Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 wrz 2020, 4:41

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

J.W.

Chce zbudować małą piramide, by wkładać tam różne rzeczy ( radiestezja ) :D

Pomoże ktoś ?

Nie wiedziałem do jakiego działu to dać, proszę administracje o przesunięcie do poprawnego działu.

Obrazek

Zrób dzisiaj dla kogoś coś miłego i nie oczekuj nic w zamian :3

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 09 lis 2011, 15:17 
VIP Member
Awatar

Eksperymentowałem z piramidami sporo czasu. :D Napisz dokładnie co chcesz zrobić i jaką masz piramidę.
Odpowiedź na pytanie w tytule jest oczywista bardzo dobrym kompasem na osi północ - południe.

Awatar użytkownika

Co zrobić ? Hm... pokazać rodzicom, że to co mówię to prawda :D
Ale tak poza tym to ostrzyć se maszynke do golenia xD
Przechowywać owoce w niec by się nie psuły itp.

A piramidy jescze nie mam, bo nie ma czasu zbudować. Ale jak już budować to z jakiego materiału bo w książce pt. " Enegia kształtów " autor poleca drewno.

A co do ustawiania to rogi mają być ustawione na osi n-s, czy boki ?

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

niedawno kupiłem piramidkę orgonitową http://www.greenharmony.pl/odpromienniki_orgonit_harmonizery.htm#piramida a tam jest napisane mniej więcej tak:
Piramida powinna być ukierunkowania wzdłuż osi północ-południe: jedną ze ścian piramidy kierujemy na północ. Tak ustawiona replika piramidy pochłania energię kosmiczną i kumuluje ją w swoim wnętrzu.

Rozkład promieniowania energii w piramidzie ustawionej w ten sposób:
- najsilniejsze promieniowanie, zwane zielenią ujemną (V-­) występuje na południowej ścianie
piramidy. Jest to częstotliwość, która sama w sobie nie jest szkodliwa, stanowi raczej nośnik dla innych
energii, jednak jej stałe oddziaływanie w dłuższym okresie czasu może nie być korzystne np.
ze względu na właściwości odwadniające. Dlatego zaleca się nie stawiać łóżek, roślin i legowisk dla
zwierząt na przedłużeniu linii wychodzącej po przekątnej z południowo-zachodniego rogu piramidy
oraz ze ściany południowej.
- w kierunku północnym promieniuje zieleń dodatnia (V+)
- w kierunku zachodnim kolor czerwony
- w kierunku wschodnim kolor fioletowy.

Kolory radiestezyjne posiadają umowne nazwy, ponieważ nie mają nic wspólnego z kolorami występującymi w przyrodzie. Kolory, inaczej mówiąc, są to długości fal radiestezyjnych.

Wiemy, że energię strefy ujemnej (ściana południowa) można najlepiej wykorzystać do poprawy jakości produktów spożywczych. Produkty te odzyskują świeżość, jakość i smak, poprawia się ich aromat. Promieniowanie strefy ujemnej ma właściwości bakteriobójcze i mumifikujące.

Bardzo interesujący jest bezpośredni wpływ strefy plusowej (ściana północna) piramidy
na człowieka i jego stan zdrowia. Można ją zastosować do ogólnego wzmocnienia organizmu, zwiększenia sił witalnych i stymulacji pracy narządów, a także do pomocy w konkretnych schorzeniach jak: reumatyzm, ischias, bóle kręgosłupa, mięśni, bóle głowy, nerwice, niektóre choroby serca. Piramidę stosujemy również podczas snu, relaksacji, medytacji.
KOMPAS PODSTAWA

Ostatnio zmieniony 09 lis 2011, 17:50 przez tao6996, łącznie zmieniany 2 razy

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

redmuluc pisze:
Eksperymentowałem z piramidami sporo czasu. :D Napisz dokładnie co chcesz zrobić i jaką masz piramidę.
Odpowiedź na pytanie w tytule jest oczywista bardzo dobrym kompasem na osi północ - południe.

W związku z tym mam pytanie: czy to prawda, że w piramidzie można wyprodukować ORME?
Kolega już mi buduje z drewna taką o wysokości około 2 m przy zachowaniu właściwych proporcji.
Tyle się naczytałem, że można dzięki piramidzie produkować ORME i skoro masz doświadczenie to może orientujesz się czy to prawda.
Z góry serdecznie dziękuję.

Wbrew pozorom odpowiednie ustawienie piramidy nie jest takie proste. Nawet najlepszy kompas
"głupieje" w mieszkaniach i domach z żelbetonu. Zresztą każdy może to sprawdzić.
Trzeba wyjść na zewnątrz i tam określić kierunki.Następnie ustalić odpowiedni kąt w mieszkaniu.
Wówczas dewiacja może być niewielka.http://pl.wikipedia.org/wiki/Dewiacja_kompasu
Pozdrawiam.
Dopisek.
Zapomniałem dodać , że drewno słabo emituje energię kształtu.Pokryj narożniki metalem.
Np. kątownikiem , wówczas będzie mocniejsze działanie.
Pozdrawiam.

Master Elect of Nine * 9th Degree

Piramidę po to ustawiamy w kierunku północnym aby dwa boki pokrywały się z liniami pola magnetycznego które to przebiegają wg linii północ - południe. Konstrukcje żelbetowe odchylają te linie i wtedy ustawiamy kompasem tak jak one przebiegają. Trzeba jeszcze ustawić piramidę poziomicą aby zachować poziom.

Piramida może być wykonana z dowolnego materiału, może nim być tektura, drewno, metal, szkło, plastyk itp., a najnowsze badania wykazały, że piramidy z aluminium są najsilniejsze.

Piramidy zastosowane przez osoby delikatne i wrażliwe powodują czasem zamiast oczekiwanej poprawy rozdrażnienie lub poirytowanie.

Można wyprodukować ORME w miejscu gdzie jest sarkofag w komnacie Królewskiej.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

brahman pisze:
Piramida może być wykonana z dowolnego materiału, może nim być tektura, drewno, metal, szkło, plastyk itp., a najnowsze badania wykazały, że piramidy z aluminium są najsilniejsze.

W takiej sytuacji może będzie dobrze pokryć drewnianą piramidę folią aluminiową.
Pozdrawiam wszystkich :)

Można tak zrobić. Mój znajomy postawił w ogrodzie taką o podstawie 3m o drewnianym szkielecie i pokrył go blachą aluminiową... sam mu dałem rysunki, doradzałem i kontrolowałem stolarza w czasie pracy oraz pomagałem pokryć blachą.
Ja na strychu mam taką o boku 2,9 m pokrytą sklejką ....i jest całoroczna.. :)

brahman pisze:
Konstrukcje żelbetowe odchylają te linie i wtedy ustawiamy kompasem tak jak one przebiegają.

Możesz to jaśniej opisać ? Bo u mnie w mieszkaniu , zależy gdzie się ruszę , to kompas wskazuje
inny kierunek. Pozdrawiam.

Trzeba znaleźć przy pomocy kompasu takie miejsce gdzie dla przykładu na odcinku 1m będą takie same wskazania i w to miejsce ustawić piramidę o podstawie mniejszej niż 1m.... czyli mając piramidę o określonej podstawie szukam dla niej miejsca gdzie na odcinku większym niż jej podstawa linie sił będą przebiegać po prostej i tam ją ustawiam. Zakłócenia pochodzą ze ścian i ze stropów bo w nich są pręty stalowe i czasami podniesienie piramidy trochę wyżej zmienia linie sił. Zakłócenia mogą jeszcze pochodzić od przewodów elektrycznych w ścianach czy podłodze lub suficie i czy akurat płynie w nich prąd.
Pewnie w każdym miejscu przebiegają one inaczej i jest to kłopotliwe gdy chcemy przenieść piramidę w inne miejsce. Trzeba wtedy dokonać nowego ustawienia kompasem.
Tylko ustawiając kompas dotykam nim piramidy bo 0,5 m dalej lub 20cm z boku może być inaczej. Można też wymusić przebieg linii pola magnetycznego przez ustawienie w pewnej odległości od piramidy magnesu.
Piramidę uruchamia pole magnetyczne a kierunek północny jest naturalnym jego przebiegiem wiec dlatego te pobudowane na powietrzu stoją odpowiednio zorientowane... nie trzeba nic wymuszać... ale w mieszkaniach czasami trzeba bo nie ma innego wyjścia.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

brahman czy możesz jeszcze napisać coś o sposobie produkcji orme w piramidzie?
Czytałem, gdzieś, że trzeba pod metalem zawieszonym na wysokości 1/3 od podstawy umieścić naczynie z wodą. Nie jestem pewien czy dobrze to rozumiem.

Zgadza się ... najlepiej w tym miejscu gdzie była by komnata królewska, no i im większa piramida tym lepiej ten proces przebiega. W naczynku z czystą wodą zawiesić metal i przykryć lub zakręcić. To są cząsteczki jednoatomowe i tylko przy dużych piramidach .. takich na około 8m wysokich dość szybko widać zawiesinę na wodzie.

Pozdrawiam... :)

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Z przyjemnością poinformuję na tym wątku o efektach mojej produkcji orme w piramidzie.
Myślę, że wynik doświadczenia będzie znany za 2 do 3 miesięcy.
Pozdrawiam Kolegów.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Dodam tylko, że piramida już stoi, a wewnątrz odpowiednie metale.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Dużo ciekawych info o doświadczeniach z piramidami opisanych jest w książce Czesława Galewskiego - Piramidy bez tajemnic (Promieniowanie i energia piramidy. Piramida a zdrowie. Praktyczne zastosowania piramidy m.in. konserwacja żywności, terapia, energetyzowanie wody, medytacja. Budowa modelu piramidy i samodzielne korzystnie z niego.) O ile dobrze pamiętam autor mieszka w Krakowie .

Ewentualnie zachęcam do zapoznania się z informacjami na temat Piramid Horusa dr Haralda Alke .

Prywatnie w domu posiadam Piramidę Horusa model A oraz szkieletową o wysokości 30 cm .

Life's a never ending wheel ...

Dobry Wieczór

Może ta informacja się przyda (przypominam)

Piramida im większa tym ma większą moc .

Natomiast miejsce w którym należy umieścić kawałek metalu (jeden kilkunastu z którymi eksperymentował David Hudson) znajduje się dokładnie w miejscu w którym znajduje się sarkofag (czyli 10,71m od od pionowej osi piramidy w kierunku na południe, dokładnie na 1/3 wysokości od podstawy (tzn. w miejscu w którym jest umieszczona komora królewska w Wielkiej piramidzie h=146,65m, 2/3h=97,77m, a=6stopni 15' czyli a =10,71m).
Opis zaczerpnięty z miesięcznika Nieznany Świat nr6(54) 1995r.

W dwumiesięczniku NEXUS nr2(28) z 2003r artykuł: BIAŁY PROSZEK ZŁOTA (cześć 4) David Hudson 1995 - na str.41 jest coś takiego:

„...Otóż, po wysłuchaniu pańskiego wykładu nagranego na magnetofonie, o Mannie i innych rzeczach , zaczęliśmy studiować świętą geometrię, zastanawiając się nad starożytnymi piramidami oraz rzeczywistym przeznaczeniem królewskich komór w Wielkiej Piramidzie, które zapewne pan zna, ponieważ było to miejsce, w którym odbywał się Rytuał Przejścia. Nasi przyjaciele, Marion i Dean Hardy, którzy są członkami Stowarzyszenia Sokratronicznego [Socratronics Assotiation], napisali na ten temat książkę The Pyramid Energy [Energia piramid].
DH: Ta pani była trzy dni temu w Phoenix i widziała się ze mną.
PYTANIE: Otóż, zadzwoniliśmy do Marion i Deana i powiedzieliśmy im, że skoro mają w swoim podwórku tę swoją 24-stopową [7,2m] piramidę, czemu nie wezmą kawałka czystego złota i nie umieszczą go w miejscu, w którym w Wielkiej Piramidzie znajduje się komora królewska, i nie sprawdzą, co się z nim stanie. Na to Dean oświadczył: „No, rzeczywiście nie używamy obecnie tej piramidy do niczego”. Wzięli więc szklankę destylowanej wody i zawiesili nad nią mały kawałek złota. Była to złota moneta, Krugerrand *. Zawiesili ją nad szklanką destylowanej wody i zostawili na trzy dni. Kiedy Dean wrócił tam, znalazł na Krugerrandzie miodową rosę. Zanurzył więc Krugerranda w szklance z destylowaną wodą i wypił ją. Otóż, jak się zapewne państwo domyślają, trochę przedawkował. Zaaplikowałem mu więc generalne przeczyszczenie i Dean obecnie utrzymuje, że czuje się, jakby miał 18 lat. Teraz podają to pewnym ludziom, swoim chorym przyjaciołom, i uzyskują dobre wyniki. Przypuszczam, że opowiedzieli panu o tym.
DH: Powiedziała mi o tym także. I o wynikach, jakie uzyskuje.
PYTANIE: To bardzo interesujące, że dokładne umieszczenie sarkofagu w komorze królewskiej i zawieszenie kawałka złota w piramidzie wytwarza rosę lub nie oczyszczona wersję, jak sądzę, tej...
DH: Nie wiem, czy czytał pan o Wielkiej Piramidzie. Otóż, kiedy otwarto komorę królewską, okazało się, że jest zupełnie pusta, z wyjątkiem białego proszku rozsypanego po całej komorze.
PYTANIE: Tak, tego białego proszku było w sarkofagu tak dużo, że doszli do wniosku, iż kładły się w nim tysiące ludzi, odbywając ten rytuał. Ponieważ.... czy na czole, tutaj, nie powstaje wydzielina, która wydobywa się z czoła i powoduje akumulację białego proszku?
DH: Nie wydaje mi się, aby tak było. Myślę, że to ta rozsypana substancja, była tym materiałem, którego używali.” ....

Pozdrawiam
Zbyszek

Cytuj:
Mój znajomy postawił w ogrodzie taką o podstawie 3m o drewnianym szkielecie i pokrył go blachą aluminiową...

No nie wiem, z badań Dana Wintera wynika jednoznacznie iż aluminium = śmierć dla żywych organizmów.
Poza tym doradzam daleko idącą ostrożność przy budowie piramid, dokładność przy poprawnym ustawieniu, w przeciwnym razie może przynieść więcej szkody niż pożytku.

Dzień Dobry (takie polskie ALOHA)

Przecież w największej piramidzie w EGIPCIE znaleziono po jej otwarciu zasuszone zwierzęta - co zwróciło natychmiast uwagę badaczy.

O czym to świadczy ? - wibracje występujące w piramidzie (w określonych strefach) powodują wysuszanie czyli dosłownie wyciąganie wody ze wszystkiego co ją zawiera A W NIEKTÓRYCH MIEJSCACH DOSŁOWNIE SPALENIE wszystkiego - a woda to Życie

WNIOSKI SĄ OCZYWISTE

Jednak jak wiadomo wszystko co leczy może zostać użyte do niszczenia i odwrotnie -
(dawka czyli ilość jest najistotniejsza czyli w tym przypadku czas przebywania lub jak kto woli poddania się naświetlaniu określonymi wibracjami.

Każdy kto zabiera się za bawienie piramidami MUSI POSIĄŚĆ CHOĆBY MINIMUM WIEDZY NA ICH TEMAT aby było to bezpieczne.

Co do aluminium to ono po prostu najprawdopodobniej wzmacnia lub ukierunkowuje efekt wysuszania jeśli jest zastosowane w określonym miejscu.

Pozdrawiam
Zbyszek

ZBW pisze:
Co do aluminium to ono po prostu najprawdopodobniej wzmacnia lub ukierunkowuje efekt wysuszania

Najprawdopodobniej tak? Zdaniem Wintera z pewnością odcina organizmy żywe od życiodajnych fal.
Moim zdaniem jest też zasadnicza różnica między zastosowaniem go w określonym miejscu a zrobieniem z niego całego poszycia dla piramidy jak pisał wyżej kolega którego cytowałem. Nigdy nie wlazłbym do piramidy zrobionej z aluminium.
Ale ja się nie znam, w życiu nie budowałem piramidy - nie w tym życiu :)

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Ja też wcześniej nie budowałem ale teraz postanowiłem ją zbudować. Ta jest ustawiona w kotłowni i ma boki o długości 127 cm. Zbudowana jest z desek sosnowych pokrytych szelakiem następnie aluminium i kolejne dwie warstwy szelaku. Na koniec warstwa miedzi i trzy warstwy szelaku.
wewnątrz na wysokości 1/3 od podstawy umieściłem złoto, platynę i rod. Jutro jeszcze dołożę 1/2 uncji palladu.
Zobaczymy co wyjdzie z tego eksperymentu. Oczywiście o wszystkim poinformuję.

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Załącznik:
DSC_0247.JPG
Dodatkowe fotki.

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Bow1 pisze:
Zobaczymy co wyjdzie z tego eksperymentu.

Gdyby pojawiły sie w domu jakieś szurania, tudzież stuki-puki to wiedz ,że coś wyszło - przez szczeliny, z innego wymiaru :język:

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

czesc
ciesze sie ze znalazlem ten temat chcial bym dolaczyc pytanie jakie wymiary tudziez proporcje powinna miec piramida :)
dzieki za odp

Awatar użytkownika

No właśnie :D

Czy piramida ma być w jakiejśc dokładnej skali ( do prawdziwych ) czy wymiary obojętne ?

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Kunio pisze:
Czy piramida ma być w jakiejśc dokładnej skali ( do prawdziwych ) czy wymiary obojętne ?

Moim zdaniem wystarczy wyciąć kwadrat o dowolnym boku, a następnie cztery trójkąty równoboczne o tej samej długości boków co kwadrat. Wtedy kwadrat jest podstawą, a trójkąty ścianami.
Jeden z boków skierować na północ i gotowe.
Powyżej zamieściłem fotki mojej piramidy. Wewnątrz umieściłem złoto, pallad, platynę, rod, iryd i złoto. Metale są w szklanych naczynkach napełnionych wodą demineralizowaną.
Po kilku miesiącach w każdym z naczynek powstała odrobina jakby grudka zawiesiny. Wypiłem tą ze złota, rodu, platyny i jakoś nic się nie stało.
Wnioski:
-piramida umieszczona w budynku pełnym kabli, prętów zbrojeniowych i innego żelastwa nie działa
-albo piramida w każdym miejscu nie działa
Latem przeprowadzę identyczne eksperymenty ale już w ogrodzie, a nie domu gdzie nie jestem w stanie ustalić precyzyjnie kierunków świata.
Właśnie nie mam innego wolnego miejsca na piramidę, a ta stoi obok wielkiego pieca CO. Piec jest metalowy, a w podłodze biegną pręty zbrojeniowe. Kompas zmienia wskazania co 10 cm i jak tu ustawić prawidłowo piramidę.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

mam nadzieję,że eksperymentatorzy budujący sobie we własnym zakresie piramidki nie umieszczają ich w środku pomieszczenia [pokoju..etc].
Kiedyś popełniłęm ten błąd -jak jeszcze wychodziło chyba pismo "Sfinks" albo "Nie z tej ziemi".
Niby działa,ale radiestezyjnie to taka namiastka właściwości tego kształtu,czyli miszmasz.
Dochodzi nadrzędnie promieniowanie bryły budynku plus układu pomieszczenia.
:uśmiech:

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Bow1 pisze:
Kunio pisze:

Moim zdaniem wystarczy wyciąć kwadrat o dowolnym boku, a następnie cztery trójkąty równoboczne o tej samej długości boków co kwadrat. Wtedy kwadrat jest podstawą, a trójkąty ścianami.
Jeden z boków skierować na północ i gotowe.
Powyżej zamieściłem fotki mojej piramidy. Wewnątrz umieściłem złoto, pallad, platynę, rod, iryd i złoto. Metale są w szklanych naczynkach napełnionych wodą demineralizowaną.
Po kilku miesiącach w każdym z naczynek powstała odrobina jakby grudka zawiesiny. Wypiłem tą ze złota, rodu, platyny i jakoś nic się nie stało.
Wnioski:
-piramida umieszczona w budynku pełnym kabli, prętów zbrojeniowych i innego żelastwa nie działa
-albo piramida w każdym miejscu nie działa
Latem przeprowadzę identyczne eksperymenty ale już w ogrodzie, a nie domu gdzie nie jestem w stanie ustalić precyzyjnie kierunków świata.
Właśnie nie mam innego wolnego miejsca na piramidę, a ta stoi obok wielkiego pieca CO. Piec jest metalowy, a w podłodze biegną pręty zbrojeniowe. Kompas zmienia wskazania co 10 cm i jak tu ustawić prawidłowo piramidę.

I są efekty po ustawieniu piramidki na otwartej przestrzeni?
Też mam zamiar postawić piramidę, ale z rurek aluminiowych. Ktoś tu pisał że alu jest be :hmmm:
Co o tym myslisz :cooo?:

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

hmm... na wolnym powietrzu piramidka pzrynosi efekty i to nieporównywalne z tym piramidkami wewnątrz.
Widzisz - ciekawostką jest chyba to ,że oryginalne piramidy mają kształt brył,a przecież i wówczas - podczas ich tworzenia ..jakieś 15tys lat temu była i technologia umożliwiająca zbudowanie takich
generatorów tylko i wyłącznie przy pomocy,lub w formie,szkieletu.Więc czemu są bryłą?
No właśnie ..bryała i święta geometria ... przecież to temat rzeka...
Moim skromnym zdaniem -szkielet owszem,ale obudowa z materiału..ale coś nie za bardzo alu,reszta materiałów jest i droga i ciężkodostępna - miedziana blacha.
[i jeszzce uformowanie jej...trud znaczny]

Sporo materiałów do przyswojenia jest również tutaj:

http://hufu5.republika.pl/strona5/index.htm

i cytat stamtąd:
Cytuj:
" LUDZIE BOJĄ SIĘ CZASU , CZAS BOI SIĘ PIRAMID "

Te słowa najlepiej określają ogrom piramid, myślę jednak, że należy do nich dodać:

" PIRAMIDY BOJĄ SIĘ GŁUPOTY"

Pozdrawiam
Mruga
-=-
uwaga co do treści zlinkowanej strony :
nie tak ,niestety,budowano piramidy....jak się ludziom wydaje,a przede wszystkim nie sami ludzie je budowali i nie przy pomocy swoich technologii...

Czytam czytam Wasze posty i chcę więcej :)

jestem laikiem jeżeli chodzi o budowanie piramid.. generalnie to nie mam najlepszej wyobraźni przestrzennej, bardzo trudno jest mi sobie na sucho wyobrazić kształt oraz szkic budowanej piramidki.. mam dużo miejsca na ogródku, oraz na tarasie, mam zamiar taką zbudować..
na sucho spróbuję z tej tektury, wezmę jakieś kartony :D

Jeżeli wytnę Podstawę piramidy ( kwadrat ) 20x20.. to w następnym kroku muszę wyciąć cztery trójkąty o podstawie 20 cm..? i następnie nałożyć podstawy tych trójkątów na każdy bok podstawy kwadratu? wyjdzie mi piramida.. następnie muszę zrobić jakiś otwór aby włożyć tam np. tępą żyletkę? i ustawić ( KTÓRĄ ŚCIANĄ ) w kierunku północy? obojętnie którą?
przepraszam, że piszę trochę jak idiota.. ale nie mogę sobie wyobrazić wielu rzeczy związanych z kształtami a zadaje powielone pytania w idiotyczny sposób, żeby nie mieć ani trochę wątpliwości..
pozdrawiam wszystkich ;D

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]