Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 lip 2017, 11:31

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Tak to już jest, że cywilizacja Zachodu urabia nas [scribd][/scribd]skutecznie tak, abyśmy raz na zawsze tracili poczucie swego prawdziwego pochodzenia i drzemiącego w nas potencjału i możliwości. Kto się tego boi - o tym już było nieraz na forum, wiec nie będę się rozpisywał...

Aurę widzą bardzo często małe dzieci, co potem widać na obrazkach, które malują - ludzie z kolorową otoczką wokół nich. Potem oczywiście rodzice wbijają maluchowi do głowy, że aury nie ma, aż ten w końcu przestaje ją widzieć. Dziecko faktycznie jest czystą kartą, ale tylko na poziomie podświadomości, którą świat mu "skutecznie" programuje i coraz bardziej zakotwicza w materii i materializmie.

U wielu ludów pierwotnych widzenie aury występuje u znacznego odsetka społeczeństwa, gdyż dla nich to jest coś NORMALNEGO.

Trening na pewno może wiele pomóc. Ważne jest, aby traktować to jako jeden z elementów rozwoju duchowego, a nie jak zwykłą 'zachciankę" typu kupno komputera, telefonu itp. Rzeczy dochowych nie da się kupić - na nie trzeba sobie zapracować :tak:.

Może też być tak, że komuś widzenie aury nie jest potrzebne i mimo treningów nie uda mu się jej zobaczyć. To coś podobnego jak z nauką lewitacji :mrgreen:.

:hejka:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 08 sie 2011, 20:34 
VIP Member
Awatar

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam serdecznie ;)
Ostatnio w trakcie jednej z prób świadomego śnienia otworzyłam oczy i widziałam wszystko na różowo. Myślę - co jest? Podniosłam się, podeszłam do zegarka, patrzę... o to sen! (Ale nadal widziałam na różowo) Wyszłam z domu, poszukałam swojego przewodnika sennego i pytam go czemu tak widzę, ten polecił mi skupić się i wyobrazić sobie inne kolory no i wszystko wróciło do normy z tym, że widziałam dziwne poświaty wokół ludzi.
Spytałam tego przewodnika, co jest grane: powiedział mi, że to aury.
I od tej pory zainteresował mnie ten temat na tyle, że postanowiłam nauczyć się widzenia aur.
Oczywiście zaczęłam od aur kolorów, od układania ręki na jasnym tle, od wypatrywania nici energii między palcami etc. I zauważyłam, że mam taką tendencję do tego, że patrząc na jakiś kolor zaczynam widzieć jego aurę (np. wokół jasnoniebieskiego koła widziałam żółto-czerwoną poświatę) i chciałam przenieść wzrok na nią a wtedy... Ona jakby się oddzieliła od tego koła i gdziekolwiek nie przeniosłam wzroku widziałam żółto-czerwone koło. Taki stan trwa około 30 sekund. Czy to rzeczywiście jest aura, czy może nie? Dlaczego tak się dzieje? Co z tym robić? Proszę o odpowiedzi :)
Pozdrawiam.

Ola

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Jest to formą ćwiczeń,sfokusowania wzroku na analogicznej zasadzie jak przy zobaczeniu pewnej głębi w tego typu grafikach:
kurs-widzenia-3d-stereogramy-t11643.html

Ale nie jest to takie łatwe,a właściwie dobrze,że ta zdolność została przyblokowana i jest dostępna dla nielicznych.Samo zobaczenie tylko aury może być czymś naprawdę fajnym,czymś szczególnym,ale otwarcie się na zobaczenie nie zawsze fajnych szczegółów danego człowieka może już być czymś nierzadko dołującym,czy nawet w wielu przypadkach przerażającym przeżyciem.
Pół biedy,jeżeli nastawienie się polega na formach diagnostycznych,ale może dojść do sytuacji,że zobaczy się "otoczkę" nie pasującą do żadnych schematów budowy typowo ludzkich w wyglądzie cech.Fakt-rzadkość,ale się zdarza.
Nic na siłę.No chyba,że taka opcja jest komuś objawiona,dana do przeżycia, i się z tym jakoś upora.
Ja na przykład już nie chcę aż tak jak miałem okazję swego czasu dostrzegać.Za dużo szczegółow,z których był jeden,mało ciekawy wniosek co do danych delikwentów.

No, ale znowu-dla każdego coś innego

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Awatar użytkownika

Moim zdaniem zobaczenia aury jest bardzo trudne, szczególnie bez odpowiedniego treningu. Bez niego tak naprawdę nie zobaczymy nic. Nawet jeżeli ktoś ma dar do widzenia aury u drugiego człowieka, to trzeba ćwiczyć.. trenować.. Ja bardzo chciałabym widzieć aurę, ale jeszcze tego u siebie nie wypracowałam na takim etapie jaki bym chciała.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

witam szukam kogoś z Krakowa kto umie czytać aurę mój 17 letni syn gdzieś się zaplątał i nie umiem mu pomóc a moje wahadełko pomaga tylko na chwilę proszę o kontakt do takiej osoby

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

nefrettete_1975
opisz dokładnie co się dzieje z Twoim synem. Objawy psychiczne, fizyczne, domniemane przyczyny obecnego stanu, od jakiego czasu to trwa...
Są inne, dokładniejsze sposoby diagnozy niż wgląd w aurę. Niekonieczny jest również kontakt osobisty. Może będę mogła pomóc, ale muszę najpierw dowiedzieć się jak najwięcej i obejrzeć zdjęcie. Aktualne i całej sylwetki. Ale to potem...
Możesz napisać do mnie na priw, jeśli nie chcesz opowiadać o tym publicznie.
I nie martw się, rzadko bywa tak groźnie, jak sobie wyobrażamy...
pozdrawiam ciepło:)

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

kotka_klotka pisze:
nefrettete_1975
opisz dokładnie co się dzieje z Twoim synem. Objawy psychiczne, fizyczne, domniemane przyczyny obecnego stanu, od jakiego czasu to trwa...
Są inne, dokładniejsze sposoby diagnozy niż wgląd w aurę. Niekonieczny jest również kontakt osobisty. Może będę mogła pomóc, ale muszę najpierw dowiedzieć się jak najwięcej i obejrzeć zdjęcie. Aktualne i całej sylwetki. Ale to potem...
Możesz napisać do mnie na priw, jeśli nie chcesz opowiadać o tym publicznie.
I nie martw się, rzadko bywa tak groźnie, jak sobie wyobrażamy...
pozdrawiam ciepło:)

wszystko dobrze tylko jak napisać na priv gdy nic mi się nie wyświetla w twoim profilu , gdzie mam pisać
mój adres nefrettete_1975@tlen.pl

regulamin: 4 wartosciowe posty- inaczej priv nie działa. Jak chcesz to mogę przekazać Twojego maila to sobie pogadacie ( ps posty można edytować) @angel

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

eklerka pisze:
Moim zdaniem zobaczenia aury jest bardzo trudne, szczególnie bez odpowiedniego treningu. Bez niego tak naprawdę nie zobaczymy nic. Nawet jeżeli ktoś ma dar do widzenia aury u drugiego człowieka, to trzeba ćwiczyć.. trenować.. Ja bardzo chciałabym widzieć aurę, ale jeszcze tego u siebie nie wypracowałam na takim etapie jaki bym chciała.

Widzenie aury nie jest trudne i każdy ma naturalne predyspozycje do tego. Założyliśmy, że jest to trudne ale jeżeli zastosujemy się do wskazówek i kilka razy popróbujemy to zobaczenie 1,2 a nawet 3 warstwy jest łatwe do osiągnięcia.
Patrz na instrukcje w filmie od około 2:30 minuty:
phpBB [video]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]