Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 01 gru 2021, 16:19

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ] 
Autor Wiadomość
Post: 23 maja 2012, 7:51 
Offline
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Rejestracja: 29 paź 2011, 6:13
Posty: 9
Lokalizacja: nz
Płeć: mężczyzna
Podstawowe wiadomości o MILAB
Autor: James Bartley
czerwiec 2009

Obrazek

Wiele osób zaczyna zdawać sobie sprawę z ponurego faktu, iż doświadczyły one porwania przez obcych. Znaczna część uprowadzonych jest przedmiotem silnego zainteresowania ze strony głęboko zakamuflowanych, czarnych elementów wywiadu wojskowego. To zainteresowanie wykracza poza proste monitorowanie, nadzór czy psychologiczne operacje bojowe (PSYOPS). Uprowadzeni używani są w wojskowych operacjach do różnych celów, właczając w to między innymi takie role jak: astralni operatorzy, szpiedzy psychiczni, tajni współpracownicy, technicy i naukowcy. Porwani, którzy byli używani przez wojsko w ten sposób, są określani jako "MILAB" (Military Abductees), co oznacza "uprowadzeni wykorzystywani przez wojsko". MILAB często opisują swoje doświadczenia, jakto zostali zabrani do podziemnych obiektów. Zarówno MILAB jak też i ludzie znający wojsko i lotnictwo od środka (Insiders), byli świadkami współpracy obcych form życia z personelem wojskowym, lub medycznym w podziemnych bazach i w ośrodkach nadziemnych.

Celem niniejszej monografii jest wypełnienie dużej luki w temacie porwań ludzi przez obcych. Większość badaczy o "wielkich nazwiskach" odmawia zagłębić się w takie kwestie jak istnienie i podstawowa rola Repilian, jaką odgrywają oni w uprowadzeniach. Gady są główną siła stojącą za porwaniami. Używają oni "pełnomocników", takich jak niektóre frakcje Szarych (Greys), Nordyków, Insektoidów i inne istoty pochodzenia pozaziemskiego do wykonywania swoich rozkazów. Reptilianie są również mocno zaangażowani w operacje mające związek z MILAB.

Jako badacz i historyk, jestem często podirytowany fragmentarycznym zapisem historycznym na temat szerokiej gamy tematów, nie tylko z odległej przeszłości, ale i z ostatnich czasów. Zbiorowa ignorancja Amerykanów o naszej historii, nie wspominając już o ostatnich wydarzeniach, wynika w dużej mierze ze szkodliwego wpływu systemu edukacyjnego, finansowanego przez różnej maści fundacje zwolnione z płacenia podatku, korporacje i rząd federalny. Dodajmy do tego wszechobecny wpływ korporacyjnych mediów i wynikiem końcowym takiej mieszanki, jest populacja całkowicie nieświadoma nawet najbardziej podstawowych aspektów życiowych. Przekonującym tutaj argumentem mogą być dokonywane uprowadzenia przez obych, jak rownież wojskowe porwania, które są codziennym faktem dla niezliczonej liczby ludzi. Monografia ta zapewni MILAB informacje, które pomogą im dostosować się do tej przygniatającej rzeczywistości.

Jak oni zostali MILAB?

MILAB są przede wszystkim porwanymi przez obcych. MILAB mają znaczniki genetyczne, które świadczą o niepochodzącym od człowieka DNA. Rozmawiałem z wieloma uprowadzonymi, którzy byli w wojsku i podczas służby byli wykorzystywani jako MILAB oraz w operacjach kontroli umysłu. To tak, jakby wywiad wojskowy i komórki czarnych projektów, wiedzieli dokładnie, kto w szeregach wojska był porwanym przez kosmitów.

MILAB, którzy służyli w wojsku, opisują jak byli wykorzystywani w wielu operacjach kontroli umysłu, którym towarzyszyła niezwykle zaawansowana technologia; często odbywało się to w podziemnych instalacjach. Wielu opowiada o wstrzykiwaniu narkotyków, przeprowadzania na nich hipnoz narkotycznych i wymazywaniu pamięci. Ma to na celu upewnienie się, iż MILAB zapomni, co widział, i co słyszał podczas takich doświadczeń. Następnie hipnotyczne polecenia i programowanie były wpajane w osobne fragmenty umysłu MILAB.

Często MILAB są leczeni przez psychologów wojskowych w czasie, a nawet po odbyciu służby. Uprowadzeni ze wszystkich gałęzi wojska składają raporty o byciu kontrolowanymi umysłowo podczas służby. Wielu byłych członków armii nadal jest używanych w operacjach MILAB długo po tym, jak ich wojskowa kariera się skończyła.

Cywilne ofiary MILAB można znaleźć we wszystkich dziedzinach życia. Niektórzy posiadają oczywiste konotacje z wojskowo-przemysłowym kompleksem, podczas gdy inni nie mają żadnego takiego związku. Wielu MILAB zadaje sobie pytanie: "jak wojsko dowiedziało się o mnie?" Ponownie, to ze względu na unikalne znaczniki genetyczne zawarte w ich DNA. Wojsko, będąc zbrojnym ramieniem rządu federalnego, ma dostęp do wszystkich rekordów medycznych. Nawet dla zwykłych cywilów istnieją duże możliwości do uzyskanie próbek DNA całej populacji. Inne czynniki, które muszą być uwzględnione, to czujniki i systemy radarowe, dzięki którym wojsko wie, kiedy obcy statek kosmiczny przelatuje blisko ludzkich osiedli. Późniejsze śledztwo może określić, czy jacyś uprowadzeni mieszkają w okolicach odwiedzanych przez obcych. Kolejnym elementem układanki jest świadectwo ludzi takich jak Dan Sherman.

Dan Sherman służył w "szarej" gałęzi Służby Bezpieczeństwa Sił Powietrznych (Air Force Security Service), która jest lotniczym ramieniem Agencji Bezpieczeństwa Narodowego (National Security Agency). Sherman mówi, iż był szkolony jako "komunikator intuicyjny" przez swoich przełożonych, do ustanowienia i utrzymywania komunikacji z istotami pozaziemskimi. Sherman twierdzi, że dane udostępniane przez obcych dla jego ludzkich kontrolerów dotyczyły uprowadzeń. Poszedłbym dalej: na podstawie praw losowych i statystycznego prawdopodobieństwa, przynajmniej niektórzy z uprowadzonych w tym programie musieli być MILAB. Jeżeli komórkom czarnych projektów wojskowych są podawane informacje o ludziach porwanych i wykorzystywanych przez obcych, to musi istnieć jakiś rodzaj stałej współpracy pomiędzy istotami pozaziemskimi i ludźmi ze służb wojskowych.

Dan Sherman nie jest jedynym świadkiem zakulisowych działań wojska, który posiada wiedzę o trwającej interakcji pomiędzy komórkami czarnych projektów i obcymi. W istocie istnieją liczne świadectwa o wspomnianej wyżej współpracy. Dzięki “ludziom trzymającym rękę na pulsie” we wspólnocie badaczy UFO, fakt interakcji obcy-ludzie został odrzucony, zepchnięty na margines i zredukowany do poziomu absurdu.

Do czego MILAB są wykorzystywani?

W całej historii, reżimy wojskowe wykorzystywały specjalne umiejętności sprzymierzeńców, lub własnych obywateli do wspierania swoich geopolitycznych celów. Podbite ludy były wciągane do zwycięskiej armii, by walczyć i umrzeć za swoich władców. Unikalne umiejętności ludzi w danym regionie były wyzyskiwane dla potrzeb rządzących. Procarze, łucznicy, piechurzy, kowale, szewcy, stolarze... oni wszyscy byli wykorzystywani przez zdobywców do dalszego wdrażania swoich planów. Uważam, iż od czasu utworzenia Rezerwy Federalnej (FED) i wynikającego z tego systemu finansowego, opartego na długu, ta wcześniej wielka Republika, jest podbitym krajem, w którym każdy obywatel płaci międzynarodowemu kartelowi bankowemu roczną daninę w formie podatków. MILAB to po prostu XXI-wieczna wersja wyżej wymienionych niewolników. Tutaj nie może być żadnych niejasności: niezależnie od zamiarów i celów przeprowadzanych doświadczeń, MILAB są niewolnikami i nieważnym jest, jak poszczególni MILAB zdecydują się interpretować własne przeżycia. Co więcej, kontrolerzy MILAB wykazują niezwykły poziom kontroli nad MILAB w dziedzinach takich jak: relacje międzyludzkie, wybór pracy i miejsca zamieszkania, by wymienić tylko trzy.

Szkolenia i zarządzanie MILAB wydaje się być dostosowane do ich poszczególnych cech osobistych, do ich mocnych i słabych stron. Istnieją pewne rodzaje szkoleń, indoktrynacji i procedur medycznych, które są wspólne dla niemal wszystkich MILAB. Wielu z nich opisuje masowe scenariusze szczepień. Wspominają o wchodzeniu i wychodzeniu z dużych, wspólnych dla mężczyzn i kobiet łazienek. MILAB są różnie ubrani - w stroje nocne, zwykłe ubrania cywilne lub kitle szpitalne. Podczas treningu lub fizycznych czynności operacyjnych (w przeciwieństwie do astralnych operacji), MILAB noszą mundury wojskowe, narzędzia bojowe, mundury maskujące, czarne lub ciemno-niebieskie stroje typu "SWAT" lub szare bluzy i dopasowanie kolorystycznie szare spodnie. Pielęgniarki i lekarze są częstym widokiem w placówkach, dokąd MILAB są zabierani. Wystrój takich medycznych placówek niczym nie rożni się od zwykłych gabinetów lekarskich. Również zachowanie personelu medycznego nie odbiega od normy, z jednym wyjątkiem - "pacjentowi" nie są przekazywane żadne informacje na jego temat.. Niektórzy mowią o zabraniu ich do renomowanych placówek medycznych na powierzchni, takich jak chociażby: Letterman Army Hospital w San Francisco, Oak Knoll Naval Hospital w Oakland w Kalifornii oraz Balboa Naval Medical Center w San Diego, wymieniając tylko kilka.

Szkolenia i operacje są podzielone następująco: scenariusze szkoleniowe i operacyjne prowadzone, podczas gdy MILAB jest w ciele fizycznym, oraz szkoleń i operacji przeprowadzonych, podczas gdy MILAB jest poza swym ciałem (OOB). Operacje ze zdalnym widzeniem (Remote Viewing) są zwykle przeprowadzane z MILAB obecnymi w ciele fizycznym. Trening fizyczny zazwyczaj zawiera bieganie, pływanie i szkolenie z bronią. Duży nacisk kładzie się na trening technik przetrwania. Indywidualnie i w grupach, MILAB uczeni są jak znaleźć pożywienie i wodę. MILAB są czasami zachęcani przez swoich kontrolerów, aby opanować umiejętność niesienia pierwszej pomocy, czy też zostać strażakiem lub ratownikiem.

MILAB mogą być używani jako kurierzy, tajni współpracownicy, technicy i naukowcy

Jako kurierzy MILAB mogą pracować pojedynczo lub z innym MILAB. Czasami MILAB pracuje pod nadzorem kontrolera. Prowadzone są treningi, w których MILAB umieszczani są w wirtualnej rzeczywistości o następujących scenariuszach: nuklearny holokaust, niepokoje społeczne, pandemia, stan wojenny z udziałem zagranicznych wojsk. Armia ma możliwość tworzenia "sztucznie zarządzanych marzeń." Są to bardzo barwne, wirtualne scenariusze rzeczywistości. Kontrolerzy kładą nacisk na: podstęp, zaradność i niechęć do poddania się niezależnie od okoliczności.

Wielu MILAB zostaje użytych w operacjach astralnych. Operatorzy astralni są szkoleni do szpiegowania, wykrywania z wyprzedzeniem ataków lotniczych, wyszukiwania ludzi lub przedmiotów o wartości wywiadowczej i w końcu do krzywdzenia innym ludzi. Jako tacy MILAB są "wielozadaniowymi platformami".

Wojskowi posiadają technologię by wywołać wyjście z ciała(OOBE) u MILAB. Kontroler porozumiewa się z MILAB i kieruje go, lub ją do skupienia się na konkretnych celach podczas operacji astralnej. MILAB może wówczas siedzieć oparty na krześle. Kontroler zwraca się do niego normalnym tonem głosu. Niektórzy MILAB opisywali, iż będąc w wymiarze astralnym słyszeli głos operatora w swoim umyśle. Niektórzy kontrolerzy posiadają zdolności parapsychiczne. Istnieje możliwość, iż wojsko wykorzystuje technologię, która może "pobudzić" myśli kontrolera, w taki sposób, aby MILAB mógł słyszeć komendy niezależnie od tego, gdzie operator się znajduje.

Niektórzy z kontrolerów są zmiennokształtni

Kontrolerzy MILAB różnią się wyglądem i spełnianymi funkcjami. Niektórzy z nich są oczywiście częścią specjalnego, wojskowego personelu operacyjnego, ich zadaniem jest szkolenie MILAB w umiejętności przetrwania oraz tajnych technik operacyjnych. Inni trenują MILAB w astralnych operacjach, oraz w zdalnym widzeniu. Liczne raporty mówią o wojskowych kontrolerach i ogólnie członkach wojskowego personelu zmieniających kształt i przyjmujących reptiliańską postać, w obrębie podziemnej bazy, lub w zabezpieczonych miejscach bazy na powierzchni. MILAB, którzy byli świadkami zmiany kształtu przez personel wojskowy, zwykle nie wpadali w szok i nie okazywali zaskoczenia tymi przekształceniami, co sugeruje, że obserwujący te zdarzenia, mógł być w odmiennym stanie umysłu, lub w alternatywnej osobowości.
Trudno mi dostatecznie mocno podkreślić ten aspekt doświadczenia MILAB: Reptilianie są głęboko zaangażowani w operacjach z udziałem MILAB, w związku z czym, biorą oni udział w najbardziej tajnych projektach i operacjach na Ziemi.

MILAB szkoleni są aby być zaradnymi. Przeprowadzone na nich testy psychologiczne, mają na celu określenie procesu podejmowania decyzji pod przymusem. Scenariusze przewidują sytuację, w której MILAB musi zdecydować, kogo uratować z pożaru: młodego chłopca czy mała dziewczynkę? Czy uratować ludzkie dziecko, czy dziecko będące hybrydą dwóch gatunków: ludzi i obcych ? Kontrolerzy mają bardzo dobre rozeznanie co do tego, który z MILAB nadaje się zabójcę i nie zawaha się poderżnąć komuś gardło. Profile psychologiczne i badania genetyczne, jak również podstawowe informacje na temat wychowania poszczególnych MILAB, zapewniają kontrolerom wszystkie potrzebne informacje do określenia przydatności MILAB do określonego typu zadania. W większości przypadków, służby wojskowe są mocno zaangażowane w życie MILAB od wczesnego dzieciństwa.

Część z MILAB, nawet pod kontrolą umysłu, nie nadają się do operacji, gdzie wymagane jest krzywdzenie, lub zabijanie innych ludzi. Inni natomiast, nawet w stanie pełnej świadomości, chętnie zastrzeliliby kogoś, gdyby tylko wiedzieli, że nie wpędzi ich to w żadne kłopoty.

Niektórzy mężczyźni MILAB mają długą historię przemocy w rodzinie i często biją współmałżonków, lub swoje dziewczyny. Większość z tych brutali to reptiliańskio- lub draco- (skrzydlaty gatunek - Gargoyle) ludzkie hybrydy. Kontrolerzy zrobią użytek z takich osób, kiedy wymagane będzie okazanie brutalności bez skrupułów, lub innych formy zadawania bólu. Smutnym jest fakt, iż niektórzy mężczyźni MILAB są dumni z roli, jaką odgrywają w postępującym reptiliańskim planie Nowego Porządku Świata. Jeśli konkretny MILAB uznany zostanie za nieodpowiedniego do danego zadania, to będzie przeszkolony do innych ról.

Wielkie wnętrza pod ziemią zostały opisane jako miejsca, w których spacerują setki, jeśli nie tysiące MILAB. Niektóre z tych instalacji zostały zaprojektowane do symulacji bardzo dużych lotniskowych terminali, razem z długimi ruchomymi schodami i długimi przejściami.

Aktualny stan wiedzy

Dzięki nieustannym wysiłkom ze strony "strażników" we wspólnocie UFO (można śmiało stwierdzić w tym momencie, iż Stanton Friedman dołączył do tej rosnącej listy) ludzie wciąż podchodzą do technologii UFO z archaicznego punktu widzenia wciąż mając na uwadze przestarzałą ludzką technologię. Stanton Friedman jeszcze dziś kracze o czasie, jaki poświęcił pracy nad projektem NEPA Nuclear Powered Airplane, który był kompletnym marnotrawstwem, stratą czasu i zasobów. Niemniej jednak, NEPA Nuclear Powered Airplane jest "darem, który ciągle nas obdarza", z tego też powodu Stanton Friedman, do końca świata, będzie chwalić się swoją wiedzą, a także nowoczesną technologią, która jest oparta na jego zaangażowaniu w sprawie NEPA Nuclear Powered Airplane, który był tylko kupą śmiechu.

Na idiotycznie zatytułowanym kanale "History Channel", Friedman pojawił się w programie UFO Files pod tytułem "Dzień po Roswell". Friedman wraz z resztą demaskatorów, odrzucił oświadczenie zmarłego podpułkownika Philipa Corso, jakoby ten pomógł wprowadzić obcą technologię do sektora komercyjnego. Corso twierdził w swojej książce, oraz w wielu wywiadach, że dostarczał próbki obcej technologii uzyskane z Roswell, do wielu centrów badawczo-rozwojowych w całych Stanach Zjednoczonych. Analizy tychże próbek doprowadziły do powstania noktowizora, lasera oraz światłowodów. Friedman i spółka podkreślili, iż cała obecna technologia na Ziemi jest wynikiem ludzkiej pomysłowości. Innymi słowy, nigdy nie była podjęta żadna próba określenia pełnego potencjału wszystkich technologii obcych, odzyskanych na przestrzeni lat, nie mówiąc już o wykorzystywaniu tej technologii przez globalną elitę.

Całkiem niedawno ukazała się książka pod tytułem "Wstęp do obrony planety: studium nowoczesnych działań wojennych w odniesieniu do inwazji istot pozaziemskich"(“An Introduction to Planetary Defense: A Study of Modern Warfare Applied to Extraterrestrial Invasion”) autorstwa Travisa S. Taylora, Boba Boan, RC Anding i T. Conley Powella. Ta zbieranina pisarzy regularnie odnosi się do ufologów i UFO alarmistów jako do "wyznawców teorii spiskowych". Mają oni czelność określać nieodżałowanego demaskatora CIA Karla Pflock'a mianem "badacza UFO". W celu wbicia nam do głów faktu, iż Ziemia musi przygotować się na inwazję kosmitów, często powołują się na hollywoodzkie produkcje, takie jak "Dzień Niepodległości" czy "Wojna światów", jako przykłady tego, co się stanie, jeśli Ziemia zostanie napadnięta będąc nieprzygotowaną.

Nigdzie w tej książce nie ma odniesienia do dobrze udokumentowanych przelotów UFO nad strategicznymi bazami dowództwa Sił Powietrznych, które doprowadziły do dezaktywacji placówek kontroli startu rakiet jądrowych, oraz uszkodzeniu samych głowic nuklearnych przez nisko lecące UFO.

Aby zaprezentować choć jeden przykład tych poważnych zajść, przytoczę zeznania byłego porucznika Sił Powietrznych Roberta Salas'a. Pomiędzy 14 i 16 marca 1967 roku, w bazie Sił Powietrznych Malmstrom w pobliżu Great Falls w Montanie, nisko lacące UFO opisywane były jako jaskrawe czerwonopomarańczowe kule, które unosiły się nad dwoma placówkami kontroli startu rakiet nuklearnych (Launch Control Facilities - LCF), co spowodowało, że prawie dwadzieścia pocisków nuklearnych nagle zmieniło swój status na "niegotowy do lotu". Pociski Minuteman II zostały równo podzielone pomiędzy eskadry Echo i Oskar, każda z tych eskadr posiadała własny system LCF. Te silosy mogące pomieścić dwadzieścia pocisków były rozlokowane na rozległym obszarze Montany.

Technicy przeprowadzili ocenę systemu, po czym ustalili, iż z jakiegoś niewytłumaczalnego powodu system sterowania i kontroli przestał poprawnie działać. Naoczni świadkowie widzieli personel placówki kontroli startów, jak również członków zespołu alarmów sabotażowych. Nie do końca przedstawiciele "teorii spiskowych UFO." Weteran badań nad UFO Raymond Fowler pracował w Zarządzie Planowania w firmie Sylvania, jednego z wykonawców do systemu rakietowego Minuteman II. Fowler jest także byłym członkiem Służby Bezpieczeństwa Sił Powietrznych (Air Force Security Service)(obecnie noszącej nazwę Air Force Electronic Security Command), Siły Powietrzne podlegają Agencji Bezpieczeństwa Narodowego (National Security Agency). Fowler potwierdza z własnych źródeł, że liczne niskie przeloty UFO nad strategicznymi bazami, rzeczywiście miały miejsce w tym okresie. Ponadto komunikacja pomiędzy LCF była zakłócona podczas wizyt UFO.

Podobne wydarzenia miały miejsce w Minot AFB w Dakocie Północnej w 1968 roku, oraz wzdłuż północnej kondygnacji bazy rakietowej SAC w listopadzie 1975 roku. Naloty nad SAC zostały dobrze udokumentowane, między innymi w takich książkach jak "Clear Intent", której autorami byli: Lawrence Fawcett i Barry Greenwood. "Clear Intent" była później ponownie opublikowana pod tytułem "The UFO Cover-up".

Obserwacje UFO nad wrażliwymi placówkami Komisji Energii Atomowej (Atomic Energy Commission - AEC) przez członków wysoko wykwalifikowanego personelu, takich jak naukowcy, pracownicy ochrony i piloci Sił Powietrznych, miały miejsce od końca 1940 roku. Obserwacje UFO nad bazami Hanford AEC w stanie Waszyngton i AEC Oak Ridge są dobrze udokumentowane. Dokumenty, o których mowa zostały wyciągnięte z różnych amerykańskich agencji na mocy ustawy o wolności informacji (Freedom of Information Act).

Jeden z najbardziej przerażających przykładów manipulacji systemem kontroli rakiet nuklearnych przez UFO miał miejsce w byłym Związku Radzieckim.

Według Władimira Plantonova, 14 października 1982, przez wiele godzin UFO unosiło się nad sowiecką bazą ICBM w pobliżu miasta Belokoroviche, na północny zachód od Kijowa na Ukrainie. Wielu naocznych świadków stwierdziło, że statek był w kształcie spodka i miał ponad dziewięćset metrów długości. Plantonov - inżynier rakietowy - stwierdził w rozmowie z korespondentem ABC News Dawidem Ensor'em, że rakiety przeszły nagle w tryb przedstartowy, a coś takiego może mieć miejsce tylko wtedy, gdy Moskwa wyśle kody upoważniające do rozpoczęcia sekwencji startowej. Rakiety wówczas nie wystartowały, jednak załoganci UFO wysłali swoje jasne przesłanie: kontrolujemy systemy waszych głowic nuklearnych. Możemy rozbroić wasze rakiety, możemy je wystrzelić, jesteśmy w mocy zainicjować planetarną zagładę nuklearną.

Ważnym jest, aby czytelnicy zrozumieli, że są to dobrze udokumentowane przypadki, kiedy UFO zakłóca i manipuluje systemami sterowania i kontroli najbardziej zaawansowanej broni, jaka istnieje na Ziemi. Dlaczego autorzy "Wstęp do obrony planety: studium nowoczesnych działań wojennych w odniesieniu do inwazji istot pozaziemskich" nie wspominają o żadnym z tych przypadków? Podobnie też, dlaczego nie napisali nic o dobrze udokumentowanych i licznych przypadkach utraty odrzutowców przechwytujących wraz z załogą podczas spotkań z UFO? Autorzy "Wstępu do obrony planety" mają swój własny plan. To jest oczywiste ze względu na fakt, iż poświęcili książkę ludziom, którzy stracili życie podczas ataków "terrorystycznych" z 11 września 2001 roku. Istnieją naukowe, starannie zrecenzowane dokumenty, które dowodzą bez cienia wątpliwości, że nano-thermite był użyty w bliźniaczych wieżach World Trade Center. To nie jest kwestia dyskusyjna, bez względu na to, jak niewygodne jest to dla ludzi. Oczywistym jest dla mnie, iż wielu badaczy UFO nie chce poznać prawdy o 9/11, są to tchórze i ignoranci.

Więc dlaczego ci autorzy, którzy promują kłamstwo 9/11, piszą o obronie planety przed obcymi właśnie teraz? Co więcej, dlaczego uważają, że z pomocą broni konwencjonalnej, a nawet "zaawansowanej" broni energetycznej, będziemy w stanie nawiązać walkę z UFO? Wystawianie "nowoczesnych" systemów broni, przeciwko znanym nam ofensywnym możliwościom obcych, jest gorzej niż głupotą. To tak jakby wystawić tuzin greckich hoplitów uformowanych w falangę i nakazać im, aby zatrzymali natarcie dywizji pancernej SS.

Ważnym jest, aby zadać to pytanie, ponieważ kwestie, o których wspomnę: o podróży w czasie i klonowaniu, będą odrzucone jako niedorzeczne i poza nawias, przez “strażników” takich jak: Taylor, Boan, Anding i Powell oraz innych im podobnych. Dlatego opisałem, co UFO zrobiło nowoczesnym systemom broni w przeszłości. Po raz kolejny mamy bezprzedmiotowe próby narzucenia wytycznych wokół tego, co jest uznane za wiarygodne i nie wiarygodne informacje o UFO.

Klonowanie MILAB

To prowadzi mnie do następnego istotnego punktu: klonowanie MILAB jest faktem. Rozmawiałem z wieloma MILAB, którzy widzieli klony samych siebie. Czasami klony są młodsze, szczuplejsze i sprawniejsze fizycznie, czasami wyglądają dokładnie tak jak oryginał. Obserwowano klony będące w letargu. Widziano dwa lub więcej klony, które były ożywiane. Mają one uczucia i emocje, okazują cierpienie z powodu tego, co im zrobiono. Jedna kobieta MILAB, którą znam, widziała dwa klony swojej osoby trzymane w dużych plastikowych pudłach. Jej obydwa klony walczyły rozpaczliwie, by wydostać się z zamknięcia. Słychać było krzyki i płacz. Moja znajoma była zrozpaczona widząc, jak traktowane są jej kopie.

Katherina Wilson opisała spotkanie dwóch swoich klonów w podziemnej bazie. Powiedziały jej, że były wykorzystywane jako prostytutki przez personel wojskowy i naukowy. Były absolutnie nieszczęśliwe ze swojego losu.

Sklonowane ciała wykorzystywane są do celów szkoleniowych. Czarne projekty wojskowe mają środki do przenoszenia świadomości ze śpiącego MILAB w ciało klona. Klony zostają zmuszone do wykonywania różnych scenariuszy szkoleniowych, mogą nawet uczestniczyć w operacjach w realnym świecie - na naszej planecie, lub gdziekolwiek indziej. Wielu MILAB potwierdza używania klonów dla celów szkoleniowych. To dość normalne dla MILAB, którzy znają siebie i którzy mieszkają w odseparowanym miejscu, aby zobaczyć samych siebie w instalacjach podziemnych, podczas treningów czy rzeczywistych operacji.

Jeśli MILAB znany jest jako osoba z nadwagą, a jednak jego ciało wydaje się być szczuplejsze i w lepszej formie niż jego "prawdziwe" ciało, to jest więcej niż pewnym, że został użyty jego klon. Jeśli MILAB z nadwagą posiada wspomnienia z tego samego treningu lub operacji, która została opisana przez innego MILAB, możemy wywnioskować, że świadomość tego pierwszego przeniesiono do sklonowanego organizmu na czas trwania operacji, bądź ćwiczeń. W ten sposób, ogromna ilość szkoleń i doświadczenia operacyjnego, może być przyswojona przez MILAB w podświadomości, lub podczas zmiany osobowości bez towarzyszącego ryzyka obrażeń, lub śmierci rzeczywistego człowieka. MILAB pamięta tylko fragmenty doświadczeń, jednak całkowite wspomnienia przechowywane są w podświadomości, bądź innej osobowości i są gotowe do wykorzystania i eksploatacji przez kontrolerów w przyszłości. Ponadto, jeśli sklonowany MILAB zostałby zmuszony do popełnienia pewnego czynu, który byłby moralnie dla niego odrażający, wspomnienie takiego działania może być skrzętnie zagrzebane i ukryte w pamięci, poprzez program kontroli umysłu. Niektóre wspomnienia MILAB mogą być uzależnione od nośnika, to znaczy, niektóre wspomnienia mogą być zapamiętane przez klona lub klony!

Korzystanie z klonów może być bezpośrednio związane z operacjami podróży w czasie, które wielu MILAB opisuje. Znowu podkreślam - MILAB to potwierdzone przypadki porwań przez obcych. Są w zasadzie hybrydową forma człowieka z rozwiniętymi możliwościami metafizycznymi, co ma związek z ich DNA obcego pochodzenia. Stąd też, są oni idealnymi kandydatami do projektów podróży w czasie. Należy pamiętać, że DNA niektórych z MILAB może zawierać informację genetyczną z wielu różnych ras pozaziemskich, nie tylko z jednej. Reptiliański czynnik obecny jest w życiu większości MILAB, czy zdają oni sobie z tego sprawę, czy nie. Gady są mistrzami częstotliwości i rezonansu, są doskonałymi metafizycznymi operatorami. Jest to umiejętność, którą wojskowi kontrolerzy starają się wykrzesać u niektórych MILAB.

Podróże w czasie

Cele misji podróży w czasie są przeróżnej maści. Niektórzy MILAB opisują wysyłanie zespołu do równoległych lini czasowych, zarówno w przeszłość, jak i w przyszłość. Wycieczki w przeszłość w jakiejkolwiek linii czasowej, często mają na celu odzyskanej technologii obcych. Każda z tych operacji była unikalna, każda miała swoje unikalne problemy. MILAB będący liderem grupy powiedział mi, że nigdy nie był pewien, czy inni członkowie zespołu wychodzący za nim, ze sztucznie utworzonego portalu, są tymi samymi ludźmi, z którymi zaczynał misję. Ma się rozumieć, że jeśli operacja podróży w czasie jest prowadzona w tej linii czasu, jest całkiem prawdopodobne, że inne zespoły MILAB, w innych liniach czasowych, prowadzą te same, lub podobne operacje. Oznacza to, że MILAB, który jest częścią operacji podróży w czasie, nigdy nie jest pewny, w której linii czasowej się znalazł. Jeden z MILAB, z którym rozmawiałem, przypominał sobie powrót z Hiszpanii, z lat trzydziestych XX-wieku, z czasów hiszpańskiej wojny domowej. Podczas pobytu w tamtym czasie, w jakiś sposób MILAB i jego towarzyszka, zostali zatrzymani przez dwie cudzoziemki z obecnego czasu. Obydwojgu wstrzyknięto narkotyki, by następnie wypytywać ich o różnych rzeczy. Ostatecznie jednak zostali jakoś wyzwoleni z niewoli dwóch kobiet. Znaleźli się z powrotem w bieżącym czasie, w dużej instalacji podziemnej symulującej wyglądem bardzo duże, puste lotnisko.

Byli pod eskortą żołnierzy w mundurach, podobnych do tych noszonych przez załogi komercyjnych lotów. Obydwoje MILAB zostało doprowadzonych do, jak się wydawało, biura. Personel sprawdził ich ciała podręcznym urządzeniem - najwyraźniej w poszukiwaniu nowych implantów. Obydwoje zapamiętali to doświadczenie, jedno z nich lepiej niż drugie, ze względu na działanie leków.

Jest możliwe, że podróże w czasie wykorzystywane są przez administratorów w celu uzyskania przewagi nad przeciwnikiem rzeczywistym, lub potencjalnym, w obecnym czasie ale też w przyszłości. Inną możliwością jest używanie podróży w czasie w celu zminimalizowania szkód spowodowanych przez inne grupy, które wykorzystują podobną technologię. Nie możemy zapominać o podstawowej sprawie, że niektóre nieludzkie rasy, takie jak Reptilianie, odgrywają znaczną rolę w tych działaniach. Gady lub ich frakcje, są kontrolującym czynnikiem na tej planecie. Na podstawie moich rozmów z bardzo doświadczonymi MILAB, oraz innymi badaczami uprowadzeń, chociażby takimi jak moja mentorka Barbara Bartholic, uważam, że na Ziemi pojawiają się istoty o ludzkim wyglądzie, które są powszechnie znane jako Plejadianie. W przeciwieństwie do tego, o czym powszechnie można przeczytać o Plejadianach w literaturze UFO, istnieją frakcje Plejadian, które pracują, aby wprowadzić program, który nie sprzyja interesom rasy ludzkiej w ogólności. Niektóre z plejadiańskich frakcji ściśle współpracują z niektórymi frakcjami Reptilian. Jest to bardzo niepopularny pogląd wśród wielu wyznawców New Age i tak zwanych "kontaktowców", jednak określanie wszystkich Plejadian mianem "dobrzy", z naszego punktu widzenia, jest oczywistym absurdem. Plejadianie są głównymi graczami w dziedzinie podróży w czasie. Wielu moich kolegów, których badania znajduję wysoce wiarygodnymi, również poruszają temat podróży w czasie w rozmowach z MILAB.

Należy zauważyć, że wspomniany wcześniej Dan Sherman, został poinformowany przez Szarych (Greys), z którymi miał łączności, o tym, iż Szarzy są rzeczywiście zaangażowani w operacje podróży w czasie.

Powiedziano Sherman'owi, że Szarzy "poruszają się dookoła" czasu. Moi koledzy i ja, jesteśmy przekonani o tym, iż frakcja lub frakcje Szaraków, współpracujące z wojskiem przy czarnych projektach, również pracują dla Reptilian. Ponownie wychodzi na to, że czynnikiem decyzyjnym są gady.

Dzisiejsze polityczne ruchy nie uwzględniają powyższych faktów. MILAB są na pierwszej linii frontu tej rozwijającej się sytuacji. Nie powinni oni być traktowani z rezerwą i nie powinniśmy się ich obawiać.

Kobiety MILAB nie powinny konsultować się z "dewotami"

Pojawił się niepokojący trend, kiedy samozwańczy "doradcy" i "badacze" o wyraźnie fundamentalistyczno-chrześcijańskim nastawieniu biorą na siebie obowiązek "pomocy" kobietom MILAB, lub ofiarom projektu Monarch, które potrzebują zrozumienia I wsparcia w radzeniu sobie z traumatycznymi doświadczeniami. Początkowo "dewot" okazuje wiele współczucia i miłosierdzia takim kobietom. Jest to etap pierwszy. Drugi etap składa się z kwestionowania jej motywów, akuratności i wiarygodności doświadczeń, którymi się z nim dzieli. Zaczyna osądzać, a nawet oskarżać ją o fabrykowanie opowieści, w celu zwrócenia na siebie uwagi. Trzeci etap polega na poinformowaniu kobiety o fakcie, iż jest ona grzesznicą i jeśli tylko przestałaby grzeszyć, wówczas zniknęłyby jej problemy. Taki doradca podkreśla, że głównym problemem jej życia są grzechy. Reptilianie, kontrolerzy MILAB, illuminati, działa elektromagnetyczne, różne formy wojny psychologicznej (PSYOPS) oraz molestowanie nie mają z jej problemami nic wspólnego z nim.

Jeśli kobieta popełni błąd i wspomni o swoich zdolnościach psychicznych, i że przy różnych okazjach kontrolerzy MILAB, lub istoty pozaziemskie, zmuszały ją do korzystania z tych zdolności, dewot zgani ją za używanie "złych" i "satanistycznych" mocy, które są dziełem diabła. Mimo jej protestów, iż nie ma ona naprawdę kontroli nad sytuacją, będzie nadal ją krytykował i lżył. Widzimy wyraźnie, w jaki sposób postępuje cały proces: dewot wydaje się być osobą, która chce pomóc, aby ostatecznie przepoczwarzyć się we wroga kobiety. Według wszelkiego prawdopodobieństwa, niektórzy z dewotów sami mogą być ofiarami kontroli umysłu. Istnieje "chrześcijański alter-front" będący częścią mechanizmu kontroli, który służy do dalszego osłabiania i destabilizacji kobiet w tych projektach, zapewniając tym samym, iż pozostaną one pod stałą kontrolą umysłu. Ostatni etap jest najbardziej szkodliwy: dewot na łamach internetu zaczyna atakować charakter i uczciwość kobiety MILAB, lub ofiary projektu Monarch, która przyszła do niego po pomoc. Taka kobieta w czuje się w tym momencie psychicznie zbałamucona, a jej zaufanie zostało mocno nadszarpnięte. Odbywa się to na porządku dziennym. Jestem w posiadaniu danych wielu z tych kontrolujących dewotów. Oni po prostu muszą być częścią wysiłków, mających na celu utrzymanie kontroli nad tymi kobietami i nie dopuszczenie do otrzymania pomocy, jakiej one potrzebują.

Nigdy nie spotkałem dewota, który posiadałby podstawowe wiadomości na temat projektów MILAB, bądź Monarch. Jeśli nie znają oni nawet podstawowych faktów dotyczących tych kwestii, jak wtedy mogą spodziewać się być jakąkolwiek pomocą dla rzeczywistych ofiar? Wspominam o kobietach z projektów Monarch w tejpobudzić sekcji, ponieważ są one często celem, tych negatywnie nastawionych do kobiet osób. Proszę zauważyć, że ci dewoci nigdy nie skarcą, ani nie będą się psychicznie znęcać nad mężczyznami MILAB lub z projektów Monarch. Powód tego jest bardzo prosty: gdyby potraktowali mężczyzn w sposób, w jaki traktują kobiety, szybko mieliby podbite oko. Proszę mnie źle nie zrozumieć: mam bardzo bliskich przyjaciół, którzy są fundamentalistycznymi chrześcijanami. Ha! niektórzy z nich to kobiety MILAB i kobiety z projektów Monarch! Ale ja sprzeciwiam się formom tych skandalicznych nadużyć, jakie dewoci wymierzają w kobiety, które przeszły przez tak wiele cierpienia i traumy. Muszą oni zostać zdemaskowani i posypać głowę popiołem.

Ostatnią rzeczą, z jakiej ludzie muszą zdawać sobie sprawę, to fakt, iż realia operacji MILAB są nam zaszczepiane. Zwróćmy uwagę na wzrastającą ilość programów wyraźnie odnoszących się do tematu MILAB. Obecnie osiągnęło to poziom absurdu, dla przykładu telewizyjne show pt:"Chuck", jest komedią, tak! komedią o pracowniku sklepowym, będącym pod kontrolą umysłu. Jego operatorem inteligencji jest piękna kobieta. Nie ma nic śmiesznego w operacjach MILAB dla tych, którzy musieli coś takiego znosić. Sprawa jest śmiertelnie poważna. Nie jest niczym niezwykłym dla MILAB zapaść na jedną z poważnych chorób, takich jak rak mózgu, rak nerek i wielu innych ciężkich dolegliwości. Mam nadzieję, że ten artykuł pomoże nowo uświadomionym MILAB, że nie są sami i że pomoc jest dostępna. Takie osoby mogą co najmniej znaleźć współczucie i zrozumienie ze strony innych MILAB. To powiedziawszy, każdy MILAB powinien być oceniany na podstawie jego działań i ze sposobu w jaki traktuje innych. Są MILAB, z którymi nie chcę mieć nic wspólnego.

© Tłumaczenie kowal dla davidicke.pl

Źródło: http://www.whale.to/b/bartley10.htmlNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 23 maja 2012, 7:51 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 23 maja 2012, 20:02 
kowal pisze:
Dzięki nieustannym wysiłkom ze strony "strażników" we wspólnocie UFO (można śmiało stwierdzić w tym momencie, iż Stanton Friedman dołączył do tej rosnącej listy) ludzie wciąż podchodzą do technologii UFO z archaicznego punktu widzenia wciąż mając na uwadze przestarzałą ludzką technologię. Stanton Friedman jeszcze dziś kracze o czasie, jaki poświęcił pracy nad projektem NEPA Nuclear Powered Airplane, który był kompletnym marnotrawstwem, stratą czasu i zasobów. Niemniej jednak, NEPA Nuclear Powered Airplane jest "darem, który ciągle nas obdarza", z tego też powodu Stanton Friedman, do końca świata, będzie chwalić się swoją wiedzą, a także nowoczesną technologią, która jest oparta na jego zaangażowaniu w sprawie NEPA Nuclear Powered Airplane, który był tylko kupą śmiechu.

Na idiotycznie zatytułowanym kanale "History Channel", Friedman pojawił się w programie UFO Files pod tytułem "Dzień po Roswell". Friedman wraz z resztą demaskatorów, odrzucił oświadczenie zmarłego podpułkownika Philipa Corso, jakoby ten pomógł wprowadzić obcą technologię do sektora komercyjnego. Corso twierdził w swojej książce, oraz w wielu wywiadach, że dostarczał próbki obcej technologii uzyskane z Roswell, do wielu centrów badawczo-rozwojowych w całych Stanach Zjednoczonych. Analizy tychże próbek doprowadziły do powstania noktowizora, lasera oraz światłowodów. Friedman i spółka podkreślili, iż cała obecna technologia na Ziemi jest wynikiem ludzkiej pomysłowości. Innymi słowy, nigdy nie była podjęta żadna próba określenia pełnego potencjału wszystkich technologii obcych, odzyskanych na przestrzeni lat, nie mówiąc już o wykorzystywaniu tej technologii przez globalną elitę.


Był gościem 15 UFO Forum, należało mu się bo facet ściemnia jak mało kto, przypomina mi wypowiedzi LW, ta sama inteligencja, drobne różnice...Jedna PODSTAWOWA ..NIE MA OBCYCH POD ZIEMIĄ... tylko gdzieś tam daleko ot turyści...

subtelna dezinformacja...

phpBB [video]


no i z tym silnikiem to faktycznie śmiech na sali...uczyłem się ich trzy lata...jedno wiem o silnikach atomowych...
nie ma skutecznych osłon...proste jaka parę ton ołowiu...dla mnie faktycznie kupa śmiechu. :tak:

w porównaniu do Davida Seredy to jego "zaawansowana" technologia to epoka kamienia łupanego

phpBB [video]


Artykuł doskonały, i dopiero tego typu informacje mówią nam z jaką skala problemów mamy doczynienia. Co powinno wylać kubeł zimnej wody na fanów Plejadian. Teraz sobie porównajcie powszechną dezinformację od wszelkich dziwacznych "boskich przewodników" czanelingowców... czy oni kiedykolwiek poruszali te tematy ?
Czy jest to ważne ? a może nie jest tylko zaczniemy liczyć na cudowną falę 2012, naprawdę sądzicie że oni nie mają pojęcia czym jest 2012 ?

Jest jedno wyjście i zawsze takie było...

Cytuj:
Nie mają nic do zyskania i wszystko do stracenia pozwalając ludziom uzyskać podwyższony poziom świadomości. To ostatnie było jednym z powodów dlaczego długość ludzkiego życia została przez nich sztucznie skrócona.Na górę
   
 
 
Post: 24 maja 2012, 10:07 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

Rejestracja: 04 cze 2009, 15:23
Posty: 1447
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Płeć: mężczyzna
redmuluc pisze:
Artykuł doskonały, i dopiero tego typu informacje mówią nam z jaką skala problemów mamy doczynienia. Co powinno wylać kubeł zimnej wody na fanów Plejadian. Teraz sobie porównajcie powszechną dezinformację od wszelkich dziwacznych "boskich przewodników" czanelingowców... czy oni kiedykolwiek poruszali te tematy ?


kubeł zimnej wody na większość raczej nie wystarczy, bo ta "skala" pokazuje nam jak daleko i głęboko sięga procedura kontroli umysłu istoty człowiek; czego wymagać od przeciętnego człowieka po latach prania/programowania umysłu w sferach pozostających całkowicie poza świadomą kontrolą?
kontrolą...to chyba za dużo powiedziane, najpierw trzeba umieć pogodzić się z powszechnością zjawiska uprowadzeń by potem zmierzyć się z oceną ich skutków dla naszych umysłów i całej planety

wychodzi na to, że nasze dialogi/spory to w znacznej części dysputy zaprogramowanych umysłów - gdzie w tym wszystkim jest CZŁOWIEK?

@kowal - bardzo dziękuję Ci za pracę jaką robisz z tłumaczeniami BartleyaNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 maja 2012, 16:48 
No no bardzo ciekawy artykuł, szczególnie chodzi o te podróże w czasie. Po przeczytaniu tego coś mi zaczyna świtać w tej mojej głowie. Ale narzazie nic nie powiem konkretnego bo muszę przeanalizować sobie coś dokładnie. Mam tylko takie pytanie. Czy ktoś przypadkiem nie słyszał gdzieś jakiś przecieków czy informacji, o technologi pozwalającej wejść w równoległy wymiar??? To znaczy chodzi mi o to, że na przykład taki ludzki agent, jak ma misję do wykonania wtedy włazi w równoległy wymiar i staje się taki jak jaszczury, absolutnie nie wyczuwalny, dla zwykłego człowieka. Tyle że może manipulować umysłem danej ofiary w celu wyrządzenia krzywdy drugiej osobie, lub sam sam próbuje unieszkodliwić cel. Coś bardzo podobnego do tego co widziałam u czarnookich.Na górę
   
 
 
Post: 24 maja 2012, 17:38 
Offline
Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2011, 22:49
Posty: 542
Lokalizacja: Temple of NOD
W całym projeckie NEPA jedynie jedna maszyna wzbiła się oficjalnie w powietrze.
http://en.wikipedia.org/wiki/Aircraft_Nuclear_Propulsion

Samolot Convair NB-36H którym chwalił się Stanton Friedman zezłomowano
w 1958 roku po 47 lotach. Miał on na pokładzie działający reaktor o mocy 3MW
ale nigdy nie napędzał on samolotu, był na nim po prostu eksperymentalnie
zamontowany tak by zbadać przyszłe możliwości użycia napędu atomowego
w samolocie. Na wypadek awarii zawsze eskortował go samolot pełen spadochroniarzy
z kombinezonami i sprzętem antyradiacyjnym, oprócz tego na wypadek katastrofy
stworzono specjalną linię telefoniczną dla powiadomienia prezydenta.
Sam reaktor zawsze włączano tylko w granicach poligonu w Nowym Meksyku.
Do kosntrukcji samolotu użyto kadłuba B-36 zniszczonego przez tornado na lotnisku.

Rosyjski eksperyment z Tu-95 Bear z reaktorem na pokładzie był parodią tej parodii.
http://www.aviation-history.com/articles/nuke-bombers.htm

Na miejscy Stantona Friedmana nie wspominałbym o tym wspaniałym projekcie.


Obrazek

ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 maja 2012, 18:06 
Canicula pisze:
Czy ktoś przypadkiem nie słyszał gdzieś jakiś przecieków czy informacji, o technologi pozwalającej wejść w równoległy wymiar??? To znaczy chodzi mi o to, że na przykład taki ludzki agent, jak ma misję do wykonania wtedy włazi w równoległy wymiar i staje się taki jak jaszczury, absolutnie nie wyczuwalny, dla zwykłego człowieka. Tyle że może manipulować umysłem danej ofiary w celu wyrządzenia krzywdy drugiej osobie, lub sam sam próbuje unieszkodliwić cel. Coś bardzo podobnego do tego co widziałam u czarnookich.


Nie kojarzę w tej chwili takich informacji, więcej z liniami czasowymi i alternatywnymi liniami czasowymi, co moim zdaniem na jedno wychodzi choć nie do końca. Tak czy inaczej alternatywna linia czasowa to odrębny świat, ale czy można go nazwać równoległym. Tutaj potrzebny jest Micho Kaku :D

http://czytelnia.onet.pl/0,20614,0,1,nowosci.html

Nie mniej ten motyw konkretny był filmie Stargate.

phpBB [video]


i sam mistrz :)

phpBB [video]Na górę
   
 
 
Post: 24 maja 2012, 20:15 
Dzięki Redmuluc. Jednak to chyba nie to. Bo mi chodziło o zdarzenie w jednej linii czasowej, chyba że to co "widziałam" to byli kolesie z alternatywnej rzeczywistości, w której alternatywne ja coś nabroiło.
Już raz mi się zdarzyło coś co przypominało dziwną pół świadoma bilokacje.
opowiem to pokrótce, bo ciekawie.
Kiedyś jak jeszcze byłam na studiach. Stoję przed przejściem dla pieszych i czekam na zielone światło, poczułam że coś wyszło z mojego ciała, jakaś energia. Niczym się nie przejęłam, przeszłam przez ulice i kawałek dalej stoję, nagle czuje że stoi prze demna jakaś niewidzialna istota i coś próbuje mi zrobić zrobić. Poczułam że coś wlazło w moje ciało, tylko dwa razy silniej to poczułam i moment po tym poczułam jakbym oberwała kulą w głowę, przeszył moją głowę ostry ból ale nic mi się nie stało. Nie wiedziałam co miałam robić i zaczęłam uciekać z tego miejsca.

I zapomniałabym o tym gdyby nie parę dni później, byłam na tym samym skrzyżowaniu ale od drugiej strony. I w pewnym momencie dostałam dziwnej super realnej wizji 3D. Trwało to może z minute może trochę dłużej. Otóż znalazłam na tym samym skrzyżowaniu tylko parę dni wcześniej ( po pogodzie to poznałam było pochmurno). Było wszystko tak jak w rzeczywistości oprócz jednej rzeczy, było pełno jakiś istot co wyglądali prawie jak ludzie całkiem na czarno ubranych niektórzy z tych "ludzi" mieli maski bojowe coś podobnego do masek tlenowych stosowanych w odrzutowcach koloru czarnego. Pamiętam że atakowali mnie. A ja próbowałam kogoś uratować kto nie żył, próbowałam się do niego dostać, ale oni go zasłaniali i się nie dostałam, bo zobaczyłam swoje ciało po drugiej stronie ulicy i jednego z tych czarnych jak do mnie celował i tyle pamiętam że wskoczyłam swoje ciało zanim zdążył strzelić.
Wszystkie moje ruchy były jak zaprogramowane, nic nie mogłam zmienić świadomością w tej wizji.

Tak jak o tym myślę to wyglądało jakby jakaś część mnie, niezależna od woli i świadomości albo oszukałam swoją własna świadomość, ta operacyjna sterująca ciałem została w ciele a ta druga poleciała ratować tego kogoś, tylko że jak to alternatywne "ja" zobaczyło, że ktoś do mnie strzela to wróciło z powrotem. A ta wizja którą miałam parę dni później to była odbicie przeszłości od strony tej części mnie co wyleciała z ciała. Wtedy kiedy to się działo to alternatywne "ja" tam stało, gdzie ja stałam parę dni później i musiało się coś porobić z czasoprzestrzenią tak jakby otwarło się "okno" i zajrzałam przez nie jako alternatywne ja.
Zastanawiam się kim byli ci kolesie, może ludzie, może jaszczury, może czarnoocy niestety nie zdążyłam się im dokładnie przyjrzeć bo to działo się za szybko i byłam skupiona na czym innym.Na górę
   
 
 
Post: 24 maja 2012, 20:51 
Canicula pisze:
Dzięki Redmuluc. Jednak to chyba nie to. Bo mi chodziło o zdarzenie w jednej linii czasowej, chyba że to co "widziałam" to byli kolesie z alternatywnej rzeczywistości, w której alternatywne ja coś nabroiło.
Już raz mi się zdarzyło coś co przypominało dziwną pół świadoma bilokacje.


Teraz mi zaświtało :tak: To co piszesz przypomniało mi przeżycia Roberta Monroe'a dokładnie w alternatywnym świecie. Było to w jego książkach, nie pamiętam teraz jakiej...ale mi to dziwnie dokładnie to przypomina...kluczem słowo bilokacja... od razu skojarzyłem dawno czytaną książkę. Jak skojarzę tytuł i znajdę fragment to podeślę.Na górę
   
 
 
Post: 24 maja 2012, 21:29 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 cze 2010, 22:52
Posty: 1712
Płeć: kobieta
Kowal - ja też dziękuję za art.
Canicula - według mnie jesteś cennym użytkownikiem tego forum. Dużo z tego co piszesz jest prawdą (choć pewnie niektórzy sądzą inaczej).

_________________
// \\
\\ //Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 maja 2012, 16:49 
Może MILAB są m.ni. wykorzystywani w taki sposób, w alternatywnych światach. Wywoływana u nich jest świadoma lub nieświadoma bilokacja. Minie się to przytrafiło samoistnie bo jaka część mnie miała powód.
Tak jak już mówiłam moja świadomość dajmy na to "poziom 0" - ta świadomość która operuje teraz pisząc tego posta. Nie wiedziała nic, co się działo, w jej linii czasoprzestrzennej czuła tylko że coś wyszło i weszło w ciało i strzeliło w głowę i na tym akcja się skończyła. Natomiast ta druga świadomość alternatywna "poziom 1" walczyła z z istotami w drugiej linii czasoprzestrzennej. i to wszystko działo cię czasowo równolegle do siebie.

obrazkowo to przestawię bardzo uproszczony sposób, jak widziałam tę sytuację

----------0a--------------------------------0b--------- rzeczywistość
*******\???????????????????????/**********
======1a================1b====== alternatywna linia

kreski poziome to sekundy w naszym świecie
dwie kreski to czas upływający w równoległej linii
ukośne kreski to przeskok "alternatywnego ja" z jednej linii do drugiej
początek zdarzenia z 0a do 1a
koniec zdarzenia z 1b do 0b
"?" między pionowymi kreskami oznacza brak łączności między jedną a drugą świadomością.

Myślę że, to że nic nie wiedziałam co moje alternatywne ja w tym czasie robiło to była forma jakiegoś zabezpieczenia, bo gdybym wiedziała co się wtedy działo z moim drugim ja to porostu zwariowała widziałabym podwójnie w dwóch różnych miejscach, wtedy mój mózg by tego nie przeżył.

Inna sprawa wizja która była kilka dni później. Wygląda na to że pewne miejsca, przedmioty, słowa, osoby lub cokolwiek innego są kluczami -portalami. To znaczy, dla mnie takim kluczem do otwarcia portalu - wizji w konsekwencji wglądu w przeszłość alternatywnej linii, było dokładnie to samo miejsce w którym stało alternatywne ja.
Z samym czasem wizji też nie jest tak hop siup, w rzeczywistości wizja trwała ok. 1 min. Jednak w tej wizji czas się wydłużył na kilka minut więcej. Nie wiem czy dobrze rozumuje, ale wygląda na to że czas zrobił w tej wizji zrobił się sinusoidą. To tak jak jadąc samochodem na ostrym zakręcie ścinamy go żeby szybciej przejechać ten zakręt, natomiast jadąc zgodnie z trasą czyli po łuku czas pokonywania zakrętu wydłuża się. Ale i tak przejedziemy z punktu A do B Możliwe że tak samo robi się z czasem w alternatywnej rzeczywistości wizja trwała ok 1 min w realnym świecie, natomiast tam zrobił się czasowy łuk.
Po za tym nie niepokoi jeszcze jedna rzecz Otusz ten gościu z równoległej czasoprzestrzeni co strzelał do mnie. On strzelił moja świadomość podstawowa to odczuła fizycznym bólem jednak kuli ani dziury nie było. I się zastanawiam czy możliwe żeby linie czasoprzestrzenne w jakimś punkcie się łączyły? Chyba możliwe skoro poczułam ból od postrzału w fizycznym świecie a w tym równoległym widziałam jak ktoś do mnie strzela.
Ludzie potrafiący się bilokować mogą nawet nie wiedzieć że się rozdwoili. Co przy odpowiednich programach wykorzystują to różnej maści typy z pod ciemnej gwiazdy. Ja miałam to szczęście, że trafiłam na „portal” który mi umożliwił wgląd w tą część która ze mnie wtedy uciekła.
Bardzo możliwe że to działa w drugą stronę, to znaczy normalna świadomość zostaje przeniesiona w alternatywną rzeczywistość podczas gdy ciało znajduje się w naszym wymiarze. Dosłownie tak jak we śnie. Podczas gdy ciało śpi, umysł buszuje.

Indi może dlatego jestem wiarygodna, że staram się przedstawić różne sprawy, na podstawie swojego doświadczenia, które w pewnym sensie są konkretami i przykładami. A nie posługuje się nie zweryfikowanym info, od kolesi z kosmosu :lol:Na górę
   
 
 
Post: 25 maja 2012, 22:10 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 cze 2010, 22:52
Posty: 1712
Płeć: kobieta
Ja mam jako ciekawostkę - żywot wieku dziecięcego w równoległych światach.
Wynikało to prawdopodobnie z mega ciężkiego dzieciństwa jakie miałam - być może w tym świecie równoległym odpoczywałam?
Pamiętam całą masę takich historii, ale jedna utkwiła mi szczególnie w pamięci - doskonalenie sztuki latania.
Perfekcyjnie pamiętam jak wiele, wiele razy chodziłam w określony obszar mojego miasta i tam latałam.
Wyćwiczyłam tę umiejętnosć tak dobrze, że potrafiłam potem zastosować to w tzw świecie rzeczywistym (choć tak naprawdę - gdzie i czym jest świat rzeczywisty, skoro wszystko jest szaloną projekcją umysłu?).\
Nie piszę, że latałam, ale potrafiłam (i prawdopodobnie nadal potrafię) zmniejszyć swój ciężar, albo nacisk na podłoże niemalże do stopnia uniesienia się.
I mam na to świadków - co prawda dzieci, ale było ich kilkanaście.

:ninja:

_________________
// \\
\\ //Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 maja 2012, 10:41 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2011, 16:16
Posty: 407
Lokalizacja: ząbki
Płeć: mężczyzna
świetny artykół ,szczególnie część o MILAB ciekawa - odrazu przypomniał mi się zamach w Norwegii na wyspie Utoya i pytanie czy morderca mógł byc takim sterowanym MILAB? Oczywiście mógł byc ale pewnie nigdy tego nie sprawdzimy.
W każdym razie tacy ludzie dają bardzo duże możliwości działania dla ich kontrolerów.
Już gdzieś czytałem o podziemnych bazach wojskowych i obcych współdziałających z wojskiem, o badaniach parapsychicznych prowadzonych w USA ,Rosji i Chinach z ludźmi widzącymi na odległość zakończonymi powodzeniem.
Po co samoloty szpiegowskie skoro taki człowiek potrafi zobaczyć i przeczytac dokumenty zamknięte w sejfie na drugim końcu świata. Trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać.

_________________
Fragment Mahatmy Gandhiego , który trafnie opisuje czym jest nasze życie.

"Twoje przekonania stają się twoimi myślami,
Twoje myśli stają się twoimi słowami,
Twoje słowa stają sie twoimi czynami,
Twoje czyny stają się twoimi zwyczajami,
Twoje zwyczaje stają się twoimi wartościami,
A twoje wartości stają się twoim przeznaczeniem."

A na gwiadkę możecie poczytać moje myśli na http://skyszaman.blog.interia.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 maja 2012, 11:29 
Offline
Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Rejestracja: 22 lut 2011, 21:54
Posty: 44
Hej

Ja również chciałbym się z Wami podzielić moją historią, był to jedyny taki przypadek w moim życiu ale zapamiętałem go na prawdę dobrze. Dawno temu (jakieś 10 lat) będąc jeszcze w podstawówce często na przerwach wybiegaliśmy ze szkoły z kolegami, żeby pobawić się na miejscowej ślizgawce - ścigaliśmy się kto będzie ostatni :D
I tak, któregoś dnia będąc ostatnim, który dobiegał do tej ślizgawki dosłownie na parę sekund poczułem jak bym cofnął się w czasie o tyle, że cały obraz wokół mnie diametralnie się zmienił. Wszyscy moi przyjaciele, którzy byli na tej ślizgawce momentalnie zmienili się w niemowlaków (widziałem ich w tych samych miejscach ale młodszych o jakieś 10 lat), szkoła, bloki, krajobraz wszystko wyglądało inaczej - to było coś niesamowitego. Stałem tak w osłupieniu przez kilka sekund i nie mogłem uwierzyć, a potem nagle wszystko wróciło do normy, obraz tak jak by stał się z powrotem rzeczywisty. Nikomu o tym nie powiedziałem aż do dzisiaj :)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 maja 2012, 11:48 
Offline
Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

Rejestracja: 04 kwie 2012, 14:04
Posty: 35
Istnieje strona wingmakers gdzie w jednym z wywiadow niejaki dr neruda opowiada o czasoprzestrzeni jako niciach pionowych i poziomych i operatorach magacych sie przemieszczac. Niemniej manipulacja zdarzeniami moze miec malowymierny efekt w zderzeniu z prawami wszechswiata, owszem moze opoznic pewnie niektore wydarzenia albo sprawic ze stanie sie inaczej, moze lafodniej. ale prawa sa prawami, A jedyne potezne zeodlo zmian to my sami i nasze czyste pragnienia.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 sie 2012, 18:21 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 sie 2012, 18:14
Posty: 92
Płeć: mężczyzna
Może nie siedzę w temacie tak długo jak Wy, więc chciałbym się od Was dowiedzieć co macie do Plejadian?
Cytuj:
Co powinno wylać kubeł zimnej wody na fanów Plejadian.


Według Was oni nie istnieją, czy co?

_________________
ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 sie 2012, 23:00 
Raphael pisze:
Może nie siedzę w temacie tak długo jak Wy, więc chciałbym się od Was dowiedzieć co macie do Plejadian?
Cytuj:
Co powinno wylać kubeł zimnej wody na fanów Plejadian.


Według Was oni nie istnieją, czy co?Jakby nie istnieli to nie byloby problemu.
Problemem jest tozsamosc.
Powiedzieli ze sá z Plejad i sá dobrzy.
To mnie uspokaja doprawdy, chyba im zaufam...
A jednak zanim zaufam, odwróce pytanie:
Co Ty masz do Plejadian ?Na górę
   
 
 
Post: 06 sie 2012, 23:10 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2009, 1:05
Posty: 1634
Lokalizacja: Everywhere
Płeć: mężczyzna
A co to są Ci Plejadianie,
I z której podziemnej bazy,
znaczy z Plejad nadają?

:wacko:

_________________
In Lak'ech Ala K'in
***
Not in knowledge is happiness, but in the acquisition of knowledge!
(Edgar Allan Poe)

***
Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.

http://chomikuj.pl/nhsh2012Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 sie 2012, 22:17 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 sie 2012, 18:14
Posty: 92
Płeć: mężczyzna
Iriomote Okti pisze:
A jednak zanim zaufam, odwróce pytanie:
Co Ty masz do Plejadian ?


No właśnie o to chodzi, że ja do nich nic nie mam. Wydają mi się sympatyczni przynajmniej z tego co się o nich dowiedziałem. Napisałem post, bo po przeczytaniu pierwszego chyba komentarza pod artykułem trochę się zdziwiłem, że ktoś pisze o wylewaniu zimnego kubła na głowy.
Jeśli chodzi o ich bazę to są to Plejady, które znajdują się w innym układzie gwiezdnym i czasowym, przynajmniej tak mówi B. Maier. Jedna rzecz jak mi nie pasuje u tego gościa to to, że on mówi, że nie ma złych kosmitów, a mi to jakoś nie pasuje.

_________________
ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 20 wrz 2012, 18:25 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2011, 11:41
Posty: 68
Płeć: mężczyzna
jestem w trkcie przerabiania sobię tego działu na razie po kawałku i powiem szczerze, że nie szokuje, tak jak myślałem że będzie :ninja:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 20 wrz 2012, 18:58 
To co szokuje zostało zdjęte..wkrótce się pojawi więcej.Na górę
   
 
 
Post: 20 wrz 2012, 19:38 
Offline
Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2011, 22:49
Posty: 542
Lokalizacja: Temple of NOD
Raphael pisze:
No właśnie o to chodzi, że ja do nich nic nie mam. Wydają mi się sympatyczni przynajmniej z tego co się o nich dowiedziałem. Napisałem post, bo po przeczytaniu pierwszego chyba komentarza pod artykułem trochę się zdziwiłem, że ktoś pisze o wylewaniu zimnego kubła na głowy.
Jeśli chodzi o ich bazę to są to Plejady, które znajdują się w innym układzie gwiezdnym i czasowym, przynajmniej tak mówi B. Maier. Jedna rzecz jak mi nie pasuje u tego gościa to to, że on mówi, że nie ma złych kosmitów, a mi to jakoś nie pasuje.


Ach ten Billy i jego Plejadanie - a tak na dobrą sprawę nikt nie zna natury i zamierzeń obcych
o ludzkim wyglądzie ani tego kim lub czym są ani czy tak naprawdę są tutaj obcymi.
Prawdą jest, że stoi on za popularyzacją takiego określenia ludzkich ufonautów.
http://davidicke.pl/forum/post141007.html#p141007

Artystyczny projekt Wingmakers z ich modernistycznymi malowidłami "jaskiniowymi" można pominąć.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 lis 2012, 20:30 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 cze 2012, 16:25
Posty: 93
Lokalizacja: Śląsk
Płeć: mężczyzna
redmuluc pisze:
To co szokuje zostało zdjęte..wkrótce się pojawi więcej.


Kiedy mozna liczyn na kolejne artykuly?

btw. kawał dobrej roboty.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 lut 2013, 13:11 
Offline
Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 kwie 2010, 12:26
Posty: 29
Lokalizacja: Poznań
Płeć: kobieta
daleko posunięta technika i widza już dawno pozwoliła działać naszym rządom w światach i wymiarach równoległych ....sądzę,że właśnie do takich misji głównie wykorzystuje się Milab....w naszym świecie ich działania nie mają,aż takiego znaczenia ....jest tak wiele rzeczy z,których przeciętny zjadacz chleba nie zdaje sobie sprawy,że to,aż przerażające ....a techniki zaciemniania informacji doprowadzono niemalże do perfekcji ....dlatego warto takie informacje rozpowszechniać nawet jak mają spotkać się z krytycznym odzewem.....wieluNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 lut 2013, 18:03 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
".w naszym świecie ich działania nie mają,aż takiego znaczenia ....jest tak wiele rzeczy z,których przeciętny zjadacz chleba nie zdaje sobie sprawy,że to,aż przerażające"


przeciętny zjadacz chleba nie dostrzega zmiany matrycy wokół siebie ..jak dostrzeże to różnie się to dla niego może skończyć ,a jak rozumie mechanizm zmiany i powód - może-znając techniki -wpłynąć na zmiane kierunku zapodanej treści zdarzeń
:uśmiech:
Architekci rzeczywistości - tak naprawdę mają coraz to bardziej "zawirusowane" te programy szkoleń ; są byty które od jakiegoś czasu wtapiają im poprawione kody w programiki.
Przerażające jest to ,że skala jest niewyobrażalna.
W naszym świecie właśnie mają te systemy wpływu i manipulacji odzew i to powiedziałbym -w trybie natychmiastowym.To przecież wszystko jest powiązane ;skoro dotyczy fizycznego bytu ..czy równoległego ..sklonowanego -odbija się stamtąd tutaj-formy są różne.
Pewnie cuda niezłe wychodzą jak płaszczyzny się zacierają lub zachodzą na siebie w tym samym czasie
i w tym samym zdarzeniu ..ale wiesz ..od czego w końcu jest "biuro korekt"
Mruga

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group