Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 kwie 2021, 15:38

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Nadal wierzymy, że w 1989 odzyskaliśmy wolność, a komunizm upadł. Nic nie odzyskaliśmy. Wróg po prostu zmienił metodę walki z nami. JESTEŚMY W STANIE WOJNY I NIE MAMY O TYM ZIELONEGO POJĘCIA! Tzw. transformacja ustrojowa, zainicjowana w 1989 r., to nic innego, jak powolny proces zwany "przewrotem ideologicznym", wypróbowany na Zachodzie, składający się z 4 etapów: "demoralizacji", "destabilizacji", "kryzysu" i "normalizacji". Jego skuteczność polega jednak na tym, że ofiara do samego końca nie chce uwierzyć, że jest poddana celowemu procesowi trwałej zmiany mentalnej. Wykład Jurija Bezmienowa, pozwala zrozumieć dzisiejszą sytuację w Polsce.

phpBB [video]

7 czesci, reszte znajdziecie

phpBB [video]

5 czesci, reszte znajdziecie

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 05 gru 2009, 13:06 
VIP Member
Awatar

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Oj, znam to znam, oglądałam. Niesamowite to jest co on opowiada.

Jeśli jest możliwość to bardzo proszę, dajcie to na przeklej lub rapida :D Potrzebuję tych 2 filmików. A jeśli jest jakaś możliwość to jak mogę sam to ściągnąć na hdd ?

rekrul pisze:
Jeśli jest możliwość to bardzo proszę, dajcie to na przeklej lub rapida :D Potrzebuję tych 2 filmików. A jeśli jest jakaś możliwość to jak mogę sam to ściągnąć na hdd ?

Mozesz bezposrednio z YT sciagnac na twardy dysk:

http://keepvid.com/

lub wyekstraktować z cache przeglądarki, oczywiście dopiero po ściągnięciu do obejrzenia w okienku video, wtedy i tak już jest na Twoim hdd 8-)

z tego keepvid mam cały czas coś takiego
Kod:
Error: Please reload the page to get download links (this may or may not work, might need to try a few times, sorry).

a w cache przeglądarki nic się nie pokazuje po obejrzeniu filmiku, sprawdzam w Temporary Internet Files.

rekrul pisze:
z tego keepvid mam cały czas coś takiego
Kod:
Error: Please reload the page to get download links (this may or may not work, might need to try a few times, sorry).

a w cache przeglądarki nic się nie pokazuje po obejrzeniu filmiku, sprawdzam w Temporary Internet Files.

Znajdz ten film bezposrednio przez YT. Jezeli wchodzisz tu przez forum to wydluza sie adres i sa problemy.

nic nie daje, sprawdźcie czy wy możecie pobrać plik ?

Ja moge sciagnac oba...Nie wiem gdzie u Ciebie moze tkwic problem - nie jestem zbyt mocny w te klocki :(

mam 2 laptopy i na żadnym nie mogę tego ściągnąć, wklei to ktoś na przeklej.pl ? jak mu się chce...

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Pisałem o tym w innym wątku...
W pasku adresu, u góry, przed słowem youtube wpisujesz słowo KISS (małymi literami), zatwierdzasz.
pojawia się inne okno, klikasz na ściąganie i masz. Koniec.
Szczegółów szukaj w dziale komputery czy pomoc jakoś...

To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.

Hanna Kotwicka
http://www.maya.net.pl

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]