Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 26 sty 2020, 22:26

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 lis 2009, 0:12 
Offline
Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Rejestracja: 28 lis 2009, 0:10
Posty: 24
Witajcie kochani.

Proszę najlepiej roześlijcie ten apel do wszystkich. Jesli sądzicie że to jakaś głupia reklama skasujcie linka z dołu. Ale przekażcie wszystkim to wołanie. Przekażcie tą prawdę o Jezusie naszym bracie.Decyzja jest jednak twoja bo masz wolną wolę.

APEL:

Wielka zmiana przed nami a jeszcze jest tyle do zrobienia. Dlaczego tutaj pisze? Bo wiem że część z was może zrobić tak wielki postęp jesli TYLKO podejmie taką decyzje.Tak mało dzieli.

Tylko decyzja.Tak naprawde każdego od Boga i zbawienia dzieli tylko decyzja. Czyż Jezus nie rzekł wam "Proście a będzie wam dane? Więc proszac Boga czyż nie da ci on tego co potrzebujesz? Da.
Czy nie rzekł "Kołaczcie a otworzą wam"? Więc czy wytrwale podazając do niego nie wygrasz? Wygrasz .
Czy nie powiedział "Szukajcie a znajdziecie" Czy więc nie znajdziesz drogi i wszystkiego co ci potrzebne aby do niego wrócić? Znajdziesz.
Więc dzieli cię tylko decyzja.Cała reszta pojawi się po niej. Wszystko co potrzebne masz już w sobie.

Fragment 1
"
Koniec starego świata będący początkiem nowego?
"(...) Widzicie to wszystko? Zaprawdę powiadam wam, nie zostanie tu kamień na kamieniu ,który by nie był zwalony" - Jezus Chrystus (Mt 24,2)
"Powiedz nam kiedy to nastapi i jaki będzie znak Twojego przyjścia i końca świata?" - Uczniowie (Mt 24,2)
"Lecz o dniu owym i godzinie nikt nie wie nawet aniołowie niebiescy ,tylko sam Ojciec" - Jezus Chrystus (Mt 24,36)
"Czuwajcie więc bo nie wiecie w którym dniu Pan wasz przyjdzie" - Jezus Chrystus (Mt 24,42)
"Któż jest tym sługą wiernym i roztropnym którego Pan ustanowił nad swoją służbą, żeby we właściwej porze rozdał jej zywność? Szczęśliwy ów sługa, któego Pan gdy wróci zastanie przy tej czynności.Zaprawdę powiadam wam postawi go nad całym swoim mieniem" - Jezus Chrystus (Mt 24,45-46)
"I ujrzałem niebo nowe i ziemię nową,bo pierwsze niebo i pierwsza ziemia przemineły" św.Jan (Ap 21,1) "Nie ma ucieczki od konsekwencji .Nie ma sądzenia jakoś to będzie .Tu i teraz całkowicie odpowiadasz za tą planete i za swoje zycie. Nie możesz uciec ze swojego zycia ani z konkretnej sytuacji której będziesz musiał stawić czoła nawet jeśli to odrzucisz i obudzisz się z ręką w nocniku!!. Nie możesz uciec od konsekwencji. Zmiany nadejdą i właśnie ty zdecydujesz w jaki sposób. Bo ty jesteś częścią tej planety!!

Zbliżamy się do zakończenia duchowego cyklu trwajacego ok 12 tys lat.
Wiem jak to zabrzmi dla krówki pasionej tysiace godzin i lata na telewizji i karmionej przez pasze gorszej częsci elit bez żadnej wiedzy o prawdziwym świecie.
Ale jednak muszę przekazać wam to co mi przekazano. Zginąć moze w najgorszych szacunkach nawet i 90% ludzkości.Z drugiej strony jeśli ludzie sie obudzą i zmienią może tylko 10% albo prawie nikt.
"Będzie wówczas wielki ucisk jakiego nie było od początku świata aż dotąd i nigdy nie będzie" Jezus (Mt 24,21)
"Gdyby ów czas niezostał skrócony nikt by nie ocalał.Lecz z wpowodu wybraych zostanie skrócony" Jezus (Mt 24,22)


To od ciebie i innych zależy tu i teraz i od twojej decyzji czy obudzisz się sam miło czy zostaniesz oblany wiadrem lodowatej wody od którego możesz nawet zamarznąć.

Wiem jak to brzmi ale skoro czas goni nas nie ma co czekać.

Wołam wiec do wszystkich. Dojrzyj że Jezus był przykładem i podąż jego śladem.Niebył żadnym "wyjątkowym" synem Boga .TO JEST KŁAMSTWO przez chcących żebysbył był i widział siebie jako bezbronne bydło i wtedy mozna cię kontrolować.
Był jego synem ale równym tobie bratem i chciał zaprezentować ci prawdziwą ścieżkę i potencjał jaki możesz też osiągnąć TY.

Fragment 2:
"
Prawdziwa i fałszywa ścieżka
Czym jest prawdziwa duchowa ścieżka?Jaka jest ta droga prowadząca spowrotem do domu Ojca? Czy większosć ludzi w tym ty nią podąża? A może jest wręcz na odwrót ?
"Wchodźcie przez ciasną bramę; albowiem szeroka jest brama i przestronna droga, która wiedzie na zatracenie, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą. A ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do żywota; i niewielu jest tych, którzy ją znajdują." - Jezus Chrystus (Mt 7,13-14).

Czy Jezus był "wyjątkowym" synem Boga czy równym nam naszym bratem wskazującym nam drogę którą powinniśmy nasladować? Czy możemy przejść obok poniższych słów obojętnie albo je zignorować?
"Czyż nie napisano w waszym prawie Bogami jesteście??" - Jezus Chrystus (J 10,34)
"Szukajcie wpierw Kólestwa Bożego(...)" -Jezus Chrystus (Mt 6,33)
"Królestwo Boże jest w was" - Jezus Chrystus (Łk 17,21)
"Wszyscy jesteście dziećmi Bożymi"
"Wszystkie rzeczy które ja czyniłem i wy czynić będziecie i większe" -Jezus Chrystus (J 14,12)
"Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje" -Jezus Chrystus (Mt 16,24)
"i 3ci:

"Wszystkie rzeczy które ja czyniłem i wy czynić będziecie i większe" - Jezus Chrystus (J 14,12)
"Bo zaprawdę powiadam wam, gdybyście mieli wiarę jak ziarnko gorczycy, to powiedzielibyście tej górze: Przenieś się stąd tam, a przeniesie się, i nic niemożliwego dla was nie będzie" -Jezus Chrystus (Mt 17,20)"Jedynym sposobem realnym dzisiaj jest zmiana fraktalna. Duża cześć ludzi musi przebudzić się z tego głupiego snu i wznieść ekspresowo swoją świadomość bardzo wysoko .Wtedy fraktalnie przełoży sie to na całą ludzkość dzięki czemu do innych dotrze i także się przebudzą...
Słyszałeś o efekcie tzw setnej małpy?? O to właśnie chodzi!!
I nietrzeba ich wcale tak wiele.Apokalipsa mówi o 10tys ludzi wybranych przez Boga.To jest bardzo prawdopodobne.
Czy jesteś wybranym? Sam o tym decydujesz Jeśli odpowiesz na wołanie Boga które oferuje on każdemu synowi i każdej córce i jesli wytrwasz na tej prawdziwej ścieżce do zbawienia.
Pamiętaj tu i teraz liczysz się tylko ty i twoja decyzja!! Jesli każdy to oleje nic się nie stanie.
Liczysz sie tylko ty bo każdy do kogo dotrze ten apel siedzi teraz czy z małym odstepem czasu i podejmuje taką decyzje.
Jesli każdy zostawi to innym nikt nic nie zrobi. Jesli każdy weźmie odpowiedzialnosć za swoje życie i tą planete zmiana będzie niewyobrażalna. Ale żeby to się stało musisz WŁASNIE TY TU I TERAZ WZIĄĆ TĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ za siebiei ten świat, zmienić siebie na lepsze i pokazać tak jak ja to robię teraztą mozliwość innym.Wybór jest ich ale masz prawo im to pokazać.

Na tej stronie znajdziesz klucze aby osiagnąć wysoki potencjał.Albo raczej poczatkowe klucze by potem dotrzeć do tych którzy uczą mnie .Jednak na wprowadzenie ciebie na tą ścieżke i wskazanie drogi której mała część juz mam za sobą chociaż więcej jeszcze przede mną mogę sie przydać.

www.szczesliwastrona.rew.pl/forum

LOVE FOR ALL
:**********************************************************************
******************************************************************
Poszukujący / szukajacy prawdyNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 28 lis 2009, 0:12 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 28 lis 2009, 1:11 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2009, 20:52
Posty: 70
Dzięki :)

Zgadzam się, że Jezus był, jest dobrym nauczycielem ludzkości. Przeciwstawiał się złu i mówił czym ono jest.
Szkoda, że tak niewielu chce go słuchać ale przyjdzie czas: "gdy trwoga to do Boga".

_________________
"Żadna marionetka nie może być sterowana tylko jednym sznurkiem"
"Warto płynąć pod prąd, do źródła, bo z prądem płyną tylko śmieci" - Zbigniew Herbert
"Jeśli każdy pomyśli o sobie, to o każdym będzie pomyślane".

"Głupcem jest ten kto twierdzi, że świat jest realny, ale jeszcze większym ten kto uważa, że nie istnieje" - buddyjskieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 lis 2009, 1:12 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 maja 2009, 22:33
Posty: 379
Płeć: mężczyzna
Witaj poszukującyprawdy,

To może jest piękna literatura, którą przytaczasz, ale z prawdą niewiele ma to wspólnego.

Jeżeli rzeczywiście chcesz poszukiwać prawdy, to nie możesz wiązać się z jedną, jedyną religią, w tym przypadku - jak domniemywam - Świadkami Jehowy. Spróbuj w wyobraźni wznieść się ponad Ziemię i spojrzeć na nią z góry - popatrz, ile religii, systemów filozoficznych, czy tylko jedno z nich może być prawdziwe? A może prawda leży gdzieś poza tymi wszystkimi religiami i oficjalną nauką?

Życzę powodzenia na drodze do własnej ścieżki duchowej.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 lis 2009, 1:32 
Jak mi ktos cos podkresla na czerwono to mi cisnienie skacze...
Grob Russela zalozyciela sekty jechowych:

ObrazekNa górę
   
 
 
Post: 28 lis 2009, 8:17 
A ja mam ubaw widząć, jak religie starają się dostroić do obecnych czasów. Ten wybór cytatów powyżej to już prawie New Age :) Kolego "poszukujący prawdy". Dobrze trafiłeś na to forum, jeśli faktycznie prawdy szukasz. Ale szukanie prawdy nie polega na wciskaniu innym swojej, obawiam się, że ten numer nie przejdzie :bangheadwall: No chyba że są szwendają się tu jakieś zagubione owieczki, które tylko czekają, aby podążyć za swoim Pasterzem....Na górę
   
 
 
Post: 28 lis 2009, 8:54 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2009, 11:43
Posty: 371
poszukujacy prawdy-troche strachu i grozenie palcem BOGA :cry: a pozatym,to chyba temat na dzial o religii,ale to nie moja dzialka :so:

ale wszedlem na szczesliwastrone ponizej i znalzlem ciekawy temat o szczesciu,z ktorym sie absolutnie zgadzam.Ten tekst i maly cytat ponizej,ktory napisali wniebowzieci mistrzowie.Co ciekawe, to Budde nazywano po chrzescijanisku wniebowzietym.
"Większość ludzi zostało sprowadzonych do wierzenia że jeśli coś złego zdarza sie tobie ,twoja jedyną opcją jest sie czuć z tym źle.Jest to kłamstwo i wszyscy prawdziwi duchowi nauczyciele uczą że możesz nauczyć się kontrolować swoje reakcje na zycie."

_________________
Magnificent SpaceNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 lis 2009, 9:08 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2009, 1:04
Posty: 259
Mason33 pisze:
Jak mi ktos cos podkresla na czerwono to mi cisnienie skacze...
Grob Russela zalozyciela sekty jechowych:

Obrazek


O lol... Piramida :D w dodatku ten symbol to kolko....Widzieliscie 4 czesc wykladu Nassima? Calkiem podobne do tego groby gdzie niby spoczywa Jezus z rodzinka ;]

_________________
W krainie umysłu to,co uważa się za prawdę,jest nią lub staje się prawdą w granicach wyznaczonych przez doświadczenie.
Granice te są z kolei następnymi przekonaniami, które należy przekroczyć.
W krainie umysłu nie ma granic.

- John C.Lilly

Brama OświeceniaNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 lis 2009, 14:22 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 maja 2009, 18:47
Posty: 705
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: mężczyzna
Mason33 pisze:
(...)Grob Russela zalozyciela sekty jechowych:

Obrazek

OK Masonie, no jest se piramidka, nawet ma jakieś symbole, ale O CZYM TO ŚWIADCZY? CO TO ZMIENI? Nie rozumiem kontekstu...
P.S. Czy za wszystkim musi się COŚ kryć? Jestem zwolennikiem tego powiedzenia Freuda: "Czasem cygaro to tylko cygaro" (a nie penis w domyśle, jak chciałaby tego psychoanaliza czy nasza podświadomość). A może to tylko ja robię czasem rzeczy, które nie mają drugiego/trzeciego dna...? Piękno tkwi w prostocie.

_________________
To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.

Hanna Kotwicka
http://www.maya.net.plNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 lis 2009, 14:58 
Implozja pisze:
Mason33 pisze:
Jak mi ktos cos podkresla na czerwono to mi cisnienie skacze...
Grob Russela zalozyciela sekty jechowych:

Obrazek


O lol... Piramida :D w dodatku ten symbol to kolko....Widzieliscie 4 czesc wykladu Nassima? Calkiem podobne do tego groby gdzie niby spoczywa Jezus z rodzinka ;]

Co do 4 czesci to dziwie sie, ze Nassimowi, ze nie potrafil rozszyfrowac symboliki kola na grobie skoro jest taki bystry...

Obrazek

...i adres firmy:
http://start.cortera.com/company/research/k3q4sxo3o/lucent-technologies/;jsessionid=02FBE05E312D41376B7838D4082BB54FNa górę
   
 
 
Post: 28 lis 2009, 16:35 
Adres fizyczny mają fajny, bo 666 5th Ave, NY. :) Ale ja za bardzo nie rozumiem o co Ci chodzi z tym Nassimem.
Ze niby czego on nie rozszyfrował? Chyba nie chodzi Ci o to, że jakieś firmy używają w swych logach ezoterycznych symboli, bo to żadne odkrycie i Nassim się takimi rzeczami po prostu nie zajmuje. Wytłumacz mi, jeśli możesz, o co Ci chodzi, bo chyba nie łapię.Na górę
   
 
 
Post: 28 lis 2009, 17:03 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 29 maja 2009, 19:21
Posty: 285
Masonn 33 ma ogromne poczucie humoru.Czasami przetyka powazne tematy swoim dowcipem.Tak trzymac.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 lis 2009, 20:38 
He he - no wiadomo, że my tutaj na tym forum reagujemy zwykle nieco alergicznie na teksty o zabarwieniu religijnym bo doskonale wiemy co się za tymi religiami kryje tak naprawdę tj. jak one ograniczają i służą kontroli...

Ale oddzieliłbym tutaj jedną rzecz - otóż ja uważam, że Jezus istniał i naprawdę miał WIELE MĄDRYCH RZECZY DO POWIEDZENIA. Tylko - jak to często w naszym życiu bywa wielu nic z tego nie zrozumiało, a Ci o złych zamiarach z kolei poprzekręcali wszystko na swoją modłę, że z tych nauk zostało same szambo, kłamstwo, manipulacja i ogłupianie w celu kontroli nas.... I tak powstał Kościół katolicki oraz wiele sekt - ile z tego zła wynikło to każdy rozsądny chyba wie, ale Jezus akurat stał się tutaj "pionkiem" do rozegrania, podszywa się pod niego, wypowiada się w jego imieniu, ale w żądnym wypadku nie przestrzega się tych rzeczy o których nauczał...


Tak więc osobiście wolałbym jednak z pokorą wypowiadać się o tej istocie, bo raczej miała ona słuszne przesłanie...Na górę
   
 
 
Post: 28 lis 2009, 20:56 
Sławomir pisze:
Adres fizyczny mają fajny, bo 666 5th Ave, NY. :) Ale ja za bardzo nie rozumiem o co Ci chodzi z tym Nassimem.
Ze niby czego on nie rozszyfrował? Chyba nie chodzi Ci o to, że jakieś firmy używają w swych logach ezoterycznych symboli, bo to żadne odkrycie i Nassim się takimi rzeczami po prostu nie zajmuje. Wytłumacz mi, jeśli możesz, o co Ci chodzi, bo chyba nie łapię.

Konkretnie chodzi mi o fragment dotyczacy odkrycia grobu Jezusa, gdzie generalnie wychodzi na to ze mial gruba rodzine i razem zostali pochowani + bonus w postaci koleczka na wejsciu, ktore nie wiadomo co oznacza...Caly wszechswiat Nassim okielznal, arki Noego i inne pierdoly a nie byl w stanie odkryc znaczenia tego symbolu.
To sa sensacje z gatunku Billa Meiera i jego "Talmud of Immanuel" czyli proby wmowienia ludziom,ze wszystko w co wierza jest gowno warte :dope:Na górę
   
 
 
Post: 28 lis 2009, 21:02 
No tak, faktycznie nie załapałem :cry:
Jestem tu od niedawna i widzę, że niektórzy piszą śmieszne rzeczy na poważnie, potem inni śmieją się z poważnych rzeczy no i można się zamotać. :)Na górę
   
 
 
Post: 28 lis 2009, 21:57 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 29 maja 2009, 19:21
Posty: 285
Ja jestem totalnie skolowana.Najbardziej podoba mi sie to ,ze mamy wolna wole i tego sie trzymam.Jak obraze jakas wyzsza instacje tym,ze nie wierzylam w cos lub kogos w co mialam wierzyc,to powiem,ze zawsze chce stac po stronie dobra.Ciezko mi wierzyc w cos pod presja.Ze jak nie uwierzysz to bedziesz potepiona.Jak to sie ma do ludzi ktorzy nie chca czynic nikomu zlego.Tez beda potepieni, bo nie uwierzyli.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 lis 2009, 22:54 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 maja 2009, 18:47
Posty: 705
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: mężczyzna
Sławomir pisze:
No tak, faktycznie nie załapałem :cry:
Jestem tu od niedawna i widzę, że niektórzy piszą śmieszne rzeczy na poważnie, potem inni śmieją się z poważnych rzeczy no i można się zamotać. :)

Witaj w klubie. Zapnij pasy. Rozkoszuj się rzeczywistością. Pokonaj najważniejszy i najdłuższy dystans: dystans do samego siebie...
P.S. Byłbym zapomniał: :lol: :lol: :lol:
P.S. II Dlatego kocham Boba (RAWilsona).

_________________
To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.

Hanna Kotwicka
http://www.maya.net.plNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 lis 2009, 0:47 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2009, 22:04
Posty: 316
Płeć: mężczyzna
quanta pisze:
Ja jestem totalnie skolowana.Najbardziej podoba mi sie to ,ze mamy wolna wole i tego sie trzymam.Jak obraze jakas wyzsza instacje tym,ze nie wierzylam w cos lub kogos w co mialam wierzyc,to powiem,ze zawsze chce stac po stronie dobra.Ciezko mi wierzyc w cos pod presja.Ze jak nie uwierzysz to bedziesz potepiona.Jak to sie ma do ludzi ktorzy nie chca czynic nikomu zlego.Tez beda potepieni, bo nie uwierzyli.

Ostatnio jak doszedłem do podobnych wniosków, to przez chwilę poczułem naturę wszechświata i miałem takie uczycie połączenia ze źródłem. Myślałem, że wybuchnę z miłości czy coś w tym stylu :)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 lis 2009, 6:23 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 29 maja 2009, 19:21
Posty: 285
To sie nazywa blogosc ktora uleczy Ciebie ze wszystkich smutkow i staniesz sie silny,pozbawiony strachu :)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 lis 2009, 14:43 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2009, 22:04
Posty: 316
Płeć: mężczyzna
Czasami udaje mi się to dłużej utrzymać, ale jak zwalają się na mnie problemy w postaci trzech kolokwiów i dwóch prac domowych na jeden dzień to jest ciężko :(

Ale i tak potem sprawdzają się te słowa Gandhiego :)

"Dziś jest jutrem o które martwiłeś się wczoraj. Czy było warto?"

EDIT:
I tak jakoś czuję, że Jezusowi bliżej do tego wizerunku :)
ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 lis 2009, 15:17 
Cthulhu pisze:
Czasami udaje mi się to dłużej utrzymać, ale jak zwalają się na mnie problemy w postaci trzech kolokwiów i dwóch prac domowych na jeden dzień to jest ciężko :(


Właśnie o to chodzi żeby ludzi masowo "utytłać" w bagnie, jeszcze zrobić to tak żeby sami tego chcieli...
"wyścig szczurów", "dziel i rządz" (i kto na tym zyska - cui bono)

Sam dobrze wiesz o co chodzi ;)Na górę
   
 
 
Post: 29 lis 2009, 15:34 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 29 maja 2009, 19:21
Posty: 285
Cthulhu przynajmiej masz swiadomosc ,ze to jest system i wkuwasz czasami bzdury i wiesz po co to robisz.A co maja powiedziec ludzie ktorzy wierza w matrix i im nie wychodzi zapamietywanie tej masy idiotycznych nie trzymajacych sie kupy informacji.Mysla ,ze sa idiotami i nie daja sobie rady.Zaobserwuj tych co rwa sie do odpowiedzi i zdaja kazdy egzamin "no life"Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 lis 2009, 15:48 
Offline
Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Rejestracja: 23 maja 2009, 22:48
Posty: 22
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: mężczyzna
Mason33 pisze:
Co do 4 czesci to dziwie sie, ze Nassimowi, ze nie potrafil rozszyfrowac symboliki kola na grobie skoro jest taki bystry...


Powróciłem do tego fragmentu, bo akurat ja zapamiętałem to inaczej.
I jest tak stwierdzenie:
"I jest to bardzo nieprawdopodobne, żeby rodzina lub osoba, która to wyrzeźbiła zrobiła to przypadkowo. Muszą coś symbolizować. Co symbolizują? Nie wiem, ale znalezienie takiej ornamentacji na prostym grobowcu jest dość niespotykane. "

I wszystko było by ok, tyle tylko, że nie mówił tego Nassim, ale były to cytowane słowa niejakiego dra Shamona Gibsona, jednego z archeologów, który obecny był przy otwarciu tego grobowca.

Następnie po tych informacjach Nassim mówi o stożkowym kamieniu "binbin" przechowywanym w Świątyni Feniksa - kojarzony z odrodzeniem i regeneracją. Kamień wierzchołkowy umieszczany na szczytach piramid i/lub obeliskach. Za przykład posłużył jeden "okaz" odnaleziony na szczycie piramidy Amenhotepa III, który przechowywany jest w muzeum w Kairze. Szewron (kształt V) i koło znajdujące się na tym kamieniu są charakterystyczne dla staro-egipskiego wszystko widzącego oka. Na sam koniec tych informacji pojawia się grafika, w której obserwujemy jak wszystko widzące oko nałożone zostało na symbol odnaleziony nad grobowcem.

Tak więc czy te wideo na pewno nie wyjaśnia istoty tej symboliki według przemyśleń Nassima?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 gru 2009, 13:52 
Offline
Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Rejestracja: 28 lis 2009, 0:10
Posty: 24
DAŁEM WAM PARE KLUCZY KOCHANI.

Nie wiem czy przecrzucą znowu do innego działu .Więc jesli to looknijcie w wysłane przeze mnie posty a odnajdziecie temat.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 gru 2009, 16:06 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 cze 2009, 19:25
Posty: 787
Lokalizacja: Sopot
Płeć: mężczyzna
Terry Pratchett "Panowie i Damy" pisze:
- Jak już człowiek wlezie w ten okultyzm, to zaraz zacznie wierzyć w duchy. A jak już uwierzy w duchy, zacznie wierzyć w demony i ani się obejrzy, a będzie już wierzył w bogów. Wtedy ma prawdziwe kłopoty.
- Przecież one wszystkie istnieją.
- Ale to nie powód, żeby tak sobie w nie wierzyć. To tylko je zachęca.

Zamiast biblii poczytajcie Pratchetta - dużo bardziej rozjaśnia umysł ;)
aha... tylko to co pisze, trzeba traktować bardzo dosłownie - niektórym wydaje się, że pisze on śmieszne książki, kiedy faktycznie pisze on książki niezwykle prawdziwe i w przeciwieństwie do tomików sprzed tysięcy lat - na czasie ;)

_________________
Evolution - the greatest show on Earth !Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 gru 2009, 20:14 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 maja 2009, 20:32
Posty: 96
Płeć: kobieta
trzysz pisze:
Zamiast biblii poczytajcie Pratchetta - dużo bardziej rozjaśnia umysł ;)
aha... tylko to co pisze, trzeba traktować bardzo dosłownie - niektórym wydaje się, że pisze on śmieszne książki, kiedy faktycznie pisze on książki niezwykle prawdziwe i w przeciwieństwie do tomików sprzed tysięcy lat - na czasie ;)

Podpisuje się pod Twoimi słowami ręcamy i nogamy! I nieskromnie dodam: tak własnie czytam Pratchetta :D Uwielbiam Pratchetta! Powinien Nobla dostać :king:
W każdej z książek przedstawia w swój oryginalny sposób (uwielbiam przypisy :lol: ) jakiś problem, czy to religia, czy to massmedia, bankowość, feminizm itd itp. W każdej z nich przemyca wiele niewygodnej prawdy na temat mechanizmów działania tychże. To bardzo mądre książki, a że przy okazji pęka się ze śmiechu? To tylko świadczy o geniuszu autora.

P.s. I mnie ten Jezus z Dogmy (w poście Cthulhu z 29.11), też bardziej pasuje, o! :P

_________________
Nic nie muszę, wszystko mogę :)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 12 gru 2009, 18:40 
Offline
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Rejestracja: 12 gru 2009, 17:08
Posty: 2
Płeć: mężczyzna
Jestem w Kościele Katolickim a kiedyś nie byłem i moje doświadczenia są zupełnie inne. Chrystus jest w Kościele Katolickim. Widziałem na własne oczy jak działa, jak potrafi przemieniać pełne złości, piekielne serca ludzkie w serca pełne pokoju i dobra. Widziałem jak czyni ludzi zniewolonych niskimi namiętnościami panami tych namiętności. Ja sam byłem upodlony bo tarzałem się w błocie swoich złych uczynków i nie widziałem dla siebie wyjścia a tyle razy próbowałem się podnieść o własnych siłach. Dopiero Chrystus litując się nad moim losem mnie wydobył i nadał nowy kierunek mojemu życiu. Chrystus mnie zdobył i ciągle zdobywa i nie było w tym żadnej mojej zasługi wręcz przeciwnie, z każdym dniem moje życie było coraz gorsze już nie do wytrzymania. Wtedy doświadczyłem prawdy że człowiek nie jest zdolny sam z siebie uczynić się wolnym to jest iluzja, tylko moc Chrystusa takim go może uczynić.

Jezus Chrystus w swojej miłości i miłosierdziu nie gorszy się mną. On mnie krok po kroku wydzierał z ciemności wałczył o mnie pełen zapalczywości bo zazdrosny jest o moją duszę i o duszę każdego człowieka. On mnie kocha nie dlatego, że potrafię się wykazać w tym czy w tamtym, że mam jakieś zdolności, kocha mnie dlatego, że mnie stworzył jako osobę ludzką na swoje podobieństwo. Tak samo kocha każdego człowieka: złodzieja, sprzedawczyka, zdrajcę, mordercę, zaprzedanego diabłu i w jednej chwili może odmienić najbardziej tragiczny los i zamienić go w chwałę i zwycięstwo. Odtąd już pragnę żyć nie dla swojej chwały służąc szatanowi i jego demonom, ale dla chwały Chrystusa.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 12 gru 2009, 18:50 
OK, ale nie musisz powtarzać tego samego dwa razy w dwóch różnych miejscach (tematach).Na górę
   
 
 
Post: 12 gru 2009, 19:30 
Offline
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 kwie 2009, 17:08
Posty: 7
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: mężczyzna
MarcinS pisze:
Jestem w Kościele Katolickim a kiedyś nie byłem i moje doświadczenia są zupełnie inne. Chrystus jest w Kościele Katolickim. .


Rzekł Jezus: "Ja jestem światłością, która jest ponad wszystkimi. Ja jestem Pełnią, Pełnia wyszła ze mnie, Pełnia doszła do mnie. Rozłupcie drzewo, ja tam jestem. Podnieście kamień, a znajdziecie mnie tam".

Rzekł Jezus: "Gdy wasi przywódcy powiedzą wam: "to królestwo jest w niebie, wtedy ptaki niebieskie będą pierwsze przed wami". Gdy powiedzą wam, że ono jest w morzu, wtedy ryby będą pierwsze przed wami. Ale królestwo jest tym, co jest w was i tym, co jest poza wami. Skoro poznacie samych siebie, wtedy będziecie poznani i będziecie wiedzieć, że jesteście synami Ojca żywego. Jeśli zaś nie poznacie siebie, wtedy istniejecie w nędzy i sami jesteście nędzą".Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 12 gru 2009, 23:29 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 maja 2009, 22:33
Posty: 379
Płeć: mężczyzna
MarcinS pisze:
Chrystus jest w Kościele Katolickim.

A kościołach: ewangelickim, prawosławnym, anglikańskim i ile ich tam jeszcze jest w kręgu chrześcijaństwa - to już nie? Czy Jezus dawał kiedyś jakieś znaki, że utożsamia się jedynie z Kościołem rzymskim?

Z jednej strony to dobrze, że zmieniłeś swoje życie, chociaż tak naprawdę nie wiesz, kto Ci pomógł na planie duchowym. Ale z drugiej strony - popadłeś w przeciwną skrajność, mianowicie w fanatyzm religijny. To nie wróży dobrze, bo już nie mówisz, jak normalny człowiek, tylko jak nawiedzony kaznodzieja. Najlepsza rada dla Ciebie, jak mi się nasuwa, wynika z tytułu ostatniej książki Icke'a - "bądź sobą, bądź wolny". I postaraj się odnaleźć własną ścieżkę duchową, bo ta, którą idziesz, została wcześniej wydeptana przez ludobójców spod znaku inkwizycji, wypraw krzyżowych i tzw. ewangelizacji Ameryki Południowej.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 12 gru 2009, 23:37 
Może nie tyle własną ścieżkę duchową co... właściwą...Na górę
   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group