Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 sie 2019, 19:37

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
Były gdzieś tematy o energii ale nie potrafię się doszukać... więc zadam pytania w nowym temacie:

Jakie są sposoby na pobieranie energii?
Jak dodawać sobie powera, jak mieć chęci do działania?
Jak utrzymywać energię na właściwym poziomie i nie mieć wahań nastrojów oraz spadków energii itp.?

PS:
Jak coś to poproszę o linki a temat można skasować. Będę wdzięczny :serce:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 14 mar 2011, 21:59 
VIP Member
Awatar

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Techniki treningu umysłu > Wysoki Poziom Energii Życiowej > przez - thozo

http://davidicke.pl/forum/wysoki-poziom-energii-yciowej-t2834.html

ostatnio dzieją się ze mną dziwne rzeczy, nawet energii nie mam aby poszukać tematu :(

energia = świadomość. Buduj swoje lepsze jutro. Ciesz się z tego co masz. Zyj w zgodzie z wlasna swiadomoscia i naturą. Odzywiaj sie zdrowo, duzo odpoczywaj, rekreuj się ruchowo i oddychaj glęboko. :) Pozdrawiam!

Provost and Judge * 7th Degree

Skonfrontuj się ze swoją ciemną strona i pokochaj ją.
Dopiero wtedy możliwym będzie życie jak opisuje phillip.

Lęki, frustracje, negatywne oceny, poczucie winy, karanie siebie itp. odbierają naszej istocie znaczącą część energii.
W wielu wypadkach prowadzą do autodestrukcji, bo przy pewnym ich i długotrwałym natężeniu działa to jak lawina.
Kiedy zaakceptujesz, że sam tworzysz te emocje i jesteś za nie odpowiedzialny, lecz nie jesteś nimi i nie jesteś "zły",wtedy będziesz mógł je uwolnić jako po prostu energię, którą związałeś w swoich ciałach swoją oceną.
Wszystkie inne sposoby "podnoszenia energii" będą działać tylko doraźnie. Jeśli nie będzie za tym szło rozszerzanie świadomości, to ciężka praca nie będzie miała końca.
Nie ma innej drogi do odzyskania pełni siebie, jak praca z własnymi emocjami, zrozumienie i panowanie nad nimi.
Wszystko i tak zaprowadzi Cię tam z powrotem, będziesz zataczał koła i trafiał wciąż i wciąż w to samo miejsce, aż to pojmiesz.
Czego Ci życzę z całego serca.

Ja bym jeszcze pozwolił sobie na małą analizę tytułu tematu

Co rozumiesz przez "mieć energię do życia"?
Zastanów się bo być może szukasz czegoś czego nie ma :)

Można mieć dziewczynę, a można kochać dziewczynę, to ogromna różnica!
Bo różnica w Twoich intencjach, Twoim postrzeganiu i zaangażowaniu

Żyjesz- i energia jest Tobą
Jej nie można "mieć" to nie jest przedmiot ani produkt, żadne tutaj życzonka nie pomogą

Chcesz energii- kokaina daje energię, amfetamina daje energię

Ja też czasem czuję się osłabiony, pomimo, że kocham życie, czekam aż mi przejdzie, jestem amatorem samotnych spacerów po lesie lub nad morzem, warto wsłuchiwać się we własny głos, w swoją prawą półkulę :tak:

Może po prostu potrzebujesz odpoczynku, ale aktywnego, świadomego wypoczynku, mi ogromnie dużo daje np zaparzenie kubka herbaty i zwykłe posiedzenie nad nim, wypicie, ale tak totalnie świadomie, włączając w to wszystkie zmysły i przede wszystkim zwalniając...

Pozdrawiam :bużki:

Awatar użytkownika

Ja również staram sie czerpać energię z natury,codziennie(jesli mogę)chodzę na godzinne spacery,mieszkam w dość dużym mieście,ale wybieram sobie teren pod lasem,a niedaleko zabudowań.Idąc staram sie nie myśleć o niczym tylko być tu i teraz-wracam z taką energią ze ho ho!!! :tak: polecam wszystkim,także głeboko oddycham i medytuję,ale chyba najbardziej doładowują mnie kamienne kręgi w których od kwietnia do końca wrzesnia przebywam co najmniej raz w tygodniu,energia ze ho ho ho!!!!na dodatek bardzo mocno zakręcona pozytywnie :muza:

wolność=OBSERWACJA SWOJEGO UMYSŁU

NIE JEST WAŻNE CO SIĘ DZIEJE NA ŚWIECIE-ważne jest to jak ty to odbierasz, jak i do czego używasz

potencjał energii - każdy go ma :serducho"
zwielokrotnij tą energię po przez wszystko co sprawia ci frajdę :słonko:
samo to że żyjemy daje nam "powera"

Ostatnio zmieniony 10 kwie 2011, 16:05 przez grx, łącznie zmieniany 3 razy

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

metzengerstein to samo chodzilo po glowie jak przeczytalem tytul. Czasem uklad planet jest taki ze jestesmy w "slabszej" kondycji energetycznej ale wszystko zalezy od myslenia. Bo umysl cos wymysli potem w to uwierzy i ta mysl bedzie sie ciagla za "nami" i bedziemy w to wierzyc ze to przez to tak jest.

Zamknij oczy na chwile, wycisz się - otwórz oczy i co widzisz ? Przestrzeń, Boga, Świadomość, Bezmyślunek. Nie staraj się tego utrzymywać to jest samo utrzymujące się. Nie przywiązuj się do myśli, pozwalaj być uczucią nawet nie wiadomo jak straszne nie zabija cie. Nie oceniaj, nie osadzaj a gdy zaczynasz to robić łap się na tym i puszczaj. Tak naprawdę nic nie musisz robić, to o czym mowie to po prostu bycie, siedzenie, patrzenie. I o to chodzi, tyle.

Dzień Dobry (takie polskie ALOHA)

Moim skromnym zdaniem w pierwszej kolejności należy:

*uważać na to co mówimy i kończyć pozytywnie,

*prowadzić aktywny tryb życia

*odzyskać wszystką swoją własną energie która przyczepiła się w ciągu całego naszego życia do tych wszystkich z którymi mieliśmy kontakt (rewelacyjny praktyczny opis na ten temat jest w książkach Carlosa Castanedy i jego koleżanek)

*oraz należy oddać wszystkim tym z którymi mieliśmy jakikolwiek kontakt ich energię która przyczepiła się do nas,

*należy odciąć wszystkie połączenia jakie mamy ze wszystkimi, pozostawiając tylko tzw. złote sznury aka,

*zadbać o to aby pić tylko żywą wodę,

*jeść tylko świeże produkty i to w małych ilościach,

*wybaczyć wszystkim, którzy nas skrzywdzili kiedykolwiek,

*poprosić o wybaczenie i naprawić wszystkie wyrządzone ew. krzywdy,

*przestać krzywdzić innych i samemu przestać dawać się krzywdzić,

*oddychać tylko czystym powietrzem, najlepiej nasyconym olejkami eterycznymi kwiatów,

*rankiem i wieczorem obserwować słońce i 'odżywiać' się jego energią, oraz raz dziennie kąpać się najlepiej pod bieżącą wodą (też warto w tym momencie mieć nawyk pozbywania się wszystkich negatywnych, czy obcych energii (wibracji) i odcinać się od tego co wywaliliśmy,

*przebywać w miejscach w których jest jak najlepsza energetyka i widoki,

*miejsce do spania to najlepsza jest ziemlanka (idealnie ekranuje nas od zewnętrznych wpływów)

*unikać miejsc które mogą dosłownie wyssać z nas energię (sąsiedztwo linii energetycznych czy nawet kabli w ścianach, cieków podziemnych etc.)

*ubierając się unikać czarnego koloru (najlepszy jest biały), ubrania nosić z naturalnych materiałów, zrezygnować z obuwia na ile jest to możliwe lub nosić takie które pozwoli na kontakt z energią ziemi

*zapomnieć o czymkolwiek sztucznym w swoim mieszkaniu, o TV, telefonach komórkowych, bramkach na lotniskach,

To tyle co mi na szybko przyszło do głowy
Uwaga: warto nauczyć się choćby podstaw radiestezji (wbrew pozorom jest to bardzo proste i praktyczne)

Pozdrawiam
Zbyszek

Oczywiście każdy może do tej listy sporo jeszcze dodać, ale tak naprawdę każda odpowiedź jest w tym który zadaje pytanie.

Awatar użytkownika

a wogóle to ciekawy temat-jak mieć energię do życia-skoro człowiek to energia w czystej postaci tyle ze mocno zagęszczona(ciała),więc raczej powinno byc-jak pobudzić siebie do życia i co co tą energię blokuje?Człowiek to energia nieskończona.Z własnych obserwacji wiem ze energię w człowieku zaburza -zablokowany przepływ jakiejś emocji (stłumiona emocja potrafi człowieka całkowicie pozbawić sił,nawet nie czuje sie pasji życia wtedy)

wolność=OBSERWACJA SWOJEGO UMYSŁU

NIE JEST WAŻNE CO SIĘ DZIEJE NA ŚWIECIE-ważne jest to jak ty to odbierasz, jak i do czego używasz

Jestem Wam bardzo wdzięczny! Dziękuję ślicznie :serce:

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

ZBW pięknie to opisałeś, dziękuję :roza:

na pewno jest to jeden z bardziej przydatnych tematów na tym forum :)

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Bywa, że nasze słowa opisują rzeczywistość głębiej niż nam się wydaje, trzeba tylko spojrzeć nieco z dystansu.
Jednym ze słów które opisuje nasze energetyczne zaangażowanie jest zwrot "żywię" -
poprzez żywienie wycieka nasza "energia do życia".
Warto zatem przyjrzeć się wówczas gdy słyszymy "żywię nadzieję", "żywię przekonanie", "żywię nienawiść", "żywię obawy" lub ich odpowiedniki opisujące w/w stany
Czy mieć nadzieję znaczy żywić ją? - myślę że tak.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]