Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 18 wrz 2020, 15:02

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ] 
Autor Wiadomość
Post: 25 lip 2013, 21:17 
Offline
Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Rejestracja: 27 kwie 2013, 11:57
Posty: 42
Płeć: mężczyzna
How Ron Paul Was Cheated Out Of Presidency
phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 25 lip 2013, 21:17 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 19 paź 2013, 15:26 
Jest to proste jeśli jest system głosowania elektroniczny czyli cuda wianki bez żadnego potwierdzenia pisemnego, listy etc. W ten sposób można wybrać kogo się chce bo nikt tego nie zweryfikuje dlatego i u nas myślą o głosowaniu elektronicznym. Podczas przesłuchania jakiś informatyk wykazał jak łatwo złamać maszynę do głosowania firmy D... ergo głosowanie przypomina... lottomat. :język:

Jest o tym film dokumentalny (przynajmniej był na YT):

VOTERGATENa górę
   
 
 
Post: 05 lut 2014, 11:01 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 23 lip 2010, 10:45
Posty: 1823
Kupują głosy za flaszkę - jak fałszuje się wybory

Cały dzień wyborczy w lesie, na łonie przyrody, trwa impreza. Bilet wstępu? Karta wyborcza. Aby dostać flaszkę wódki, należy przynieść pustą kartę. Następna osoba z kolejki pobiera ją już wypełnioną. Wrzuca do urny i przynosi swoją, pobraną, czystą. Tak to się kręci - pisze „Gazeta Polska”.

Na jesieni czekają nas wybory do samorządu lokalnego. „Festiwal demokracji” – powtarza wielu ekspertów. „Będzie okazja, żeby się napić za darmo” – myśli wielu Polaków, na co dzień okupujących sklepy spożywczo-monopolowe na prowincji.

Ludzie już wybrali

Lucień. Mała wioska na peryferiach Mazowsza. Dwie krzyżujące się ulice, kilkuset mieszkańców. Wieś, jakich w Polsce tysiące, słynąca jednak niegdyś z nieistniejącego już ośrodka prezydenckiego, w którym odbywały się seminaria naukowe pod patronatem prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Eksperci, w tym wielu znanych socjologów i politologów, omawiali podczas tych zjazdów tematy kondycji polskiego społeczeństwa, wolności i demokracji.

Wystarczyło wyjść jednak za ogrodzenie, by zobaczyć, jak w rzeczywistości wyglądają polska demokracja i wybory. W 2010 r. późną jesienią wieś wybiera sołtysa. Stanowisko to nie jest prestiżowe. Nie łączy się z wieloma przywilejami i nikt nie pisze o nim w gazetach, jednak daje zarobić kilkaset złotych miesięcznie.

Miało być dwóch kandydatów. Jeden z nich wchodzi na salę, gdzie odbywało się głosowanie. – Ty chcesz startować na sołtysa? – słyszy pytanie. – No, miałem zamiar – odpowiada kandydat. – Daj sobie spokój. Spójrz, ludzie już wybrali – słyszy w odpowiedzi.

Rozgląda się po sali, gdzie widzi reprezentację dłuższej ze wspomnianych ulic. Twarze czerwone, oblicza roześmiane i wyczuwalne opary alkoholu. – Rzeczywiście, nie ma sensu – stwierdza po chwili. Po wyborach trwa balanga zorganizowana przez nowego sołtysa. Jak się na następny dzień okazuje, duża część mieszkańców wsi nic nie wiedziała o wyborach. Wszyscy jednak machnęli ręką, dochodząc zapewne do wniosku, że obecny sołtys to „nie jest zły chłop” i nie ma sensu się użerać. Nikt nie protestował. Nikt nic nie mówi. Nikt do niczego się nie przyzna.

Karta wyborcza – bilet wstępu na imprezę

Ta prawdziwa historyjka pokazuje, jak niewiele kosztuje głos. – Fałszowanie wyborów i pijaństwo w dniu wyborczym to plaga – przyznają jednym głosem samorządowcy, jednak w drugim zdaniu dodają, że proceder jest praktycznie nie do wykrycia i nie do powstrzymania. Niewielkie, bo liczące blisko 4 tys. mieszkańców miasto w województwie mazowieckim. Ostatnie wybory do samorządu na jesieni 2010 r. Cały dzień wyborczy w lesie, na łonie przyrody, trwa impreza. Bilet wstępu? Karta wyborcza. Jak podkreślają samorządowcy, mechanizm kupowania głosów za alkohol jest nie do wykrycia właśnie dlatego, że czyste karty są wynoszone poza obręb komisji wyborczej. Słowem, aby dostać flaszkę wódki bądź taniego wina, należy przynieść pustą, niewypełnioną, kartę wyborczą. Następna osoba z kolejki pobiera wypełnioną. Wrzuca do urny i przynosi swoją, pobraną, czystą. Cały proceder doskonale ułatwia zapis o tajności wyborów, bo zasłonięta kabina to miejsce, gdzie w sposób niekontrolowany podmienia się głosy. Zmowa milczenia wśród kupujących i sprzedających jest przestrzegana ściśle, bo handel kartami wyborczymi jest łamaniem prawa zagrożonym sankcjami.

Jak dotąd proceder został ujawniony w niewielu miejscach. Np. w Głubczycach (woj. opolskie) i w Wałbrzychu. – Ten przypadek był głośny, bo doprowadził do odwołania prezydenta Piotra Kruczkowskiego z PO – przypomina Anna Zalewska, posłanka PiS z Wałbrzycha. – Praktycznie w każdej mniejszej miejscowości dochodziło jednak do podobnych incydentów, które w dużej części wynikały z ogromnej biedy. Przypomnę tylko, że w Wałbrzychu kupowano głosy za pieniądze, alkohol, a nawet ziemniaki. To wręcz niewyobrażalne – twierdzi posłanka PiS.

Podwózki pod same drzwi lokalu

O procederze kupowania głosów za alkohol słyszał również Mirosław Kapłan, do niedawna wójt gminy Międzyrzec Podlaski, który 15 grudnia minionego roku został odwołany przez mieszkańców w referendum. – Ludzie przynoszą takie informacje. Ponoć cena wynosiła 5 zł w gotówce albo dwa wina. Nie jestem w stanie tego jednak w żaden sposób udowodnić – mówi nam Mirosław Kapłan. Polityk PiS został znienawidzony przez lokalnych działaczy PSL, bo w 2010 r. wygrywając wybory, naruszył istniejący od 1992 r. układ.

Przez trzy lata urzędowania oponenci robili wszystko, aby utrudnić mu działanie, aż w grudniu ubiegłego roku doprowadzili do referendum za jego odwołaniem. Jak przy okazji każdego takiego głosowania kluczową kwestią w tej małej gminie była frekwencja. Aby referendum było ważne, potrzebny był udział 33 proc. mieszkańców. O godz. 16 frekwencja wynosiła mniej niż połowę wymaganej.

Po zmroku ruszyli jednak do boju działacze PSL, którzy samochodami zaczęli dowozić mieszkańców do lokali wyborczych. W godz. 16–21, gdy w czasie zwyczajnych wyborów frekwencja wzrasta średnio o 5 proc., tym razem odnotowano 20-procentowy skok aktywności głosujących. Wójt próbował zgłaszać na policję przypadki łamania ciszy wyborczej w internecie i poprzez agitację dowożących, jednak bez skutku.

Policja rozłożyła ręce, bo dysponowała jedynie dwoma samochodami, które w tym czasie były zajęte przy wykonywaniu innych czynności. Wójt i jego sprzymierzeńcy postanowili spisać numery rejestracyjne aut, które dowoziły wyborców. Kilkanaście samochodów kursowało do momentu, aż frekwencja przekroczyła wymagane 33 proc. Finalnie była ona o 157 osób wyższa od wymaganej, co świadczy, że mogło zostać dowiezionych nawet ponad 1000 osób. – Do sądu złożono dziewięć zawiadomień o nieprawidłowościach z tym związanych. Łamanie ciszy wyborczej wpłynęło na frekwencję, która z kolei doprowadziła do tego, że zostałem odwołany – mówi Mirosław Kapłan. 29 stycznia odbyła się pierwsza rozprawa w Sądzie Okręgowym w Lublinie w sprawie fałszowania wyborów i kupowania głosów, bo taki wątek również pojawił się w zawiadomieniach.

PKW: przepisy są niejasne

Walka z łamaniem ciszy wyborczej i kupowaniem głosów jest utrudniona również dlatego, że brakuje precyzyjnych przepisów i sankcji. – Wynoszenie karty wyborczej poza lokal jest naruszeniem instrukcji głosowania. Nie ma za to jednak żadnych sankcji. Te są uzależnione od pojedynczych przypadków i celu, w jakim się wynosi kartę – mówi nam Krzysztof Lorentz z Państwowej Komisji Wyborczej. – Oczywiście jest czynem karalnym sprzedawanie i kupowanie głosów, ale za każdym razem sąd rozpatruje przypadek indywidualnie – twierdzi Lorentz. Podobnie jest z dowożeniem do urn. – PKW nigdy nie wypowiedziała się przeciwko dowożeniu osób. W czasie dnia wyborczego jest jedynie zabroniona agitacja wyborcza. Można więc dowozić osoby, byle nie sugerować im, na kogo mają głosować – twierdzi Krzysztof Lorentz.

– Niestety, okręgi jednomandatowe w samorządowych wyborach sprzyjają rozwijaniu się patologii i kuszą, aby w dniu wyborów organizować grille, spotkania i imprezy. Ten proceder będzie kwitł, bo policja nie jest w stanie zadbać o to, by wybory były przejrzyste – twierdzi posłanka Anna Zalewska z PiS. – Policja nie ma odpowiedniej liczby funkcjonariuszy, nie ma tajniaków, a w wielu mniejszych gminach nie ma nawet na benzynę do samochodów, aby te zabezpieczyły wybory. Mało asertywne są również komisje wyborcze – dodaje. Jej zdaniem potrzebna jest sieć przeszkolonych członków komisji, stowarzyszeń, którzy pilnowaliby wyborów i nie dopuścili do patologii. – To powinno być wsparte przez służby państwowe. Potrzebny jest również przepis, który zakazywałby wynoszenia kart wyborczych z lokalu – postuluje posłanka Zalewska.

O tworzeniu ruchu, który miałby przypilnować uczciwości wyborów, mówi również Jarosław Kaczyński, prezes PiS. Jego zdaniem, trzeba „chronić” każdą obwodową komisję wyborczą i proces obliczania głosów na wszystkich szczeblach. – W każdym lokalu musi być odważny pełnomocnik, który będzie do rana pilnował wyborów. Dobrze by było, żeby pod lokalem wyborczym byli ludzie gotowi tam stać całą noc, żeby ten, który jest w środku, miał poczucie, że jest wspierany – przekonuje Jarosław Kaczyński. Do akcji włączą się kluby „Gazety Polskiej” z całego kraju. Już przygotowują się do niej klubowicze z Mazowsza. – Każdy, kto chce, aby wybory były uczciwe, może przyłączyć się do naszej inicjatywy. Zaczynamy od Mazowsza i chcielibyśmy, aby przystąpili do nas mieszkańcy innych regionów Polski. Musimy się dobrze przygotować i powołaliśmy już koordynatorów okręgowych i powiatowych naszych działań – twierdzi Anita Czerwińska, szefowa warszawskiego klubu „GP”.


http://niezalezna.pl/51487-kupuja-glosy-za-flaszke-jak-falszuje-sie-wyboryNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 mar 2016, 19:05 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
I się w SaTANACH zaczał totolottek,maszynka losująca ustawiona. :tak:
O jakimś Smartmatic się naczytałem kiedyś,ale to pewnie bujda.Wyborcy mają i mieć powinni swoje poczucia wypełnionych powinności.

No chybe,że jakaś maszynka wskaże jak być powinno,hurraaa :)

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 maja 2016, 16:37 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
No ciekawe jak tam za górami i oceanami się wydarzy z nastąpnym marionetkowym Prezydentem.Mnie ciekawi co wylosują.

Trump się pluje jak po maryśce, a ślepi i prawie w amoku to widzą ,i oklaskami witają.Ot cała "Ameryka".
Max widzę coś się wypowiedział:

Amerykański nacjonalizm nadchodzi - Max Kolonko Mówi Jak Jest
phpBB [video]

,
Trump żyje nadzieją-to ponoć dobra "matka".
Obrazek

Ciekawe jak tam Hilary wypadnie :) ,bo Monia Levinsky nie wystartowała już spod biurka.
Macie jakieś typy?,bo tu się już lokalnie jakoś ustawiły?
,
Mr.Thompson-a był taki koleś :tak: ,z "Biura Korekt" jak kojarzę
Obrazek
,
P.S.
tytył tematu moze ciut .ujowy,no ale może być-dla masowych wyzwolicieli,nie tylko Indian.

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 maja 2016, 19:10 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 03 mar 2016, 3:07
Posty: 103
Płeć: mężczyzna
Hilary i Donald grają do jednej bramki, więc nie ma znaczenia kto wygra z uwagi, że oboje są masonami. Postawa Trumpa ma zmylić bydło i pokazać iluzję wyboru.


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 14 maja 2016, 13:27 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Nastęþna postać z Disneya,czyli Donald,albo jego ulubieniec ma program 300-Spartan ,w gębie,no ale ma rekordy jakiejś ichniejszej popularności.Jak Komitet 300.
Kiedyś,na dawnych wzorach zwolnień lekarskich symbol "300" był równoznaczny z "kuku" delikwenta.

Kto się założy,że ten krzykacz nie będzie wybrany?Piwa nikomu nie wyślę,szkoda kosztów transportu na
nie swoje i nietutejsze widzimisię.
Jak go wybiorą to odbiorę to jako osobistą potwarz :uoeee:

300: Making America Great Again [Donald Trump Parody]
phpBB [video]


tu zauważyłem:
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/donal ... rga-sorosa

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 17 lip 2016, 8:59 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Lista śmierci Hillary Clinton
Wyścig po stołek prezydenta Stanów Zjednoczonych nie ma sobie równych. Obieg informacji w obecnej chwili jest szybki i bywa często mało przewidywalny. Są jednak pewne informacje, które na długo pozostają w sieci takich jak lista osób zmarłych powiązanych z Hillary Clinton.


W poniedziałek media obiegła informacja, o śmierci Johnego Asha byłego przewodniczącego Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych. W oficjalnych mediach można przeczytać że Ashe doznał ataku serca. Nieoficjalne dane mówią o zmiażdżonej krtani i innych obrażeniach ciała. Co w całej sprawie najważniejsze to fakt, że Johny Ashe w najbliższych dniach miał zeznawać przeciwko Hillary Clinton w sprawie o korupcję. To nie jedyna osoba, która zmarła z otoczenia kandydatki na prezydenta. Lista jest o wiele dłuższa i sięga jeszcze 1984. Wiele jednak dowodów i nazwisk została usunięta z internetu.
Obrazek

Pełną listę ofiar powiązanych z Hilary Clinton można przejrzeć na stronie whatreallyhappened.com

http://orwellsky.blogspot.com/2016/07/l ... inton.html

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 27 sie 2016, 21:19 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sty 2016, 23:40
Posty: 189
Płeć: kobieta
Tłumaczenie Ripsonar Mruga

phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 sie 2016, 11:25 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Hillary kontra al-right

Hillary Clinton ma co prawda kłopoty z chodzeniem, staniem, zabezpieczaniem serwera pocztowego i trzymaniem moczu ale udało się jej ostatnio wygłosić przemówienie, które szeroko przyciągnęło uwagę. Oskarżyła w nim zwolenników Trumpa o rasizm, seksizm, homofobię, islamofobię i wszystkie możliwe myślozbrodnie. Stwierdziła, że za serwisem Breitbart (a szczególnie jego popularnym gejowskim komentatorem Milo Yiannopoulosem), Alexem Jonesem i całym ruchem znanym jako al-right stoi Putin. Oczywiście wielu ludzi miało z tych tez ostrą polewkę. Mi szczególnie się podobało zmasakrowanie Hillary w wykonaniu Paula Josepha Watsona, które możecie (musicie!) obejrzeć poniżej:
The Truth About Hillary's Alt-Right Speech
phpBB [video]

No cóż... :) Zacznijmy od tego, czym jest wspomniany ruch alt-right. To głównie zlepek prawicowców i centrystów niezadowolonych z dotychczasowego republikańskiego establiszmentu, zaniepokojonych stanem kraju, lejących na poprawność polityczną, feminizm i inne kretynizmy narzucane ludowi przez elity. To zlepek środowisk - od poważnych intelektualistów po gimbazę od tworzenia memów dobrze opisał poszczególne elementy ruchu wspomniany wcześniej Milo Yiannopoulos. To ruch bardzo pojemny, w którym mogą się zmieścić i katoliccy tradsi i celebrytka Tila Nguyen vel Tila Tequila pisząca na swoim twitterze, że "niszczy liberalnych pasożytów".
Obrazek

Gdyby alt-right istniała w Rosji, to zaliczano by pewnie do niej Nawalnego, Ksenię Sobczak i Pauka z "Korozji Metalla". W Polsce alt-right zapewne nie przyjęłaby się z powodu brauniarsko-jędrzejowo giertychowo-bartyzeliańskich przesądów jakim hołduje nasza prawica, ale zapewne byłbym do tego nurtu zaliczany obok kilku gostków i lasencji. Kilku.

Hillary zaatakowała alt-right tak jak jej mąż w latach 90-tych atakował ochotnicze milicje. Liczy, że uda się jej przypiąć zwolennikom Trumpa łatkę niebezpiecznych rasistowsko-mizoginiczno-homofobiczno-putinowskich świrów. Nie zauważyła jednak, że przez ostatnie 15 lat na świecie bardzo rozpowszechnił się pewien amerykański, wojskowy wynalazek: internet. I w związku z tym takie głupie kampanie propagandowe są przeciwskuteczne, co było widać choćby przy okazji Project Fear przed referendum w sprawie Brexitu. Zresztą internet może ją zabić, tak jak zabił BULa-Komorowskiego.

Strategię polegającą na zarzucaniu alt-right bliskich związków z Kremlem można porównać do krzyczenia przez kieszonkowca "Łapaj złodzieja!", by odwrócić od siebie podejrzenia. To przecież Hillary jako sekretarz stanu dała Putinowi zielone światło do agresji a nawet więcej, pomogła mu zmodernizować armię dzięki transferom technologicznym do Skołkowa. Tak samo pozwoliła Rosatomowi przejąć pokaźną część amerykańskich złóż uranu. Przyjmowała też pieniądze od Wiktora Wekselberga i innych powiązanych z Kremlem oligarchów. Z maili ujawnionych przez WikiLeaks wynika, że "Billowi bardzo zależało, by się pokazać z Putinem" .W latach 90-tych małżeństwo Clintonów nie miało oporów, by przyjmować kasę od Czerwonych Chin.

Obrazek
Obrazek

Tak samo oskarżenia Trumpa i jego zwolenników o rasizm są przejawem ogromnej hipokryzji. Hillary swoim "przyjacielem i mentorem" nazywała Wielkiego Smoka KKK senatora Roberta Byrda . Klan finansował pierwsze kampanie wyborcze Clintonów a nawet dzisiaj niektórzy wysokiej rangi działacze tej organizacji popierają Hillary.Nawet obecnie KKK wspiera finansowo jej kampanię. Oczywiście nie przeszkadza im wsparcie jakiego Hillary udziela czarnym, komunistycznym terrorystom z Black Lives Matter. Klan był przecież od zawsze organizacją blisko związaną za Partią Demokratyczną a grupy takie jak BLM gwarantują to, że Czarni będą się pogrążali w nędzy i ciemnocie. Tak samo blisko związana z Demokratami lubująca się w zmniejszaniu czarnej populacji organizacja Planned Partnerhood, której założycielka, idolka Hillary - Margaret Sanger, przemawiała na wiecach Klanu.
Obrazek
http://www.jpost.com/HttpHandlers/ShowI ... ?ID=282452

Hillary, co prawda nie oskarża zwolenników Trumpa o antysemityzm, ale ma ku temu ważny powód: sama jest antysemitką(co oczywiście nie przeszkadza jej przyjmować pieniędzy od Haima Sabana i Sorosa). W połowie lat 70-tych zdarzyło się jej, że nie chciała wejść do domu, na którego drzwiach była mezuza. Twierdziła, że nie może wejść do żydowskiego domu, bo ma "przyjaciół z OWP w Nowym Jorku".
phpBB [video]

https://pbs.twimg.com/media/CPUjiqvW8AAQm7p.jpg

Mogłaby się też wstrzymać, że oskarżeniami, że jej przeciwnicy są "anti-women". Przecież brała pieniądze od rządów, które realnie ograniczają tzw. prawa kobiet (np. od Arabii Saudyjskiej) a także zastraszała kobiety gwałcone przez swojego męża. W latach 70-tych jako adwokat broniła pedofila, który brutalnie zgwałcił 12-latkę. Zastosowała wówczas wszelkie możliwe brudne sztuczki w sądzie, w tym twierdziła, że ofiara dobrowolnie się oddała bandziorowi, bo chciała się przespać ze starszym mężczyzną. Pedofil wyszedł dzięki temu po 2 miesiącach z aresztu a po latach Hillary nadal śmiała się z ofiary. To tyle jeśli chodzi o to całe pieprzenie o "pierwszej kobiecie prezydencie".

***

Podobne propagandowe brudne sztuczki przypominają mi te stosowane na polskim gruncie. Pouczająca jest m.in. obserwacja wpisów Anne Applebaum. Sugeruje ona, że obecny polski rząd służy interesom Rosji. A nigdy się słowem nie zająknie o tym jak jej mąż ocieplał wizerunek Putina, sabotował negocjacje dotyczące tarczy antyrakietowej, próbował blokować prezydencką wyprawę do Gruzji, tuszował Smoleńsk - już 15 minut po "katastrofie" i utrzymywał dziwne kontakty z takimi osobnikami jak Dukaczewski, Malejczyk czy Turowski.
Tak samo swego czasu "Wyborcza" czy TVN robiły aferę wokół "rosyjskich nadajników" Radia Maryja i kilku TW kręcących się po mediach o. Rydzyka, choć u siebie też miały wielu TW oraz potomków ubeków i KPP-owców. (O takiej aferze FOZZ nie będę już nawet wspominał.) Niezależnie jednak, co sądzimy o mediach o. Rydzyka, to od 10 kwietnia 2010 r. są one jednoznacznie antyrosyjskie i nie splamiły się tak jak "Wyborcza" wezwaniami do palenia świeczek martwym czerwonoarmistom czy wrzutkami o pijanym generale i "debeściakach". I kto tu stanowi rosyjską agenturę?

3,2,1... Czekam na komentarze agentury mówiące, że jestem agentem... Pomyślę jak nagrodzić autora najlepszej historii.
źródło:
http://foxmulder2.blogspot.com/2016/08/ ... right.html

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 20 wrz 2016, 19:04 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
disneyland w pełnej odsłonie
zdrapujcie SaTany
Obrazek
,foxmulder -oberwało CI się od gajowego,katola,zwanego "Marucha".znajdź wpis :)
nazwiskami sypał nie będę

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 wrz 2016, 17:18 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Specjalne duchowe namaszczenie Donalda Trumpa
W środę 21 września 2016 roku, w stanie Ohio, USA, odbyła się „tajemnicza” chrześcijańska ceremonia z udziałem kandydata na prezydenta Donalda Trumpa. Ma to między innymi związek z pierwszą telewizyjną debatą jaka odbędzie się we wtorek nad ranem 27/09/2016, pomiędzy Hillary Clinton a Trumpem. Większość ludzi normalnych, nie zindoktrynowanych przez masową dezinformację wroga prawdy i chrześcijaństwa, zdaje sobie sprawę, że USA stoi w obliczu wielkiego zagrożenia demokracji, praw człowieka, a najważniejsze – wolności religijnej ( każdego rodzaju wolności ! ). Amerykańscy chrześcijanie są tego świadomi.
...
Zanim to wypowiedział poprosił pastorów by ci umieścili na Trumpie swoje dłonie, w celu modlitwy przeciwko atakom istot demonicznych. Proszono również by w czasie jego przyszłej prezydentury Trump był prowadzony przez Jezusa.
...
źródło/całość,bo wybrałem
http://argonauta.pl/specjalne-duchowe-n ... da-trumpa/

,
nie mam siły się do tego odnieść,słaby w takim duchu jestem.

Zgodzę się z Kolegą, jak ktoś czyta Shoubox - Trump jest mniejszym złem od tej laleczki chucky.
,
Acha,wizy dla Polaków zniesie,przynajmniej tak gawędzi :)

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 paź 2016, 10:04 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 03 mar 2016, 3:07
Posty: 103
Płeć: mężczyzna
To tylko tani chwyt, by Polonia oddała na niego głosy. Trump głupi nie jest i doskonale wie czym skutkowałby otwarcie granic dla Polaków.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 17 paź 2016, 12:20 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
There are so many pussies around US presidential campaign - Russian FM Lavrov trolls US elections
phpBB [video]

W wywiadzie udzielonym telewizji CNN szef MSZ Rosji Siergiej Ławrow został poproszony o swój komentarz na temat kampanii prezydenckiej w USA:
– Angielski nie jest moim ojczystym językiem i nie wiem czy to zabrzmi właściwie. W tej kampanii jest tak dużo cipek po obu stronach, że wolę tego nie komentować – powiedział Ławrow.
- O mój boże, nie tego się spodziewałam - nie kryła totalnego zaskoczenia reporterka CNN Christiane Amanpour.
http://programyzadarmo.net.pl/pogadanka ... def10da8c7
post @Zeno

,
i to się nazywa wybór członka na tak zaszczute,tfu,zaszczytne stanowisko.No przecież to starodruki oblicz miłości do reszty świata.Pieprzenie byle czego i byle jak,cała kąpania.[resztę sobie wywaliłem].I tak "wybiorą" większe zło.
Ławrow ma rentgena chyba w sobie :D
,
qrde,edit @1.11.2016
bo komuś się nie spodobało,służby,wywiady,debile na sznurkach.Więc było to tak
Russia: 'So many pussies' on both sides of US presidential campaign – Lavrov
phpBB [video]

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 17 paź 2016, 12:50 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree

Rejestracja: 16 mar 2010, 22:10
Posty: 652
tu są te cipki sfilmowane :mrgreen:
http://zbigniewjacniacki-zyciemojeinasze.blogspot.com/2016/10/jak-clinton-wygraa-prawybory-z-sandersem.htmlNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 lis 2016, 12:09 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Cejrowski cytuje Trumpa: to dotyczy Polski
phpBB [video]

,
mać
,
Illuminati Planning Trump Assassination Attempt?
phpBB [video]

za
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/trump ... ki-2016-11

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 lis 2016, 22:50 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
USA wycieki na temat zbrodni klanu Clintonów i Sorosa, kontroperacja patriotów w służbach :spoko:

phpBB [video]


Weź udział w Medytacjach organizowanych przez Andrzeja Nikodemowicza: https://www.facebook.com/andrzej.niko...


Ustawianie wyborów przez H. Clinton. Firma na zlecenie dyskredytuje Trampa!

phpBB [video]


Świetny materiał wart obejrzenia dzięki za tłumaczenie. Ripsonar News :spoko:

SoundVibes7 godzin temu (edytowany)
Coś jak szKODniki u nas w Polsce sponsorowani z kasy Sorosa tak samo jak Soros wywalał kasę na kampanię wyborczą Clintonowej no to ci ludzie starają się o te granty i robią ten cały zamęt. Powinni to puścić w wielu stacjach w USA jeszcze jak jest to przed wyborami by ludzie zobaczyli jaka wiedźma im się pcha do koryta. Zrobi to po trupach nawet.


---------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych,
ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 lis 2016, 14:15 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
jakby co to będzie na kota
wybrał dziewczynkę,chłopczyka nawet nie poniuchał

Clinton / Trump? Kot wróży Pussy predicts the outcome of the election Clairvoyant przepowiada wynik
phpBB [video]

,
Obrazek
zdjęcie @Newsweek.pl

co oni tam wiedzą o demo
kracji
:hi hi:

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 lis 2016, 16:54 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 03 mar 2016, 3:07
Posty: 103
Płeć: mężczyzna
Wszystko zgodnie z moimi przewidywaniami. "Wygrał" Trump co spowoduje, że bydło dalej będzie pogrążać się w letargu. Ładny ruch ze strony zarządców Ziemi. Clintonowa i Trump to masoni, ale siłą tej organizacji jest to, że poprzez media pokazują sztuczny konflikt członków swojej organizacji i odgrywają zręczne widowisko dla bydła, a za kulisami śmieją się z tego jacy ludzie są durni. Tak na prawdę grają do jednej bramki. Dialektyka Hegla. Teza - antyteza - synteza. Wmów ludziom, że dany kandydat jest lepszy od drugiego dając iluzję wyboru. Ładna w mediach propaganda odnośnie zmiany polityki w USA. Żal na to wszystko patrzeć, a co istotne śmieją się ludziom prosto w twarz, ale oni tego nie widzą. 9/11 - 11/9 Będzie ciekawie.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 lis 2016, 18:16 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 0:01
Posty: 889
Lokalizacja: Alpha Orionis
Płeć: mężczyzna
The Simpsons PREDICTED a Donald Trump presidency
phpBB [video]

Przed nami jeszcze Arnold...

I was elected to lead not to read
phpBB [video]

_________________
Mundus vult decipi, ergo decipiaturNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 lis 2016, 17:43 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Donald Trump: Clintonowie to kryminaliści
phpBB [video]

Julian Assange: Hillary Clinton a FBI
phpBB [video]


czy ktoś zna jakiegoś polityka i nie kryminalistę?
znałem ,ale w tym kraju-Andrzej Lepper
oby się Donkowi T. ,temu tamtemu :) ,coś nie przytrafiło dziwnego

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 lis 2016, 23:56 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Wojciech Cejrowski o wygranej Donalda Trumpa :spoko:

phpBB [video]---------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych,
ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 11 lis 2016, 10:56 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 14:46
Posty: 1119
Płeć: mężczyzna
Czy prezentem na wizji w szczycie powiedział o "okultystycznych koncertach JayaZ i Beyonce" ?
No nieźle. To taki teraz jest trend w publicznej telewizji ? Ciekawe... Pierwszy raz coś takiego słyszałem.
W ogóle to bardzo dobry wywiad.

Trump miał bardzo dobry PR i ludzi którzy wspomagali go filmami takimi jak ten. A co dalej będzie, zobaczymy.

phpBB [video]

_________________
Czas przestać zgrywać oświeconych dupków i stać się po prostu ludźmi.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group