Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 wrz 2020, 22:19

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Post: 28 lip 2015, 13:10 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Szanowni Państwo,

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Email ten otrzymaliście ponieważ zapisaliście się na listę Newsletter np.
przy zakupie książki.

W celu wypisania się z listy należy kliknąć link "WYPISANIE Z LISTY"
znajdujący się na końcu tego emaila.

Żeby się ZAPISAĆ na listę należy tylko wpisać swój email w prawym,
dolnym rogu na stronie :

http://www.ukryteterapie.pl

ZAPRASZAM NA :

https://www.facebook.com/ukryteterapie

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

SKANDALICZNE ZACHOWANIE dyrekcji Centrum Zdrowia Dziecka !! Nie ignorujcie tego mojego komentarza, bo to jest właśnie ta PATOLOGIA, która dotyka dzisiaj rodziców chorych dzieci, a jutro może dotknąć każdego z nas i inne dzieci!!!!!

Dlatego właśnie musimy się zjednoczyć, żeby "służba zdrowia" nie miała Polaków za debili. A więc...


1. Jak można wystąpić publicznie krytykując jednego z lekarzy BEZ jego udziału !!! bez dania mu możliwości wypowiedzenia się w jego własnej sprawie ? Od kiedy stosuje się taki lincz??? Proces o zniesławienie aż się prosi !!!

2. Katarzyna Kotulska–Jóźwiak przedstawiła Polakom doktora Bachańskiego jako nieodpowiedzialnego lekarza, bo "zostawił chore dzieci i... pojechał na urlop" Prawda jest jednak INNA !!!

To oczernianie PUBLICZNE znanego lekarza i OKŁAMYWANIE opinii publicznej. To jest KARALNE !!! bo :

To właśnie Dyrekcja CZD NAJPIERW mu zakazała wystąpień publicznych i przepisywania recept , a dopiero potem doktor Bachański złożył wniosek o urlop! NIE ODWROTNIE...

3. Nie dajcie się omamić mądrze brzmiącymi słowami, że niby środek nie jest sprawdzony, dawki nie ustalone itd... i tak się o to boją, że ZABRALI ten środek cierpiącym dzieciom :

A. Wystarczyło sprawdzić OPUBLIKOWANE już badania na 135 dzieciach, żeby się dowiedzieć, że po podawaniu tego NATURALNEGO środka NIE wystąpiły w zasadzie żadne skutki uboczne w odróżnieniu od chemii jaką się w te dzieci pompuje bez opamiętania.

B. Wystarczyło zapytać doktora Bachańskiego CO zauważył po ponad 12 miesiącach stosowania go u dzieci ? Czy zauważył, że którekolwiek dziecko zareagowało na każde inne świństwo chemiczne ? OCZYWIŚCIE ŻE NIE !!!

C. Dzieci nie były leczone w szpitalu !! To jest niezwykle ważne. Wszystkie (9) były leczone AMBULATORYJNIE! CO to oznacza ? a no to, że to RODZICE MIELI NAJLEPSZĄ MOŻLIWOŚĆ OBSERWOWANIA swoich dzieci, żeby zobaczyć jakiekolwiek skutki uboczne. Czy ktoś o to rodziców tych dzieci pytał ???

LENISTWO ŚMIERDZĄCE i gierki polityczne kosztem chorych dzieci !!!

D. KTO z tych "obrońców dziecka" zapytał rodziców czy zgadzają się na odebranie ich dzieciom tego leku ???? Leku, który powodował, że to przede wszystkim RODZICE WIDZIELI pozytywną zmianę i BRAK SKUTKÓW UBOCZNYCH!!!

Czy to było takie trudne do zrobienia??? Czy jest to objaw wyjątkowego braku ETYKI jaką zaprezentowała Komisja Etyki !
To za takie decyzje my IM PŁACIMY ????????

Tak więc za przykrywką pozornej ochrony dziecka przed nieznanymi skutkami ubocznymi itd kryje się zwykłe DRAŃSTWO bo :

NIC, ale to NIC !!!!! nie uzasadnia odebrania cierpiącemu dziecku leku, który jak widać po ponad 12 miesiącach stosowania jest SKUTECZNY i BEZPIECZNY ??

Przecież, ze względu na WYJĄTKOWO dobrą reakcję u tych dzieci należało leczenie KONTYNUOWAĆ bo szczytem braku etyki jest w takim przypadku zakazanie lekarzowi stosowania tego leku !!! To jest KRYMINAŁ !!!!! Innymi słowy, dyrekcja CZD zdecydowała o tym, że chorym dzieciom należy odebrać lek i ... niech sobie powrócą do kilkuset ataków padaczki dziennie, bo dyrekcja CZD mam jajecznicę zamiast mózgu i wykazuje się okrucieństwem w stosunku do leczonych przez nich dzieci !!!

Tutaj należy niezwłocznie złożyć POZEW ZBIOROWY !!!
Niech jakaś kancelaria się zgłosi z pomocą w tej sprawie, a może taki pozew powinien wyjść od OBYWATELI ???


4.

Z tego co wiem, to z tym leczeniem ZESPOŁOWYM to następna ściema, KŁAMSTWO, bo TYLKO doktor Bachański odważył się ten środek dzieciom podawać a inni lekarze, podwinęli ogony, bo... nie mam badań. Aaaaa... super powód, w związku z tym należy olać to co ich kolega wykazał i... mieć święty spokój ! Niech tam sobie dzieciaki mają po kilkaset rzutów padaczki dziennie, najważniejsze, żeby się nie wychylać !!

5.

Znowu brednie na temat "eksperymentu medycznego" stosując SATIVEX !! Kiedy poruszony był temat, że rodzice maja za to płacić nagle okazuje się, że jednak firma farmaceutyczna to zasponsoruje ???

6.

Poniżej wklejam wcześniej już opublikowany opis tego szwindlu.
Naprawdę poczytajcie, wiem.. długie, ale...nie wiecie jak jesteśmy wszyscy OKŁAMYWANI !! Zobaczcie jaki jest to perfidny mechanizm, gdzie zwykły człowiek nie zdaje sobie z tego sprawy, dopiero jak sam zacznie chorować czy jego dziecko zaczyna się edukować :

Z TAKIMI PATOLOGIAMI TRZEBA SKOŃCZYĆ !!

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Poniżej załączam moje komentarze do pisma jakie wysmażyło Centrum Zdrowia Dziecka. Nie zwracajcie uwagi na to, że opisane jest "leczenie" dzieci.. to jest PRZYKŁAD skorumpowanego do granic możliwości SYSTEMU lecznictwa w Polsce i niesłychanego okrucieństwa urzędników, którym my, obywatele Polski, za to jeszcze płacimy i to nie mało!

Tylko wtedy, kiedy będzie odpowiednia liczba osób, które gdzieś się mogą zorganizować będzie można ZMIENIĆ SYSTEM.

A teraz zapraszam do szokującej lektury tego pisma i moich komentarzy :
=========================================
Ostatnio, na łamach prasy i na wielu portalach internetowych ukazała się, na kolanie sklecona odpowiedź pani Dyrektor Pomnika – Centrum Zdrowia Dziecka dr hab.n.med. Małgorzaty Syczewskiej na WASZĄ reakcję dotyczącą zabronienia doktorowi Bachańskiemu udziału w konferencji Cannabis Leczy w Wraszawie.
Istotne fragmenty cytuję i komentuję, jako obywatel, z którego podatków opłacani są WSZYSCY polscy urzędnicy :

1. Cytuję : „W związku z pojawiającymi się w opinii publicznej nieprawdziwymi i krzywdzącymi dla Instytutu, ale przede wszystkim dla Pacjentów opiniami, uprzejmie informuję, że za zgodą Komisji Bioetycznej rozpoczął się eksperyment medyczny w zakresie leczenia lekoopornej padaczki lekiem zawierającym tzw. medyczną marihuanę. Eksperyment trwać będzie trzy miesiące, obejmie 15 pacjentów, zakwalifikowanych do badania. Po tym czasie i po uzyskaniu precyzyjnych informacji dotyczących efektów jej stosowania u wszystkich pacjentów, badanie zostanie podsumowane. W zależności od jego efektów — a więc skuteczności prowadzonej terapii — podjęta zostanie decyzja o ewentualnym wprowadzeniu, bądź też nie tego rodzaju leczenia do terapii lekoopornej padaczki. Jednocześnie informuję, że podobne badanie — badanie kliniczne prowadzone jest w Klinice Neurologii Rozwojowej w Szpitalu Uniwersyteckim w Gdańsku”

Z wiarygodnego źródła, uzyskałem informację, że rzeczywiście będzie to prawdziwy „eksperyment” na żywym organizmie. W tym przypadku na organizmie DZIECI ! Otóż… Pan Doktor Bachański, nie eksperymentował, a LECZYŁ dzieci z lekooporną padaczką podając im Bedrokan. Jest to specyfik o znanym przeznaczeniu dla dzieci z lekooporną padaczką. W przypadku lekoopornej padaczki WYSTARCZY podawanie CBD, i za wyjątkiem ok. 5% chorych dzieci nie ma konieczności podawania THC. Pani Syczewska natomiast (z Komisją Bioetyki włącznie), zgodziła się na eksperymentowanie na dzieciach podając im Sativex, a jest to preparat, który :

a. zawiera substancję psychogenną jaką jest THC,

b. Sativex NIE jest lekiem przeznaczonym do leczenia lekoopornej padaczki u dzieci.

c. Rodzice tych dzieci, na których ma się poeksperymentować oczywiście ze skutkiem NIEZNANYM muszą SAMI ZA TEN LEK ZAPŁACIĆ !!!!!!!!

Nie wiem dlaczego, bo w takich przypadkach, producent dostarcza lek do testów NIEODPŁATNIE!

O co tu chodzi?

Społeczeństwo zostało powiadomione o tym, że „prowadzone są badania kliniczne użycia medycznej marihuany” i… ma być zadowolone!! Cicho ma siedzieć ! Przeciętny człowiek nie zna jednak istotnych szczegółów:

- Badania będą przeprowadzone na dzieciach używając specyfiku, który pani Syczewska określiła jako „marihuana lecznicza”. Niedouczeni redaktorzy, zaczną szerzyć nieprawdziwą informację, tak jak to już poprzednio robili pisząc : „marihuana w polskich szpitalach” itd…

- Specyfik ten nie jest stosowany u dzieci z padaczką więc i skutki mogą nie być takie jak przystosowaniu preparatu jaki używa(ł) dr Bachański. Wtedy, znowu w Polskę pójdzie wiadomość, że : „marihuana nie działa”, bo tak pokazały badania kliniczne prowadzone przez tak poważną jednostkę jaką (niby) jest CZD, być może właśnie o to chodzi?

- GDYBY Sativex był skuteczny w takich przypadkach, wtedy dla firmy, która go produkuje pojawiłby się potężny rynek (preparat kosztuje ok. 3,000 zł/ miesiąc) i taka firma z wielką chęcią dałaby go do testów ZA DARMO !!! A jednak… chyba nie dała. Jest podejrzenie, że zarząd CZD dopuszcza się celowego zastosowania NIEWŁAŚCIWEGO środka w celu zdyskredytowania działania marihuany leczniczej.

- Dlaczego nie prowadzi się badań stosując preparat, który jak wykazała praktyka doktora Bachańskiego jest skuteczny?

Jeszcze raz… zaakceptowała to Komisja Bioetyki. Etyka, to raczej słowo obce dla tej „komisji”. Kim są członkowie tej „komisji”? Należałoby poznać ich imiona, nazwiska i zajmowane pozycje.
W takich przypadkach KONIECZNE JEST ujawnienie ich powiązań finansowych z przemysłem farmaceutycznym.

Powiedzenie społeczeństwu, że decyzję podjęła jakaś „komisja” w tym przypadku jest za mało, bo o życie dzieci tutaj chodzi.
Tak, będzie to prawdziwy eksperyment na dzieciach i ich rodzicach, tego się nie da ukryć.

2. Powyższy „eksperyment” będzie przeprowadzony na 15 dzieciach. Co to oznacza? Żeby ten ”eksperyment” miał jakiekolwiek znaczenie, powinien być przeprowadzony na co najmniej 30 pacjentach! Inaczej, takie badania nie mają ŻADNEGO znaczenia statystycznego. NIKT, w świecie naukowym nie zwróci na nie uwagi! Jeśli tak, to PO CO JE ROBIĆ ? Po co robić taki „eksperyment”, za który rodzice niesamowicie chorych dzieci maja sami zapłacić?

Efekty jakie osiągnął dr Bachański, jakkolwiek wstępne, ale DOSKONAŁE!!! nakazywałaby JAK NAJSZYBSZE przeprowadzenie badań na np. 100 dzieciach pod jego kierownictwem, stosując to co stosował z tak znakomitym skutkiem do tej pory. Wtedy, takie badania byłyby natychmiast ZAUWAŻONE przez świat medyczny. Wtedy dr Bachański mógłby opublikować te badania w najbardziej prestiżowych periodykach medycznych na świecie. A tu… niespodzianka… Badania o których mowa, czyli ten „eksperyment” nie będzie prowadzony przez doktora Bachańskiego! Może to i lepiej. Tylko, że… to co działało nie będzie dalej badane, a producent Sativexu, którego działaniu w tym „eksperymencie” mają być poddane dzieci chore na padaczkę jest napisane, że:

http://www.medicines.org.uk/emc/medicine/23262

Wskazania terapeutyczne :

Sativex jest wskazany jako środek leczniczy przeznaczony do poprawy symptomów u dorosłych pacjentów ze średnią do ciężkiej spastyczności spowodowanej stwardnieniem rozsianym, a którzy nie reagują w sposób właściwy na inne przeciw spastyczne środki i u których występuje znaczna kliniczna poprawa spastyczności widoczna w czasie początkowych prób zastosowania tego specyfiku

Specjalne ostrzeżenia:

Sativexu nie zaleca się stosować u dzieci i młodzieży poniżej 18 lat ze względu na brak danych dotyczących skuteczności i bezpieczeństwa.
Myślę, że każdy rozumny człowiek sam wyciągnie odpowiednie wnioski.

3. Cytuję :„Z całą stanowczością zapewniam Państwa, że wszelkie podejmowane przez zarząd IPCZD działania, mają na celu tylko i wyłącznie dobro naszych pacjentów. Tylko tym względem podyktowana była decyzja o wstrzymaniu prowadzonej przez jednego z naszych lekarzy terapii preparatami zawierającymi kanabidiol. „

UWAGA! Należy przeczytać jeszcze raz !

a. Pani Syczewska zignorowała to, że podawanie leku jaki stosował doktor Bachański sprawiło CUD u dzieci, które leczył, a mimo to WSTRZYMAŁA taką terapię dzieci! Nie pozwoliła na dalsze leczenie dzieci!

b. W związku z powyższym, rodzice dzieci, którym jak sama się przyznała WSTRZYMAŁA MOŻLIWOŚĆ PODAWANIA RATUJĄCEGO IM ZDROWIE LEKU (preparatu) powinni natychmiast wytoczyć tej pani proces sądowy.

c. Po walce stoczonej przez Internautów, Import Docelowy odblokowano, ale… nawet jeśli rodzice chorego dziecka lek zdobyli, pani Syczewska ZABRONIŁA go podawać chorym dzieciom, przynajmniej tym, które ten specyfik do tej pory dostawały!!!
Tym samym, moim zdaniem, urzędniczka Syczewska łamie At.68, p.3 Konstytucji, który mówi, że : Władze publiczne są obowiązane do zapewnienia szczególnej opieki zdrowotnej dzieciom, kobietom ciężarnym, osobom niepełnosprawnym i osobom w podeszłym wieku.

Mała dygresja : Konstytucja też powinna być zmieniona. Jakie WŁADZE???? Powinno być : „Urzędy publiczne, będące na usługach społeczeństwa polskiego”

d. W związku z powyższym, podejmując decyzję, która w ewidentny sposób wskazuje na działanie przeciw interesowi chorego dziecka, Krajowa Izba Lekarska powinna w trybie natychmiastowym odebrać pani Syczewskiej prawo wykonywania zawodu.

4. Cytuję : „Lekarz ten, mimo wielokrotnych próśb i poleceń, nie przedstawił dokładnego podsumowania swoich badań. Bez takiego podsumowania nie możemy jednoznacznie stwierdzić, czy terapia taka jest skuteczna, czy też nie”.

a. „Lekarz ten” to oczywiście dr Marek Bachański, ale Syczewska z niewyjaśnionego powodu unika użycia jego nazwiska.

b. Dr Bachański, lecząc dzieci stosował preparat w formie leczenie ambulatoryjnego. Rodzice przyjeżdżali z chorym dzieckiem, dr Bachański gruntownie dziecko badał, sugerował dawkę leku, następnie rodzice sami podawali lek ten dziecku w domu.

c. Czy terapia była skuteczna? Najlepiej było po prostu zapytać rodziców dziecka, którzy SAMI lek stosowali i na bieżąco obserwowali dziecko 24 godz.

5. Cytuje : „Nie możemy również stwierdzić, czy leki te nie wpływają w sposób niekorzystny na pacjentów”.

NAPRAWDĘ? Pytanie: jakie, w ciągu wielu miesięcy stosowania, wystąpiły SKUTKI uboczne u leczonych przez doktora Bachańskiego dzieci? Czy za skutek uboczny należy uznać to, że miały po kilkadziesiąt czy kilkaset napadów padaczki dziennie, a teraz mają np. 4 na miesiąc i w końcu, po latach (np. Max Gudaniec) zaczęły się normalnie rozwijać? Czy Rodzice tych dzieci to ludzie tak nieodpowiedzialni, że tylko lekarz może im powiedzieć jaki jest stan zdrowia ich dziecka? Czy oni też są ślepi i nie zauważają GIGANTYCZNIE POZYTYWNEJ zmiany w życiu i zdrowiu swoich dzieci? Czy naprawdę potrzebują kartki papieru, na której będzie przez lekarza napisane, że ich dzieci mają się dobrze, że odzyskują zdrowie, że nie cierpią?

6. Cytuję : „Bez takiej, bardzo skrupulatnej wiedzy, nie możemy zgodzić się na dalszą kontynuację leczenia prowadzonego przez lekarza”.

To już jest KRYMINAŁ !! Nie godzimy się na leczenie dziecka? Na leczenie, które do tej pory potwierdziło SKUTECZNOŚĆ? KTO się nie godzi na leczenie dziecka? LEKARZ?

A czy ktoś zapytał Rodziców tych dzieci czy GODZĄ SIĘ NA ZAPRZESTANIE LECZENIA swoich dzieci???
„Nie godzimy się”…. A KIM wy jesteście, żeby taką decyzję podejmować, kiedy terapia sprawia, że dziecko nie cierpi ?? GODZICIE się jednak na to, żeby nadal CIERPIAŁO?????????

To jest NIEBYWAŁE OKRUCIEŃSTWO w stosunku do tak bardzo chorego dziecka, jakiego dopuścił się ktoś kto jest lekarzem !!!

7. Cytuję : ”Brak współpracy z Jego strony, brak podsumowania prezentującego wyniki leczenia, nie stosowanie się do obowiązujących każdego lekarza zaleceń, spowodowały, że terapia przez Niego prowadzona musiała zostać przerwana."

I z tego powodu skazuje się dzieci na cierpienia! Kawałek papieru jest ważniejszy niż zdrowie dziecka – tak zadecydowała urzędniczka Syczewska.

8. Cytuję : „Decyzja ta była i jest podyktowana tylko dobrem pacjentów”.

Czy dobrem pacjenta w tym przypadku DZIECKA jest, to, że wstrzymanie tej terapii spowoduje powrót do niewypowiedzianych cierpień jakie te dzieci muszą przeżywać? Po kilkaset razy dziennie??? O rodzicach nie wspomnę… czy za takie decyzje płacimy urzędniczce Syczewskiej?
Czy urzędniczka Syczewska zrobiłaby to samo, gdyby to o jej dziecko chodziło?

9. Cytuję : „Samo przedstawianie opinii publicznej rzekomych wyników, które udało mu się osiągnąć, bez prezentacji precyzyjnych danych i dokumentacji medycznej, nie może stanowić o skuteczności terapii”.

Aha… Max Gudaniec jest przykładem „rzekomych” wyników… pogratulować spostrzegawczości, a rodzice są głupi i ślepi i różnicy w zdrowie swojego dziecka nie widzą.
A Doktor Bachański to nieodpowiedzialny szaleniec. Szanowna urzędniczko Syczewska, Doktor Bachański jest PIERWSZYM lekarzem w Polsce, który miał odwagę LECZYĆ dzieci za wszelką cenę. I każdy kto Go zna bez wątpienia powie, że jest niezwykle powściągliwy w swoich ocenach tych pierwszych doświadczeń z medyczną marihuaną.

10. Cytuję : ”Z tego względu Dyrekcja IPCZD podjęła decyzję o zakazie wypowiadania się i informowania opinii publicznej przez wspomnianego lekarza o przeprowadzonej terapii”.

TAJEMNICA! bo skutecznie leczył!

11. Cytuję : „W związku z powyższym, z przykrością przyjmujemy ataki, które od dłuższego czasu kierowane są pod adresem naszych lekarzy"

Poda adresem KTÓRYCH lekarzy? Jak pokazuje odpowiedź społeczna, chodzi o kogoś kto PODPISAŁ się pod tym, żeby chorym dzieciom zaprzestać podawania ratującego im zdrowie preparatu. No, a KTO tutaj, PUBLICZNIE się do tego przyznał?

12. Cytuję : „Ani Instytut, ani też jego lekarze nie chcą i nie będą częścią dyskusji politycznej, w której walka trwa nie o leczenie pacjentów, a o legalizację zabronionej w Polsce substancji”.

No.. wszystko jasne. Pan Bóg, jak widać, czasami odbiera mózg zbiorowo, a nawet „instytutowo”. Jak sami widzicie, rodzicom chorych dzieci i tym co społecznie walczą o ich leczenie chodzi o : „legalizację zabronionej w Polsce substancji” . Pani Syczewska już wie co knujecie…

13. Cytuję : „Mamy nadzieję, że po naszym wyjaśnieniu, przynajmniej dla części tych, dla których ważne jest dobro dzieci sytuacja stanie się zrozumiała i ataki ustaną”

Tak, nadzieja jest matką…ale tylko pewnej urzędniczki, a może jakieś grupy „trzymającej władzę”, bo pisze w liczbie mnogiej, która by chciała dalej podejmować decyzje szkodliwe dla chorego dziecka.

A czy ataki ustaną? NIGDY NIE USTANĄ !!!!!!! Dopóki nie zaczniecie być prawdziwymi lekarzami, bo jak widać długość tytułów naukowych przed nazwiskiem O NICZYM NIE ŚWIADCZY. Wtedy, kiedy pani Syczewska zacznie stać po stronie chorego dziecka, kiedy ZA WSZELKĄ CENĘ pokaże, że zdrowie dziecka jest ważniejsze niż kawałek papieru, wtedy, i tylko wtedy!! w moich oczach odzyska tytuły naukowe przed jej nazwiskiem.

Uważam, że CAŁE SPOŁECZEŃSTWO polskie powinno teraz gwałtownie zareagować, bo tutaj chodzi o PATOLOGIĘ SYSTEMU !! I dopóki nie będzie takiej (i następnych) reakcji, leczenie pacjenta będzie właśnie takie, jak pokazuje powyższy przykład. Chcecie tak dalej? To nie reagujcie.

Kto chce zareagować, niech pisze na adres :

kancelaria@mz.gov.pl

Podobno, Minister Zdrowia prof.Zembala powiedział, że jego priorytetem będzie dbanie o dobro dzieci. Zobaczmy czy w ogóle zareaguje. Od tego będzie zależało jak wiele osób zagłosuje w zbliżających się wyborach.

kopia do : Przewodniczący Sejmowej Komisji Zdrowia

Tomasz.Latos@sejm.pl

ORAZ do Prezydenta Elekta (niestety nie znalazłem emaila):

https://www.facebook.com/andrzejduda

Pozdrawiam :-)
Jerzy Zięba

WYPISANIE Z LISTY USTAWIENIANa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 28 lip 2015, 13:10 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 03 sie 2015, 18:30 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 23 lip 2014, 6:20
Posty: 255
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Wrocław
- chyba operator zszedł z wytyczonej linii.


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 11 sie 2015, 10:54 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Szanowni Państwo,

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Email ten otrzymaliście ponieważ zapisaliście się na listę Newsletter np.
przy zakupie książki.

W celu wypisania się z listy należy kliknąć link "WYPISANIE Z LISTY"
znajdujący się na końcu tego emaila.

Żeby się ZAPISAĆ na listę należy tylko wpisać swój email w prawym,
dolnym rogu na stronie :

http://www.ukryteterapie.pl

Kto chciałby dołączyć do nas.... wystarczy kliknąć (Polubienie) pod moim zdjęciem ( w wersjach angielskojęzycznych należy kliknąć "Liked" i "Follow"

https://www.facebook.com/ukryteterapie

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Gdybym tylko mógł, to uściskałbym tych wszystkich, którzy napisali do Ministerstwa Zdrowia w sprawie KONTYNUACJI leczenia dzieci w CZD przez doktora Bachańskiego. Przed chwilą dostałem sms-owe potwierdzenie od Doroty Gudaniec :

O D P U Ś C I L I !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Doktor Bachański będzie NADAL prowadził te dzieci !!!! :hura:

Otrzymałem SETKI emaili (plus FB) od osób, które wysłały swoje poparcie, a ilu nie wysłało mi kopi?? może tych email było tysiące ???? Wiele kopii przyszło do mnie od Polaków z całego świata !!!!!!
Nie znam dokładnej liczby, nie ważne.. ważne, że ZAUWAŻYLI, że nie odpuścimy !!! Widzicie ? Da się ??? Da się !!!

Dlatego wszystkich Was wirtualnie ściskam, to WY TEGO DOKONALIŚCIE !!!!!!!

CHYLĘ PRZED WAMI GŁOWĘ.... w imieniu tych chorych dzieci.

Dzisiaj... byłem z moją córeczką, Zosią, na największym alpejskim lodowcu... podziwialiśmy ogrom i lodowca i Alp. W pewnym momencie usłyszeliśmy szum, patrzymy w górę, a tam, na tej wysokości przelatywał .... SZYBOWIEC ! A ja do szybowców wielką słabość mam :-)
Wtedy, kiedy widzę bujający w powietrzu szybowiec, zawsze, bez wyjątku kojarzy mi się z pewnym, konkretnym utworem... który Wam dzisiaj dedykuję... RELAKS !!!

Odpoczywajcie... wykonaliście świetną robotę dla chorych dzieci...
Przytulcie kogoś... dziecko, rodzica... powiedzcie CO dzisiaj osiągnęliście i ... posłuchajcie :

https://www.youtube.com/watch?v=Viqr6KHwJjc

Pozdrawiam :-)
Jerzy Zięba


-- 11 sie 2015, 11:53 --

Ukryte terapie, cz. 18 - Jerzy Zięba - 10.08.2015

phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group