Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 lis 2019, 4:13

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

spoko - tak na dobranoc:
to chyba jedyna forma przepychania, jaka jest warta głębszego zainteresowania...
phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 05 sty 2012, 16:27 
VIP Member
Awatar

Idę zrobić salto. Jakikolwiek mój kometarz jest zbędny poza propozycją sprawdzenia innej definicji: metafora. To coś co chyba już w gimanzjum jest przerabiane na lekcjach j.polskiego.

Indi pisze:
to chyba jedyna forma przepychania, jaka jest warta głębszego zainteresowania...

Interesuj się czym chcesz, możesz nawet oglądać:

Obrazek

Acidizer69 pisze:
Idę zrobić salto.

Powodzenia

Bo mozna napisac tysiac slow... i nawet wiecej. Tylko... co one nowego wniosa... skoro moznaby je zastapic jednym slowem... lub jeszcze lepiej... czynem.
Ja powiem tylko tyle... slowa sa piekne... ale nic nie wnosza. Czyny nie potrzebuja slow. Znam ludzi, ktorzy moga mowic bez konca... slowa z ich usta jak kwiecie w najpiekniejszych ogrodach... A poza kurtyna slow? Nic... pustka... lub gorzej... klamstwo.
Wiec czasem lepiej pomilczec lub cos przemilczec. Mruga

La_Mandragora pisze:
Bo mozna napisac tysiac slow... i nawet wiecej. Tylko... co one nowego wniosa... skoro moznaby je zastapic jednym slowem... lub jeszcze lepiej... czynem.
Ja powiem tylko tyle... slowa sa piekne... ale nic nie wnosza. Czyny nie potrzebuja slow. Znam ludzi, ktorzy moga mowic bez konca... slowa z ich usta jak kwiecie w najpiekniejszych ogrodach... A poza kurtyna slow? Nic... pustka... lub gorzej... klamstwo.
Wiec czasem lepiej pomilczec lub cos przemilczec. Mruga

O to to to... o to właśnie chodzi, czyny nie słowa Panie i Panowie... :)
I do tego jeszcze jakby dodać wartość jaką jest "BEZWARUNKOWOŚĆ" wtedy dzieją się wspaniałe rzeczy!
To miałem na myśli podając Wam link w pierwszym poście do takiego szczerego sprawdzenia na ile jesteśmy w stanie zrobić coś bezwarunkowo. :)

Tak jak by napisać trawa jest zielona i założyć fan klub. Lubisz zieloną trawę? Kliknij Obrazek

Bezwarunkowy wskazuje jakie coś jest. Ktoś nie może być bezwarunkowy, inaczej nie był by kimś.
Przykład: świadomość jest uwarunkowana umysłem. Nie jestem świadomością i nie jestem umysłem.
Umysł i świadomość są. Osobno - bezwarunkowo i jednocześnie razem uwarunkowane prawami Jedności.

A czemu by nie zakładać? Aż zacytuje Twoje słowa:

Phillip pisze:
Komu to przeszkadza?

Nie przeszkadza. Jaki jest cel tego starego i nowego tematu?

phillip pisze:
Bezwarunkowy wskazuje jakie coś jest. Ktoś nie może być bezwarunkowy, inaczej nie był by kimś.Przykład: świadomość jest uwarunkowana umysłem. Nie jestem świadomością i nie jestem umysłem.
Umysł i świadomość są. Osobno - bezwarunkowo i jednocześnie razem uwarunkowane prawami Jedności.

Pięknie ujęte :spoko:

Acidizer69 pisze:
Zrozumiem męskie ego, które MUSI dominować. Pytanie tylko nad czym ? Nad kim ?

Przede wszystkim nad kobietami które lubią śnić na jawie, lubią film, saj-sfikszyn :beff: ale uważam że takie w środku nie są bo przeszły trening illuminati po przez Hollywood. Facet to bardzo często taka ściana która bardzo często nic nie mówi a można się od niej odbić, taka fizyka płci i uwarunkowań :king:

La_Mandragora pisze:
Ja powiem tylko tyle... slowa sa piekne... ale nic nie wnosza. Czyny nie potrzebuja slow.

Za to ja powiem że czyny nic nie znaczą czego świadkiem jest np. Mikołaj Rozbicki, słowa są o wiele potężniejsze, bo gdyby nic nie znaczyły to byś nie pisała, a tak wiele uzupełniają.

rekrul pisze:

Acidizer69 pisze:
Zrozumiem męskie ego, które MUSI dominować. Pytanie tylko nad czym ? Nad kim ?

Przede wszystkim nad kobietami

:mrgreen:
phpBB [video]
:język:

rekrul pisze:
La_Mandragora pisze:
Ja powiem tylko tyle... slowa sa piekne... ale nic nie wnosza. Czyny nie potrzebuja slow.

Za to ja powiem że czyny nic nie znaczą czego świadkiem jest np. Mikołaj Rozbicki, słowa są o wiele potężniejsze, bo gdyby nic nie znaczyły to byś nie pisała, a tak wiele uzupełniają.

Mamy widac rozne doswiadczenia. Ja na razie napotykalam na zlotoustych ludzi... a malo robiacych. Dlatego slowa do mnie nie za bardzo juz przemawiaja. Mruga Wole czyny... :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]