Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 01 gru 2021, 16:53

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Post: 26 mar 2013, 21:13 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 0:01
Posty: 894
Lokalizacja: Alpha Orionis
Płeć: mężczyzna
James Bartley

Astralna manipulacja rzeczywistością senną

Obrazek

To Wywoła krzykliwą odpowiedź od wszystkich kontrolowanych umysłowo kukiełek - ale niech tak będzie. Tematyka gadziej manipulacji ludzką seksualnością musi zostać podjęta . Zauważyłem jak krzykacze krzyczą o wszystkim za wyjątkiem podstawowej kwestii - gady rutynowo manipulują seksualnością uprowadzanych ludzi.


Tak jak David Icke, byłem nazywany rasistą, propagandystą – itd., za ujawnianie rzeczywistość tego terroru.

Gadzi nosiciel, o którym wspominam w artykule (nie podając imienia) odwiedził niedawno moją przyjaciółkę w snach i groził jej "dotkliwymi represjami." Mam kasety z nagraniami, schowanymi w różnych miejscach, zawierające wywiad z jedną z porywanych kobiet, której gadzi nosiciel składał propozycje, i zadręczał na planie sennym. Na tych nagraniach porywana kobieta wymienia gadziego gospodarza z imienia, jak też imię jego pomocnika, który wielokrotnie odwiedzał ją w jej domu na wysokiej pustyni w południowej Kalifornii i próbował zaciągnąć ją do sadomasochistycznych sesji filmowych. Jeśli choć jedna z moich porywanych przyjaciółek, będzie nękana przez tego gadziego nosiciela ponownie, to ryzykuje on wpuszczeniem przeze mnie do Internetu, tych nagrań w formie pliku audio.


Dzięki,
James Bartley

Dzięki ostatnim ujawnieniom masowej pedofilii na całym świecie na wysokich szczeblach religii, rządów, sądów, itd. oraz w obliczu zeznań wideo Arizony Wilder, jak można wątpić w realność gadziej manipulacji poprzez hosting(zasiedlanie ofiary obcą świadomością, przejęcie - przypis tłum.) lub inne środki do opanowania i molestowania dzieci, kobiet i mężczyzn? Ofiary Montauk, również były kontrolowane poprzez "sny" i cały projekt opierał się na elektronicznej kontroli pola astralnego i energii orgonu, bazował też na badaniach Wilhelma Reicha. Z drugiej strony, Alestair Crowley udało się to osiągnąć bez użycia elektroniki. Cały scenariusz "przejęcia" jest podstawą tego, co religie nazywają "demonicznym opętaniem”. Czy demony są reptylianami, czy nie?


Brutalne i socjopatyczne zachowania mogą być promowane poprzez astralną manipulację rzeczywistości sennej. Dzieciom, młodzieży i dorosłym mogą być wyświetlane obrazy krwi i okrucieństw w astralnych marzeniach sennych, a nawet mogą być zmuszani do uczestnictwa w gwałtownych scenariuszach, w których uprowadzony jest przymuszony- albo do oglądania -lub brania udziału w straszliwych aktach przemocy.

Gady mogą używać wizerunku rodziców dziecka, podczas dokonywania aktów przemocy fizycznej i seksualnej na nim. (W przypadku gdyby czytelnik zastanawiał się, opisy psychoseksualnego nękania podawane przez dzieci, zostały uzyskane przez rodziców ze zwiększonym poczuciem świadomości na temat syndromu uprowadzenia. Gady zazwyczaj wymierzają odwet na dzieciach uprowadzanych, którzy aktywnie się im przeciwstawiają.) Później omówię bardziej szczegółowo, jak można manipulować seksualnością, sięgającą aż zmiany orientacji seksualnej niektórych ludzi.

Jeśli chodzi o przemoc, jako uwarunkowaną odpowiedź, znam osobiście dorosłego mężczyznę, który był zmuszany, aby ciągle zabijać swoją żonę i dzieci w astralnej sennej rzeczywistości. Zabójstwa zawsze były w krwawym stylu. Na jawie też nie miał odpoczynku, bo "głosy w jego głowie" namawiały go do zrealizowania "fantazji", jakie miewał o zamordowaniu całej swej rodziny. Powiedział mi, że potrafi zrozumieć, jak ktoś może zostać zmuszony do zabicia, jeśli zostanie poddany tego typu traktowaniu przez jakiś czas.

Gwałtowne tendencje u samców mogą być wspierane przez tego typu manipulacje. Jest to szczególnie przydatne, jeśli mężczyzna jest partnerem uprowadzanej kobiety, którą gady chcą utrzymać się w stanie degradacji fizycznej i seksualnej. Gady użyją Tarzana jako swojego pełnomocnika obsługi. Często, gdy tarzan sam jest nosicielem lub jeżeli wtłacza się mu zboczone erotyczne wyobrażenia, to będzie zaczynał przejawiać dewiacyjne seksualne pragnienia, wliczając w to fantazje zniewalania i dyscypliny(BDSM) na jego nieszczęsnej dziewczynie lub żonie. Wulgarność, seksualne perwersje i potrzeba kontrolowania innych to znak rozpoznawczy wpływu jaszczura na człowieka.

Gwałtowne tendencje mogą być również promowane u męskich uprowadzonych przechodzących tkzw. "Alien Love Bite"(„Obce ukąszenie miłosne” -manipulacja związkami przez obcych, np. zakochanie się poprzez ich manipulację- przypis tłum.) Barbara Bartholic i Ewa Lorgen dokonały dogłębnych analiz tej formy obcej manipulacji.

W późniejszych etapach manipulacji „Alien Love Bite” mężczyzna może wściekać się na kobietę, która stała się jego obsesją. Obcy będą wysyłać obrazy do umysłu uprowadzanego mężczyzny - o jego docelowym partnerze - mającym stosunek seksualny z innym mężczyzną. To tak, jakby taśma wideo była odtwarzana w umyśle uprowadzanego mężczyzny, której celem jest doprowadzenie go do szału z wściekłości.

Uprowadzani mogą być zmuszani, w astralnej rzeczywistości sennej, by jeść to, co wydaje się być surowym mięsem - krwawe "naleśniki"- a nawet ludzkie części ciała, takie jak ręce. Uprowadzani często cierpią na skrajne nudności, trwające przez kilka tygodni lub miesięcy, po poddaniu ich tego rodzaju manipulacjom. Nie mogę wystarczająco podkreślić znaczenia tego, by nie jeść i nie pić czegokolwiek w astralnej rzeczywistości sennej.

SEKSUALNE KONDYCJONOWANIE UPROWADZANYCH

Ostatnia część tego traktatu zajmuje się najbardziej kontrowersyjnym aspektem gadziej manipulacji astralną rzeczywistością senną. To kondycjonowanie pewnego procenta ludzi w kierunku zaadoptowania homoseksualizmu jak i sadomasochizmu i jego powiązanych zachowań, jako alternatywnego stylu życia. Pedofilizm, może być nawet wprogramowany uprowadzanemu, poprzez manipulację senną rzeczywistością.

Postawię jednak pewną sprawę jasno i chciałbym, aby czytelnik przeczytał tę część dwa razy, żeby nie było nieporozumień.

JA NIE MÓWIĘ, ŻE WSZYSCY HOMOSEKSUALIŚCI, BISEKSUALIŚCI, SADOMASOCHIŚCI, MIŁOŚNICY„BONDAGE” I „DISCIPLINE”(PREFERENCJE SEKSULANE ZWIĄZANE Z KRĘPOWANIEM CIAŁA, KAJDANKAMI, CZARNYM LATEKSEM, PEJCZAMI ITP. - PRZYPIS TŁUMACZA) ZOSTALI STYMULOWANI PRZEZ REPTYLIAN BY ULEC TAKIM AKTYWNOŚCIĄ. MÓWIĘ TYLKO, ŻE PEWIEN PROCENT LUDZI JEST PODDAWANY GADZIM MACHINACJOM W FORMIE MANIPULACJI ASTRALNEJ RZECZYWISTOŚCI SENNEJ I SEKSUALNEJ MANIPULACJI, KTÓRA SPRZYJA SKŁONNOŚCIOM DO ZAADOPTOWANIA TYCH ALTERNATYWNYCH STYLÓW ŻYCIA. PODOBNIE NIEKTÓRZY UPROWADZANI, MOGĄ ZOSTAĆ ZMANIPULOWANI W KIERUNKU WYROBIENIA SKŁONNOŚCI DO PEDOFILII. W ŻADNYM JEDNAK WYPADKU, TAKTYKI TE, NIE SĄ SKUTECZNE PRZECIWKO WSZYSTKIM UPROWADZANYM.

Opisze teraz jak to się robi. Wspomniałem wcześniej, jak gady są w stanie "włączyć" mechanizm pobudzenia seksualnego u ludzi. To jest absolutnie krytyczny punkt do zrozumienia. Inną ważną kwestią jest to, że reptylianie i ich wasale, mogą zapewnić, że porywany będzie singlem i pozostanie w celibacie przez dłuższe okresy czasu. Gady są znane z tego, że potrafią zmieniać zmysł węchu - u uprowadzonych kobiet - do tego stopnia, że będą reagowały negatywnie i natychmiast zostaną odepchnięte przez zapach ludzkich męskich feromonów.

Tym samym sposobem uprowadzony mężczyzna, któremu zmieniono jego system hormonalny, może wydzielać feromony, które dosłownie odpychają kobiety. To nie domysły czy spekulacje. Mamy więc porywanych mężczyzn, którzy mogą mieć manipulowane swoje libido do woli przez gady i jeszcze być nieświadomie zmuszani do dłuższego celibatu. To predysponuje scenerię, dla astralnych manipulacji senną rzeczywistością, które mogą prowadzić tą osobę, do świadomej lub nieświadomej adopcji alternatywnego stylu życia.

Uprowadzany mężczyzna znajdzie się w środowisku astralnej rzeczywistości, która jest wysoce naładowana energią seksualną. On sam staje się pobudzony, jako że gady manipulują jego libido. Mężczyzna znajdzie się w scenerii gdzie jest sypialnia. Często łóżko będzie duże i okrągłe. Mogą na jego końcu leżeć- jedna lub dwie- kobiety. Kiedy zbliża się do kobiet, zaczynają się one układać w bardzo uwodzicielskich postawach i pozycjach na łóżku. Mężczyzna będzie czuł się bardzo pobudzony. Może zacząć słyszeć telepatyczne sugestie, zachęcające go do podjęcia współżycia z jedną z kobiet.

Ustawi się w pozycji do penetracji kobiety. DOKŁADNIE W TEJ SAMEJ CHWILI, GDY WCHODZI W KOBIETĘ, CZUJE INTENSYWNY BÓL W SWOIM ODBYCIE, GDY GADZIA ISTOTA GO SODOMIZUJE. W tym momencie uprowadzany mężczyzna często budzi się z bólu, jaki czuje. Czuje nieprzyjemną mrowiącą energię w sypialni, oraz czuje tę energię w całym ciele, jakby próbowała przeniknąć esencję jego istoty, ale teraz opuszcza jego ciało. Ta odpychająca mrowiąca energia, wydaje się unosić bezpośrednio nad nim, ale stopniowo zaczyna się rozpraszać i w końcu odchodzi.

On może zastanawiać się nad tym, co właśnie nastąpiło. Jego ból i dyskomfort jest wystarczająco realny, ale może nie być w stanie odnieść tego dyskomfortu do niezwykłego erotycznego "snu" jaki właśnie miał.
Wkrótce potem ten mężczyzna ma kolejny sen. Tym razem może przechadzać się po dużym- słabo umeblowanym – domu z szeregiem pomieszczeń. Może on zawędrować do salonu i zobaczyć bardzo atrakcyjną kobietę ubraną w bieliznę, która siedzi na wypoczynkowym fotelu. Po domu mogą także chodzić inne osoby. Mężczyzna zaczyna czuć się pobudzony a skąpo ubrana kobieta kusi go do współżycia seksualnego, ale ponieważ inne osoby chodzą po domu, mężczyzna staje się powściągliwy.

W końcu ulega prośbom seksownej kobiety, zaczynając ją całować i pieścić. Ona przyjmuje seksualnie prowokującą pozycję, na podłodze lub kanapie. On ustawia się do seksu z „kobietą”(jak zobaczymy później, często te kobiety nie są tak naprawdę wcale kobietami) i po raz kolejny, w momencie, gdy przenika jej pochwę, czuje silny ból w swym odbycie, podczas gdy on sam jest penetrowany przez gada. Sodomizm gadów jest często niewidoczny podczas tych działań.

Po raz kolejny uprowadzany mężczyzna natychmiast się budzi. Ponownie, pokój i jego ciało są nasycone tą odrażającą kłującą energią, która wydaje się wypływać z jego własnych porów. Tym razem jest zaniepokojony, ponieważ jest to już drugi raz, gdy to się stało. On wie, że coś się dzieje, ale nie może wywnioskować dokładnie, co to jest. Jest zaniepokojony, ale zaczyna też, doświadczać pewnych uczuć i emocji na jawie.

Może zacząć się zastanawiać, jak to jest doświadczać homoseksualnych aktywności, lecz szybko odrzuca tę myśl ze swojego umysłu. Może mieć "przypadkowe" myśli - wchodzące do jego umysłu - o naturze bólu i jak może być on przekształcony w przyjemność, jeśli zostanie opracowana lub wprowadzona metoda, która połączy przepaści pomiędzy nimi. Oczywiście, to nie są JEGO pomysły. Jego gadzi "ukryci doradcy" telepatycznie sugerują to mu. W synchronistyczny sposób, może on być narażony na pewnego rodzaju literaturę lub filmy, które popierają - lub pozornie legitymizują - w jego głowie taki rodzaju życia.

Wkrótce porywany mężczyzna znajdzie się w kolejnym "snie". Po raz kolejny znajdzie się w erotycznym śnie
z jedną lub paroma chętnymi kobietami. Ponownie przyjmą one pewne pozycje w celu ułatwienia seksualnego zbliżenia. Teraz uprowadzany, z powodu jego wcześniejszych doświadczeń w astralnej rzeczywistości sennej ,które teraz pamięta, świadomie lub nieświadomie wiąże stosunek heteroseksualny z bólem z powodu tego, co gady zrobiły mu w przeszłości, za każdym razem gdy próbował stosunku heteroseksualnego. Mężczyzna może być niechętny do podjęcia współżycia z obawy przed możliwymi konsekwencjami i bólem, jaki wynika z heteroseksualnego stosunku. Jest to absolutnie kluczowy punkt, aby zrozumieć to wszystko. Koncepcja stosunku heteroseksualnego stała się powiązana z bólem - w umyśle uprowadzonego mężczyzny - poprzez co został zmanipulowany.

Teraz uprowadzany mężczyzna niechętnie angażuje się w stosunek heteroseksualny. Jednak wciąż jest bardzo pobudzony. Kobiety są tam i telepatycznie zachęcają go do aktywności seksualnej z nimi. Więc uprowadzony mężczyzna dochodzi do kompromisu. Zamiast angażowania się w kopulację z kobietami, decyduje się penetrować ich otwory palcami.

Więc wnika palcami do pochwy jednej z kobiet i znowu czuje jednoczesny ból w swoim odbycie ! Szybko wycofuje palce i uświadamia sobie, że jednostka sondująca go od tyłu, jednocześnie wycofała swego członka z jego odbytu. Wkrótce zdaje sobie sprawę, że może regulować szybkość i głębokości penetracji do swego odbytu, po prostu przez włożenie palców w pochwę kobiety. Jego działania z kobietą wydają się synchronizować z analnym sondowaniem, jakie przeżywa. Tymczasem odbiera on telepatyczne sugestie zachęcające go, aby kontynuować. "Śmiało, wiesz że naprawdę chcesz to zrobić" lub "To tylko sen, śmiało, nic ci się nie stanie", albo "to nie boli tak bardzo, z czasem robi się lepiej."

Może kontynuować w ten sposób przez chwilę, ale potem się zatrzymuje, albo z odrazy, albo dlatego, że osiągnął pewien próg bólu.

Następnym razem, gdy znajdzie się w sennej rzeczywistości, może znaleźć się ponownie z kobietami , ale w trakcie działania, jedna lub wszystkie z kobiet, przemieniają się w istotę hermafrodytyczną – posiadają jednocześnie męskie i żeńskie narządy płciowe.

Ta metamorfoza następuje w momencie , gdy on jest bardzo pobudzony. Ta metamorfoza może nastąpić, gdy wkłada ponownie palce do pochwy lub odbytu "niewiasty". Czasami uprowadzony mężczyzna, może być chwilowo zaskoczony tą nagłą transformacją, ale ze względu na uwarunkowania zarówno w astralnej sennej rzeczywistości, jak i telepatyczne sugestie, oraz erotyczne homoseksualne fantazje - widziane oczyma wyobraźni - podczas normalnej, rozbudzonej świadomości, mężczyzna może zdecydować się na kontynuowanie uprawiania takiej aktywności seksualnej. Jego gadzi „niewidzialni doradcy” będą nadal zachęcali go do kontynuowania tych działań, a nawet będą zachęcać go do
wypróbowania innych czynności seksualnych z hermafrodytami.

Wkrótce - czy to ten, czy też następny astralny sen - hermafrodyty mogą całkowicie przetransformować się w samców. Gady sodomizujące męskiego uprowadzonego mogą zmaterializować się w wizualnym spektrum, ale jako człowiek, a nie gady. To może stać się później, jeśli tak zdecydują.

Wszystko to dzieje się w przeciągu tygodni, miesięcy i lat. Do tej pory mężczyzna stracił jakiekolwiek zainteresowanie stosunkami heteroseksualnymi. Jeżeli gady zamierzają przekształcić tę osobę w praktykującego sado-maso/bondage, to zaczną podkreślać tego rodzaju aktywności w ramach astralnej rzeczywistości sennej, oraz psychicznych obrazów, jakie otrzymuje on na jawie. Uprowadzony mężczyzna można być sodomizowany dość gwałtownie, albo może obserwować jak inni uprowadzeni są gwałtownie sodomizowani. W niektórych z tych astralnych scenariuszy, gady były dosłownie opisywane, że noszą czarne skórzane kurtki.

Czytelnik musi zrozumieć, że gady, mimo całej propagandy głoszonej przez kukiełki świadomości roju, są bardzo pogrążone w dolnych czakrach istnienia. Są to istoty, które całkowicie napędza pragnienie, by kontrolować seksualnie ludzi i manipulować każdym aspektem ich istnienia, jeśli mają taką możliwość. Manipulacja Astralną rzeczywistością snów człowieka to tylko jeden aspekt ich metodologii.

Nie mówiliśmy przecież o powiązaniu Metamfetaminy i kokainy z gadami. Metamfetamina i kokaina mają „Sympatetyczny Rezonans” z reptylianami. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego wiele osób zażywających kokainę i speed angażuje się w akty okaleczeń i przemocy seksualnej? To dlatego, że długotrwałe stosowanie tych rodzajów amfetamin, powoduje że użytkownicy stają się nosicielami dla gadziej istoty.

Gadzia istota wykorzystuje swego gospodarza, jako pojazd do siania różnego rodzaju chaosu, przemocy sexualnej i dewiacji w społeczeństwie. W rzeczy samej, stosowanie amfetaminy i kokainy jest szybkim sposobem, by stać się nosicielem dla gadziego bytu. Zapomnij o okultystycznych rytuałach i medytacjach grupowych w wirowych obszarach mocy. To jest najlepszym (lub najgorszym) sposobem, aby stać się całkowitym gadzim nosicielem. Rozmawiałem ze specjalistą psychiatrii, który powiedział mi, że wiele osób w szpitalu publicznym - gdzie pracował – była speedowymi maniakami, którzy poufnie opowiadali o "duchach", które nakazywały im, aby popełnić przestępstwo. Wielu ludzi, którzy brali kokainę wyznawali, że ich pragnienia seksualne stawały się z czasem coraz bardziej dewiacyjne. Zaczęli odwiedzać strony z pornografią dziecięcą w Internecie lub zaczynali psychicznie seksualizować kobiety w sadomasochistyczny, zniewalający sposób. Omówię poniżej bardziej szczegółowo, jak niektórzy uprowadzeni mogą zostać przekształceni w pedofilów przez gady, jest to jednak dobra okazja, aby zastanowić się nad tym, jak gady i ich obcy wasale, trzymają ludzi w uzależnieniu od pewnych substancji.


NARKOTYKI W ASTRALNEJ SENNEJ RZECZYWISTOŚCI

W moich poprzednich artykułach nawiązywałem do promowania uzależnień, wśród uprowadzonych przez reptylian. Czarnoksięstwo – jakąkolwiek by nie miało nazwę – to dalej czarnoksięstwo. W ścisłym tego słowa znaczeniu, czarnoksięstwo odnosi się do stosowania przez ludzi substancji, naturalnych lub sztucznych, w celu osiągnięcia pewnego poziomu świadomości, jako sposobu tworzenia i utrzymywania kontaktów z nie-ludzką inteligencją. Wykażę teraz, jak astralna manipulacja rzeczywistością senną, może być i będzie używana do utrzymywania porwanych obu płci w uzależnieniu od różnych używek, w tym – ale nie ogranicza się do - alkoholu, kryształków metedryny, amfetaminy, kokainy i marihuany.

Jeśli uprowadzany porzucił alkohol na jakiś czas, może on mieć sny, w których pije alkohol. Nie tylko picie piwa, ale picie whisky prosto z butelki. Środowisko sennej rzeczywistości może być symulowane, aby wyglądało jak ulubiony pub lub miejsce spotkań. Podczas tego sennego doświadczenia, uprowadzony może pić - z tego, co mu się wydaje – ze starymi kumplami od picia, których nie widział od lat. Uprowadzany może obudzić się rano z kacem i ogromnym bólem głowy.

Rytualny aspekt używania marihuany jest mocno wykorzystywany przez gady w astralnej rzeczywistości sennej. Uprowadzony znajdzie się we śnie, w którym jest z powrotem w "domu imprez", gdzie zwykł spędzać czas np. jako nastolatek. Ponownie, gady zeskanują jego wspomnienia i będą wiedzieć dokładnie, jak stworzyć rozsądną podobiznę tego „domu imprez”. Wszystko – włącznie z plakatami Led Zeppelin na ścianie -zostanie zasymulowane.

Imprezowi kumple uprowadzanego, będą obecni – tak jak lata temu. Właśnie tutaj, rytualny aspekt wykorzystania marihuany zaczyna wchodzić w grę. Uprowadzony znajdzie dużą torbę „zioła” w kieszeni. Wyciągnie je i zacznie rytuał usuwania nasion i łodyg - lub w zależności od jakości sennego zioła - wyciągnie małe nożyczki i rozpocznie cięcie pąków. Każdy niuans skręcania jointa lub rytuał nabijania lufki zostaje ponownie wykonywany w najdrobniejszych szczegółach. Wreszcie grupa gromadzi się w kółku i zaczyna się rytuał palenia zioła i przekazywania go wokół. Czas trwania tych doświadczeń jest taki sam, jak gdyby zostało to zrobione w prawdziwym życiu, z każdym palaczem wyczekującym następnego podania.

Kiedy porywany budzi się wkrótce potem (zazwyczaj jest to zrobione późnym rankiem, więc pamięć jest jeszcze świeża) może rzeczywiście poczuć, że ma silna fazę przez kilka minut. Powodem tego, że może czuć się na haju choć przez chwilę, jest to, że gady mogą manipulować chemią mózgu, w celu symulowania poczucia bycia pod wpływem środka, który wybrali. Będą nawet wstrzykiwać - lub inaczej wprowadzać -śpiącemu narkotyk.

Barbara Bartholic faktycznie ma przypadki, gdzie uprowadzeni obudzili się z proszkiem pod nosem lub pamiętali, że widzieli szaraków robiących im zastrzyk i mówiących im, że wstrzykują im kokainę.

Z tego i wielu innych powodów, kryształki metadryny i kokaina są jednymi z najsilniej uzależniających narkotyków. Kiedy człowiek jest na speedzie, to będzie rezonować z inną częstotliwością niż zwykle. Nadmiar nerwowej szalonej energii emanuje z użytkownika kokainy, która jest łapczywie asymilowana przez wszelkich reptylian, którzy są obecni w - lub poza – widzialnym spektrum. Speed sprawia, że ludzie stają się paranoikami i łatwiej ich manipulować. Niektórzy użytkownicy speeda zaczynają rozwijać dewiacyjne seksualnych myśli - oraz pragnienia - i mogą je realizować. W niektórych przypadkach, użytkownicy amfetaminy, stwierdzili że jest prawie niemożliwe, aby trzymać się z dala od dziecięcych stron porno w internecie.

Użytkownicy amfetaminy są wmanipulowani by stać się brutalni i nieprzewidywalni, przez co tworzą środowisko o wysokiej dramaturgii i napięciu dla innych członków rodziny w domu. Żony lub dziewczyny użytkowników speeda, którzy stali się nosicielami, opisywały jak sobie nagle zdały sprawę, że osoba, z którą żyją "nie jest tym samym człowiekiem, którego poślubiłam". Dzieje się to tak często, że nie można tego przypisać, jedynie jakiemuś efektowi setnej małpy. Bardziej jak setny efekt nosiciela gada. Kobieta zauważy, że jej biorący chłopak lub mąż, rozwinął w sobie niezwykle dewiacyjne seksualne pragnienia, które chce spróbować na "swoim" partnerze. "On nie jest tym samym człowiekiem, którego poślubiłam." Nie ma co do tego wątpliwości.

Jeśli osoba uzależniona od speedu zdecyduje się zaprzestać brania, to wtedy rozpocznie się astralna manipulacja rzeczywistością senną, której celem będzie utrzymanie takiej osoby w uzależnieniu od kokainy lub amfetaminy. Naprawdę nie ma potrzeby, aby to bardziej rozwijać, wystarczy powiedzieć, że oni zadbają o to, by uzależniony w rzeczywistości snu zawsze znalazł się w sytuacji, gdzie używany jest narkotyk – przez niego i innych – lub jest on w jego posiadaniu. Czy w rzeczywistości sennej będzie on siedział na parkingu, w teatrze, parku lub w klasie. Były użytkownik narkotyku, będzie zawsze świadomy tego, że jest on w jego posiadaniu. Wkrótce użytkownik kokainy zaczyna brać ponownie w "świecie rzeczywistym", a cały cykl nieszczęścia zaczyna się od nowa.

PEDOFILIZM W ASTRALNEJ SENNEJ RZECZYWISTOŚCI

Pedofilizm jest promowany w podobny sposób, jak wspomniano powyżej. Mężczyzna może znaleźć się w erotycznym scenariuszu sennym z kobietą. Zaczyna dobierać się i pieścić kobietę. Jest bardzo pobudzony. Kobieta z którą jest sprawia, że by mężczyzna leżał na plecach, a ona wchodzi na niego gdy jest już w pełni pobudzony. Jednak w chwili gdy ona wchodzi na niego i on przenika jej pochwę, kobieta przemienia się w dziecko. Czasami kobieta przemieni się w córkę tego mężczyzny.

Kiedy indziej mężczyzna może całować i pieścić kobietę, a potem kobieta przybierze wygląd młodego nastoletniego chłopca. Mężczyzna będzie zaskoczony tą nagłą zmianą wydarzeń i wycofa się. Tymczasem głos w jego głowie, będzie zachęcał go do kontynuowania pieszczot tego młodego chłopaka. Głos będzie mówił mu takie rzeczy jak: "Śmiało, to jest po prostu marzenie. Śmiało, nikt nie będzie wiedział." Męska strefa erogenna jest manipulowana przez reptylian cały czas, aby utrzymać go w tym wysokim stanie podniecenia.

W przypadku uprowadzanych kobiet , może ona mieć erotyczny sen ze swoim „idealnym mężczyzną” albo kimś, na kogo ma ochotę w prawdziwym życiu. Jedna rzecz prowadzi do drugiej i tuż przed tym jak ona zaczyna sex oralny, on przemienia się w chłopca - lub w niektórych przypadkach - w jej własnego syna.

Istnieje wiele odmian tej formy astralnej manipulacji rzeczywistością senną.
Wystarczy powiedzieć, że to wszystko ma zachęcić osobę, aby zaangażowała się w pedofilizm.

PODWYŻSZONA ŚWIADOMOŚĆ ZAPOBIEGA TYM DZIAŁANIOM

Dostrzegłem tą fascynującą wskazówkę w klasycznej książce: "Sztuka Wojny" Sun Tzu, która została zinterpretowana i przetłumaczona przez gen. Samuela B. Griffitha USMC na emeryturze.

"Wszystkie wojny opierają się na decepcji. Wykwalifikowany Generał musi być mistrzem w sztuce symulacji i udawania; Tworząc kształty, by zmylić i oszukać przeciwnika, on ukrywa swoje prawdziwe usposobienie i ostateczne zamiary. Jeśli jest sprawny, to udaje niesprawność; Gdy jest w pobliżu, on sprawia, że wydaje się, że jest daleko, gdy jest daleko, jest w pobliżu. Porusza się niematerialnie jak duch w świetle gwiazd, jest mroczny, niesłyszalny. Jego głównym celem jest umysł dowódcy przeciwnika; zwycięska sytuacja - produkt jego twórczej wyobraźni.
Sun Tzu zdawał sobie sprawę, że niezbędnym wstępem do bitwy był atak na umysł przeciwnika. "

General Griffith mógłby równie dobrze pisać o Astralnej manipulacji rzeczywistością senną . Wszystkie metody, jakie wymieniłem powyżej, były stale używane przez gady i ich obcych wasali. Ci porywani, którzy nie poczuli mdłości - lub ulegli migrenie - i faktycznie zakończyli ten traktat, teraz mają informacje, których potrzebują, aby chronić się przed tą formą manipulacji i uwarunkowania zachowań.

Wywiad, a zwłaszcza operacyjny wywiad, jest bezwartościowy, jeśli nie dotrze do ludzi, którzy mają największe potrzeby. Historia udowodniła, to raz po raz. Gady wychodzą w nocy, aby napaść nas i nami manipulować w astralnej rzeczywistości sennej.
Parafrazując Mao:

"Kiedy ludzie śpią, gady atakują. Gdy jesteśmy na jawie, gady się wycofują"


Karta się odwróciła. Coraz więcej duchowych wojowników budzi się – świadoma rzeczywistości zdominowanej przez gady. Nasza zdolność do walki z reptylianami, na bardziej wyrównanych warunkach w astralnej rzeczywistości sennej, staje się coraz bardziej oczywista z każdą nocą. Ja i zespół – którego jestem częścią - będzie nadal udzielać wywiadu operacyjnego uprowadzanym ze wzrastającą świadomością.
Mogę zapewnić czytelnika, że nie znajdzie tego rodzaju informacji na konferencji UFO, chyba że moi koledzy albo ja sam jestem obecny. Społeczność badań UFO to gadzia twierdza, zanieczyszczona kolektywną świadomością kukiełek wypluwająca „cliche” ula z nudną regularnością.

Nasz zespół postanowił ominąć główny nurt społeczności UFO i udostępnić te informacje prosto do ludzi. Więc uważajcie - wszyscy brudni chłopcy na posyłki - w gadziej społeczności badań UFO, oraz astralnej rzeczywistości sennej. Będziemy ujawniać was, za to kim jesteście. PRAWDA dla gadzio-gadziej świadomości kukiełek jest jak światło dla wampira albo kryptonit dla supermana. Prawda jest przekleństwem dla reptylian. Zauważ jak Świadomość ula przejęła tablicę ogłoszeń Davida Icka, aż stała się organem propagandowym, gadzio-gadziej świadomości ula. Zrobiło się tak źle, że Icke musiał napisać żałosny list, wskazując, że on tylko ujawniał agendę „złych reptylian”


Nie jestem ograniczony przez konieczność bycia poprawnym politycznie. Jeśli jednak General Philip H. Sheriden, żył by jeszcze dzisiaj, to wiem, co by powiedział o tym wszystkim. "JEDYNY DOBRY GAD TO MARTWY GAD” 8-)

James Bartley

© Tłumaczenie: angelrage - davidicke.pl

Źródło: http://www.whale.to/b/bartley4.html

_________________
Mundus vult decipi, ergo decipiaturNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 26 mar 2013, 21:13 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 28 mar 2013, 15:49 
Niestety to prawda odnośnie wpływów podczas snu, indukowanie może być przeprowadzane przez różne byty / istoty, obcych pozytywnych np. jakaś inspiracja np. wzór benzenu ale i przez negatywnych; jak już kiedyś pisałem pozytyw vs negatyw to jest ta sama wiedza tylko intencje skrajnie odmienne.

Zresztą ostatnimi czasy miałem dowody na implikowanie snów np,. śniła mi się jakaś abstrakcyjna rzeźnia i wiedziałem, że to było sztucznie narzucone. Tylko ktoś świadomy będzie miał szansę na odróżnienie sztucznych podpowiedzi od np. informacji od Wyższej Jaźni te ostatnie nie powinny mieć negatywnego wydźwięku, jeśli jest ładunek negatywny można podejrzewać podpowiedzi ciemnej strony.

Czasem nie zdążą nawet "odpłynąć"... i wiadomo, że coś w pobliżu było.Na górę
   
 
 
Post: 03 kwie 2013, 14:46 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 sty 2012, 16:17
Posty: 434
Płeć: kobieta
Kurczę, to zaczynam podejrzewać, że może mojego męża w nocy maltretują Mruga bo często ma sny, że go zdradzam na jego oczach, a potem budzi się wściekły na mnie...

Dobrze wiedzieć, że trzeba uważać na to, co nam się śni :nauka:

_________________
Kto chce, zawsze znajdzie sposób, kto nie chce, zawsze znajdzie wymówkę.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 maja 2013, 19:00 
Offline
Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Rejestracja: 08 sty 2012, 23:02
Posty: 46
co do snów to ciekawy i rozległy temat, sny o tym że zdradzasz męża mogą mieć u niego podłoże lękowe, nie przypisywała bym aż takiej władzy nad nami różnym istotą, choć nie wątpliwie wpływają na różne sposoby a sen można komuś też podesłać, zaprojektować i nie trzeba do tego być gadem od razu...
są też istoty pasożytujące w astralu a zwłaszcza nieświadomym będąc łatwo paść ofiarą, ale w pewnym sensie sami na to pozwalamy chyba... nie wiem nie jestem specjalistką w temacie
zwykle mam przyjemne sny...chyba że mam nie przyjemne czasami faktycznie jakby mnie ktoś napadł, zresztą coś mnie napadało jestem pewna właściwie, ale szybko się zwinęło jak osiągnęłam pewien poziom i właściwie nic poza tym nie musiałam robić tylko siedziałam w kwiecie lotosu...
rzeźnia mi przypomniała sny powtarzające się gdzie ktoś mnie zmuszał (jakieś istoty) do zjedzenia mięsa, którego nie jem jakiś czas ... i to był taki sen z tych dziwnych , nieprzyjemnych jakbym była pod jakąś ogromną presją psychiczną, poradziłam sobie w jednym ze snów po prostu mantrując ommanipadmehum , zadziałało jak czarodziejska różdżka, znalazłam się na drodze w himalajach, dokładnie pamiętam tybetańskie domy ze zwisającymi gdzie nigdzie wyprawionymi skórami i ludzi którzy mi się przyglądali jak schodzę ...niesamowite uczucie :) od tego czasu już mi się sen nie śnił
dodam że to znajomy przypadkiem powiedział mi kiedyś że jak się je mięso to jest to dopuszczalne kiedy się odprawi rytuał podziękuje przeprosi zwierze i powie mantrę właśnie tą
:)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 gru 2013, 2:25 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 14:46
Posty: 1124
Płeć: mężczyzna
admIIn pisze:
Zresztą ostatnimi czasy miałem dowody na implikowanie snów np,. śniła mi się jakaś abstrakcyjna rzeźnia i wiedziałem, że to było sztucznie narzucone.


"Abstrakcyjna rzeźnia" to słowo klucz, bardzo mi się podoba to określenie. Dwa słowa które perfekcyjnie opisują ten... "scenariusz" Zapewne zdarza się to sporej ilości osób i zjawisko jest bardziej powszechne niż nam się wydaje. Sam swojego czasu miałem takie sny i... nie powiem, zdarzają się od czasu do czasu. Często sami ludzie opowiadają mi o podobnych rzeczach i co jest najdziwniejsze, te sny są bardzo często do siebie cholernie podobne...
Tak jak by były tworzone z bardzo precyzyjnego szablonu. Tak jak by autorom zabrakło inwencji twórczej i ciągle w kółko kopiowali kilka bazowych konceptów z małymi modyfikacjami, zmieniają się detale, ale widać w tym "rękę" jednego autora. Bartley nie mówi tego wprost, ale po opisie wnioskuję , że zdaję się sugerować bardzo podobną tezę. Opisuję te scenariusze w taki dokładny sposób, który też sugeruję, że są one dość schematyczne i powtarzalne.

Oczywiście można mówić jak @Lakszmi a bo stres dnia powszedniego, zakumulowany ogrom zdarzeń i bodźców i leków które są przepracowane w ten sposób. I...nie..nie wydaje mi się. Nie kupuję "abstrakcyjnej rzeźni" jako metody uwolnienia od stresu wynikającego ze stania w kolejce w urzędzie. No po prostu ta teoria się nie trzyma kupy. Nie do tego stopnia. Zjawisko bym porównał do niechcianych myśli, które pojawiają się znikąd a które często bierzemy za nasze własne. Mogę nawet podać przykład. Takim bardzo częstym wzorcem który udało mi się już wielokrotnie zaobserwować i usłyszeć od sporej ilości osób jest motyw wypadku samochodowego. Nagle mamy myśl, wizję na temat wypadku samochodowego naszych bliskich. To jest coś bardzo charakterystycznego na tyle, że idę o zakład, że za moment pojawią się komentarze 4-5 osoby, które za chwilę potwierdzą, że przecież tak !. "Miałem/miałam to nie raz".

Lakszmi pisze:
poradziłam sobie w jednym ze snów po prostu mantrując ommanipadmehum

Znam, używam i potwierdzam że działa cuda. Jakimś cudem jest to jedna z najpotężniejszych mantr i "zaklęć" ochronnych :tak: W sumie to nadal nie wiem dlaczego. Sam jakoś nie przywiązuje aż tak dużej uwagi do tradycji buddyjskiej. Może ktoś bardziej kumaty w tych tradycjach jak@Hakun lub @PunktMu którzy w tym siedzą głębiej będą mogli coś powiedzieć na ten temat. Temat intrygujący, ale to może na innego posta :tak:

angelrage pisze:
asz zespół postanowił ominąć główny nurt społeczności UFO i udostępnić te informacje prosto do ludzi. Więc uważajcie - wszyscy brudni chłopcy na posyłki - w gadziej społeczności badań UFO, oraz astralnej rzeczywistości sennej. Będziemy ujawniać was, za to kim jesteście. PRAWDA dla gadzio-gadziej świadomości kukiełek jest jak światło dla wampira albo kryptonit dla supermana.


Ja nadal jestem bardzo zainteresowany tematem różnej maści channelingów jako potężnego sektora kontroli umysłów i kontrolowanych przez gadzich gospodarzy. Będzie to chyba bardzo blisko tematu astralnej manipulacji i infiltracji środowiska ufologicznego. To jest coś, co śmierdzi mi od długiego czasu, ilość szamba które tam płynie jest czasem niesamowita. Techniki pozyskiwania uwagi, bardzo subtelne imprinting emocjonalne, generowanie bardzo pasywnego mindsetu, sprytne mieszanie prawdy z fikcją i używanie prawdy jako techniki lewarowania kłamstwa. Kreowanie jakiś toksycznych ideologii etc.

W ogóle to kiedyś bawiłem się i liczyłem sobie to statystycznie:
- przeglądałem liczbę unikalnych odwiedzin stron
- liczbę komentarzy pod filmami na youtube
- liczbę komentarzy pod stroną
- czy dana osoba prowadzi "wykłądy" i ile osób tam uczęszcza.
- czy sprzedaję książki
- na ile języków są tłumaczone jej filmy, materiały, publikacje

Wiecie, różnego rodzaju statystyczne bzdety. To wyszło mi, że w skali globalnej taka osoba ma pod sobą średnio około 100 tyś "wyznawców" czy uczestników którzy są silnie zafixowani w danej ideologii tzw "ewangeliści". To są liczby której nie powstydziła by się żadna firma lub partia polityczna. Ogromna siła i olbrzymia koncentracja uwagii bardzo dużej liczny osób.

Czekam aż ktoś się tym tematem dobrze zainteresuję, może Bartley będzie pierwszy bo krąży już blisko dookoła tego tematu.

_________________
Czas przestać zgrywać oświeconych dupków i stać się po prostu ludźmi.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 gru 2013, 10:53 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lis 2009, 10:11
Posty: 1802
om mani padme hum - Avalokiteśvara alias Czenrezik, bodhisatva współczucia
to to samo co Kandzeon, Kwan se um bosal, Kuanin.

Więcej info jest w praktyce z mantrami w dziale technik treningu umysłu.

A podsumowując - jak działa to robić.
Nakręcić wcześniej większą skuteczność, której się później tylko używa.
Jak ktoś czuje że mu to dobrze wchodzi warto wówczas porobić mantrę:
to 108 razy dziennie
jak jest chęć i dobrze wchodzi 1000 razy dziennie
przy 10 000 dziennie jest już dobre tempo
co jakiś czas przycisnąć do 50 000 powtórzeń.

Tego się najbardziej gady i prześladowcy boją, że ludzie przestaną być głupi
i odzyskają swoją prawdziwą moc, a praca z mantrą to jeden ze sposobów.

Jakiś czas temu słyszałem o kolesiu który przeszło Miliard zrobił tej mantry
ponoć ciekawe możliwości - właściwości, MOC :) ujmując krótko
pojawia się po takim maratonie.

Polecam elektroniczne liczniki przy takich ilościach, szybko chodzą
szybciej niż inne standardowe male, choć mają one swój klimat
i nie zastąpi się tego elektroniką, to w tym układzie sprzętowym
najłatwiej dużą wydajność w praktyce wyciągnąć.

Każdy kto to czuje, że mu działa, warto aby przyjrzał się temu bliżej
nie lekceważył swojej przeszłości i wrodzonych predyspozycji
układów z przeszłości, równoległości i uszanował samego siebie
w swoich odczuciach co do technologii...

Ogólnie żaden system oparty na niewolnictwie nie przetrwał
wystarczy poczekać i padnie, kwestia czasu, zatem spokojnie.
Czy ktoś ma maszyny, czy ekspertów, ma słaby kierunek
i motywację i ona go powali - niezależnie od posiadanej technologii.

David Icke o tym wspominał w swojej serii wykładów od czasu
Beyound The Cutting Edge, iż tego się boją, mnóstwo pakują energii
w utrzymanie bajzlu takim jaki jest, ale to bardzo męczące i padnie.

to natura

_________________
Wszystko jest umysłem...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group