Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 28 maja 2018, 4:03

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Jeśli chcesz wiedzieć czy jesteś typem trzeciogęstościowca
koniecznie obejrzyj ten film i zastanów się nad swoimi odczuciami.

phpBB [video]

Uwagi mile widziane, potraktujcie to jako alternatywny news z jednej z możliwych, alternatywnych możliwości...
Miłego oglądania.

germanwatcher
pozdrawia
:D

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 28 lis 2010, 14:02 
VIP Member
Awatar

W momencie gdy zobaczylem, ze znika obraczka pomyslalem...

"...i spokojnie mozemy wejsc w Nową Ere..."

Moje odczucia i pierwsze myśli?

Kiedy wszystko się rozpada myślę, że twórca filmiku sądzi, że to kim jesteśmy jest tym co posiadamy. Źle.
Kiedy pozostaje tylko ognisko, myślę, że twórca filmiku uważa, że bez ograniczeń, nakazów i zakazów stoczymy się w otchłań chaosu i anarchii. Źle

A jest taki moment, kiedy On i Ona idą zrujnowaną ulicą i ... trzymają się za ręce. I tam właśnie powinien skończyć się ten filmik.

Kokain pisze:
A jest taki moment, kiedy On i Ona idą zrujnowaną ulicą i ... trzymają się za ręce. I tam właśnie powinien skończyć się ten filmik.

Wyjątkowo muszę się z Tobą nie zgodzić @Kokain, bo my, dzieci cywilizacji technicznej, lub inaczej jej klony, właśnie tak wyglądalibyśmy na końcu, bezradni, wystraszeni, wkurwieni... smutne, ale prawdziwe.

Pokój.

Administrator
Administrator

Filmik genialny, choć zakończenia sensownego brak. Film faktycznie powinien się zakończyć jak oni trzymają się za ręce :)

Awatar użytkownika

Kokain pisze:
w otchłań chaosu i anarchii

chaos i anarchia to dwie inne sprawy
Anarchia to stan umyslu w ktorym bierzesz odpowiedzialnosc za swoje czyny i to umozliwia ci bycie wolnym
Chaos to chaos :P

- John C.Lilly

Brama Oświecenia

Awatar użytkownika

redmuluc pisze:
Filmik genialny, choć zakończenia sensownego brak. Film faktycznie powinien się zakończyć jak oni trzymają się za ręce :)

:lol:

Dla każdego kto zostanie w 3D faktycznie sensownego zakończenia brak.
I nawet trzymanie się za ręce tu nie pomoże.

Adieu! 3D
Żegnaj 3D.

Na lewo 3D na prawo 5D.
Pośrodku centralne Słońce. Nic dodać nic ując.

Obrazek

Widziałem coś podobnego na zlocie Rainbow Family. Tzn. nie podobny filmik, ale podobnych, odtechnologizowanych golasów - live!!! :)

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Super!

Wg mnie tak już się dzieje, tylko "z przyzwyczajenia" mało kto to dostrzega. Hubka i krzesiwo chyba zostaną, są metody... :tak:

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

jak moze zostac krzesiwo i dluto jak idziemy do przodu. cofnac sie do kamienia lupanego to szczyt paranoi.
po przejsciu do 5d pozostanie krzesiwo w reku dluto a w domu generator free energy :)

Ten film pokazuje totalne zagubienie, czy to z dłutem i krzesiwem w ręku, a gołym zadkiem z drugiej strony, czy też bez.
Początek, to iluzja codziennego bezpieczeństwa. Maska ułudy powoli krok po kroku się kruszy, nieubłaganie i z przytupem osiąga kulminację. Ta nagość taka symboliczna jest. Odarcie ze złudzeń i po raz kolejny welcome to the jungle :lol:

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Mnie ten filmik obnaża waskie horyzonty autora(chyba że jest to dzieło z przekorą,ale ja jej nie odczytuje)
Zacząć należy ,ze technologia ktorą nam łaskawie serwują ,jest technologią ucisku -wszytko za pieniadze tj. ropa prąd itd.nawet tyłka nie ruszysz na głupie wczasy bez kasy :) a w temp. jak dziś konasz z zimna bez np.węgla :? dzieki za taki "rozwój"
Także bzdurą dla mnie jest tez cofnięcie człowieka do ery kamienia z krzesiwem w ręku.
Dla mnie owe przejecie równa sie nie tylko z rozwojem duchowym i umysłu,takze z dostępem do całej wiedzy(ktorej zresztą nie ogarniam) jaką miał np. Nicola Tesla juz 100lat temu.
Ogólnie cały filmik super,a na koniec zamiast ludzi pierwotnych widze ludzi jako wolnych od ucisku systemu pieniadza ,a zamiast tramwaju do pracy na 6stą rano,wsiadaja sobie we wlasny spodek i leca zwiedzać galaktyke :lol: :język:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]