Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 lis 2019, 4:59

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

"Remote Viewing, zwane w Polsce również "teleobserwacją", a w dosłownym tłumaczeniu znaczy: widzenie na odległość. W filmiku przetłumaczyłam to jako Obserwacja na odległość. Powstało w Stanach w latach 70', ale korzenie ma dużo starsze. Otóż Amerykanie trochę się wystraszyli jak usłyszeli, że Sowieci i Chińczycy mają szpiegów, którzy wykorzystują zdolności parapsychiczne do podglądania. Postanowili więc wykształcić własny system parapsychicznego szpiegowania i dali to zadanie ekipie Ingo Swann'a. Stąd powstał dokładny protokół, który krok po kroku określał sposób pozyskiwania informacji przez Obserwację na odległość.
Wojsko już nie korzysta oficjalnie z tych metod, ale latach 90' RV wypłynęło na wierzch i zaczęło robić karierę jako "zabawka edukacyjna" dla cywilów.
Wykład prowadzi Simeon Hein, doktor nauk społecznych,
dyrektor Institute of Resonance trenującego nowych Obserwatorów od 1997r."
http://prawda2.info/viewtopic.php?p=92645#92645

Jak działa Remote Viewing: dr Simeon Hein PL cz. 1/7
phpBB [video]

Jak działa Remote Viewing: dr Simeon Hein PL cz. 2/7
phpBB [video]

Wszystkie części filmu:
http://www.youtube.com/view_play_list?p ... 465ED61A0A

Źródło:
http://www.swietageometria.darmowefora. ... topic=54.0

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 07 maja 2009, 14:46 
VIP Member
Awatar

Szkoda że tak mało wejść, wykład wart obejrzenia. RV świetnie ukazuje, że jesteśmy połączeni ze wszystkim co istnieje, możemy być wszędzie i wiedzieć wszystko.

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

ten system jest swietny jesli zaczac uczyc sie tego od dziecka, to mozna miec zdumiewajace efekty..
dla ludzi powyzej 25-30 jest sie tego bardzo trudno nauczyc kontrolowac ciag mysli i tychze instant modyfikacji..
ja np bardziej potrafie przewidziec co bedzie sie dzialo albo co zobacze, zanim to sie wogole stanie.. trudniej mi natomiast odczytywac terazniejszosc.. ( nie nie jestem jasnowidzem - bardziej telepata.. odgaduje co ktos chce zrobic, powiedziec, przekazac, pokazac itp..) - fakt ze lubie psychologie :lol:

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Polecam książkę, Courtney'a Brown'a pt. Kosmiczna podróż, autor jest osoba która przeszła szkolenie i brała udział w wojskowym programie RV, także przeszła inne szkolenia jak słynny Program Otwieranie Bram w instytucie Monroea, praktykująca medytacje transcendentalną.
Kniga do pobrania tutaj: http://chomikuj.pl/szumix/Dokumenty

Co do samego RV, to ćwiczcie prawą półkulę na wszelkie sposoby (koncentracja na sztuce, zginanie lewej ręki i nogi, generalnie skupianie się w prawej półkuli..), osoby leworęczne są tutaj uprzywilejowane - najważniejsza praca, praca, praca nad sobą, zamiast grzania lenia :)

Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
Na każdym człowieku spływa odpowiedzialność za cały świat!
--> http://zakazaneowoce.pl
:jabłko:

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

divinorum pisze:
Co do samego RV, to ćwiczcie prawą półkulę na wszelkie sposoby (koncentracja na sztuce, zginanie lewej ręki i nogi, generalnie skupianie się w prawej półkuli..), osoby leworęczne są tutaj uprzywilejowane - najważniejsza praca, praca, praca nad sobą, zamiast grzania lenia :)

Mi przez ostatnie kilka miesięcy coś się tak pokręciło, że nie jestem w stanie się uczyć, tylko ciągle myślę o muzyce, fotografii, czy malarstwie. Chciałbym być fotografem, albo perkusistą :)

być może pomocna rzecz w tym temacie:
http://isohunt.com/torrent_details/22701898/Brainwave_Mind_Voyages_VIII?tab=summary
ja nie sprawdzałem

Awatar użytkownika

Jestem pod wrazeniem. Moge smialo stwierdzic ze jak na pierwsza probe poszlo mi znakomicie i jedynie kolor "celu" wyszedl mi inny, oraz troche ksztalt, ale material, polozenie, wzor, cechy itp. widzialam dokladnie.
Kazdy powinien sprobowac. Ja w kazdym razie cwicze dalej, tylko nie bardzo wiem w ktora strone isc jesli chodzi o koncentrowanie sie na celu, i skad mam taki cel wytrzasnac. Potrzebny jest ktos do pomocy, kto bedzie wiedzial co jest na zdjeciu i bedzie je ewentualnie wybieral?

Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am free

Tytuł: Remote Viewing
Grand Elect Mason * 14th Degree

pojawiło się dzisiaj na forum nie pierwszy raz nazwisko Basagio
http://www.projectpegasus.net/docs/research_papers/Project-Pegasus-Web-Bot-Andrew-D-Basiago-is-predicted-Planetary-Whistleblower-11-9-09.pdf

dalej poszperałem trochę w necie na temat projektu Pegassus
i doszedłem do RV, szczerze mówiąc kiedyś zastanawiałem się gdzie podziali
się ci wszyscy uczestnicy prac SRI,a przede wszystkim rezultaty czynionych tam eksperymentów
i tak trafiłem na witrynę...stowarzyszenia IRVA

http://www.irva.org/remote-viewing/timeline.html

tak przy okazji były na forum te tematy już poruszane, ale po problemach hakerskich wielu tematów nie można odnaleźć
pamiętam, że Red zamieścił na forum fajny artykuł Nexusa sprzed paru lat o RV

O Remote Viewing bylo np. tu:

http://davidicke.pl/forum/jak-dzia-a-remote-viewing-dr-simeon-hein-pl-t94.html

Ja troche sie w to bawilam.

niech moderator to scali

tymczasem w dobie doświadczania RV z hotelu naprzeciwko Wielkiej Piramidy
szukajmy sprawdzonych źródeł - tym razem (niesiety po angielsku) ciekawy wykład odnośnie mechanizmu RV, równoległych światów, przepowiedni, wykłada Courtney Brown
http://www.farsight.org/demo/Multiple_Universes/Multiple_Universes_Experiment.html
[Youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YMoyu3K0wtY [/Youtube]
tłumaczenie wskazane... :!:

Awatar użytkownika

Nie wiem jak zaczac... moze najpierw opisze dlaczego zdecydowalam sie na dzisiejsza sesje RV

W pazdzierniku 2011 roku, z okolicy gdzie mieszka moja siostra (Halle, mala przytulna wioska poza miastem, 1600 mieszkancow) zaginela kobieta. Pracowala w supermarkecie, matka trojki dzieci, calkiem normalna kobieta, lat 46. Zniknela z domu, gdzie zostawila klucze, torebke, pieniadze i dokumenty. Jedyne co zniknelo to jej rower, ktory odkryto w lesie nastepnego dnia, zakryty galeziami. Poszukiwania nic nie daly. Dopiero w lutym 2012, listonosz bedac na spacerze z psem, odkryl jej zwloki w lesie, na wpol zakopane w zamarznietej ziemi, rece zwiazane kablem i tasma klejaca. Obdukcja wykazala smierc z powodu ran klutych, najprawdopodobniej zadanych nozem. Wszyscy byli w szoku. Mala spolecznosc, gdzie wszyscy sie znaja i nagle okazuje sie ze posrod nich moze czaic sie morderca. Wydzial sledczy ustalil profil mordercy, byli pewni ze pochodzi on z okolicy, znal ofiare. Na jej ciele znaleziono slady dna, nalezace do mezczyzny, przeprowadzono badania na szeroka skale, pobierano probki od wszystkich mieszkajacych w okolicy, niestety nie dalo to rezultatow.

I teraz podaje powod mojej sesji - zniknela kolejna kobieta, rowniez z Halle, lat 49, dwoje dzieci. We wtorek wyszla z domu roznosic gazety, i nie stawila sie w kolejnej pracy (w moim miescie), jej rower znaleziono kilka godzin pozniej porzucony w lesie, kilkadziesiat metrow dalej lezal jej telefon komorkowy. Do poszukiwan zaangazowano policje z czterech okolicznych miast, w tym specjalne odzialy sledcze z Köln, przeczesuja lasy i okolice a ludzie obawiaja sie ze to seryjny morderca.

Remote Viewing polega na odgadywaniu celu ze zdjecia/obrazka, ale od dwoch dni nie dawalo mi to spokoju i sprobowalam odebrac jakies detale przynajmniej z miejsca gdzie ona moze byc lub miejsca ktore moze miec cos wspolnego z jej zniknieciem.

Najpierw nic do mnie nei docieralo i mialam juz sie poddac ale wtedy na mysl przyszlo mi pare detali. Pamietalam ze pierwsze wrazenia sa najczesniej najtrafniejsze nawet jesli wydaja sie niemadre.

No wiec najpierw zobaczylam jablko, a potem worek zrobiony z czegos jak sztuczna juta, ktory albo zawieral jablka albo mial na sobie obrazek jablek, byl zwiazany u gory, jego wielkosc szacuje na siegajacy mi do kolan. Nastepny element to sciana o ktora byl on oparty. Byla pokryta bialymi kafelkami, dosyc duzymi, wielkosci dloni. Na prawo od niego cos wisialo na scianie, przypominalo smycz od psa, na pewno zadna uprzaz, tylko skorzana dosyc krotka, moze z obroza. Nastepnie dalej, po lewej od worka, zobaczylam zrolowany dywan lub duzy kawalek wykladziny, a w dalszej czesci pomieszczenia w podlodze, widzialam klape, otwor do jakiegos schowka lub piwnicy. Byla drewniana z okraglym uchwytem do otwierania.

Niestety to wszystko co widzialam. Nie otrzymalam zadnych innych wrazen co do miejsca lub sytuacji, jedynie na poczatku, przez krotki moment, poczulam stres, a po sesji troche trzesly mi sie rece i byly lodowate, ale to chyba z przejecia. Nie odczulam nic zwiazanego ze stanem kobiety albo jej obecnoscia.

Nie mam pojecia co zrobic z tymi informacjami. Nie wysle przeciez maila policji i nie powiem ze uzylam pozazmyslowej metody widzenia na odleglosc i maja szukac domu z bialymi kafelkami, klapa w podlodze i zrolowanym dywanem.

Narzeczony mojej siostry ma dobre kontakty w policji bo jest prawnikiem i juz przy poprzedniej sprawie mial tak jakby wglad w sledztwo, tzn otrzymywal informacje od policjantow ktore jeszcze nie byly podawane do opinii publicznej, ale jemu tez raczej nie mogla bym o tym powiedziec. Sprobuje jutro porozmawiac z siostra ale naparwde nie wiem co mam zrobic z tymi informacjami. Macie jakis pomysl?

Pierwsza kobieta nazywala sie Nelli Graf, a zaginiona ma na imie Gabriele Obst, mozecie znalezc artykuly o nich w necie, niestety nic po polsku.

-- pn kwie 29, 2013 9:00 pm --

Niestety, druga kobieta zostala odnaleziona martwa w piatek rano. Zostala zastrzelona ze srutowki, strzalem w glowe. Powiekszono komisje sledcza, nie wykluczaja seryjnego zabojcy.

Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am free

Niefajnie, ze kobieta jednak nie zyje.

Co do Twoich odczuc i zdolnosci, doskonale Ciebie rozumiem. Czlowiek nie wie, jak za bardzo takie cos traktowac.

Przykladowo chodzi czyjes zdjecie gdzies (dajmy na to na fejsie), bo zaginal a tu pewnosc nagle, ze ten czlowiek nie zyje... i rozne szczegoly pojawiaja sie przed oczami.

Jak to potraktowac?

Wlasnie... Robilas cos z tym dalej? Jestem ciekawa.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]