Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 09 gru 2019, 3:15

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Seria ciekawych wywiadów z obcokrajowcami o naszym narodzie :)

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

:drugged:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 09 lut 2011, 0:28 
VIP Member
Awatar

Ciekawe, ciekawe
Skarpetki z sandałami czy klapkami to faktycznie przegięcie ale tak samo jak z tym, że polki są za szczupłe :)

Poza tym kobiety innych narodowości są bardziej otwarte a ludzie bardziej uśmiechnięci
Rzadko w Polsce spotykałem się z sytuacją gdzie przy zwykłym mijaniu się wózkiem w supermarkecie starsza kobieta uśmiecha się do mnie...W Polsce młodzież jest nieco inna niż starsze pokolenie, bardziej podobna do rówieśników spoza Polski Wiele razy w kraju mijając się ulicą wymieniałem się z dziewczyną uśmiechami, podobnie jak za granicą ale zdębiałem jak na imprezie dziewczyna siada przy moim stoliku, macha łapką przed moją mordą i zaprasza do rozmowy...Albo gdy wracałem z imprezy podchodzi do mnie dziewczyna (co prawda podpita) i mówi, że ma dzisiaj urodziny-na to składam jej życzenia a ona rzuca mi się na szyję :zęby:

Nawet będąc na głupim fjordzie, łowiąc ryby i "sąsiadując" z niemiecką rodziną idzie zapamiętać na długo pewną sytuację Uśmiech dziewczyny która cieszy się i gratuluje mi, że złowiłem wreszcie rybę :jupi: :język: Później przy każdym spojrzeniu pojawiały się mniejszy bądź większe uśmieszki :ninja: :king:

Zawsze byłem uśmiechniętym chłopakiem i często czułem się nieswojo idąc ulicą, gdzie tłumiłem swoją radość by nie wyróżniać się Teraz mogę być wreszcie sobą :z jęzorem:

UŚMIECHNIJ SIĘ!!! :serducho" :zęby:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]