Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 sty 2018, 0:00

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Opowieści Topografa cz.1
phpBB [video]

,
Opowieści Topografa cz.2
phpBB [video]

,
Opowieści Topografa - cz.3
phpBB [video]

,
Opowieści Topografa - cz.4
phpBB [video]

znam tego Człowieka-nie osobiście tak twarz w twarz,ale z zupełnie niepojętej strony.

Przefantastyczne zaistnienie.

Z Pozdrowieniami

,
Opowieści Topografa cz.5
phpBB [video]

*

Opowieści Topografa cz.6
phpBB [video]

***28.12:
ciąg dalszy zapodam z samymi tytułami i odnośnikami do filmów:
Opowieści Topografa cz.7
https://www.youtube.com/watch?v=03r7yA6ezxc
,
Opowieści Topografa cz.8
https://www.youtube.com/watch?v=PUmpbIOu3c4

coś Wam podpowiem oglądając całość tych Opowieści,czy przeżyć Jarka[sorry za per Ty,Jarku],ale mam świadomość ,że nawet medytujący,czy jogini tego stanu wglądu nie dostąpili i tego typu wiedzy poszukują.

Masa rzeczy mi się osobiście zaczęła układać,pomimo że mam wrażnie, że to Ciebie osobiście dotyczy,aczkolwiek pewne stany są powielane w pewnych proporcjach istnienia tu,czyli dla co poniektórych...albo wręcz dla mas.

Inaczej to pisząc-masa rzeczy mi się posypała-wiesz czemu?-bo Ci wierzę,ale nie tak abso abolutnie.
Wkładasz w umysł takie percepcje,że normalnie jest to....odlotem i zagadką.
I o to chodzi,i za to Ci Dziękuję.

Są pewne rzeczy,które sobie przeczą i sa pewne zaistnienia,których to co opisujesz nie dotyczy.

Nie,nie ja..tak mam zapodane by napisać.

>Znowu Pozdrawiam
,
a dobrym pytaniem by było "dlaczego ja ten wątek tu ciągnę"

no właśnie,czy Ty czytający znasz odpowiedź?

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 17 lis 2017, 17:34 
VIP Member
Awatar

Entered Apprentice * 1st Degree

dar66 pisze:
a dobrym pytaniem by było "dlaczego ja ten wątek tu ciągnę"

no właśnie,czy Ty czytający znasz odpowiedź?

Ja Ci odpowiem :D
pociągnąłeś ten wątek,żebym ja trafiła na niego :jupi: :jupi:

jako,że jestem tu od paru dni,a zasoby forum są przeogromne,
postanowiłam - na razie- zaglądać tu codziennie i przeglądać tylko nowe wpisy

no i tak wpadłam na te filmy,których bym pewnie nie znalazła wcale,gdyby nie Twoje ciągnięcie ;) wątku
a które,jak sam mówisz pomagają wiele ułozyć sobie w głowie

na razie obejrzałam dwa odcinki i jeśli ktoś wiele przeczytał i obejrzał,to jakoś ten Pan Jarek skleja to wszystko do kupy.
Podejrzewam,że jutro po pracy jak siądę,to bedę oglądać do końca.
p.s. czy ten wywiad jest rozwojowy?W sensie bedą kolejne odcinki?
I czy czytałeś ksiązki tego Pana?

p.s.1 chciałam Cię zacytować,ale chyba nie umiem :oops:
Pokaż Uwagi moderatora

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Nie wiem czy wątek jest rozwojowy,ale ja bym chciał by tak było-to akurat zapytanie do TagenTv i samego "Topografa"-część siódma i ósma jest po prostu mistrzostwem samym w sobie,ja tak to nakreślam
.
Aż mi głupio,ale nie czytałem żadnej książki Jarka,ale zanim się pojawił pierwszy odcinek znałem tą postać i to nazwisko.

Sposób przekazu tych materiałów jest fenomenalny. :spoko:

Wczoraj wieczorkiem i tak przed zaśnięciem zacząłem rozmyślać ciut nad treścią tego ósmego odcinka.I zarazem tak sobie powiedziałem w sobie,że chciałbym tej nocy przeżyć spotkanie samego ze sobą.
Rano po obudzeniu i odtworzeniu sobie tych historii ze "snu" po prostu doznałem lekkiego szoku-aż tak wcześniej nie było-chociaż doznaję praktycznie co noc historyjek,że głowa mała.
To nie jest wątek o snach-ma swój oddzielny temat,ale tylko napomknę,że odwiedziała mnie eskadra jakichś dziwnych pojazdów w kolorze jasnozielonym-jak najnowocześniejsze samoloty myśliwskie,ale podejrzewam że jeszcze takich nie ma -było ich 9szt [3x3].No i tyle tu jako wspominka,bo było coś więcej.

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree

nie wiem co bardziej by wypadało mówić Topograf czy Big Navigator :spoko:

Obejrzałam wszystkie osiem.

Myślę,że pan Jarek nie zna tematu świętej geometrii,jak i ksiązek Melchizedeka - wtedy jego ogląd tego ,co widzi,np.rota,jabłka,wiry gwiaździste,kopuły cerkiewne,21 szczebli poziomów(drabiny) by uległ poszerzeniu.

Zaś o egregorach,braku poczucia winy pisze Zeland(mam namiar na darmowe pdf-y,który tu podaję :
http://www.powrotdonatury.net.pl/czytel ... etail.html ).

Pamiętam jak go czytałam,jakoś pogodziłam się z tym,że istnieją egregory "złe" ,które ciągną naszą energię,np.Kościół Katolicki,wojna,negatywne wiadomości w mediach itp.
Trudno mi było pogodzić się z tym,że są egregory pozytywne,np.Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i nie ma możliwości przeżycia w tym świecie,by kogoś/czegoś nie zasilać.

Bardzo mnie zaciekawił wątek zasilania własnej Duszy,i że jeśli jej nie ładujesz,to ona zsyła na Ciebie zdarzenia,byś to zrobił.To mi wyjaśniło,dlaczego dobrym ludziom,bez emocji i bez pasji przydarzają się "złe rzeczy",albo,że ludzie czegoś nie dostają - to jest po to,żeby ich zdenerwować ;),czyli wywołać emocje.
Wygląda na to,że człowiek typu "oaza spokoju" nie jest dobrym kierunkiem rozwojowym ;).
Ostatnio miałam taki incydent,że się zdenerwowałam na chwilę i zaraz pomyślałam,że to było po to,by pociągnąc ode mnie energię(zdarzenie ze środy,zanim obejrzałąm pana Jarka)-do głowy by mi nie przyszło,że to mogła mi zrobić moja Dusza ;),no taka świnia się okazała z niej ;)

Zamówiłam już ksiązki pana Jarka bezpośrednio w wyd.Nowae Res ,bo tylko tam są papierowe.

A na stronie taraka.pl znalazłam artykuły pana Jarka :
http://www.taraka.pl/items.php?aut=328

Ja też zamówiłam wczoraj sen z moją Duszą/Przewodnikiem i we śnie obudził mnie huk wyskakujących korków elektrycznych,coś tam było mówione i dopiero po tym się obudziłam faktycznie- na prawym boku..No ,ale rano nic nie pamiętałam.
A rano miałam dwa sny,których akcja kierowała się w lewą stronę,a więc urojeniową ;)

A Twoje zielone pojazdy dar66 to poziom astralny,może masz przyłączone do siebie 9bytów stamtąd?
Albo Twój nik -odwrócony w lustrze to 99,a 99 to 66 ;)
9 to numer Świadomości ;)
p.s.ludzie niepotrzebnie boją się 666 ;)

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

cz.9
phpBB [video]

całkiem sporo o Jezusku,ale nie wiem czy kogoś to zainteresi w takim przedstawieniu faktów,ze snów

gdzie połowę życia spędzamy-no nie?

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

jest już cz.10 od wczoraj-
phpBB [video]

Zgłupiałem,bo sam pewnych rzeczy wręcz chciałem-fajna rymowanka.
Nie jest to takie proste,ale się poniekąd da, Jarek !

I jest z tego wyjście,by się stało...no kurde :)

Przekroczyłem granice i mam się wczuwać w jakieś nadzorcze byty,które mają do zaoferowania dualność,czyli tak zwane dobro vel tak zwane zło?
Jak powiesz wypad to może być ciut inny scenariusz,pomimo że ciągle atakują i starają się powkładać swoją dualność.

Ja osobiście Ci Dziękuję za otwarcie ciut przymrużonych oczu-boję się już mieć takich realnych czy progresywnych snów-wychodzą z tego moje demony przeszłości,z którymi muszę ciągle walczyć.In plusem jest to,że nie mają NIC do powiedzenia,NIC do zaistnienia,przejawienia-zero reakcji,w każdym aspekcie.

Ne mam ochoty tworzyć nowych Wszechświatów,tak dla siebie-te istniejące są nauczką.
Nie,nie nauką,ale właśnie nauczką;
co zjebano i kto za tym stał

Wiesz KTO tak naprawdę?Kosmiczna dzieciarnia

Tylko mało kto się do tego przyzna i to przekaże potomnym...

raz jeszcze Dzięki,za szczerość!

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Merkaba pisze:
Bardzo mnie zaciekawił wątek zasilania własnej Duszy,i że jeśli jej nie ładujesz,to ona zsyła na Ciebie zdarzenia,byś... ...do głowy by mi nie przyszło,że to mogła mi zrobić moja Dusza ;),no taka świnia się okazała z niej ;)

w zasadzie dusza to duszny demoniczny program z jakich wzięły się też wszystkie utożsamione agregory i co gorsze...

za łóżmy że żyjemy w oceanie gdzie jedna rybka stwierdza że ocean jest be i ona se zrobi własną kałużę w takiej bańce. no dobrze zrobi bańkę z jakiej wypije to co w niej było z tego be oceanu a skąd brać wodę / lusz / energię / ... i tak powstały wszelkie duszne zaprzańce we wrogim bo boskim świecie, wszelkie zdemonienia bo tego znienawidzonego sknery jakiego się wyparli i jakiego poprzysięgli obalić i sobie własne dusz-ki zrobić...

no to się nie dziw że już demonieje ten "twój" duszny agregorek jakiego trzeba karmić... ;)

dziel się i oddawaj moc...

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Od momentu końca 'tworzenia" wszechświata" jakbym słyszał z pewnego punktu widzenia Mowę Dharmy.

Dwa palce jednej ręki : ty + ja .Ruszam się.Ty się ruszasz.Odczucie bycia oddzielnym palcem.
Materia : dotyk palców : odczucie dotykania się palców.Współdziałanie.
Dusza : dłoń.Spina palce w jedno.Rusza palcami.
Naddusza : ciało. Spina ręce w jedno.Rusza dłonią.
Nieprzejawienie : myśl/umysł . Rusza ciałem.
Oczywiście to "tłumaczenie" z poziomu widzenia "materii" a nie ..... bo Pustka/Potencjał/Wielki Umysł/Absolut/ ? / inne ( wszystko nazwy ) to Forma a Forma to Pustka ..... - Sutra Serca.
Jedno/Ja.
BACH !

Czekam na nowe odcinki niecierpliwie.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]