Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 02 mar 2021, 20:15

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

Akacjo, odbierzesz PW? :P

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 12 cze 2014, 19:27 
VIP Member
Awatar

Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Ostatnio znajoma zaczela symbole rozne rowniez integrowac w bizuterie. Zwiekszenie mocy u kobiety i aktywowanie np. widzenia itd. jezeli integrujemy w kolczyki konkretny symbol.

Do symboli, ktore do tej pory stosowalam, zaczelam wprowadzac rowniez kody kreskowe nowej homeopatii, swieta geometrie itd. Natknelam sie w necie takze na symbole Ingmar dr. Wolfganga Becvara.
Tez ciekawa sprawa. Konkretne symbole praktycznie do zastosowania w konkretnych sytuacjach. Zarowno na poziomie umyslu, jak i ciala czy energetyki.
Temat symboli i ich zastosowania jest naprawde szeroki i mozna duzo w tym temacie.

Awatar użytkownika

O tym integrowaniu w biżuterię przez znajomą to piszesz w kontekście LoL czy innych symboli? (szkoda, że nie mogę nosić kolczyków ;) )

LoL, ale nie tylko, kazdy rodzaj symboliki mozna tak wykorzystywac. Oczywiscie docelowo.

Osobiscie z ostatniej chwili wprowadzilam badanie najpierw w jaki sposob najlepiej zintegrowac symbol z jaka przestrzenia. Jest bardzo wiele opcji, gdzie dany symbol na dana "okazje" moze byc najskuteczniejszy. Wczesniej opisywalam kilka mozliwych metod, tu dodatkowo te, ktore niejako doszly w tym czasie (moga sie niektore powtarzac, az takiej pamieci nie mam).

- programowanie wody, ktora pijemy (rowniez jedzenia, ale takze np. kremu do rak, zeby mial lepsza skutecznosc itd.)
- nanoszenie na kamienie, grawerowanie (co robisz juz Peacemaker), czyli tu tez opcja nanoszenia na bizuterie jest lub integrowania
- bezposrednio malowac na ciele
- malowac na ciele na chorym/bolesnym miejscu
- bezposrednio na ciele (wyszukac konkretne miejsce)
- jezeli stosujemy jakies opatrunki przy zranieniach to mozna na opatrunku, plastrze, bandazu, gipsie
- mozna naniesc na papier i tu tez mamy pare opcji (tzw. obraz emocjonalny)
- mozemy namalowac symbol
- mozemy wzmocnic jakims tzw. uwarunkowaniem umyslsu i uzyc kodu odwracajacego, oslabiajacego to uwarunkowanie, w ktorym tkwimy (tu w zasadzie mam problem z j. polskim, nie wiem, czy odpowiednio zrozumiale pisze)
- mozemy wzmocnic afirmacja i wzmocnic ja konkretnym symbolem
- symbole mentalnie mozemy nanosic na miejsca akupunkturowe
- meridiany
- czakry
- mozemy klasc je gdzies na widoku w pomieszczeniu, gdzie przebywamy lub programowac nasza przestrzen

To tak z ostatniego czasu, co sobie patrze w tym kierunku.
Osobiscie dobieram symbole nie tylko odnosnie konkretnego znaczenia, ale tez tego, co dzieje sie z czlowiekiem (dodam, ze stale sie ucze i poszerzam sobie temat i praktycznie staram sie to integrowac w swoje dzialania)...

Mysle, ze temat symboli to cos daleko wiecej niz LoL. Mozliwe, ze weszlam tu i namieszalam, ale mysle, ze calosciowo mozna to integrowac i rozszerzac dalej i konkretnie korzystac z tego.
Ostatnio prace z wahadlem uzupelnilam praca z rozdzka.
Np. w celu diagnozowania obciazenia organizmu. Ale ok. Nie mieszam.

W kazdym razie mysle, ze LoL nadaja sie do tego celu (kolczyki) bardzo dobrze... Jak nie mozesz kolczykow (jako mezczyzna), to inne rodzaje bizuterii. Dobrze uprzednio zbadac (np. wahadlem), co bedzie najbardziej skutecznie, jaki rodzaj wykorzystania symbolu. W co najlepiej wintegrowac, jak go skutecznie uzyc.

Ale to tez tylko takie moje obserwacje i nic wiecej. :bukiet:

Awatar użytkownika

Podoba mi się koncepcja holistycznego podejścia do symbolu jako remedium na wszystko ;)

Sądzę, że różne systemy/rodzaje symboli służą do innych rzeczy, np. Reiki będzie leczyć/harmonizować, LoL można użyć do oddziaływania na strukturę tego-co-jest, a takie np. runy nie wiem do czego mogą służyć ;)

Oczywiście pozostaje kwestią otwartą kto może pracować z jakimi symbolami oraz czy któreś symbole nie są szkodliwe i/lub zwodnicze.

Twoje wykorzystanie symboli (malowanie tu i tam, łączenie ich z dźwiękiem i kolorem) bardzo mi się podoba. Gdy nadejdzie pora zapewne będę robił coś podobnego. Na razie poprzestałem na programowaniu (również malowaniu na) przedmiotów/kryształów kombinacjami LoL. Nie znam osobiście innej osoby (zasadniczo wolę trzymać się z daleka od środowisk alternatywnych :P ), która wykorzystywałaby LoL sama z siebie, więc nie wiem jak te symbole działają na innych ludzi z ich perspektywy. W sumie błogosławiąc (wolę to słowo niż programowanie) kryształy używam już tylko LoL plus intencji. Działa jak diabli, że tak powiem :)

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, mieszasz ze sobą różne symbole? W sensie np. runy z LoL?

Co do różdżki...z czego dokładnie korzystasz? Lepsze efekty niż z wahadłem? I jaka konkretnie różnica? Pytam z ciekawości, bo tylko o tym czytałem, ale jakoś nigdy nie zastosowałem.

A Akacja znowu milczy :P Ekhem, PW :P

Ogolnie rzecz biorac to, ze symbole dzialaja calosciowo na ludzi, nie jest dziwne. Fizyka kwantowa, pamiec wody, tym samym np. czy to programowanie wody, przestrzeni czy naszego ciala w jakikolwiek sposob, nie jest niczym dziwnym.

Np. przy zlamaniu nogi u siebie uzywalam symbolu kola z punktem w srodku, 4 i slowa Prawda napisanych kolorem czerwonym na zlamanym miejscu (mialam brzydko zlamana stope, ale nie mialam gipsu, wiec bezposrednio). Jak juz kosc byla zrosnieta, dla rehabilitacji trojkata z dwiema kreskami i slowa Uzdrowienie. Nie mam w tej chwili opcji, zeby zamiescic jak to wygladalo, a i nie chce zamulac, bo to niby o symbolach, ale juz idzie dalej niz zapodal jako podstawe Thozo.

Ja ogolnie lubie laczyc rozne techniki, bo czuje, ze one po prostu ladnie sie ze soba lacza. Skutecznosc jest dla mnie najwazniejsza. Jak pisze, caly czas ucze sie (sama dla siebie), ale tez tworzac rozne kody, obrazki z afirmacjami i symbolami itd. dla innych. Pracuje z przyjaciolka, ktora jest mistrzynia reiki i bardzo chetnie korzysta z tego rodzaju kodow.

Symbole nie sa laczone chaotycznie a konkretnie dobierane do czlowieka, sytuacji, przestrzeni w jaka zostana zintegrowane. Ja osobiscie na razie plywam w brodziku, ale czuje, ze opcji jest jeszcze wiecej.

Co do rozdzki, uzywam jej szczegolnie, jezeli pracuje z kodami nowej homeopatii. Sprawdzam poziom obciazenia organizmu i tu rozdzka swietnie sie sprawdza. Wahadlo w zasadzie tez moze byc, ale rozdzka lepiej lezy mi w reku. :mrgreen: Do innych symboli uzywam raczej wahadla.
W pracy z symbolami nalezy pamietac, ze wszystko ma swoje znaczenie, kazda kropka i kazda kreska. Nic nie jest bez znaczenia. To konkretna wibracja. Dlatego tak na marginesie dziwie sie osobom, ktore bezmyslnie sie tatuuja. Ale to juz offtop.

Pisze tu o tym, zeby pokazac, ze temat jest niesamowicie szeroki, ze swiat symboli, ktore mozna wykorzystac do pracy i to konkretnej skutecznej pracy, jest ogromny. LoL, ale nie tylko.

I najwazniejsze dobrac sobie cos takiego, zeby to bylo nasze. Jak Peacemaker, czujesz, ze LoL ci w pelni wystarcza to tak zapewne jest. Nie liczy sie przeciez ilosc a jakosc.

PS. Mam nadzieje ze Thozo nie bedzie zly, ze do LoL´a wmieszalam calosciowo gadke o symbolach.

Jeszcze, zeby nie nadwerezyc cierpliwosci dolacze moze filmik (niestety w j. niemieckim) z Petra Neymeyer. Filmik nie jest dlugi, wiec sa tam tez karty z paroma symbolami, takze nowej homeopatii, ktorych uzywam i w 2:25 jest rozdzka, ktorej uzywam. Mam z takim koleczkiem na koncu (w j. niem. Einhandrute).

phpBB [video]

-- 24 cze 2014, 18:04 --

W zasadzie, jezeli poda sie chocby na Youtube haslo "Language of Light" pokazuje sie tego mnostwo. Takze symbole swietej geometrii. Czyli jedna wielka rodzina symboli. Karen Danrich. Ja tu mam jeszcze Roswithe Stark, Petre Neumayer i Wolfganga Benzvara, ale tego jest cale mnostwo. Tak to widze, jak wielka biblioteke, do ktorej mozna siegac i korzystac z tego wszystkiego dla wlasnych celow. Tzn. tak postrzegam prace z symbolami.
Tu jeszcze video o mowie swietych symboli. Nie wiem, w jakim jezyku gada gosciu, ale przewijaja sie symbole, z ktorymi i ja pracuje. Kwiat zycia m.in. i wiele innych. Merkaba takze. Mruga

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Ha! Rzeczywiście "niestety" po niemiecku ;) Nie zrozumiem ani słowa, ale przynajmniej zobaczyłem różdżkę. Rozumiem, że działa ona automatycznie? Jest zaprogramowana? Czy trzeba "sterować" nią mentalnie, zadawać pytania, intencję? Coś jak przy wahadle?

Chciałbym umieć leczyć w taki sposób, jak Ty, niestety, póki co, leczenie nie jest moją domeną (mimo wielu prób i technik). W wolnej chwili możesz spróbować pokazać ot, dla przykładu, jak wyglądało takie "zaklęcie" gipsowe czy stopowe.

Co do tatuażu, hmmm...a co powiesz na pomysł, że ktoś wytatuował sobie podstawowe archetypy jungowskie właśnie po to, by swoją symboliką oddziaływały one na psychikę (podświadomość) i powodowały zjednoczenie świadomości? ;) A zarazem, żeby fajnie wyglądały? ;)

-- 24 cze 2014, 19:12 --

Też kiedyś próbowałem wpisywać language of light w google i widzę, że nazywa się tak co drugi schannelingowany system. Święta geometria, jak dla mnie jest ok (przekonują mnie wykłady Wintera i Harameina), aczkolwiek w kwestii pozostałych języków byłbym dalece ostrożny. Nie wiemy kto i dlaczego podesłał nam te zbiory znaków. To że nazywa się je "świetlistymi" i że działają nie oznacza, że na dłuższą metę nie są szkodliwe (LoL, Reiki, Runów i czego tam jeszcze nie wykluczam z tego zbioru). Eksperymentowałbym z nimi niezwykle ostrożnie. Sądzę też, że nie byłoby głupim, spróbować tworzyć własne układy znaków, na podstawie tych już przerobionych (oczywiście na ile intuicja, wahadło i rozsądek pozwolą ;) ).

Ogolnie z tatuazami bylabym ostrozna i jezeli juz jakis, to naprawde dobrany w sposob przemyslany bardzo, zarowno to, co sobie tatuujemy, jak i gdzie to sobie tatuujemy. To zawsze jakis kod aktywujacy jakas energie. Niektore sa dobre na krotki czas, zeby np. cos zharmonizowac. Wtedy nie jest dobrze miec to "na cale zycie". Dlatego warto wiedziec, co sie tatuuje, jak to dziala, jak to dziala na nas i czy rzeczywiscie to dobry pomysl na dlugie lata noszenia tego.

Taka ciekawostka, o ktorej juz wspominalam w temacie tatuazy, znany pedofil, Trynkiewicz, mial wytatuowanego Asa Mieczy. Rozmawialismy na ten temat w gronie Tarocistow. Dosc symbol wymowny jako ze moze pokazywac m.in. agresje, takie bardzo zdecydowane, niedelikatne zachowania, brak empatii, wyczucia, wspolczucia, intelektualizm. I nie chodzi o to, ze u Trynkiewicza winny byl tatuaz, ale ze mogl on wzmacniac u niego konkretne cechy charakteru i predyspozycje.

Co do symboli, mysle, ze sa ambiwalentne. Sedno sprawy lezy w tym, jak i w jakim celu ich uzywamy. ;)

Awatar użytkownika

Haha, to u mnie już za późno z tymi jungowskimi tatuażami :) Dobrze, że chociaż dokładnie je sobie przemyślałem.

Z drugiej strony, czy jest coś ważniejszego niż pełne zjednoczenie wszystkiego ze wszystkim i odpowiedź na pytanie kim jest Jam Jest? ;)

Temat o tatuażach to gdzie?

Ok, robi się OT. Koniec przekazu :)

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Akacjo - boskie twoje ceramiki!!! Dawno mnie nie było na forum, a tu takie cuda!

Aż miło popatrzeć.

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Awatar użytkownika

Na moment odkurzam temat. Troszkę ponad miesiąc temu skończyłem coś, co w którymś z dawnych postów, nazwałem roboczo „komputerem energetycznym”. Słuszniej byłoby nazwać to COŚ, Drzewem Światła, albo Kryształowym Drzewem, ponieważ do jego wykonania użyłem wyłącznie kryształów i ma ono formę drzewa (mniej więcej ;) ). I fajnie rozszczepia światło słoneczne.

Szczegóły techniczne: podstawa to (niewidoczny, bo schowany w pólmisku) ogromny plaster agatu (około 20 cm średnicy), nieco ponad nim kryształy oraz 2 płatki 24 karatowego złota jubilerskiego (w formie orgonitowego placka). Kolejna warstwa to 7 spiralnie skręconych drutów miedzianych, każdy z nanizanymi nań kamieniami w innym kolorze (oczywiście są to kolory czakr). Te druty przechodzą swobodnie (oplatają) na pień drzewa, który stanowi ogromny szlifowany kryształ oraz kilkadziesiąt kryształowych oponek, które tworzą „korę”. Te same druty tworzą też gałęzie. Na gałęziach sporo inspirowanych drzewkami szczęścia pomniejszych gałązek (wiem, mogło tego być więcej, ale z przyczyn techniczno-energetycznych, o czym za chwilę, nie dałem rady). Całość zaprogramowana podsumowaniem/jedną zbiorczą interpretacją wszystkich 48 (i jednego autorskiego) znaków światła, którą opracowałem jakoś w maju/czerwcu 2014 r. Dokoła 7 kryształowych pryzmatów z mini-drzewkami. Sam nie wiem po co ;)

Dlaczego nie było mi łatwo: żeby aktywować drzewko musiałem wspiąć się na wyżyny mojej energetycznej wytrzymałości. Obudziłem kilkadziesiąt indywidualnych „miejsc mocy” w mojej najbliższej okolicy (pierwsze wybudzenia były ekstatyczne, takie drinki z palemką, dalej czułem się, jakbym łykał energetyczny spirytus), by dostać „powera”. Wydałem sporo złotówek na materiały. W trakcie budowy napotkałem mnóstwo problemów natury technicznej (wszystko się odkształcało, żywica nie chciała równo zastygać, druty nie współpracowały, kryształy pękały) i energetycznej: czasem samo dotknięcie złotego orgonitu, albo zaplatanie gałązek przynosiło przeładowanie energetyczne i/lub dziwne stany świadomości.

Sama aktywacja (mniejsza o szczegóły, dość że obyło się bez czarnych kotów i dziewic ;) ) przebiegła sprawnie. Gorzej było później, a właściwie w nocy, czyli w sumie natychmiast – wszystkie dotychczasowe doświadczenia energetyczne przy tym to był mały pikuś – przeorało mnie z góry na dół - ostatecznie pochorowałem się, (odkąd przestałem jeść mięso, infekcje, te ciężkie, zwykły trzymać się z daleka) chorobą przywleczoną przez młodego z przedszkola (do tej pory łapałem od niego tylko lekkie katary). W międzyczasie TAMCI założyli mi klątwę, która podstępnie wyrywała mnie w astral – co odkryłem dopiero po tygodniu (sądziłem, że to pokłosie mojej pracy z drzewem). Przypadek? Nie sądzę ;) Dość, że przysłowiowe BHP leży i kwiczy :P

Jak korzystam? W tym temacie znajduje się fotografia małych orgonitowych kółeczek z namalowanymi symbolami światła. Używam ich, kładąc je (intuicyjnie lub wahadłowo) na poszczególne spirale w podstawie. Oczywiście każdej kombinacji towarzyszy intencja. Tu również mniejsza o szczegóły. Cóż dodać? Na dniach stworzę całą serię autorskich znaków będących połączeniem i zwieńczeniem wszystkich intencji, które stworzyłem do celów użytkowych (np. transformacja, żywioły czy bardziej osobiste ;) ). Symbole zacząłem traktować bardziej jak litery alfabetu, z których właśnie tworzę pierwsze słowa (a w przyszłości może i zdania, a może i całe wypracowania ;) ).

A tak, drzewo działa piorunująco 

Niestety (?), zauważyłem że w miejscach gdzie spirale mają swój środek, orgonit zaczyna pękąć (jak tafla lodu), w jednym miejscu nawet się wybrzuszył. Ma to miejsce od mniej więcej 2-3 tygodni. Nigdy czegoś takiego nie widziałem, a nie jest to pierwszy orgonit który zrobiłem. Żywicę wylewałem ostrożnie, w kilku podejściach, w odpowiedniej temperaturze. Spirale dodatkowo zabezpieczałem drucikiem, żeby nie rozwinęły się w trakcie zastygania żywicy. Może działają tam za wysokie energie? Tak przynajmniej chcę myśleć ;)

Mam nadzieję, że kogoś zainspiruje, może nawet ktoś napisze, że fajne? :P

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Zamieściłby ktoś symbole z pierwszego posta? Niestety linki wygasły.

Wybacz, ale co ci wygaslo?
Symbole sa juz na poczatku.
A i tu masz linki do opcji zwiazanych z symbolami:
http://davidicke.pl/forum/jezyk-swiatla-language-of-light-t12286.html#p182504

Nie wiem, jakich symboli jeszcze szukasz. :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC [letni]