Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 sie 2019, 19:58

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Pytanie otwarte:
Kiedy stwierdziliście, że coś jest nie tak z otaczającą Nas rzeczywistością? Co było tym bodźcem, że sami zaczęliście kopać?
Dla mnie była to data 11.09.2001. Akurat byłem w tym czasie w USA, co prawda nie w NY ale niedaleko, w MA. Jak już wcześniej pisałem wieszałem psy na Islamistach przez cały dzień, aż zawaliła się "siódemka", wtedy jedno pytanie rzuciło mi się na głos - WTF?
Wiem, że to już niestety 9 rok kiedy dalej jesteśmy karmieni przez media tym samym gównem, że internet to jedyne multimedialne źródło prawdy, ale gdzie jest granica. Ta cienka czerwona linia pomiędzy normalnością a paranoicznym zakompleksieniem. Może właśnie poszukiwacze prawdy są już skazani na "paranoiczną normalność". Chciałem się tylko dowiedzieć, w jaki sposób 2 samoloty zburzyły 3 budynki. Zauważcie jak bardzo to spowszedniało, jak ludzie przechodzą do porządku dziennego, pomimo wałków jakie się dalej wyczynia. We wszystkich strukturach i dziedzinach, polityka, kościół, media etc. Jestem agnostykiem... wiem bardzo wygodne i egoistyczne spojrzenie na spirytualną strefę życia. Nie daję wiary u-tubowym mesjaszom i prorokom, ale nie mogę pozwolić sobie na "luksus ignoranta". Gniecie mnie w środku pytanie po co? Próbowałem porozmawiać wśród rodziny i znajomych...bezowocnie. Możliwe, że brak otwartego dialogu skłonił mnie do tego forum....
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do "zwierzeń"...

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 28 sty 2010, 15:06 
VIP Member
Awatar

Ja trafilam na to forum "po nitce do klebka". Szukalam materialow z dziedziny fizyki kwantowej, bo to moj bzik, mozna powiedziec. Zaczelo sie od "Mind over matter", gdzie David Icke wystepowal. potem trafilam na niego w internecie: "Beyond the cuttind edge". Pierwszy wyklad super, przy drugim jak zaczal o Iluminati to pomyslalam z zalem: szkoda ze takiemu inteligentnemu gosciowi tak odbija. Ale ogladalam dalej, no i zarówa sie zapalila... David mowi o reptilianach, istotach spoza wymiaru, jak zaczal opisywac dokladniej to w koncu doszlam, ze myslimy o tym samym choc inaczej to nazywamy... Studiuje Biblie od kilkunastu lat, wiec wiem czym sa demony. A wcale nie przeszkadza mi porownywanie wiedzy z Biblii z odkryciami naukowymi typu fizyka kwantowa, bo kto zna dobrze te tematy to wie ze jedno z drugim sie uzupelnia. Nie wierze od razu we wszystko co znajde w necie, sceptyczna jestem do channelingow i prorokow na Youtube, ale nie powiem od razu ze to bzdura. Po prostu szukam dalej. I nauczylam sie,ze jak cos budzi moje watpliwosci, to nie oceniam, tylko czekam,szukam...I odpowiedz w koncu przychodzi.
Dlatego dolaczylam do tego forum. Za duzo mi sie potwierdzilo informacji. Za bardzo mi sie to poskladalo w calosc. Zobacze dokad mnie to dalej zaprowadzi. :)

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Od początku - patrząc na to - mam wrażenie że to jakiś obłęd
to nie moja planeta - co ja tu robię. Kiedy się obudzę.

Jak daleko sięgnę pamięcią - tylko się w tym utwierdzam.

Hakun, ja mam tak od 20 lat...czyli od dziecka :wacko: :bangheadwall:

mnie ojciec od małego zawsze wychowywał anty system chociaż kazał pilnować szkoły i w jakimś sensie być normalnym dla niego zawsze liczyły się zasady być uczciwym ale nie dać się okradać itp.kiedy zdarzyło się 9/11...już wcześniej oglądając wiadomości na każdym programie porównywałem co gdzie pozwalają mówić,gdzie więcej prawdy i zawsze obserwowałem tych ludzi z tyłu mówcy bo mówca bardzo stara się kontrolować co mówi z tąd aktorstwo żeby wypadło jak trzeba a ci z tyłu są trochę sfobodniejsi i dzięki ich obserwacji można odczytać czy mówca zaprawia i jak bardzo...odnośnie 9/11 przyszłem do ojca i powiedziałem że to Busz zrobił ojciec powiedział z przekonaniem "nieee"po czasie jak wspominam widze że choć sam żadko dawał się zrobić w balona jednak dostęp tylko do tv urobiły go trochę bo zaczął wierzyć że kapitalizm to nie system złodziei ciekawe jakie zdanie miałby dziś bo nie żyje od 2 lat

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Kiedy miałem jakieś trzy i pół roku po mojej malutkiej głowie wędrowały już różne wątpliwości, które w połączeniu z nieprzeciętną ciekawością świata owocowało czasem szalonymi akcjami.
Sporo zwiedziłem)))

Potem już w wieku okolic "dojrzewania" odkryłem, że coś tu jest mocno nie tak.
Poznałem smak prawdziwego wielopłaszczyznowego Uciemiężenia.
W wieku 14-17 lat.

To wtedy chwyciłem jedną ze swoich nitek.

...najpiękniejsze są te prawdziwe. ..

* * *

Niekoniecznie fajnie jest mieć tyle aż, bardzo realnych wspomnień kiedy sporo z nich dotyczy przygód na granicy
życia i śmierci w najbliższym otoczeniu.

Ostatnio zmieniony 28 sty 2010, 22:29 przez NarajanaJane, łącznie zmieniany 1 raz

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

oktaryna pisze:
Hakun, ja mam tak od 20 lat...czyli od dziecka :wacko: :bangheadwall:

Brawo - witaj w klubie - jest nas duuuuużo więcej niż może się wydawać

To musi byc fajne siegac tak daleko wstecz pamiecia... Ja ma czarna dziure, pofragmentowane wszystko bardzo. Konkrety zaczynaja sie gdzies od 6-go roku zycia... Natomiast ciekawi mnie co Ploter ma do powiedzenia odnosnie sytuacji w USA. Czy to bardziej jest tak jak nam przedstawia np.Alex Jones, czy w kierunku mainstream media?

Awatar użytkownika

@oktaryna

Ostrożnie mówiąc prawda jest po środku, jednak w przypadku mainstream'u w us jedynie Keith Olbermann ma cojones aby przedstawić absurdy obojętnie jakiej administracji. Jeśli chodzi o produkcje Alexa, często-gęsto są one regionalne, ale jak najbardziej prawdziwe. Mnie denerwowała absolutna władza policji. Chciałem Ci odpisać znacznie szybciej, w sumie to już byłem w zaawansowanym stadium pisania, gdy opera zgłosiła błąd na stronie i wszystko zniknęło. Chciałem napisać o swoim przykrym doświadczeniu z policją, gdy wraz z rodziną byliśmy na urlopie w Orlando. Właściwie bardziej przykre to było dla mojej matuli, bo właśnie ją to "stejtowy" potraktował jak aliena. Może chciałem poruszyć za bardzo prywatne sprawy i "coś" lub "ktoś" dał mi do zrozumienia, że nie powinienem. Główny nurt medialny informuje o pierdołach na równi z istotnymi wydarzeniami, obojętnie czy polityki zagranicznej, gospodarki, ekonomi, ligi NFL. Jest maksymalny mix wszystkich kategorii + pogoda, która sprawdza się w 60%(Massachusett). Jeśli pytasz "czy amerykanie słuchają i oglądają newsy A.Jones'a?"
to nie udzielę Ci jednoznacznej odpowiedzi. W zasadzie naprawdę mało znalem ludzi, których obchodziło coś więcej niż zestawienie tabeli Patriots i pogoda na najbliższy weekend.

Ploter - Twoje ostatnie zdanie jest straszne :I

Awatar użytkownika

...niestety takie były realia...dla mnie dawne dzieje. Czeska Republika rządzi!!! Jedne z najpiękniejszych kobiet jakie kiedykolwiek widziałem. :twisted: 8-)

Dzieki za odpowiedz, doceniam, lubie informacje od kogos kto byl, widzial i przezyl. W takim razie faktycznie w USA robia faszystowskie panstwo. A kojarzy ktos takiego goscia jak Peter Schiff? Duzo sie ostatnio produkuje, i coraz bardziej glosno. Lubie go czasami posluchac, jego prognozy ekonomiczne sie sprawdzily, choc byl niezle wysmiewany.

Intimate Secretary * 6th Degree

Witajcie,

Ciszę , że jestem wśród Was:) Bardzo chciałbym poznać Was osobiście:)

Pozdrowionka

Piotr33

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

na wszystko przyjdzie czas

oktaryna pisze:
To musi byc fajne siegac tak daleko wstecz pamiecia... Ja ma czarna dziure, pofragmentowane wszystko bardzo. Konkrety zaczynaja sie gdzies od 6-go roku zycia...

Można nad tym popracować i nawet przypomnieć sobie co było przed urodzeniem
i sam proces wejścia w ciało i okoliczne tematy
jednak to dalej turystyka kosmiczna
i nie odpowiada na podstawowe kwestie - CZYM JESTEŚMY

Wiesz co, Hakun, moze na razie dam sobie spokoj, i tak bez przerwy od dziecinstwa mam nawroty kiedy mi sie zdaje ze jestem kotem... :shock: Ale nawet jesli to przeciez to tylko forma. Jestesmy swiadomoscia majaca doswiadczenie... :king:

Awatar użytkownika

.•*¨*•.

Zachęcony prośbą... :)

Piotr33 pisze:
Witajcie,

Ciszę , że jestem wśród Was:) Bardzo chciałbym poznać Was osobiście:)

Pozdrowionka

Piotr33

Przyjedź na Harmonię Kosmosu 2010, może będzie większa reprezentacja. :king:

a propos oczywiście tematu to mnie dopiero otworzyła oczy szersza perspektywa, globalne spojrzenie na całość
w zestawieniu z rzeczywistością wewnętrzną i zewnętrzną- przetarłem wtedy oczy ze zdumienia jaka tu na ziemi jest paranoja a potem kto i dlaczego za tym stoi. Zaczęły powracać wspomnienia, pamięć o tym, szersza wiedza
a potem nowe koncepcje, idee, które warto by było zobaczyć wdrożone.
Dużo pracy przed nami, a dopiero trochę za nami.

Taaaaaak.

Żeby zrozumieć temat - potrzeba czasu - zrozumienie po jakimś czasie samo przyjdzie - to taka dojrzałość i umiejetnosc segregowania i odrzucania informacji o których nie wiedzielismy NIC, bo od ZAWSZE była pod nosem.

Jedni wysmiewają tajne stowarzyszenia, inni duchowosc... ale gdy polaczyc to wszystko - fizyke kwantową, duchowosc, spiski, stowarzyszenia - to wszystko sie tak naprawdę laczy...

Awatar użytkownika

@oktaryna

Wspominasz osobę imieniem Peter Schiff. Nie lubię kłamać, więc powiem otwarcie, że do tej chwili nie znałem jegomościa. Obejrzałem kilka materiałów i stwierdzam, że to kolejny przykład, iż ekonomia bazuje na matematyce. Fakt. Sama matematyka jest nie omylna, jedynie ludzie. Nie przypuszczam, że facet to przewidział. To jest jedynie kwestia wyliczeń odpowiednich działań i nie ma w tym nic nadnaturalnego. To, że trąbili o tym na FOX-ie, MSNBC czy innych mainstream-ach, świadczy nie o przestrodze obywateli, aby oszczędzali... to i tak nic nie dało. Świadczy o tym, aby ich jedynie poinformować i mieć alibi na wypadek pytań o nieróbstwo pismaków.
Zaprawdę powiadam ci, że na 300 mil. obywateli jeśli 30 mil. jest świadoma tego co podają kanały informacyjne (jestem pewny, że grubo przesadziłem!) i rozumie ich treść, to możemy mówić o globalnym przebudzeniu. Przeciętny 16-18latek przez pól dnia szuka trawy, kilka godzin poświęca na skakanie po kanałach telewizyjnych, wyskok do galerii(tam to się nazywa mall), wieczorem kumple, gry wideo etc.,etc. Mówię to co widziałem i wspominam tych, którzy nie pracowali, bo nie chcieli. Nie chcę mówić o zmarnowanym potencjale, bo to jest wina żenującego systemu edukacji. Jest tak zaprogramowany, aby zdusić w młodym człowieku jakikolwiek potencjał jeśli on sam go nie pielęgnuje. Potencjał, talent, dar jeden umowny synonim odnośnie tego jakby ktoś się czepiał.

Czyli zupelnie jak w UK... Tak wyglada jakby ktos odgornie stworzyl dla spoleczenstwa zachodniego jeden wzorzec.

Tak na to wygląda bo tak właśnie jest. Nie tak jak być powinno ale tak jak komuś / czemuś jest wygodne
i pasujące żeby mieć stadko bezmyślnych konsumentów SWOICH towarów i usług.

Awatar użytkownika

teraz Nasz ruch)))))))!!!!!!!!!!! ależ naspamowałem..
Mamy to szczęście, że nasze polskie zacofanie gra na bramkę przeciwnika.
Unikam telewizji, hiciorów z radyjów jako tło, oraz spędzania nadmiernej ilości czasu w necie.
(stąd wiele moich braków...)

Co złego to do trenerów proszę, tam na lewo!

:ninja:

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

No niestety :D ja również od dzieciństwa (niemowlęctwo pominę) jakoś dziwnie się czułem na tym świecie, zastanawiałem się co ja tu tak na prawdę robię, gdzie ten bocian mnie przyniósł i po jaką chol.... :roll:
Trudno mi było się wpasować w istniejące struktury społeczne, chociaż nie miałem większych problemów ze zwykłymi kontaktami międzyludzkimi, czułem się (w zasadzie dalej tak jest) jakbym był Alicją po drugiej stronie lustra.
A to forum, świadomy wybór mojej intuicji na której jak widać mogę polegać :)

Awatar użytkownika

Ja kopie w tematach od 90tych lat.. Od momentu kiedy wpadła mi w ręce gazeta: "Wiedza i życie" a później "Nieznany świat"..Lecz tak naprawdę możliwości poszukiwania przybliżył mi internet..

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Mnie do myslenia i do szukania zmusily pewne zdarzenia.Mogą one nie pasowac do tego dzialu,ale od nich zaczalem sie zastanawiac,a z pojawieniem sie internetu wnikliwie szukac i brnac przez tematy ,takie jak na tym forum :
wiek ok 5-lat pierwsze ufo-cygaro ok 2-3 m dlugie, na wyciagniecie reki,szary deszczowy dzien godz ok 11 stej.Bylem sam na podworku ,bo nikt nie chcial wyjsc w taki deszcz :)
wiek ok 22-lat na czystym niebie,za obserwowanym samolotem pasazerskim leci w bliskiej odleglosci czarne coś-ksztalt kula-owal. :? byl swiadek
wiek ok23-lat 3.30 rano, luty -w samotnej podrozy autem,obserwuje przez 15min gigantyczne ufo nad lasem i polami. Kilkanascie wielkich,bialych swiatel po okregu ,a w okregu kilkanscie mniejszych,jakby falowalo,lecialo wzdluz mojej drogi obok- ok100- 200metrow odemnie.po dojechaniu do 1szej wioski,zatrzymalem sie i wysiadlem,a "to" nadlecialo mi nad glowe :? bezdzwiekowo,ja panika,do auta i ogen,wyjechalem z wioski na dluga prosta,a to znow obok mnie leci ,a pod tym dodatkowo pojawila sie czerwona kula "ognia" :shock: juz sie nie zatrzymywalem, z auta wyciskalem co fabryka -byle do miasta :lol: niestety zadnych swiadkow,bylo pusto, ciemno i dziwna mgla.

od tamtej pory drąże i szukam,próbuje przesiwac prawde od sciemy. Napewno pomocny jest internet ,a zwlasza strony takie jak ta i podobne.Tv -praktycznie nie odlądam,mam na nia alergie

:) Witajcie,

odkąd pamiętam byłam zamknięta, najbardziej w rodzinie bliższej i dalszej. Nie pasowałam, co dawano mi oczywiście odczuć. Skutek tego taki, że obecnie nie mam prawie żadnego kontaktu z tymi osobnikami
i jest mi bardzo dobrze. To był proces oczywiście. Dzieciństwo i czas, gdzieś do 2000 roku był dla mnie
jakby przeżywany za grubą zasłoną.

Najlepiej czułam się w grupie rówieśników, wtedy to był kościół katolicki, oaza itd. W czasie komuny kk był
dla mnie miejscem przeżywania głębokiej religijności (może duchowości nawet), pracy nad charakterem, co brałam bardzo na poważnie.
Najbardziej interesowało mnie przenoszenie gór i chodzenie po wodzie :D

Niedawno przypomniałam sobie temat jednej z moich prac dyplomowych w końcu lat osiemdziesiątych , gdy byłam jeszcze w uśpieniu głębokim, za zasłoną: "Świadomość własnego "ja" u dzieci w wieku 0-3". :) Przypadek :?:

Od zawsze chciałam się wewnętrznie ROZWIJAĆ, to jest jak jakiś program we mnie.
Dopiero od niedawna zbieram to w całość jako taką. To wewnętrze odczucie, taka presja wewnętrzna jest we mnie od zawsze. Od kilkunastu lat nie potrafię już czytać belletrystyki, wizyta w bibliotece lub księgarni kończy się zawsze w dziale książek rozwojowych :)
Czsami chciałam być taka jak inni wokoło, ale po prostu nie mogłam, wyrzucało mnie.
Wyrzuciło ze ścieżki awansu społecznego i zawodowego, z bycia "specjalistą" w określonej dziedzinie wiedzy.
Czasami nie pamiętam, jakie miasto jest stolicą jakiego państwa, albo robię podstawowe błędy ortograficzne - dodam, że kiedyś tego uczyłam :P
Może ignorancja, a może reset :lol:

Z czasem i odwilżą poznałam dużo różnych ścieżek duchowych, ale na żadnej nie utknęłam, do żadnej się nie przypisałam, nie zostałam też jej nauczycielem, choć takie możliwości były. Wiem, że to by mnie ograniczyło.

Dużo pacowałam i pracuję z emocjami, umysłem.
Do Was trafiłam poprzez wywiad z Jane o szczepionkach, wiele przeczytałam, usłyszałam, poznałam wirtualnie
osoby na forum, przez ich aktywny wkład i pasję. Dzięki. :)

Wiele treści wchodzi do mnie "jak moje", zapełniają wolne miejsce w układance, często energia, która płynie z wywiadów daje świadectwo pawdy. Nie mam potrzeby zastanawiania się, czy aby napewno są podziemne tunele czy ich nie ma, w jakiej są liczbie itd.
Liczy się obraz całości i przekaz, czyli sens dalszego rozwoju świadomości i sprowadzania światła.

Podziwiam ludzi, którzy się tak angażują w tę pracę. Ja należę na razie do "podziemia" w podziemiu ;)

Nie wiem, jak długo będę z Wami, bo jestem przecież w podróży, interesuje mnie wyłącznie bycie najlepszą wersją , jaką mogę tu na Ziemi osiągnąć, wypracować dla SIEBIE i WSZYTKICH, WSZYSTKIEGO.

To miejsce jest jednak pomocnym i wartościowym przystankiem, za co raz jeszcze duuuże DZIĘKI! )**

Awatar użytkownika

@Kasiya

Witaj w gronie ludzi, którzy chcą zjednoczyć się na nowo jako gatunek ludzki. Tak właśnie ja to odbieram, jestem z natury sangwinikiem i nie boję się kontaktu z innymi. Boję się ludzkiego gniewu i ludzkiego okrucieństwa, które zaczyna być wszechobecne jak szczepionki na grypę. Jestem przekonany, że w jakimś stopniu wszyscy tutaj trafiliśmy, aby ktoś zupełnie anonimowy usłyszał nasz krzyk, zastanowił się nad problemami, którymi nie możemy się podzielić z nikim innym... Jest to pewne ryzyko otwierać się społeczności, której się nie zna, ale wychodzę z założenia, że ludzie to dobre istoty. Potrzebne są jedynie bodźce, które nas w tym przekonaniu utwierdzą...

Awatar użytkownika

kasiya zostań na dłużej bo fajnie piszesz...

To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.

Hanna Kotwicka
http://www.maya.net.pl

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Najwcześniejsza akcja jaką pamiętam to odwiedziny ducha na jakimś spotkaniu być może rodzinnym, coś zapukało do drzwi, pies zwariował, uciekł i szczekał na powietrze w rogu pokoju daleko od drzwi a w łazience chyba zaczęła lecieć woda (chyba bo dokładnie nie pamiętam, może coś tam walnęło i nie znaleźli 'starsi' przyczyny) :shock: do tego wiele innych dziwnych okoliczności o których nie będę pisał bo pewnie wyjdę na dziwoląga o ile ktoś w ogóle uwierzy albo druga opcja - na bajkopisarza (już wolę to pierwsze) :). Do przemyśleń skłonił mnie też wydaje mi się rozwód rodziców, a raczej sytuacje i uczucia (ciężkie do tego jeszcze mało samodzielne czasy) z tym związane no i zainteresowanie tematem odziedziczyłem trochę po dziadku. Takie egzystencjalne przemyślenia przyszły z czasem, a już za pośrednictwem internetu doszedłem tutaj i ogółem teorii spiskowych. Mam jednak do tego trochę dystansu.
kasiya pisze:
Najbardziej interesowało mnie przenoszenie gór i chodzenie po wodzie :D

Mnie za dzieciaka też. W sumie teraz też nie pogardziłbym taką umiejętnością :D . Wychowałem się jako katolik ale z czasem się zbuntowałem i przestałem się ograniczać. Pierwszym argumentem przeciw było to, że dowiedziałem się o czymś takim jak spowiedź przed księdzem i nie rozumiałem, czemu nie mogę spowiadać się bezpośrednio do Boga :) .

Fantastyczna z was grupa! czemu ja takiej nie mialam przed laty? podstawowka to byl koszmar, nie bylo nawet od kogo zeszytu pozyczyc... srednia to byla walka z belframi, do tego stopnia ze matury nawet nie zdawalam w niej, tylko przenioslam sie z tym do kuratorium oswiaty,i tam zdalam... i sie zawsze zastanawialam, czemu innym jest tak latwo, a ja mam zawsze pod gorke, rzeczywistosc tak wykancza...
A tu widze pelno takich sie zebralo. A ilu jeszcze sie ukrywa... :lol:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]