączeniu Prawd, jakimi promieniują Ludzie). Kiedy ktoś poddaje się bardziej i bardziej swojemu Źródłu, wtedy ekspresja siebie staje się czystszym, bardziej całościowym wyrażeniem Źródła i następnego (wyższego) źródła tak wysoko, jak ktoś jest w stanie sięgnąć.

Super temacik. :spoko:

Patrzylam wlasnie w niemieckich zrodlach za Jezykiem Swiatla - symbolami. Sprache des Lichts.

Wywalilo mi troche materialu na temat Curanderos (u Majow i Aztekow) i w ten kierunek.... ale to chyba co innego jest, chociaz tez ciekawe. Swieta geometra, symbole, swiatlo, barwy itd...

Ostatnio ciekawia mnie wszelkie takie sprawy...
jakis czas temu kupilam karty Kodow Duszy... wlasnie dzialaja na zasadzie symbolow, swiatla, pracuje sie z symbolami, dzwiekiem, barwami... itd.

Sorry... za chaotyczna moze wypowiedz... ale ciekawe to wszystko jest.

Dzieki wielkie za swietny temat. :tak:

PS. Szukalam jeszcze w zrodlach niemieckojezycznych na temat Karen Danrich etwas... i pomijajac to, ze istniala jej stronka (http://www.ascendpress.org/index.htm), ktora juz nie istnieje...
offtopujac co nieco, wlasnie Karen Danrich podaje ciekawe informacje np. na temat autystycznych dzieci, ktore wg niej sa potomkami syren.
Ciekawe, bo np. Barbara Wolski opowiadala o tym, ze autysci maja delfinie geny.
Ogolnie czytalam troche tego, co pisze, juz wczesniej, ale dopiero teraz widze, ze to i ona jest od tych symboli.
Ciekawe rzeczywiscie, dlaczego tamta stronka zniknela i dlaczego nie mozna juz tego znalesc w necie. Ciekawa osoba i duzo ciekawych informacji podaje. Na rozne tematy.

Jak używać tych symboli? Po prostu się na nich skupić?

Awatar użytkownika

Super pytanie Nicci!!! Jednocześnie bardzo otwarte, znaczy nie ma jednoznaczniej techniki, każdy może sobie stworzyć własną. Jednocześnie skupienie na symbolu to podstawa i początek, wyrycie go w pamięci przez wizualizację i jego badanie (co w sumie przychodzi łatwo - jeśli ktoś rezonuje z tymi symbolami, wtedy przez zabawę z nimi "zapamiętują się same.")

Same ściągają człowieka do siebie, są interesujące i przyjemne w odbiorze - łatwo jest wyczuć ich Dobrą Energię.

I właśnie o to chodzi, by za pomocą WZORCA CZĘSTOTLIWOŚCI ENERGII jakim moim zdaniem jest pojedynczy symbol Języka Światła wygenerować "z siebie" lub "w sobie" taką właśnie wibrację. Dobrze zacząć od 3 Power (Moc) - łatwo jest wyczuć jego wibrację, ponieważ jest mocna. Akurat Power ma swoje miejsce w okolicach trzeciej czakry i hara, tan-tien - promieniuje stamtąd "fala za falą" dokładnie tak jak jest w opisie tego symbolu.

Power:
Obrazek

Jeśli dany obszar jest zablokowany - wtedy symbol może pomóc usunąć blokadę poprzez ukazanie wzorów naszego umysłu dotyczących tematu danego symbolu. Kiedy się ukażą, wtedy należy coś z nimi zrobić... I w ten sposób się rozwijamy).

To tak w skrócie. Oddech, Serce i Wyższe Ja (Świadomość, Obecność) to dobrzy przyjaciele, jeśli wybierasz się w podróż badaniaJęzyka Światła.

Pozdrawiam

Dziękuję thozo za wyjaśnienie. Interesujący temat. Ciekawe czy to naprawdę działa.

Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

To może i ja się wypowiem, tak pokrótce :)

Zupełnym nieprzypadkiem trafiłem na te znaki parę miesięcy temu (właśnie tutaj) i po pewnym czasie intuicja zasugerowała mi inny sposób.

1. Za pomocą wahadła (wyniki staram się weryfikować krzyżowym ogniem pytań) ustalam ile i które znaki będą interpretowane. Często skupiam się na kwestii którą chcę rozwiązać.
2. Tłumaczę sobie wybrane znaki na język polski (widzę, że tłumaczenie zdążyło się juz pojawić, ale dla mnie ważne jest, by od początku do końca były to moje słowa).
3. Wyczekuję momentu kiedy mam czas, jest cicho, albo kiedy kundalini gotuje mi świadomość. Czasami dodaję nastrojową muzykę, ściskam kryształy czy inne orgonity - ogólnie nastrój medytacyjny (medytacji nie uprawiam, przynajmniej nie potocznym jej ujęciu, ale niech to będzie skrót myślowy dla tych, którzy zechcą skorzystać).
4. Teraz następuje najważniejsze. NIE UŻYWAJĄC lewej półkuli (czyli starając się nie myśleć, w sensie definiować, oceniać i racjonalizować) wybieram na chybił trafił pojedyncze słowa/zdania/idee kryjące się za powyższymi i parafrazuje je. Czasem przepisuję w całości, czasem zmieniam delikatnie ich znaczenie. Staram się, by to wszystko wypływało z wnętrza/z nadduszy/z prawej półkuli. Gdy uznam, że sparafrazowałem wszystko co trzeba, kończę pisanie i na chwilę obecną to wystarcza (nie, to nie żadne czanelingi czy inne gówno - nie słucham głosów w głowie, nie łączę się z nikim, ani niczym, po prostu schodzę w głab tego, co na aktualnie nazywam świadomością.)
5. Tak spreparowany tekst (który zwykle już na tym momencie 'ryje' mnie tak mocno, że nie kontynuuję zabawy), wykorzystuję potem w trakcie produkcji bardzo osobistych lub bardziej mocnych orgonitów (nie, nie takich do giftingu - poprzez znaki światła i swoją psychoplastyczność, takie orgo stają się bardzo osobiste, ale to osobny wątek). W trakcie błogosławieństwa kryształów, czytam go trzy razy i hmmm...przeważnie wystarcza. Czuć moc, czuć transformację (zwykle pobudzają i tak już rozhulane kundalini). Do orgonitów doklejam wybrane i wydrukowane znaki, tak na wszelki wypadek ;)

Powyższe baaaardzo pomogło mi w pracy nad sobą przez ostatnich kilka miesięcy. Oczywiście poszczególne interpretacje można reinterpretować i łączyć ze sobą, zależnie od głosu intuicji. Nie zależy mi na mocy, nie zależy mi na konkretnym dobieraniu znaków (np. mam problemy z seksem, to wybiorę sobie seksualną energię - wg. mnie tak to nie działa, choć nie wiem na pewno, bo nie sprawdzałem :) ). Zależy mi na dopalaczu w transformacji wewnętrznej i naprawdę mogę powiedzieć, że to działa (właśnie na poziomie zmieniającej się świadomości).

Zdaję sobie sprawę, że większość (a może wszystkie?) podobne zestawy znaków pochodzą z nieco szemranych źródeł (jak choćby wspomniane powyżej channelingi). Cóż...badałem, myślałem, kombinowałem i te tutaj wydają się być ok (choć kto wie, co powiem za kilka lat ;) ).

Tyle mojego głosu, może komuś się przyda :)

Awatar użytkownika

Ciekawa WŁASNA technika.

Już samo obejście przy jej pomocy umysłu logicznego, myślącego, paplajągo jest wielkim osiągnięciem. Nawiązanie kontaktu po prostu z sobą prawdziwym, żywym, będącym, poza słowami. Zen.

Cieszę się, że ten temat pomógł w tym w jakiś sposób peacemaker.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika

Nie przesadzajmy, sądzę że do prawdziwego i stałego połączenia jeszcze sporo mi brakuje ;) Sądzę, że przebłyski już miałem, ale jakoś nie odważyłem się kontynuować, nadal zbyt silne (i bojące się własnej śmierci ego :) (temat na osobny temat :) ).

Niemniej faktem jest, że w trakcie pisania załącza mi się to COŚ. Ten szumiący, a zarazem cichy spokój, to wybuchające i nicujące zarazem coś, co rozpala świadomość, uniemożliwia myślenie, a zarazem na ułamki sekund poczucia bycia całością wszystkiego pozwalaja mi na zupełnie inne spojrzenie na pewne kwestie.

Pierwsze interpretacje odpowiedziały mi na pytanie kim jestem w rzeczywistości, jak dążyć do wspomnianego wyżej wnętrza, kolejne wyjaśniają czym jest życie i jak powstało. Ciekawe co powie mi dzisiejsza? (właśnie dlatego przypomniałem sobie o tym temacie - musiałem wywahadełkować sobie nowy układ znaków).

Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Peacemaker, ja pracuje z innymi symbolami (o czym pisalam wyzej (Sacral)), rowniez jednak pracuje z wahadlem. Plus intuicja. Dobieram do konkretnych sytuacji rozne symbole.
U mnie oprocz obrazkow dochodza konkretne slowa, dzwieki, barwy i liczby, z ktorych tworze konkretny symbol.
I uzywam go w konkretnej sytuacji. Np. jako ochrone, jako uzdrowienie, jako aktywacje czegos, zaprogramowanie, obraz energetyczny, tatuaz, czy chwilowy malunek na ciele - opcji jest masa. To tak mniej wiecej.

Dodatkowo... w kontekscie tych tu znakow (Fufek znalazl).

https://web.archive.org/web/20101112234841/http://ascendpress.org/LOLmain.html

I sa takze karty, cos a la Tarot, z tymi symbolami.

https://docs.google.com/file/d/0B0q21cmIMT_nWHRiaXVrd3U3SG8/edit

Awatar użytkownika

O super - właśnie to zaginęło. Świetna robota!!!

Z racji mojej miłości do minerałów, wklejam sekcję z minerałami przypisanymi poszczególnym symbolom:

https://web.archive.org/web/20101113002043/http://ascendpress.org/language-of-light/lol-minerals.htm

Mały screen dla oka:
Obrazek

Pozdrawiam

Awatar użytkownika

Od kilku dni szukam odpowiednich kamieni, żeby zrobić sobie naszyjnik i bransoletkę. Nie mogę się zdecydować, ani skupić na wyborze...a tu proszę na co trafiam ;) Chyba zrobię sobie ten przenośny ołtarz z 10 pierwszych znaków. W formie osobistej biżuterii. Swoją drogą, połączenie tych znaków w jeden symbol będzie dość ambitne. Dotąd, najwięcej jednocześnie połączyłem tylko 6 znaków.

Poza tym wielkie dzięki za znalezienie powyższego. Liznąłem nieco teorii, nie ze wszystkim się zgadzam, ale sądzę, że doda mi to nieco inspiracji :)

Alraune - w planach miałem również dodanie dźwięków i wykorzystanie kolorów zawartych w znakach, ale jak dotąd to tylko plany. Póki co, najbardziej "czuję" kwestie geometrii, orgonitów i właśnie LoL.

Swoją drogą, w trakcie wahadełkowania, skąd masz pewność, że otrzymana odpowiedź jest w miarę "pewna"? Że jakiś astral nie wsiadł na Ciebie lub wahadło? Stosujesz jakieś zabezpieczenia? Dodatkowe pytania? Czujesz to?

No i z innej beczki. Skoro temat trochę się rozwija, postanowiłem wkleić tu moją interpretację sprzed paru dni. Nie odpowiada na żadne pytania, nie naucza. Po prostu błogosławi. Właśnie po to ją stworzyłem. Może komuś się przyda, jeśli będzie chciał, a nie znajdzie odpowiednich słów :)

Znaki 39 (Taniec życia) i 48 (Bóstwo, Wszystko-co-jest)

Uwalniam światło i radość, tak by doświadczenie Tego-co-jest mogło się rozwijać. W mej wizji, prawda rozszerza się w nieustającym spazmie rozkoszy, kreując drogę dla źródła, bym stał się jego kanałem i połączył niebo z ziemią w swoim sercu.

U mnie działa :) Warto znaleźć wolną chwilkę rano i/lub wieczorem i wysłać taki (lub podobny w intencji) przekaz do tego co zostało stworzone. Nie tylko papież może błogosławić ;)

Zachęcam do własnych interpretacji.

Hej. Wahadlo to tylko jedna z metod.
Mam tez specjalna plansze.
Stosuje to calosciowo.
Pieknie dziala.
Stosuje to do konkretnych celow.
Nie ot tak sobie.
Przywrocic rownowage, uzdrowic (mozna takze fizycznie uzdrawiac, malujac konkretny kod na ciele, chorej czesci ciala, przyspiesza powrot do zdrowia), wspomoc cos, aktywowac.
W ten sposob mozna tez programowac, np. wode, jedzenie.

Wiesz... u mnie praca z symbolami to tylko czesc tego, co robie. Na co dzien jestem glownie tarocistka. Po symbole siegam w konkretnych przypadkach.

Ostatnio znajoma, po dosc trudnym rozstaniu, zeby sie jakos podzwignac, prosila mnie o swoj osobisty kod. Dobralam jej, stworzylam konkretny wzor, ona dodatkowo postanowila z wykorzystaniem tych symboli, slow, barw (konkretnie dobranych), dzwiekow, namalowac swoj wlasny obraz energetyczny. Takze opcji cala masa jest.
To idzie wielostronnie, wiec wahadlo u mnie jest tylko jednym z elementow.

Awatar użytkownika

peacemaker pisze:
Znaki 39 (Taniec życia) i 48 (Bóstwo, Wszystko-co-jest)

Uwalniam światło i radość, tak by doświadczenie Tego-co-jest mogło się rozwijać. W mej wizji, prawda rozszerza się w nieustającym spazmie rozkoszy, kreując drogę dla źródła, bym stał się jego kanałem i połączył niebo z ziemią w swoim sercu.

Mocne, bardzo mocne!!! Znam to uczucie :D

Piękne połączenie większej ilości symboli LoL niż te, które wymieniłeś i wyrażenie ich w j. polskim. Ciekawa metoda.

Słowa to tylko słowa, ale odpowiednio poukładane mogą wywołać w ich użytkowniku skojarzenia, które uruchomią wyższe energie i sprowadzą je to do 3D. Ważne by rozumieć, że każdy ma inne skojarzenia co do słów. LoL umożliwia więc ustalenie, które słowa co precyzyjnie znaczą energetycznie i przekazanie zrozumienia drugiej osobie.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika

Alraune, powoli :)

Masz planszę do wahadełkowania? Taką radiestezyjno-mistyczną? ;) Zrobiłem sobie kiedyś coś takiego, ale już nie używam :)

Zgubiłem się - używasz LoL (plus kolorów etc.) do leczenia i tych wszystkich pozostałych rzeczy czy używasz tego drugiego języka/kodu, o którym wspominałaś poprzednio?

O wahadło pytałem, ponieważ moje odczyty bardzo często zakłócają astrale, mylą, nasyłają lub blokują myśli, dlatego ewoluowałem w kierunku kopania ich po dupskach przy każdej okazji i bez okazji. Byłem ciekaw, czy inni mają podobne problemy, czy też przyjmują każdy odczyt wahadła bezkrytycznie.

Thozo - oczywiście, słowa mają duże znaczenie, bo programują nasz świadomy, jak również nieświadomy umysł i w ten sposób można dokonać wielu ciekawych rzeczy. Aczkolwiek podświadomość można programować również za pomocą symboli i tu jest zagadka. Czy LoL nie powinien najpierw wryć się bezpośrednio w naszą (nazwijmy to umownie) sygnaturę energetyczną? A słowa byłyby już tylko uzupełnieniem? Kodem napisanym przez nadduszę, który odpowiednio poprowadzi tożsamość/człowieka tam gdzie trzeba?

Innymi słowy uważam, że nie da się przetłumaczyć LoL bezpośrednio na żaden ludzki język. Każdy cżłowiek odmiennie interpretuje te same słowa, każdy ma inne doświadczenia itp. Pewnie dlatego namawiam do indywidualnej interpretacji i pewnie dlatego wahałbym się, żeby zastosować LoL w stosunku do innego człowieka - np. leczenie, czyszczenie itp. Wystarczy iż porównam Twoje tłumaczenie symboli do mojego. Różnica jest nawet w moich tłumaczeniach tych samych symboli.

Heh, kończę, bo maluda za chwilę rozwali mi lapka, na dodatek nie mogę się skupić i chyba troszkę zamieszałem. Do później :)

Probowalam napisac, ale zwyczajnie wywalilo mnie z neta. Wiec jeszcze raz wszystko tworze od nowa.

Peacemaker, pracuje glownie z tymi uzdrawiajacymi kodami duszy.
Dla siebie teraz poznaje w trakcie LoL. Dlatego jestem niezmiernie wdzieczna autorowi tego watku, czyli Thozo, za rozpoczecie takiego wspanialego tematu.

Pytales sie o plansze. Tak, pracuje z planszami takze. I z kartami.
Plus wahadlo. Plus intuicja. Jest wiele metod na rozmawianie ze swoja intuicja. Metody takie jak laczenie palca wskazujacego z kciukiem, laczenie obu dloni itd. Rozdzka. Wazne, zeby znalesc swoja wlasna metode.
Moja jest taka, jak powyzej napisalam.

Pisze tutaj o tym, poniewaz czy LoL czy inne symbole jezyka swiatla (a te, o ktorych pisze, rowniez sa jezykiem swiatla), idzie za nimi konkretna energia, ktora mozna praktycznie wykorzystac. Aby sie doladowac konrketna energia, ale tez duzo praktyczniej, np. wspomagajac konkretne zyciowe sytuacje.
Np. gdy jest jakis trudny okres w zyciu, mozna zawsze dobrac sobie kod, ktory pomaga nam te sytuacje przezwyciezyc. Konkretne slowo, symbol, liczba, dzwiek itd.
Nie zawsze cale spektrum jest potrzebne. Czasem jest to tylko jeden skladnik, czasem cale 5.

Wkleje tu, jak to wyglada u mnie. Te symbole, plansza itd. Mam nadzieje, ze nie zaofftopuje zbytnio. Jezeli jednak tak jest, to wyedytuje post i usune te zdjecia.

Tak wygladaja plansze, z ktorymi pracuje:

Obrazek

Obrazek

A tak karty:

Slowa
Obrazek

Dzwieki
Obrazek

Liczby
Obrazek

Symbole
Obrazek

Kolory
Obrazek

Sprawa na tyle skuteczna, ze osoby, ktorym dajmy na to, raz robilam taki kod pod konkretna sytuacje, chetnie korzystaja z tego rowniez w przyszlosci.
Zreszta sama widze skutecznosc tego w takich nawet bardzo przyziemnych sytuacjach. Codziennych, zyciowych.

To tak ode mnie.

Awatar użytkownika

Alraune, bardzo ciekawe. Już kiedyś miałem przebłysk żeby połączyć dźwięk, kolor i kształt, tylko że szukałem konkretnego systemu, wzoru, który podpowie mi co jest ok, a co jest be. Teraz widzę, że nie o system tu chodzi, ale o intuicję właśnie :) Ona będzie tym systemem.

Potraktuję Twoje posty jako inspirację na przyszłość. Oczywiście zrobię sobie nową, własną planszę i własne karty (zapewne orgonitowe ;) )...ooo, w tym momencie nadeszła kolejna inspiracja. Połączę Twój system z czymś, co planuję zrobić od ponad pół roku, a co nazwałem energetycznym komputerem :) To połączenie drzewka szczęścia, orgonitu, kształtu, spiral, kształtu i sporej ilości kamieni...no i oczywiście LoL.

Muszę tylko przemyśleć jak to wszystko razem poukładać :) Wahadło i plansza plus karty będą wskazywać rozwiązanie problemu, a cała wspomniana powyżej instalacja będzie "progamowana" na konkretny wynik. Tak jak Ty stosujesz tatuaże, rysunki itp. tak ja zastosuję coś, czego projekt dopiero nieśmiało kiełkuje w mojej głowie :)

A gdy skończę, to pewnie okaże się, że jest mi to niepotrzebne na dłuższą metę, bo w międzyczasie wskoczę na kolejny level zrozumienia :)

pozdrawiam :)

Peacemaker
Cytuj:
A gdy skończę, to pewnie okaże się, że jest mi to niepotrzebne na dłuższą metę, bo w międzyczasie wskoczę na kolejny level zrozumienia :)

Bardzo mozliwe, jezeli LoL stostujesz do rozwoju swojej swiadomosc i pracy z samym soba.

Ja tego rodzaju sprawy wykorzystuje, jako jedno z narzedzi do pracy z ludzmi.

Cytuj:
Innymi słowy uważam, że nie da się przetłumaczyć LoL bezpośrednio na żaden ludzki język. Każdy cżłowiek odmiennie interpretuje te same słowa, każdy ma inne doświadczenia itp. Pewnie dlatego namawiam do indywidualnej interpretacji i pewnie dlatego wahałbym się, żeby zastosować LoL w stosunku do innego człowieka - np. leczenie, czyszczenie itp. Wystarczy iż porównam Twoje tłumaczenie symboli do mojego. Różnica jest nawet w moich tłumaczeniach tych samych symboli.

Pracuje takze z innymi symbolami, kartami: Tarot, karty szamanskie itd.
I wierz mi, ze kazdy symbol to masa opcji. Decydujaca tu jest intuicja. I ona dziala takze poza symbolami i kartami, czymkolwiek. To tutaj to proteza, ktora mozna wykorzystac odpowiednio.

Z tego, do czego praktycznie symbolike mozna uzywac, w dniu codziennym, napisze moze kilka takich obszarow, gdzie ja to stosuje.
- jako wglad w jakas sytuacje. Losujac odpowiedni symbol - odpowiednia energie wspierajaca. Dla siebie, jak najbardziej takze.
- jako energie na dany dzien np. czy okres czasu dla nas wazny.
- mozna stosowac jako krag ochronny. Np. jezeli chcesz chronic cos, kogos... bierzesz zdjecie lub cokolwiek piszesz, rysujesz, co sie wiaze z ta rzecza, osoba i dobierasz odpowiednie symbole, ukladasz wokol tego ochronnie. Podobnie mozna zastosowac, jezeli jest cos, co wymaga wyjasnienia. Symbole wokol osoby, sprawy (zdjecie, inny symbol wyobrazajacy), ktore pomagaja oczyscic cos.
- malowanie na ciele (o czym pisalam wyzej) na konkretny okres czasu. (Stosuje to).
- mozna pobierac dlonmi te energie i wchlaniac do swojego ciala.
- mozna karty z takimi symbolami nosic przy sobie.
- mozna programowac wode, ktora pijemy.
- mozna nanosic symbole na konkretne kamienie i krysztaly, bizuterie, ktora nosimy.
- mozna ulepszac jedzenie, ktore spozywamy, programowac je tak, zeby jak najlepiej do nas pasowalo.
- przy pomocy umyslu przenosic energetyke tych symboli na konkretna sytuacje.
- mozna oczyszczac przy ich pomocy pomieszczenie, w ktorym przebywamy.
- oczyszczac aure.
itd.
Masa opcji jest. Pewno wiecej. To te, ktore ja widze tutaj... :) Dla siebie.
A kazdy pewno znajdzie to, co mu tam najlepiej sie widzi i z czym sie najlepiej czuje. :buja:

PS. Ja patrze zawsze, co moge na biezaco, skutecznie wykorzystywac do pracy z ludzmi, w sensie, co jest skuteczne i pomaga.

Awatar użytkownika

Znam te symbole od momentu ich publikacji czyli ok 2001 roku. Od razu mnie zafascynowały i postanowiłem się ich nauczyć. Wiele z nimi pracowałem, korzystając ze wskazówek podanych przez autorkę w jej pracach.

Skoro dzielicie się tym jak pracujecie z LoL, więc też opiszę co myślę na ten temat.

Symbol wydrukowany, wyświetlony na ekranie, nawet zwizualizowany tylko umysłem jest jedynie symbolem. Tak jak słowa są jedynie symbolami. Np. wyraz "drzewo" nie jest tym drzewem, na które w danej chwili patrzysz. Symbole wskazują na coś, nie są tym czymś.

Tak więc na co wskazują symbole Language of Light?

Zgodnie z artykułem "O Języku Światła":
https://web.archive.org/web/20101113010419/http://ascendpress.org/language-of-light/AboutLoL.html
symbole te przedstawiają oryginalne tony (wibracje) stworzenia PRZED zaistnieniem zaburzeń. Tak głębiej badając temat, jednym z ważniejszych kamieni milowych tego zaburzenia była wizyta Annunaki i modyfikacje genetyczne zastanej tu oryginalnej rasy ludzkiej. To tak w ogromnym skrócie.

Tak więc energie na Ziemi zostały zaburzone, a szczególnie energie ludzi. Doprowadziło to do powstania separatyzmu w przeciwieństwie do poprzednio naturalnej Świadomości Jedności zarówno w królestwie ludzi, jak i współpracującej z nimi przyrody.

Obecnie następuje powrót do oryginalnych tonów stworzenia. Takie oczyszczenie. Tak jakby Stwórca stwierdził: "Dobra ten eksperyment wolnej woli trwał już dość długo. Zobaczmy co z tego wyszło." No a że wyszło co wyszło :shock: to zaoferowano Ziemi pomoc i powraca ona do swych pierwotnych ustawień, pierwotnych tonów stworzenia. (Oczywiście nie zapominając bolesnych doświadczeń po drodze. Nie jest powrót do "starych dobrych czasów", doświadczania dają zupełnie inną perspektywę i cel całemu eksperymentowi, wierzę, że szlachetny i DOBRY, wręcz wspaniały)

Co ciekawe, Ziemi i przyrodzie dobrze idzie. Wibracja Ziemi i przyrody, szczególnie w miejscach niezamieszkanych wzrasta. Harmonia wzrasta. Świadomość jedności wzrasta. Natomiast ludzie, chodzi mi tu o całość ludzkość, a nie o jednostki, spadają w otchłań technologicznej pułapki zaniżonej wibracji. Teraz w 2014 jest to tak widoczne... Cała machina NWO jest teraz nastawiona na jedno: obniżyć wibrację ludzkości jako całości, bo to jednak ludzie są tymi, którzy "niosą klucze". Depopulacja i wzięcie z pysk tych, którzy mogliby nieść wyższe wibracje - celem NWO. Nie dadzą rady - lol, to miłe uczucie mieć taką pewność, aż ciepło w brzuszku się robi. :D

Reasumując: Language of Light jest zapisem pierwotnych tonów stworzenia. Symbole te wskazują na ENERGIE, w których jest obecnie skąpana cała Ziemia. Dosłownie otoczona wibracją Syntezy (za Karen: jest to wibracja wszystkich symboli LoL połączonych w jedno, tęcza, ang Synthesis). Podstawowym źródłem zewnętrznym LoL jest po prostu Słońce. Ono wprowadza tę wyższą 5-cio wymiarową wibrację Syntezy do naszego świata. Cała atmosfera jest wypełniona energiami Języka Światła...

Starczy sięgnąć.

Jak to zrobić?

1. Wyobraź sobie symbol LoL, którego wibrację chcesz ściągnąć do swego pola energii.
2. Pomyśl (powiedz jeśli chcesz). Wzywam wibrację symbolu nr. 7 Freedom (taki przykład). Nie traktuj tego jak wielkiego wezwania nie wiadomo do kogo. Bardziej jak wybór kanału w TV na pilocie. Ta energia po prostu tu jest i można z niej czerpać do woli.
3. Utrzymuj koncentrację na symbolu i staraj się poczuć przepływ jego energii przez ciebie. Jak to miło, że symbole LoL mają ściśle określone kolory, prawda :spoko:
4. Dobrze jest głębiej oddychać, wyobrażając sobie, że wdychamy energię symbolizowaną przez dany symbol. To przyspiesza proces i znacznie go wzmacnia. (Malutkie drobinki, kuleczki prany o kolorze danego symbolu, do tego z malutkim symbolem w środku, wpływające do płuc, a potem do krwioobiegu - najmocniejsza wizualizacja jaką znalazłem dla wsparcia Oddechu Language of Light).

Baw się dobrze. Raczej skup się na pierwszych 10 na początek. Długi początek...
Oczywiście nic się nie stanie jeśli weźmiesz jakiś wyższy. Jednak tutaj jak ze wszystkim: bez podstaw nie da rady.

Pozdrawiam

ps. Peacemaker - jak NAJBARDZIEJ do uzdrawiania. Właściwie LoL są uzdrowieniem. O uzdrowieniu i czym ono jest mówi symbol 4. Compassion Mruga

Awatar użytkownika

Pewnie macie rację. Gdy tylko zawrę wszystkie znaki w jednej interpretacji zacznę je stosować tak, jak sugerujecie.

Thozo - właśnie skończyłem kolejną interpretację. Efekt zacząłem czuć już w trakcie samego tłumaczenia znaków na polski :) Kundalini tak ruszyło, że ledwo się zbieram - swoją drogą, chyba się uzależniam ;)

Jedyne co cały czas uwiera mnie gdzieś w środku, to czy na pewno znaki te nie służą komuś/czemuś do zniewolenia nas na wyższym poziomie ;) Próbowałem czytać przekazy z linkowanej strony, ale jakoś tak mnie odrzuca. Pewnie dlatego, że mam złe doświadczenia z chanellingami i całą tą otoczką różowe dobro kontra mroczne zło. Ale to tylko luźne spostrzeżenia. Wszak znaki działają wyśmienicie. Czyżby piętrowa intryga? ;)

Awatar użytkownika

peacemaker pisze:

Jedyne co cały czas uwiera mnie gdzieś w środku, to czy na pewno znaki te nie służą komuś/czemuś do zniewolenia nas na wyższym poziomie ;) Próbowałem czytać przekazy z linkowanej strony, ale jakoś tak mnie odrzuca. Pewnie dlatego, że mam złe doświadczenia z chanellingami i całą tą otoczką różowe dobro kontra mroczne zło. Ale to tylko luźne spostrzeżenia. Wszak znaki działają wyśmienicie. Czyżby piętrowa intryga? ;)

Sam wybieraj. Czuj, pamiętaj, wybieraj.

Czyż istnieje coś innego dla przebudzonych niż wybór tego na czym się oni koncentrują?

Myślę, że nie, chyba że osiągnęli poziom, kiedy już nie trzeba się na niczym koncentrować. :D

ps. jeśli chodzi o te odczucia zbadaj temat archonów, to standardowa skuteczna metoda na odwodzenie ludzi od DOBRA, to odczucie. Sztucznie generowane. Skutecznie niszczy wszelkie związki społeczne. W naszym podzielonym społeczeństwie - działa na kochające się pary, bo większe plemienne struktury już dawno zostały zdominowane podzieleniem. Tylko najsilniejsi są w stanie przetrwać w kochającym związku obecnie. Najbardziej świadomi tego, że te "podszepty" to bzdury nie pochodzące ani z ich umysłu, ani z ich prawdziwej natury. Dużo tego ostatnio, jak tak się rozejrzę w moim małym światku 3D. Damy radę

Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony 08 lut 2014, 23:34 przez thozo, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

No właśnie tematy gnozy, archontów i wszelkich astro-szaro-demono-manipulatorów mam jak sądzę nieźle przerobiony, stąd moje obawy ;)

Czujności nigdy za wiele, wszak równie dobrze, mogą nam zaszczepić myśli typu "te znaki są git, działają na wszystko, ty jesteś zajebisty i nie musisz się nas już bać itp. itd." ;)

Dostałem kilka razy po nosie za danie wiary podobnym podszeptom :)

Reasumując - owszem, idę za głosem tzw. serca, właśnie dlatego "wszedłem" w te znaki mimo wątpliwości, co nie znaczy, że daję wiarę wszystkiemu i na każdym kroku. Po prostu chciałem poznać Wasze zdanie, podobnie jak w temacie manipulowalnego wahadła.

Awatar użytkownika

A myślisz, że czemu tak długo milczałem na ten temat, bardzo aktywnie uczestnicząc w forum?

Bo czas nie był odpowiedni. Czasem wiesz coś, co należy do przyszłości i wiesz, że musisz to przechować.

Jednocześnie LoL to jeden z systemów wiedzy/myśli. Nie istnieje system ostateczny.

Ważne jest to co działa.

Koncepcje, dyskusje, wyobrażenia - to wszystko przemija, nikt o tym nie pamięta, nawet ci najbardziej aktywni "dyskutanci", może i lepiej. LOL

Ważne jest to co działa.

Życie działa. Popatrz wokół. Poczuj życie.

Awatar użytkownika

Na poziomie słów nie do końca się z Tobą zgodzę (nie tylko w powyższym poście), ale sądzę, że szkoda czasu na pokazywanie sobie kto ma większe ego, bo jak mowisz, dyskutanci i dyskusje przychodzą i odchodzą. Ważne, że poniekąd na innym poziomie uważam, że masz rację.

Sądzę że w tym roku uda mi się zrealizować dość ambitne zamierzenie związane z LoL. Ciekawe czy i kiedy ujrzę namacalne efekty. Zobaczymy więc co życie przyniesie :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]