Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 01 gru 2021, 15:50

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 28 kwie 2013, 22:46 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 0:01
Posty: 894
Lokalizacja: Alpha Orionis
Płeć: mężczyzna
Reptilianie: Zrozumienie Świadomości Ula
James Bartley

Obrazek

" Fundamentalizm chrześcijański ", "Projektowanie własnych lęków i negatywności", "Duchowe upośledzenie", "Pozytywne i negatywne polaryzacje", "oparte na strachu" - to określenia używane przez ociekające pogardą i niechęcią kukiełki, które są kontrolowane przez Reptilian, w momencie gdy chcą oni zmarginalizować i zbagatelizować ważne informacje na temat gadziej dominacji.

Monografia ta, jest poświęcona lepszemu zrozumieniu zbiorowej świadomości Roju/Ula, który jest głównym źródłem Reptiliańskiej propagandy i dezinformacji. Podam przykłady zbiorowego sposobu myślenia świadomości roju, pisania i metod operacyjnych. Opiszę techniki, takie jak "Dystorsja” (zakłócenie, zaburzenie np. optyczne– przyp.tłum)która skutecznie wykorzystuje rozgoryczenie i zamieszanie, aby zakłócić lub przekręcić prawdę i uczynić dalsze dyskusje na temat gadów bez sensu. Ta taktyka jest szczególnie skuteczna w Internecie w celu obalenia grup/ osób, które poświęcają się poważnej dyskusji na ten temat.

Musimy nauczyć się rozpoznawać, kiedy jesteśmy karmieni propagandą. Jako zapalony fan baseballu czytam strony sportowych gazet w całym kraju za pośrednictwem Internetu. I natychmiast rozpoznam lokalnego redaktora, który próbuje wyolbrzymiać dorobek słabego zespołu czy strasznie kiepskiego gracza w celu wyrobienia bardziej lokalnego zainteresowania, które przekłada się na większą aktywność wentylatora na miejscowym boisku baseballowym. Rozumiem potrzebę miejscowych redaktorów gazet by rozwijać osobiste biografie baseballowych graczy, aby wzbudzić zainteresowanie fanów i lojalność wobec konkretnego zespołu. Widzę, na wskroś tej propagandy. Społeczność uprowadzanych musi nauczyć się rozpoznawać, kiedy propaganda jest rozpowszechniana i jakie nikczemne powody za tym stoją.

Podobnie jak Hydra w mitologii, gdy tylko ujawni się jednego „ Badacza” jako gadziego nosiciela i Muppeta a także parę innych propagandowych reptiliańskich stron, to od razu na ich miejscu pojawi się dwóch „badaczy” nosicieli i pół tuzina stron internetowych. Ten smok z wieloma głowami może tylko wypluwać te same wzorce wierzeń i myślenia poprzez kontrolę i manipulację niezliczonej ilości ludzi i ludzko-gadzich hybryd.

Kapelan O'Neil, starszy kapelan w ogromnej armii generała Pattona III, odnosił się do takich ludzi jak my, jako "duchowo czujnej mniejszości " - w swojej publikacji „Seminal Training Order # 5” która zajmowała się mocą modlitwy wojownika. Jak zobaczymy "duchowo czujna mniejszość" jest skrajnym przeciwieństwem Świadomości Roju zanieczyszczającej dzisiejszy świat.

Człowiekiem, który nakazał głoszenie tego szkolenia był generał George S. Patton Jr. General Patton uważał siebie za reinkarnację wojownika. General Patton nie reinkarnował jako filozof , psycholog, wykładowca nauk (chociaż jego znajomość historii nie miała sobie równych) lub jako ktokolwiek inny. On tylko powrócił jako żołnierz by prowadzić wojny. Między innymi przypomniał sobie życie jako grecki Hoplita pod dowództwem Alexandra, jako rzymski legionista w legendarnym X Legionie (Okropna Dziesiątka) pod dowództwem Juliusza Cezara, jako żołnierz walczący dla Belizariusza podczas bizantyńskich wojen i jako kawalerzysta pod wodzą Murata w kawalerii. Reinkarnacja była tym co wyraził jego wiersz "Poprzez ciemne zwierciadło".

"Poprzez zmagania wieków, pośród przepychu i trudów wojny. Walczyłem dążyłem i ginąłem, wiele razy na tej gwieździe. Jakby poprzez szkło i mrok, zmagania wieków widzę. Och walczyłem w różnych przebraniach i pod wieloma imionami, ALE TO ZAWSZE BYŁEM JA.”

Przez całe swoje życie zadziwiał przyjaciół, znajomych i nieznajomych jego intymną wiedzą o miejscach, w jakich nigdy nie był w swym obecnym życiu. To wszystko działo się w obecności świadków i zostało udokumentowane przez liczne osoby prywatne. Mówię tu o najdrobniejszych szczegółach odnoszących się do cech terenu i wydarzeń, o których nie mógł wiedzieć.
W jednym przypadku w czasie pierwszej wojny światowej, opisał polanę w gęsto zalesionym regionie, po drugiej stronie uskoku górskiego podczas całkowitej ciemności zdumionemu oficerowi francuskiemu. Na pytanie, jak mógł wiedzieć o takim obskurnym miejscu- o jakim nie wiedziała większość lokalnych Francuzów – odparł jedynie, że był tam w poprzednim życiu.

Przy innej okazji, gdy on i przyjaciel nie zgadzali się co do pewnego aspektu bitwy pod Gettysburgiem, podczas gdy szli przez Gettysburg National Park. Patton zaczął mówić w detalach o ruchach danej jednostki, wskazując konkretne funkcji terenu by podeprzeć swoją tezę.

W tym momencie stary weteran bitwy pod Gettysburgiem, który był członkiem zespołu, i który stał w zasięgu głosu tej dyskusji historycznej, poinformował wszystkich że Patton miał rację w każdym szczególe. Gdy Patton został zapytany, jak mógł wiedzieć o takim niejasnym aspekcie walki historycznej, Patton odpowiedział (ponownie) "byłem tu".

Mówię tutaj o szczegółach. Nie to mgliste New Age-owe różowe gówno, jakie dzisiaj słychać. Zasada # 1W walki duchowej: Czyste zło podlega recyclingowi. Hitler nie będzie żył tysiąc żyć jako uciśniona osoba, dopóki nie "nauczy się lekcji." To jest śmieszne i jest zasadniczym CREDO ŚWIADOMOŚĆ ROJU PROMOWANYM PRZEZ NIEZLICZONYCH PRZEWODNIKÓW DUCHOWYCH I GURU (czytaj Reptilian).

Każde pokolenie ma swoich defektorów, zdrajców i tych, którzy po prostu przymykają oko, gdy ktoś inny jest zabierany na "przesłuchanie", "przesiedlenie" lub "reedukację". Nasze pokolenie nie jest inne. Nie spodziewaj się jakiejkolwiek pomocy od Ślepych Duchowo - bo oni zawsze będą używani jako aktywa gadzich panów tego świata.

Generała Pattona trudno uznać jako Chrześcijańskiego fundamentalistę za jego "Heretyckie wierzenia" w reinkarnację. Inaczej niż dzisiejszy typowy new-ageowiec, który "pamięta" poprzednie wcielenia jako ekolog i filozof, Patton powrócił tylko jako wojownik. Był zatem pragmatykiem i realistą. W kontrolowanej przez gady wirtualnej rzeczywistości, ZAWSZE będzie wojna, by ludzkość nie została dopuszczona do duchowego rozwoju poza potrzebę wojny.

Mało znanym faktem, jakim się teraz podzielę jest to, że wielu z duchowych wojowników walczących z gadzimi panami - na wielu różnych poziomach świadomości i stanach istnienia – jest Reinkarnowanymi Wojownikami.


„CHRZEŚCIJAŃSKI FUNDAMENTALIZM” JAKO WYMÓWKA ŚWIADOMOŚCI ULA.

Aspekt Reptiliańskiej zbiorowej świadomości ula, którą teraz ujawniam, jest próba ukazania jakiejkolwiek poważnej idei o naturze gadziego panowania jako nic więcej niż fanatycznego "fundamentalizmu chrześcijańskiego." To ostatnie, jest jak mantra skandowana przez świadomość roju.

Będę ujawniać inne aspekty świadomości ula, więc czytelnik nie będzie miał trudności z rozróżnieniem osób przynależących do roju od "duchowo czujnej mniejszości".

Zrozumienie Świadomości Ula jest nieocenione podczas próby określenia "aktywów", które są używane przez gady w celu promowania ich agendy globalnej kontroli i zniewolenia duchowego. Jak zobaczymy, aktywa w społeczności akademickiej są fundamentalną częścią gadziej machiny propagandowej.

Szczegółowo omówię, jak "System edukacyjny" lub, co za niego uchodzi, jest fundacją lub fabryką jeśli wolisz, która wypluwa te szerszenie – osoby o mentalności świadomości roju, które są używane jako Akademicy lub "akredytowane" aktywa, takie jak Richard Boylan i Steven Greer . Obaj są nosicielami gadzich podmiotów. Steven Greer szczyci się prowadzeniem grupowych medytacji w/ lub pobliżu linii energetycznych i między wymiarowych obszarów wirowych. Nie ma lepszego sposobu, aby stać się opętanym lub zostać nosicielem wrogich obcych jednostek.
Struktura twarzy Greera jest klasyczną twarzą gadziej hybrydy, tzn. oczy zatopione w głąb oczodołów, grzbiet nad brwiami, wysokie kości policzkowe i zapadnięte policzki. Jednak jego arogancja, zadufanie i pogarda dla ludzkiego życia, jest tym co go zdradza. Nie wspominając już o jego niezdolności do mówienia prawdy.

Kiedy Greer zorganizował spotkanie członków Kongresu i tych, którzy mieli wiedzę z pierwszej ręki o obcej technologii, on zapobiegał temu, by pewne osoby powiedziały prawdę. Greer zaprzeczył, że dom obok jego zmarłego kolegi został spalony przez agentów pracujących dla rządu w głębokich czarnych projektach i zaprzeczył też , by którykolwiek z informatorów związanych z nieudanym spotkaniem w Waszyngtonie otrzymał groźby i był zastraszany. Konsekwentnie zaprzeczył temu iż jest w złym stanie zdrowia. Osoby z jego bliskiego kręgu konsekwentnie i uporczywie zaprzeczają, że coś jest z nim nie tak. On jest typowym podstępnym gadzim nosicielem. Czy jest jakiś inny rodzaj?

Celowo użyłem słów jak "kapelan" i "modlitwa” z konkretnego powodu. Każda ilość kukiełek toczyła by pianę z ust czytając te słowa, taka jest natura i głębia programowania jakie przeszli. Rój korzysta z wartości „sprowadzających na kolana” które niczym aktywatory działają na osoby o mentalności roju- takie jak „kapłan” i „modlitwa”.

Jeśli ktoś nadal narzeka na złe doświadczenie ze "zorganizowaną religią" - to drugie będące inną nazwą formy kultu wynalezionego przez Gady za pośrednictwem swoich tajnych stowarzyszeń, mam kilka dobrych rad dla Ciebie: DOROŚNIJ. Zostałeś wykiwany jak każdy inny.

Każdy, kto myśli, że świat ma tylko kilka tysięcy lat nie powinien być zresztą traktowany poważnie. Świadomość ula/roju bazuje na negatywnych doświadczeniach, jakie miało wiele osób z „Zorganizowaną Religią”.

Całkiem niedawno zbierałem pisma i cytaty członków Świadomości Ula do analizy i oceny, a moje wyniki będą dla wielu zaskakujące, a niepokojące dla tych, którzy wciąż szukają odpowiedzi na duchowe pytania. Jak zobaczymy, wiele agitatorów i podżegaczy nastawionych na podważanie poważnych dyskusji w temacie temat UFO w internecie, jest w rzeczywistości "wymyślonymi" Tożsamościami stworzonymi przez zaledwie kilku osobników.

Chociaż wszędzie można znaleźć niezliczoną ilość członków ula, zwłaszcza w internecie, to istnieje tylko stosunkowo niewiele gadzich hardcorowych aktywów, którzy promują kłótnie i niezgody, którzy skutecznie tłumią konstruktywne dyskusje na temat reptylian . A jednak, gdy odwiedzasz ich strony internetowe lub porozmawiasz z nimi osobiście to pokazują się jako wyartykułowane, eurydytyczne osoby.. To jest to, co miałem na myśli mówiąc "wielogłowy smok" fałszu i zdrady.

Mówiłem to już wcześniej i powiem to jeszcze raz: Po prostu musimy rozpoznać, kiedy te gadzie Aktywa są pośród nas i kiedy wyrzucają swą toksyczną propagandę i filozofię. Musimy przede wszystkim zdawać sobie sprawę z tych osób mówiących słodkim językiem, które mówią, wszystkie te prawe frazesy o "duchowości" i "pozytywnej i negatywnej polaryzacji", ponieważ to oni są największymi oszustami.

Jeśli zwrócić szczególną uwagę na to, co naprawdę mówią, można zauważyć, że ich rozumowanie prowadzi niezmiennie do pojęcia, że to ludzie są źli i to ludzie wysyłają projekcje własnej ciemności i negatywności w dziewiczy świat, który gady desperacko próbują zachować dla większej chwały ludzkości.


SĄ CZĘŚCIĄ ROJU. JASNE I PROSTE.

Zanim omówię jak UL robi kozły ofiarne z chrześcijaństwa ogółem, a z "fundamentalizmu chrześcijańskiego" w szczególności, musimy zdać sobie sprawę, że wszystkie zorganizowane religie i ich różne odgałęzienia obecnie, zostały założone przez Wężowe bractwa takie jak Masoneria.

Istnieje na to wiele dowodów w zapisach historycznych, ale jeśli ktoś po prostu studiuje architekturę, rytuały, a zwłaszcza zeznania tych członków Illuminati, którzy uciekli, staje się oczywiste, że zorganizowana religia została wykorzystana przez New World Order, w celu rekrutacji nowych członków na poziomie lokalnym, oraz jako przykrywka do prowadzenia nielegalnej działalności.

Manipulacja myśli, modyfikacja zachowania oraz narzucanie winy i strachu, są taktykami jakie zachodnie religie wykorzystują przeciwko swym wyznawcom. Niemniej jednak, zawsze znajdą się tacy, którzy nie ulegają pochlebstwom "fundamentalistycznego chrześcijaństwa."

Dlatego Reptilianscy Panowie utworzyli domyślne określenie pod nazwą "Religii Wschodu." Kiedy "zbuntowane" i "uwolnione duchowo" osoby odwrócą się od kontrolujących i napędzanych winą religii zachodnich, zwrócą się do tajemnic Wschodu. A co wtedy znajdują czekającego na nich wschodzie?

Po pierwsze. Chciałbym odesłać poszukiwacza prawdy do książki wydanej przez Adventures Unlimited Press o nazwie "Ciemność nad Tybetem", napisanej w 1930 roku przez niemieckiego podróżnika i poszukiwacza przygód o nazwie Theodor Illion.
Illion opisuje szokujące szczegóły tego, czego dowiedział się, jako pierwszy biały człowiek któremu pozwolono na wejście do "Zakazanego Miasta", które jest podziemnym miastem pod Tybetem zaludnionym przez złych czarnoksiężników i nieumarłych zombie, które zostały przywrócone do życia poprzez tantryczną seksualną magię.

Po drugie musimy rozpoznać dokładnie, kim i czym są dzisiaj Supergwiazdy tradycji wschodnich : Sai Baba i Maitreya. Osobiście rozmawiałem z osobnikiem, który dokonał nie mniej niż dziesięć różnych wycieczek do Indii i spędził dużo czasu w obecności Sai Baby.

Paradygmat tej osoby został całkowicie rozbity, gdy doświadczył własnymi oczami nie tylko jak Sai Baba przywracał zmarłych do życia, ale także jak Sai Baba molestował młodych chłopców i dziewczęta. Tal Brooke napisał książkę zatytułowaną "Lord Of The Air"(Władca powietrza), która odnosi się do własnych doświadczeń autora z Sai Babą i opisuje, jak Sai Baba próbował pieścić jego genitalia oraz genitalia innych młodych mężczyzn w jego najbliższym otoczeniu. Tal rozmawiał z innym mężczyzną, który opisał przerażające doświadczenia z Sai Babą.

Sai Baba próbował wymusić seks z młodym człowiekiem, gdy ten - ku swemu przerażeniu zauważył- że Sai Baba posiada genitalia zarówno mężczyzny i kobiety! Sai Baba jest Hermafrodytą! Hermafrodytyzm i Pedofilizm są zasadniczo gadzimi cechami charakteru. Wszystko, co poniża i degraduje kondycję ludzką jest po drodze dla gadów.

A co z Maitreyi? Nauczyciel i Avatar, który jest sponsorowany przez ONZ? Oficjalny organ propagandowy Maitrei: SHARE INTERNATIONAL MAGAZINE oferuje regularne komentarze poprzez wysokich rangą luminarzy ONZ i rutynowo brał na swoje konto Objawienia Matki Boskiej na całym świecie.

Tak więc są to "Supergwiazdy" z religii Wschodu. Czy można powiedzieć, "gady?"

Bardziej niż cokolwiek innego, podkreśla to związek między fundamentalizmem chrześcijańskim - w tym przypadku katolicyzmu – a ruchem New Age, który bazuje na tradycji Wschodu. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że wykpiony chrześcijański fundamentalistyczny ruch ma niewiele - lub nic wspólnego - z tradycją Wschodu, ale gdy ktoś uważnie przyjrzy się machinacjom obu z nich to połączenie staje się oczywiste.

Ekumeniczna rada Kościoła Katolickiego zamierza połączyć WSZYSTKIE zorganizowane religie pod patronatem KK i przewodnictwem Maitrei.

Soborów Powszechnych w posiadaniu Kościoła Katolickiego mają na celu zapewnienie zgodności wszystkich zorganizowanych ruchów religijnych pod auspicjami Kościoła katolickiego pod przewodnictwem Maitrei.

CHRZEŚCIJAŃSKI FUNDAMENTALIZM I RELIGIE WSCHODU – OBIE SĄ KONTROLOWANE PRZEZ GADY! PODCZAS GDY FUNDAMENTALIZM CHRZEŚCIJAŃSKI DĄŻY DO NAŁOŻENIA WINY I STRACHU NA ZWOLENNIKACH, TRADYCJA WSCHODU PROMUJE RÓŻNE I NAJROZMAITSZE FORMY RYTUAŁÓW, KTÓRE POWODUJĄ NIE-PRZYWIĄZANIE DO ŚWIATA FIZYCZNEGO, ZBYCIE OSOBISTEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI I DZIAŁANIA A NAWET HOSTING GADZICH PODMIOTÓW.

Zwolennicy różowego New Age chcą byśmy kupili ich system wierzeń bez zastanowienia się nad konsekwencjami. Zamiast używanego samochodu dealer próbuje "sprzedać" zalety używanego samochodu, tak jak Wyznawcy New Age próbują sprzedać "używany system wierzeń", który pomógł utrzymać niezliczone miliony ludzi z całego świata w stanie biedy i opresji. Dzięki ale nie.

" Chrześcijański Fundamentalizm " będzie nadal używany jako zasłona dymna przez UL, dopóki te Muppety nie skonfrontują się z prawdą o alternatywie: Tradycje Wschodu zostały ustanowione przez gady. WSZYSTKIE ezoteryczne tradycje wskazują WSCHÓD jako źródło wiedzy i wglądu duchowego. To jest ukryte okultystyczne znaczenie symbolu Shell Oil tj. wschodzącego słońca między dwoma górami na wschodzie. Tradycje Wschodu były pułapką zastawioną wieki temu by nabierać łatwowiernych i podatnych na wpływy, którzy odwrócili się od bazujących na strachu Chrześcijańskich religii.

Ponieważ termin "chrześcijaństwo" nabrał pejoratywnego znaczenia, Ul może skutecznie stłamsić każdą istotną dyskusję na temat Gadów, tylko poprzez oskarżenie wszystkich zainteresowanych jako duchowych ignorantów bazujących na strachu opóźnionego „Chrześcijańskiego Fundamentalizmu”. To jest taktyka, która jest wykorzystywana raz za razem. Często UL rozpocznie rozprawę naukową lub wykład z długim przemową PRZECIW .... zgadnijcie komu? „Chrześcijańskiemu Fundamentalizmowi”. To nadaje ton i cel propagandzie w dalszym wykładzie.

Poczytaj "Kontakt Forum". Co miesiąc ktoś z ula będzie pisać artykuł potępiający "instytucję" Fundamentalistycznego Chrześcijaństwa. Jest to ulubiona taktyka gadziego gospodarza, takiego jak Boylan i Greer, który będzie przedmiotem kolejnej rozprawy.


"Używanie wykładowców naukowych przez Gadzi rój".

© Tłumaczenie: angelrage dla davidicke.pl

Źródło: http://www.whale.to/b/bartley19.html

-- 28 kwie 2013, 22:52 --

Stephen Greer

[Co za kupa gówna] "Ci obcy są tutaj by nam pomóc, żaden z nich nie jest wrogi."

Obrazek

Obrazek

"Choć oczywiście nie ma dowodów - i chcę to podkreślić - że te pozaziemskie cywilizacje są wrogo nastawione do nas, myślę, że one bardzo martwią się naszą wrogością". Stephen Greer. Szef Disclosure Project. (Tutaj mamy potwierdzenie podejrzeń, że kosmici stoją za tą organizacją). UFO DVD - "Fastwalkers ": Recenzja: Oceniamy ten DVD na 2 z 10. ponieważ jest tam kilka dobrych ludzi. To jednak większość jest bardzo po stronie „złych obcych”. Jedyny przyzwoity fragment jest w trailerze.


Źródło: http://www.whale.to/b/greer_h.html

_________________
Mundus vult decipi, ergo decipiaturNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 28 kwie 2013, 22:46 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 29 kwie 2013, 14:25 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lis 2009, 10:11
Posty: 1802
Cytuj:
Jungdrung Bon - Wieczna Tradycja

Starożytna przedbuddyjska religia Azji Centralnej i Tybetu
historia, nauki i literatura
John Myrdhin Reynolds

(fragment książki, opublikowanej nakładem wydawnictw wewnętrznych)


Cytuj:
Tacy uczeni jak H. Hoffman, którzy pisali i publikowali, zanim jakiekolwiek teksty bonu zostały wydane w Indiach przez żyjących na uchodźtwie lamów bonpo, swoje wiadomości na temat bonu czerpali głównie ze źródeł buddyjskich, niektórych otwarcie wrogich wobec bonu.


W swoich "Nine Ways of Bon" (London 1967), D. Snellgrove jako pierwszy uczony z zachodu przygotował studium tradycji bonpo, używając do tego celu oryginalnego źródła bonu, "Szydzi" (gZi brjid), konsultując się zarazem z tybetańskim uczonym bonpą, Loponem Tenzinem Namdakiem. Od tego czasu artykuły i książki P. Kvaerne z Norwegii i S.G. Karmay z Paryża (który sam jest Tybetańczykiem i gesze bonu), stanowią znaczny wkład do naszego zrozumienia bonu i jego historycznego i kulturowego dziedzictwa. Ich praca w znacznym stopniu poprawiła poprzedni brak zrozumienia odnośnie natury bonu, a ich odkrycia i poglądy można znaleźć w profesjonalnych czasopismach o niewielkim zasięgu.

poprzedni pogląd:

"Bon jest tylko pewnego rodzaju prymitywnym animizmem i szamanizmem"; "Rzekomy założyciel bonu, Tonpa Szenrab, jest postacią fikcyjną, a nie historyczną";
"Jego biografia, czy, mówiąc ściślej, hagiografia, została z rozmysłem sfabrykowana na podstawie życiorysu Buddy Śakjamuniego, jaki można znaleźć w takich tekstach indyjskich jak Lalitavistara";
"Wyższe nauki bonu, tak zwane Pojazdy Rezultatu (rapui tegpa, 'bras bu'i theg pa), to zwykłe plagiaty wcześniejszych tekstów buddyjskich, między innymi sutr pradżniaparamity i winaji, przez co w bonie nie ma niczego oryginalnego";
"Tak zwane Pojazdy Przyczyny (dzi tegpa, rgyu'i theg pa) są pełne rytuałów pogańskich i czarów, reprezentując rodzaj prymitywnego, ludowego poganizmu, oddanego czarnej magii, kultowi demonów i najgorszego rodzaju nekromancji;
"Złowieszczy czarni magowie bonu i samolubni szlachcice konspirowali, aby uniemożliwić głoszenie w Tybecie światła buddyzmu. To diabelskie przymierze zostało stanowczo udaremnione dzięki filozoficznej dyspucie i magicznej walce różnych kulturowych herosów buddyjskich, takich jak - we wczesnym okresie - Śantirakszita czy Padmasambhawa, a w okresie późniejszym - Milarepa. "


Kod:
http://a.bongaruda.pl/biuletyn/publikacje/garuda_11/1232109971/

http://a.bongaruda.pl/biuletyn/publikacje/garuda_11/1232109971/


Proces fabrykacji informacji jest dość stary.
Bon - Tybetańskie nauki które zostały wchłonięte przez wszystkie odmiany Tybetańskie, mają korzenie przekraczające 18 000 lat.
Warto w całości zapoznawać się z tematem, niż tylko wyskakiwać z kawałkiem informacji.
Tenzin Wangyal RInpoche, w sieci m.in. powyższy fragment odnośnie nauk Bonu prezentuje, i jak widzę wielu badaczy do przysłowiowego jednego kotła wszystko wkłada...

Słowiańskie wedy także są starszą odmianą pracy z umysłem, i sięgają głębiej w swoich korzeniach, przed państwem rzym, kościołem KK, poprzednie fale wiedzy. Mamy tu dorobek ogromny, i nie trzeba było i nie trzeba brać go z zachodu ani wschodu.

Temat mocno wymaga studiów.
Opisane powyżej źródła od wielu lat mocno zmagają się z toczącym wszystkich problemem. Nie setek lat, znacznie dłużej pracują nad jakością.
18 000 lat temu zostały wstępnie skodyfikowane, opisane, systematyzowane, są znacznie starsze. Dotyczy to także i lokalnych - słowiańskich korzeni, jak i tybeańskich indyjskich itp.

Podsumowując:
- nie wszyscy Polacy to alkoholicy
- nie każdy Niemiec to faszysta
- nie wszystkie teorie spiskowe są teoriami

_________________
Wszystko jest umysłem...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group