Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 24 sie 2019, 15:00

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

I własnie dlatego moi drodzy powinniśmy zaprzestać odwiecznego komentowania i pisania w kółko tego samego.

Należę do jednych z założycieli ogólnopolskiego Ruchu Obywatelskiego manifesto...
Nasza działalność jest krótka, ale staramy się jak możemy, aby ludzie przyłączali się do tego ruchu. Braliśmy udział w demonstracji przeciwko ACTA, jak również przeciwko wydłużeniu wieku emerytalnego. Uważamy, że jest to gra warta zachodu, ponieważ musi się ktoś w końcu ruszyć, aby ludzie przestali tylko pisać komentarze i wzięli się w garść. Bierność jaką się ludzie wykazują jest nie do zniesienia. Zamknięci w czterech ścianach przed monitorem kończą swoją działalność na czytaniu i komentarzach. Potrzeba nam Takiego Ruchu, aby pokazać jak silni jesteśmy. Możemy w pokojowy sposób usunąć dekadenckich polityków, ale potrzebujemy pomocy. Poprzez nasz wzrost dodamy otuchy i siły tym, którzy nie mają odwagi i boją się być wytykanymi i wyśmiewanymi.
Brak tolerancji i szufladkowanie innych w odgórnie określonych granicach jest na porządku dziennym. Wyniszczanie więzi rodzinnych, a ostatecznie odizolowanie jednostek już następuje. Jeśli nie ruszymy nic się nie zmieni mimo rosnącej świadomości ogólnoświatowego problemu.Ruszmy Polskę, a odezwą się inni.
Proponuję połączenie sił pod jednym sztandarem dla dobra narodu i świata oraz wolności przyszłych pokoleń. Nie jesteśmy ludźmi, którzy dbają tylko o siebie. Propaganda jaką nas karmią o egoizmie i zachłanności indywidualistów to bzdura. Jest grono ludzi, którym zależy na dobru ogółu. Jak by to naiwnie nie brzmiało tak jest.Jeśli będzie nas na tyle dużo, że będziemy mogli działać formalnie i rzeczowo chcielibyśmy wspomóc gospodarkę poprzez bezpośredni handel lokalny z rolnikami danego terenu. Omijając pośredników zwiększylibyśmy zarobek rolnika i obniżyli koszt zdrowej żywności, która byłaby alternatywą chemii z supermarketów.Wszystko zależy od świadomości ludzkiej i chęci zmian. Zmian, które możemy dokonać My zwykli obywatele.

Nasz e-mail: redakcjamanifesto@wp.pl
Prosimy o kilka słów o sobie, abyśmy mogli Ciebie poznać.

Pozdrawiam
Ruch Obywatelski manifesto...
Robert Krzysztof Rus

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 01 kwie 2012, 9:00 
VIP Member
Awatar

Wczoraj wieczorem odwiedziłem stronę . Przeczytałem wszystkie artykuły . NAPRAWDĘ POLECAM !!!!!!!! Szlachetne założenia, jasne i konkretne cele ! Mam nadzieję że ta właśnie inicjatywa przerodzi się w coś potężniejszego. Ruch który wyrwie Polaków ze snu i stworzy podwaliny nowej lepszej rzeczywistości. Rebo3 ma stu procentową rację !!!!!! Większość rodaków ma już serdecznie dość tej beznadziei , biedy i chaosu . Potrafi wykrzyczeć , trafnie skomentować a nawet zademonstrować swój sprzeciw. To ciągle jednak za mało !!!!!! Polityków nie interesują petycje. Są niewrażliwi na falę wysyłanej pod ich adresem internetowej krytyki, . Tu trzeba zacząć działać. Odrzucić wzajemne uprzedzenia i podziały . Zjednoczyć się i zrobić wreszcie to co zostało opisane i przemaglowane miliony razy na różnego rodzaju forach.

Koniec z wyszydzaniem i lekceważeniem taniej energii alternatywnej.!!!!!!

Koniec ze zbrodniczą dominacją koncernów farmaceutycznych!!!!!!

Koniec z wpajaniem chorych przekonań że całkowita likwidacja głodu na świecie nie jest możliwa.!!!!!!

Koniec ze sztucznym wywoływaniem konfliktów i skłócaniem narodów!!!!!

Koniec z wyzyskiem i zabijaniem dzieci !!!!!

Nadszedł czas by stworzyć strukturę która zacznie jednoczyć pojedynczych „niezadowolonych”. Da ochronę, wsparcie i poczucie wspólnoty. Jasno nakreśli cele , kierunek i poprowadzi do wyzwolenia. Człowiek jest istotą stadną. Jako jednostka łatwo ulega manipulacji i presji otoczenia. Łącząc się z grupą wchodzi w pewną zbiorową świadomość. Czuje się pewniej, dzięki czemu budzą się w nim, różne nie odkryte dotąd talenty i możliwości.

Tym postem kończę internetową paplaninę. Otwieram nowy rozdział mego życia. Wysyłam do MANIFESTO …….wiadomość deklarującą chęć współpracy i pomocy. Jeśli zależy wam na przyszłości waszej , waszych bliskich i dzieci ….. zachęcam byście zrobili to samo !!!!!!!!!
LUDZIE ………..musimy zacząć działać razem !!!!!!!!

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Baqazan pisze:
Witam
Mam do was pytanie a treść jego brzmi "jak walczyć z systemem".Chodzi mi tu o przeciwstawienie się temu wszystkiemu czyli iluminatom ,NWO itp. Chociaż mam tylko 15 lat czuje że trzeba z tym walczyć .Przeglądałem forum i nie znalazłem tematu który by w prost mówił co trzeba robić .

System, to kilkanaście korporacji kontrolujących wszystko. Aby się temu systemowi przeciwstawić wystarczy robić konsekwentnie kilkanaście prostych rzeczy:

1- Nie oglądać TV, nie słuchać radia i nie czytać gazet.
2- Nie kupować narkotyków, alkoholu i tytoniu.
3- Nie jeść fast-food typu McDonald, Pizza Hut, czy Burger King.
4- Nie pić napojów gazowanych typu Coca-cola i inne temu podobne.
5- Nie kupować benzyny.
6- Nie brać kart kredytowych i pożyczek.
7- Nie kupować lekarstw, a w zamian korzystać z medycyny niekonwencjonalnej.
8- Nie popierać wojny z teroryzmem i nie głosować na polityków.
9- Nie kupować korporacyjnych artykułów.

To są rzeczy, dzięki którym mają nad nami kontrolę i żeby było śmieszniej sami za to płacimy.

1arbuz pisze:
Z systemem się nie walczy lecz IGNORUJE. [...]

[...]Każda walka jest przegrana.
...

zakonnik pisze:
Walka z systemem musi odbywać się na poziomie przede wszystkim mentalnym. Na pełnej ignorancji systemu.

zakonnik pisze:
Ruch który wyrwie Polaków ze snu i stworzy podwaliny nowej lepszej rzeczywistości.

Ruch stworzy nowy system, wszak dla każdego rzeczywistość jest inna...

zakonnik pisze:
!!!!!! [...] !!!!!! [...] Zjednoczyć się i zrobić wreszcie to co zostało opisane i przemaglowane miliony razy na różnego rodzaju forach.

Koniec z wyszydzaniem i lekceważeniem taniej energii alternatywnej.!!!!!!

Koniec ze zbrodniczą dominacją koncernów farmaceutycznych!!!!!!

Koniec z wpajaniem chorych przekonań że całkowita likwidacja głodu na świecie nie jest możliwa.!!!!!!

Koniec ze sztucznym wywoływaniem konfliktów i skłócaniem narodów!!!!!

Koniec z wyzyskiem i zabijaniem dzieci !!!!!

zakonnik pisze:
Nadszedł czas by stworzyć strukturę która zacznie jednoczyć pojedynczych „niezadowolonych”. Da ochronę, wsparcie i poczucie wspólnoty. Jasno nakreśli cele , kierunek i poprowadzi do wyzwolenia. Człowiek jest istotą stadną. Jako jednostka łatwo ulega manipulacji i presji otoczenia. Łącząc się z grupą wchodzi w pewną zbiorową świadomość. Czuje się pewniej, dzięki czemu budzą się w nim, różne nie odkryte dotąd talenty i możliwości.

Tym postem kończę internetową paplaninę. Otwieram nowy rozdział mego życia. Wysyłam do MANIFESTO …….wiadomość deklarującą chęć współpracy i pomocy. Jeśli zależy wam na przyszłości waszej , waszych bliskich i dzieci ….. zachęcam byście zrobili to samo !!!!!!!!!
LUDZIE ………..musimy zacząć działać razem !!!!!!!!

Halo. Zejdź na Ziemię.

BioSine …. Przyjacielu …..właśnie zszedłem na ziemię. Zrozumiałem że jedyną drogą prowadzącą do zrzucenia kajdan jest realne działanie. Wiara w chmurki, aniołki , kosmiczne fale i teleportacje do innych gęstości niczego nie zmieni. Nie uratuje nas ani naszych bliskich. Myślę że już wystarczająco czasu zostało zmarnowane. Ciągle nie mogę zrozumieć panicznego strachu przed podjęciem próby stworzenia struktur które pomogą zjednoczyć ludzi .Owszem …. na pewno będą one inicjatorem powstania nowego systemu , ale dlaczego musimy ciągle zakładać że będzie on równie zły jak ten obalony ? System to tylko narzędzie. Narzędzie które może nam ułatwić i uporządkować życie lub doprowadzić do kolejnego zniewolenia. Wszystko zależy od nas samych. To my decydujemy o kierunku w jakim pójdzie cywilizacja. Mówiąc prościej ….system można np. porównać z młotkiem . Pomoże zbudować dom który ochroni Cię przed burzą a jednocześnie może być śmiertelnym narzędziem rozbijającym czaszkę w drobny mak. Mruga

Master Elect of Nine * 9th Degree

Na to wygląda. Wszędzie ludzie jedynie wyrażają niezadowolenie z systemu a nic nie robią żeby temu przeciwdziałać. Ostatnio SAM rozdaję ulotki wśród studentów i kładę je w pociągach przed odjazdem o treści w dwóch językach następującej:

Globalna dyktatura.
Dlaczego Ludzie u Władzy zdławili technologię pozyskiwania Energii Punktu Zerowego odkrytą przez Teslę sto lat temu?
15 października 2011 miały miejsce w kilkuset miastach świata demonstracje antyrządowe. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego na jakiej podstawie ludzie mieli prawo demonstrować. Otóż, od kilkudziesięciu lat Ludzie u Władzy zdławiają niezwykle zaawansowane technologie jak technologia pozyskiwania energii wynaleziona przez Teslę. Tylko w USA jest ponad 3000 zdławionych patentów. Wiele z tych zdławionych technologii wyprzedza oficjalną naukę o setki lat! Gdyby te technologie zostały przekazane społeczeństwu, zlikwidowane zostałyby bieda i bezrobocie na całym świecie, a produkcja wszystkich rzeczy byłaby tak łatwa, że każdy pracowałby tylko dwie godziny dziennie, jednocześnie żyjąc w doskonałych warunkach, a pozostały czas wykorzystywalibyśmy na odpoczynek i na rozwój naszych zainteresowań. Głównym powodem zajścia takiego stanu rzeczy jest nieodpowiedni system sprawowania władzy i to, że wszyscy członkowie społeczności nie uczestniczą w życiu społecznym, by kontrolować cały czas właściwą realizację rządzenia. Na całym świecie jedynie Szwajcaria ma demokrację bezpośrednią, która jest zdecydowanie najlepszym sposobem rządzenia. Jednak również społeczeństwo Szwajcarii zrobiło błąd i zgodziło się na przekazanie zbyt dużych uprawnień Służbom Tajnym, które w prosty sposób zdławiły patenty na zaawansowane technologie. Niestety ale część naukowców jest również skorumpowana i wykłady uniwersyteckie dotyczą technologii wykorzystania przestarzałych od kilkudziesięciu lat paliw takich jak węgiel i ropa naftowa. Niektórym wykładowcom wprost zagrożono, by nie informowali studentów o istniejących od dawna zaawansowanych technologiach jak technologia pozyskiwania Energii Punktu Zerowego.

Global Dictatorship
Why have people in power curtailed the development of the zero-point energy technology invented by Tesla over one hundred years ago?
On October 15, 2011 anti-government protests spread across the cities around the world. Only few people are fully aware of the true reason behind the protests. People in power have been curtailing the development of such technologies as the zero-point energy technology for decades. Only in the USA alone over 3000 patent applications have been dismissed. Many of these suppressed technologies are ahead of the official scientific theories by hundreds of years! If these technologies were made public, global poverty and unemployment would be entirely eliminated. All types of production would be so easy that everyone would work only two hours a day and still enjoy perfect living conditions. The remaining time people could spend relaxing and developing their interests. The main reason for this difficult situation lies in inadequate system of government and the fact that not all members of the communities decide to participate in social life which is necessary to control the government. Throughout the world only Switzerland has the system of direct democracy, which is definitely the best way to govern a country. However, even Swiss society has made a mistake and has agreed to extend too much powers to their Secret Service which later easily curtailed issuing patents and the development of advanced technologies. Unfortunately, a number of scientists are also corrupt and their academic lectures focus on technologies which have been outdated for decades now, such as the usage of coal and petroleum. There are also cases of threats against the professors who have decided to inform their students about the long existing advanced technologies such as zero-point energy technology.

zakonnik pisze:
BioSine …. Przyjacielu …..właśnie zszedłem na ziemię. Zrozumiałem że jedyną drogą prowadzącą do zrzucenia kajdan jest realne działanie. Wiara w chmurki, aniołki , kosmiczne fale i teleportacje do innych gęstości niczego nie zmieni. Nie uratuje nas ani naszych bliskich. Myślę że już wystarczająco czasu zostało zmarnowane. Ciągle nie mogę zrozumieć panicznego strachu przed podjęciem próby stworzenia struktur które pomogą zjednoczyć ludzi .Owszem …. na pewno będą one inicjatorem powstania nowego systemu , ale dlaczego musimy ciągle zakładać że będzie on równie zły jak ten obalony ? System to tylko narzędzie. Narzędzie które może nam ułatwić i uporządkować życie lub doprowadzić do kolejnego zniewolenia. Wszystko zależy od nas samych. To my decydujemy o kierunku w jakim pójdzie cywilizacja. Mówiąc prościej ….system można np. porównać z młotkiem . Pomoże zbudować dom który ochroni Cię przed burzą a jednocześnie może być śmiertelnym narzędziem rozbijającym czaszkę w drobny mak. Mruga

Zakonniku, ludzie z reguły nie potrzebują być zjednoczeni bo już są zjednoczeni... to właśnie grupy, struktury, organizacje, religie, partie polityczne pragną się "jednoczyć" aby tak naprawdę dzielić, wszak gdy przystąpisz do jednej z nich, automatycznie tworzysz sobie wrogów z którymi potem walczysz. Widziałeś kiedyś dziecko, które gdy się narodzi ma jakichś wrogów? Nie. Z czasem, gdy dorasta, te grupy wpajają mu, że musi o coś lub z kimś w życiu walczyć. To jest właśnie system. Przestań walczyć, świata oporem, siłą, walką nie zmienisz.

Cytuj:
Ciągle nie mogę zrozumieć panicznego strachu przed podjęciem próby stworzenia struktur które pomogą zjednoczyć ludzi .

Wymagasz od innych aby ruszyli pupcię z fotela a sam jesteś mocno do niego przyklejony. W innym przypadku nie gadałbyś tyle a działałbyś. Tu jest różnica.

Widzisz…… organizacje, partie , struktury, religie itd…. to nie samodzielne, odrębne byty, które polują i przymusowo wcielają w swe szeregi jednostki. To twory stworzone przez ludzi, bez których nigdy by nie zaistniały. To nie prawda że ludzie nie potrzebują jednoczenia. Jesteśmy istotami stadnymi, które współdziałając , wspierając się nawzajem i łącząc różnorodność umiejętności i talentów, ciągle pną się po drabinie cywilizacyjnej. Niestety na razie ten świat jest tak urządzony że aby chronić dobra i wartości trzeba czasami zawalczyć. Walki nie da się całkowicie wymazać . Nie żyjemy jeszcze w szóstej czy siódmej gęstości. Tkwimy w rzeczywistości …czy ci się to podoba , czy nie …. w której ciągle do o koła czyha wielu wrogów. Wirusy, żywioły , czarne owce ludzkiego gatunku ,które pod wpływem obcych sił lub swojej własnej głupoty i ślepoty próbują nam zaszkodzić . Bierną postawą i czekaniem na cud też świata nie zmienisz.
Ja od nikogo niczego nie wymagam. Ja jedynie sygnalizuje i zachęcam ….. a to jest różnica !!!
Tego czy mam przyklejoną pupę do krzesła i nie działam … nie wiesz !! Nie przypominam sobie żebyśmy znali się na tyle dobrze byś mógł wyrażać takie opinie dotyczące mojej osoby !!!

zakonnik pisze:
Widzisz…… organizacje, partie , struktury, religie itd…. to nie samodzielne, odrębne byty, które polują i przymusowo wcielają w swe szeregi jednostki.

To zes pojechał chłopie z tym polowaniem, jesli wszystko wrzucisz do jednego wora i zastosujesz jeden mianownik wyjdzie ci wielka liczba trudna do kontroli, radzę troche dokładniej opisywac rzeczywistość, wtedy odniesiesz sukces.
Inaczej bedziesz potrzebował duzo miejsca i czasu aby udowodnic swoje twierdzenia.

zakonnik pisze:
Widzisz…… organizacje, partie , struktury, religie itd…. to nie samodzielne, odrębne byty, które polują i przymusowo wcielają w swe szeregi jednostki. To twory stworzone przez ludzi, bez których nigdy by nie zaistniały.

Aha. No bardzo odkrywcze, naprawdę.

zakonnik pisze:
Niestety na razie ten świat jest tak urządzony że aby chronić dobra i wartości trzeba czasami zawalczyć. Walki nie da się całkowicie wymazać .

No jak masz cały czas w sobie walkę (co widać po Twoich wpisach) to i tak będziesz mówił, że "nie da się walki całkowicie wymazać". Mruga

zakonnik pisze:
Nie żyjemy jeszcze w szóstej czy siódmej gęstości.

Zgadujesz czy wiesz, że istnieją jakieś gęstości?

zakonnik pisze:
Tkwimy w rzeczywistości …czy ci się to podoba , czy nie …. w której ciągle do o koła czyha wielu wrogów. Wirusy, żywioły , czarne owce ludzkiego gatunku ,które pod wpływem obcych sił lub swojej własnej głupoty i ślepoty próbują nam zaszkodzić.

Można odnieść wrażenie, ze to Ty tkwisz w okowach wojny, a wojna to stan umysłu. Nie jest tak?

zakonnik pisze:
Bierną postawą i czekaniem na cud też świata nie zmienisz.

A kto wspominał o cudach i biernej postawie?

zakonnik pisze:
Ja od nikogo niczego nie wymagam. Ja jedynie sygnalizuje i zachęcam ….. a to jest różnica !!!

Wydaje się po Twoich wpisach, ze jest dokładnie odwrotnie - wymagasz od wszystkich aby stworzyć ruch i podjąć kolejną walkę natomiast nikogo do tego nie zachęcasz, ponieważ czekasz właśnie na wspomniany przez Ciebie "cud" - Twoja postawa jest bierna, wszak w innym przypadku juz byłoby z Twojej strony jakies działanie, czy to założenie osobnego tematu i podzielenie się niem tutaj, czy to założenie bloga itp. Myslisz, że jak się zbulwersujesz, napiszesz kilkadziesiąt wykrzykników w jednym poście to wszyscy stworzą i przyłaczą się do jakiegoś nieokreślonego ruchu? Haha :lol: dobre, dobre... wielu już tutaj było takich "prób"...

zakonnik pisze:
Tego czy mam przyklejoną pupę do krzesła i nie działam … nie wiesz !! Nie przypominam sobie żebyśmy znali się na tyle dobrze byś mógł wyrażać takie opinie dotyczące mojej osoby !!!

Nie wiem, zgaduję, nie mniej jednak jakoś nie widzę innej mozliwości po tym co piszesz, żeby stwierdzić, ze raczej masz pupę przyklejona do krzesła.
Czy się mylę? Mruga

Jeżeli byśmy mieli jeszcze z rok czasu przed sytuacją katastrofalną, to wciąż wystarczałoby to żeby uratować świat. Wymagałoby to jednak współdziałania społeczeństwa i dobrej woli. Po pierwsze należy sobie uświadomić że kluczem do walki z władzą są (niezwykle) zaawansowane technologie. Przekazanie ich społeczeństwu uczyniłoby społeczeństwo samowystarczalnym, rząd nie byłby potrzebny!! Szybkie ich rozprzestrzenienie spowodowałoby natychmiastowy upadek rządu. Wyjaśnię to. Wyobraźcie sobie choćby urządzenie dostarczające bezpłatnej energii. Upadłyby wszystkie firmy dostarczające do bloków gaz i prąd a rząd nie wiedziałby co zrobić z tym. Wdrożenie dalszych technologii powodowałoby upadki dalszych gałęzi gospodarki. Rząd przestałby rozdzielać pieniądze bo pieniądze byłyby niepotrzebne - ludzie mieliby wszystko, dzięki tym technologiom, bez pieniędzy - i rząd upadłby jako niepotrzebny. Dlatego właśnie ludzie u władzy traktują te technologie jako tak samo niebezpieczne dla nich jak produkcja broni i blokują je w jednakowy sposób. One nie są niebezpieczne dla społeczeństwa tylko dla władz, rozumiecie? Dlatego tysiące zablokowanych patentów napotykają na trudności administracyjne ich wdrożenia - władze twierdzą że zagrażają one bezpieczeństwu narodowemu. One faktycznie zagrażają tylko władzy. I takim znanym przypadkiem to zablokowane przez wojsko polskie zderzaka Łągiewki o czym jest film na youtube.

Żeby walczyć z tą sytuacją potrzebna jest grupa ludzi. W pierwszej kolejności studenci bądź doktoranci powinni dokonać przeglądu wszystkich patentów Tesli, których jest ponad tysiąc. Z pierwszego ich opisu należałoby wziąć te patenty, które są najbardziej potrzebne społeczeństwu. Następnie należało by spośród nich wybrać te, które najłatwiej wyprodukować w warunkach niedużego warsztatu elektro-mechanicznego. Należałoby dalej wybrane kilkadziesiąt patentów dokładnie opisać tak, żeby łatwo było odtworzyć proces ich produkcji w takich warsztatach. Te opisy należałoby umieścić na wielu stronach internetowych.

Następny etap to nawiązanie kontaktu z jak największą liczbą warsztatów elektro-mechanicznych i przekonanie ich właścicieli do produkcji tych urządzeń, ten etap może być trudniejszy, bo ludzie na Ziemi działają na zasadzie natychmiastowego zysku, czyli gotówki. Nie rozumieją tego, że gotówka nie jest potrzebna, a jedynie wiele takich urządzeń, które mogą dostarczyć społeczeństwu wszystkich potrzebnych rzeczy z pominięciem gotówki! Jeśliby się udało osiągnąć to, że ruszyłaby produkcja tych urządzeń w bardzo wielu miejscach kraju, to służby tajne nie byłyby w stanie zablokować ich wszystkich i to by był koniec i zwycięstwo. jednak w początkowej fazie ich przekazywania mieszkańcom trzeba by stosować zasady konspiracji, tak samo jakbyśmy przekazywali broń, i to jest kolejna trudność.

Sadzę że nawet ograniczone wykonanie powyższego planu może dać olbrzymi sukces. Pierwsza część - dokumentacja produkcyjna - jest najłatwiejsza. Drugą część - wdrożenie i dystrybucja - można by robić w ograniczonym stopniu (w stosunku do pożądanego) i to już powinno wystarczyć do tak dużej zmiany sytuacji światowej, że społeczeństwo by wygrało.

Taka jest moja propozycja i niech mądrzy ludzie rozważą jak ten plan zrealizować. Niech ta wiadomość nie zginie w milionach innych bo ona jest ważna i warto poświęcić jej więcej uwagi.

Entered Apprentice * 1st Degree

Zacząć zmieniać świat od siebie. Przynajmniej wpływać pozytywnie na otoczenie, aniżeli dolewać oliwy do ognia. System prowadzony przez osoby niemądre ma to do siebie, że sam się rujnuje, sypie. Coś jak wąż połykający własny ogon. Trwa wówczas, kiedy ma zaufanie publiczne po swojej stronie. Ostatnie podrygi to zdaje się nerwowość skorumpowanej władzy, żeby się jeszcze u koryta utrzymać, a żeby przynajmniej nie przyszedł taki, co się z nimi wszystkimi policzy. Także budowanie jakiejkolwiek utopii z chciwymi ludźmi u steru nie ma szans.

Jak mówił jeden Rosjanin: pasożytów w rządzie rekrutuje się po to, żeby za zdefraudowane pieniądze wprowadzili prawa, które większości są na szkodę, czyli eksploatuje się go ile można, a następnie, kiedy już niepotrzebny eliminuje się. Obserwujemy właśnie walkę na górze.

System rujnuje się sam i na pewno jak im się uda oszukają ponownie, tak jak z PRL powstała III RP, żeby tylko utrzymać się u władzy, choćby w cieniu, ale żeby system ciągle im służył.

Bo ONI narzucają NAM z góry, a przecież MY możemy oddolnie do góry, przecież ONI to nie bogowie i żyjemy na jednej płaszczyźnie. Warto więc tworzyć lokalne społeczności. Uniezależniać się od tych na górze. Zbojkotować produkty globalne, markety, a kupować lokalnie. Posiadać własny ogródek, sad, kozę, kurkę, może staw, może pole uprawne. Masowe zachowania są determinowane przez władzę. Wystarczy przykręcić śrubę tu i ówdzie, żeby robotnicy emigrowali w miasta, albo poza granice tego terytorium i b. uzależnić się od państwa, marketów... Edukuj ludzi poprzez własny kolportaż, ulotki, odczyty, spotkania. Wypuścić dzienxnoty zamiast złotówek honorowanych w lokalnych sklepikach. Zamiast in God We Trust Dobrem Zło Zwyciężaj.
Myśl globalnie działaj lokalnie.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

MrSpock, a wiesz, że ostatnio o tym samym myślałam... Jakoś przypadkiem (wiem, nie ma przypadków, takie tylko przyzwyczajenie ;) ) usłyszałam o Tesli. A ponieważ od jakiegoś czasu planuję jak tu by się uniezależnić od pieniędzy, wynieść na wieś, uprawiać własne, ekologiczne warzywka, mieć własną studnię, najlepiej jeszcze i alternatywne źródło energii... to tak sobie pomyślałam o tym Tesli ii jego odkryciach... jakby to wykorzystać.

Jeśli nikt kompetentny nie zainteresuje się sprawą udostępnienia tego, to chyba nie pozostanie nic innego jak przestudiowanie tematu i samodzielne działanie...

Wiadomo jednak, że ktoś kto się zna narzeczy, zrobiłby to o wiele szybciej i pewnie bezbłędnie niż taki zwykły laik.

Więc czy mamy tu na forum jakichś chętnych fizyków-mechaników??? :bużki:

Trochę jest na tej stronie:
post145006.html
ale jeszcze do żadnych sposobów działania nie doszliśmy.

Awatar użytkownika

Dzięki za przekierowanie do właściwego tematu :bużki:

Moim zdaniem nie wszyscy wiedza co to jest NWO. Mysle za warto nakrecic film i mocno go naglosic zeby do wszystkich w koncu dotarlo. Aktorzy wciela się w postacie takie jak Obama, Blair itp. W filmie pokazane zostana wszystkie przekrety których dokonano przez grupe Bilderberg, wszystkie wojny, 9/11, krachy na giełdach i inne manipulacje.
WAKE UP!

Awatar użytkownika

Filmów i książek na te tematy są już setki. Jak się chce poczytać czy obejrzeć to teraz trzeba się nieźle postarać żeby tego nie zrobić, kiedyś trzeba było się starać żeby na coś trafić, zdobyć a teraz jest to wszystko na wyciągnięcie ręki / myszki, pod ręką we własnym domu w fotelu, wygodnie. Jeśli ktoś się niedoinformowuje, nie uświadamia, nie dokształca a narzeka, że jest źle, mało zarabia, żyje na kredyt ponad stan w mieszkaniu kosztującym tyle co w Las Vegas, płaci 6 zł z litr benzyny przy etiopskich zarobkach, wstaje do pracy o 5, "wybiera" w wyborach albo nieudaczników albo pazernych chciwców - to pretensje może kierować jedynie do siebie.

Jesteście przygotowywani do roli niewolników:
http://www.youtube.com/watch?v=qz9H4wQwk0g

Co w życiu jest istotne, ważne, naj-ważniejsze:
http://www.youtube.com/watch?v=Q_I6jc0iJ8A

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

To my jesteśmy systemem, nie walcz z systemem tylko go zmieniaj.... zmieniając siebie.

Po pierwsze trzeba zadać sobie pytanie co ma zastąpić system? Inny system, oparty na innych wartościach? O co konkretnie chodzi? Co rozumiemy pod pojęciem systemu? I czy system sam w sobie jest zły, czy może po prostu reguły w nim panujące odeszły od dobrych z gruntu założeń?

Wypowiem się na temat pieniędzy i miejsc pracy. Pieniądze są formą energii, same w sobie nie są niczym złym, zastąpiły po prostu handel wymienny. To wygodniejsza forma, niż zamienienie konia, czy kury na owoce. Nie każdy kto ma kurę, chce owoce, a ktoś kto ma owoc mógłby chcieć mieć kurę. To co miałby zrobić, szukać kogoś kto ma coś, co będzie chciał wymienić ktoś kto ma tę cholerną kurę?

Pieniądze nie są z gruntu złe, są formą energii. Czy to dobra energia, czy zła, zależy od tego co z nimi robimy!

Jako pracodawca, zatrudniający ponad 20 osób, muszę w tych czasach konkurować z hipermarketami, które wywożą z naszego pięknego kraju masę pieniążków. Dają gówniane miejsca pracy, takie dla wyrobników Unii Europejskiej. Co powstaje? Hipermarkety i galerie handlowe. A gdzie ludzie mają pracować? Płacę podatki w Polsce, wspieram polską gospodarkę, a w zamian od państwa dostaję kolejny hipermarket, przez który mniej zarabiam, a co za tym idzie zmuszona jestem redukować miejsca pracy (normalne, godne miejsca pracy, gdzie traktuje się ludzi z szacunkiem, a nie jak robocze woły pracujące po 12 godzin).

Także jeśli chcecie walczyć z systemem, to zastanówcie się co możecie zrobić, po pierwsze żeby w Polsce żyło się lepiej i godnie. Może warto najpierw naprawić ten kulejący system, może sam w sobie nie jest zły tylko ludzie go wykorzystują do swoich niecnych celów. Może warto otworzyć oczy, rozejrzeć się, poczytać regulacje prawne i się zorientować w rzeczywistości. Przede wszystkim wspierać rodzimy handel, lokalnych przedsiębiorców, rolników etc. A pieniążki wydawać na to, co chcemy wspierać. Jeśli kochamy sztukę, chodźmy do teatrów, nie do sieciowych kin. A nie z językiem na brodzie zasilajmy konta nie tych co trzeba, napełniając koszyk trucizną z GMO, polepszaczami i innym syfem, tańszym o parę złotych. A później apteka i lek na zgagę.

Powtarzam raz jeszcze - wspierajmy to co lokalne. Jak jedzenie to ze straganu osiedlowego, jak farby to od hurtownika, a nie od Castoramy, trzeba się trochę rozejrzeć!

Pozdrawiam.

Gdy niezwykle zaawansowane technologie (zdławione od sześćdziesięciu lat) zostaną przekazane społeczeństwu, pieniądze nie będą potrzebne.

MrSpock pisze:
Gdy niezwykle zaawansowane technologie (zdławione od sześćdziesięciu lat) zostaną przekazane społeczeństwu, pieniądze nie będą potrzebne.

Jeśli tak się stanie, ok, nie mam nic przeciwko. Ale akurat jak nie znam się na technologiach. Na razie mogę działać tak jak sama jestem w stanie, jak również otwierać innym oczy. Najważniejsze to zacząć od siebie, chociażby od decyzji konsumenckich.

"Jak walczyć z systemem ?"

Każdy system posiadający mechanizmy obronne odpowie eskalacją konfliktu. Więc walka z systemem tylko go umacnia ( immunologia ) a my musimy jak wirus go pokonać od środka ( Smith i Matrix 1. Scena zakutego w kajdany Morpheusa tuż przed uwolnieniem. Warto posłuchać sobie na czym polega różnica pomiędzy wirusem a człowiekiem ). Czy planujemy wojnę światową z systemem ? Przecież on tak dobrze uzbrojony i ciutkę się zejdzie zanim go "pokonamy". Ooops. Chyba właśnie się to dzieje. Zabawne i tragiczne zarazem, że nadal większość środowiska "truth movement" właśnie jest świadkiem pierwszych globalnych działań w ramach wojny systemowej. To wojna jest systemem. System został stworzony, opiera sie i napedzany jest wojną. Walka jest systemem. Walka i wojna jest integralnym i niezbędnym do napędzania machiny dzisiejszej gospodarki. Walka o zasoby, z przyrodą, klimatem, biedą, bezrobociem, o wolność, o pokój. No ile jeszcze eufemizmów na klasyczny obłęd trzeba ?!

Właśnie to widzimy dookoła jak wiele stron, które mają swoje podsystemy uzbraja się do konfrontacji czyj system będzie najsilniejszy w rezultacie. My kontra Oni - kimkolwiek Oni są. To motto przyświeca może nie wszystkim ruchom i inicjatywom ale programy wojny skutecznie rozsadzają je od środka. To tzw. dywersja. Smutne, że najczęściej ochotnicza i samobójcza. Wynika ze zwykłej nieświadomości oczywiście. Ale kogo to interesuje ?

Sugerowałbym przy następnej okazji zwrócić uwagę na formułowanie pytań z ukrytymi sugestiami. Stawianie sprawy w świetle "jak walczyć z..." nieświadomie sugeruje konieczność uczestnictwa w jakiejkolwiek walce. A co jeśli ktoś nie walczy z systemem, nie walczył, nie zamierza walczyć ? Zwykła hipokryzja stoi na drodze a wynika z współodpowiedzialności i świadomości tego, że etos walki z systemem jest dokładnie tym czego on oczekuje !

SYSTEM WRĘCZ ZACHĘCA DO WALKI ! Prowokuje, podrzuca komiksy z Mohametem, organiuje hanukkah w Sejmie państwa o potężnym nastawieniu antysemickim, bombarduje wiejską osadę bezczelnie drapiąc sie po głowie: tragiczna pomyłka ( jak w Guernice tak ? ), bezczelnie i w biały dzień zaciska kajdany finansowe by macać reakcje tłumu i szybko dostosowywać reguły, prawo oraz sprzęt oraz techniki policyjne często w ominięciu obowiązujących umów społecznych, bez pytania o zgodę w ramach doraźnego reagowania na "kryzys". Przykładów eskalacji można mnożyć tysiące. Każdy reżimowy spec od strategii czeka ze stoperem na manifestacje, protesty, zamieszki, nowe inicjatywy...

Szkoda, że przez ostatnie 2 dekady jak jestem świadkiem aktywności spod początkowo haseł czysto antykorporacyjnych i ostrzegających przed nadchodzącym NWO do obecnych wydarzeń we wszystkich sferach naszego zycia, które nabierają coraz bardziej dramatycznego charakteru, nie widzę żadnych rezultatów owej walki, w której sam początkowo uczestniczyłem ( jako niepokorny nastolatek i jeszcze bardzo naiwny, oj bardzo ). Lata 90-te i wszystkie te manifestacje FWZ, ALF, FA i uczestnictwa w kolportażu, tworzeniu, redagowaniu prasy wszelakiej, pisaniu do Bruliona, MaćPariadki. Dekady mijają, 11 września, miliony ujrzało że coś jest nie tak... Już zaraz zdemaskujemy system i pogonimy Busha, wejdzie Ron Paul, Mikke czy inny Pudzian i będziemy mieli 1000-letni raj.

Nie wypluwam się o rezultaty niczym łysy kark z pytaniem: "Gdzie ku**a są rezultaty, no k****a gdzie ?". Ale chyba bez kitu jestem łysy kark bo wnikając w poglądy i tematykę dot. NWO, systemu i innych oświetlenionych widzę jak ta walka przynosi na razie odwrotne rezultaty. Może dlatego, że wszyscy są tak zajęci walką z systemem, że ta angażuje większość czasu gdy możnabyło w tym czasie ( 20 lat ) zacząć samemu budować własny. I do tego jeszcze jaka solidna porcja samoedukacji i doskonalenia doszłaby poza notorycznym REPEATOWANIEM tego co jest w Internecie.

Waldek Deska swój chłop. Ale podpisy mu nie pomogą. Powstające od 10 lat w Rosji osady ekologiczne w odleglejszych od Moskwy okręgach zaczyna stanowić już zauważalny dla Imperium ruch. Oczywiście Rosja robi też z tego publicity ale faktycznie mogą się pochwalić istną modą i nowym trendem ludzi opuszczających miasta i dołączających do wszelakiej maści "anastazjowców". To już przybiera skalę społeczną - gdy mówi się o tysiącach a niebawem pewnie dziesiątkach tysięcy ludzi odłączających się dobrowolnie od prądu, gazu na korzyść lasu, kozy i solidnej oraz uczciwej pracy przy regularnym życiu w zgodzie na naturą. Rosja się tym reklamuje na arenie światowej !

W Polsce te tysiące zorganizowanych osób z konkretnymi działaniami skuteczniej spraliżowałoby system, który nie wyrobiłby z przerobieniem 15000 Waldmarów Deska. Ale każdy woli wziąć kredyt, wybudować siporeksa, nasączyć go silikonem, akrylem, polistyrenem, polipropylenem, lakierami poliamidowymi i pierdyknąć lux panele albo "ekologiczną" deskę Barlinecką, i "ekologiczny" telewizor co nie żużywa 800W a tylko 600! "ekologiczne" samochody, "ekologiczne" ubrania i kosmetyki. Wszystko wyprodoukowane w ramach wielkiego rozmachu systemu konsumpcji i megaproducji. "ekologia" to też wielki rynek. Wielki rynek. Widzę w tym wielki rynek.

A to przecież tylko durny przykład chaty. Co zabawne to jak facet postawił, tak mieszka i dom stoi. Być może mu rozbiorą w rezultacie. Ale podpis pod petycją to przecież skuteczna walka ! I nie muszę wychodzić z elektrycznie i gazowo podgrzewanego domu ! Węglarze i drewniarze cicho siedzieć ! Mruga.

Ale co tam gadać. Samym gadaniem nic się nie zrobi. Sorry, ale wypisuje się z klubu walczących z systemem. Mam swój system i nie mam czasu na walkę z pozostałymi. Chwilowo mój jest spleciony z systemem generalnym. Jednak podstawowe założenia, struktura, operacje, decyzje oraz strategie mojego systemu bazują na założeniu, że niebawem będzie jedynym systemem jaki będzie obowiązywał w mojej wiosce. Dlatego nie marnuję czasu na walkę i skupiam się na tym by spokojnie wyekspediować rodziców do Valhaali gdy niebawem nadejdzie ich czas bo są bardzo starzy. Gdy już wtedy będę mógł całkowicie skupić się na swoim systemie mogą mnie łapać, szukać i ganiać. Jak złapią wtedy tak, wtedy będę walczył z systemem. Ale natenczas nie wstanę ! Tak będę leżał !

Tak tu w trawie zajebiście. A ile grzybów w tym roku ! O w ten weekend pełnia. Bedą zbiory. Ktoś chętny na Grzybobranie w Biesach ? Planujemy od 28 przez tydzień urządzić obławę na krasnoludki. Zrobimy im czystkę etniczną. Znaczy się etnobotaniczną. Enteogeniczna wyprawa po materiały, które więcej potrafią wyleczyć z systemu ludzi w kilka godzin niż 20 lat czytania książek i bla bla bla bla. Bez rezultatów nadal. Gdzie łone k***a ? No gdzie ? Pyto się gościu ze Wschoda Polski. Bo tu bezrobocie, wszyscy rozdają kredyty bez zarobków, po mieście jeżdżą Porsche, Jaguary, Mercedesy i czarne BMW a kolejna rodzina popełniła samobójstwo z biedy.

Teraz mniej niepoważnie. Czyż nie chodzi właśnie o te rezultaty ? Czyż nie na nich nam najbardziej zależy ? Więc zastanawia mnie, że od końca lat 60-tych jak narodziły się globalne i powszechne ruchy obywatelskie, wolnościowe, alternatywne i do dziś stały się poważną i liczebną siłą jednoczącą miliony, jeśli nie setki, system jak ma się dobrze tak ma się coraz lepiej. Jak gdyby nigdy nic szykuje się by po raz kolejny jak to miało miejsce dziesiątki razy w XXw i setki, tysiące razy w przeszłości podpalić i zniszczyć okresowo jak najwięcej dorobku ludzkości,wymordować nadmiar ludzi, tym razem w wymiarze globalnym. I dalej od tych lat 60-tych wszyscy się oszukują, że wojny nie będzie bo ludzie są za mądrzy by to powtórzyć ! Paradoks. Często to są słowa padające z tych samych ust co z wielką łatwością opisują tą samą ludzkość jako masę tępego betonu, stado durnych owiec i baranów, wirus i zaraza zżerająca mój ryż.

Ja nie zapominam słów wuja. Jeszcze żyje aczkolwiek już solidny wiek. Gdy rozmawiamy o 1939 roku to jedna myśl się przebija. Wujek mówił, że 31 sierpnia 1939 pakował normalnie jak rok wcześniej tornister do szkoły, beztroski i zniecierpliwiony spotkaniem z kolegami po wakacjach.Każdy kto wtedy mówił, że zbliża się wojna był wyśmiewany, większość pukała sie w czoło. 12 godzin później wszyscy już stali pod drzwiami ojca wuja ( policjant w Pułtusku ) co robić ? Co teraz ?

Nie oszukujmy się, system sam do nas przyjdzie z walką. Już przyszedł... więc ?

Obrazek

A tak by było kompletnie zabawnie. Po raz kolejny wklejam bardzo ciekawą prezentację gościa który wykładał dla KGB i mówi w tym przypadku jak zniszczyć system. Ironia i to potrójna w tym, że każdy kto skupi się na tym kto z kim, jaki system z jakim w tym przypadku konkretnie walczy i odniesie to do własnej rzeczywistości, być może, ale to wielkie MOŻE ogarnie na czym właśnie etos walki i ironia losu polega. Na serio nie życzę nikomu tego c****go uczucia obudzenia się po niewłaściwej stronie barykady ze świadomością: "o ja pier***lę. Tak na sprawy jeszcze nie spojrzałem....". Warto posłuchać. Pięknie splatają się wątki po których już nie wiadomo ( z pozoru ) kto tu jest tak naprawdę wrogiem, czym jest ta walka...

Jak zniszczyc spoleczenstwo1/7
phpBB [video]

Może w końcu zacznie się zadawać pytania, te właściwe ? Prowokujące do konstruktywnych wniosków ? Może system jest nasz ? Może to ktoś walczy z nim ? Z nami ? My mamy walczyć z nim ? Ze sobą ? Chyba tak. Taka druga strona medalu jakich pełno na piersi Bojowników o Wolność i Demokrację. Bez kitu wszystko jest do góry nogami. Jak w tej medycynie, która niszczy zdrowie, sądach co niszczą sprawiedliwość itp...

Ale rozpierdolmy to. I tak się odbuduje...
Rozmowy konrotlowane 11
phpBB [video]

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

lauhau
Po pierwsze trzeba zadać sobie pytanie co ma zastąpić system? Inny system, oparty na innych wartościach? O co konkretnie chodzi? Co rozumiemy pod pojęciem systemu? I czy system sam w sobie jest zły, czy może po prostu reguły w nim panujące odeszły od dobrych z gruntu założeń?

Dopoki swiadomosc spoleczenstawa jest niska, niestety potrzebny jest jakis system.....

Wypowiem się na temat pieniędzy i miejsc pracy. Pieniądze są formą energii, same w sobie nie są niczym złym, zastąpiły po prostu handel wymienny. To wygodniejsza forma, niż zamienienie konia, czy kury na owoce. Nie każdy kto ma kurę, chce owoce, a ktoś kto ma owoc mógłby chcieć mieć kurę. To co miałby zrobić, szukać kogoś kto ma coś, co będzie chciał wymienić ktoś kto ma tę cholerną kurę?

Pieniądze nie są z gruntu złe, są formą energii. Czy to dobra energia, czy zła, zależy od tego co z nimi robimy!

Tu sie zgodze, do momentu jednak w ktorym wkracza panstwo i banki, ktore czerpia zyski z obrotu ta forma energi, tu we Wloszech coraz czesciej pojawiaja sie placowki zajmujace sie barterem, co nie jest jeszcze zakazane przez prawo na szczescie. W ten sposob omijaja podatki jak i prowizje od operacji bankowych. Mnie sie ta inicjatywa bardzo podoba....

Jako pracodawca, zatrudniający ponad 20 osób, muszę w tych czasach konkurować z hipermarketami, które wywożą z naszego pięknego kraju masę pieniążków. Dają gówniane miejsca pracy, takie dla wyrobników Unii Europejskiej. Co powstaje? Hipermarkety i galerie handlowe. A gdzie ludzie mają pracować? Płacę podatki w Polsce, wspieram polską gospodarkę, a w zamian od państwa dostaję kolejny hipermarket, przez który mniej zarabiam, a co za tym idzie zmuszona jestem redukować miejsca pracy (normalne, godne miejsca pracy, gdzie traktuje się ludzi z szacunkiem, a nie jak robocze woły pracujące po 12 godzin).

Także jeśli chcecie walczyć z systemem, to zastanówcie się co możecie zrobić, po pierwsze żeby w Polsce żyło się lepiej i godnie. Może warto najpierw naprawić ten kulejący system, może sam w sobie nie jest zły tylko ludzie go wykorzystują do swoich niecnych celów. Może warto otworzyć oczy, rozejrzeć się, poczytać regulacje prawne i się zorientować w rzeczywistości. Przede wszystkim wspierać rodzimy handel, lokalnych przedsiębiorców, rolników etc. A pieniążki wydawać na to, co chcemy wspierać. Jeśli kochamy sztukę, chodźmy do teatrów, nie do sieciowych kin. A nie z językiem na brodzie zasilajmy konta nie tych co trzeba, napełniając koszyk trucizną z GMO, polepszaczami i innym syfem, tańszym o parę złotych. A później apteka i lek na zgagę.

Powtarzam raz jeszcze - wspierajmy to co lokalne. Jak jedzenie to ze straganu osiedlowego, jak farby to od hurtownika, a nie od Castoramy, trzeba się trochę rozejrzeć!

To jako minimum....brawo...

Jeśli chodzi o handel wymienny, to, wbrew pozorom, to był bardzo dobry system. Co prawda związany jest z pewnymi utrudnieniami, ale unika się w ten sposób poważnych nadużyć, jak chociażby obecne zadłużenie wielu krajów. W Hiszpanii obecnie ludzie MASOWO zaczynają udzielać sobie nawzajem usług z pominięciem pieniędzy!!!

Może po tej rzekomej fali przebudzenia która teraz następuję inżynierom/techniką otworzą się oczy i zainteresują się oni tematem free energy.Obecnie nie ma się co dziwić ich reakcji(vide reakcja fachowców z elektrody na ten temat).Są to ludzie o ścisłym logicznym umyślę więc trudno im pojąć to ,,jak z niczego można uzyskać coś".Po za tym mają oni wpojone do głów prawa fizyki które wyraźnie mówią ze nie można uzyskać więcej energii niż się włoży(gdyby tak samo od przedszkola wpojono im że 1+1=3 to też do dziś by tak twierdzili).W każdym razie każde działanie na rzecz budowy alternatywnego systemu : niekonwencjonalna medycyna,barter,permakultura itp.) to walka z obecnym systemem.Jednak kluczowy jest tu temat free energy. Trzeba by:

1.Przetłumaczyć na język polski materiały na temat free energy np.to http://www.free-energy-info.co.uk/PJKBook.html

2.Utworzyć jakąś stronę internetową w stylu odłączeni.pl/pocałujeneawdupe.pl na której byłyby dostępne materiały i instrukcje konstrukcji urządzeń free energy oraz forum gdzie każdy by mógł zdawać swoje relacje z procesu uniezależniania się od elektrowni

3. Wziąć takie działające urządzenie(żeby mogli zobaczyć że naprawdę działa,dotknąć,zmierzyć powąchać itp.) pójść i pokazać je warsztatom mechanicznym/inżynierom/sponsorom itp.

4.Robić różnorakie demonstracje uliczne z wykorzystaniem tych technologi np.lot anty grawitacyjnym spodkiem Tesli przez miasto itp.

Awatar użytkownika

Cytuj:
odłączeni.pl/pocałujeneawdupe.pl

:lol: nie no genialne :)

Pomysł dobry, tylko kto się za to weźmie? Jacyś ochotnicy o zamiłowaniach techniczno-fizycznych??

I właśnie w tym jest problem że wśród nas przebudzonych mało jest osób o takich zainteresowaniach .
Po zatem NWO prawdopodobnie przy pomocy odpowiednich rytuałów blokuje przepływ energi na dziedzinę free energy przez co społeczeństwo nie może zainteresować się tą dziedziną i pozostaje ona w cieniu(energia płynie tam gdzie skupiasz uwagę).Z tym trzeba walczyć.Dlatego apeluje do wszystkich ludzi przebudzonych:próbujcie tematem wolnej energi zainteresować wszystkich znanych wam techników/inżynierów itp.Mi już udał się przekonać do tego mojego ojca elektryka.Teraz gdy nadchodzą ta związana z 2012 fala poszerzenia świadomości jest to najlepszy moment. Potrzebujecie odpowiednich ludzi?Przyciągnijcie ich :tak: !

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Gdybym był premierem - początek drogi do normalności!

phpBB [video]

Gdybym był premierem - Jak pokonać SYSTEM

phpBB [video]

Podoba mi sie to, ze on wierzy w to, ze ludzie sa madrzy i potrafia zobaczyc co jest dobre a co zle.
Dziel i rzadz - to zasada stosowana juz od wiekow.
W sumie to niezle wyjscie proponuje. Na pewno musimy sie zjednoczyc a nie wciaz klocic oglupieni tym co nam serwuja media glownego nurtu.

Nibiru9 pisze:
Walka to jak ktoś pisał brak walki lecz nie bierność
Moja walka to minimalna konsumpcja , likwidacja kart kredytowych likwidacja kredytów ( jak można kont ) , płacenia gotówka dbanie o prywatność , telefon na kartę a najlepiej jego brak , zero portali społ .
zdrowsze odżywianie rezygnacja z tv i radia :) rozmowa z innymi :)
ograniczane zakupu wszystkie co opodatkowane :)

Pozdrawiam

Kim są inni?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]