Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 12 gru 2019, 19:46

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam Wszystkich serdecznie.
Jestem tu nowy więc proszę o wybaczenie jak zrobię , lub napiszę coś nie tak.
Trafiłem tu do Was poszukując na necie metody na przytycie i apetyt.
Mam 43 lata mam 166 wzrostu i 52 kilo żywej wagi.
Kiedyś ważyłem więcej i moja twarz była bardziej zaokrąglona.
Teraz wyglądam jak biedne zagłodzone dziecko.
Jem dwa trzy razy w ciągu dnia.
Gdzieś o 8 rano jedną bułkę a o 10:30 jeszcze dwie, ale to nie zawsze.
Po powrocie z pracy jem obiad ale jak mi mówią jest to porcja dla dzieci.
Więcej nie jestem w stanie w siebie wmusić.
Do tego piję jedną lub dwie butelki Nutridrink.
Chciałbym trochę przytyć aby nie straszyć dookoła ludzi i być bardziej zaokrąglony na twarzy.
Dlatego mam pytanie czy są jakieś anaboliki lub preparaty powodujące większy apetyt a co za tym idzie wzrost wagi i tłuszczu.
W chwili obecnej u mnie to sama skóra i kości , zero tłuszczu.
Od razu przyznaję że jestem palący i nie jestem w stanie porzucić tego nałogu.
Wykonuję fizyczną pracę.
Mam cichą nadzieję że znajdzie się ktoś kto mi pomoże chociaż w jakiejś części rozwiązać mój problem.
Pozdrawiam serdecznie Johny.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 19 paź 2015, 17:46 
VIP Member
Awatar

Intimate Secretary * 6th Degree

- pierwsze podejrzenie to helminty, czyli przywry, tasiemce, obleńce, kolcogłowy.
--
http://www.3miary.pl/special-view/pasozyty-czlowieka/
--

Ja będąc w Twoim wieku też paliłam papierosy i mogłam nic nie jeść, bo mi się nie chciało jeść, też byłam chuda i dopiero jak rzuciłam papierosy to przytyłam. Najpierw się cieszyłam, ale potem to już nawet musiałam się odchudzać bo za dużo ważyłam. Nie wiem jak jest u Ciebie, ale mnie pomogło rzucenie palenia, wiem trudne, ja przez 5 lat próbowałam to zrobić, ale w końcu udało mi się. Im dłużej palisz tym trudniej rzucić. Może na początek ogranicz palenie i zamiast papierosa zjedz jabłko, albo kilka orzechów.

Intendant of the Building * 8th Degree

- ja bym zastosował metodę anty-papieros, z dziedziny bioenergoteapii.
- znajdz dobrego specjalistę, który stosuje metodę Volla i pozbędziesz się nałogu podczas dwóch wizyt.
- jest tylko jeden ważny warunek: musisz tego chcieć, inaczej podświadomośc zablokuje efekty leczenia, sprawdzone !!

Jeśli masz jakieś pasożyty, to jedząc bułki tym bardziej je wzmacniasz.
Proponuję ci z rana szklankę wody z szczyptą soli najlepiej himalajska, pobudzi ci apetyt i dostarczy minerały po 30 minutach jedz śniadanie, zamiast bułeczki co tylko zapycha zjedz 2 jajka, jeśli dasz radę to więcej, obiad tłusta ryba, albo kawał mięsa z zielonymi warzywami:)
Zasada jest taka żeby z rana jeść jak najwięcej w południe średnio i wieczorem najmniej i spać o pustym żołądku.
Ogranicz, o ile możesz spożywanie pieczywa, ziemniaków, makaronów itp.
Zacznij ćwiczyć, ale nie bieganie, tylko pompki, podciąganie, przysiady przez 15 minut co 2 dzień.
Spróbuj przez miesiąc, dwa i zobacz na efekty.
Powodzenia.

Awatar użytkownika

Też do niedawna byłem chudy jak szkapa.
Pomogło mi mnóstwo technik zastosowanych "na raz": betaina hcl, siemię lniane, ssanie oleju, czysta dieta (zero kawy, herbaty, alkoholu, cukru, miodu, owoców, mąki pszennej, konserwantów, polepszaczy, ograniczenie węglowodanów do minimum), woda z solą, dużo ziół (pokrzywa, koper włoski, mieszanki na trawienie), witamina C, okresowa suplementacja minerałami (cynk, MgCl), kapsułki Candida Support na pasożyty i candidę. Miałem też wykryte lamblie we krwi i przeszedłem solidną kurację metronidazolem (ale dopiero po 3 miesiącach wzmacniania i oczyszczania organizmu).
Całość trwała nieco ponad 5 miesięcy, ale odniosła ogromny skutek. Chociaż to jeszcze nie to co było kiedyś, to jednak wiem, że jestem już całkiem blisko osiągnięcia celu.

Wracając do tematu, na początek sprawdź zakwaszenie żołądka (absolutny priorytet) i zainteresuj się wątkiem o Betainie HCl.
Na pewno przydałaby się dieta oczyszczająca.

marek760 pisze:
Zasada jest taka żeby z rana jeść jak najwięcej [...]

Z tym akurat się nie zgodzę. Rano powinniśmy jeść nie tyle dużo, co tłusto. Dzięki temu dostarczymy organizmowi dużo wolno uwalniającej się energii.
Zapychanie się z rana (zwłaszcza węglowodanami) może podbić poziom cukru, który rano mamy i tak zbyt wysoki (przez zboża i wywoływany przez nie "poranny brzask").

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Po pierwsze sprawdź hormony tarczycy ale najprawdopodobniej masz nietolerancję pokarmową. Możliwe, że chodzi o gliadyny ale ja stawiam na przetwory mleczne.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]