Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 lis 2019, 4:17

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
Fellow Craft * 2nd Degree

Będę przedstawiać moje sposoby na kontakt telepatyczny ze zwierzętami(wszystkimi lądowe wodne i powietrzne) roślinami dziećmi a nawet dorosłymi.

Zacznę od kota, bo jest trudnym zwierzęciem do przekonania by zaufał i zgodził się na taki kontakt i ma swoje powody.

Bardzo prosty sposób: 1) bierze się koteczka delikatnie i najpierw go się :kotek: głaszcze za uszkiem delikatnie drapie jednym słowem pieszczoty i myśli się wtedy o nim bardzo dobrze, bo on wszystko słyszy i rozumie tylko udaje, że nie by być niezależnym. 2) Bierze się go za dwie łapki tak by były po objęciu go za klatkę piersiową lekko zablokowane delikatnie przytula się swoje czoło do jego i lekko pociera jakby się go głaskało. 3) Po tym oddala się lekko na około 10-15 cm i patrząc mu głęboko w oczy mówi się: cześć(tu imię) jak się masz?. Oczywiście w myślach(telepatycznie). Powinien, odp. jeśli nie to już zna wasz głoś telepatyczny i możecie się z nim porozumiewać na początek najlepiej mówić czy chce (?) To, co najbardziej lubi np., jeść reagować tylko jak odpowiada. Przy częstych próbach rozmowa staje się już normalna,(mimo że telepatyczna). Powodzenia w próbach jednak nie radzę się zniechęcać, ale to tylko z kotkiem, bo on wie, że przez to straci wolność. A z psem to efekt jest natychmiastowy i postępy są z godziny na godzinę lepsze, bo to my jesteśmy problemem nie zwierzęta. A przy okazji uwaga na małe dzieci, co się przy nich mówi i myśli, bo one wszystko słyszą i rozumieją następnym razem napiszę jak z dziećmi rozmawiać telepatycznie bez względu na to ile mają miesięcy czy latek.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 03 paź 2013, 22:46 
VIP Member
Awatar

Polecam przepiekny film o kobiecie, ktora potrafila rozmawiac telepatycznie ze zwierzetami. Film trwa cos ok. godziny (niestety na poczatku jest troche reklam :zniesmaczony:
Polecam. Film pelen wrazliwosci i piekna.
https://docs.google.com/file/d/0BzmemWpgRrZ6b2RSckpkS1Z2ZTg/edit?pli=1

Podobno kazdy z nas potrafi rozmawiac telepatycznie ze zwierzetami, tylko zapomnielismy jak to sie robi...Musimy sobie przypomniec.

Piękny film nie spodziewałem się, że jest ktoś, kto tyle potrafi w telepatii a wiele więcej można tylko trzeba zacząć i to kontynuować. Dzięki Ci za to, że wkleiłeś ten link.

Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Ja bardzo często rozmawiam telepatycznie z ludźmi, nawet z tymi z którymi nie utrzymuje jakiegoś bliższego kontaktu. Odległość w tym przypadku nie ma znaczenia. Po prostu siadam i próbuje się wyciszyć, wejść w taki stan umysłu aby móc swobodnie i świadomie odbierać obrazy. Taki stan trochę podobny do medytacji lub transu, najlepiej w zależności od umiejętności po prostu wejść w trans. Nie można się koncentrować na odbieraniu tych obrazów, one będą przychodzić same z siebie, tym bardziej się nad tym zastanawiasz tym gorzej. Następnie gdy jestem w tym stanie, zaczynam intensywnie myśleć o osobie, łącząc to z obrazami lub pytaniami które chcę jej przekazać. Ta osoba wtedy zaczyna mimowolnie odbierać od ciebie te obrazy, i automatycznie odpowiadać. Podczas takiej rozmowy, osoby zazwyczaj nie są świadome jej przebiegu, oczywiście pomijając osoby które uprzedziliśmy, lub które również aktywnie z nami rozmawiają. Również osoba na wyższym poziomie rozwoju może się zorientować i przestać automatycznie odpowiadać.
Na takiej samej zasadzie można praktykować jasnowidzenie, ale w tym przypadku, na niczym się nie koncentrując, aby swobodnie odbierać wszystkie obrazy, lub na określonych obiektach, aby móc zdobyć informacje na ich temat.
Bardziej rozwinięte osoby potrafią odbierać różne obrazy, bez wchodzenia w jakiś szczególny stan umysłu, są to zazwyczaj osoby z mocno rozwiniętą świadomością.
Takie naturalne zdolności można również wyostrzyć, poprzez przejście na wegetarianizm, albo jeszcze lepiej na weganizm. W moim przypadku przyniosło to róże korzyści ;)

Człowiek Urana, a nie jest tak że ta "rozmowa obrazami" to tylko wytwór wyobraźni ? Jak człowiek się wyciszy i oczyści umysł to różne obrazy napływają same z siebie i można je obserwować, ale żeby od razu rozmawiać z kimś i to w dodatku z kimś nieświadomym rozmowy ?

Awatar użytkownika

Waterflow: nie nie jest tak ;) Gdy wchodzisz w trans, czy medytację, wchodzisz w specyficzny stan świadomości, tak jakby stan bez myśli. Wtedy przestajesz kreować własne obrazy, i wnikasz w eter, odbierając inne, które są wokół, ciebie i które są do ciebie wysyłane. Bardzo rozwinięte osoby potrafią odróżniać te obrazy podczas zwyczajnego stanu świadomości.
W ogóle wszystkie obrazy i myśli które masz w każdej chwili w głowie, to jedna wielka mieszanina, twoich własnych myśli, obrazów które podświadomie odbierasz, oraz myśli innych osób i istot wyższych wymiarów które również nieświadomie odbierasz. Osoby z bardzo rozwiniętą świadomością, potrafią rozróżniać te obrazy.

CzłowiekUrana dla mnie jak mężczyzna o tym tak mówi jak Ty to normalne, ale jak kobieta tak mówi to jestem pełen uznania osiągnięcia tak wysokiego rozwoju. Tak na pewno bardzo dużo wiemy tylko, że nie praktykując pozostaje to w sferze domniemania. Oczywiście już wiem, że u Ciebie nie i dla tego bardzo się cieszę, oby nas było jak najwięcej. Pozdrawiam.

Jak dla mnie trochę to naciągane. Tak powstają channelingi ?

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Fajny temat:) To może opisze moje "doświadczenia". Udało mi się nawiązać kontakt z psem sąsiadów. Któregoś dnia powiedziałam mu, żeby przyszedł do mnie za pół godziny to dam mu jedzenie. Wydawało się, ze nie zrozumiał bo za chwile uciekł, ale... za pół godziny wrócił tak jak się umówiliśmy i dostał jedzonko:)
Z kolei ostatnio w sklepie siedziało sobie w wózku małe dziecko. Postanowiłam więc poćwiczyć, spojrzałam mu głęboko w oczy i powiedziałam w myślach "cześć, wiem, że mnie rozumiesz". Dziecko nagle się ożywiło i zaczęło coś gaworzyć w moim kierunku. Jego babcia chyba się zdziwiła, bo spojrzała na mnie zaskoczonym wzrokiem i się uśmiechnęła;)
To działa, tylko trzeba otworzyć swój umysł.

delicja85 pisze:
Fajny temat:) To może opisze moje "doświadczenia". Udało mi się nawiązać kontakt z psem sąsiadów. Któregoś dnia powiedziałam mu, żeby przyszedł do mnie za pół godziny to dam mu jedzenie. Wydawało się, ze nie zrozumiał bo za chwile uciekł, ale... za pół godziny wrócił tak jak się umówiliśmy i dostał jedzonko:)

Jakiej marki zegarek miał ten pies? Wydaje mi się, że czasem posługuje się tylko człowiek.

Awatar użytkownika

Masz racje- WYDAJE ci się.

Od kilku lat chciałem zrobić domki na drzewach dla ptaszków i dziś wreszcie się za to wziąłem zrobiłem, 5 ale 6 izdebek. :D . Jakie było moje zdziwienie jak w pewnym momencie zauważyłem kosa przyglądał się mówię do niego robię domek dla Ciebie on przekrzywił główkę i powiedział za mały otwór ja się nie zmieszczę. No i zdziwiłem się, że go słyszę, ale rzeczywiście robiłem z otworami na sikory i to utwierdziło mnie, że rzeczywiście rozmawiałem z nim. Mimo że rozmawiam ze zwierzętami i nie tylko.

-- 19 paź 2013, 21:21 --

A więc jak rozmawiać z małymi dziećmi bez względu na ilość miesięcy czy lat. Metoda jest zaskakująco prosta: dotykamy maluszka palcem w ciało(kontakt cielesny) przy braku reakcji dotykamy w miejsce 1 oka a nie jak się podaje mylnie 3 i w myślach mówimy np., cześć witaj i co jeszcze chcemy jednak musimy być spokojni a nawet na początek w lekkiej medytacji i usłyszymy maluszka. Powodzenia w uzyskiwaniu efektu. I tak jak już wspomniałem dzieci do 3-4 lat odbierają wszystkie przekazy telepatycznie, więc warto wziąć pod uwagę, co się przy nich myśli i mówi. Większość dzieci nie chcą by ich odbierać telepatycznie, ponieważ w ten sposób nie mogą wymuszać, więc nie ma, co się tym afiszować szczególnie przy nich, bo to odbierają jako zdradę i się zamykają przed osobą, która słyszy ich myśli.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]