Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 sie 2019, 20:13

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Temat: "Co sprawiło, że się przebudziliście ? założony przez klio1212 został dołączony do już istniejącego.

Jak trafiłeś za kurtynę & Zachęcony prośbą...

Usunięto wpis (post) o treści:

klio1212 pisze:
Sorry, ale wyszukiwarka nic nie pokazywala, w takim razie prosze o usuniecie tematu

jako już nieaktualny.

klio1212 pisze:
W moim przypadku to byl 11 wrzesnia, oczy mi sie bardzo szeroko otworzyly, szczegolnie po tym co opowiadali mi ludzie ktorzy w American Airlines pracowali.

Czy możesz przybliżyć więcej info w tej sprawie. Co dokładnie mieli na myśli / wiedzieli.

Marty pisze:
... Są tutaj przydatne informacje choć co niektórym mogą wywrócić stereotypy i całe życie do góry nogami.

Robert Dean pisze:
Nie ma czegoś takiego jak normalne życie.
:zęby:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 17 sie 2010, 19:12 
VIP Member
Awatar

jako że w temacie mamy o kurtynie, to dodam coś co mi od jakiegoś czasu leży na sercu i być może będę kontrowersyjna...

za tą kurtyną znajduje się pomieszczenie o nazwie 'złudne poczucie przebudzenia', a w nim jeszcze jedna kurtyna, tylko dobrze ukryta. nie należy ustawać w poszukiwaniu.

Exactly :D

Ważne żeby oświecenie nie było oślepieniem a przebudzenie iluzją choć już uświadomioną.

ponadto

Nie bez powodu chiński mędrzec mawiał:
"Zanim spotka cię spodziewane oświecenie będzie rąbał drewno, po oświeceniu... też będzie rąbał drewno".

Tangerine pisze:
za tą kurtyną znajduje się pomieszczenie o nazwie 'złudne poczucie przebudzenia', a w nim jeszcze jedna kurtyna, tylko dobrze ukryta. nie należy ustawać w poszukiwaniu.

Yhy - Każdy uzyska ostatecznie przebudzenie dopiero po śmierci, kiedy wpadnie zmęczony do astrala i podczas picia astralnej kawy stwierdzi, że poza dekodowaniem matrixa, mógł w sumie poświęcić więcej czasu na dekodowanie drzew, chmur czy uśmiechu drugiego człowieka, etc. - mówi to Wam krypto-agent matrixa, który zamierza odciągać uwagę od "systemu".

W moim przypadku ten proces zachodził stopniowo i szczerze mówiąc nie wiem co dało początek temu procesowi.Mam wrażenie że tak było od zawsze.Od dziecka buntowałem się przeciwko ustalonym schematom i wyznaczonej wizji świata,religii,normom społecznym- choć tak naprawdę nie wiedziałem dlaczego.Po pewnym zdarzeniu w moim życiu wszystko zaczęło przyspieszać, była to druga połowa lat dziewięćdziesiątych.Wtedy też rozpocząłem swoją długą podróż w poszukiwaniu wiedzy która rzuciłaby światło na niezrozumiałe poczucie że ze światem który mnie otacza jest coś nie tak .Przyszło zainteresowanie znanymi tu tematami i w końcu dotarcie do kwestii reptilian.Tu układanka zaczęła nabierać sensu,a dziedzin z pozoru nie powiązanych ze sobą było wiele...Lecz jak sądzę część wiedzy o którą się ocieramy nie "wyciekła"przypadkiem.I zgodzę się z Tangerine że ktoś może szykować nam nowe pudełko na nowe nadchodzące czasy. :) Co wcale nie oznacza że idziemy w złym kierunku.Przeciwnie, utwierdza mnie w przekonaniu że nie możemy zatrzymać się w poszukiwaniach.Stworzenie nowego pudełka może być próbą walki z tym co nadchodzi i jest nieuniknione :)
Pozdrawiam.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC [letni]